KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   $17   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. május 26.

Ár:   $17
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

• eltávolítja az elhalt hámsejteket, ezáltal megújítja és ragyogóvá teszi a bőrt
  • mélyen tisztítja a pórusokat, megelőzve a mitesszerek és más bőrhibák megjelenését
  • a vitaminoknak és hidratáló összetevőknek köszönhetően irritáció nélkül hámlaszt
  • pH-értéke 4.0

Emike

2017. október 11.

Imádás van :) Alig vártam h végre ősz legyen és újra elő tudjam venni, és hámlaszthassak. Száraz bőrre tökéletes, babapopsi simaságú lesz tőle az arcbőrőm, igaz, könnyen túl is lehet hámlasztani vele. Felváltva szoktam használni a márka bha hámlasztójával együtt. Jókora mennyiséget lehet kapni az áráért, ami nagyok sokáig elég.

Emike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

pont

2017. október 7.

őszintén szólva nekem nem sokat ért, pedig a hype miatt nagy reményekkel indultam neki. a semminél jobb, de a Paula's Choiche termékekhez képest sehol sincs, egyszerűen nem érzem, hogy hatékony lenne, pedig volt, hogy minden nap használtam (az ajánlott heti 1? helyett). inkább fizetek többet valamiért, amiről tudom, hogy tényleg jó, minthogy 'spóroljak' és olyan dolgot kenjek magamra, ami nem az igazi hatását tekintve.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

mókincs

2017. szeptember 26.

A szaga tényleg szörnyű, de cserébe puhává varázsolja a bőrt. Heti 1x használva (gyakrabban nem merem).
Ár-érték arányban kimagasló, pláne, hogy testre is kenem. Szuper!!

mókincs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Ár-érték arányban kimagasló, pláne, hogy testre is kenem. Szuper!!

bstr13

2017. szeptember 24.

Puhává teszi a bőrt, minden nap tudom használni ( bár nem szoktam :D ). Nagyon megéri ennyiért.

bstr13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

nooncsyka

2017. szeptember 23.

A COSRX volt az első koreai márka amit próbáltam (köszi Viki) és ez a termék is közöttük volt. A maximális 5 csillag túl kevés, ha a hatékonyságát nézzük. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam. Próbáljatok ki. Megéri

nooncsyka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

HRenata

2017. szeptember 2.

Hát, mégsem vált be. Gyakran csak heti egyszer használtam, de az én bőrömet irritálta, kipirosodott tőle és kisebb-nagyobb piros foltok másnapra is megmaradtak. A puhaság és simaság megvolt, de látványra nem volt szép a bőröm. Egy időre elhagytam az aha-t teljesen, most pedig egy másik aha-s terméket használok, amivel nincs ilyen gondom.

Hetente kétszer használom most. Korábban a PC 5%-os ahát használtam naponta, ahelyett vettem ezt, mivel àrban sokkal kedvezőbb. Eddig bevált, a pihe-puha bőr továbbra is megvan. Én nem érzem büdösnek, enyhe savanykás szaga van, nem elviselhetetlen. Praktikus a pumpás kiszerelés, másokhoz hasonlóan én sem bánnám ha nem átlátszó flakonban lenne, de ettől még újra fogom venni.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

KlaudiaZs

2017. július 30.

Update: Előző véleményemet másfél éve írtam, szóval kb 2 éve használom, és TÖKÉLETES, valóban rövidebb távon nem látványos a változás, de így 2 év távlatából azért már nyilvánvalóbb.:D. Ez az, ami a rutinom alapja, minden pigmentfoltom eltűnt, pattanás utáni heg, folt már sehol, a bőröm simább, puhább, egységesebb. 2-szer már újravettem, számomra csodaszer, őszintén mondom, nem tudok élni e nélkül.

Már elég régóta megvan és eleinte ritkábban (heti 2szer) használtam, manapság viszont minden este. Viszont annak ellenére hogy hónapok óta használom, nem tudom megmondani, mennyire jó. Mert jó, ez tény, némi pozitív változást tapasztalok, kevesebb pattanás/komedó, ha hormonálisan/stressztől ki is jön pár, akkor hamarabb eltűnnek, és szépen kisimítja az arcom, de nem tudom, többet vártam? :D Mert az előbbiek így leírva jól hangzanak, de nem ilyen látványos a változás azért, nekem is csak azért tűnik fel, mert megszállottan figyelem az arcom. Eleinte azt hittem pattanásokat okozott, de szerencsére nem ez volt a hibás, úgyhogy alapvetően 100ml mennyiségért ennyi pénzért egy nagyon jó hámlasztót kapunk. A szaga addig nem tűnt fel, míg pár helyen nem olvastam, hogy sokakat zavar, szerintem nem vészes, de kinek hogy. Manapság már reggelente is előszeretettel használom, mert nem sikerül túlhámlasztani vele, nekem a heti 1-2 használat eleinte semmire nem volt elég, majdnem félbe és hagytam a használatát. Sajnos elég nehezen szívódik be, ragacsos egy darabig az arcom utána, de már megszoktam, hogy várok, míg akár a reggeli vagy éjszakai hidratálóm felkenem rá. Remélhetőleg felváltva a BHA-val majd sokkal látványosabb lesz a változás.:)

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

Monchhichi

2017. július 26.

Csodát tesz az enyhén tág pórusaimmal éa minden kis gyulladást és egyenetlenséget eltüntet. Mikor egész éjjel érleltem alatta a fejemet, reggelre olyan a bőröm, mintha egy tökéletesre egyengetett, ránctalan, szeplőtlen viaszréteg lenne. Két naponta használható, de úgyis érzi az ember, hogy mennyire csíp. Összehasonlíthatatlan a hatása egy fizikai hámlasztóval, csak dícsérni tudom

Monchhichi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

Lanemes

2017. július 13.

Igaz nyáron rendeltem, uh nem merem túl gyakran használni, de már most nagyon tetszik amit tapasztalok. Kb hetente egyszer használom felváltva a BHA-val. Gyorsan nyugtatja a bőrt és reggelre láthatóan kevesebb a pirosság vagy a gyulladt felület.

Lanemes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

springee

2017. június 14.

Igaz, a BHA párját preferálom inkább, de nem tudnék lemondani erről sem. Már az első használat után szemmel láthatóan javított a bőrön. Kitartó használattal és más minőségi koreai termékekkel együtt gyönyörű, hibátlan bőrt, egészséges photoshop hatást eredményeznek

springee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.