KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   $17   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. május 26.

Ár:   $17
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

• eltávolítja az elhalt hámsejteket, ezáltal megújítja és ragyogóvá teszi a bőrt
  • mélyen tisztítja a pórusokat, megelőzve a mitesszerek és más bőrhibák megjelenését
  • a vitaminoknak és hidratáló összetevőknek köszönhetően irritáció nélkül hámlaszt
  • pH-értéke 4.0

Ár: 4400 , Eladó: Maryam
Állapot: 3-szor használtam belőle, Helyszín: Budapest, Szentendre, fizetés: bármelyik opció lehetséges
Soulwalker

2019. január 13.

Alap darab, gyonyoruen karbantartja pattanasokra hajlamos kepemet, es reggelre babapopo-bort eredmenyez:)

Soulwalker
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

artep

2019. január 7.

Hosszú ideje használom már, kisebb kihagyásokkal, kb. heti egyszer. Érdekes módon jobban bevált pattanások ellen, mint a BHA. Már másnapra iszonyú puha, egyenletes bőrt eredményez, a pórusokat is kisebbíti.
Mivel hatalmas mennyiség, kipróbáltam szőrbenövésekre és a sarkamra is. Mindkettőre bevált. Biztosan újraveszem még.

artep
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Aliko

2018. december 15.

Érzékeny vízhiányos bőröm van ami emellett korom ellenére (30 elmúltam) gyakran volt mitesszeres és pattanásos kenhettem rá bármit. Végül a Crosx-et és a hámlasztót hívtam segítségül és bár olvastam róla negatívat véleményt is nekem semmi gondom nem volt. Leginkább a túlhámlasztástól féltem, mert tényleg extra érzékeny vagyok, de no para, csak okosan kell csinálni! Az Aha - val kezdetem és heti egyszer használtam. Ekkor egy minimális változást éreztem csak, a bőröm puhább lett és kevesebb lett a pattanás is de ezzel nem akartam megelégedni. Duplázni még nem mertem így bevetettem vele együtt a BHA-t. Ekkor a miteszerek száma is szépen csökkenni kezdett... majd emeltem az adagot az addigi 1:1-ről 1:2 majd 2:2 -re. Kb 3 hónap alatt 1 nap pihenés BHA egy nap pihenés AHA váltással dolgozok. A bőröm nem pirosodik, nem hámlik helyette szinte 0 pattanás (kivéve a bizonyos időszakban) mitesszerek száma radikálisan csökkent és lényegében egy pihe puha bőrt kaptam kevesebb ránccal... De tényleg ;) Így azt kell hogy mondjam ha szépen fokozatosan vezetjük be nem okozhat problémát még extra érzékeny bőr esetén hiába magasabb a sav tartalma. Több hónapos használat után elégedetten mondom azt megérte a vétel....

Aliko
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

ManekiNeko

2018. december 12.

Alkalomszerűen, a bőröm állapotától függően használom a nyári időszak kivételével. Segít kordában tartani a miteszerek és a pattanások kialakulását.
Nagyon könnyed, vizes állaga hamar beszívódik. Csípő hatást 2 év használat alatt én kevésszer éreztem. Lehet vastag a bőr a képemen?! :DD
A BHA testvérével együtt vásároltam, viszont ennek látványosabb az eredménye.
Gazdaságos és praktikus a csomagolása.

ManekiNeko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

A BHA testvérével együtt vásároltam, viszont ennek látványosabb az eredménye.
Gazdaságos és praktikus a csomagolása.

cattitude

2018. december 8.

sajnos nekem szerintem túl gyenge ez a 7% az arcomra, ugyan szépen puhít, de a whiteheadek nem nagyon mocorognak :( de ezzel együttvéve szerintem ez egy jó termék, szuper az inci, ár-érték arányban tökéletes és testre is lehet használni, télen könyökre egy jó utánhidratálással pl kifejezetten ajánlom :)
az AHA érzékenyít a fényre, szóval mindenképp tessék fényvédőt is használni, télen is.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

deezsina

2018. december 7.

Néhány hete használom, a nyár miatt vasárnap estéken amikor tudom hogy jópár napig nem fog nagyon intenzív napfény érni.
Kb egyidőben kezdtem el az AHA-BHA tonikot is használni a cosrx-től, és közepesen vagyok eddig elégedett. TO 5% lactic acidot váltom fel ezzel a kombinációval, mert azt erősnek találom a nyárra, de sajnos máris észrevettem a hiányát, a problémás területeken, sebek környékén meg általában az orromon könnyen kialakulnak száraz részek amik eléggé rosszul néznek ki. Eltömődött pórusokból nincs hiány, sajnos ebben nem látok változást.

Update:
heti 1-2-szer használom, itt szereztem be 20 ml-t és még mindig megvan a fele. Látványos javulást nem érzékelek, cserébe elég kellemetlenül csíp a felvitelkor, ha van seb az arcomon (este azért szokásom piszkálni) akkor különösen kellemetlen a csípés és nagyon sokára múlik el. Most azon gondolkodom, mellkasra próbálom használni, nem para de azért sok kis eltömődés ott is látszódik, hátha azon segít.

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Update:

Lillacc

2018. december 6.

Sajnos teljesen kiakadt rá az arcom. Brutális irritációt okozott a lemosást követően égő, vörös foltok formájában. Ha kicsit is érzékeny a bőröd, nem javaslom a 7% AHA savat. x)
Másnapra viszont tényleg babapuhaságú és fényű arcot varázsolt. Hatásos de nekem túl sok sajnos.

Lillacc
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

csaxi13

2018. november 10.

Nem rossz AHA, bár én találtam nála hatásosabbakat. Nem éreztem azt nála, hogy a legszuperebb lenne, és AHA savakat tekintve elég bő a kínálat. Ettől függetlenül teszi a dolgát, szépen hámlasztja a bőrt, segít a pirosságon és a foltokon, csak nekem nem a kedvencem. Hatalmas kiszerelés, a végét én már csak a lábszáramra használtam el, a szőrtüszőgyulladások megmentője volt.

csaxi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Sztellaaaaa

2018. november 1.

Egy hónapja használom és már számomra hihetetlen eredményeim vannak.
Először kissé féltem a megvásárlásától, drágának találtam, de megérte a pénzt!
Amikor elkezdtem a használatát a pattanások után meglehetősen sok és feltűnő hegek maradtak az arcomon.
Már az első használat után levett a lábamról; sokkal simám lett a bőröm. A hatodik használatnál volt feltűnő a hegek halványulása, és most tartok ott hogy kijelenthetem: az arcom vagy 20x szebb mint amikor elkezdtem a használatát.
Először azt hittem hogy nem lesz sokáig elég és hamar újra kell rendelnem, de mivel heti 3x használom így szerintem akár egy fél évet is simán ki fog bírni. Ami pedig a glikolsav-koncentrációt illeti az én bőröm egészen jól viselte amikor elkezdtem a használatát, 7% még egyáltalán nem vészes, a következő termék amit venni fogok, feltéve ha szükségem lesz rá az egy 10%-os hámlasztó lesz, de ez már most nagyon a szívemhez nőtt !! Nagyon tetszik az is hogy B3 vitamin és hyaluronsav is van benne.

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Egy hónapja használom és már számomra hihetetlen eredményeim vannak.
Először kissé féltem a megvásárlásától, drágának találtam, de megérte a pénzt!

selmeczireka

2018. november 1.

Lassan fél éve használom, és még mindig több mint a fele meg van. Célom az öregedésgátlás volt, tehát főként a gyengéd hámlasztó hatása miatt vásároltam meg. Kezdetben heti 2X használtam, manapság már majdnem minden este feltapogatom az arcomra. Pár percet várok, hogy beszívódjon, aztán mehet rá a többi kence. Rétegezéshez használom, tonic után, bár olyat is olvastam, hogy tonic előtt is lehetne, mivel a tonic visszaállítja a bőr ph-ját, ez meg ugye 4-es ph-s termék. De eddig így is bevált, sokkal szebb a bőrképen mint egy évvel ezelőtt, nyilván nem csak ennek a terméknek köszönhető, de biztosan hozzátett.

selmeczireka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.