KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Burt's Bees

Ár:   3740 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   57 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2013. április 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

100% natúr, igazi segítség a meggyötört, száraz kezeknek. Az édesmanula-olaj és az E vitamin hidratálja a bőrt, míg a méhviasz megköti a nedvességet és védőrétegként vonja be a kezünket.

little.shana

2017. december 3.

Anno nyertem játékon, marcipán illatú, testes kézkrém. Nekem túl drága, de szeretem a márkát és ez a termék is nagyon jól sikerült.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Ili83

2017. december 3.

Egyik legjobb ápolókrém így télen. Bár én imádom a testesebb zsírosabb krémeket. Én nappalra is bátran használom, mert borzasztóan száraz a bőröm. Illetve esténkén a talpamat is ezzel kenem be, nagyon jól hidratál. Az illata nekem tetszik, édes mandulához haszonló és sokáig érezhető a bőrömön. A Müllerben általában van kint tesztere, szerencsére mindenki kipróbálhatja, mielőtt megveszi. Minden esetre én nagyon szeretem.

Ili83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

nekoSX

2017. november 15.

Most fogyott el az első tégelyem, és újra is vettem. Nehezen szívódik be, de jól kenhető, kis mennyiség is elég belőle. Csak éjszakára használom én is, nem szeretem, ha napközben ragad a kezem és a környezetem is ezáltal. Jól hidratál-zsíroz, nagyon jó, hogy üvegtégelyes, nem vmi gagyi műanyag, először a csomagolásnak csábultam el. Egyedül a mű-mandula "szag" miatt kell levonnom egy csillagot. A mandula NEM ilyen szagú, legfeljebb a mű-mandula aromáknak van hasonló mandulát idéző szaga, ez engem zavar. Én elhinném úgy is, hogy van benne mandulaolaj, ha nem rakják hozzá ezt a természetellenes szagot.

nekoSX
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 15.

manna88

2017. június 21.

Kizárólag este, lefekvés előtt célszerű használni, mert elképesztő lassan szívódik be az állagánál fogva. Ezért is kapja a négy csillagot: napközben szinte lehetetlen használni.
Viszont tökéletesen, hosszú távon hidratál. Ha minden este keni vele az ember a kezét, még a legdurvább téli időszakot is át lehet vele hidalni.

manna88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

liliness

2017. május 18.

Azt hiszem, hogy ez az eddigi kedvenc krémem. A tömény mandulaillat az elején talán meglepő, de hamar hozzá lehet szokni, és nagyon finom az illata (már aki szereti a mandulát). Lefekvés előtt használva az utána következő napon is végig puha és selymes maradt a kezem. Nagyon sajnálom, hogy ilyen drága, mert nagyon hamar elfogy, de biztosan kényeztetem még ezzel a kezeimet a későbbiekben is. Ritkán szeretek ennyire krémet.

liliness
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

ABarbara

2017. február 21.

Már a második tégely alján járok, nagyon szeretem használni, beleszagolva nagyon finom marcipán illata van, azonban felkenve már nem adja ezt vissza.
Kicsit lassabb a beszívódási ideje, mivel elég zsíros állagú, de megéri megvárni, a hidratáló hatását még kézmosás után is érezni. Téli hidegben mindenképpen ajánlom!

ABarbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

heather

2016. november 20.

Ez egy teljesen átlagos kézkrém,átlagosnál nehezebb,hosszabb felszívódással.
Az illata felkenve valami petróleumszaggá válik.
Ma megpróbálom még úgy,hogy leradírozom este a kezem és kicsit beáztatom.Hátha..de számomra ez egy képtelenül túlárazott termék,ami iszonyú macerás. :(

Update:
Pénzkidobás volt. Ugyanaz a helyzet vele,mint az eos ajakbalzsammal...túlhype-olt termék véleményem szerint.

heather
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 20.

Ez egy teljesen átlagos kézkrém,átlagosnál nehezebb,hosszabb felszívódással.
Az illata felkenve valami petróleumszaggá válik.

Update:

CBlue

2016. szeptember 22.

Számomra egy átlagos kézkrém, nem érte meg a 12 eurót, amennyiért vettem, biztosan nem veszem újra soha többet. Szeretem a marcipán és a mandula illatát, főleg ezért is vettem meg. De sajnos a kézbőrre felkenve egy büdös, zavaró, szúrós szaga lesz, szaga, nem illata és elég sokáig tart. Nagyon zavar, ezért átminősítettem lábkrémmé. Tégelyből illatolva még elmegy ez a szag, de nekem nagyon mű. Ápoló hatása rendben van.

CBlue
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Dorika007

2016. április 25.

Még Amerikában vettem, meglepett, hogy itthon is lehet kapni. Az allergiámmal csak ilyesmiket használhatok és hozta is amit elvártam tőle. Nagyon jó, nem szívódik fel olyan hamar, de türelmesen kell masszírozni.

Dorika007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

7pottyos

2016. február 4.

Ma kaptam ajándékba. Iszonyatosan száraz a bőröm. A kezem meg egyenesen katasztrofális, főleg ilyenkor télen...
Első használat után megszűnt a bőrfeszülés érzése.
Az illatától/szagától - még nem tudom eldönteni melyik - nem vagyok elájulva/rosszul. De majd nem szagolgatom.
Talán lassan össze tudunk mi - az illat és én - barátkozni. Ezt leszámítva fenomenális! :)

7pottyos
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

Első használat után megszűnt a bőrfeszülés érzése.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Glucose

Kaolin 0 0

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.