KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2016. szeptember 9.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

BHA hámlasztó 4%-os BHA tartalommal

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer//Vennék
Ár: Vennék , Eladó: Ency
Állapot: úl, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 3900 Ft , Eladó: cacti
Állapot: képen látható, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -től
eclipse

2017. március 15.

Hát, egyelőre sokkal markánsabb hatása van a bőrömre az AHÁ-s párjának, mint ennek. 4. hónapja esténként, arctisztítás után használom őket háromnapos ciklusokban, egyik nap AHA, másik nap BHA, harmadik nap szünet. Az állaga jól kezelhető, sűrűbb, nem folyik mindenfelé, de nem érzek semmit, mikor felkenem. Sem a mitesszereimmel, sem a pattanásaimmal nem kezdett semmit, legalábbis nem vettem észre ennek a terméknek betudható változást (a pattanásaimat a Bioderma Sebium Gel Moussant tüntette el szinte teljesen).
Szerintem nem fogom újravenni, szórakozni elég drága; aztán meglátjuk, mi történik az elhagyása után. Ha összedől a világ, rohanok megrendelni, és jövök ide update-elni :)

eclipse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

dizabella01

2017. március 14.

Ebayről vettem, 3 hónapja használom, hetente kétszer, de van hogy a pattanásos időszakban naponta áttörlöm vele az arcom. Vékony pamutfáslira (ezt is ebayről vettem, neve japanese cotton pads, nagyon vékonyak) pumpálok belőle, és úgy használom. Negyede fogyott el 3 hónap alatt. Nem ajánlom, hogy a hagyományos vattakoronggal használjátok, hiszen 3x annyi termék kell belőle úgy.

Ami tetszik:
-nagyon szép összetevői vannak
-parfümmentes
-nyugtatja a gyulladt pattanásokat
-megszabadít az elhalt hámsejtektől (rendszeres használat mellett)
-nagyon gyengéd, mindennapos használat mellett sem sikerült túlhámlasztanom

Ami nem tetszik:
-ragacsos marad használata után az arcom, szóval kizárlólag csak este használhatom (ami különben ajánlott is)
-nem kezd semmit a miteszerekkel
-pici pattanások jöttek ki a homlokomon (ez még nem tuti hogy ennek a terméknek a műve)

Nem csodaszer, viszont a pattanásos bőr kezelésében nélkülözhetetlen termék, valójában csökkenti azok számát, és megakadályozza új pattanások kialakulását. Legalábbis törekszik. Majd még visszjövök update-elni.

dizabella01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 14.

Ami tetszik:
-nagyon szép összetevői vannak
-parfümmentes
-nyugtatja a gyulladt pattanásokat
-megszabadít az elhalt hámsejtektől (rendszeres használat mellett)
-nagyon gyengéd, mindennapos használat mellett sem sikerült túlhámlasztanom

Ami nem tetszik:
-nem kezd semmit a miteszerekkel

incifinc

2017. március 5.

Jolse-tól rendeltem. Bár még maradt a PC bha-ból (ami szintén jól működik, csak 3x drágább), de muszáj volt rögtön beiktatni a rutinba. A bha hámlasztók előnye, hogy a mitesszer belsejében hatva működik, finoman hámlaszt, így naponta használható. Fényvédő kötelező, különben foltos lesz a bőr.
Hagyni kell hatni kb fél órát. Nem kell lemosni.
Szép inci!

incifinc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

Hagyni kell hatni kb fél órát. Nem kell lemosni.
Szép inci!

Sz. Csilla

2017. február 27.

Nagyon szépen eltávolította a száraz hámló részeket. Patik sem jönnek ki mióta használom. Alap darab lesz ezentúl mindig egy Bha nekem is. :)

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Rosefan

2017. február 26.

Na, hát hosszú a történetem a hámlasztókkal, mert először azt hittem az AHA lesz az igazi, így ezt szinte teljesen elhagytam a rutinomból, aztán az AHA (Mizon 8%) heti többszöri használatától eléggé rossz állapotba került a bőröm. Szóval csak óvatosan a mennyiségekkel! Most a BHA-t használom tonik helyett, és erre azt tudom mondani, hogy igazán széppé és hidratálttá teszi a bőröm. Lassan elfogy így megvételétől számítva kb egy évvel, és lassan vehetem a következő adagot. Azért biztos,ami biztos, még visszatérek updatelni.

A kezdeti koreai lelkesedésem túl sok kence megvásárlására vitt, így elég vastag rétegben állt a bőrömön az 'anyag' lefekvéskor. Aztán mostanra rájöttem, hogy egy-két jól megválasztott termék sokkal jobban ki tudja fejteni a hatását, ha nem keverek rá még száz másikat...úgyhogy lefaragtam a gyűjteményemből, és most csak 4-5 terméket használok ebben már benne van a tisztítás/sminklemosás lépései, plusz fényvédőt vagy bb-t.

Rosefan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

PrincessConsuela

2017. február 19.

Csodát nem tett, de azért valamennyire segített kordában tartani a borzalmat, ami az arcomat uralja. Pattanásokkal segített, de a miteszerek rá se hederítettek, pedig minden nap használtam a tonikkal együtt. Miután elfogyott, mégis hiányzott, ezért újravettem az AHA verzióval együtt. Hátha a kettő kombinációja hatásosabb.
Nagyon tetszik az összetevő lista.

PrincessConsuela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Nagyon tetszik az összetevő lista.

corsica

2017. február 13.

Mióta megszereztem ( karácsony), arra vártam mikor oszthatom meg itt a véleményem/tapasztalatom. Eddig vártam a csodára. Végülis tényleg csökkentette a mitesszereim számát, mégis jobb hatást vártam tőle. Szerencsére lassan fogy így még van esély arra, hogy bekövetkezzen a csoda. Én türelmesen várok rá. :)

corsica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

Amea

2017. február 12.

A PC 2%-os BHA hámlasztóját cseréltem erre... mármint, abból egy kevés még mindig a fürdőszoba-szekrényben ücsörög, nem fogyott el teljesen, csak időközben megérkezett a Cosrx rendelésem, aztán azóta valahogy nem nyúlok a PC után. (Pedig az is jó cucc, csak sokkal könnyebb vele túlhámlasztani.)
Heti 2-3 alkalommal használom esténként, nekem sokkal kíméletesebb, a hatása meg ugyanaz: puhább bőr, lehúzza a gyulladásokat, a pórusok sokkal könnyebben tisztíthatóak, kevesebb a zárt, kinyomhatatlan dudor, szebb az összkép. Önmagában nem csodaszer, nem fogja varázsütésre eltüntetni a mitesszereket, de mégis ötcsillagos termék: mindent tud, amit a BHA-nak kell, kiadós, kíméletes, és ár-érték arányban nincs jobb a piacon.
Ó, ha tiniként tudtam volna, hogy ilyen van!
A márka AHA-jával gyönyörüen kiegészítik egymás hatását, mindkettő újravásárlós lesz, ha egyszer elfogy.

Amea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 12.

Ó, ha tiniként tudtam volna, hogy ilyen van!

estokani

2017. február 8.

KP díszeleg elég durván a karomon és combomon ősztől tavaszig. Az arcbőröm szerencsére problémamentes, inkább csak vízhiányos. Így én a karomra lábamra vettem meg eleve. Idén először nem rücskös a bőröm a hideg, napfénytelen időben sem! 2-3 naponta kenem be és előtte az AHA-BHA tonikkal törlöm át az érintett területet. Nagyon bevált. Olcsóbb, de ugyanolyan hatásos és tovább elég, mint a PC BHA testápolója. Azt elég hamar elpancsoltam.

Kamasz fiam ha érzi kirügyezni a fejét mindig jön kérni, mert neki is hamar rendbe teszi a bőrét. Szeretjük na!

estokani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

anabela

2017. január 28.

hmm...először is, drámai hatást nem érzékelek. kb heti háromszor szoktam használni. gyulladt pattanások ugyanúgy megjelennek időről időre, az orromon lévő fekete mitesszereket nyilván nem tüntette el, és a fehér mitesszerek sem igazán csökkentek, bár volt néhány nagyobb, ami eltűnt/ könnyen el tudtam távolítani. a gyulladásra is jó, mintha megnyugtatná csökkentené az éjszaka folyamán, nyugtatná a bőrt.
a bőrradír kiváltására viszont kiváló, nem gondoltam, hogy majd helyettesítheti a fizikai bőrradírt, de igen. nagyon kellemesen puhává teszi a bőrt és sokkal kíméletesebb. emellett remekül hidratál, szeretem használni.
csodaszernek nem mondanám, de egyáltalán nem bánom, hogy megismertem és megrendeltem, szerencsére lassan is fogy, mivel elég heti 2-3-szor használni, én többet nem javasolnék. érdemes kipróbálni, az ára is igen korrekt pl a Paula's Choice-hoz képest.

anabela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm