KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   7600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2014. január 15.

Kiszerelés:   1,5 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Azonnal enyhíti az apró ráncokat és vonalakat. Fényvisszaverő optikai hatóanyagai halványítják az árnyékokat. A lágy, krémes összetétel puha ecseten folyik át, mely precíz felvitelt tesz lehetővé. Szemészetileg tesztelt.

Kiszerelés: 1,5 ml

Clinique Airbrush Korrektor - 02 medium
Ár: 3000 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: új, 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, posta, személyesen Újbuda, Kálvin tér
3490 Ft Clinique Airbrush Korrektor 04 Neutral Fair
Ár: 3490 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Új, Helyszín: Bp., fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

UPanda

2018. június 6.

Az eddigi legjobb korrektorom! Tartós, könnyű a használata. Nagyon régóta megvan, szóval, gazdaságos is.

UPanda
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

titikutyus

2018. március 10.

Korábban többször is újravásároltam a legvilágosabb árnyalatot, nagyon meg voltam elégedve vele. Valószínűleg azóta sötétebb lett a bőröm, a legvilágosabb szín már nagyon vakít rajtam, és a fedése sem tökéletes. A mostanit még elhasználom, de azt hiszem, nem fogom újravenni (a legvilágosabb árnyalatot biztosan nem).

titikutyus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

matula

2017. november 16.

Bárcsak kedvezőbb lenne az ára. Egyébként valóban teszi a dolgát, bnagyon szépen takarja a karikákat, és világos bőrre is alkalmazható.

matula
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

Joaninha

2017. november 15.

Ajándékba kaptam egyszer egy másik termék vásárlása mellé. Nagyon meg voltam vele elégedve, szerencsére egy elég világos színt sikerült választani és szépen eltakarta a karikákat a szemem alatt, illetve sminkfixilónak is kiváló. Más kisebb bőrhibák eltakarására már kevésbé javasolnám, inkább csak a szem környékén szuperál. Nagyon tetszik a kiszerelése, a tollas megoldás és az adagolása is nagyon egyszerű és kényelmes. Egyedül 2 problémám van vele, hogy iszonyat gyorsan elfogyott és az ára, ezért a mínusz egy csillag. Nem vagyok arról meggyőzve, hogy megéri az árát.

Joaninha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

orchidea8627

2017. november 12.

Nagyon klassz kis korrektor, bár kissé sokkolt hogy csak 1,5 ml (!!!) van benne.
Gondoltam semeddig nem fog tartani,de jó két és fél hónapig kitartott, szóval igazából annyira nem is vészes, bár tény hogy ár-érték arányban azért vannak jobb opciók is.
Közepes a fedése, de rétegezhető, szép a szem alatt, könnyű a használata és van belőle kellően világos, enyhén sárgás beütése szín is.
Még van egy bontatlan 2. darabom belőle, mert a múltkor nem tudtam kihagyni egy -30%-os akciót, de biztosan fogok még venni belőle a jövőben is.
Egyetlen gondom vele a mennyisége, jobban örülnék ha 5 ml-es minimum lenne.

orchidea8627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Egyetlen gondom vele a mennyisége, jobban örülnék ha 5 ml-es minimum lenne.

sweetprettiness

2017. július 11.

Imádom, eddigi kedvenc korrektorom! A szem alatti karikákra is kiváló.

sweetprettiness
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Imádom, eddigi kedvenc korrektorom! A szem alatti karikákra is kiváló.

Lileycat

2017. április 19.

Szepen fed, tartos, tokeletes primerkent is.

Lileycat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Szepen fed, tartos, tokeletes primerkent is.

albertinablogg

2017. április 3.

Nagyon szerettem ezt a korrektort, nagyon szépen fed, könnyű a felvitele. Viszont hamar elfogy és emiatt az ára is sok.

albertinablogg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

felhasznalovagyok

2017. január 31.

Sokat kipróbáltam már, és ez az egyetlen korrektor amit találtam, amiből van világosabb tónusú, porcelán színű árnyalat és még tökéletesen elfedi a szem alatti sötét karikákat is. Még Chanel-ből sem találtam ilyen jót, mert annak is minden árnyalata sárgás-barnás, nagyon csúnyán mutat világosabb bőrön. Szóval akinek hasonló problémája van, ezt tudom ajánlani.
Hátránya hogy kevés és drága, az ecset adagoló nem a legelőnyösebb mert hiába van kupakja, akkor is rászárad egy kicsit a termék.

felhasznalovagyok
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

AmberGrace

2017. január 19.

Imádtam, amíg tartott. Szépen fed, nem ül a ráncokba, egyenetlenségekbe meg, és beleolvadt a bőrömbe (néha a krémesebb és mattabb korrektorok csak ülnek rajta és nagyon látszik hogy ott van, és összecsomósodnak. Nekem a fedése bőven elég volt, nem szeretem a maszk-szerű sminket, jó, hogy volt nekem hogy a bőröm látszott alatta és nem lett teljesen homogén a fejem :D. Az egyetlen bajom az volt, hogy nagyon hamar elfogyott, minden előzetes figyelmeztetés nélkül (ugyanis nem látszik kívülről, hogy mennyi van benne) egyik reggel egyszer csak korrektor nélkül maradtam. Jobb lenne ha a tubus átlátszó lenne vagy valami, mert elég kellemetlen meglepetés volt.

AmberGrace
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile), Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Felületi hártya képző anyag.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag