KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ColourPop

Ár:   $6   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2016. október 26.

Ár:   $6
Kiszerelés:   3,2 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

A népszerű ColourPop Ultra Matte folyékony rúzsok Szatén textúrájú vadonatúj változata, mely krémes és lágy ezért nem szárítja az ajkakat.

ColourPop Ultra Satin Lip - Ambush
Ár: 2200,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
ColourPop Ultra Satin Lip - Darling
Ár: 2200,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85

viktoria10

2018. június 29.

Nagyon szeretem a Colourpop rúzsokat, nekem a Satin formula jött be a legjobban, bár igazából a többivel sincsen problémám :) Bátran merem ajánlani mindenkinek

viktoria10
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 29.

javi

2018. június 21.

Update: azóta sem használom. Múltkor amikor itthon voltam egész nap, megint kipróbáltam. Még mindig ugyan az a fő problémám vele: nagyon-nagyon beleül a szám ráncaiba, sőt, mélyíti azokat. Plusz a színválasztás sem sikerült annyira, de ahogy a többi véleményt olvasom, lehet ez nem teljesen az én hibám. Én egy nude rózsaszínt szerettem volna, viszont ez rajtam túl világos (pedig fehér bőröm van nagyon) és kicsit narancssárgás beütésű. Ezek miatt úgy érzem hogy pénzkidobás volt, csak áll a többi rúzsom között. Mínusz két csillag.------------------
KathleenLights által ismertem meg a márkát, és megrendeltem még tavaly az Aquarius színt. A formulája nagyon jó, könnyű, nem is érzem hogy az ajkaimon van. Viszont nagyon beleül a szám ráncaiba, tiszta csíkos lesz az egész, más rúzsnál ezt ilyen szinten még nem tapasztaltam. Nem szárít, könnyű lemosni, viszont emiatt könnyen le is jön. Amióta megvettem nem nyúlok érte annyiszor, mint terveztem. Gondolkodtam a három és négy csillag között, de megadom a négyet, a nagy színválaszték miatt és mert nem akarom annyira lehúzni ezt a terméket.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

cherry19

2018. június 15.

Update: amit kifelejtettem..ezek nagyon büdösek. Már mikor megkaptam őket újonnan (teljesen friss batch) volt egy szúrós, kellemetlen szaguk ami néhány hónap alatt odáig fajult, hogy egyszerűen undorodom tőlük és nem bírom használni. A legrosszabb sajnos a kedvenc színem, az Echo Park, a 951 közel ilyen rossz, a másik kettőnél könnyebben elviselhető, de emiatt nem nyúlok értük, ezért nem is veszek többet. Sajnálom, pedig a formula a legjobb matt rúzs formula, amit ismerek.

951, Femme, Virginia, Echo Park
Valahogy nem szerettem meg a matt rúzs trendet, de ezek a kényelmesebbek közé tartoznak, egy kevés színtelen szájfénnyel keverve szeretem őket.
Megpróbáltam magukban hordani őket..a Femme konkrétan összecsomósodott rajtam a szín nekem tetszik, de emlékszem barátnőm rám szólt, hogy azonnal szedjem le, mert úgy nézek ki, mint egy vízihulla...ezt aztán megkaptam.
A 4 közül valószínűleg az Echo Park a kedvencem, majdnem tökéletes mlbb szín, hangyányit sok a rózsa benne nekem, de szívesen hordom.
A 951 csak zöldes füstös sminkkel tetszik magamon.
Virginiát még nem mertem bevállalni házon kívül, de nagyon szép intenzív szín, csak élénk pinkre megfogja a szám..Egyszer elkövettem azt a hibát, hogy kíváncsiságból a szemöldökömre kentem (halloweensmink-próba alkalmával)..viccesen festettem egy 4 napig :D
Valószínűleg nem fogok többet rendelni ebből a formulából, hacsak nem állnak elő egy majdnem kék, hűvös tónusú sötétlilával..mmm az egyből jönne, rég szeretnék egy rúzst, ami tökéletesen passzol a hajszínemhez .

cherry19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

951, Femme, Virginia, Echo Park
A 951 csak zöldes füstös sminkkel tetszik magamon.

Anheszenamon

2018. május 16.

Echo Park árnyalatban van meg, és rajtam köze sincs a neten látott swatchokhoz. Mindenesetre nagyon tetszik a színe, tökéletes a fedése, kényelmes viselet és nem szárít. Nem húzódik alatta az ajkam, de nem is szárad a termék kopogós mattra. Nagyon tetszik, sokat fogom használni.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

fblnk

2018. április 18.

Mini kiszerelésben rendeltem egy ötös csomagot, és még így is hihetetlen olcsó volt!! Nagyon szépen fednek, én ceruza nélkül is szépen fel tudom vinni őket. Egy rétegben is nagyon pigmentáltam, és tartósak. Nekem kb két étkezést, és folyamatos vízivást simán kibírnak, utána azért nem árt frissíteni, de szépen kopnak. Csak ajánlani tudom!

fblnk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Blackxentric

2018. március 24.

Akkor megjött a mumus, az én személyemben. Tavaly rendeltem belőle egyszerre hármat is. A színek egyáltalán nem hasonlítottak a honlap képein látottakra. Gondoltam nem baj kipróbálom őket. Jelentem felesleges volt és nem csak a színek miatt. Kegyetlenül húzták a számat, nem csupán ráncoltak, szabályosan ráncokba húzta a szám ez a rúzs. Biztos velem van a baj, de nekem nagyon nem jött be. Ettől függetlenül a márka szemrevalói és a lippie stixek igencsak elnyerték tetszésem.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

kissnoncsa

2018. február 10.

Leges legjobb CP formula, ha folyékony rúzsról van szó. Nálam mindent ver... A márka méltán lehetne high-end vagy luxus márka. A minőség, pigmentáltság, tartósság minden árnyalat esetében csillagos 5. Kb. 10 különböző árnyalatom van ebből a folyékony rúszból, ohh goddd nem tudnék nélküle élni!!! Csak ajánlani tudom!!

kissnoncsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Merci24

2018. február 9.

IMADOM. Az egyik (ha nem A) legjobb folyekony ruzs, amit valaha probaltam. Pigmentaltak, tartosak es kenyelmesem oket viselni. Es nem utolso sorban, nagyon olcsok is :)

Merci24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

cattitude

2018. január 23.

Littlestitious árnyalatban rendeltem meg, nagyon kíváncsi voltam már erre a formulára, de nem ezt a színt akartam, de amit először kinéztem, elfogyott, így jobb híján ezt választottam. hálistennek nagyon jól jártam ezzel a színnel, nagyon szép, világosabb nude, nagyon jól áll. maga a formula is tökéletes, bár az én ajkaim az ultra matte rúzsok se nagyon szárítják, de ez meg aztán főleg nem. picikét matt csak, tényleg szaténos, kicsit úgy tűnik, mintha sose száradna meg rendesen. evést-ivást meglepően jól tűri. sajna ezt az árnyalatot kifuttatják, de legközelebb biztosan többet is veszek ebből a formulából :)

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Barbara92

2018. január 22.

Point zero árnyalatban van meg, nagyon jó a fedése, gyönyörű a színe, és sosem volt még ennyire kényelmes viselni folyékony rúzst. Nem tudok rosszat mondani.

Barbara92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Emolliensek: Isododecane, Diisostearyl Malate, Hydrogenated Polyisobutene, Silica Silylate
Szilikonok: Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Színezékek: CI 42090, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 27 Lake, Red 28 Lake / CI 45410, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!