KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2017. október 13.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

BHA hámlasztó 4%-os BHA tartalommal

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

Ár: 5000.- , Eladó: GeorginaH
Állapot: kipróbált,min.hiánnyal lásd kép, Helyszín: Bp., fizetés: Személyes átvétel Bp.XV.Ker,esetleg XIV.ker foxpost+590.-

lillus09

2018. december 12.

Az itteni jó vélemnények alapján vettem meg, de amiért igazán megvettem azon nem segített. Több mint 1 éve használom, ez a 100 ml nagyon sok nekem. Először egy héten 2-3szor használtam, de az állam körüli miteszerek nem javultak így most már többször is, de sajnos nem csökkentette őket. Talán a nagyobb pattanásokon javított, kevesebb lett, de a miteszereken nagyon minimális változást észleltem. Elhasználom, de újra venni biztosan nem fogom. Amúgy hamar beszívódik, könnyen elkenhető.

lillus09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Myrtle

2018. december 9.

Nagyon jól bevált, örök darab lesz. Egyszerre tartja rendben a mitesszer-problémakört és hidratélja a bőrömet,
emellett gyengéd, nem irritál, és a szuper adagolónak köszönhetően gazdaságosan használható.

Myrtle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

cattitude

2018. december 8.

kérdés nélkül a cosrx a kedvenc kozmetikai márkám, nemcsak koreai, hanem globális viszonylatban is. ezt a terméket több, mint két éve használom és sokkal, de sokkal szebb az arcbőröm. ha nem vagyok lusta, 2-3 naponta használom esténként, ezeken a napokon AHA hámlasztót nem kenek fel. színtelen, enyhe szagú folyadék. engem sosem csípett és irritálni sem irritál. a szám szélén lévő ezeréves mitesszereket olyan szépen kilökdöste, hogy öröm volt nézni. az orromon lévő sf-ekkel is felveszi a harcot, egy jó BHA kezelés után egy zsírkiszippantó tisztító maszk után azok is kiesnek a pórusaimból. sima, tiszta, hidratált arc a végeredmény, ha ezt a terméket használom. az inci kiváló, se parfüm, se hülye illóolajok nincsenek benne. ár-érték arányban kiváló, sőt, ennyi termék talán kicsit sok is, a testemre is szoktam kenegetni, hogy elfogyjon.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

ManekiNeko

2018. december 7.

Szép is, jó is, de az AHA mégjobb!
Könnyen felszívódik, sokáig elég a kiszerelés. Az arcomat kicsit simábbá teszi, de a miteszerek ellen nekem nem igazán hatásos.

ManekiNeko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

Szép is, jó is, de az AHA mégjobb!

enna92

2018. december 7.

Ez az a termék amihez másodjára is neki kellett futnom... de másodjára bejött! (Nálam legalábbis) türelem kellett hozzá, hogy megjöjjön a hatása, kb. 1 hónap kitartó használata után valóban elkezdtek a pattanásos gócok nem kiújulni, a meglévők nyomai halványulni, de nagyon lassan... mondjuk ahol pedig még nem volt látható pattanásaim, ott a whitehead mitesszereket elég feltűnőn kihozta az elején (mondjuk ezzel pont az AHA elbánik rendesen, érdemes kombinálni őket). Orron lévő mitesszerekkel valóban nem tud mit kezdeni, ahhoz lehúzós maszk kell. Most már 4 hónapja használom, sikerült szinte teljesen letisztítani vele az arcomat, állapotfenntartásra pont elég. :) Ha épp kijön az az 1-2 patti, lekenem, megúsztam. Semmi bőrirritációt nem okoz nálam, gázosabb időszakban reggel/este helyileg kenem a problémás részeken. Először fura volt, hogy picit ragad utána az arcom, de ha rárétegzek hidratáló hatású akármit estére akkor eltűnik ez az érzet, reggelre puha a bőröm. Újraveszem, árához megfelelően bevált! (érdemes amúgy felezni egy barátnővel vele, hogy elfogyjon lejárati idő előtt, ahogy a többiek is mondták).

enna92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

dio14

2018. december 2.

Első termékem volt Koreából, és egyben az első hámlasztóm is. A nagy "natúrmániámból" vele sikerült kilábalnom, és a tudatos bőrápoláshoz eljutnom. Először csak mintákat rendeltdm belőle, de olyan meggyőző volt, hogy rögtön rendeltem is meg a nagyot. Abban az idöben nagyon ki volt akadva a bőröm(alverde, szappan, kókuszolaj és társai), ez a termék egyből lehúzta a gyulladást, és rendbehozta a bőröm Az elején mindennap használtam, aztán ritkítottam a használatán, mert jöttek közben sorra az egyéb termékek. A mitteszereimmel sajnos nem tudott megküzdeni(azóta sajnos semmi), de ezt leszámítva nagyon jó termék. 1 évig elég volt. Most más bha-t használok, de nincs kizárva, hogy visszatérek még hozzá.

dio14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

maitaifreebird

2018. november 26.

Sokan írták, mennyire jó, és kedvezőbb az ára, mint más BHA-knak, ezért vettem. A hatását azonnal éreztem, inkább azon, hogy a mitesszereim sokkal könnyebben kijöttek tőle. Aztán olvastam egy módszerről, amiben először ezt kell kb. 25 percig az arcon hagyni, utána tolni egy maszkot (én a Body Shop matcha zöld teás maszkját használom), aztán 15 perc után lemosni és egy olajjal (nekem Body Shop E vitamin szérum-olaj) enyhén masszírozni az arcot. Tényleg érezhető, és utána látható is, hogy a mitesszerek feloldódnak és kijönnek. Tehát erre szuper ez a termék.
Annyi problémám van vele, hogy nagyon szilikonos, és ha nem törlöm le a felesleget, akkor az utána jövő termékek összecsomósodnak és ledörzsölődnek az arcomról ahelyett, hogy beszívódnának.

maitaifreebird
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Sisszy

2018. november 17.

Nagyon-nagyon nagy ez a kiszererlés, lehetetlen elhasználni a lejárati időn belül, nekem is csak a felét sikerült. Picit ragadós a termék, viszont nagyon klassz a pumpás kiszerelés. A mitesszereimet picit tisztította, de nekem egy AHA sokkal többet ér, nem fogom újravenni.

Sisszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Makk Zsuzsó

2018. november 16.

Ez nekem arcon többet árt, mint használ. A mitesszerek, pórusok meg se moccannak, sőt, több lett, mióta használom. Viszont a bőröm irritálja, azonnal hámlaszt, de nem észrevétlenül, hanem másnap már pergamenre szárad és pikkelyekben jön le a bőröm, miközben több napig irritált marad, a víz is csípi olyankor. Nem normalizálja a faggyúműködést, inkább serkenti. A hátamra és a lábszáramra fogom elhasználni.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 16.

csaxi13

2018. november 10.

Nehéz helyzetben vagyok vele, mert a végén tartok már a tubusnak, mégsem tudom teljesen, hogy hogy érzek vele kapcsolatban. Nekem nem volt tőle wow hatás, de szépen lassan, folyamatos használat mellett érzem, hogy ért valamit. És szerintem nem is kell tőle csodát várni, abszolút hosszú távú a hámlasztók hatása (is). Elképzelhető, hogy erősebb koncentrációra lenne szükségem, ezért sem fogom újra venni. Nagyon kiadós adag, rengeteg ideig elég, nem is feltétlen érzem szükségesnek, hogy hámlasztóból 100 ml-t vegyünk egyszerre, mert sosem fog elfogyni. Jobban örülnék ha nem átlátszó lenne az üvege. Érdemes lehet kipróbálni azoknak, akik nem használtak még BHA-t, mert ő tényleg nagyon megéri az árát, és simán lehet, hogy valakinek ez a termék is elég.

csaxi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.