KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2017. október 13.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

BHA hámlasztó 4%-os BHA tartalommal

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

Ár: 4500 , Eladó: norika18
Állapot: Alig hiányzik, csak próbált. Tele van, Helyszín: --, fizetés: Posta.
Ár: 4300ft , Eladó: norika18
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: kiskunfélegyháza, fizetés: --

PSophiee

2018. január 17.

Kereken egy éve használom, eddig elég is volt egy flakon, mindennapos használat mellett. :)
Szeretem nagyon, sokat javult a bőröm mindenféle tekintetében neki köszönhetően. Szívesen kipróbálnám a márka AHAs hamlasztojat is.

PSophiee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

carmenxo

2018. január 9.

Kicsit több mint fél éve használom az AHA-val együtt. Imádom mindkettőt, nekem ez az orromon lévő miteszerekkel meg a tág pórusaimmal csodát tett. Persze nem tünteti el 100%-osan de teljesen kitisztítja és össze is húzza őket. Úgy vettem észre hogy ha előjön 1-2 pattanás gyorsabban "felhozza" és hamarabb be is gyógyul. Nagyon bevált, nekem lassan is fogy, semmi negatívumot nem tudok mondani róla

carmenxo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

tara95

2018. január 5.

Végre megrendeltem, 4 napja használom. Eddig minden igaz amit írtak, elsősorban pattanások ellen szándékozom bevetni, nekem drága de nagyon sokáig elég lesz. Később update.

Update: Imádom!!!

Update2: elfogyasztottam keservesen az első flakont. Az volt, mert minden nap kentem és egyszerűen elszállt a hatása. Majd újra lett egy másik flakonom, mérgemben már kentem mindenhova, de leginkább csak állt. Egészen addig amíg arra nem gondoltam, hogy érdemesebb lenne heti 1x használni és akkor jó bőségesen, mert lehet ez a baj. Első ilyen alkalmazás után a szám is leesett. Körübelül 3-4 pumpányit vittem fel, mint egy maszkot. Ragadt-tapadt, a többi termékemmel együtt kellett neki vagy 2 óra, de fullra beszívódott. Az eredmény másnap? Mint az akneroxid. Pórusok összehúzódtak, gyulladás sehol, hegek halványabbak, mattabb az összkép. Csak néztem, de azért ez nagy mennyiség, minden nap nem alkalmaznám így. De lehet ezért ekkora a flakon....

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 5.

Update: Imádom!!!

Patimami

2018. január 4.

Jól beszívódik, nem ragacsos olajos. Minden nap használom a tág pórusaimra. Nem tudom, hogy önmagában is elég erős lenne -e de a tonerrel együtt használva vigyáz a bőrömre. Tisztábbak kevésbé láthatóak a pórusaim tőle

Patimami
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Bagette

2017. december 13.

Giga mennyiség, nem sikerült elhasználnom a felbontástól számítot egy évn belül, de erről én tehetek, más hámlasztókat is használtam mellette. Mérsékelten elégedett voltam vele, szerintem az én bőrömre nem volt elég erős. A pórusaim kinézetén picit javított, mintha egységesebb lett volna tőle a bőrképem, de aha-t is hasznlok, azt inkább annak tudom be. A lényeg, hogy áttértem magasabb szalicisav tartalmú hámlaztókra, azok ekem jobban beváltak.

Bagette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

berkenye

2017. december 11.

Több, mint egy éve használom, heti 3-4-szer. Nincs olyan látványos hatása, mint az AHA-nak de ezáltal nem is tudunk vele olyan könnyen túlhámlasztani, legalábbis nekem még akkor sem "sikerült", amikor naponta használtam. Azt hiszem Wishtrenden volt olyan akció, hogy ebből 2 flakon és egy flakon AHA/BHA tonik volt összecsomagolva és elég kedvező áron lehetett így hozzájutni. Mivel egy éve alatt is csak az első flakon háromnegyedét használtam el, szerintem jó darabig elleszek még vele :D

berkenye
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Monchhichi

2017. november 29.

Még nyár elején kezdtem használni és persze nulla eredménnyel. Kb két hónapja kezdtem újra használni, most már utánna olvasva, betartva a 20-30perces várakozási időt és nem vártam csodát egy hét után. Így már működött, a mitesszereket szépen lassan kipucolja, ami túl nagy, annál valoahgy könnyebbé teszi a nyomkodást is, simán kiugrálnak a bőrömből a legmakacsabbak is, elég hatékonyan hidratálja az arcomat és a gyulladt foltok az orrom körül is teljesen elmúltak.

Monchhichi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

ritukaaa

2017. november 27.

Nekem korpas szeborream van. Som mitesszer meg kis pattik. Sajnos nagy reményekkel vettem meg de egy hónap után sem veszek észre semmiféle változást. Sőt mostanában rengeteg apró pattanasom van. Sajnalom mert nem tudom mi az amit még kiprobalhatnek

ritukaaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 27.

steffy

2017. november 11.

Rutinom egyik alapdarabja, de ez is csak hosszabb távon fejti ki hatását, 2-3 hét alatt nem fog csodákat művelni ez sem. Kitartónak kell lenni :-)

steffy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 11.

csokibeka

2017. november 6.

Számomra pénzkidobás volt. Semmit, de tényleg semmit nem javított a bőrömön, akkor sem, ha napi 2x kentem. Legalább ártani sem ártott..

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.