KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2016. szeptember 9.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

BHA hámlasztó 4%-os BHA tartalommal

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

Ár: 3300 , Eladó: Lexy00
Állapot: Kb 3/4-ig tele, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 3500 , Eladó: norcus
Állapot: 85%-os, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

agikov

2017. augusztus 19.

2016-10-24-
Nos, mint sokan, én is csodát vártam ettől a kencétől, lehetőleg az első alkalomtól...:) aztán mindenki hangsúlyozza, hogy türelmesnek kell lenni, és beérik a bha gyümölcse. Nekem ez volt az első cosrx termékem, nagyjából 2 hónapja van meg, és hóbortosan használom. Hol igen, hol nem, a múlt héten belefutottam egy enyhe túlhámlasztásba (csípett napközben is a bőröm minden ok nélkül), úgyhogy most egy hét szünet alatt vagyok.

Még nem értem el ezzel a termékkel a csúcsot, mert -lehet, hogy mindig pont úgy jött ki, de- kevesebb pattanásom nem lett ettől a hámlasztótól, ha lehet inkább újabbak jelentek meg közvetlenül a használata utáni napokban. Erre is találtam magyarázatot a sok-sok hozzászólás között, hogy valakinek kezdeti tisztulással indul el a hámlasztó hatása, csak arra lennék kíváncsi, hogy mennyire hosszú ez a kezdeti fázis. Mert nekem még mindig tart, ami a pattanásokat tekinti. Ezzel kapcsolatban majd jövök update-tel pár hónap kitartó használat után.

Azonban a pattanások nem-megszüntetése végett is jár a 4 pont, mert a sok-sok elvárásból viszont teljesíti azt, hogy a használata során a bőröm textúrája sokkal simább, a pórusaim kisebbek, és úgy az egész bőröm felülete sokkal szebb (leszámítva a patikat).
És már ezért megéri használni, mert jelentősen javult az összképem... ha hosszú távon a pattanásaim is javulnak, akkor mindenképp jár majd neki az 5 pont.

2017-08-19 update - imádom, imádom imádom! rendszeres használat mellett (nekem heti 2) csodálatos!
egy dologgal javaslom, hogy vigyázzatok, ne használjátok másfél-egy hétig mielőtt kozmetikushoz mentek, mert nekem még tavasszal ez nagyon nagy sebesedést okozott. sajnos a kozmetikusom nem vette észre, hogy hámlasztót használok, én is elfelejtettem neki mondani, és a nyomkodások eredménye nagyobb egybefüggő sebek lettek. de ez minden hámlasztónál kialakult volna.
all in all, szuperjó termék, ha elfogy egyszer valaha, akkor biztos újrarendelem!

agikov
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

2016-10-24-

Csilluska

2017. július 30.

Nem is tudom, eddig miért nem írtam véleményt erröl a termékröl, pedig már december óta használom (és még mindig van benne!). Azt hiszem, idöt akartam adni neki, hogy meglássam, hatásos-e. Elöre lelövöm a poént: hatásos! Szinte minden értékelésemben elmondom, hogy 17 éves korom óta, pontosan 10 éve (2007 nyár) küzdök pattanásokkal. Voltak jobb és nagyon rossz idöszakok, börgyógyásznál is jártam, szinte mindent kipróbáltam. Közben a Krémmániát is felfedeztem, így nagyon hamar megismertem a Paula's Choice márkát és hámlasztóit. Sokáig nem próbáltam ki öket, mert drágának tartottam, 2 évvel ezelött viszont rendeltem mintákat a 2%-os BHA lotionböl és gélböl, mert elegem volt a böröm állapotából, és már semmi más nem vált be. Sajnos a PC sem... Csak még rosszabb lett töle a böröm, több pattanás, pirosság stb. Így le is mondtam a hámlasztásról, azt gondoltam, ez sem nekem való. Aztán tavaly összel a Krémmániának köszönhetöen megismertem a koreai börápolást és a COSRX hámlasztókat. A rengeteg pozitív vélemény és a kedvezö ár végül meggyözött, és megrendeltem ezt a BHA hámlasztót. A legjobb döntés volt! Nekem nagyon bevált, már nagyon rég nem volt ilyen szép a böröm, már csak egy kis korrektor is elég, mert jóval kevesebb pattanásom van. Persze elvétve elöjön 1-2 (föleg azokon a bizonyos napokon), de nem olyan durvák és hamar elmúlnak. A mitesszereket is könnyebb eltávolítani. Én minden este használom, egyáltalán nem irritál, nem ég vagy viszket töle a böröm, nincs kellemetlen illata, elég hamar be is szívódik. Az ár/érték aránya egyszerüen fantasztikus, ráadásul mivel ilyen sokáig kitart, tényleg nagyon megéri. Nem is tudom, mikor fog elfogyni, de biztos, hogy újra fogom venni. Habár nem csodaszer, mivel nem lett töle tökéletesen pattanásmentes a böröm, de nagyon közel van hozzá, és már nem tudnék nélküle élni, úgyhogy mindenképpen 5 csillagot adok neki. Most rendeltem meg a COSRX AHA hámlasztóját is, remélem, együtt használva már tényleg a tökéletesség határát fogja súrolni a böröm állapota. :D Bocs, hogy ilyen sokat írtam, és köszi, ha elolvastátok. :)

Csilluska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

KlaudiaZs

2017. július 30.

Update: Az első véleményemet még 2016 márciusában írtam, el se hiszem hogy ilyen régóta használom. Azóta újravettem, nagyjából 1 év alatt fogyott el egy üveggel, és elég sűrűn használtam ráadásul, heti 5-ször biztos, negatív hatást nem tapasztaltam. Megszerettem, a 3 csillagot 4re feljavítom, mert ugyan jó-jó, használgat, de számomra nem nélkülözhetetlen, nem lett világmegváltó, de örülök, hogy a rutinom része. Önmagában nálam nem hatásos se a pattanások, komedók, mitesszerek ellen, se a hidratálásban, se a ragyogó bőrben, de kiegészíti az arcápolást. Amiben remekül teljesít és ami miatt hiányolnám, az az, hogy ha előjön valami hormonális pattanás, vagy szétnyomom az arcom, akkor este ha felkenem, reggelre szépen megnyugtatja a bőröm.

Mivel az AHA eléggé bevált nekem, gondoltam megveszem ezt is, hátha a kettő együtt még szuperebb hatással lesz, de sajnos nem így lett. Ez a BHA nekem az égvilágon semmit nem csinál. Reggelente szoktam használni, az AHA-t este, szépen tudok erre sminkelni, mert jobban beszívódik mint a társa, de se a pattanásokra, se a mitesszerekre, se a bőrfelszínemre, meg úgy semmire nem lett hatással (hidratálni végképp nem hidratál, ebben amúgy is kételkedtem). Kidobni nyilván nem fogom, de több hámlasztó termékkel való próbálkozás után leginkább ezután lettem biztos abban, hogy annak ellenére, hogy az én bőrtípusomra a BHA kellene csodaszer legyen, nekem az AHA az. 3 csillag

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

Val

2017. július 21.

Teszi a dolgát, a pattanásaim ritkábban jelennek meg és hamarabb múlnak el, a pórusaim finomabbak, a kis sötét pontok az orromon kevésbé látszódnak. Ár-érték arányban verhetetlen, kiadós mennyiség, de engem szárít. Fél óra hatóidő után hidratálókrémet kenek rá, de valószínűleg nem elég erőset, mert úgy az esetek 30%-ában zsírosabb bőrrel ébredek, mint amilyennel lefeküdtem. Ha megtalálom azt a hidratálót, amivel együttműködik, akkor 5 csillag, egyébként 4.

Val
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

belluuus

2017. július 21.

Kb egy hónapja használom reggel és este hidratalo krém alá és egyszerűen imádom😱 nagyon kevés fogyott belőle, szerintem még 3-4 hónapig biztosan elég lesz. Elég sok volt a pattanasom meg hegek, mára már csak itt ott pár kis patti és pár heg van meg. Csodálatos! Nem is emlékszem mikor volt utoljára ilyen szép a borom😊 Mindenkinek ajánlom, érdemes kipróbálni:)
Update: Hát ige, maxiumium heti 1-2x kellene használni nem minden nap kétszer. Már sajnálom, hogy nem néztem utána, hogyan is kell használni, így a hatása hosszútávon már nem volt olyan jó. Elhasználom ami megmaradt, de csak heti 1x :)

belluuus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

Lanemes

2017. július 13.

Csak azért kap kevesebb pontot ez a termék mint az AHA párja, mert nem olyan látványos a hatása. Ugyanakkor tényleg olyan mintha "kitolná" az orrom pórusaiból a "szennyeződést", utána sokkal egyszerűbb kitisztítani.

Lanemes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 12.

Mikor megérkezett, azonnal kipróbáltam, annyira kíváncsi voltam rá. Odáig vagyok a koreai termékekért, ám ez most nem hozza a várt eredményt. Első használatkor szépen tette a dolgát, a bőrömet teljesen elfogadhatóvá varázsolta, selymes tapintású lett. Másodjára megérkezett az AHA párja, akkor azt használtam, majd újra ezt. Azóta viszont valami "elromlott". Nem tisztít, és túl erősnek érzem. pedig mindent a leírtak alapján csináltam.Nem fogom újravenni.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 12.

dorci993

2017. július 10.

Nagyon nagy reményekkel vágtam neki a használatának, talán ezért is vagyok ilyen csalódott most. Elég sok helyen olvastam utána a hámlasztásnak, és minden leírás alapján nekem találták ki a BHA-t. Kb. 6 hete használom, és nagyjából semmi változást nem vettem észre. Első használatkor kicsit csípett, és kipirult a bőröm,de máskor ez nem fordult elő, valamint az első használat utáni napon szép matt, és puha volt a bőröm egész nap. És ezzel kifújt. Azóta nem hogy nem matt a bőröm tőle, de esküszöm mintha zsírosabb is lenne, nincs kevesebb mitesszerem, és ugyan úgy előjön néhány kósza pattanás (sőt, az utóbbi időben gyakran egy-egy mitesszerem gyulladt be), amik ugyan olyan lassan múlnak el, mintha nem is használnám ezt. Megpróbáltam a megfelelő eszközzel magam eltávolítani a mitesszereim, hátha így mutatkozik meg a hatása. Picit talán könnyebben kijönnek (bár csak az államról), de ugyan olyan fájdalmas a procedúra és ugyan annyira megviseli a bőröm. Az első 3 hétben nem mertem, csak 3 naponta használni, de látván hogy semmi hatása, átálltam most már lassan 3 hete a napi használatára, és még mindig semmi. Adok neki még időt, hátha csoda történik, és nemsokára esküvő, nem merek előtte mást kipróbálni, nehogy rosszul reagáljon rá a bőröm, de ezt semmiképpen sem veszem újra. 3* mert nem árt, szép összetevők, és még reménykedek.

dorci993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

VeghZsuzska

2017. július 1.

Túlzás nélkül mondhatom, hogy ez a termékegváltoztatta az életemet. Legszivesebben ezer csillagot adnék neki:)
A tavasszal eldöntöttem, hogy kipróbálok néhány koreai terméket és ez volt az egyuk, amiből mintákat rendeltem. Ugyan egyszerre kezdtem el a csiga géllel használni, de azt hiszem, tudok független véleményt alkotni a hámlasztóról, mert abból több mintám volt, használtam a szérum nélkül is.
Az első használat után egyből látszott a változás. Acnes, mitesszetes, heges az arcom alapból, harmincon túl meg voltam győződve, hogy mindig is az lesz. Hát nem:)
Az azonnal érezhető hatása a fantasztikusan puha bőr és azonnal szebb bőrkép. Az első héten én is tapasztaltam a tisztulási folyamatot, kihozott egy csomó "cuccot" a bőrömből, lett pár kis pattim, de hamar eltűntek. Kb. egy hét után szemmel láthatóan kevesebb lett a miteszerem.
Kifejezetten szeretem, hogy picit sűrűbb az állaga, így nem kell vattakorongra pocsékolni, hanem egyből fel tudom vinni az arcomra. Minden este használtam, túlhámlasztani nem tudtam vele a bőrömet szerencsére. Sajnos az én bőröm igényli a folyamatos hámlasztást, jelenleg, 1 hónappal a kis minták elfogyása után katasztrófa megint a bőröm, de már úton van a teljes kiszerelésű hámlasztó:)

VeghZsuzska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

bebuska94

2017. június 25.

Ez volt az első Cosrx termékem. Még csak párszor használtam, de az első használat után majdnem 1 napig puha volt a bőröm. Olyan érzésem volt, mintha teljesen normál bőröm lett volna. A zsíros részek nem zsírosodtak, a száraz részek puha tapintásúak voltak. Megörülve ennek úgy gondoltam 2 naponta elbírja a bőröm.(ennek csúnya túlhámlasztás lett a vége xD) Utána 4 nap múlva mertem vele újra kísérletezni, így kb 1 héten majdnem 2x kerülhet sor rá. Első használat után mintha megindult volna a tisztulás, kijött néhány pattanás és csodák csodájára menzesz alatt szinte semmi se volt. A mitesszereimmel kapcsolatban még nem tudok nyilatkozni, azt majd később update-ben.

UPDATE: Eladnám. Mióta kiszárította az arcomat az AHA párjával mindkettővel leálltam és eladnám annak, aki hasznát veszi..:(

bebuska94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm