KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2017. október 13.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

BHA hámlasztó 4%-os BHA tartalommal

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

anneshirley

2018. július 8.

Nekem az égvilágon semmit nem használ, pedig célcsoport lennék, mert az orrom környéke erősen miteszeres. De emiatt nem pontozom le nagyon, mert ez már a 4. BHA termék, amit próbálok, és a többi sem csinált igazából semmit. Fel is adom a próbálkozást BHA fronton, marad az AHA és a PHA. Amúgy az összetevők szépek (de ez megszokott a COSRX esetében), és hatalmas adagot kapunk a pénzünkért. Szerintem max. akkor lehet lejárati időn belül elhasználni, ha valaki locsolja magára.

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Melion

2018. június 9.

Nagyon szeretem! Bőröm miteszeres részeit kezelem vele, és nagyon szépen rendben tartja hosszútávon. Nekem talán az elején okozott irritációt, pirosságot, de ma már megszokta a bőröm. Felkenés előtt a márka bha/aha tonikjával beállítom a bőröm ph-ját. Felkenés után várok minimum 20 percet, majd folytatom a rutinom.

Melion
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

jollygardener

2018. június 5.

Az első hámlasztóm, az AHA társával ellentétben ez nagyon jól működik az arcomon. Egy éve használom, a mitesszereimet és a pirosságot nagyon szépen leviszi, és a barnás pöttyeimet is eltüntette. Pattanásaim szinte soha nem lesznek mellette. Általában 2-3 naponta használom, nagyon lassan fogy, így az ára sem sok. Praktikus a pumpás kiszerelés, nem is folyik ki utazás közben.

jollygardener
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

lushgirl

2018. május 25.

Már egy éve használom minden héten többször és még mindig bőven van a flakonban, szóval ár-érték arányban tuti megéri. Ez volt az első hámlasztóm és meglepődtem, hogy mit tud! Elégedett voltam vele. Aztán egyszer rendeltem egy mintát a PC hasonló hámlasztójából és akkor rájöttem, hogy az nekem még többet tud nyújtani (jobban hidratál és eltünteti a foltokat). Viszont nővérem marad a Cosrx-nél. Úgyhogy ízlések és pofonok, nekem csak 4 csillag.

lushgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

zsani1332

2018. május 20.

Nagyon szeretem, kíméletesen hámlaszt, nem csíp és semmi irritáció nem jelentkezik tőle. (bár az első 2 alkalommal mikor használtam minimálisan kipattogtam tőle, de ez elvileg normális, mert így méregtelenít vagy mi... bocs ha hülyeséget írok nem értek hozzá annyira. mind1 ez kb a 3. használatnál megszűnt) Simább és puhább lett tőle a bőröm és végre nem kell radíroznom állandóan amitől kiszárad és piros lesz.

zsani1332
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Stanczi

2018. május 18.

2018.05.18.
Nem adtam fel és célzottan a homlokomra kezdtem használni 2-3 naponta. A smirdli papír szerű érzet elmúlni látszik, hamar leírtam szegényt pedig egész jól végzi a dolgát.

2018.01.29.
Nagy reményeket fűztem ehhez a termékhez. Annyira bíztam benne, hogy majd segít a pattanásaimon, de nem igazán érzek, olyan kifejezetten nagy különbséget a bőrömön, pedig már használom lassan 3 hónapja.Eddig nem dobtam el az agyam tőle.

Stanczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

2018.05.18.

2018.01.29.

cation

2018. május 3.

Amikor elkezdtem tudatosan ápolni a bőröm, még zsírban tocsogó, mitesszeres T vonalam volt, leírások alapján inkább a BHA kellett, mint az AHA párja, mégis az jött be. Túljutottam a purging szakaszon, nem volt vészes szerencsére, de akármikor használtam, mindig sokkal több mitesszerem lett, mint amennyi előtte volt. Nem tudom, hogy ez most csak kihozza a felszínre (de hát már mit, amikor már nem volt?) vagy ő az okozója? Mindenesetre nem használom szívesen, egy ideje már ki is vettem a rutinomból, amúgy is már inkább normál/vízhiányos a bőröm, a mitesszereimet meg más kozmetikumokkal kezelem. Pattanásom azóta egyszer volt, akkor a szalicilsav szépen lehúzta a gyulladást, de csak ezért nincs szükségem rá.
Nem húzom le, mert jó kis termék, csak valószínűleg nem nekem.

cation
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Nem húzom le, mert jó kis termék, csak valószínűleg nem nekem.

Milka

2018. április 29.

Bár nálam alapdarab már egy jó ideje, de azért csodaszernek nem nevezném, csak masszívan jó cuccnak. Rosacea-s, zsírosodásra hajlamos bőröm van. Esténként használom csak, reggel is tenném, ha nem vesznének össze az Ordinary EUK 134 0.1%- al, amiről le nem mondanék, mert ő a reggeli rutinom utolsó lépese, az alapozó előtt. A naponkénti használat sem okoz irritációt, meggyőződésem szerint a mostani 30 fokos napsütésben nagyban neki köszönhetem, hogy az ilyenkor veszett fényesedésbe kezdő arcom a nap végére is vállalható maradt

Milka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 29.

beautyandlove

2018. április 27.

Az első hámlasztó, amit eddig kipróbáltam.
Szuper, hogy nincs illata és eddigi tapasztalataim szerint jól végzi a dolgát, használata után a bőröm sokkal puhább és egyenletesebb lesz.
Negatív: annak ellenére, hogy hetente egyszer használom (egy-két pumpányit) a bőröm bizonyos részeit túlszárítja.

beautyandlove
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Az első hámlasztó, amit eddig kipróbáltam.

hamamelis

2018. április 24.

Amikor a harmadik terhességemkor kezdtek előjönni a minden terhesség alatt megjelenő, utána nagyon lassan múló májfoltok a homlokomon és a szám fölött, akkor kezdtem el olvasgatni blogokat, és rá kellett jöjjek, hogy nem kéne a koromnál húsz évvel idősebbnek kinéznem, csak jó kozmetikumokat kéne használnom. Rengeteget olvastam, és több dolgon változtattam, belekezdtem pl. a hámlasztásba. Ezt és a COSRX AHA-ját használom azóta is ősszel-télen. Az eredmény: fehérebb, üdébb, simább, ragyogóbb, teltebb bőr, májfoltok sehol, pattanások nagyon ritkák (évente három, plusz ezer a szüléskor, de az valami más miatt volt).
Évek óta használom mindkettőt, ezt naponta-kétnaponta. A bőröm megszépülése a kettő együttes használatának köszönhető elsősorban. Nagyon nagy mennyiség, nagyon jó összetevőkkel. Ennek nincs olyan látványos bőrsimító hatása, mint az AHA savasnak, de mitesszer, pattanás alig van rajtam, összességében simább a bőröm, mint évekkel ezelőtt. Alig várom az őszt, hogy újra hámlaszthassak, sokkal szebb a bőröm olyankor.

hamamelis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 24.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.