KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2016. szeptember 9.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

BHA hámlasztó 4%-os BHA tartalommal

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer//Vennék
Ár: Vennék , Eladó: Ency
Állapot: úl, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Stella1993

2017. április 25.

októberben rendeltem, most kezd elfogyni. nekem a bőröm alatt lévő apró kis grízekkel tett csodát. mintha folyamatosan csökkenne a méretük és egyre kevesebben vannak :) ezen felül, heti 1-2x használat mellett a pattanásaim darabszáma lecsökkent a nullára. nyáron még fényvédővel is félek használni, de biztosan újra fogom venni..

Stella1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

lyll

2017. április 25.

Őszintén szólva elég tanácstalan és csalódott vagyok a terméket illetően, ugyanis hetek óta használom heti 3x és semmi, de semmi változást nem érzékelek... :(

lyll
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

hjh666

2017. április 24.

Szuper jó termék! Nem csíp, teszi a dolgát. AHA-val felváltva kezdtem neki a nagy műveletnek. Arcom puhább, pórusok összehúzódva, pattanások halványabbak.

hjh666
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

raczova

2017. április 23.

Az ára miatt váltottam Pauláról erre. Szépen rendben tartja a bőrömet. Amikor elkezdtem bha hámlasztókat használni, a fő bőrproblémám a pattanások és a mitesszerek voltak- mára ez teljesen normalizálódott, csak nagyon néha jön elő patti és a mitesszerek is elég szépen helyrerázódtak. Szóval örök hálám annak aki feltalálta a hámlasztókat, és nagyon örülök hogy rátaláltam erre a pénztárca-barátabb koreai vonalra.

raczova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

ravadri

2017. április 21.

Október óta használom rendszeresen, heti 3-4 alkalommal és még megvan a termék fele, szóval gazdaságos nagyon. Alapvetően kombinált bőrtípusom van, a homlokomon, orromon és államon tág pórusokkal és sok-sok mitesszerrel. Mióta használom azt vettem észre, hogy a bőröm simább és a pórusaim is kisebbek, a mitesszerek a homlokomról szinte teljesen eltűntek és az orromon, államon is sokkal kevesebb van. Ez az első hámlasztóm, de nagyon meg vagyok elégedve, szeretem használni. Aminek külön örülök, hogy a piros betűs napokon sem jönnek már ki rondaságok az arcomon mióta használom. Összességében sokkal szebb lett a bőröm. :)

ravadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

szilvia92

2017. április 16.

Gyenged, nem irritalta a boromet az elso hasznalatnal sem. Inkabb alkalomszeruen, heti ketszer hasznalom, igy nem sok eredmenye van. Megprobalom suriteni, hatha latvanyosabb lesz.

szilvia92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Mundow

2017. április 15.

Szeretem, mert illatmentes és szépen hámlasztja a bőrömet. Jó nagy adag és napi használat mellett is sokáig tart. Tetszik a csomagolása is: letisztult, egyszerű, pumpás és látni, hogy mennyi van még az üvegben.

Télen szinte mindennap használtam. A hámlasztás tökéletes volt: gyengéd és nem irritálta a bőrömet.
Most két hétig nem használtam és máris látszik, hogy csendben milyen munkát is végzett korábban a bőrömmel: szépen eltávolította a száraz hámló részeket. Míg használtam addig ezeket a hámló részeket el is felejtettem, de ahogy abbahagytam a használatát, újra megjelentek leginkább az orrom körül. A fizikai bőrradírt télire el is felejthetem amikor ezt a BHA-t használom.
Nagyon megkedveltem. Télen alapdarab. Fényvédőt érdemes mellé használni.

A mitesszereimmel azonban semmit sem kezdett. Sajnálom, pedig nagyon reménykedtem, hogy megoldja ezt a problémát is.
Ha azokat is segítene eltüntetni, csodaszernek minősíteném.

Mundow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

Nagyon megkedveltem. Télen alapdarab. Fényvédőt érdemes mellé használni.

Ha azokat is segítene eltüntetni, csodaszernek minősíteném.

anoemi

2017. április 11.

Télen rendeltem egyet, azóta használom minden este, és lám, lassacskán megszűntek az addig állandó problémáimm, a gyulladt, gennyes pattanások. Használata után hidratáltabb, egységesebb felszínű a bőröm, és úgy érzem, jobban szívódnak tőle a felkent krémek.

anoemi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

vulpemania

2017. április 8.

Már egy éve hogy megvan ez a kis termék, de nyáron persze nem nagyon használom. Kombinált/ érzékeny bőröm van és télen elég durván ki szokott száradni a bőröm, szóval arra kerestem valami okosságot. Lehet hogy csak én tapasztalom, de amikor hetente 1x használom utána mintha zsírosabb lenne a bőröm a T zónában. Szóval na , jól hidratál is bizonyára. Félreértés ne essék, de a mitteszereket kozmetikuson kívül nem igen tud semmilyen kencefice eltávolítani, max hordában tartja egy kezelés után! Szóval csodákat nem szabad várni semmitől.Alapvetőleg simább a bőrfelszínem és hidratáltabb ha használom, de heti többszöri használatot én soknak tartok. El lehet emellett dobni minden bőrradírt otthonról. 5 csillag, mert az ígérteket elvégzi. Pattanásokról nem tudok nyilatkozni, mert azok nekem különálló életet éllnek , éppen mit eszem iszom, milyen szakaszban vagyok épp...

vulpemania
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

dizabella01

2017. április 3.

Ebayről vettem, 3 hónapja használom, hetente kétszer, de van hogy a pattanásos időszakban naponta áttörlöm vele az arcom. Vékony pamutfáslira (ezt is ebayről vettem, neve japanese cotton pads, nagyon vékonyak) pumpálok belőle, és úgy használom. Negyede fogyott el 3 hónap alatt. Nem ajánlom, hogy a hagyományos vattakoronggal használjátok, hiszen 3x annyi termék kell belőle úgy.

Ami tetszik:
-nagyon szép összetevői vannak
-parfümmentes
-nyugtatja a gyulladt pattanásokat
-megszabadít az elhalt hámsejtektől (rendszeres használat mellett)
-nagyon gyengéd, mindennapos használat mellett sem sikerült túlhámlasztanom

Ami nem tetszik:
-ragacsos marad használata után az arcom, szóval kizárlólag csak este használhatom (ami különben ajánlott is)
-nem kezd semmit a miteszerekkel
-pici pattanások jöttek ki a homlokomon (ez még nem tuti hogy ennek a terméknek a műve)

Nem csodaszer, viszont a pattanásos bőr kezelésében nélkülözhetetlen termék, valójában csökkenti azok számát, és megakadályozza új pattanások kialakulását. Legalábbis törekszik. Majd még visszjövök update-elni.

dizabella01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

Ami tetszik:
-nagyon szép összetevői vannak
-parfümmentes
-nyugtatja a gyulladt pattanásokat
-megszabadít az elhalt hámsejtektől (rendszeres használat mellett)
-nagyon gyengéd, mindennapos használat mellett sem sikerült túlhámlasztanom

Ami nem tetszik:
-nem kezd semmit a miteszerekkel

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm