KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   $17   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. május 26.

Ár:   $17
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

• eltávolítja az elhalt hámsejteket, ezáltal megújítja és ragyogóvá teszi a bőrt
  • mélyen tisztítja a pórusokat, megelőzve a mitesszerek és más bőrhibák megjelenését
  • a vitaminoknak és hidratáló összetevőknek köszönhetően irritáció nélkül hámlaszt
  • pH-értéke 4.0

Ár: 4850 , Eladó: norika18
Állapot: Alig hiányzik, csak próbált, Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: Posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

berkenye

2017. december 11.

Először a márka BHA-ját használtam, ami szintén jó, de igazán látványos eredményt szerintem ezzel lehet elérni. Én heti 1-2-szer szoktam használni, felváltva a BHA-val. Tényleg simábbá teszi a bőrt és valahogy a meglévő pattanások gyorsabb gyógyulását is elősegíti. Ilyen gyakoriságú használat mellett lassan 1 év alatt is csak a flakon felét használtam el, mivel 1-1,5 pumpálásnyi elég az arcra egy alkalommal.

berkenye
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

onecrimsonnight

2017. december 3.

Az elso hamlasztom, csak jot tudok mondani rola. A fo ok amiert hamlasztot kerestem az, hogy telente altalaban enyhen hamlik a borom az orromnal ami nem tul szep mikor bb kremet viszek fel, es a borradirok nem tudtak ezen segiteni, sokszor felsertettek az arcborom. De ez a hamlaszto nem csak ezt a problemat oldja meg, hanem nagyon szep feszes, ragyogo lesz tole az arcom. Parom boren is latvanyos a valtozas, sokkal kisimultabbnak tunik az arcbore a hasznalat utan, szerencse hogy boseges kiszereles es olcso, igy nem baj, hogy o is rakapott :D Elso hasznalatkor veletlenul megtoroltem a szam szelet is vele amit kicsipett, ugyhogy ebbol tanulva jobban vigyazok a felvitelekor.

onecrimsonnight
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Alexa89

2017. november 16.

Bevallom őszintén először nem igazán vettem észre a hatását. Viszont amikor láttam hogy szépen halványodnak a pattanások után maradt hegek és új pattanások nem alakulnak ki, rájöttem hogy ezt neki köszönhetem. Heti 2x használom, nagyon lassan fogy, de biztos, hogy újraveszem.

Alexa89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Milva07

2017. november 15.

Közel egy hónapja használom, de marad a polcomon, szerintem örökre.Vagy még tovább. Mivel egyáltalán nem érzékeny a bőröm, így naponta használom.Koreai rutinba van beépítve, maradéktalanul elégedett vagyok. Szerintem nem kell annál jobb visszajelzés, mint amikor a férj minden nap megjegyzi, hogy milyen kisimult az arcom. Nyilván nem csak ennek az egy terméknek az érdeme, hanem a rétegzős bőrápolásnak, de ma reggel még én is meglepődtem, tiszta "photoshop" volt tükörképem. Közel az 50-hez azért jó érzés.:) Kiváló árban tetemes mennyiség, szuper hatás...Ki ne lenne elégedett?!

Milva07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 15.

quitz

2017. november 15.

Heti egy-két alkalommal használom. Vizes állagú, nem szárítja a bőrömet, nem kell belőle sok, gyorsan beszívódik. Hatása: puha bőr. A használat után egyáltalán nem tapad, ragad a bőröm. Sajnos az első alkalommal óvatlan voltam, és a szemem alá is került ebből a szerből egy kis mennyiség. Egyáltalán nem volt sok, de ahhoz épp elegendő volt, hogy másnapra csúnyán kiszárítsa a szemem alatti bőrt. Pár napba beletelt, mire sikerült a bőrömön okozott kárt enyhítenem. Saját (száraz) bőrömön tapasztalva megtanultam, hogy a járomcsontom ívénél feljebb nem tehetek ebből a hámlasztóból.

quitz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

ágica

2017. november 13.

A Cosrx Bha -val kombinálva használom. Könnyű állagú, nem szárít vagy irritál, de mégis hatásos.
Jelentős mitesszercsökkenést és szebb bőrképet adott nekem.
Rendkívül gazdaságos, nagy kiszerelés, testre is hasznos.

ágica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Jelentős mitesszercsökkenést és szebb bőrképet adott nekem.
Rendkívül gazdaságos, nagy kiszerelés, testre is hasznos.

steffy

2017. november 11.

Rutnom másik alapdarabja. A kettő együtt, hosszú távon eredményes. Sokadik üveget használom el. Közben próbálkoztam a Geek & Gorgeous mandulás hámlasztójával is, az sem volt rossz, de ez a kettő vált be nekem.

steffy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 11.

macskusz

2017. november 9.

Egy hónapja használom heti kétszer, és nagyon sokat javult a bőröm állapota. Sokkal puhább, egyenletesebb, azóta alig van pattanásom, azok is kisebbek és hamar elmúlnak. Még menzesz előtt is szép a bőröm, ami nálam csoda. A pattanások nyomai, apró hegek is halványodtak.
Mintákat használok belőle, lassan fogy, de biztos, hogy újra fogom rendelni.

macskusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Mintákat használok belőle, lassan fogy, de biztos, hogy újra fogom rendelni.

umpalumpa

2017. november 2.

Szeretem, mint hámlasztó, mert a pórusaimat szépen összekapja, simább lesz reggelre az összkép, talán a patimaradék-foltokat is látom halványodni. Bevallom nem használom rendszeresen, elég ritkán nyúlok érte, mert azért lekapja rendesen a felső bőrréteget nálam. Úgy használom, h 3 percre kenem be velem magamat, aztán lemosom és jöhetnek az esti fennmaradó kencék. A használata utáni 2 napon nem is tudok retinolt használni, mert érzem, h sok lesz, érzékennyé teszi a bőrömet. Bontva vettem és még a fele megvan, szóval lassan kidobhatom, mert meg fog romlani. A testemre is fogom használni ne menjen kárba.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

sunbeam

2017. október 31.

A BHA tesójával együtt használom, lassan 1 éve. Naponta használom, néha sok a bőrömnek, akkor pici pihi van. Önmagában nem tudom véleményezni, mert együtt keztem el a BHA-val használni. Komedokkal teli a bőröm, és eléggé hajlamos a gyulladt aknékra. Hormonális aknék katalógusa voltam, egészen addig amíg megismerkedtem a koreai arcápolással. Az AHA és a BHA használata óta kb havi egy pattanás jön elő, a komedokkal nem tud nálam megküzdeni, de nem feltétlen az ő hibája, van egy nőgyógyaszati problémám, ami miatt folyamatosan hormont szedek, így egyelőre betudom ennek. Nem gyulladnak be, 3 havi nagykezeléssel szépen karban lehet őket tartani. Ha valami miatt kibújik egy pattanás, akkor nyomok rá egy kis AHA savat és másnapra le is viszi. Sajnos ránctalanításban nem tudom mondani, hogy használt nekem, de egyik koreai termék sem. Én nagyon hálás vagyok ennek a terméknek, úgyhogy 5 pont.

sunbeam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.