KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2016. szeptember 9.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

BHA hámlasztó 4%-os BHA tartalommal

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

Ár: 5000 Ft, tartalmazza a postaköltséget is , Eladó: concoka
Állapot: 3 pumpálásnyi hiányzik belőle, Helyszín: Veszprém, fizetés: Postázok,utalás után

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lanemes

2017. július 13.

Csak azért kap kevesebb pontot ez a termék mint az AHA párja, mert nem olyan látványos a hatása. Ugyanakkor tényleg olyan mintha "kitolná" az orrom pórusaiból a "szennyeződést", utána sokkal egyszerűbb kitisztítani.

Lanemes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 12.

Mikor megérkezett, azonnal kipróbáltam, annyira kíváncsi voltam rá. Odáig vagyok a koreai termékekért, ám ez most nem hozza a várt eredményt. Első használatkor szépen tette a dolgát, a bőrömet teljesen elfogadhatóvá varázsolta, selymes tapintású lett. Másodjára megérkezett az AHA párja, akkor azt használtam, majd újra ezt. Azóta viszont valami "elromlott". Nem tisztít, és túl erősnek érzem. pedig mindent a leírtak alapján csináltam.Nem fogom újravenni.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 12.

dorci993

2017. július 10.

Nagyon nagy reményekkel vágtam neki a használatának, talán ezért is vagyok ilyen csalódott most. Elég sok helyen olvastam utána a hámlasztásnak, és minden leírás alapján nekem találták ki a BHA-t. Kb. 6 hete használom, és nagyjából semmi változást nem vettem észre. Első használatkor kicsit csípett, és kipirult a bőröm,de máskor ez nem fordult elő, valamint az első használat utáni napon szép matt, és puha volt a bőröm egész nap. És ezzel kifújt. Azóta nem hogy nem matt a bőröm tőle, de esküszöm mintha zsírosabb is lenne, nincs kevesebb mitesszerem, és ugyan úgy előjön néhány kósza pattanás (sőt, az utóbbi időben gyakran egy-egy mitesszerem gyulladt be), amik ugyan olyan lassan múlnak el, mintha nem is használnám ezt. Megpróbáltam a megfelelő eszközzel magam eltávolítani a mitesszereim, hátha így mutatkozik meg a hatása. Picit talán könnyebben kijönnek (bár csak az államról), de ugyan olyan fájdalmas a procedúra és ugyan annyira megviseli a bőröm. Az első 3 hétben nem mertem, csak 3 naponta használni, de látván hogy semmi hatása, átálltam most már lassan 3 hete a napi használatára, és még mindig semmi. Adok neki még időt, hátha csoda történik, és nemsokára esküvő, nem merek előtte mást kipróbálni, nehogy rosszul reagáljon rá a bőröm, de ezt semmiképpen sem veszem újra. 3* mert nem árt, szép összetevők, és még reménykedek.

dorci993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

VeghZsuzska

2017. július 1.

Túlzás nélkül mondhatom, hogy ez a termékegváltoztatta az életemet. Legszivesebben ezer csillagot adnék neki:)
A tavasszal eldöntöttem, hogy kipróbálok néhány koreai terméket és ez volt az egyuk, amiből mintákat rendeltem. Ugyan egyszerre kezdtem el a csiga géllel használni, de azt hiszem, tudok független véleményt alkotni a hámlasztóról, mert abból több mintám volt, használtam a szérum nélkül is.
Az első használat után egyből látszott a változás. Acnes, mitesszetes, heges az arcom alapból, harmincon túl meg voltam győződve, hogy mindig is az lesz. Hát nem:)
Az azonnal érezhető hatása a fantasztikusan puha bőr és azonnal szebb bőrkép. Az első héten én is tapasztaltam a tisztulási folyamatot, kihozott egy csomó "cuccot" a bőrömből, lett pár kis pattim, de hamar eltűntek. Kb. egy hét után szemmel láthatóan kevesebb lett a miteszerem.
Kifejezetten szeretem, hogy picit sűrűbb az állaga, így nem kell vattakorongra pocsékolni, hanem egyből fel tudom vinni az arcomra. Minden este használtam, túlhámlasztani nem tudtam vele a bőrömet szerencsére. Sajnos az én bőröm igényli a folyamatos hámlasztást, jelenleg, 1 hónappal a kis minták elfogyása után katasztrófa megint a bőröm, de már úton van a teljes kiszerelésű hámlasztó:)

VeghZsuzska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

bebuska94

2017. június 25.

Ez volt az első Cosrx termékem. Még csak párszor használtam, de az első használat után majdnem 1 napig puha volt a bőröm. Olyan érzésem volt, mintha teljesen normál bőröm lett volna. A zsíros részek nem zsírosodtak, a száraz részek puha tapintásúak voltak. Megörülve ennek úgy gondoltam 2 naponta elbírja a bőröm.(ennek csúnya túlhámlasztás lett a vége xD) Utána 4 nap múlva mertem vele újra kísérletezni, így kb 1 héten majdnem 2x kerülhet sor rá. Első használat után mintha megindult volna a tisztulás, kijött néhány pattanás és csodák csodájára menzesz alatt szinte semmi se volt. A mitesszereimmel kapcsolatban még nem tudok nyilatkozni, azt majd később update-ben.

UPDATE: Eladnám. Mióta kiszárította az arcomat az AHA párjával mindkettővel leálltam és eladnám annak, aki hasznát veszi..:(

bebuska94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

fokid1

2017. június 23.

Jó pár hónapja használom előtte a Paula's Choice szintén BHA-s hámlasztóját használtam, de az ára eléggé megviselt, ezért váltottam erre. A két termék váltása között kihagytam pár hetet, úgyhogy az első használat után nagyon látványos lett az eredmény, másnap egyből egyenletesebb lett a bőröm. Keratosis pilarisom van vizsgaidőszakban/ stressz hatására néha az arcomon is lesz egy két bumszli és ezeket csak kémiai hámlasztással tudom eltüntetni, sajnos a KP eltüntetése hosszadalmasabb folyamat, ahhoz képest hogy egy nap alatt előjön, de ezzel kordában tudom tartani, úgyhogy a karomra is elkezdtem használni (előtte arra a PC Resist Weightless Body Treatment használtam, amit kifejezetten KP-re ajánlanak, de egy évig használtam semmi eredménnyel -.-) és ennyire sima még sosem volt, vmint a pirosság is elhanyagolható, és mindezt pár hét használat után tapasztaltam!
Engem mindenképp meggyőzött, biztos hogy újra veszem.

fokid1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 23.

Engem mindenképp meggyőzött, biztos hogy újra veszem.

Atiyeh

2017. június 17.

Bőrtípusom alapján BHA-ra lenne szükségem, de AHA párját is megvettem. Amióta használom (2017. január) a bőröm állaga nagyon sokat javult, a pattanásaim szinte teljesen eltűntek, nagyon ritkán jön elő bármi is az arcomon. Évek óta küzdöttem, de sem táplálkozás, sem egyéb kencék, beleértve a drasztikusabb (Isotrexin) illetve a házi praktikákat is (élesztős pakolás és társai...), sem segített. Kezdetben nagyon simává tette a bőrömet, ez a későbbiekben már annyira nem szembetűnő, inkább hidratálatlannak érzem már a bőröm, de ez annak köszönhető véleményem szerint, hogy nem tápláltam az arcbőrömet rendszeresen. Felváltva használom az AHA párjával, többnyire este alkalmazva, BHA-t hetente 3-szor, AHÁ-t 1-szer. Szerintem elég a BHA-t megvásárolni annak, akinek a bőrére, a bőrtípusára ez ajánlott. Az itt írt vélemények alapján rendeltem meg mind a kettőt, de tapasztalatom szerint tényleg elég a bőrtípusnak megfelelőt használni. Maga a kiszerelés teljes megelégedettség, 6 hónap alatt körülbelül a termék 1/4-e fogyott el. Szerintem egyáltalán nincs rossz szaga, könnyen adagolható a termék. Ajánlani tudom mindenkinek, akinek pattanásos bőrére semmi nem hatott eddig. Nekem tényleg ez tett csodát és nagyon boldog vagyok vele <3.

Atiyeh
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

springee

2017. június 13.

Remekül tisztít és valóban látványos javulást eredményez. A használata csökkenti a mitesszerek számát és méretét. Nyomkodás helyett ezerszer inkább ezt ajánlom, különböző tapaszokkal együtt még eredményesebb hatást érhetünk el.

springee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

Kedi81

2017. június 6.

Első hámlasztó amit kipróbáltam,kis mintát vettem csak ebből meg az Aha-s "tesójából" is,hogy le tudjam tesztelni,köszönet érte ezúton is kedves Kittinek! :-)
Gondoltam egyik este ezt másik este az Aha-t használom,valakinél olvastam,hogy így vált be,de mikor a második Bha használata utáni reggelen is pattanásokkal teli arccal ébredtem,akkor abbahagytam mindkettő használatát :-(((
Később elkezdtem a Paula's Bha-t használni,attól meg puklik,kinyomhatatlan,fájó dudorok keletkeztek reggelre az arcomon:-(((
Azt hiszem ez a hámlasztó mánia nélkülem fog folytatódni,most félretettem mindet,később majd még megpróbálom,de félek tőlük,egyedül a Benton Aloe Bha toner-ja vált be eddig,amiben úgy tudom csak nagyon kevés a Bha mennyisége.
Egyenlőre 2 csillagot adok,később véleményezem még,ha újra lesz merszem kipróbálni :-))

Kedi81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

kariw3

2017. május 31.

Az Aha-val együtt használom (az Aha-t heti 1x, ezt pedig a többi napon esténként). A bőröm 180 fokos fordulatot vett, alig van rajta bármi, pedig azelőtt küzködtem pattanásokkal és tág pórusokkal. Életmentő volt, hogy rátaláltam a krémmánián! :))

kariw3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm