KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 8.

Kategória:   Dezodorok

A körte és aloe vera különleges, üde illatkombinációjával nyújt frissességet 48 órán keresztül, és 1/4 rész hidratálókrémet tartalmazó formulájával ápolja a hónaljat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sheilaa

2017. november 17.

Nagyon szeretem. Jó az illata, sokáig tart.

sheilaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Nagyon szeretem. Jó az illata, sokáig tart.

adapinks

2017. november 13.

Joy-napokon adtam be a derekam, hogy adok egy esélyt neki és kipróbálom. A ruhán nem hagyott fehér nyomot szerencsére. A barátom pedig megdícsérte milyen fini illatom van.🙈

adapinks
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Lolychan

2017. november 12.

Nagy kedvencem a Garnieres után :) imádom az illatát és tartós :)

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Nagy kedvencem a Garnieres után :) imádom az illatát és tartós :)

targa

2017. november 7.

Imádom az illatát. Friss és sokáig tart, nem az a fojtós, púderes fajta, inkább könnyed.

targa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

bodor258

2017. november 3.

Megtaláltam a legjobb dezodort! Nagyon friss és finom illata van, nap végén is érezhető.

bodor258
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

eszterker

2017. november 1.

Termékmintaként használtam csak, de bejött az illata és a hatása is.

eszterker

Termékmintaként használtam csak, de bejött az illata és a hatása is.

prne0919

2017. október 31.

Minden téren tökéletes. Remélem még sokáig forgalomban lesz.

prne0919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 31.

Minden téren tökéletes. Remélem még sokáig forgalomban lesz.

googles

2017. október 26.

Érdekes, nekem pont nem tetszik az illata. Túl édes. A hatása oké. De én nem használnám, a mintát elajándékoztam.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 26.

namii

Korcsoport: < 18
2017. október 16.

A legfinomabb illatú dezodor, amivel valaha találkoztam. Imádom.<3
A hatása is tökéletes, megunhatatlan.

namii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 16.

A legfinomabb illatú dezodor, amivel valaha találkoztam. Imádom.<3
A hatása is tökéletes, megunhatatlan.

bezso

2017. október 13.

Nekem túl erős volt az illata és egy idő után a ruháimat bebüdösítette. A hatása sem volt extra, pár óra után mintha semmit sem használtam volna.

bezso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

Hidratálók: Dimethiconol, PEG-4

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.