KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   $17   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. május 26.

Ár:   $17
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

• eltávolítja az elhalt hámsejteket, ezáltal megújítja és ragyogóvá teszi a bőrt
  • mélyen tisztítja a pórusokat, megelőzve a mitesszerek és más bőrhibák megjelenését
  • a vitaminoknak és hidratáló összetevőknek köszönhetően irritáció nélkül hámlaszt
  • pH-értéke 4.0

Ár: Keresem! , Eladó: googles
Állapot: Keresem, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel

KlaudiaZs

2017. július 30.

Update: Előző véleményemet másfél éve írtam, szóval kb 2 éve használom, és TÖKÉLETES, valóban rövidebb távon nem látványos a változás, de így 2 év távlatából azért már nyilvánvalóbb.:D. Ez az, ami a rutinom alapja, minden pigmentfoltom eltűnt, pattanás utáni heg, folt már sehol, a bőröm simább, puhább, egységesebb. 2-szer már újravettem, számomra csodaszer, őszintén mondom, nem tudok élni e nélkül.

Már elég régóta megvan és eleinte ritkábban (heti 2szer) használtam, manapság viszont minden este. Viszont annak ellenére hogy hónapok óta használom, nem tudom megmondani, mennyire jó. Mert jó, ez tény, némi pozitív változást tapasztalok, kevesebb pattanás/komedó, ha hormonálisan/stressztől ki is jön pár, akkor hamarabb eltűnnek, és szépen kisimítja az arcom, de nem tudom, többet vártam? :D Mert az előbbiek így leírva jól hangzanak, de nem ilyen látványos a változás azért, nekem is csak azért tűnik fel, mert megszállottan figyelem az arcom. Eleinte azt hittem pattanásokat okozott, de szerencsére nem ez volt a hibás, úgyhogy alapvetően 100ml mennyiségért ennyi pénzért egy nagyon jó hámlasztót kapunk. A szaga addig nem tűnt fel, míg pár helyen nem olvastam, hogy sokakat zavar, szerintem nem vészes, de kinek hogy. Manapság már reggelente is előszeretettel használom, mert nem sikerül túlhámlasztani vele, nekem a heti 1-2 használat eleinte semmire nem volt elég, majdnem félbe és hagytam a használatát. Sajnos elég nehezen szívódik be, ragacsos egy darabig az arcom utána, de már megszoktam, hogy várok, míg akár a reggeli vagy éjszakai hidratálóm felkenem rá. Remélhetőleg felváltva a BHA-val majd sokkal látványosabb lesz a változás.:)

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

Monchhichi

2017. július 26.

Csodát tesz az enyhén tág pórusaimmal éa minden kis gyulladást és egyenetlenséget eltüntet. Mikor egész éjjel érleltem alatta a fejemet, reggelre olyan a bőröm, mintha egy tökéletesre egyengetett, ránctalan, szeplőtlen viaszréteg lenne. Két naponta használható, de úgyis érzi az ember, hogy mennyire csíp. Összehasonlíthatatlan a hatása egy fizikai hámlasztóval, csak dícsérni tudom

Monchhichi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

Lanemes

2017. július 13.

Igaz nyáron rendeltem, uh nem merem túl gyakran használni, de már most nagyon tetszik amit tapasztalok. Kb hetente egyszer használom felváltva a BHA-val. Gyorsan nyugtatja a bőrt és reggelre láthatóan kevesebb a pirosság vagy a gyulladt felület.

Lanemes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

springee

2017. június 14.

Igaz, a BHA párját preferálom inkább, de nem tudnék lemondani erről sem. Már az első használat után szemmel láthatóan javított a bőrön. Kitartó használattal és más minőségi koreai termékekkel együtt gyönyörű, hibátlan bőrt, egészséges photoshop hatást eredményeznek

springee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

Eve90

2017. június 8.

Az előttem írókhoz hasonlóan nekem is nagyon bevált. Alap darabja a rutinomnak, mivel sokat javított a bőrképemen. Csökkenti a pirosságot és gyorsabban eltűnnek a pattanások a használata mellette. Heti 2x használom, így sokáig elég lesz. Sokszor van akcióban, így jó áron ki lehet fogni.

Eve90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

edery

2017. június 7.

Hát van egy szaga, az biztos! Nekem felkenés után ragacsos érzetet kelt, a csípő érzés nem zavar, hamar elmúlik. Ettől eltekintve a hatása fantasztikus. Este felkenem, és reggelre megfiatalodik a bőröm. Feszes, tónusos lesz, fakó színe eltűnik. Kiszerelése gazdaságos. A negatívumok ellenére is csillagos 5-öst adok rá.

edery
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 7.

Csucsi08

2017. június 1.

2017.06.01. Te jó ég, milyen régen írtam róla! :) Azóta természetesen a 4-ről, 5 csillagos lett nálam! Ki kell tapasztalni kinek, milyen gyakran szereti a bőre, Mert például én, amikor egy ideig nem használom, akkor egyből érzem, hogy száraz részek lesznek a bőrömön. Akkor gyorsan felkenem este, és láss csodát, máris eltűnnek, és csak pihe-puha arcocska marad. Nyáron, igyekszem olyan napon felkenni, amikor tudom,hogy másnap nem megyek napra, mert még fényvédővel sem érzem biztonságban a bőrömet. Szeretem a BHA-t is, de ez látványosabb eredményeket tud nálam elérni.

2015.11.18. Nos felkenés után valóban puha érzetű a bőr. Én inkább csak homlokon és állon alkalmazom. Mert kicsit túlszárad tőle a bőröm az orcán és orr környékén. Utólag olvastam, hogy kombináltra inkább a BHA alkalmas. De egyelőre ezt tesztelgetem. Majd visszatérek, hogy hogyan vált be.

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

tinyblackpaw

2017. május 29.

Az első kémiai hámlasztóm, az első Cosrx termékem, de máris örökké tartó szerelemnek bizonyul a kapcsolatunk.

A kiszerelés rendkívül sokáig elég, a hatás pedig fantasztikus! Heti 1x használom, viszont amellett, hogy segít rendbe tenni a rakoncátlan mitesszerekkel beborított képem még láthatóan ki is simul tőle a bőröm. Nem mondom, hogy teljesen megszűnnek a fehér komedók, de esetemben ilyen csodát nem a kencéktől kell várni. Viszont szépen kordában tartja a pattanásokat, mitesszereket, remekül hámlaszt és plusz pont, hogy a csomagolása is nagyon szép.

A nyár közeledtével vigyázni kell vele, mindenképpen fényvédő mellett ajánlott használni, ilyenkor érdemesebb inkább átváltani a BHA hámlasztóra, az nem fényérzékenyít. De eddigi tapasztalataim szerint fényvédő használata mellett nem okoz problémát.

Ennyi pénzért egy ilyen csodaszer nélkülözhetetlen az otthoni bőrápolásból! :)

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Ennyi pénzért egy ilyen csodaszer nélkülözhetetlen az otthoni bőrápolásból! :)

kariw3

2017. május 23.

Kb 3 hete használom a BHA-val együtt. Hihetetlen amit műveltek: a tág pórusaim eltűntek, szinte nincs pattanásom, az arcbőröm egyenletes és egészséges. Nem is emlékszem mikor volt ilyen :) csak azt sajnálom, hogy nem találtam rá előbb!

kariw3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Tindelou

2017. május 22.

Szuper kis termék felváltva használom a BHA-val, és nagyon szép tőlük a bőröm. Igazán elégedett vagyok. Talán még sosem volt ilyen szép.

Tindelou
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 22.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.