KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   745 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2018. március 16.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 800 Ft

Izzadásgátló dezodor 1/4 rész testápolóval. Alkoholt nem tartalmaz.

Ár: 632 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 800 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
800Ft-ÚJ Pixibag You are magical neszeszer
Ár: 800 Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlott posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bri16

2018. október 29.

Komfortos érzést biztosít, jelenleg az egyetlen bevált termék, amitől nem izzadok.

bri16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

redakkrisztinaa

2018. október 29.

Szerintem a világ egyik legjobb dezodorja, illatban, és tudásban is.

redakkrisztinaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

Szerintem a világ egyik legjobb dezodorja, illatban, és tudásban is.

magyaredina

2018. október 15.

Kellemes, tiszta illat, olyan tipikus Dove.
Szeretem télen, nyáron inkább friss/gyümölcsös illatokat szoktam választani.
Nincs érzékeny bőröm és az izzadással sincs különösebb gondom, így azt nem tudom ezeken a területeken hogy teljesít.

magyaredina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Kellemes, tiszta illat, olyan tipikus Dove.
Szeretem télen, nyáron inkább friss/gyümölcsös illatokat szoktam választani.

Colette221

2018. október 9.

Pár napja elfogyott a kedvenc Rexonás krémdezodorom, amit már évek óta használok. Mivel ezen a héten lesznek Glamour-napok és már nincs olyan meleg, megvárom és akciósan fogom beszerezni. Addig ezt használom. Kicsit féltem, nem nagyon bízom a fújós dezodorokban. Régebben csak rossz tapasztalatom volt velük, viszont ez nagyon jó. A tartóssága és az illata is jó, elfogom használni. Szerencsére nincs benne alkohol.

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 9.

bettina28

2018. szeptember 16.

Szerintem nem rossz termék bár az illata inkább kifinomultabb, idősebb korosztályhoz illik szerintem. Újra nem hiszem hogy venném, de ami megvan azt már elhasználom. A dolgát jól teszi.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Teki001

2018. szeptember 9.

Ha Dove akkor csak ez az illat, imádom! Izzadásgátlónak csak néha használom, akkor nincs vele gondom.

Teki001
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Demonshadow

2018. szeptember 3.

Egy használat után jól bevásároltam belőle, hogy ez mennyire jó, és végre nincs mellette kellemetlen testszag. Aztán, mikor elkezdtem rendesen használni, baromi kínos volt, mikor a nyári melegben alig megizzadva megéreztem magamon, hogy a dezodor ellenére büdös izzadságszagom van. Pedig fújok belőle magamra rendesen, nem sajnálom, de egyszerűen mintha nem használna. Csak még gyomorforgatóbb, hogy a szappan illatával keveredik az izzadság kellemetlen szaga.
Felfújásnál egyébként valóban fullasztó felhőt varázsol az ember köré, így ajánlott azonnal odébb futni használat után, különben garantáltan a légutak is izzadásgátlóval lesznek eltelítve. Én az illatát nagyon szeretem, sokáig érezhető magamon felfújás után, viszont a fentebb említett probléma miatt ez semmit sem segít a helyzeten. Azért bízom benne, hogy a másik változata, ami alumíniummentes, még hátha jó lesz.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Vanesszaeszter

2018. augusztus 28.

Nagyon fullasztó az illata, azt nem szerettem benne, de egyáltalán nem csípett, inkább hidratált. Tartóssága egész jó, nem fogom újra venni, de tökéletes választás izzadós napokra.

Vanesszaeszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Lettike77

2018. augusztus 11.

Nem szeretem a spray-s dezodorokat. Ezt egy ajándékcsomagban kaptam. Télen talán jó, de ha melegebb az idő semmit nem ér. Az illatát, se nagyon szeretem. Elraktam télre, majd akkor kifújkálom. :)

Lettike77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

bogcsii

2018. augusztus 7.

Le váltottam az előző rexona krémes deomat mert sárga foltokat hagyott , az itteni vélemények alapján vettem
meg ezt 😍 nagyon jó , illatát este is érzem , tartós mert nem kell újra fújni , nem leszek budi tőle a dög melegbe se és sárga foltot se latok szóval tuti újra veszem

bogcsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.