KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   745 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 632 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2011. november 12.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 632 Ft

Izzadásgátló dezodor 1/4 rész testápolóval. Alkoholt nem tartalmaz.

Ár: 632 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 800 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 500 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Új, Egyszer sem használt, Helyszín: Tápióság, Budapest, fizetés: Személyes átvétel a 7-es busz vonalán Keleti és a Gellért tér között, de a Móricz Zsigmond körtérnél is megoldható, illetve a Keleti-Szolnok vonalon. Postázok is ajánlva, banki átutalás után.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

mancus2

2017. augusztus 16.

Szeretem az illatát, és jó dezodor. Sajnos nekem hamar megszokja a bőröm a dezodorokat, és hatástalanok lesznek, ezért nem tudok sokáig használni egyet. Azért jár az 5 csillag, mert ez nem az ő hibája :-)

mancus2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

ClassyAndFabulous

2017. augusztus 1.

Nekem klasszikus must-have darab. Finom, visszafogott, tiszta illat. Valóban hatásos, én időről-időre visszatérek hozzá.

ClassyAndFabulous
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

bluecat21

2017. július 18.

Na jó, ez tényleg jó! Napvégén is érzem az illatát és nem az izzadságomat..
Remélem idővel is jó marad, és nem kezd pros fehér izét fújni.

bluecat21
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 18.

Na jó, ez tényleg jó! Napvégén is érzem az illatát és nem az izzadságomat..
Remélem idővel is jó marad, és nem kezd pros fehér izét fújni.

csudex

2017. július 18.

Anyukam nagy kedvence. Puderes finom illata van. Nem 100%-os biztonsagot nyujt, de alapjaraton egy jo kis termek.

csudex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 14.

szeretem, jó kis termék. Szuper az illata, olyan mint a basic Dove testápolónak. Valóban meggátolja az izzadást.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 14.

Bzsofia0714

2017. július 2.

Nagyon jó ,"tiszta" illata van , nagyon megszerettem.

Bzsofia0714
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

Nagyon jó ,"tiszta" illata van , nagyon megszerettem.

Denny

2017. június 26.

Elég izzadós vagyok, így meglepett, hogy milyen jól teszi a dolgát. Igaz nem tökéletes, de kevésbé izzadtam, még a nagy melegben is. A testszagot pedig tökéletesen elfedi, egész nap. Főleg este, lefekvés előtt használtam, és reggelre végre nem izzadtam tele a pizsamámat.
Az illata nekem tetszik, kellemes tisztaság illata van, nem pedig valami mű. Igaz ajándék volt, de szerintem beruházok rá.

Denny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Verus417

Korcsoport: < 18
2017. június 20.

Az illata számomra borzalmas. Nem szeretem az ilyen izzadásgátlókat,ezt is ajándékba kaptam. Most nyáron elhasználgatom,de nem fogim újra venni.

Verus417
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 20.

SNati

2017. június 7.

Az izzadsággátlásban jó, viszont az illata számomra is túl erős...nem veszem újra.

SNati
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

Fruzsi

2017. május 27.

Indokolatlanul erős az illata. Nap végén is sokszor megcsap ez a tipikus Dove illat. Jól funkcionált, viszont allergiás lettem rá, így kidobtam :(

Fruzsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.