KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   7600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2014. január 15.

Kiszerelés:   1,5 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Azonnal enyhíti az apró ráncokat és vonalakat. Fényvisszaverő optikai hatóanyagai halványítják az árnyékokat. A lágy, krémes összetétel puha ecseten folyik át, mely precíz felvitelt tesz lehetővé. Szemészetileg tesztelt.

Kiszerelés: 1,5 ml

drz400

2018. szeptember 29.

A legvilágosabb Fair árnyalatú van meg, nagyon jól illik a szinte tejfehér bőrömhöz. Nagyon jól fed és tart szinte egész nap.

drz400
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Krystal

2018. szeptember 26.

04-es van nekem. Eleinte nem tűnt annyira rossznak, talán mert ennyi pénzért bíztam benne, hogy jó lesz. A színe nagyon elüt a világos bőrömtől is. Szinte világít. A fedésével nem vagyok elégedett. Pedig nem sok dolga lenne, csak a szemem tövébe használnám. Bármilyen krémet, gélt teszek a szemem köré ezt a korekktort nem tudom szépen eldolgozni. Próbáltam ecsettel, szivaccsal, ujjammal. Közelről nagyon ronda lesz a végeredmény. Összekapja és foltos lesz.

Krystal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

UPanda

2018. június 6.

Az eddigi legjobb korrektorom! Tartós, könnyű a használata. Nagyon régóta megvan, szóval, gazdaságos is.

UPanda
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

titikutyus

2018. március 10.

Korábban többször is újravásároltam a legvilágosabb árnyalatot, nagyon meg voltam elégedve vele. Valószínűleg azóta sötétebb lett a bőröm, a legvilágosabb szín már nagyon vakít rajtam, és a fedése sem tökéletes. A mostanit még elhasználom, de azt hiszem, nem fogom újravenni (a legvilágosabb árnyalatot biztosan nem).

titikutyus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

matula

2017. november 16.

Bárcsak kedvezőbb lenne az ára. Egyébként valóban teszi a dolgát, bnagyon szépen takarja a karikákat, és világos bőrre is alkalmazható.

matula
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

Joaninha

2017. november 15.

Ajándékba kaptam egyszer egy másik termék vásárlása mellé. Nagyon meg voltam vele elégedve, szerencsére egy elég világos színt sikerült választani és szépen eltakarta a karikákat a szemem alatt, illetve sminkfixilónak is kiváló. Más kisebb bőrhibák eltakarására már kevésbé javasolnám, inkább csak a szem környékén szuperál. Nagyon tetszik a kiszerelése, a tollas megoldás és az adagolása is nagyon egyszerű és kényelmes. Egyedül 2 problémám van vele, hogy iszonyat gyorsan elfogyott és az ára, ezért a mínusz egy csillag. Nem vagyok arról meggyőzve, hogy megéri az árát.

Joaninha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

orchidea8627

2017. november 12.

Nagyon klassz kis korrektor, bár kissé sokkolt hogy csak 1,5 ml (!!!) van benne.
Gondoltam semeddig nem fog tartani,de jó két és fél hónapig kitartott, szóval igazából annyira nem is vészes, bár tény hogy ár-érték arányban azért vannak jobb opciók is.
Közepes a fedése, de rétegezhető, szép a szem alatt, könnyű a használata és van belőle kellően világos, enyhén sárgás beütése szín is.
Még van egy bontatlan 2. darabom belőle, mert a múltkor nem tudtam kihagyni egy -30%-os akciót, de biztosan fogok még venni belőle a jövőben is.
Egyetlen gondom vele a mennyisége, jobban örülnék ha 5 ml-es minimum lenne.

orchidea8627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Egyetlen gondom vele a mennyisége, jobban örülnék ha 5 ml-es minimum lenne.

sweetprettiness

2017. július 11.

Imádom, eddigi kedvenc korrektorom! A szem alatti karikákra is kiváló.

sweetprettiness
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Imádom, eddigi kedvenc korrektorom! A szem alatti karikákra is kiváló.

Lileycat

2017. április 19.

Szepen fed, tartos, tokeletes primerkent is.

Lileycat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Szepen fed, tartos, tokeletes primerkent is.

albertinablogg

2017. április 3.

Nagyon szerettem ezt a korrektort, nagyon szépen fed, könnyű a felvitele. Viszont hamar elfogy és emiatt az ára is sok.

albertinablogg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile), Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Felületi hártya képző anyag.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag