KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   $17   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. május 26.

Ár:   $17
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

• eltávolítja az elhalt hámsejteket, ezáltal megújítja és ragyogóvá teszi a bőrt
  • mélyen tisztítja a pórusokat, megelőzve a mitesszerek és más bőrhibák megjelenését
  • a vitaminoknak és hidratáló összetevőknek köszönhetően irritáció nélkül hámlaszt
  • pH-értéke 4.0

Ár: 3000 , Eladó: Bog
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: Banki átutalás után postázom

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

PiciBia

2018. február 12.

BHA/AHA tonikjával együtt használom, nekem abszolút bevált. Sima, üde, puha a bőröm a többi termékkel való együttes használatnak köszönhetően, talán soha nem volt még ilyen jó állapotban a bőröm. Kb. 2-3 naponta használom, de csak lustaság miatt, egyébként nem olyan erős hogy ne bírná el a bőröm. A pumpájának köszönhetően jól be lehet osztani, 1-2 pumpálás tökéletesen elég. Nagyon gazdaságos a csomagolás, használom hónapok óta és alig látszik hogy fogyott volna belőle. Csak azért fogok más hámlasztót kipróbálni, mert vagyok olyan kísérletező és kiváncsi mánákus krémgyűjtő, hogy beszerezzek minél több gyártótól termékeket :D A G&G hámlasztót is imádtam, talán azt amiatt venném újra mert koncentráltabb.

PiciBia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

kisko

2018. január 31.

Kb fél éve használom, vegyes eredményekkel. Mostanában az tűnik működőképesnek, hogy sokat (5-6 pumpálásnyit) kenek fel, hetente 2-3-szor. Előtte nem nagyon volt hatása, így már igen. Jó termék kipróbálni az AHA-zást, de ezután valami mást fogok venni. Mivel nagy mennyiség és megromlik (átlátszó üveg papírdobozban tartva...jajj de fárasztó) ezért testre is szeretem használni.

kisko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

noriri

2018. január 23.

Nagyon sajnálom a dolgot de nekem nem vált be igazán. Már egy éve használom, lehetetlen elhasználni. Kezdetben heti egyszer használtam, mert ez volt az első kémiai hámlasztóm, majd mikor láttam, hogy bírja a bőröm heti kettő-háromra váltottam. Betartottam minden játékszabályt, később a márka tonerét is elkezdtem hozzá használni, de észrevettem, hogy ha van néhány pattanás a bőrömön, akkor szinte feltüzeli őket ez a hámlasztó. Nehéz megmagyarázni továbbá, de olyan kellemetlen érzés hagy maga után minden alkalommal mikor használom, pedig nem hámlasztottam túl a bőrömet. Lehet kipróbálok helyette egy enzimes terméket.

noriri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

natulcien

2018. január 17.

Nagy kedvence az arcápolási rutinomnak annak ellenére, hogy nem rendszeresen használom, hanem alkalmanként, azaz inkább szükség esetén. Gyakorlatilag rögtön rendbe hozza az arcom. Este használom tonik után, és le is fekszem vele aludni. Én azt vettem észre, hogy nekem nem kell utána hidratáló. Inkább reggel fordítok nagyobb hangsúlyt a krémezésre, természetesen fényvédő alá. Ebből a termékből is, mint minden koreai vizese állagú termékből, nekem nagyon kevés elég az arcomra, így rendkívül kiadós. Egy minimálisan csíp felvitel után, de hát ez a dolga. Nekem nem okoz pirosságot, bőrirritációt. Nagyon hasznos kis gyorssegély. Biztos vagyok benne, hogy mindig lesz itthon belőle.

Frissítés: 2018.január
Az őszi téli szezonban heti 3x használom és ilyen felállásban is tartja magát az eddigi véleményem. Nagyon hasznos kis csodaszer, amit imád a bőröm.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

Frissítés: 2018.január

carmenxo

2018. január 9.

Kicsit több mint fél éve használom rendszeresen a BHA-val felváltva, és iszonyat sokat javított a bőrképemen ez a két termék. Előtte el sem tudtam képzelni hogy alapozó nélkül sminkeljek a piros foltok és hegek miatt, mostmár csak különleges alkalmakra teszek fel, annyira tiszta az arcom. Nem tudnék hámlasztó nélkül élni többé az biztos. Pattanás utáni hegeimet hihetetlen gyorsan eltüntetette, ha most előjön egy kettő annak 1 hét múlva már nyoma sincs. Emellett pedig nagyon puha, egyenletes és ragyogó lesz tőle a bőr. És rendszeres használat mellett is nagyon lassan fogy (nálam legalábbis) úgyhogy tényleg semmi kifogásolni valóm nincs, imádom mindkettőt!

carmenxo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

vrita90

2017. december 17.

BHA tesojaval hasznalom egyutt mar egy eve. Pattanasokon nem sokat segitett, de hatarozottan puhabb a borom. Ha nagyon “kirügyezik” az arcom, hajlamos vagyok tulzasokba esni, es teljesen szethamlasztani a fejem, akkor mindig sokat rontok vele az allappotan, de ez nem a termek hibaja. Ha sikerul visszafognom magam es rendesen hasznalni, akkor ujrapontozom, addig viszont csak 4 pont, mivel nem igazan sikerul kordaban tartani vele a borom.

vrita90
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

berkenye

2017. december 11.

Először a márka BHA-ját használtam, ami szintén jó, de igazán látványos eredményt szerintem ezzel lehet elérni. Én heti 1-2-szer szoktam használni, felváltva a BHA-val. Tényleg simábbá teszi a bőrt és valahogy a meglévő pattanások gyorsabb gyógyulását is elősegíti. Ilyen gyakoriságú használat mellett lassan 1 év alatt is csak a flakon felét használtam el, mivel 1-1,5 pumpálásnyi elég az arcra egy alkalommal.

berkenye
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

onecrimsonnight

2017. december 3.

Az elso hamlasztom, csak jot tudok mondani rola. A fo ok amiert hamlasztot kerestem az, hogy telente altalaban enyhen hamlik a borom az orromnal ami nem tul szep mikor bb kremet viszek fel, es a borradirok nem tudtak ezen segiteni, sokszor felsertettek az arcborom. De ez a hamlaszto nem csak ezt a problemat oldja meg, hanem nagyon szep feszes, ragyogo lesz tole az arcom. Parom boren is latvanyos a valtozas, sokkal kisimultabbnak tunik az arcbore a hasznalat utan, szerencse hogy boseges kiszereles es olcso, igy nem baj, hogy o is rakapott :D Elso hasznalatkor veletlenul megtoroltem a szam szelet is vele amit kicsipett, ugyhogy ebbol tanulva jobban vigyazok a felvitelekor.

onecrimsonnight
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Alexa89

2017. november 16.

Bevallom őszintén először nem igazán vettem észre a hatását. Viszont amikor láttam hogy szépen halványodnak a pattanások után maradt hegek és új pattanások nem alakulnak ki, rájöttem hogy ezt neki köszönhetem. Heti 2x használom, nagyon lassan fogy, de biztos, hogy újraveszem.

Alexa89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Milva07

2017. november 15.

Közel egy hónapja használom, de marad a polcomon, szerintem örökre.Vagy még tovább. Mivel egyáltalán nem érzékeny a bőröm, így naponta használom.Koreai rutinba van beépítve, maradéktalanul elégedett vagyok. Szerintem nem kell annál jobb visszajelzés, mint amikor a férj minden nap megjegyzi, hogy milyen kisimult az arcom. Nyilván nem csak ennek az egy terméknek az érdeme, hanem a rétegzős bőrápolásnak, de ma reggel még én is meglepődtem, tiszta "photoshop" volt tükörképem. Közel az 50-hez azért jó érzés.:) Kiváló árban tetemes mennyiség, szuper hatás...Ki ne lenne elégedett?!

Milva07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 15.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.