KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   $17   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mrsgrob, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. augusztus 26.

Ár:   $17
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek

96% csiganyál tartalmú hidratáló krém mely egész nap védi a bőrt a kiszáradástól. Parabénmentes.

Kielemeztük a hónap krémjét: Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Val

2018. július 3.

Nekem nagyon bevált, jól hidratál és úgy érzem, hogy a pattanások és sebek is gyorsabban gyógyulnak tőle. Éjszakára használom, kicsit nedves arcra teszem és finoman belemasszírozom, aztán fölékenem az Uriage Toléderm normál-kombinált bőrre való változatát, ami eltünteti azt a nem túl bizalomgerjesztő csillogós réteget, amit maga után hagy.

Val
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

asdfjkle

2018. július 1.

Vízhiányra bevált. Nyálkás az állaga és könnyen beszívódik, utána pakolom rá a hidratálót és a szérumot. Kiadós az adag, reggeli-esti használat mellett is hónapokig elég.

asdfjkle
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

yxcv

2018. június 22.

November közepe óta használom, most fog elfogyni. Nagyon szerettem használni, ha éppen nem használtam egyszer-egyszer éreztem a hiányát, mert nagyon jól hidratál ill. szerintem az irritációt is csökkenti. Szeretem az állagát is mert könnyen elterül a bőrömön, gyorsan beszívódik. Ha úgy érzem szükséges még egy kis plusz hidratálás akkor pár csepp TO Squalane-nal együtt viszem fel, majd TO NMF. Így garantáltan extra gyorsan elűnik a szárazság és pihe-puha lesz az arcbőröm :)

yxcv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

Lexiii

2018. június 16.

Szívesen használom, mert elbírja az arcom a plusz hidratálást. Mivel nem szeretem a nehezebb krémeket, ezért mindig egy könnyed hidratálót használok és szeretek alá kenni valami még könnyedebb esszenciát. A háromnegyedét elhasználtam, engem az állaga nem zavar, nem bánom, hogy kicsit nyúlós, ragadós, de néha kukacosodik, ezt nem szeretem benne. Ha elfogy, akkor valószínűleg a Galactomyces esszenciát fogom megvenni a márkától. Hátha az a hidratáláson kívül még több pluszt ad a rutinomba.

Lexiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

Jadviga

2018. június 10.

Elhasználtam belőle egy flakont a Galactomyces után. Először úgy gondoltam, ez még szuperebb! Tetszett a vastagabb, gélesebb állaga, úgy éreztem, jobban hidratál. Aztán rájöttem, ez nekem sokkal hisztisebben viselkedik a rétegzős rutinomban. Alig vártam, hogy elfogyjon. Ha véletlenül többet kentem ebből, vagy neki nem tetsző réteg ment fölé, lemorzsálódott. Gyulladást csökkentenie nálamnem kellett, csak hidratálnia. Sajnos, idősebb bőrre muszáj még fölé rétegeznem, így nekem már macerás. Fiatalabb bőrre oké lehet.

Jadviga
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

Tmika

2018. június 7.

Egyértelműen fix darabja a napi rutinomnak. Kicsit nehezen vettem rá magam elsőre, még nyúlós is egy kicsit, de hamar túltettem rajta magam, hogy mi is ez:) Hidratálja, nyugtatja a bőröm. Nekem este tökéletesen elég az arctisztítás után ez, esetleg egy kis hámlasztással a kettő között. Reggelente is használom, a fényvédő alá, amit így könnyebben el tudok dolgozni (Missha). Időben meg fogom rendelni a következő adagot, ha látom, hogy fogyóban van.

Tmika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 7.

NagyAgi

2018. június 5.

Imádom!
Naponta 1, van amikor 2 alkalommal használom. Kb két hét alatt nagyon szépen rendbe tette a bőrömet, eltűntek a kis pattanások utáni foltok, nagyon szép egységes lett a bőröm tőle.Új pattanásom azóta nem volt hogy elkezdtem használni, és mintha a pórusaimat is kicsit összehúzta volna. Ár érték arányban szerintem nagyon jó, 1 nyomás = 1 adag napi 2 használattal is bőven több mint fél évig elég lesz úgy számolom. Amikor már nagyon hideg idő lesz fogok mellé venni valami hidratálót estére, de most tökéletesen elég a hidratálása, csak fényvédőt használok mellette és néha aloe verát. Ha valakinek kicsit problémásabb a bőre mindenképpen érdemesnek tartom kipróbálni.

NagyAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Imádom!

Lestine

2018. május 17.

Amióta használom valóban hidratáltabb a bőröm. Gyorsan fogy, a szemem alá kifejezetten szeretem. Csak este használom, mert nagyon fényes lesz tőle a bőröm, így nem tudok rá sminkelni. Talán a hiányát eszrevenném. Nem tervezem újravenni.

Lestine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Doorikad

2018. május 16.

Alapvetően jó ez a termék, kell mellé hidratálni/zsírozni, de mintha tömörebb lenne a bőröm. Főleg a nyakamon érzem. Az állaga sem annyira durva, mint hittem, és nagy kiszerelés, lassan fogy.

Doorikad
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

BLili

2018. május 10.

Jól hidratál, szépen, gyorsan beszívódik, szebb lesz a bőr is tőle összességében. Viszont egy másik helyen írták, hogy vannak, akiknek a bőre nem tolerálja teljesen, ahogy mint kiderült, nekem is a csiganyáltól jöttek ki apró, viszkető, piros pöttyök. Nagyon sajnáltam, de emiatt én elhagytam a használatát.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Betaine, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak