KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 8.

Kategória:   Dezodorok

A körte és aloe vera különleges, üde illatkombinációjával nyújt frissességet 48 órán keresztül, és 1/4 rész hidratálókrémet tartalmazó formulájával ápolja a hónaljat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

FB0111

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 21.

Imádom. A legtöbb dezodortól, hajlakktól általában fuldoklom, de ennek mesés illata van *-*

FB0111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Abbie182

2017. szeptember 20.

Sok próbálgatás után végre rátaláltam a kedvenc dezodoromra. Bár nekem egy kicsit tömény az illata, de ettől függetlenül a legjobb amit eddig próbáltam.

Abbie182
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Vandus

2017. szeptember 20.

Imádom, ez a kedvenc dezodorom. Nagyon imádom az üde, gyümölcsös illatát. Nem porlik, nem hagy nyomot a ruhán, szerintem az ára is rendben van, sokáig elég. :)

Vandus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

fannikacs

2017. szeptember 13.

Eddigi legkedvencebb dezodorom, nagyon friss, üde az illata.

fannikacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Eddigi legkedvencebb dezodorom, nagyon friss, üde az illata.

kingusj

2017. szeptember 4.

Csoda! Megvan a tusfürdője is, és verhetetlenek! :) a gyümölcsös illata nagyon sokáig tart, hidratál is, nem színeződik el a ruhán. Parfüm szinte nem is kell mellé, annyira erős, kellemes az illata. Ajánlom! :)

kingusj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Ano

2017. augusztus 30.

Nyáron ráállok a sprayk használatára. Igazi finom tiszta illata van, használat után mindig megkérdezik, mi ez, mit fújtam magamra. Megvettem a tusiját és a stiftjét is. Izzadásgátló hatásáról nem igazán tudok mit mondani, mert én mindentől izzadok, de annyi biztos, hogy nap végére nem büdösödik be a ruhámon. Használni élvezet, fincsi, frissítő, "most fürödtem" érzést ad. Imádom, ajánlom. Napközbeni frissítésre!!! 5*

Ano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Vendy254

2017. augusztus 26.

újság mellé kaptam egy kis mintát belőle nagyon tetszett és úgy éreztem végre találtam egy olyan dezodort ami illatos és jó is. Megvettem rendes méretbe pár alkalom után ugyan úgy mint a többi illatósított dezodor fura szaga lett és zavarta az orrom úgyhogy nem is használtam el. Nagyon jó illata van de sajnos rajtam az illatos dezodorok nem jönnek be emelett ugyan úgy izzadok és "büdös" vagyok.

Vendy254
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Enci18

2017. augusztus 26.

Ajándékba kaptam aztán annyira tetszett az illata hogy azóta már vettem egyet.

Enci18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Ajándékba kaptam aztán annyira tetszett az illata hogy azóta már vettem egyet.

Evelyn31

2017. augusztus 13.

Az egyik újság mellé voltajándék egy kis mini változat. Már régóta szemeztem vele,de így ki is próbálhattam.És azt kell mondanom valami szuper termék.Az illata is mennyei párosítás! Most a kék stiftjét használom a Dove-nak,de mindenképp veszek egy dezodort mert a hatása lenyűgözött!

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

hajnoca3

2017. augusztus 10.

Nem rossz kis dezodor, kellemes az illata is!

hajnoca3
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Nem rossz kis dezodor, kellemes az illata is!

Hidratálók: Dimethiconol, PEG-4

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.