KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ciaté

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. szeptember 1.

Kiszerelés:   13,5 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Intenzív, ultra tartós körömlakk! Formaldehyde, dibutyl phthalate és toluene mentes!

Kiszerelés: 13.5ml

Ár: 1000 Ft , Eladó: bara89
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Regensburg/Siófok, fizetés: Posta
Ár: 2000 Ft , Eladó: lydiadeathtrance
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges stb.
Krémmánia Kedvencek a -től
nikolett00

2017. április 3.

Én nem adnék ki egymagában 4500-5000 forintot egy körömlakkért, de ezt a SecretSelectiontól kaptam, tavaly nyáron. Eszméletlenül neon rózsaszínű, amit kaptam, fantasztikus... 2-3 rétegben fed a legjobban, akkor a legszebb a színe is, picit lassan szárad, de nyáron jól jön!

nikolett00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

onecrimsonnight

2015. október 17.

Nekem két árnyalat van meg belőle, a Dollface és a Silhouette. Előbbi egy matt nude árnyalat, nagyon hamar megköt, így képes csíkos lenni a második réteg, és egy nem elég. Majd ez a matt réteg kb. pár órán belül lekopik és marad egy fénytelen, kicsit igénytelennek tűnő lakk, amire rá kell segíteni egy fedőlakkal, hogy mutasson valahogy. De így is már a második napon elkezd berepedezni.
Silhouette egy gyönyörű mélybordó szín arany csillámokkal, nagyon szép. Két réteg neki is kell, hamar szárad, viszont önmagában, egy jó fedőlakk nélkül egy nudli. Ugyanis nincs fénye és nem érvényesül az üvegben látott szín a körmökön, valamint iszonyú hamar lepattog. Ha nem lenne a Rimmel fedőlakkom, valószínűleg sosem használnám, annyira nem tartós.
Én egy outletben fél árnál is kevesebbért jutottam hozzá, de teljes áron soha nem venném meg. Ugyanis tényleg kreatív, gyönyörű színek vannak a kínálatban, az üveg is iszonyú cuki, de a belbecs rosszabb egy Rimmel 60sec körömlakknál.

onecrimsonnight
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

Klara79

2015. június 24.

Nekem az antique brooch van meg, ami effekt lakkent es magaban is szuper, nagyon esztetikus. Franciaorszagi nyaralaskor nem tudtam neki ellenallni a Sephoraban, huzos 10€ korul volt az ara. Eszmeletlenul tartos minden alap vagy fedo nelkul, alig birom lerobbantani a kormeimrol. Megerte, imadom.

Klara79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 24.

sylviabosky

2014. június 14.

Ket retegben vittem fel egy imadnivalo lilas szurke szint, szerelem volt elso latasra, semmi alapozo- vagy fedolakk es egy hete hibatlanul a kormeimen van...pedig meg gitaroztam is es azt altalaban semmi nem birja...mostmar csak azert kell lemosnom, mert no a kormom ;D

sylviabosky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 14.

Yndre

2013. május 4.

Nekem egy aranyszínű árnyalatom van "Sand Dune" néven. Az egyik legjobb lakkom, nagyon szép színe van. Egy rétegben is csíkmentes, de azért kettőben szoktam felvinni a biztonság kedvéért. Nekem nagyon gyorsan megszárad és tartóssága is jó, kb 3-4 napot simán kibír. Az illata/szaga kicsit erős, de ez nem túlságosan nagy probléma.

Képek és teszt a körömlakkról itt:

Yndre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

Képek és teszt a körömlakkról itt:

ashley216

2013. április 19.

Az üveg gyönyörű szép a masnival pedig nagyon aranyos.Elég nagy kiszerelésű,a színeknek az árnyalatai is nagyon szépek.2 vastagabb rétegben fed jól viszont eléggé nehezen szárad és ezért mindig belenyúltam.4-es

ashley216
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 19.

tuzgyujto

2012. december 29.

A Wait Until Dark van meg, ami egy gyönyörű lila - tényleg nagyon gyönyörű, pedig gyűlölöm a lilát, ez az egyetlen ilyen színem. Szóval tényleg nagyon aranyos, az üvegcséje "banánforma", hajlított, és a masnit is imádtam rajta, amíg le nem jött, szóval vissza is ragasztottam. :) Az árát nem tudom, de 13.5 ml lakkot tartalmaz az üvegcse. A színe felkenve is szép, de csak négy réteggel tudunk intenzív, átlátszatlan színt elérni, emiatt levontam egy csillagot.

tuzgyujto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 29.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Pirosas színezék.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!