KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2016. szeptember 9.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

BHA hámlasztó 4%-os BHA tartalommal

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

Krémmánia Kedvencek a -ben
Chrissy

2016. szeptember 28.

Sokáig, két teljes hónapig vártam, hogy aztán megírjam a véleményem és a tapasztalataim. Csodát vártam ettől a terméktől, mert a rengeteg vélemény között nem egy számol be arról, hogy nagyon szép lett tőle a bőre és megszűntek a mitesszerei, vagy lényegesen kevesebb lett belőle. Titkon reméltem, hogy majd felkenem és elsőre, vagy legalábbis nagyon hamar megoldja a problémámat, amivel már tini korom óta együtt élek: a fekete mitesszereket és a tág pórusokat.
Rengeteget olvastam a koreai bőrápolásról, a rétegezős megoldásról, fényvédelemről, hámlasztásról, stb., s ez alapján elkészítettem a bőrápolási rutin tervem. Ebben sokat segített ez az oldal is, a PC oldalon a tanácsok, illetve számos blogger (pl. Tindigo) oldala, illetve külföldi oldalak is.
Beszereztem mindent. AHA, BHA, kímélő arctonik, C-vitaminos mindentudó szérum, csiganyálkás szérum, fényvédők, hidratáló krém, tertinoin (retinol). Ezután jött az experiment, a kísérletezés. Máshogy ezt nem lehet, be kell állítani mit mennyiszer, milyen mennyiségben, mikor használok, mit mire kenjek, mi mivel a legjobb. Persze sikerült párszor túlhámlasztanom, néha kifelejtettem valamit, néha hangulatom se volt ennyi mindent felvinni a fejemre... végül aztán összeállt az a bizonyos bőrápolási rutin. Most ebbe nem megyek bele, úgyis mindenkinek más és más jön be. Rátérek a BHA-ra, mert szeretném megosztani a tapasztalatomat azokkal, akik még nem használták vagy most kezdték el használni.
Kezdem az elején: meglepett a termék kissé nyálkás-sikamlós érzete és vizes állaga, elég nehéz volt felvinni a bőrömre, mivel mindenképpen ujjal-kézzel akartam, hogy ne a vattakorong szívja fel a csodaszerem, hanem a bőröm. Szépen lassan megszoktam a használatát. Kezdetben hetente 2-3 alkalommal használtam, fokozatosan egyre többször, végül napi 1x használom. 2 pumpálásnyit kenek szét az arcomon reggelente arctisztítás után, az arcom középső részére, T-vonalára koncentrálva, mert ott figyelnek leginkább a kis feketék. Kicsit bemasszírozgatom, aztán várok pár percet és csak ezután kenem fel a többi cuccot rétegezve, szigorúan fényvédővel.
Eltelt egy hét, aztán kettő, aztán egy hónap és semmi szignifikáns változást nem észleltem és nagyon csalódott voltam. Volt egy szakasz, amikor hatalmas pattanások jöttek ki rajtam, akkor komolyan elgondolkodtam, hogy feladom, de olvastam itt egy lány hozzászólását, hogy kitartónak kell lenni...
A bőröm vékonyabb lett, így könnyebben tisztíthatóvá vált az arcom. Rászoktam az esti nyomkodásra, fürdés/zuhanyzás után a felpuhult bőrömön könnyű volt dolgozni. Minden este megcsináltam az akkor legfeketébbnek tűnő mitesszereket, nem sokat, de miután rendszeressé vált a tisztogatás lett eredménye, nem volt annyi fekete mitesszerem.
Most eltelt két hónap és be tudok számolni eredményről. A bőröm látványosan szebb. Csoda nem történt, ezt hangsúlyozom. De lett eredmény! Nem tűntek el a mitesszereim és nem lettem bababőrű, a pórusaim is tágak. De! Van javulás. A rendszeres ápolás és törődés azért meghozta a gyümölcsét. Tisztább a bőröm, nincs annyi fekete mitesszerem. Továbbra is fokozottan termel faggyút a bőröm, mert mindig van mit kinyomni, de ezek már kisebb mitesszerek és nem lesz olyan fekete a tetejük, meg nincs belőlük annyi. Kicsit kisebbek a pórusok, kevésbé zsíros a T-vonalam, nem fénylik már ki olyan hamar, mint szokott. Reggelente nem a szokásos überfényes fejjel kelek, hanem puha és sima, "normál" bőrrel. Nem kell kozmetikushoz járnom kezelésre. Mindig úgy nézek ki, mint aki ezen a héten volt.
Úgyhogy mindenkinek ajánlom ezt a terméket. Ha ez elfogy szeretnék kipróbálni másikat is, hogy legyen összehasonlítási alapom, de ez igen kiadós cucc, sokáig kitart még...
Azt tanácsolom, amit már több előttem szóló is, ha elkezded használni legyél kitartó! És türelmes. Meg olvass utána mit hogyan és tapasztald ki a Te bőröd hogy szereti. Kerüld a komedogén összetevőket és használj fényvédőt :)

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Rittus89

2016. szeptember 21.

Kisebbnek tűnnek a pórusaim, a mitesszerek felére csökkentek, puha az arcbőröm, egèszsègesebb egysègesebb ragyogóbb, szinte egyáltalán nem hámlik az arcom, csak nèha az orrom tövében, ott biztos elfelejtem rákenni. Heti 2-3szor eleg használnom a szèp eredményért. Ha így haladok egy èvig is elég lesz

Rittus89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

merilyen

2016. szeptember 5.

Nagyjából 4 hónapja használom AA Prestige termékekkel (nappali/éjszaki krém) Tini korom óta küzdöttem pattanásokkal.Nagyjából 1 hónap után már látványos javulás volt. (Ebben azért nagy, sőt hatalmas szerepe van egy zseniális kozmetikusnak is, aki megtanított a megfelelő arcápolásra.) Én ezt arctisztítás után használom, most már nem minden nap, hanem nagyjából hetente 2-3 alkalommal esténként. Mindenképp újra rendelem!! És annak ellenére hogy ebay, kb. 1 hét alatt itt van. :) Ajánlom mindenkinek! Nem tudom melyik krém szabadított meg a pattanásaimtól, de úgy gondolom enélkül nem lett volna ennyire gyors és látványos a "gyógyulásom"

merilyen
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Penge

2016. augusztus 30.

Először használok BHA-t , bárcsak korábban felfigyeltem volna rá . Már az első használat utáni reggelen simább lett az arcbőröm, hihetetlen jól letisztítja. Talán a szauna után szokott ilyen sima lenni. Az orrom elég mitesszeres, eddig halványította , kisebbek a pórusok és nem is zsírosodik olyan hamar a T-zónám. Abszolut újra vevős !

Penge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

EszterMarkham

2016. augusztus 26.

Hetente 2x hasznalom es imadom. Par honapja kezdtem el hasznalni a cosrx termekcsaladot, ( lemoso, tonik, aha, bha, csiganyal stb) igy nem tudom pontosan hogy melyik termek a leg.. de osszesegeben csodat muvelnek az arcommal. Jo az ara, hatalmas kiszereles. Egyetlen hatranya az atlatszo csomagolas ezert en a dobozaban tartom. Ha elfogy ujra veszem.

EszterMarkham
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

dzsanki

2016. augusztus 11.

Reggel és este használom, minden nap, AHA-val párosítva (őt kicsit kevesebbszer), nem csíp, csak szimplán szebb a bőröm. Alapozót nem használok, pattanásom már menstruáció előtt sincs. Az pedig, hogy 100 ml-hez hozzá lehet jutni 5000 ft alatt is akciósan, szinte ajándék. Aki nem használja napi 2x, vagy csak heti párszor van rá szüksége, annak szerintem fél évig is simán kitart.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Anemone01

2016. augusztus 5.

Nagyon szép bőrt eredményez már első alkalommal is. Hosszabb távon meg bámulatos. Sok apró mitesszereket lecsökkentette, elhalványította. Nekem ez sokat jelent, mert elégedettebb vagyok a bőrömmel és lényegesebben kevesebbet kell mennem a kozmetikusomhoz.

Anemone01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Lisien

2016. július 30.

4 hónapja használom és imádom! Ez nekem tényleg csodaszer.
Évekig szenvedtem a pattanásoktól. Fájó, hatalmas göbök borították rendszeresen az államat és semmi sem segített. Bőrgyógyászati kezelésekre jártam hónapokig és komplett arcápolási rutint is váltottam. Miután már nem kellett a kezelés, elkezdtem hámlasztani is. hogy szinten tartsam az eredményt, vagy még szebbé tegyem. Az itteni vélemények hatására esett erre a választásom.
Féltem, hogy megint előjönnek azok a rondaságok, de szerencsére nem így lett. Utoljára talán kiskamaszként volt ilyen szép a bőröm. Azokon a bizonyos napokon egy szabad szemmel alig látható icike-picike patesz előjön néha, de másnapra már nyoma sincs. Én nyáron is megkockáztatom a rendszeres használatát, mert nem nagyon tartózkodom napon, illetve 50+ faktorral kenem magam. A mitesszereim is már szépen tűnnek el és az arcom is kevésbé zsírosodik. Ezt a hámlasztót illesztettem bele a rutinomba a legkésőbb és amióta megtettem, azóta gyorsult fel ennyire a bőröm javulása, szóval elsősorban ennek köszönhetem és nyilván a többi kencémnek is. A hegek is halványodnak és végre elértem azt a pontot, hogy nem kell korrektorba és alapozóba belefejelnem, elég csak a fényvédő fölé egy kis púder. Ár/érték arányban is szuper. 4 havi rendszeres használat mellett is alig látszik, hogy fogyott volna.
Igaz, hogy szinten tartásra szereztem be, mert nem hiszek a csodákban, de álmomban sem gondoltam, hogy ezen felül még ennyire széppé teszi a bőrömet a kis társaival együtt.
Remélem, hogy tartós lesz ez a változás és nem is szüntetik be ezt a terméket, mert szándékozom a fürdőszoba állandó lakójává avatni.

Lisien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

4 hónapja használom és imádom! Ez nekem tényleg csodaszer.

Boglarr

2016. július 28.

Hónapokig kísérleteztem vele, de nekem nem vált be. :( Nem tudom hogy miért, de reggelre még egész szép volt a bőröm viszont pár órával később sok apró pattanás jött ki rajtam,sokadik használat után is. Próbáltam kevesebbet kenni,többet, sehogy nem barátkoztunk meg. Lehet alapból a bha nem okés a bőrömnek ezért kap két csillagot.

Boglarr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

artep

2016. július 25.

Négy hónapja használom. Először óvatosan bántam vele, mostanra rájöttem, hogy 2 naponta tökéletes, és semmi irritációt nem okoz. Számomra csodaszer, ugyanis:
1. Első használatkor (!) eltüntette az orrom tövénél, két oldalt kb. az összes mitesszert, azóta sem láttam őket. :D Az orromon levőknél csak pár hete vettem észre jelentős javulást. LEGYETEK KITARTÓAK, LÁNYOK!
2. Mióta használom, szinte nincs is pattanásom. Ami pedig kötelezően kijön, az egyáltalán nem gyulladt és hamar elmúlik.
Ezen kívül a pórusokat kicsit összehúzza. A bőröm puha lesz utána, de a nagyon apró kis puklikkal (nem tudom pontosan, mik ezek) nem tud mit kezdeni. Remélem, ezeken az AHA segít majd.

artep
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 25.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

B3-vitamin, mely többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre biztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm