KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   $17   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mrsgrob, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. augusztus 26.

Ár:   $17
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek

96% csiganyál tartalmú hidratáló krém mely egész nap védi a bőrt a kiszáradástól. Parabénmentes.

Kielemeztük a hónap krémjét: Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Cindi

2017. december 4.

Nagyon jó kis kence. Kicsit ugyan nyúlós az állaga, de ennyi baj legyen vele. Az én arcom van, hogy két pumpálásnyit is pillanatok alatt beissza. Lassan el fog fogyni, de biztos, hogy újra fogom venni. Nem irritál, bármikor kenhetem az arcomra. Nagyon szeretem.

Cindi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

zsizska

2017. november 6.

Ez egy nagyon klassz hidratáló. Nem is értem miért vártam eddig vele, régóta szemezgettem vele. Zsiros, de a vízhiánytól húzódó bőröm van. Azt nem állitom, hogy szupermatt lesz tőle a bőröm, de a húzódó érzést megszüntetni. Engem egyáltalán nem zavar az állaga. Két pumpányi bőven elég az arcra, nyakra. Szóval gazdaságos is. A doboza massziv, csini. Én fiókba tartom a kozmetikumaimat, igy nem zavar, hogy átlátszó.

zsizska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

Katica1980

2017. november 4.

Egy hete érkezett meg. A második használattol piros puklik jöttek ki a jobb arcomon. Félretettem, majd 3 nap múlva megpróbáltam megint, erre felerősödtek a már múlóban lévő puklik és megint pirosan tündökölnek. Biztos vmi egyéni érzékenység vmelyik összetevőre ezért nem pontozom (nagyon) le, mert nem a termék hibája.

Katica1980
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

tara95

2017. november 1.

Inkább kitöröltem a tegnapi egy mondatos véleményem, túl régen voltam az oldalon, nem méltó hozzám ez az odavágott vélemény...:D :D

Tehát, szuper pumpás, vastag műanyag tubusban érkezik a cosrxtől megszokott módon. Valóban nagyon nyálkás, nyálkásabb mint az aloe vera. Ez az első olyan esszenciám, ami ténylegesen eltünteti a vízhiányomat, pattik utáni sebeken nem vettem észre változást, de már ezért is megérte megvenni és maradni is fog. Érdekes módon a használati utasításon az szerepel, hogy ezt ne tapogassuk az arcunkba, hanem masszírozzuk, szokatlan ez a koreai vonalon. Vagyis T- vonalra enyhén, az orcákra igény szerint. Jobban bevált mint a galactomyces, reggel és este is 2 pumpányit használok belőle a tonik után még nedves bőrre. Igazán ajánlom minden típusú bőrre.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Ilcsike1121

2017. október 31.

Most ismerkedem a koreai szépségápolással és ez a csiganyál az első a sorban (azóta már jönnek az újabb csodadolgok... :) ). Kicsit nyúlós - és hát ugye mi más lenne lenne - hiszen csigaNYÁL, amint felkenem 2-3 perc után már teljesen beszívódott. Egy hete használom, de többé már nem akar az arcom nélküle lenni. :) Szuperül hidratál, szebb az arcbőröm, a T-vonalam kevésbé olajos napközben. Sok-sok pattanás utáni hegem, már-már sebem volt, amiket egyszerűen fantasztikus módon begyógyított! Egyenletes lett az arcbőröm, világosított az arcomon, halványította a szeplőimet, szóval... aki kicsit is gondolkodik, hogy kipróbálja-e, csak ajánlani tudom, megéri az árát! :-) Mennyire csoda kis állat a pettyes éticsiga. :-)

Ilcsike1121
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 31.

sunbeam

2017. október 31.

A felszíni vízhiányomon nem mondom, hogy segített, de valószínűleg az a bajom, hogy nem megfelelő a hidratáló krémem. Szinten tartja inkább a felszíni vízhiányom, nem romlott a helyzet az elmúlt 1 évben (amióta használom). Most éppen újratervezem a rutinom, mert kellenek még bele finomságok. De mindentől függetlenül a rutinom szerves része, nagyon szépen gyógyít, mi már otthon csodaszerként haszáljuk mindenre. Ha szúnyogcsípés van akkor is, ha seb van akkor is, ha égési séerülés, akkor is. Nem pontozom le, mert ő teszi a dolgát, csak én nem segítem, mert nincs más a csiganyálon kívűl a rutinomban. Az ampulla is csiganyálas meg a krém is. Viszont. A krémet 2 hete lecseréltem házi sheavaj-kakaóvaj-kókuszvaj kombóra, azóta látok ám javulást, ezért sem pontozom le. A rutinban teszi a dolgát, a hétköznapokban nekem csodaszer.

sunbeam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

0808

2017. október 11.

A legjobb! Erre akkor jöttem rá amikor egy időre mellőztem ill.lecseréltem a Bentonra. A versenyt nálam magasan a cosrx nyerte! A bentonnak is gyönyörű összetevői vannak sőt talán még szebb is de vmiért mégsem lett a kedvencem. Lentebb gondolom már mindent leírtatok ezért nem ecsetelem milyen szépek leszünk tőle:) mindenesetre a leckét megtanultam és többé nem hagyom ki a rutinomból, lecserélni meg végképp nem fogom, betonbiztos tag lett!

0808
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 11.

Zsuu75

2017. szeptember 24.

Lassan egy éve ismerkedtem meg a koreai termékekkel, és ez az egyik első darabom volt. Imádom. Napi szinten használom, van amikor reggel és este is, és lassan újra kell rendelnem.

Zsuu75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

nooncsyka

2017. szeptember 23.

A legtutibb csiganyál a világon. Kihagyhatatlan.

nooncsyka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

A legtutibb csiganyál a világon. Kihagyhatatlan.

Beluga99

2017. szeptember 16.

Egy nagyon remek, könnyű hidratáló. Az acnéra hajlamos, kombinált bőrömnek nagyon jól esik, kellemesen hidratál anélkül hogy eltömítené a pórusaimat. Mindenképpen újraveszem!

Beluga99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Betaine, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak