KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   745 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 632 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2011. november 12.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 800 Ft

Izzadásgátló dezodor 1/4 rész testápolóval. Alkoholt nem tartalmaz.

Ár: 632 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 800 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

KissMinnie

2017. október 18.

Számomra ez vált be a legjobban. Kellemes, friss az illata, ami egész nap tart. Imádom.

KissMinnie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

aimee82

2017. október 9.

Visszafogott, nagyon kellemes, tiszta illat, amit hosszan lehet érezni, és igazán hatásos. Ha időnként használok is mást, mindig visszatérek hozzá.

aimee82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. szeptember 3.

Lehet ezt "0% aluminium", alumíniummentes változatban is kapni. Vettem, kipróbálandó egyet. Tényleg nagyon finom illata van, tényleg érezni hosszasan az illatot. Kicsit fullasztó, zárt fürdőszobában nem jó fújni. Soha nem volt még Dove spray dezodorom. Kellemes, jó vétel. Aki alumenteset keres, annak ajánlom. Öröm, csak megjegyzem, hogy egyre több, nagyon jó alumentes dezodort lehet kapni; Rexonát is láttam, üveges pumpást. A Dove illata tényleg annyira vonzó, finom, nőies, lágy, kellemes, hogy örülök, hogy van alumentes belőle.

Emimo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Monaaaaa

2017. augusztus 29.

A legjobb.

Monaaaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

A legjobb.

superdori

2017. augusztus 29.

Klasszikus, megunhatatlan Dove illat.

superdori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Klasszikus, megunhatatlan Dove illat.

Ennie86

2017. augusztus 23.

Szokásos dove minőség. :) Nagyon finom illat amit sokáig lehet érezni. Nem leszek tőle izzadt, és kitart a nap végéig. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

mancus2

2017. augusztus 16.

Szeretem az illatát, és jó dezodor. Sajnos nekem hamar megszokja a bőröm a dezodorokat, és hatástalanok lesznek, ezért nem tudok sokáig használni egyet. Azért jár az 5 csillag, mert ez nem az ő hibája :-)

mancus2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

ClassyAndFabulous

2017. augusztus 1.

Nekem klasszikus must-have darab. Finom, visszafogott, tiszta illat. Valóban hatásos, én időről-időre visszatérek hozzá.

ClassyAndFabulous
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

bluecat21

2017. július 18.

Na jó, ez tényleg jó! Napvégén is érzem az illatát és nem az izzadságomat..
Remélem idővel is jó marad, és nem kezd pros fehér izét fújni.

bluecat21
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 18.

Na jó, ez tényleg jó! Napvégén is érzem az illatát és nem az izzadságomat..
Remélem idővel is jó marad, és nem kezd pros fehér izét fújni.

csudex

2017. július 18.

Anyukam nagy kedvence. Puderes finom illata van. Nem 100%-os biztonsagot nyujt, de alapjaraton egy jo kis termek.

csudex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.