KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 8.

Kategória:   Dezodorok

A körte és aloe vera különleges, üde illatkombinációjával nyújt frissességet 48 órán keresztül, és 1/4 rész hidratálókrémet tartalmazó formulájával ápolja a hónaljat.

Pixibag GRLPWR neszeszer
Ár: 1000 , Eladó: Timmon
Állapot: új, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+500 Ft)

Rure90

2018. június 22.

Ez a dezodor eddig az egyik legjobb. Az illata valami elképesztően kellemes, nagyon szerethető és a hatása is szuper!

Rure90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Boriskajuliska

2018. június 21.

A reggeli kapkodásba elfelejtettem a vichy deom után nyúlni, ezért ahogy az irodába értem rohantam a közeli ross.....-ba. Hosszas szaglászgatás után esett a körtére a választásom, ha már nyár akkor legyen gyümölcs:) Szeretem az illatát, és a hatása meggyőző volt a mai 30 fok feletti hőségbe, igaz nem vagyok izzadós. A következő napokba még tesztelem, de eddig 5 csillag

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 21.

babuu

2018. június 1.

Az az illat, ami ennek a drágának van...😍 Mellesleg nem szárít, illatát sokáig érzem magamon.

babuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

Qetuo13579

2018. május 19.

Szuper cuki az illata! És még tartós is!
Ez a kedvenc illatom😍😍

Qetuo13579
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 19.

Szuper cuki az illata! És még tartós is!
Ez a kedvenc illatom😍😍

fannus9

2018. május 19.

Folyamatosan ezt hasznalom es rengeteget vettem mar. Nagyon szuper az illata en telen nyaron hasznalom. Szamomra tokeletes. Nem szarit es jol vegzi a dolgat.

fannus9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

katagali92

2018. május 19.

Imádnivaló az illata, sokáig érzem magamon, nem szárítja az amúgy érzékeny bőrömet. Egyenlőre 5 csillag! :)

katagali92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

KK95

2018. május 1.

Egyik legjobb dezodor, amit valaha használtam. Isteni az illata és hatékony izzadás gátló.

KK95
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 1.

Liliana09

2018. április 19.

Imádom annyira jó illata van melegben is megtartja az illatát nem tűnik el

Liliana09
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Imádom annyira jó illata van melegben is megtartja az illatát nem tűnik el

KegyetlenKigyo

2018. április 16.

Imádtam az illatát, minden hónapban újra vettem. A legutolsó hónapokban viszont egyre kevésbé éreztem hatásosnak, de nálam ez minden dezodorral és izzadásgátlóval így van.

KegyetlenKigyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Poptie

2018. április 11.

Számomra A DEZODOR! Mint az előttem véleményező, én is magazin mellé kaptam ajándékba, de 100%, hogy újraveszem és betárazok belőle rendesen. Az illata vetekedik a kedvenc parfümjeim illatával, és kemény edzéseken is bizonyított. Minden kar-emelésnél áradt belőlem a finom illat, csak azt bántam, hogy nem az egész testem fújtam be vele! :D Eddig nem használtam soha Dove dezodort, de ezek után el sem tudom képzelni, hogy bármilyen más dezodorom legyen.
UPDATE:
Meg is vettem a dezodort, de egyáltalán nem olyan, mint a pici minta, amit kaptam. Az illata sem olyan frissítő, inkább édes, és a hatása meg pocsék, vagyis nincs neki. Ha sokat fújogatok , akkor elnyomja a szagot egy rövid ideig, de erre bármi más légfrissítő is jó, az izzadásban nem gátol, nem dezodorál. Pedig nem is egy kínai áruházban vettem, hanem dorgériában, szóval nem értem a dolgot, de nagyon csalódtam. 5 csillag helyett ezért 2-t adok.

Poptie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

UPDATE:

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-4

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.