KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cyclax

Ár:   £2.99   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   külföld (dániai Normal)   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szakszil, Módosítva: 2016. június 21.

Ár:   £2.99
Lelőhely:   külföld (dániai Normal)
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Kakaóvajjal gazdagított testradír, mely mélyen táplálja, puhítja és nyugtatja a bőrt. A benne lévő diónak köszönhetően gyengéden exfoliál, serkenti a vérkeringést, elősegíti a sejtmegújulást, és javítja a bőr tónusát.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

nikolett00

2017. április 3.

SecretSelection boxból volt meg nekem, tavaly nyáron nekem ez volt a sláger. Imádtam, szőrtelenítés előtt használni, "pontjó" méretűek a szemcséi. Szerettem!

nikolett00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

Erina

2016. szeptember 16.

Számomra kicsit édes,inkább mandulás illata van,de finom illat! Remekül radíroz,nem szárítja a bőrt. Nagyon jó kis bőrradír. A kiszerelést elnézve pedig biztosan sokáig elég lesz.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

szakszil

2016. június 8.

nagyon kellemes kakaóvajas illata van, nem tesztelték állatokon, olcsó, sokáig elég, szőrtelenítés előtt szoktam főként használni, a radírozó szemcséi közepes méretűek, nem sértik az érzékeny bőrt sem, utána nem kell testápolót használni nagyon jól hidratál imádom

szakszil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

Hidratálók: Propylene Glycol

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.