KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 8.

Kategória:   Dezodorok

A körte és aloe vera különleges, üde illatkombinációjával nyújt frissességet 48 órán keresztül, és 1/4 rész hidratálókrémet tartalmazó formulájával ápolja a hónaljat.

IldiWolford

2018. január 15.

Nagyon szeretem az illatát, és az izzadásgátló hatása rendben van. De mínusz 1 csillag mert a fekete ruhákat megfogja.

IldiWolford
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

Edi0408

2018. január 13.

Amióta először kipróbáltam azóta csak ezt használom. Imádom az illatát. Tartós.

Edi0408
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Amióta először kipróbáltam azóta csak ezt használom. Imádom az illatát. Tartós.

sancs

2018. január 12.

Megvettem, mert mindenki dicsérte itt. Az illata először nagyon bejött, de utàn nagyon édes lett. Szerintem nem vagyok izzadós típus, de ez a termék nekem egyáltalán nem volt hatásos.

sancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Rin2

2018. január 9.

Egyik kedvencem. Mindig visszatérek hozzá. :)

Rin2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

Egyik kedvencem. Mindig visszatérek hozzá. :)

szabinabiro

2018. január 7.

Csak az illata miatt kap 4 csillagot (nekem túl "édes"), de egyébként teljesen tartós.

szabinabiro
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 7.

Agi0819

2018. január 4.

Annyira finom illata van, hogy most ez az első számú kedvenc fújós dezodorom:)

Agi0819
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Annyira finom illata van, hogy most ez az első számú kedvenc fújós dezodorom:)

gazelle

2018. január 4.

Sosem gondoltam volna, hogy egyzer oda leszek egy körte illatú dezodorért :-) és tessék... nagyon kellemes, friss, üde illata van, mindig tisztának érzem magam ha ezt használom, télen-nyáron jól teljesít!

gazelle
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 4.

Ginatural

2017. december 27.

Alapvetően nem használok fújós izzadásgátlót, de mivel imádom ennek a termékcsaládnak az illatát beszereztem egyet és abszolut nem bántam meg mert elég jól teljesít akár önmagában is, de napközbeni rohanások közben életnentő!!

Ginatural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

lecsapaketchup

2017. december 10.

Valami isteni finom illata van! Előfordul, hogy a dekoltázsomat is befújom vele, hogy illatozzak tőle. A tavasz-nyár jut róla eszembe, imádom. A ruhákon se hagy foltot, tényleg gátolja az izzadást, nyáron se lett tőle pisztolytáskám a hónom alatt. Egyszerűen imádom!

lecsapaketchup
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

x3Doma

2017. november 26.

Egyszer barátnőm magára fújta ezt közvetlenül mellettem, és rögtön letámadtam, hogy mi ez, én is akarok. Azóta megvettem és boldog vagyok ettől. Nagyon jó illata van.

x3Doma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Hidratálók: Dimethiconol, PEG-4

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.