Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2017. október 13.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

BHA hámlasztó 4%-os BHA tartalommal

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Sylvi919
Állapot: új, Helyszín: Budapest és Eger, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy Egerben
Cosrx BHA Blackhead Power Liquid
Ár: 5000.- , Eladó: GeorginaH
Állapot: Min.hiánnyal,lásd a képen, Helyszín: Bp., fizetés: Személyes átvétel Bp.XV.Ker,esetleg XIV.ker foxpost+590.-

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

gabiba

2018. szeptember 17.

Egy nagyon jó alap Bha!Meglehetősen híg, szagtalan színtelen cucc, amiből két-három pumálásnyi bőségesen elég az arcra és a dekoltázsra. Nem irritál, nem okozott semmi allergiát sem. Érdemes türelmesnek lenni vele, mert nem azonnal hozza meg a várva várt változást. Nagy kiszerelés, sokáig elég!

gabiba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Valentine

2018. július 29.

Ez volt az első BHA amit kipróbáltam. Csak mintát vettem belőle, ami nekem 2 alkalomra volt elegendő. Azon kívűl, hogy kicsit kellemesebb tapintású volt tőle a bőröm, mást nem csinált. Ezt pedig úgy írom, hogy azóta próbáltam más BHA-t ami az első használat után, egy éjszaka alatt eltüntetett egy brutális pattanást.

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

farkasdorii98

2018. július 20.

Sokkal kevesebb mitesszerem és pattanásom van mióta használom, kevés mennyiség is elég belőle egy használatra. Biztosan újraveszem.:)

farkasdorii98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

anneshirley

2018. július 8.

Nekem az égvilágon semmit nem használ, pedig célcsoport lennék, mert az orrom környéke erősen miteszeres. De emiatt nem pontozom le nagyon, mert ez már a 4. BHA termék, amit próbálok, és a többi sem csinált igazából semmit. Fel is adom a próbálkozást BHA fronton, marad az AHA és a PHA. Amúgy az összetevők szépek (de ez megszokott a COSRX esetében), és hatalmas adagot kapunk a pénzünkért. Szerintem max. akkor lehet lejárati időn belül elhasználni, ha valaki locsolja magára.

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Melion

2018. június 9.

Nagyon szeretem! Bőröm miteszeres részeit kezelem vele, és nagyon szépen rendben tartja hosszútávon. Nekem talán az elején okozott irritációt, pirosságot, de ma már megszokta a bőröm. Felkenés előtt a márka bha/aha tonikjával beállítom a bőröm ph-ját. Felkenés után várok minimum 20 percet, majd folytatom a rutinom.

Melion
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

jollygardener

2018. június 5.

Az első hámlasztóm, az AHA társával ellentétben ez nagyon jól működik az arcomon. Egy éve használom, a mitesszereimet és a pirosságot nagyon szépen leviszi, és a barnás pöttyeimet is eltüntette. Pattanásaim szinte soha nem lesznek mellette. Általában 2-3 naponta használom, nagyon lassan fogy, így az ára sem sok. Praktikus a pumpás kiszerelés, nem is folyik ki utazás közben.

jollygardener
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

lushgirl

2018. május 25.

Már egy éve használom minden héten többször és még mindig bőven van a flakonban, szóval ár-érték arányban tuti megéri. Ez volt az első hámlasztóm és meglepődtem, hogy mit tud! Elégedett voltam vele. Aztán egyszer rendeltem egy mintát a PC hasonló hámlasztójából és akkor rájöttem, hogy az nekem még többet tud nyújtani (jobban hidratál és eltünteti a foltokat). Viszont nővérem marad a Cosrx-nél. Úgyhogy ízlések és pofonok, nekem csak 4 csillag.

lushgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

zsani1332

2018. május 20.

Nagyon szeretem, kíméletesen hámlaszt, nem csíp és semmi irritáció nem jelentkezik tőle. (bár az első 2 alkalommal mikor használtam minimálisan kipattogtam tőle, de ez elvileg normális, mert így méregtelenít vagy mi... bocs ha hülyeséget írok nem értek hozzá annyira. mind1 ez kb a 3. használatnál megszűnt) Simább és puhább lett tőle a bőröm és végre nem kell radíroznom állandóan amitől kiszárad és piros lesz.

zsani1332
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Stanczi

2018. május 18.

2018.05.18.
Nem adtam fel és célzottan a homlokomra kezdtem használni 2-3 naponta. A smirdli papír szerű érzet elmúlni látszik, hamar leírtam szegényt pedig egész jól végzi a dolgát.

2018.01.29.
Nagy reményeket fűztem ehhez a termékhez. Annyira bíztam benne, hogy majd segít a pattanásaimon, de nem igazán érzek, olyan kifejezetten nagy különbséget a bőrömön, pedig már használom lassan 3 hónapja.Eddig nem dobtam el az agyam tőle.

Stanczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

2018.05.18.

2018.01.29.

cation

2018. május 3.

Amikor elkezdtem tudatosan ápolni a bőröm, még zsírban tocsogó, mitesszeres T vonalam volt, leírások alapján inkább a BHA kellett, mint az AHA párja, mégis az jött be. Túljutottam a purging szakaszon, nem volt vészes szerencsére, de akármikor használtam, mindig sokkal több mitesszerem lett, mint amennyi előtte volt. Nem tudom, hogy ez most csak kihozza a felszínre (de hát már mit, amikor már nem volt?) vagy ő az okozója? Mindenesetre nem használom szívesen, egy ideje már ki is vettem a rutinomból, amúgy is már inkább normál/vízhiányos a bőröm, a mitesszereimet meg más kozmetikumokkal kezelem. Pattanásom azóta egyszer volt, akkor a szalicilsav szépen lehúzta a gyulladást, de csak ezért nincs szükségem rá.
Nem húzom le, mert jó kis termék, csak valószínűleg nem nekem.

cation
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Nem húzom le, mert jó kis termék, csak valószínűleg nem nekem.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.