KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   729 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 10.

Kategória:   Tusfürdők

A Dove Rejuvenate tusfürdő felemelő élményt ad, mely élénkíti az érzékeket. Frissítően hidratált érzéssel ajándékozza meg a bőrt, a lédús körte és az aloe vera gazdag és vibráló illatával. A Dove érezhetően puhábbá és simábbá teszi a bőrt már egyetlen zuhanyzás után.

eveartstar

2017. október 11.

Sorban a második Dove tusfürdő amivel befürödtem..szószerint. Borzalmas ez az illatkatyvasz ami a testemen landol belőle. Kezdetnek egy krémes kekszes zott joghurtra hasonlítana, de aztán mindenféle kellemetlen mellékillat zönge csapja meg az orromat, ami vérig alázza azt a kezdeti finomat. A mély menta színt meg nem is értem. Gaggyeros az egész!
Ez volt az utolsó dove amit kipróbáltam, ki nem állhatom az illatukat..😕

eveartstar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 11.

Ez volt az utolsó dove amit kipróbáltam, ki nem állhatom az illatukat..😕

Tesa

2017. augusztus 31.

A fújós és a stiftes deóját is imádtam, de ez a tusfürdő egyszerűen rossz szagú. Egy bejegyzést is írtam róla:

Tesa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

barbusus93

2017. augusztus 17.

A deozodorját már korábban próbáltam és imádtam, mert hosszan tart az illata és a hatása. A tusfürdő ugyanannyira kellemes és hosszan tartó, mint a dezodor. Én a kettőt együtt használom, tökéletes páros a mindennapjaiban. Másnap még a ruhámon is érzem az illatot. 5*

barbusus93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Lutra

2017. augusztus 5.

Igazi nyári tusfürdő, frissitő illat és még testápolózni sem kell utána a hőségben.

Lutra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

kdorci

2017. július 26.

Nekem már a dezodorja is elég tömény lett ez egy fokkal jobb. Annyira nem jött be az illata, de tavaszra és nyárra elég kellemes. El fogom használni, de újra biztos, hogy nem veszem.

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

giny96

2017. július 18.

Imádom! Az illata annyira kellemes, és frissítő így nyáron, nagyon jól esik ezzel zuhanyozni. Kevés is elég ahhoz, hogy jól habozzon, rajtam marad az illata hosszú órákon keresztül.

giny96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

Norih

2017. július 18.

Az illata miatt vásároltam meg egyértelműen. Órákig érzem magamon ezt a csodás illatot, jól ápolt, én csak az árát sokkalom egy kicsit. Miért ez a legdrágább tusfürdő a Dove-ok közül? Az 5 csillagot természetesen megkapja. :)

Norih
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 18.

Melcsi922

2017. július 14.

Az összetevő listája annyira nem szép,de az illata nekem nagyon tetszik,igazi körte illat.Nekem az első Dove tusfürdő,ami után igazán tisztának érzem magam,a többi hidratált,de nem tisztított eléggé.Nagyon kevés kell belőle,hihetetlenül jól felhabzik.Számomra ez a tökéletes tusfürdő.

Melcsi922
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

Rainbowgirl14

Korcsoport: < 18
2017. július 14.

Az állaga jó, az illata viszont nekem túl émelyítő.

Rainbowgirl14
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 14.

Az állaga jó, az illata viszont nekem túl émelyítő.

Fruzsi

2017. július 11.

Csak párszor használtam, magamnak nem veszek nem gel állagú tusfürdőt. Meglepett, hogy nem zsirositott, jól tisztított. Az illata különleges. Nem szárít. Azért az összetevő lista nem túl szép...

Fruzsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.