KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata

Utolsó módosítás dátuma: 2016. március 9.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

BHA hámlasztó 4%-os BHA tartalommal

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

Ár: 4500 , Eladó: csengemandula
Állapot: képen látható, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -ben
EszterMarkham

2016. augusztus 26.

Hetente 2x hasznalom es imadom. Par honapja kezdtem el hasznalni a cosrx termekcsaladot, ( lemoso, tonik, aha, bha, csiganyal stb) igy nem tudom pontosan hogy melyik termek a leg.. de osszesegeben csodat muvelnek az arcommal. Jo az ara, hatalmas kiszereles. Egyetlen hatranya az atlatszo csomagolas ezert en a dobozaban tartom. Ha elfogy ujra veszem.

EszterMarkham
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

dzsanki

2016. augusztus 11.

Reggel és este használom, minden nap, AHA-val párosítva (őt kicsit kevesebbszer), nem csíp, csak szimplán szebb a bőröm. Alapozót nem használok, pattanásom már menstruáció előtt sincs. Az pedig, hogy 100 ml-hez hozzá lehet jutni 5000 ft alatt is akciósan, szinte ajándék. Aki nem használja napi 2x, vagy csak heti párszor van rá szüksége, annak szerintem fél évig is simán kitart.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Anemone01

2016. augusztus 5.

Nagyon szép bőrt eredményez már első alkalommal is. Hosszabb távon meg bámulatos. Sok apró mitesszereket lecsökkentette, elhalványította. Nekem ez sokat jelent, mert elégedettebb vagyok a bőrömmel és lényegesebben kevesebbet kell mennem a kozmetikusomhoz.

Anemone01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Lisien

2016. július 30.

4 hónapja használom és imádom! Ez nekem tényleg csodaszer.
Évekig szenvedtem a pattanásoktól. Fájó, hatalmas göbök borították rendszeresen az államat és semmi sem segített. Bőrgyógyászati kezelésekre jártam hónapokig és komplett arcápolási rutint is váltottam. Miután már nem kellett a kezelés, elkezdtem hámlasztani is. hogy szinten tartsam az eredményt, vagy még szebbé tegyem. Az itteni vélemények hatására esett erre a választásom.
Féltem, hogy megint előjönnek azok a rondaságok, de szerencsére nem így lett. Utoljára talán kiskamaszként volt ilyen szép a bőröm. Azokon a bizonyos napokon egy szabad szemmel alig látható icike-picike patesz előjön néha, de másnapra már nyoma sincs. Én nyáron is megkockáztatom a rendszeres használatát, mert nem nagyon tartózkodom napon, illetve 50+ faktorral kenem magam. A mitesszereim is már szépen tűnnek el és az arcom is kevésbé zsírosodik. Ezt a hámlasztót illesztettem bele a rutinomba a legkésőbb és amióta megtettem, azóta gyorsult fel ennyire a bőröm javulása, szóval elsősorban ennek köszönhetem és nyilván a többi kencémnek is. A hegek is halványodnak és végre elértem azt a pontot, hogy nem kell korrektorba és alapozóba belefejelnem, elég csak a fényvédő fölé egy kis púder. Ár/érték arányban is szuper. 4 havi rendszeres használat mellett is alig látszik, hogy fogyott volna.
Igaz, hogy szinten tartásra szereztem be, mert nem hiszek a csodákban, de álmomban sem gondoltam, hogy ezen felül még ennyire széppé teszi a bőrömet a kis társaival együtt.
Remélem, hogy tartós lesz ez a változás és nem is szüntetik be ezt a terméket, mert szándékozom a fürdőszoba állandó lakójává avatni.

Lisien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

4 hónapja használom és imádom! Ez nekem tényleg csodaszer.

Boglarr

2016. július 28.

Hónapokig kísérleteztem vele, de nekem nem vált be. :( Nem tudom hogy miért, de reggelre még egész szép volt a bőröm viszont pár órával később sok apró pattanás jött ki rajtam,sokadik használat után is. Próbáltam kevesebbet kenni,többet, sehogy nem barátkoztunk meg. Lehet alapból a bha nem okés a bőrömnek ezért kap két csillagot.

Boglarr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

artep

2016. július 25.

Négy hónapja használom. Először óvatosan bántam vele, mostanra rájöttem, hogy 2 naponta tökéletes, és semmi irritációt nem okoz. Számomra csodaszer, ugyanis:
1. Első használatkor (!) eltüntette az orrom tövénél, két oldalt kb. az összes mitesszert, azóta sem láttam őket. :D Az orromon levőknél csak pár hete vettem észre jelentős javulást. LEGYETEK KITARTÓAK, LÁNYOK!
2. Mióta használom, szinte nincs is pattanásom. Ami pedig kötelezően kijön, az egyáltalán nem gyulladt és hamar elmúlik.
Ezen kívül a pórusokat kicsit összehúzza. A bőröm puha lesz utána, de a nagyon apró kis puklikkal (nem tudom pontosan, mik ezek) nem tud mit kezdeni. Remélem, ezeken az AHA segít majd.

artep
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 25.

tara95

2016. július 25.

Végre megrendeltem, 4 napja használom. Eddig minden igaz amit írtak, elsősorban pattanások ellen szándékozom bevetni, nekem drága de nagyon sokáig elég lesz. Később update.

Update: Imádom!!!

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 25.

Update: Imádom!!!

clara12

2016. július 10.

Remek termék. Próbáltam a PC BHA hámlasztóját de az túl erős volt nekem. Ez kellemes, nem irritál, hatékony, ár-érték arány is jó. Sokáig elég, én 2 év használat után most vettem meg a 2. üveget.

clara12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 10.

jemelja

2016. július 9.

Nagyon kíméletes, ugyanakkor hatásos a gyulladt pattanásokra, és azok megelőzésére. Három hónap használat után azt vettem észre, hogy a megújulásukat is megakadályozza, sokkal szebb a bőröm. Öröm használni.

jemelja
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

Allics27

2016. július 9.

Imádom, bár a gyulladt, kinyomhatatlan, aknés undormányokkal ez a kence sem tud mit kezdeni. ( Miért is tudna, persze..)

Allics27
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.