KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   $17   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mrsgrob, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. november 12.

Ár:   $17
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek

96% csiganyál tartalmú hidratáló krém mely egész nap védi a bőrt a kiszáradástól. Parabénmentes.

KeroChan

2017. augusztus 2.

Amit észrevettem: a jobb szemem alatt egy aprócska, mások számára még nem észrevehető ráncocska jelent meg. Ezzel a krémmel kenegetem egy ideje és kezd teljesen eltűnni. Nem irritál, nem okoz pattanásokat és bár jól hidratál, nagyon sokat nem szabad belőle kenni, mert ragadni kezd tőle az ember.

UPDATE
Sajnos a korábbi pozitív vélemény ellenére le kell pontozzam, mert hosszabb használat után tele lettem tőle mitteszerekkel és pattanásokkal...

KeroChan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

UPDATE

GNóri

2017. július 26.

Kicsit félve rendeltem meg, mivel a csiganyálas kencéktől eddig nem annyira estem hasra. Próbáltam többféle koreai csigás szérumot, krémet, de valahogy elmaradt a hűha hatás.
Ez az esszencia viszont nagyon-nagyon jó! Az állaga meglepő, például a Benton-hoz képest, sokkal sűrűbb, tömörebb, ragacsosabb. Két pumpálás elég a teljes arcomra, és nagyon jól hidratálja a száraz bőrömet. Igazából sokkal inkább mondanám szérumnak esszencia helyett, az állaga és a hidratáló hatása miatt. Mostanában nappalra csak a Cosrx Galactomyces esszenciát használom, rá ezt a Cosrx csigás esszenciát, majd végül fényvédőt kenek fel, és teljesen jó állapotban van az amúgy sivatagszáraz arcom.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

kariw3

2017. július 18.

Kb 2 hete kezdtem el használni, egyelőre nagyon tetszik. Kevés kell belőle, sokáig elég lesz, nagyon jól hidratál. Elsőre ragacsos, tényleg mintha csiganyálat kennék magamra, de gyorsan beszívódik és jöhet a következő lépés. Amióta áttértem a koreai többlépéses rutinra a bőröm teljesen megváltozott, reggel puha, feltöltődött bőrképpel ébredek, mindenkinek csak ajánlani tudom :)

kariw3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

viragi

2017. július 13.

Mintaként kaptam és utána rendeltem meg a nagy kiszerelést, de nem bántam meg. Használtam a Bentonosat is, de ez úgy érzem jobban hidratál, így nyáron elég önmagában is (persze még rájön a napvédő krém és a rosaceás cc krém), géles állagú és jól beszívódik, lehet rá rétegezni. Kissé fényes tőle az arcom, de mivel még kenek fölé más krémet is, így nekem nem zavaró. Diszkrét az illata is, egyszóval meg vagyok vele elégedve!

viragi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 11.

Bentont használtam először, de most ezt vettem helyette.1 éve használom, eddig ezeket tapasztaltam: Nagyon hamar beszívódik és szuperül hidratálja az arcomat.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 11.

beauty88lover

2017. július 8.

Benton után ezt is le kellett tesztelnem.ez olcsobb és nagyobb.hatása ugyanaz.sokáig kitart :-)

beauty88lover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Fashionlover

2017. július 6.

Első érzésre kicsit ragacsos volt. Ahogy szétkentem a két ujjam között még meg is jegyeztem magamban: "nah ebben aztán tényleg van csiganyál" ! :D Ahogy eloszlattam a bőrömön nagyon hamar beszívta és elmúlt a ragacsos érzés is. Könnyed, nem nehezedik el tőle a bőröm és hálás is a használatáért. Teljesen átálltam a koreai arcápolási rutinra, ezután én még használok arcápoló krémet is.Eddig teljesen meg vagyok vele elégedve, nem érzem azt a hűha effektust se de mellette szóljon hogy mivel most kezdtem ezt a többlépéses rutint alkalmazni nincs összehasonlítási alapom mással. Így még később egy update-el lehet hogy ez változik!:)

Fashionlover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

aylobi

2017. június 28.

Lecseréltem a Benton csigát erre az ára miatt és nem bántam meg sőt, sokkal jobban szeretem, valamiért jobban néz ki a bőröm amiután fel kenem mind a Benton csiga eszenciájától és ez 100ml-is, a Benton pedig 60ml.

aylobi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 28.

nayao

2017. június 26.

Lassan már egy éve használom. Általában két pumpálás elég belőle. Láthatóan javított az arcbőrömön, nem okozott irritációt. Kicsit lassan, de jól beszívódik a bőrbe, utána felkenek másféle arckrémet is, de volt hogy erre vittem fel a BB krémet, és nem okozott gondot.

nayao
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

springee

2017. június 14.

Javít a bőr textúráján, élettel tölti meg, mindemellett úgy hidratál, hogy egyáltalán nem nehezíti el a bőrt, hagyja lélegezni azt.

springee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Betaine, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak