KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   $17   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. május 26.

Ár:   $17
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

• eltávolítja az elhalt hámsejteket, ezáltal megújítja és ragyogóvá teszi a bőrt
  • mélyen tisztítja a pórusokat, megelőzve a mitesszerek és más bőrhibák megjelenését
  • a vitaminoknak és hidratáló összetevőknek köszönhetően irritáció nélkül hámlaszt
  • pH-értéke 4.0

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

babaanya

2018. március 23.

Heti egyszer használom a Purito csigás szérumával együtt. Olyan évek óta jelen lévő, nagy kiterjedésű sebeket, hegeket tüntet el, amire már kozmetikus szakorvos is azt mondta, hogy ezzel együtt kell élnem. Az első használatkor a T vonalban hámlottam csak fel. Azóta semmi hámlás. Nagyon szépen összehúzza a pólusokat, ad egy szép, egészséges bőrképet.

A férjemnek nagy, tág pólusai vannak, amikhez sem ő, sem más nem érhet hozzá. :) Rajta is kipróbáltam. A második használat után, gyönyörűen tiszta pólusok. Letisztult, rózsaszín bőr, pici, tiszta pólusokkal.

Mindenkinek csak ajánlani tudom.

babaanya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

Mindenkinek csak ajánlani tudom.

zitus

2018. március 19.

Heti 1-2x használom a BHA társával együtt. Nagyon szeretem, kordában tartja a bőrömet. Előtte a Paula Aha-Bha kombót használtam, azt is szerettem, de ez jobbnak tűnik.

zitus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

pniki93

2018. március 10.

Heti 2-szer használom. Nekem nagyon rendbe tette a bőrömet, nagyon sima másnap reggel, pattanások utáni foltok is gyorsabban tűnnek el. Már úton van a 2. üveg :)

pniki93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

liababa

2018. március 6.

Heti 1x használom, mindig esti rutinban, kb. 3 hónapja, heti két Paula BHA mellett váltva.
Nekem sikerült már vele túlhámlasztanom, ezért inkább óvatos vagyok, ráadásul így is remek állapostban van a bőröm. Egy pumpálásnyit nyomok az egész arcomra, mert a rozáceámmal hajlamos összeveszni és jóból is megárt a sok. Egyenlőre a pigmentfoltjaimon nem látok változást, de a mimikai ráncaimon (illetve főleg a szám körül) szembetűnő a hatása.
Annyira folyékony és nagy mennyiség, hogy tuti rám romlik - kevesebb olcsóbban jobb lenne, de nem lenne korrekt ezért csillagot levonnom.
Ha még csak kacérkodik valaki a kémiai hámlasztókkal, az ezzel a termékkel nyugodtan belevághat, nem fogja megbánni. Csak vegyen mellé egy SPF50-es nappali cuccot ;).

liababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Ad-Namah

2018. február 23.

Tavaly szeptembertől ez év január végéig használtam, a zsírosodást megakadályozta, a bőrömet lehámlasztotta olyan állapotúra, hogy el tudtam kezdeni használni a BHA társát is, lehet jobb lenne 1x egy héten a BHA mellett ezt is használni, de tudom, hogy néha pattanások jöttek ki tőle, de ettől függetlenül a bőrömet hihetetlen módon rendbe tette, előtte egy magyar márka krém hámlasztóját használtam, ami ehhez képest csak rontott a bőrömön.

Ad-Namah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

PiciBia

2018. február 12.

BHA/AHA tonikjával együtt használom, nekem abszolút bevált. Sima, üde, puha a bőröm a többi termékkel való együttes használatnak köszönhetően, talán soha nem volt még ilyen jó állapotban a bőröm. Kb. 2-3 naponta használom, de csak lustaság miatt, egyébként nem olyan erős hogy ne bírná el a bőröm. A pumpájának köszönhetően jól be lehet osztani, 1-2 pumpálás tökéletesen elég. Nagyon gazdaságos a csomagolás, használom hónapok óta és alig látszik hogy fogyott volna belőle. Csak azért fogok más hámlasztót kipróbálni, mert vagyok olyan kísérletező és kiváncsi mánákus krémgyűjtő, hogy beszerezzek minél több gyártótól termékeket :D A G&G hámlasztót is imádtam, talán azt amiatt venném újra mert koncentráltabb.

PiciBia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

kisko

2018. január 31.

Kb fél éve használom, vegyes eredményekkel. Mostanában az tűnik működőképesnek, hogy sokat (5-6 pumpálásnyit) kenek fel, hetente 2-3-szor. Előtte nem nagyon volt hatása, így már igen. Jó termék kipróbálni az AHA-zást, de ezután valami mást fogok venni. Mivel nagy mennyiség és megromlik (átlátszó üveg papírdobozban tartva...jajj de fárasztó) ezért testre is szeretem használni.

kisko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

noriri

2018. január 23.

Nagyon sajnálom a dolgot de nekem nem vált be igazán. Már egy éve használom, lehetetlen elhasználni. Kezdetben heti egyszer használtam, mert ez volt az első kémiai hámlasztóm, majd mikor láttam, hogy bírja a bőröm heti kettő-háromra váltottam. Betartottam minden játékszabályt, később a márka tonerét is elkezdtem hozzá használni, de észrevettem, hogy ha van néhány pattanás a bőrömön, akkor szinte feltüzeli őket ez a hámlasztó. Nehéz megmagyarázni továbbá, de olyan kellemetlen érzés hagy maga után minden alkalommal mikor használom, pedig nem hámlasztottam túl a bőrömet. Lehet kipróbálok helyette egy enzimes terméket.

noriri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

natulcien

2018. január 17.

Nagy kedvence az arcápolási rutinomnak annak ellenére, hogy nem rendszeresen használom, hanem alkalmanként, azaz inkább szükség esetén. Gyakorlatilag rögtön rendbe hozza az arcom. Este használom tonik után, és le is fekszem vele aludni. Én azt vettem észre, hogy nekem nem kell utána hidratáló. Inkább reggel fordítok nagyobb hangsúlyt a krémezésre, természetesen fényvédő alá. Ebből a termékből is, mint minden koreai vizese állagú termékből, nekem nagyon kevés elég az arcomra, így rendkívül kiadós. Egy minimálisan csíp felvitel után, de hát ez a dolga. Nekem nem okoz pirosságot, bőrirritációt. Nagyon hasznos kis gyorssegély. Biztos vagyok benne, hogy mindig lesz itthon belőle.

Frissítés: 2018.január
Az őszi téli szezonban heti 3x használom és ilyen felállásban is tartja magát az eddigi véleményem. Nagyon hasznos kis csodaszer, amit imád a bőröm.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

Frissítés: 2018.január

carmenxo

2018. január 9.

Kicsit több mint fél éve használom rendszeresen a BHA-val felváltva, és iszonyat sokat javított a bőrképemen ez a két termék. Előtte el sem tudtam képzelni hogy alapozó nélkül sminkeljek a piros foltok és hegek miatt, mostmár csak különleges alkalmakra teszek fel, annyira tiszta az arcom. Nem tudnék hámlasztó nélkül élni többé az biztos. Pattanás utáni hegeimet hihetetlen gyorsan eltüntetette, ha most előjön egy kettő annak 1 hét múlva már nyoma sincs. Emellett pedig nagyon puha, egyenletes és ragyogó lesz tőle a bőr. És rendszeres használat mellett is nagyon lassan fogy (nálam legalábbis) úgyhogy tényleg semmi kifogásolni valóm nincs, imádom mindkettőt!

carmenxo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.