KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2017. október 13.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

BHA hámlasztó 4%-os BHA tartalommal

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

kiszike

2018. április 18.

Szuper BHA hámlasztó! Szépen teszi a dolgát, másnapra szép, sima, puha pofival ébredek :) Nagyon szeretem.

kiszike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Szisszka

2018. április 17.

Mintákat vásároltam belőlem az ebay-en, 2 napja használom és az orromon összébb húzódtak a pórusok. Nem tudom mit csinál majd a bőrömmel mondjuk 1 hónap alatt de engem így elsőre nagyon meggyőzött.

Szisszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

marryjane

2018. április 13.

Sokkal jobb a hatása mint a PC-nek. Ára is jobb. Maradok ennél

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Sokkal jobb a hatása mint a PC-nek. Ára is jobb. Maradok ennél

rose

2018. április 13.

Update: Kicsit megenyhültem ezzel a termékkel kapcsolatban, mert egy kis kihagyás után elkezdtem újra használni, és azóta nem okozott problémát, viszont sajnos továbbra sem javított látványosan a bőröm állapotán. Plusz egy csillagot azért kap, mert mintha az elhalt hámsejtekkel kezdene valamit, de simán meglennék nélküle is.

Sajnos nekem ez egy nagy nulla. Korpás szeborreás, rozaceára hajlamos bőröm van tág pórusokkal és felületi vízhiánnyal, tehát alapvetően az én bőrtípusomra találták ki ezt a terméket, mégsem vettem észre semmi változást a használata során. Két-három hét után még türelmes voltam, de a napokban a használata után olyan gyulladt pattanásaim lettek, amilyenek még soha, ráadásul a pórusok, komedók állapotán sem javított. Hatalmas pénzkidobás volt. :(

rose
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

marcsi1233

2018. március 30.

Nagyon örültem neki, amikor megérkezett, sose hámlaszott túl, kézbe cseppentve 3-4 pumpányit az arcomra kentem.
Az arcomon lévő eltömődött pórusokkal nem csinált láthatóan semmit, de egyenletesebb lett tőle a bőrfelszínem, szép összetevői vannak, és semleges illata.
Elfogyott, jó sokáig elég volt, most nem venném újra, inkább megpróbálnám az AHA verziót is.

marcsi1233
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

zitus

2018. március 19.

Nagyon szeretem. Sokat javított a bőröm állapotán. Aha társával együtt használom. Ezt szinte minden este felkenem az arcomra, jól tolerálja a bőröm, sőt igényli! túlhámlasztanom még nem sikerült.Ár-érték arányban remek választás!

zitus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Andzsella

2018. március 17.

Szuper hámlasztó, nincs illata, nem irritál, tisztít, a hatását nem azonnal fejti ki. A gyulladt, fájó pattanásom a fülcimpámon enyhítette és a többi pattanással és mitesszerrel is ugyanez történt az arcomon.

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

ancsr

2018. március 14.

Nagyon nehezen barátkoztam meg ezzel a hámlasztóval. Mindig az AHA társával hasonlítottam össze. Az már másnapra látható eredményt produkált, ez viszont nem. Ma már megtanultam, hogy türelem kell hozzá és kitartás. Mindennapos használattal is kellett hozzá vagy 2 hónap, mire észrevettem a hatását. A pórusaim halványodnak, a zsírosságom is talán jobb lett kicsit (bár azzal még mindig nem vagyok megelégedve) és amióta rendszeresen használom nincsenek pattanásaim. Ha be is indulna valami az arcomon, ez a BHA rögtön elijeszti. Szóval türelem fiúk lányok, szuper cucc ez!

ancsr
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

ursuska

2018. március 2.

Első hámlasztóm, nagyon sokáig elég, nagyon kedvező áron kapunk elég sok terméket. Sokáig érett bennem ez a vélemény, mert ki kell tapasztalni ezt a hámlasztás dolgot. Szerintem nem szabad magukban instant szépséget és bőrhibamentességet várni tőlük, nem beszélve arról, hogy ki kell tapasztalni, hogy mennyit igényel a saját bőröd belőle. Nem mondanám, hogy ez az egyedüli kulcsa a szebb bőrképemnek, a kevesebb pattanásnak és az olajosságnak, de sokat hozzátett a képlethez. :) A pórusaim tisztábbak, már nagyon ritkán gyullad be a bőröm és testre is bátran ajánlom. Én végül a heti egyszeri használatnál kötöttem ki, esti rutin. (más hámlasztót nem használok). Bár kíváncsiságom miatt most egy másik termékre fogok beruházni, bármikor visszatérnék hozzá. :)

ursuska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

Ad-Namah

2018. február 23.

Egy hónapja használom a márka fényvédőjével együtt, és biztos, hogy jobban működik a bőrömnek, mint az AHA fajtájú, habár annyira drasztikus változást a pórusokban található szennyeződések terén nem láttam, de mattít, hámlaszt, és a pattanásokat leviszi egy nap alatt.

Ad-Namah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.