KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2016. szeptember 9.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

BHA hámlasztó 4%-os BHA tartalommal

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer//Vennék
Ár: Vennék , Eladó: Ency
Állapot: úl, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Judittttt

2017. január 15.

Csak mintákat rendeltem belőle, mert már rég nem hiszem el, hogy bármi is képes elmulasztani a makacs mitesszereimet, de azért piszkálta a fantáziámat, s ha már rendeltem egy Innisfree púdert (ami bár szuper, nem cruelty free 100%ban, ezért első és utolsó), ezt hozzácsaptam.
Csak két minta elhasználása után annyit tudok mondani, hogy IMÁDOM. Korpás szeborreás a bőröm, makacs, nagy, fekete mitesszerek tömkelege van az orromon és az államon, máshol meg tág pórusok, és iszonyú nehéz ezen változtatni, mert baromi nehezen lehet egyáltalán kinyomni a mitesszereket, olyan szinten száraz a bőröm felszíne, szóval sehogy se jó, és már elfogadtam, hogy ez van, radírozgatom, aztán ettől kicsit jobb. De ez! A mitesszerek ugyan ki nem ugrálnak tőle, viszont annyira könnyűvé teszi az eltávolításukat, csak hozzá érek a bőrömhöz kb, és már fordulnak ki a hatalmas betokosodott giliszták. Emellett szebbé teszi a bőrképet, és finomítja a pórusokat ... egy csodaszer, nem túlzás. Ha csak egy szérumot használtok, ez legyen az!! És a bónusz, sokkal olcsóbb, mint a Paula's Choice, szép összetevők, a legjobb pedig, hogy cruelty free! Imádom, és az összes létező csillaot megérdemli. Biztos, hogy mást is ki fogok próbálni ettől a márkától, annyira elégedett vagyok.

Judittttt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

jettaplb

2017. január 14.

Kb egy hónapja használom. Durva de az elején simán elviselte az arcom a napi akár két használatot is, aztán napi egy és most már egy ideje csak 2-3 naponta este arctisztítás után használom hidratálás előtt. Kombinált-zsíros arcbőröm van/volt, pattanásos és mitesszeres. Pattanások sokkal hamarabb eltűnnek és sokkal kevésbé jön elő, csak elvétve, de két nap alatt azok is eltűnnek. Mitesszerekkel nem csinált semmit, habár sokkkkkkal könnyebben kijönnek nyomásra, épp hogy csak hozzá érek. Összességében imádom, és tuti hogy ha elfogy újra rendelem. Hipper-szuper cucc! 5******

jettaplb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

karaibrahimgil

2017. január 11.

Nincsenek pattanásaim, de elég sok a mitesszerem. Sajnos ez sem csökkenette a számukat, de mintha könnyebben el lehetne távolítani őket a használata után. És nagyon sokáig elég egy flakon.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

belluuus

2017. január 8.

Kb egy hónapja használom reggel és este hidratalo krém alá és egyszerűen imádom😱 nagyon kevés fogyott belőle, szerintem még 3-4 hónapig biztosan elég lesz. Elég sok volt a pattanasom meg hegek, mára már csak itt ott pár kis patti és pár heg van meg. Csodálatos! Nem is emlékszem mikor volt utoljára ilyen szép a borom😊 Mindenkinek ajánlom, érdemes kipróbálni:)

belluuus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

Veronix

2017. január 7.

Még csak most ismerkedem a kémia hámlasztással. Mivel pattanásos, miteszeres bőröm van, így a BHA-val kezdtem. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Végre eltűntek a kiszáradt, hámló részek az orromról és a pattanásaimra is jó hatással van. Ha ki jön egy-egy gyulladt dudor, este bekenem és reggelre a felére csökken a mérete és a pirosság is elmúlik. A miteszereket mondjuk nem tünteti el, de ekkora csodát nem is vártam tőle.:) Májusban rendeltem és még mindig megvan az 1/3-a. Pedig nem spórolok vele. Heti 2x-3x biztos hogy használom. Ha rosszabb állapotban van a bőröm, van hogy sűrűbben is.

Veronix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Ata358

Korcsoport: < 18
2017. január 5.

Ez az első kémiai hámlasztó, amit kipróbáltam és (bár hasonlítani semmihez nem tudom) imádom. Este használom, nagyjából hetente kétszer és csodát tesz az arcommal, a bőröm irtó puha lesz tőle és kisebb gyulladásokat is teljesen eltütenti. Hatalmas üveg és nagyon lassan fogy, szerintem tökéletesen megéri az árát.

Ata358
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 5.

emesebvarga

2017. január 4.

Annyira vártam már hogy megérkezzen és kipróbáljam. A kommentek alapján biztos voltam benne hogy nagyon jó barátok leszünk, de nagyon csúnya, gennyes pattanások jönnek ki tőle az arcomon :(

emesebvarga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

anna990

2016. december 27.

A PC 2%-os BHA-ját használtam már fél éve, néhányszor sikerült is vele szépen túlhámlasztanom. Úgy voltam vele, hogy egy gyengébb cuccal talán jobban járok, ez pedig ideális választásnak tűnt, és az ára sem rossz. Próbáltam már belőle mintát, akkor tetszett, de huzamosabb ideje használva, én nem érzem, hogy bármit is csinálna a bőrömmel. Jelenleg felváltva használom a PC-vel; ha utóbbi sok lenne a bőrömnek, akkor ezt teszem rá.
A gyulladáscsökkentő hatása kiváló, egyszer bekentem vele a lábszáram epilálás után, és ott csodát művelt.
Ha lesz felesleges pénzem, újra fogom venni, de nálam így nem alapdarab. Az 1%-os PC-re kíváncsi lennék.

anna990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

_zsulu_

2016. december 18.

Kombinált, télen szárazságra hajlamos, miteszeres, tág pórusú a bőröm. Reméltem, hogy a pórusok méretén és az időnkénti hámláson segít majd, de sajnos, nekem semmit nem ér. Összesen annyi hatást figyeltem meg, hogy miután használtam a miteszerek másnapra kikandikáltak, így könnyebben eltávolíthatóak, de sajnos emellett egy-két pattanást is rendszeresen okozott. Próbáltam gyakrabban, ritkábban, többet, kevesebbet, de egyik verzió sem vált be, így megválnék tőle. Megpróbálom az AHA-t, hátha...
Egyébként a termékről: Nincs illata, a víznél kicsit sűrűbben folyós, hamar beszívódó. Az üvege bár átlátszó (dobozban, fiókban tároltam), de legalább praktikus, tök jó a pumpája.

_zsulu_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

mujerconfused

2016. december 16.

A AHAval együtt használom, szóval egyedül nem tudom mire képes, de így párban nagyon elégedett vagyok velük. A bőröm pihe-puha, a hideg miatt hámló részek folyamatosan tűnnek el, a pórusaim tisztábbak és könnyebben tisztíthatóak. Egyáltalán nem csíp, 2 naponta haszálom, és mivel kb 2 pumpa elég belőle, sztem nagyon-nagyon sokáig elég lesz.

mujerconfused
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm