KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   $17   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. május 26.

Ár:   $17
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

• eltávolítja az elhalt hámsejteket, ezáltal megújítja és ragyogóvá teszi a bőrt
  • mélyen tisztítja a pórusokat, megelőzve a mitesszerek és más bőrhibák megjelenését
  • a vitaminoknak és hidratáló összetevőknek köszönhetően irritáció nélkül hámlaszt
  • pH-értéke 4.0

Ár: 4400 , Eladó: Maryam
Állapot: 3-szor használtam belőle, Helyszín: Budapest, Szentendre, fizetés: bármelyik opció lehetséges

anna21

2018. július 10.

Tipikusan olyan termék, aminek kell az idő. Szeptember óta használom, pattanásaim azóta alig van, sokkal "tisztább", ragyogóbb az arcom, mitesszereim vannak az orromnál és az államnál, azokat kordában tartja. Ár-érték arányban nagyon szuper.
Nekem ez a mennyiség sok, nem tudom elhasználni egy év alatt, pár hónap múlva lejár a szavatossága és még több mint a fele megvan, így elkezdtem használni máshova is, pl.:olyan területen ahol szőrbenövés szokott lenni (fizikai radír ellenére is), gyengéden hámlasztja a bőrt a lábszáron és bikinivonalnál is és sokkal de sokkal kevesebbszer fordul elő a makacs szőrbenövés.

anna21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

Ryana

2018. június 17.

Csodaszer. Nem azért, mert már nincs egy fehér mitesszerem sem. Van. De sokkal-sokkal kevesebb, lassabban telnek meg a kis rohadékok, ritkábban kell tisztíttatni, így rengeteg pénzt meg lehet vele spórolni. Tehát többszörösen visszahozza az árát! Ragyám már nincs is, azt mondjuk nem tudom, hogy ennek köszönhető-e, de sebaj. Az tuti, hogy a kis fehér mocskok kialakulását ha nem is akadályozza meg, de gátolja és jelentősen lassítja.

Ryana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 17.

Gina19

2018. június 7.

Hosszú távon nekem nagyon bevált, fényévekkel szebb a bőrképem, és csak néhanapján jön ki gyulladt patti. Én az ajánlottnál többször használom, akár másnaponta is, és arctisztítás és fizikai hámlasztás után szoktam felvinni, majd rá a hidratálót. A hidratáló krém hatását kb. megtriplázza, baromi kisimult és puha lesz a bőröm már kb 20 perc után, szemmel látható a változás. Szinte kivirul az arcom. Engem különösképpen nem szokott irritálni, a BHA-s változatával ellentétben, amitől mindig kipirul a bőröm, mintha leégtem volna, úgyhogy azt nem is nagyon használom. Ár-érték arányban szerintem megéri, kb másfél éve vettem, de lehet, hogy már több is, és még szinte a fele megvan, intenzív (heti 2-3 alkalom) használat mellett. Nekem egy pumpálásnyi egy alkalomra bőven elég.

Gina19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

jollygardener

2018. június 5.

Sajnos semmilyen változást nem látok a használata után. Nem lett szebb a bőröm, a száraz részekkel sem csinált semmit. A BHA ellenben nagyon jól bevált.

jollygardener
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

Melion

2018. június 4.

Télen sokáig próbálkoztam vele BHA-s testvérével együtt. Előszőr sajnos túl hámlasztottam, mivel nem tudtam hogy hogyan kell :D . A sikeres túlhámlasztás után 1 pumpálásnyival indítottam, majd lassan emeltem a dózist 3 adagig. Csupasz kézzel vittem föl, hogy ne pazarolják. Hetente kb 3-4x használtam és ez így nekem bevált. A bőröm vízhiányos, száraz, ennek ellenére miteszeres, erre mondják hogy kombinált. A termék a száraz bőrömet nem bántotta, nem szárított, sőt! Az arcom puha lett, hidratált és valóban “megpolírozta” de sajnos semmi több :( . Semmi wow hatás. A hialuron savas szérumot is feltölt így. Ha valakinek ez elég, mert hibátlan a bőre, arra tökéletes. Kimaximalizálja az amber bőrét tény, de sajnos én igazából a miteszereimre vettem, és a több hónapos használat sem javított a helyzeten. A bha-t minden nap használtam mellette, szóval a kettőnek együtt hatnia kellett volna. A nyárra való tekintettel lecseréltem a nem napérzékenyítő pha-ra. És itt megjegyezném hogy teljesen miteszer mentes lettem a kritikusabb területeimen. Először is lecseréltem a Whamisa arcmosóját teljesen olaj mentesre (ren), majd az AHA-t PHA-ra, ami ugyan gyengébb de napi 2x-i használat mellett rendben tartja az arcom. Ezek mellet enzimes Peelinget használok 2 naponta. Bha maradt. Szóval nem rossz termék, de más termékek nekem jobban beváltak. Talán télen újra próbálom, a maradékot addig is elhasználom a lábamra :)

Melion
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

RenataB

2018. május 29.

Már egy ideje használom, tehát eljött az idő, hogy véleményt írjak róla.
Most már heti kétszer használom, egyáltalán nem irritál, kicsit csíp ugyan, de ez természetes. Nem tudom melyik termékem hatása (gondolom az összes együtt), de mostanában sokkal szebb a bőröm és ezt mások is megjegyezték. Halványodtak a pattanás utáni hegek, simább és összeségében sokkal egységesebb a bőröm.
Mindenképp újra vásárolom majd.
Öt csillagot simán megérdemel.

RenataB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Már egy ideje használom, tehát eljött az idő, hogy véleményt írjak róla.
Mindenképp újra vásárolom majd.
Öt csillagot simán megérdemel.

lushgirl

2018. május 25.

Heti egyszer használom már egy éve (elején többször és gyorsan megtapasztaltam a káros hatásait :D ). Mitesszermegelőző feladatát nálam nem látja el, de bármilyen pirosságot sikeresen csökkent az éjszaka alatt. Ha kell akkor lokális kezelésként használom nagyobb pattanásoknál és azokat így szépen lehúzza. Ha egyszer végre elfogy (hihetetlen meddig kitart egy üveg!) valószínűleg újrarendelem "karbantartásra".

lushgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

pilla91

2018. május 21.

Nem rég kezdtem ismerkedni a koreai arcápolással ill. termékekkel. Ez az első kémiai hámlasztóm. Egy félresikerült kozmetikai kezelés következtében kialakult hegek miatt kezdtem használni. Kb 2 hete tart a kapcsolatunk... Egyelőre úgy látom, hogy javult a helyzet, mintha halványodnának a hegeim, bár más termékeket is használok. Az esti rutinba építettem be, nagyon sokáig elég lesz. Az egyetlen negatívum, hogy egy-két új patti megjelent az arcomon, de nem vagyok benne biztos, hogy ő lesz a ludas.. Van egy új cc krémem, inkább rá gyanakszom. Egy szó, mint száz, megérte megvenni, én elégedett vagyok, jár az 5 csillag.

pilla91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Lestine

2018. május 17.

Nagy reményekkel indultam neki, de nem igazán váltotta be a reményeimet. Pattanásokat okoz, de egyébként nem vettem észre, hogy bármit is javított volna a hegeimen. Akkor sem nagyon csinált semmit, amikor száraz/hámló részek voltak az arcomon.

Lestine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Zsaninna

2018. május 2.

Ez az első kémiai hámlasztó amit kipróbáltam, így összehasonlítani nem tudom más hámlasztókkal, de az biztos, hogy sokkal jobb, mint bármilyen bőrradír, amit valaha kipróbáltam.
Több helyen olvastam, hogy lehetetlen ekkora mennyiséget elhasználni, így én csak mintákat rendeltem magamnak, amit nem bántam meg és többször újrarendeltem már minta formájában, így biztosan elfogy az adott mennyiség, még mielőtt megromlana. Egy tasak pedig elég az arcomra és a nyakamra is, bár én kézzel viszem fel, így szerintem egy csepp sem megy kárba.
Tetszik az vízszerű állaga, könnyű használni és amíg nem olvastam itt, hogy milyen szörnyű a szaga, fel sem tűnt, hogy van neki, szerintem amúgy nem vészes, inkább csak furcsa.
Csak heti egyszer használom (így biztosan nem fogyna el a teljes kiszerelés nálam), mert szerintem az én bőrömet könnyű lenne túlhámlasztani. Olyan estéken szoktam használni, amikor tudom, hogy másnap nem megyek ki, mert bár mindig használok fényvédőt, így biztosabbnak érzem. Nem szoktam lemosni, amikor használom, bár több helyen javasolták, viszont mindig valamilyen gazdagabb krémet használok utána, mert azt vettem észre, hogy ilyenkor jobban igényli a bőröm a hidratálást, még másnap is érzem, hogy több hidratálásra van szüksége. Viszont semmilyen irritációt nem vettem észre, nem lett piros tőle a bőröm, nem okozott pattanásokat és nem lett zsírosabb. Mikor felkenem úgy érzem, hogy kicsit mintha csípne, de ez az érzés nagyon hamar elmúlik, nekem ragacsos érzés sincs utána, kb. 20 perccel a felkenés után használok más termékeket.
Sokat javult a bőröm állapota mióta használom, kevésbé látványosak a pórusaim, sokkal puhább és egyenletesebb a bőröm és a régebbi „nyomkodós” hegeim is szépen halványultak, ráadásul szerintem az ára is kedvező.

Zsaninna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.