KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   745 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 632 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2011. november 12.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 632 Ft

Izzadásgátló dezodor 1/4 rész testápolóval. Alkoholt nem tartalmaz.

Ár: 632 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 800 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 500 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Új, Egyszer sem használt, Helyszín: Tápióság, Budapest, fizetés: Személyes átvétel a 7-es busz vonalán Keleti és a Gellért tér között, de a Móricz Zsigmond körtérnél is megoldható, illetve a Keleti-Szolnok vonalon. Postázok is ajánlva, banki átutalás után.
Krémmánia Kedvencek a -től
Babsszi

2017. április 26.

Nagyon jó kis dezodor. Egyik örök kedvencem, amihez mindig visszatérek. Jól teszi a dolgát, tartós, az illata pedig nem tolakodó, nagyon kellemes és egész nap érezni.

Babsszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Edina1015

2017. április 26.

Elcsábulok időnként más deok felé, de egyiket sem szerettem meg annyira mint a Dove-ot. Stifttel együtt használom. Hatékony és tartós az illatuk.

Edina1015
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Cassie26

2017. március 26.

A legjobb <3 Tökéletesen teszi a dolgát és az illatát, amit szó szerint imádok, egész nap lehet érezni.

Cassie26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Rure90

2017. március 21.

Mivel még nem találtam meg a tökéletes dezodort, ami nincs tele csúnya összetevőkkel, gondoltam, teszek egy próbát egy toplistás termékkel. Ez van az első helyen, gondoltam, legyen ez. Hááát, nekem nem jött be. Egyrészt nagyon, de nagyon hamar elfogy, a másik dezodoromat nyúzom több hónapja, ezt kb 1 hónapja vettem, és már a végét járja úgy, hogy egyébként felváltva használom a 2 dezodort. Másrészt utálom, ha reggel készülődés közben a fürdőben meg kell fulladnom a gázszagtól, amit kinyom a dezodor. Jó, elillan, meg minden, de akkor is zavaró. Harmadrészt, én egy közepesen stresszmentes napon is használhatatlannak tartom, nem hogy egy pörgős napon. Oké, a többi dezodorom sem volt csúcs szuper, de ennél azért hatékonyabbak, és legalább jobb összetevőkből áll. Nem jött be, így nem tudok jó pontozást adni.

Rure90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

kovacsbia

2017. március 20.

Évek óta ezt a dezodort használom. Hol ebben az illatban, hol a többi társát, attól függ milyen kedvem van. De nálam mindegyik ugyanúgy bevált. Szerintem a legjobb izzadásgátló a világon. Bár nyilván nem szoktam megvárni, de nem vonom kétségbe, hogy akár 48 órán keresztül is tart a hatása. Nem csak a hatása, de az illata is nagyon sokáig érződik. A jövőben sem tervezem leváltani :-)

kovacsbia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

tesszahavas

2017. március 13.

Imádom az illatát és nem hagy csíkot/foltot!

tesszahavas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.

Imádom az illatát és nem hagy csíkot/foltot!

vivien88

2017. február 12.

Nagyon sokaig ezt hasznaltam.. csak ezt. Aztan valtottam es bar ezzel is elegedett vagyok az "uj valasztasom" jobban tetszik magamon.

vivien88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Patriciaszarka

2017. február 9.

Regota hasznalom, nagyon szeretem az illatat es hogy egesznap kitart. Nem hagy nyomot es nem irritalja a borom:)

Patriciaszarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Kremcica

2017. február 9.

Egyik kedvenc dezodorom. Váltogatni szoktam, néha próbálok újakat de mindig visszatérek ehhez. Nem fogja be a ruhát, finom az illata és még nyáron sem vagyok büdös ha reggel befújom magam. Nem találkoztam még olyan alu-mentessel ami ezt tudta volna produkálni. Sokszorosan újravevős!

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

independentbo

2017. február 9.

Szuper az illata és minden parfümhöz illik valamint tartós. All time fav dezodor!

independentbo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Hidratálók: Dimethiconol

Némileg vitatott az, hogy milyen egészségügyi hatása van az alumínium származékoknak a dezodorokban. A Wikipédia szócikk több hivatkozást is hoz, mely az alumínium tartalmú dezodorok hosszú távú használatát összefüggésbe hozza az Alzheimer kórral. Szintén több tanulmányra hivatkozik, melyek szerint az alumínium sók növelik a mellrák kialakulásának kockázatát. Ugyanakkor Paula Begoun egy olyan tanulmányra hivatkozik, mely 800 mellrákos és 800 egészséges nőt vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy nincs összefüggés az aluminum chlorohydrate és a mellrák között. Az EWG használattól függően 3 és 4 közé teszi az összetevő kockázati pontszámát, mely közepes kockázati besorolást jelent.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.