KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2016. szeptember 9.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

BHA hámlasztó 4%-os BHA tartalommal

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer//Vennék
Ár: Vennék , Eladó: Ency
Állapot: úl, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Krémmánia Kedvencek a -től
PrincessConsuela

2017. február 19.

Csodát nem tett, de azért valamennyire segített kordában tartani a borzalmat, ami az arcomat uralja. Pattanásokkal segített, de a miteszerek rá se hederítettek, pedig minden nap használtam a tonikkal együtt. Miután elfogyott, mégis hiányzott, ezért újravettem az AHA verzióval együtt. Hátha a kettő kombinációja hatásosabb.
Nagyon tetszik az összetevő lista.

PrincessConsuela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Nagyon tetszik az összetevő lista.

corsica

2017. február 13.

Mióta megszereztem ( karácsony), arra vártam mikor oszthatom meg itt a véleményem/tapasztalatom. Eddig vártam a csodára. Végülis tényleg csökkentette a mitesszereim számát, mégis jobb hatást vártam tőle. Szerencsére lassan fogy így még van esély arra, hogy bekövetkezzen a csoda. Én türelmesen várok rá. :)

corsica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

Amea

2017. február 12.

A PC 2%-os BHA hámlasztóját cseréltem erre... mármint, abból egy kevés még mindig a fürdőszoba-szekrényben ücsörög, nem fogyott el teljesen, csak időközben megérkezett a Cosrx rendelésem, aztán azóta valahogy nem nyúlok a PC után. (Pedig az is jó cucc, csak sokkal könnyebb vele túlhámlasztani.)
Heti 2-3 alkalommal használom esténként, nekem sokkal kíméletesebb, a hatása meg ugyanaz: puhább bőr, lehúzza a gyulladásokat, a pórusok sokkal könnyebben tisztíthatóak, kevesebb a zárt, kinyomhatatlan dudor, szebb az összkép. Önmagában nem csodaszer, nem fogja varázsütésre eltüntetni a mitesszereket, de mégis ötcsillagos termék: mindent tud, amit a BHA-nak kell, kiadós, kíméletes, és ár-érték arányban nincs jobb a piacon.
Ó, ha tiniként tudtam volna, hogy ilyen van!
A márka AHA-jával gyönyörüen kiegészítik egymás hatását, mindkettő újravásárlós lesz, ha egyszer elfogy.

Amea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 12.

Ó, ha tiniként tudtam volna, hogy ilyen van!

estokani

2017. február 8.

KP díszeleg elég durván a karomon és combomon ősztől tavaszig. Az arcbőröm szerencsére problémamentes, inkább csak vízhiányos. Így én a karomra lábamra vettem meg eleve. Idén először nem rücskös a bőröm a hideg, napfénytelen időben sem! 2-3 naponta kenem be és előtte az AHA-BHA tonikkal törlöm át az érintett területet. Nagyon bevált. Olcsóbb, de ugyanolyan hatásos és tovább elég, mint a PC BHA testápolója. Azt elég hamar elpancsoltam.

Kamasz fiam ha érzi kirügyezni a fejét mindig jön kérni, mert neki is hamar rendbe teszi a bőrét. Szeretjük na!

estokani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

anabela

2017. január 28.

hmm...először is, drámai hatást nem érzékelek. kb heti háromszor szoktam használni. gyulladt pattanások ugyanúgy megjelennek időről időre, az orromon lévő fekete mitesszereket nyilván nem tüntette el, és a fehér mitesszerek sem igazán csökkentek, bár volt néhány nagyobb, ami eltűnt/ könnyen el tudtam távolítani. a gyulladásra is jó, mintha megnyugtatná csökkentené az éjszaka folyamán, nyugtatná a bőrt.
a bőrradír kiváltására viszont kiváló, nem gondoltam, hogy majd helyettesítheti a fizikai bőrradírt, de igen. nagyon kellemesen puhává teszi a bőrt és sokkal kíméletesebb. emellett remekül hidratál, szeretem használni.
csodaszernek nem mondanám, de egyáltalán nem bánom, hogy megismertem és megrendeltem, szerencsére lassan is fogy, mivel elég heti 2-3-szor használni, én többet nem javasolnék. érdemes kipróbálni, az ára is igen korrekt pl a Paula's Choice-hoz képest.

anabela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Ancsusz

2017. január 24.

Sziasztok! Nagyon szeretném kipróbálni ezt a terméket! Ha rendel valaki, beszállhatok? :)

Ancsusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Judittttt

2017. január 15.

Csak mintákat rendeltem belőle, mert már rég nem hiszem el, hogy bármi is képes elmulasztani a makacs mitesszereimet, de azért piszkálta a fantáziámat, s ha már rendeltem egy Innisfree púdert (ami bár szuper, nem cruelty free 100%ban, ezért első és utolsó), ezt hozzácsaptam.
Csak két minta elhasználása után annyit tudok mondani, hogy IMÁDOM. Korpás szeborreás a bőröm, makacs, nagy, fekete mitesszerek tömkelege van az orromon és az államon, máshol meg tág pórusok, és iszonyú nehéz ezen változtatni, mert baromi nehezen lehet egyáltalán kinyomni a mitesszereket, olyan szinten száraz a bőröm felszíne, szóval sehogy se jó, és már elfogadtam, hogy ez van, radírozgatom, aztán ettől kicsit jobb. De ez! A mitesszerek ugyan ki nem ugrálnak tőle, viszont annyira könnyűvé teszi az eltávolításukat, csak hozzá érek a bőrömhöz kb, és már fordulnak ki a hatalmas betokosodott giliszták. Emellett szebbé teszi a bőrképet, és finomítja a pórusokat ... egy csodaszer, nem túlzás. Ha csak egy szérumot használtok, ez legyen az!! És a bónusz, sokkal olcsóbb, mint a Paula's Choice, szép összetevők, a legjobb pedig, hogy cruelty free! Imádom, és az összes létező csillaot megérdemli. Biztos, hogy mást is ki fogok próbálni ettől a márkától, annyira elégedett vagyok.

Judittttt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

jettaplb

2017. január 14.

Kb egy hónapja használom. Durva de az elején simán elviselte az arcom a napi akár két használatot is, aztán napi egy és most már egy ideje csak 2-3 naponta este arctisztítás után használom hidratálás előtt. Kombinált-zsíros arcbőröm van/volt, pattanásos és mitesszeres. Pattanások sokkal hamarabb eltűnnek és sokkal kevésbé jön elő, csak elvétve, de két nap alatt azok is eltűnnek. Mitesszerekkel nem csinált semmit, habár sokkkkkkal könnyebben kijönnek nyomásra, épp hogy csak hozzá érek. Összességében imádom, és tuti hogy ha elfogy újra rendelem. Hipper-szuper cucc! 5******

jettaplb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

karaibrahimgil

2017. január 11.

Nincsenek pattanásaim, de elég sok a mitesszerem. Sajnos ez sem csökkenette a számukat, de mintha könnyebben el lehetne távolítani őket a használata után. És nagyon sokáig elég egy flakon.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

belluuus

2017. január 8.

Kb egy hónapja használom reggel és este hidratalo krém alá és egyszerűen imádom😱 nagyon kevés fogyott belőle, szerintem még 3-4 hónapig biztosan elég lesz. Elég sok volt a pattanasom meg hegek, mára már csak itt ott pár kis patti és pár heg van meg. Csodálatos! Nem is emlékszem mikor volt utoljára ilyen szép a borom😊 Mindenkinek ajánlom, érdemes kipróbálni:)

belluuus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm