KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 8.

Kategória:   Dezodorok

A körte és aloe vera különleges, üde illatkombinációjával nyújt frissességet 48 órán keresztül, és 1/4 rész hidratálókrémet tartalmazó formulájával ápolja a hónaljat.

Panettone

2018. november 29.

Az illata különleges, nagyon finom, sokáig érezni. Nekem jól működik ősszel, tèlen, sőt a barátom is le szokta nyúlni. Sokadszorra vettem újra.

Panettone
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Monitaaa83

2018. november 9.

Használom már egy ideje, de várom hogy elfogyjon. Egyébként jó illatú, az izzadást meggátolja. Meguntam az illatát és talán sosem tetszett annyira mint a púderes vagy a kék original változat. 4*

Monitaaa83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 9.

fagas

2018. november 2.

Ez nekem már túl édes, émelyítő illat, hatása hasonló a citrusos társáéhoz. Nem igazán hatékony.

fagas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

Zsofii88

2018. október 28.

Rengeteg ideig elég és az illata is mesés. Nem vagyok egy nagy izzadós,így leginkább "illatosítás" végett vásárlom az ilyesmiket,de nekem tetszett.:)

Zsofii88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

fanncsix

2018. szeptember 29.

Nagyon jó illata van bár nem biztos, hogy a körte jutna egyből eszmebe róla. Egész nap friss marad, meg este is érzem magamon, amit nem mondhatok el minden Dove deorol. Mindkepp megeri az 5 csillagot, kar hogy sok helyen alig lehet kapni.

fanncsix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

sandra1230

2018. szeptember 13.

Nagyon jó friss illata van ami egy dezodornál szerintem az egyik legfontosabb dolog. Nem hagy foltot se a ruhán se a bőrömön. Biztos, hogy újra fogom venni ha lesz rá még alkalmam hozzá mert árba is nagyon jó.

sandra1230
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Jucus91

2018. szeptember 10.

Engem az illata fogott meg, nagyon tetszik. Már többször újra vettem, szépen teszi a dolgát. A célnak teljesen megfelel.

Jucus91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

sz10

2018. szeptember 3.

Az illata tényleg nagyon finom és dezodorként is viszonylag jól funkcionál. E téren lehetne jobb is, de mivel szerintem a fújós nem annyira hatékony, mint a kenős, ezért ezt elnézem neki.

sz10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

keserutimi

2018. augusztus 25.

Tavaly nyár elején vettem meg először, mikor nálunk megjelent. Már első fújáskor tetszett az illata...kellemes, üde, kicsit fanyarkás, mégis édes illata van, úgy hogy be kellett szereznem egy flakonnal. A teljesitménye nekem megfelelt, és egész nap jó illatom volt. Úgy hogy mikor elfogyott, vettem még egyet és a körtés krémtusfürdőt is megvettem, és együtt használtam őket. Mikor találkoztam ismerőseimmel, többen megjegyezték, hogy nagyon jó illatom van, és kérdezték, mit használok. :D Szóval tényleg dupla hatás érhető el a kettő együttes használatával! Mikor elfogytak, akkor mégegyszer megvettem őket, és egész nyáron ezektől illatoztam.
Idén nyáron is újra beszereztem a dezodort és a tusit js. :) Szuper jók még mindig! Nyáron újravevős termékek.

keserutimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

bogyo95

2018. augusztus 16.

Az illata nagyon jó, imádom! Nem csalódtam benne. :)

bogyo95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Az illata nagyon jó, imádom! Nem csalódtam benne. :)

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-4

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.