KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata

Utolsó módosítás dátuma: 2016. március 9.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

BHA hámlasztó 4%-os BHA tartalommal

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

Krémmánia Kedvencek a -ben
clara12

2016. július 10.

Remek termék. Próbáltam a PC BHA hámlasztóját de az túl erős volt nekem. Ez kellemes, nem irritál, hatékony, ár-érték arány is jó. Sokáig elég, én 2 év használat után most vettem meg a 2. üveget.

clara12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 10.

jemelja

2016. július 9.

Nagyon kíméletes, ugyanakkor hatásos a gyulladt pattanásokra, és azok megelőzésére. Három hónap használat után azt vettem észre, hogy a megújulásukat is megakadályozza, sokkal szebb a bőröm. Öröm használni.

jemelja
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

Allics27

2016. július 9.

Imádom, bár a gyulladt, kinyomhatatlan, aknés undormányokkal ez a kence sem tud mit kezdeni. ( Miért is tudna, persze..)

Allics27
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

Vörösbegy

2016. július 6.

jó termék jó áron. nincs más hozzáfűzni valóm :)

Vörösbegy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 6.

jó termék jó áron. nincs más hozzáfűzni valóm :)

judit86

2016. július 4.

Tag porusokra szerintem idealis , viszont neha hamlik tole a borom. A pattanasokat szepen leszaritja,hamarabb mulnak el. Nem csodaszer, de azert sokat segit a problemas boron

judit86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

stunde67

2016. július 4.

1 éve használom, előtte csúnya pattanások éktelenkedtek néha az arcomon. Mióta használom szép lett a bőröm, ha mégis nagy ritkán kijönne valami 1-2 nap alatt elmulassza. Télen sűrűbben, most nyáron heti 1 max. 2 alkalommal használom. Fontos, hogy nem szárít, sőt inkább kicsit hidratál. Számomra örök darab a bőrápolásban.

stunde67
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 4.

csopke

2016. július 3.

Használom tavaly október óta. Csodát vártam , hát nem csodaszer. Valamiért mégis minden második este buzgón előveszem. Biztos várom a csodát !! Ártani nem árt, kicsit zsírosít. Lehet, hogy újra rendelem.

csopke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 3.

tara95

2016. július 3.

Végre megrendeltem, 4 napja használom. Eddig minden igaz amit írtak, elsősorban pattanások ellen szándékozom bevetni, nekem drága de nagyon sokáig elég lesz. Később update.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 3.

kamili07

2016. június 29.

Paula Bha-ját használtam, de az ára miatt nem vettem újra. Azt tapasztalom, hogy heti 2x nekem elegendő használni, mert ha gyakrabban kenem, őrülten hámlik a bőröm. Plusz most nyáron félek, nehogy foltosodjon az arcom. Nekem puha lesz tőle a bőröm és talán a pórusok is kevésbé látszanak. Szeretem!

kamili07
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 29.

ska087

2016. június 26.

Azt hittem ez lesz a tuti varázsszer a mitesszerekre, de nekem sajnos semmit se ér. :(

ska087
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.