KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata

Utolsó módosítás dátuma: 2016. március 9.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

BHA hámlasztó 4%-os BHA tartalommal

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

Krémmánia Kedvencek a -ben
kamili07

2016. június 29.

Paula Bha-ját használtam, de az ára miatt nem vettem újra. Azt tapasztalom, hogy heti 2x nekem elegendő használni, mert ha gyakrabban kenem, őrülten hámlik a bőröm. Plusz most nyáron félek, nehogy foltosodjon az arcom. Nekem puha lesz tőle a bőröm és talán a pórusok is kevésbé látszanak. Szeretem!

kamili07
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 29.

ska087

2016. június 26.

Azt hittem ez lesz a tuti varázsszer a mitesszerekre, de nekem sajnos semmit se ér. :(

ska087
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

mano

2016. június 5.

Az AHA párjával nagyon elégedett vagyok, ez sajnos rajtam sok mindent nem csinál. Mitesszereim sajnos ugyanúgy vannak. Előnye, hogy ennek legalább nincs semmilyen illata.

mano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

vkati15

2016. június 1.

Alapdarab nálam. Próbálkoztam a PC 2%-os darabjával is (minták formájában), de az túl sok volt. Ezt heti 1x használom egy hámlasztó krém mellett (Chica Y Chico Beta-Salic 2.0) és így segít a pattanásokat távol tartani tőlem, sajnos a mitesszerek továbbra is megvannak de talán majd ősztől ha sűrűbben is merem használni.
Jó nagy kiszerelés kedvező áron.

vkati15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Jó nagy kiszerelés kedvező áron.

75eperke

2016. május 23.

A miteszerekkel túlzottan sok mindent nem csinál sajnos :( gyulladt patim viszont azóta kevesebb van és ami kijön szépen tudja kezelni, de úgy látszik nekem ez az egy termék nem hozta el a megváltást, kell még más gyulladáscsökkentő ill. fekete miteszerre nem tudom mi lenne jó. Már csak ősszel tudom az AHA-t megnézni, hogy az miben befolyásolja a bőröm állapotát, addig meg maradnak a chica y chico krémek addig azt tudom kipróbálni. 3 csillagnál többet nem tudok adni, mivel semmit nem csinál a fekete miteszerekkel az államon :(((

75eperke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

Kardvirág

2016. május 18.

Nem is tudom mit mondjak róla. Én a lábamra használom szőrtüsző gyulladás ellen. Valamit csinál, de azért így sem tökéletes. Arcomra nem kenném, mert engem zavar a szaga. Büdös, na. Ahogy az AHA-ja is ennek a márkának. Ezek után más termékükkel nem próbálkoztam*. Mondjátok, minden ilyen szagú?
Valahogy én nem értem a hájpot a márka körül. Akkor százszor inkább Benton.

* Most jut eszembe, hogy ez nem igaz, mert a Galctomyces 95 white power essence-t is próbáltam. Az nem büdös, de szerintem nem csinál semmi extrát. Vagyis majd akkor derül ki ha elhagyom, de az meg nem akar elfogyni, akkora adag. :)

Kardvirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

Valahogy én nem értem a hájpot a márka körül. Akkor százszor inkább Benton.

ViktoriaVrd

2016. május 16.

Nagyjából október óta használom, akkor jött meg ebayről. Két-háromnaponta használom, lehet, hogy lehetne gyakrabban is, de így is meg vagyok elégedve a hatásával.
Valószínűleg nem csak neki köszönhetem, hiszen szeptember óta fokozatosan szereztem be sok koreai kozmetikumot, de mára egységes a bőrképem, magamhoz képest szép állapotban van, és remélem, hogy ez így is marad.
Az üveg átlátszóságát egyszerűen tényleg nem értem, de legyen ez a legkisebb probléma :D
Egyébként hatalmas kiszerelés, még kb az egyharmadát sem használtam el.
Természetesen minden nap fényvédőzök mellé, különben nem merném használni.
Szeretném kiegészíteni a hatását egy pha hámlasztóval, kíváncsi lennék, hogy az mennyit dobna a dolgokon.

Update: Még mindig nem járok a felénél, hát ez tényleg sosem fog elfogyni :D Nekem nem lett egyébként kevésbé zsíros a bőröm, ugyanúgy fénylik, viszont abszolút búcsút mondhattam a fehér mitesszereknek, a fekete is csökkent talán, bár az nálam sosem volt drasztikus. Pattanásaim se voltak nagyon, most sincsenek, viszont hálistennek tizedannyi akném van, bár ez is lehet annak köszönhető, hogy INCI-t elemzek, így semmi irritálót nem használok már. Szeretem nagyon, na, talán ősszel fog elfogyni, akkor inkább benevezek majd egy PHA-ra, de csak kíváncsiságból.

ViktoriaVrd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 16.

Egyébként hatalmas kiszerelés, még kb az egyharmadát sem használtam el.
Természetesen minden nap fényvédőzök mellé, különben nem merném használni.

lzsoficim

2016. május 10.

Nagyon jó termék, úgy örülök, hogy megvettem. Sőőőt,bizalommal lettem a többi COSRX termék iránt is, így ezen kívül még az Aha hámlasztó és a Galactomyces szérum is útban vannak hozzám:) Én minden este használom, egy pumpálásnyit,mert annyi bőven eloszlatható az arcon! Na, de sorban:
-fekete mitesszerem kevesebb lett, ami van,az sem zavaróan sok
-fehér mitesszerekkel semmit nem kezd, erre mást kellett kitalálnom
-pattanások száma sokkal kevesebb(bár ebben az is benne van h leálltam a komedogen arckrémekkel)
-megszűnőben vannak a zárt pórusok, újak nem keletkeznek
-az orrom és környéke sokszor hámlik, de amióta ezt használom, ez minimálisra csökkent
-simább-ragyogóbb bőr totál pipa, mert sokkal szebb a bőrképem vele.
Minden problémámat nem oldotta meg, de nyilván nem is kellett neki. Szóval azt ne várja senki, hogy ezt az egy terméket megveszi és minden meg van oldva:)

lzsoficim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

-fekete mitesszerem kevesebb lett, ami van,az sem zavaróan sok
-fehér mitesszerekkel semmit nem kezd, erre mást kellett kitalálnom
-megszűnőben vannak a zárt pórusok, újak nem keletkeznek
-simább-ragyogóbb bőr totál pipa, mert sokkal szebb a bőrképem vele.

KisKormos

2016. május 4.

Egyszerűen imádom amióta csak megvan. Szuperül hidratál, szerintem a gyulladtabb területeket szépen lehúzza, viszont a miteszerekkel semmit nem csinál. Én minden nap használtam, viszont mostanság ritkábban kell, mert kicsit elkezdett tőle hámlani az orrom.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
KisKormos
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Schatzi

2016. május 1.

Semmi különös...pedig egy ideje már használom. Talán az orromon egy kicsivel kevesebb a mitesszer. Ár-érték arányban valóban jó, és "örök életre" elég mennyiség. Ha lesz valami fejlemény, akkor jövök helyesbíteni, addig három pont.

Schatzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.