KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2016. szeptember 9.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

BHA hámlasztó 4%-os BHA tartalommal

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer//Vennék
Ár: Vennék , Eladó: Ency
Állapot: úl, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 4000 Ft , Eladó: birthdaycake
Állapot: A képen látható állapotban, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyesen Szegeden vagy Szolnokon tudom átadni vagy előre utalást követően postázom
Tindelou

2017. május 22.

Első hámlasztóm, de imádom felváltva használom a BHA-val puha és szép,tőle a bőröm. Szeretem, biztos újra veszem.

Tindelou
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 22.

Kremcica

2017. május 17.

A PC-s 2% BHA után váltottam erre. A nagyobb kiszerelés/ár szimpatikus volt és arra gondoltam nyáron talán nem is kell az erősebb hámlasztó. Háááát, jó összességében tényleg rendben tartja a bőröm, nem irritál, nem büdös bár kissé ragacsos, de korántsem olyan hatásos rajtam mint a PC-s. Akkor már inkább az AHA-nál maradok az most jobban működik rajtam. Ha elfogy biztos másra váltok, a G&G amúgy is a listámon van.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Nicus

2017. május 12.

Ez valóban egy koreai kis csoda;)
Nem ezt a terméket szoktam használni kémiai hámlasztásra, de a multkor túl sok mitesszert véltem felfedezni a homlokom, az orrom és az állam területén, úgyhogy csak ezekre a részekre jól beledolgoztam és reggelre sehol nem voltak fekete pötyik😍.
Rendszeres használat mellett csodát tehet az ember bőrével, mindenképpen beiktatom a rutinomba, de így egy használat után is lenyűgöző a teljesítménye.

Nicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

Ez valóban egy koreai kis csoda;)

ssyakaky

2017. május 9.

lassan két hónapja használom, és számomra tényleg csodaszer. Az ebayen vettem tíz darabos mintacsomagot, egy kis minta egy hétre elég, így az ára is elég kedvező. Tervezem, hogy télen beszerzek egy nagy méretet is. A hatásról szólva, nálam két-harom het utan kezdett el latszodni, de minden nap (birja a bőröm, nem sikerült tulhamlasztani szerencsere) szorgalmasan kenegetem. Az első, amit tapasztaltam, hogy a borom tapintása nagyon puha, es a kisebb hegek halvanyodnak szépen fokozatosan. A porusaim mérete latvanyosan elkezedett csokkeni. miteszereim meg mindig vannak, de sokkal könnyebb oket kitisztitani. pattanasaim egyebkent is ritkan voltak, most ha előjön, akkor ket nap alatt nyoma sincs. ő volt az első koreai termek, amit elkezdtem használni, egyben az elso kemiai hamlaszto is. Azota kiegeszult a rutinom több koreai termekkel is, egyutt nagyon jol mukodnek, szepen elokesziti a boromet a tobbi kence elott. Osszessegeben nagyon elegedett vagyok vele.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

ritabokros

2017. május 1.

Én nem veszek észre túl nagy változást. A neten olvastam, hogy változtattak a formulán, és ezért magasabb a pH-ja néhánynak, mint kéne. Megnéztem, és az enyém is a problémás batchből van, szóval nem tudom, hogy amiatt nem működik nekem jól, mert nem elég alacsony a pH-ja, vagy azért, mert nekem kevés ez a százalék :/ Szerintem ha elfogy, kipróbálok egy AHA savas hámlasztót inkább.

ritabokros
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

Cat21

2017. április 28.

Màr két hét alatt javított a bőrképemen,tisztàbb, simàbb, puhàbb lett tőle. Szépen küzd a mitesszerek ellen.
Jó àrban van, nem fogy gyorsan. Nem túl folyékony így könnyű felvinni.

Cat21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 28.

Jó àrban van, nem fogy gyorsan. Nem túl folyékony így könnyű felvinni.

Stella1993

2017. április 25.

októberben rendeltem, most kezd elfogyni. nekem a bőröm alatt lévő apró kis grízekkel tett csodát. mintha folyamatosan csökkenne a méretük és egyre kevesebben vannak :) ezen felül, heti 1-2x használat mellett a pattanásaim darabszáma lecsökkent a nullára. nyáron még fényvédővel is félek használni, de biztosan újra fogom venni..

Stella1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

lyll

2017. április 25.

Őszintén szólva elég tanácstalan és csalódott vagyok a terméket illetően, ugyanis hetek óta használom heti 3x és semmi, de semmi változást nem érzékelek... :(

lyll
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

hjh666

2017. április 24.

Szuper jó termék! Nem csíp, teszi a dolgát. AHA-val felváltva kezdtem neki a nagy műveletnek. Arcom puhább, pórusok összehúzódva, pattanások halványabbak.

hjh666
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

raczova

2017. április 23.

Az ára miatt váltottam Pauláról erre. Szépen rendben tartja a bőrömet. Amikor elkezdtem bha hámlasztókat használni, a fő bőrproblémám a pattanások és a mitesszerek voltak- mára ez teljesen normalizálódott, csak nagyon néha jön elő patti és a mitesszerek is elég szépen helyrerázódtak. Szóval örök hálám annak aki feltalálta a hámlasztókat, és nagyon örülök hogy rátaláltam erre a pénztárca-barátabb koreai vonalra.

raczova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm