KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   $17   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mrsgrob, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. augusztus 26.

Ár:   $17
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek

96% csiganyál tartalmú hidratáló krém mely egész nap védi a bőrt a kiszáradástól. Parabénmentes.

Kielemeztük a hónap krémjét: Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

0808

2017. október 11.

A legjobb! Erre akkor jöttem rá amikor egy időre mellőztem ill.lecseréltem a Bentonra. A versenyt nálam magasan a cosrx nyerte! A bentonnak is gyönyörű összetevői vannak sőt talán még szebb is de vmiért mégsem lett a kedvencem. Lentebb gondolom már mindent leírtatok ezért nem ecsetelem milyen szépek leszünk tőle:) mindenesetre a leckét megtanultam és többé nem hagyom ki a rutinomból, lecserélni meg végképp nem fogom, betonbiztos tag lett!

0808
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 11.

Zsuu75

2017. szeptember 24.

Lassan egy éve ismerkedtem meg a koreai termékekkel, és ez az egyik első darabom volt. Imádom. Napi szinten használom, van amikor reggel és este is, és lassan újra kell rendelnem.

Zsuu75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

nooncsyka

2017. szeptember 23.

A legtutibb csiganyál a világon. Kihagyhatatlan.

nooncsyka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

A legtutibb csiganyál a világon. Kihagyhatatlan.

Beluga99

2017. szeptember 16.

Egy nagyon remek, könnyű hidratáló. Az acnéra hajlamos, kombinált bőrömnek nagyon jól esik, kellemesen hidratál anélkül hogy eltömítené a pórusaimat. Mindenképpen újraveszem!

Beluga99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Emike

2017. szeptember 14.

Ha ezentúl csak egy terméket használhatnék, az tuti ez lenne (no meg persze a cosrx bha-ja :P ) Egyszerűen imádom :) Nyáron simán megállta a helyét hidratálóként is, többet nem is kívánt volna az arcbőrőm. Az év többi szakában pedig a rétegezős rutin egyik mindennapi része lesz. Hatalmas a mennyiség, nem is volt drága, tuti újravevős lesz :)

Emike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

szeende

2017. szeptember 12.

Én nagyon szeretem. Nagyon jól hidratál s nagyon gazdaságos. Három hónapja használom és még nem fogyott el fele se. Az állaga nyúlós tehát azoknak nem ajánlom akik utalosak.

szeende
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

josanandi

2017. szeptember 11.

Idén nyaraláskor kissé elhanyagoltam az arcomat, és ennek megfelelően szépen elő is jöttek a pattanások, mitteszerek és egyenetlen bőrfelület. Szerencsémre egy szigorúbb, többlépéses rutinnak köszönhetően kb. egy hét alatt sikerült rendbe raknom a bőrömet. Ennek a rutinnak az oszlopos tagja volt ez a szérum, ami nagyon szépen kisimította a bőrt, és elhalványította a hegeket. Én nagyon megszerettem.

josanandi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

DanselSophia

2017. szeptember 5.

Ó, de imádom ezt az egyszerű (de nagyszerű) kis esszenciát! Egyszerűen nem tudok betelni vele, hogy mennyivel puhább, meg valahogy egészségesebb fényű (de nem zsíros) az arcom, mikor magamra kenem. Elsőre semmi különös, viszont ha nem használom, hiányzik! Ezt élesben is tudtam tesztelni, mivel nyaraláskor, egy hétre nem vittem magammal, mikor hazaértünk és először magamra kentem megint, szinte hallottam, hogy az arcbőröm megkönnyebbülten felsóhajt.
Btw én nagyon imádom rétegezni is, csak úgy kíváncsiságból felkentem magamra hét réteget, hogy lássam, hogyan viselkedik. Mondanom sem kell, míg az első réteg nyomtalanul és azonnal felszívódik, addig a hetediknek már rendesen kell idő, szóval egy kapkodós reggeli rutinba ez semmiképp se fér bele, de ha időm engedi, fogok még ilyet csinálni, mert valami fantasztikus, hogy mennyire feltölti és pihi-puhává teszi az arcom. Azt még nem tudom, hogy rutinom oszlopos tagja lesz-e, vagy másfelé is fogok-e kacsingatni a kísérletezés jegyében.

DanselSophia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

KeroChan

2017. augusztus 2.

Amit észrevettem: a jobb szemem alatt egy aprócska, mások számára még nem észrevehető ráncocska jelent meg. Ezzel a krémmel kenegetem egy ideje és kezd teljesen eltűnni. Nem irritál, nem okoz pattanásokat és bár jól hidratál, nagyon sokat nem szabad belőle kenni, mert ragadni kezd tőle az ember.

UPDATE
Sajnos a korábbi pozitív vélemény ellenére le kell pontozzam, mert hosszabb használat után tele lettem tőle mitteszerekkel és pattanásokkal...

KeroChan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

UPDATE

GNóri

2017. július 26.

Kicsit félve rendeltem meg, mivel a csiganyálas kencéktől eddig nem annyira estem hasra. Próbáltam többféle koreai csigás szérumot, krémet, de valahogy elmaradt a hűha hatás.
Ez az esszencia viszont nagyon-nagyon jó! Az állaga meglepő, például a Benton-hoz képest, sokkal sűrűbb, tömörebb, ragacsosabb. Két pumpálás elég a teljes arcomra, és nagyon jól hidratálja a száraz bőrömet. Igazából sokkal inkább mondanám szérumnak esszencia helyett, az állaga és a hidratáló hatása miatt. Mostanában nappalra csak a Cosrx Galactomyces esszenciát használom, rá ezt a Cosrx csigás esszenciát, majd végül fényvédőt kenek fel, és teljesen jó állapotban van az amúgy sivatagszáraz arcom.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Betaine, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak