KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   $17   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. május 26.

Ár:   $17
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

• eltávolítja az elhalt hámsejteket, ezáltal megújítja és ragyogóvá teszi a bőrt
  • mélyen tisztítja a pórusokat, megelőzve a mitesszerek és más bőrhibák megjelenését
  • a vitaminoknak és hidratáló összetevőknek köszönhetően irritáció nélkül hámlaszt
  • pH-értéke 4.0

Ár: 4400 , Eladó: Maryam
Állapot: 3-szor használtam belőle, Helyszín: Budapest, Szentendre, fizetés: bármelyik opció lehetséges

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

csaxi13

2018. november 10.

Nem rossz AHA, bár én találtam nála hatásosabbakat. Nem éreztem azt nála, hogy a legszuperebb lenne, és AHA savakat tekintve elég bő a kínálat. Ettől függetlenül teszi a dolgát, szépen hámlasztja a bőrt, segít a pirosságon és a foltokon, csak nekem nem a kedvencem. Hatalmas kiszerelés, a végét én már csak a lábszáramra használtam el, a szőrtüszőgyulladások megmentője volt.

csaxi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Sztellaaaaa

2018. november 1.

Egy hónapja használom és már számomra hihetetlen eredményeim vannak.
Először kissé féltem a megvásárlásától, drágának találtam, de megérte a pénzt!
Amikor elkezdtem a használatát a pattanások után meglehetősen sok és feltűnő hegek maradtak az arcomon.
Már az első használat után levett a lábamról; sokkal simám lett a bőröm. A hatodik használatnál volt feltűnő a hegek halványulása, és most tartok ott hogy kijelenthetem: az arcom vagy 20x szebb mint amikor elkezdtem a használatát.
Először azt hittem hogy nem lesz sokáig elég és hamar újra kell rendelnem, de mivel heti 3x használom így szerintem akár egy fél évet is simán ki fog bírni. Ami pedig a glikolsav-koncentrációt illeti az én bőröm egészen jól viselte amikor elkezdtem a használatát, 7% még egyáltalán nem vészes, a következő termék amit venni fogok, feltéve ha szükségem lesz rá az egy 10%-os hámlasztó lesz, de ez már most nagyon a szívemhez nőtt !! Nagyon tetszik az is hogy B3 vitamin és hyaluronsav is van benne.

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Egy hónapja használom és már számomra hihetetlen eredményeim vannak.
Először kissé féltem a megvásárlásától, drágának találtam, de megérte a pénzt!

selmeczireka

2018. november 1.

Lassan fél éve használom, és még mindig több mint a fele meg van. Célom az öregedésgátlás volt, tehát főként a gyengéd hámlasztó hatása miatt vásároltam meg. Kezdetben heti 2X használtam, manapság már majdnem minden este feltapogatom az arcomra. Pár percet várok, hogy beszívódjon, aztán mehet rá a többi kence. Rétegezéshez használom, tonic után, bár olyat is olvastam, hogy tonic előtt is lehetne, mivel a tonic visszaállítja a bőr ph-ját, ez meg ugye 4-es ph-s termék. De eddig így is bevált, sokkal szebb a bőrképen mint egy évvel ezelőtt, nyilván nem csak ennek a terméknek köszönhető, de biztosan hozzátett.

selmeczireka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Lailany

2018. október 18.

Nagyon megszerettem, már egy hónapja használom heti 1x. Imádom azt a napot amikor rá kerül a sor, és az azt követő reggelt is, met IMÁDOM a látványt. A nagy pórusokat eltünteti, összehúzza, elrejti... mindegy is, de szebb a bőröm. Nagyon sok csillagos ötös neki.

Lailany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

gabiba

2018. szeptember 17.

Majdnem minden nap használom. Nekem bírja az érzékeny bőröm sőt, aha nélkül nem is olyan szép, azonnal látszik ha pár napig nem hámlasztok. Szeretem ezt a nagy pumpás kiszerelést, jó sokáig elég.

gabiba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

deezsina

2018. augusztus 13.

Néhány hete használom, a nyár miatt vasárnap estéken amikor tudom hogy jópár napig nem fog nagyon intenzív napfény érni.
Kb egyidőben kezdtem el az AHA-BHA tonikot is használni a cosrx-től, és közepesen vagyok eddig elégedett. TO 5% lactic acidot váltom fel ezzel a kombinációval, mert azt erősnek találom a nyárra, de sajnos máris észrevettem a hiányát, a problémás területeken, sebek környékén meg általában az orromon könnyen kialakulnak száraz részek amik eléggé rosszul néznek ki. Eltömődött pórusokból nincs hiány, sajnos ebben nem látok változást.

Jövők frissítéssel majd, hátha a hosszabb távú hatások meggyőzőbbek.

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Jövők frissítéssel majd, hátha a hosszabb távú hatások meggyőzőbbek.

Bettina96

2018. július 29.

Jó termék, szépen elrünteti a mitesszereket. Legszívesebben mindennap használnám, de azt nem lehet, mert irritálhatja a bőrt túl gyakori használat esetén :(

Bettina96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

anna21

2018. július 10.

Tipikusan olyan termék, aminek kell az idő. Szeptember óta használom, pattanásaim azóta alig van, sokkal "tisztább", ragyogóbb az arcom, mitesszereim vannak az orromnál és az államnál, azokat kordában tartja. Ár-érték arányban nagyon szuper.
Nekem ez a mennyiség sok, nem tudom elhasználni egy év alatt, pár hónap múlva lejár a szavatossága és még több mint a fele megvan, így elkezdtem használni máshova is, pl.:olyan területen ahol szőrbenövés szokott lenni (fizikai radír ellenére is), gyengéden hámlasztja a bőrt a lábszáron és bikinivonalnál is és sokkal de sokkal kevesebbszer fordul elő a makacs szőrbenövés.

anna21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

Ryana

2018. június 17.

Csodaszer. Nem azért, mert már nincs egy fehér mitesszerem sem. Van. De sokkal-sokkal kevesebb, lassabban telnek meg a kis rohadékok, ritkábban kell tisztíttatni, így rengeteg pénzt meg lehet vele spórolni. Tehát többszörösen visszahozza az árát! Ragyám már nincs is, azt mondjuk nem tudom, hogy ennek köszönhető-e, de sebaj. Az tuti, hogy a kis fehér mocskok kialakulását ha nem is akadályozza meg, de gátolja és jelentősen lassítja.

Ryana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 17.

Gina19

2018. június 7.

Hosszú távon nekem nagyon bevált, fényévekkel szebb a bőrképem, és csak néhanapján jön ki gyulladt patti. Én az ajánlottnál többször használom, akár másnaponta is, és arctisztítás és fizikai hámlasztás után szoktam felvinni, majd rá a hidratálót. A hidratáló krém hatását kb. megtriplázza, baromi kisimult és puha lesz a bőröm már kb 20 perc után, szemmel látható a változás. Szinte kivirul az arcom. Engem különösképpen nem szokott irritálni, a BHA-s változatával ellentétben, amitől mindig kipirul a bőröm, mintha leégtem volna, úgyhogy azt nem is nagyon használom. Ár-érték arányban szerintem megéri, kb másfél éve vettem, de lehet, hogy már több is, és még szinte a fele megvan, intenzív (heti 2-3 alkalom) használat mellett. Nekem egy pumpálásnyi egy alkalomra bőven elég.

Gina19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.