KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ColourPop

Ár:   $6   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2016. október 26.

Ár:   $6
Kiszerelés:   3,2 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

A népszerű ColourPop Ultra Matte folyékony rúzsok Szatén textúrájú vadonatúj változata, mely krémes és lágy ezért nem szárítja az ajkakat.

ColourPop Ultra Satin Lip - Bijou
Ár: 2000 Ft (+postaköltség) , Eladó: vtina85
Állapot: 1-szer kézfejen próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően posta
ColourPop Ultra Satin Lip - baracuda
Ár: 2200,- Ft (+ szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost

Anheszenamon

2018. május 16.

Echo Park árnyalatban van meg, és rajtam köze sincs a neten látott swatchokhoz. Mindenesetre nagyon tetszik a színe, tökéletes a fedése, kényelmes viselet és nem szárít. Nem húzódik alatta az ajkam, de nem is szárad a termék kopogós mattra. Nagyon tetszik, sokat fogom használni.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

fblnk

2018. április 18.

Mini kiszerelésben rendeltem egy ötös csomagot, és még így is hihetetlen olcsó volt!! Nagyon szépen fednek, én ceruza nélkül is szépen fel tudom vinni őket. Egy rétegben is nagyon pigmentáltam, és tartósak. Nekem kb két étkezést, és folyamatos vízivást simán kibírnak, utána azért nem árt frissíteni, de szépen kopnak. Csak ajánlani tudom!

fblnk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Blackxentric

2018. március 24.

Akkor megjött a mumus, az én személyemben. Tavaly rendeltem belőle egyszerre hármat is. A színek egyáltalán nem hasonlítottak a honlap képein látottakra. Gondoltam nem baj kipróbálom őket. Jelentem felesleges volt és nem csak a színek miatt. Kegyetlenül húzták a számat, nem csupán ráncoltak, szabályosan ráncokba húzta a szám ez a rúzs. Biztos velem van a baj, de nekem nagyon nem jött be. Ettől függetlenül a márka szemrevalói és a lippie stixek igencsak elnyerték tetszésem.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

javi

2018. február 27.

KathleenLights által ismertem meg a márkát, és megrendeltem még tavaly az Aquarius színt. A formulája nagyon jó, könnyű, nem is érzem hogy az ajkaimon van. Viszont nagyon beleül a szám ráncaiba, tiszta csíkos lesz az egész, más rúzsnál ezt ilyen szinten még nem tapasztaltam. Nem szárít, könnyű lemosni, viszont emiatt könnyen le is jön. Amióta megvettem nem nyúlok érte annyiszor, mint terveztem. Gondolkodtam a három és négy csillag között, de megadom a négyet, a nagy színválaszték miatt és mert nem akarom annyira lehúzni ezt a terméket.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

kissnoncsa

2018. február 10.

Leges legjobb CP formula, ha folyékony rúzsról van szó. Nálam mindent ver... A márka méltán lehetne high-end vagy luxus márka. A minőség, pigmentáltság, tartósság minden árnyalat esetében csillagos 5. Kb. 10 különböző árnyalatom van ebből a folyékony rúszból, ohh goddd nem tudnék nélküle élni!!! Csak ajánlani tudom!!

kissnoncsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Merci24

2018. február 9.

IMADOM. Az egyik (ha nem A) legjobb folyekony ruzs, amit valaha probaltam. Pigmentaltak, tartosak es kenyelmesem oket viselni. Es nem utolso sorban, nagyon olcsok is :)

Merci24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

cattitude

2018. január 23.

Littlestitious árnyalatban rendeltem meg, nagyon kíváncsi voltam már erre a formulára, de nem ezt a színt akartam, de amit először kinéztem, elfogyott, így jobb híján ezt választottam. hálistennek nagyon jól jártam ezzel a színnel, nagyon szép, világosabb nude, nagyon jól áll. maga a formula is tökéletes, bár az én ajkaim az ultra matte rúzsok se nagyon szárítják, de ez meg aztán főleg nem. picikét matt csak, tényleg szaténos, kicsit úgy tűnik, mintha sose száradna meg rendesen. evést-ivást meglepően jól tűri. sajna ezt az árnyalatot kifuttatják, de legközelebb biztosan többet is veszek ebből a formulából :)

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Barbara92

2018. január 22.

Point zero árnyalatban van meg, nagyon jó a fedése, gyönyörű a színe, és sosem volt még ennyire kényelmes viselni folyékony rúzst. Nem tudok rosszat mondani.

Barbara92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

zalla

2017. december 20.

Körülbelül 1 éve vettem kettő ultra satin lip-et, de nem dobtam hátast tőlük, így elég hamar parkolópályára kerültek. Azt hiszem az árnyalatok nem voltak tökéletesek (akkor még nem voltak swatchok, csak egy standard ajakminta). Nemrég rendeltem újra a Colourpop honlapjáról, és a Frick'n'Frack is a kosárba került. Ami szokatlan volt első használatkor, hogy jóval krémesebb, mint az összes folyékony rúzs, amit eddig használtam. Könnyen terül, nagyon pigmentált, egyszerre kevés is elég a teljes fedéshez. A felvitelre viszont nagyon kell figyelni, mert könnyen ki lehet csúszni a kontúrokon kívülre (ajakceruza ajánlott). Felvitelt után kicsit szárad, de nem lesz matt. Órákkal később is kicsit ragad, nem vészesen, de érezhetően. Nem csókálló, de az ivást kibírja, viszont nagyon könnyen és szépen javítható. Több órányi viselet után sem szárít. Az ára nem vészes, főleg hogy mostanában szinte minden másnap van valami akció a holnapon. Jó terméknek tartom, viszont érdemes utánanézni a vásárlás előtt máshol is az árnyalatoknak.

zalla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

avealena

2017. december 18.

Valóban kényelmes a viselet, én a Tansy nevű árnyalatot vettem meg, sokkal sötétebb a számon, mint amit a holnapon láttam róla, ezen kicsit meg is lepődtem, talán még túl sötétnek is mondható, pedig nem vagyok annyira hullafehér. Tetszik a formulája, de mivel ez szatén és nem teljesen matt, természetesen nem bírja olyan jól az ivás/evést, mint a matt társai, ennek ellenére szépen egyenletesen, észrevétlenül kopik. Mikor felkentem először, megfeledkeztem magamról és össze csuktam a számat, és úgy össze ragadt, mintha ragasztót kentem volna magamra, aztán hagytam neki egy kis időt hogy megszáradjon, és elmúlt a ragadós érzés, csak egy krémes állagú rúzst éreztem az ajkaimon. Az ára nagyon baráti, és szerintem nagyon szép színek vannak, érdemes kipróbálni őket.

avealena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 18.

Emolliensek: Isododecane, Diisostearyl Malate, Hydrogenated Polyisobutene, Silica Silylate
Szilikonok: Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Színezékek: CI 42090, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 27 Lake, Red 28 Lake / CI 45410, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!