KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   729 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 10.

Kategória:   Tusfürdők

A Dove Rejuvenate tusfürdő felemelő élményt ad, mely élénkíti az érzékeket. Frissítően hidratált érzéssel ajándékozza meg a bőrt, a lédús körte és az aloe vera gazdag és vibráló illatával. A Dove érezhetően puhábbá és simábbá teszi a bőrt már egyetlen zuhanyzás után.

Bettuss

2018. december 10.

Most éppen ez a kedvencem a Dove tusfürdők közül, nagyon jó az illata, az állaga is megfelelő, nem szárít. Ami pedig a legfőbb szempont, a Dove-tól nem viszket a bőröm, mint sok más márka tusfürdőitől.

Bettuss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 10.

girlinpink

2018. december 6.

Amikor engem is elért ez a körtés láz, a Baba és e között vaciláltam. Végül mind a kettőt kiprüóbáltam és a Baba győzött. Ennek nagyon jó állaga van, a bőröm is szerette, de ennek az illata nekem kicsit tulságosan is édes volt, ezért nyáron a melegben annyira nem szerettem, a Baba savanykásabb volt kicsivel. Összességében egyébként teljesen elégedett vagyok vele!

girlinpink
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

SoLy

2018. november 22.

Már többször újravettem, minden évszakban jó. :) Igazi lédús körte (kár hogy nem lehet megenni :D ), nem az a mű illat. Jól habzik, nekem a normál bőröm jól hidratálja.

SoLy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Rika0419

2018. november 20.

Egyszerűen imádom! Nagyon finom illata van, jól habzik is, és nagyon puha lesz tőle a bőröm. Kellemes otthoni spa-élményhez nálam tökéletes választás.

Rika0419
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

pattelin

2018. október 13.

Az egyik nagy kedvencem lett mostanában! Nagyon jól frissít, reggeli tusoláshoz, ébresztőnek kiváló! Illata kellemes, frissítő, a "zöld" körtét érzem rajta, ami hosszan tartó! Nagyon jól habzik és megfelően hidratál! Nálam 5-ös! ;)

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

keserutimi

2018. augusztus 25.

Az egyik legjobb Dove tusfürdő!
Nem szárít, hidratál és puhítja a bőröm. Fürdés után sokáig érzem magamon az illatát. Megéri kipróbálni. :)

keserutimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Az egyik legjobb Dove tusfürdő!

sziluetta

2018. augusztus 10.

Imádom ezt az illatot ^^ A minőség pedig Dove tusfürdő minőség, tuti újraveszem majd ^^

sziluetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

flowing

2018. július 21.

Elképesztően jó az illata, jobb mint bármelyik amit eddig használtam :) Jól habzik, kellemesen ápolja a bőrt, normál bőröm van, nem szárítja ki. Csak azt sajnálom hogy zuhanyozás után nem marad meg sokáig az illata a bőrömön.

flowing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

HDorina

2018. július 10.

Isteni illata van. Igazából ez az ami rabul ejtett. Akkora puhaság változást nem éreztem a bőrömön, mint ahogy szól, 1 használat után érezhetően puhább a bőr. Ez azért nem így van.

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

Mea90

2018. június 20.

Egyszerűen imádom! Nagyon finom illata van, ami mind zuhanyozás közben, mind utána érezhető. Ráadásul jól habzik is, és nem szárít. Nyáron tuti csak ezt fogom használni!

Mea90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.