KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2017. október 13.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

BHA hámlasztó 4%-os BHA tartalommal

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

Ár: 3300 Ft , Eladó: Lexy00
Állapot: Kb 3/4-ig van, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel vagy posta
Ár: 3500 forint , Eladó: szs
Állapot: A képen látható mennyiség. , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

steffy

2017. november 11.

Rutinom egyik alapdarabja, de ez is csak hosszabb távon fejti ki hatását, 2-3 hét alatt nem fog csodákat művelni ez sem. Kitartónak kell lenni :-)

steffy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 11.

csokibeka

2017. november 6.

Számomra pénzkidobás volt. Semmit, de tényleg semmit nem javított a bőrömön, akkor sem, ha napi 2x kentem. Legalább ártani sem ártott..

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

rose

2017. november 4.

Sajnos nekem ez egy nagy nulla. Korpás szeborreás, rozaceára hajlamos bőröm van tág pórusokkal és felületi vízhiánnyal, tehát alapvetően az én bőrtípusomra találták ki ezt a terméket, mégsem vettem észre semmi változást a használata során. Két-három hét után még türelmes voltam, de a napokban a használata után olyan gyulladt pattanásaim lettek, amilyenek még soha, ráadásul a pórusok, komedók állapotán sem javított. Hatalmas pénzkidobás volt. :(

rose
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

umpalumpa

2017. november 2.

Nem vált be egész arcra, mint hámlasztó, viszont amikor jön egy hidegebb időszak és kiszikkad a képem, akkor érdemes krém alá tennem, mert jól feltölti a felső réteget. Ezen kívül meggyötört pattanások gyógyulását segíti és összehúzza a sebet, vérzést csillapít helyileg pöttyözve. Kimérve vettem itt a piacon és bőven elég az a pár ml. A teljes adag rám romlana. Olyan 3 és fél csillagot ér nekem.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

sunbeam

2017. október 31.

AZ AHA tesójával használom, viszont fura módon nekem a BHA erősebb, mint az AHA, pedig nem így kellene legyen. Őt hetente használom, a tesóját naponta. Nagyon szeretem, nagyon-nagyon sokban hozzájárul ahhoz, hogy nincsenek gyulladt komedóim. Szuper termék, imádás van.

sunbeam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

dali

Korcsoport: < 18
2017. október 31.

Gyulladáscsökkentésre kiváló. Esténként használom, illetve ha van nagy, fájó pattanásom, akkor reggel csak azt bekenem vele.

Gyűlölöm a csomagolását, rettentő híg állagú hámlasztót egy olyan pumpába raknak, ami túl sokat nyom ki egyszerre - persze ha vattával vinném fel, biztos praktikusabb lenne ez a kiszerelés, de nem akarok pazarolni, annyira azért nem olcsó. Az ár és a rossz csomagolás miatt csak 4 csillag, amúgy korrekt és hatásos.

dali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 31.

s05

2017. október 26.

Sajnos ugy jartam, mint az elottem szolok: nagy remennyel vettem meg, de semmi hatast nem tapasztaltam ket honap utan sem. Igaz, rontani sem rontott a borom allapotan.

s05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

vszilvia

2017. október 23.

Sajnos úgy jártam mint Zsizsik. Nagy reményekkel vettem, de a használatától tele lettem lassan múló pattanásokkal és borzalmasan zsíros lett a bőröm tőle. Kb két hétig használtam, de úgy tűnik inkább rontott, mint javított a bőröm állapotán és elment tőle a kedvem.

vszilvia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 23.

Zsizsik

2017. október 23.

Sajnos nekem nem vált be. :( Kevert bőrtípusba tartozom, és szerettem volna egy terméket, amely csökkenti a kráter méretű pórusokat az orromon és letisztítja az arcomról a mitteszereket. Kellemesen "csipkedte" az arcomat felkenés után, aminek örültem, mert szeretem érezni, ahogy "dolgozik" a krém. Csak éjszakára használtam a kissé ragacsos állaga miatt. Teltek a hetek és nem érzékeltem különösebb változást. Ez annyira elvette a kedvem tőle, hogy már nem használom, sőt, megválnék a majdnem tele üvegtől. Érdekel valakit?

Zsizsik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

dizabella01

2017. október 21.

Ebayről vettem, 3 hónapja használom, hetente kétszer, de van hogy a pattanásos időszakban naponta áttörlöm vele az arcom. Vékony pamutfáslira (ezt is ebayről vettem, neve japanese cotton pads, nagyon vékonyak) pumpálok belőle, és úgy használom. Negyede fogyott el 3 hónap alatt. Nem ajánlom, hogy a hagyományos vattakoronggal használjátok, hiszen 3x annyi termék kell belőle úgy.

Ami tetszik:
-nagyon szép összetevői vannak
-parfümmentes
-nyugtatja a gyulladt pattanásokat
-megszabadít az elhalt hámsejtektől (rendszeres használat mellett)
-nagyon gyengéd, mindennapos használat mellett sem sikerült túlhámlasztanom

Ami nem tetszik:
-ragacsos marad használata után az arcom, szóval kizárlólag csak este használhatom (ami különben ajánlott is)
-nem kezd semmit a miteszerekkel
-pici pattanások jöttek ki a homlokomon (ez még nem tuti hogy ennek a terméknek a műve)

Nem csodaszer, viszont a pattanásos bőr kezelésében nélkülözhetetlen termék, valójában csökkenti azok számát, és megakadályozza új pattanások kialakulását. Legalábbis törekszik. Majd még visszjövök update-elni.

Frissítés: nekem sajnos semmit sem kezd a pattanásaimmal, hiába kenegetem őket, nem nyugtatja őket...azt is észrevettem, hogy felkenés után mindig előjönnek új pattanások.

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

Ami tetszik:
-nagyon szép összetevői vannak
-parfümmentes
-nyugtatja a gyulladt pattanásokat
-megszabadít az elhalt hámsejtektől (rendszeres használat mellett)
-nagyon gyengéd, mindennapos használat mellett sem sikerült túlhámlasztanom

Ami nem tetszik:
-nem kezd semmit a miteszerekkel

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm