Clinique

Ár:   7290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

• Azonnal eltávolítja a makacs szem és arc sminket beleértve a napvédőt is
  • Szilárd balzsamból selymes folyékony olajjá alakul felvitelkor
  • Nem zsíros és nem kiszárító
  • Minden bőrtípusra alkalmas

Ár: 2000 , Eladó: marimar
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest 3. kerület, fizetés: banki átutalás,posta
Saffee Oil-to-milk arclemosó 250ml - új
Ár: 4000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+500 Ft)
clara12

2019. február 9.

Már régóta vágytam erre a sminklemosóra, de mégsem mertem megvenni az ára miatt, mi van ha mégsem olyan jó, mint mondják. Egy mini kiszerelést vettem végül belőle és nagyon örülök, hogy így tettem, mivel nem lett nagy szerelem. Jól leszedi a sminket (bár hozzátenném, hogy csak minimál sminket hordok), nem csípte a szemem, nem okozott pattanásokat, de elég nehéznek találtam az eloszlatását, már-már zavaróan húzta a bőröm, éppen ezért többet kellett belőle használnám mint más balzsamos lemosóból, ami az árát figyelembe véve nekem probléma. Örülök, hogy kipróbáltam, nem venném meg a nagyot.

clara12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

Agnyecko

2019. február 8.

Csak azért használom néha, hogy ne az egészet kelljen kidobnom egyszer, ami pedig hamarosan be fog következni, mert iszonyú régóta megvan már. Utálom, hogy a szempillaspirált nem szedi le rendesen, szembe kerülve csíp és homályosít, de a legjobban mégis azt utálom, hogy tégelyben van. Ezért nem is vonok le, hiszen láthattam, mit veszek, de ha még az árát is felidézem magamban, nyugodtan állíthatom, hogy nekem ez egy pénkidobás volt és nem is kicsi. Pozitívum, hogy nem kell belőle sok és talán a bőröm sem húzódik utána.

Agnyecko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

vinetta

2019. február 4.

A nagy kiszrerelést nem fogom újravenni mert nagyon sokáig elég és a vége felé féltem, hogy megromlik. Bőven elég a kis kiszerelés, mivel csak a szememre használom. Ezzel leoldom a szemsminkem,Alterra kendőjével áttörlöm az egész arcom, és kész is a sminkeltávolítás.

vinetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

CeCeDrake

2019. január 25.

Update: nagyon megszerettem és amíg lehet kapni, szerintem veszem. A homályos látás az egyetlen negatívum, amit fel tudok hozni.
Meg hogy a 4.-5. hónap körül már érzek valami "szagát", pedig fél év a lejárati ideje.
Kb annyi idő alatt el is használom.

2018: Mivel utálom dörzsölni a szemem, gondoltam jó lesz. Eleinte örömmel használtam. Sminket leszedi szépen, kíméletes is. Viszont olyan homályosan látok a használata után 🙄

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Kb annyi idő alatt el is használom.

besenyeisara1024

2019. január 12.

Először nagyon furának tűnt hogy egy ilyen állagú balzsammal mossam le az arcomat ezért kicsit félve vettem meg. De azt kell hogy mondjam hogy nagyon megérte. Zsírosabb bőrűek is megvehetik meg egyátalán nem zsírosítja a bőrt én nagyon szeretem biztos hogy újra veszem

besenyeisara1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

bugeyes

2018. december 16.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem szárít, kicsit mintha hidratálna is, mert ha ezt használom nagyon puha lesz utána bőröm. Illatmentes, kevés is elég belőle és alaposan leszedi a sminket, nem irritálja a bőrömet. Kicsit drágább, mint pl. a TBS sminklemosó vaja, de ebben jóval több van.

bugeyes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

matine91

2018. december 7.

A németországi Douglasban láttam 30€-ért, kicsit sokalltam. Aztán egy héttel később szimplán felmentem a Douglas app-ra és 19!!!€-ért azonnal hajitottam a kis virtuális kosaramba.
Nagy reményeket nem fűztem hozzá, mert extra betonbiztos sminket viselek a hétköznapokon, így biztos voltam benne hogy utána még át kell szaladni az arcomon egy másik lemosóval is.
És mit ad a jó Isten? Imádom belemasszírozni az arcomba hosszan a cuccot, és a vízálló-mindenálló sminknek nyoma sincs!! :D hihetetlen ez a termék, minden egyes centet megér. Nagyon kellemes procedúra a sminkeltávolítás vele.

matine91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Tothxheni

2018. november 30.

Pixi, 15ml. Igazából ez a tégelyes verzió és a kétfázisú testvére is nagy kedvenc, már rég használom őket. Ennek a terméknek főleg a csomagolása miatt örültem. Állandó bőröndlakó volt így a nyáron. Legmakacsabb szempillaspirállal is gond nélkül elbírt :)

Tothxheni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

kgyrk

2018. november 15.

Zuhanyzás közben használom minden este, nagyon hamar letudom vele mosni az aznapi sminkem, és nagyon kevés kell csak belőle, drága, de sokáig elég. Viszont nem tudom, hogy újravenném-e, mert igazából egy sima 1000Ft-os drogáriás arclemosó gél (ha már zuhanyzás közben szeretem használni) és ugyan úgy teszi a dolgát. Mindenesetre szerintem szuper termék, de nem helyettesíthetetlen...

kgyrk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

movedtoaustria

2018. november 9.

Konnyu a hasznalata, jo hogy nem szarít. Szinte illat mentes. Felek nehogy megromoljon. Nem hasznalom naponta, csak ha erosebb aminket vittem fel, szoval heti kb 2 alkalommal. A nem vizallo szempillaspiralom csak akkor szedi le rendesen, ha sokat hasznalok belole. Az ara miatt vettem le egy csillagot.

movedtoaustria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!