KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2016. szeptember 9.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

BHA hámlasztó 4%-os BHA tartalommal

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

Ár: ........... , Eladó: Ency
Állapot: KERESEM ! ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes
Krémmánia Kedvencek a -től
Barbara92

2016. december 6.

2 hónapja kezdtem el használni, a c20 vitamin szérummal együtt és a bőrképem azóta látványosan javult. Hébe-hóba alakul ki egy-egy pattanás, de 2 nap alatt el is tűnik. Hetente kétszer használom, de azt hiszem kicsit besűrítem. A mitesszereim, amik a legnagyobb gondot jelentik, látványosan csökkentek.

Barbara92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 6.

delorean

2016. december 2.

Bár a Cosrx AHA hámlasztója látványosabb változást nyújtott, fél év után valahogy úgy érzem, hogy mindkettőre szüksége van a bőrömnek, ezért ennek is jár az 5 csillag. Ez a két Cosrx hámlasztó és az Akneroxid 100 mg-os gél volt az a kombináció, ami 90%-ban megoldotta a bőrproblémámat, és ezért mindhárom termékhez le merem írni most már, hogy CSODASZER. Remélem, hogy sohasem fogják megszüntetni ezt a két hámlasztót, mert elképzelésem sincs, hogy mivel tudnám őket helyettesíteni ilyen ár-érték arányban.
Az esti használata után mindig teszek rá valamilyen hidratáló krémet, annak ellenére, hogy önmagában is hidratál valamennyire, kellemetlen szagot pedig egyáltalán nem érzek.

delorean
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 2.

ihavenotime4this

2016. december 2.

Imádom. Az orromon sokkal kevesebb a fekete mitesszer, meg úgy általában az egész arcomon, a pattanások ellen is hatékony, érezhetően kisebbek lesznek használat után, hamarabb elmúlnak, tehát valóban van gyulladáscsökkentő hatása is. Összességében szebb, egyenletesebb, hidratáltabb az arcbőröm, és kevesebb bőrprobléma jön elő. Heti 3x használom, én úgy vettem észre, hogy a 2 kevés. Mindenkinek meg kell találnia a bőréhez megfelelő gyakoriságot, annak érdekében, hogy tényleg ki tudja fejteni a hatását. Fantasztikus, én csak ajánlani tudom.

ihavenotime4this
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 2.

kesha420

2016. november 28.

Még január elején vettem egy kedves krémmániás lánytól és csak most fogyott el, heti 2-3 használat mellett, tehát elég kiadós a kicsike. Őszintén én nem vagyok elájulva annyira, bár tény, hogy a pórusaim szépen összehúzza, ám a mennyiségük nem lett kevesebb. Az is igaz, hogy a kis fekete pontocskák sokkal könnyebben kinyomkodhatóak azóta, hogy ezt a terméket használom. A bőröm zsírosodásán nem segített, ám a száraz foltokat eltüntette, szóval elég vegyesek a tapasztalataim vele. Nem rossz, de nem veszem újra, kipróbálom, hogy az AHA mit tud, hátha azt jobban szereti majd a bőröm, ugyanis ez látványos változást nem okozott.

kesha420
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

bebuska94

2016. november 28.

Ez volt az első Cosrx termékem. Még csak párszor használtam, de az első használat után majdnem 1 napig puha volt a bőröm. Olyan érzésem volt, mintha teljesen normál bőröm lett volna. A zsíros részek nem zsírosodtak, a száraz részek puha tapintásúak voltak. Megörülve ennek úgy gondoltam 2 naponta elbírja a bőröm.(ennek csúnya túlhámlasztás lett a vége xD) Utána 4 nap múlva mertem vele újra kísérletezni, így kb 1 héten majdnem 2x kerülhet sor rá. Első használat után mintha megindult volna a tisztulás, kijött néhány pattanás és csodák csodájára menzesz alatt szinte semmi se volt. A mitesszereimmel kapcsolatban még nem tudok nyilatkozni, azt majd később update-ben.

bebuska94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 28.

Dalmicica

2016. november 20.

Mostmár több mint egy hónapja használom és látom a változást. Imááádom!!! Szülés után hormonális göbök lettek az arcom jobb felén, az áll vonalban...gyulladt, kinyomhatatlan...kb minden pórusom meg volt dagadva,telve...Megrendeltem ezt, miután a bőrgyógyász által felírt skinoren-differine kombó nem jött be...ezt 2napig használom, aztán egy nap differine és megint BHA...
Látványosan csökkentette a göböket...puha a bőröm...a hegek gyorsabban halványodnak...El sem hiszem hogy végre valami használ :) Biztosan más Cosrx terméket is fogok rendelni, ha épp lesz rá keret :) Bár ahhoz képest nagyon kiadós adag és így az ára sem durva. Alig fogyott belőle.

Dalmicica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

AligatorBaby

2016. november 17.

Nos hosszútávú használatról e termék esetében nyilatkozni még nem tudok, mert kb egy hete használom rendszeresen napi 2szer. Amit már első két használt után észrevettem, hogy a bőrképem szebb lett. Sajnos nekem elég zsíros miteszeres bőröm van, és a miteszerek eltávolításában a fizikai (kinyomkodás) eltávolításon kívül eddig más nem nagyon segített. Azt nem mondom, hogy most egy hét után csodát látok, de a bőröm kevésbe zsíros miteszerek száma is csökkent, illetve tegnap kamillás gőzölés után kinyomkodtam őket, és valahogy sokkal könnyebben jöttek ki, és még a régóta betokózodott mitkókat is ki tudtam nyomni, így most azt kell mondjam relatíve nagymiteszerektől mentes vagyok, kiváncsi vagyok mennyire fognak visszajönni, most hogy használom rendszeresen ezt a terméket, mert a kozmetikusi arctisztításon mindig az volt a probléma, hogy ok kiszedte őket, de aztán 1-2 hét múlva megint "visszatömődtek". Várom a csodát, hátha most nem fognak, hogy ezt használom.

AligatorBaby
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

tothgeorgina

2016. november 11.

Én kb. fél éve használom heti 2-3 alkalommal, kevesebb mitteszerem van, illetve ami van nem gyullad be és a kozmetikusom szerint könnyebben tisztíthatóak.
Én nagyon szeretem ezt a terméket

tothgeorgina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

Én nagyon szeretem ezt a terméket

agikov

2016. október 24.

Nos, mint sokan, én is csodát vártam ettől a kencétől, lehetőleg az első alkalomtól...:) aztán mindenki hangsúlyozza, hogy türelmesnek kell lenni, és beérik a bha gyümölcse. Nekem ez volt az első cosrx termékem, nagyjából 2 hónapja van meg, és hóbortosan használom. Hol igen, hol nem, a múlt héten belefutottam egy enyhe túlhámlasztásba (csípett napközben is a bőröm minden ok nélkül), úgyhogy most egy hét szünet alatt vagyok.

Még nem értem el ezzel a termékkel a csúcsot, mert -lehet, hogy mindig pont úgy jött ki, de- kevesebb pattanásom nem lett ettől a hámlasztótól, ha lehet inkább újabbak jelentek meg közvetlenül a használata utáni napokban. Erre is találtam magyarázatot a sok-sok hozzászólás között, hogy valakinek kezdeti tisztulással indul el a hámlasztó hatása, csak arra lennék kíváncsi, hogy mennyire hosszú ez a kezdeti fázis. Mert nekem még mindig tart, ami a pattanásokat tekinti. Ezzel kapcsolatban majd jövök update-tel pár hónap kitartó használat után.

Azonban a pattanások nem-megszüntetése végett is jár a 4 pont, mert a sok-sok elvárásból viszont teljesíti azt, hogy a használata során a bőröm textúrája sokkal simább, a pórusaim kisebbek, és úgy az egész bőröm felülete sokkal szebb (leszámítva a patikat).
És már ezért megéri használni, mert jelentősen javult az összképem... ha hosszú távon a pattanásaim is javulnak, akkor mindenképp jár majd neki az 5 pont.

agikov
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Schatzi

2016. október 16.

Update: Feljebb kell pontozzam :) Nemrég adtam neki egy újabb esélyt, és lám... Az AHA-s tesójával együtt használva tényleg csodákra képes. Jobban eltávolította a mitesszereimet,mint a kozmetikus....

Semmi különös...pedig egy ideje már használom. Talán az orromon egy kicsit kevesebb a mitesszer. Ár-érték arányban valóban jó, és "örök életre" elég mennyiség. Ha lesz valami fejlemény, akkor jövök helyesbíteni, addig három pont.

Schatzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

B3-vitamin, mely többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre biztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm