KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   $17   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mrsgrob, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. augusztus 26.

Ár:   $17
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek

96% csiganyál tartalmú hidratáló krém mely egész nap védi a bőrt a kiszáradástól. Parabénmentes.

Kielemeztük a hónap krémjét: Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

derienart

2018. február 14.

3.000,- Ft-ért jutottam itt hozzá, ami szinte ajándék. :D Állagra egy átlátszó, színtelen szagtalan gél, aminek az állagával nekem semmi problémám nincs. Fényévekkel nyálkásabb dologra számítottam az itteni vélemények alapján. Kevés kell belőle, így nagyon sokáig elég lesz. Hidratáló hatása brutál jó, szerintem e több mint egy esszencia. Felkenve egy jó negyed órát azért nagyon ragad az arcom, utána pikk-pakk beszívódik. Ami marad nagyon puha és hidratált bőr.

derienart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Rivendell

2018. február 8.

Nagyon izgultam, milyen lesz az állaga, de szerintem egyáltalán nem undorító, olyan, mintha kicsit gélesített víz lenne. Nagyon nagyon nagyon hidratál, ráadásul hosszútávon, nem csak úgy, hogy épp kibírjam viszketés nélkül a következő krémezésig. Sajnos így télen, ez még többlépéses rutinnal sem mindig sikerült, de mióta erre az eszenciára váltottam, ez a problémám megoldódott. Pár nap intenzívebb használat után már egy pumpálásnyi bőven elég volt arcra + nyakra, hogy egészségesen hidratált legyen a bőröm.

Mikor felkenem, először még nagyon csúszós, szoktam kicsit masszírozgatni-tapicskolni, és mikor elkezd nehezebben kenhetővé válni, akkor hagyom, hogy szívódjon csak be, addig fogat mosok, vagy ilyesmi. :) Néha ha nagyon ráérek akkor megpróbálok vele "7skinezni", ilyenkor 3 félpumpányi adag az ami még kényelmes, és nem ragad, de feltöltött az arcom. Külön szeretem benne, hogy a használata után nem kiabál a bőröm, hogy kenj még hidratáló krémet meg arcolajat is plííz. (Persze kenem mert különben nem lenne hálás a száraz vízhiányos bőröm, de így kellemesebb, hogy nem kényszer.)

Rivendell
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

vivy1983

2018. február 1.

Engem nem zavar az állaga. 2 pumpálásnyit viszek fel az arcomra. Kíváncsi leszek majd nyáron hogyan szuperál. Elég jól hidratál és hamar beszívódik. Nagyon sokáig elég, ez nagy pozitívum a hatása mellett.

vivy1983
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 1.

PSophiee

2018. január 27.

A ragadóssága miatt nem használom olyan sűrűn sajnos, de amikor ráveszem magam, akkor szeretem. :) De azt nem tudom, hogy újra venném-e.

PSophiee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

pigglypig

2018. január 22.

Nyúlik. Ragad. Nyálkás. Totál undi, minden porcikám tiltakozik ellene.

De azért még veszett jó cucc :) Végre-végre nem hámlik a bőröm, nagyon boldog vagyok, konkrétan ilyen hosszú évek óta nem történt a téli időszakban, bármilyen zsíros krémet is kentem fel. Ideig-óráig jók voltak, aztán kis idő múlva már hámlott le foltokban a bőröm az alapozómmal együtt, fujj. Innentől kezdve szűzlányok vérplazmájából is lehetne a kence, az sem érdekelne. 2 pumpa esténként az adagom, ez elég a nyakra és arcra, szóval a flakon kb egész életre szóló adag :)

A párom viszont nem tudja magát túltenni azon, hogy csiganyálat kenek a fejemre, esténként nem hajlandó megpuszilni, csak a fejem búbját :D

pigglypig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

Nyúlik. Ragad. Nyálkás. Totál undi, minden porcikám tiltakozik ellene.

feketebodza

2018. január 16.

Sajnos nekem nagyon nem jött be...sose szívódik be, hagy egy idegesítő filmet a bőrön...3szor futottam neki, minden alkalommal masnapra meglepi pattanasokkal ebredtem..

feketebodza
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Patimami

2018. január 4.

Nagyon szeretem. Alap darab a rutinomban.
Jól hidratál, nem marad fényes tőle a bőröm. A kinyomott pattikat hamar gyógyítja, lehozza a gyulladást.

Patimami
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Nagyon szeretem. Alap darab a rutinomban.

gazelle

2017. december 26.

Fél éve használom ezt a terméket reggel-este, és még mindig van belőle. Ez az első csiganyálkás cuccom, hatalmas kiszerelés, jó ár-érték arány.Nyáron kifejezetten szerettem a nagy melegben, a tonik után 1 pumpányi is elég belőle, és egész nap hidratált az arcom, sminkalapnak is megfelel. könnyen beszívódik, nem marad ragacsos a bőröm. Más hatásáról nem tudok beszámolni, de a hidratálása miatt mindenképpen újraveszem.

gazelle
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 26.

prinszepsz

2017. december 19.

Szuper termék! Tavasszal vettem de még mindig van benne. Biztos újra fogom rendelni. Nem okoz pattanást, irritációt. Úgy érzem most már igényli a bőröm, hogy tonik után ezt felkenjem. Nagyon hamar beszívódik.

prinszepsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Cindi

2017. december 4.

Nagyon jó kis kence. Kicsit ugyan nyúlós az állaga, de ennyi baj legyen vele. Az én arcom van, hogy két pumpálásnyit is pillanatok alatt beissza. Lassan el fog fogyni, de biztos, hogy újra fogom venni. Nem irritál, bármikor kenhetem az arcomra. Nagyon szeretem.

Cindi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Betaine, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak