KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   745 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2011. november 12.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 800 Ft

Izzadásgátló dezodor 1/4 rész testápolóval. Alkoholt nem tartalmaz.

Ár: 632 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 800 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 500 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Új, Egyszer sem használt, Helyszín: Tápióság, Budapest, fizetés: Személyes átvétel a 7-es busz vonalán Keleti és a Gellért tér között, de a Móricz Zsigmond körtérnél is megoldható, illetve a Keleti-Szolnok vonalon. Postázok is ajánlva, banki átutalás után.
Dove Original ajándékcsomag
Ár: 750 Ft , Eladó: ljudith78
Állapot: Új , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel, illetve postázom is előre utalást követően
Krémmánia Kedvencek a -től
vivien88

2017. február 12.

Nagyon sokaig ezt hasznaltam.. csak ezt. Aztan valtottam es bar ezzel is elegedett vagyok az "uj valasztasom" jobban tetszik magamon.

vivien88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Patriciaszarka

2017. február 9.

Regota hasznalom, nagyon szeretem az illatat es hogy egesznap kitart. Nem hagy nyomot es nem irritalja a borom:)

Patriciaszarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Kremcica

2017. február 9.

Egyik kedvenc dezodorom. Váltogatni szoktam, néha próbálok újakat de mindig visszatérek ehhez. Nem fogja be a ruhát, finom az illata és még nyáron sem vagyok büdös ha reggel befújom magam. Nem találkoztam még olyan alu-mentessel ami ezt tudta volna produkálni. Sokszorosan újravevős!

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

independentbo

2017. február 9.

Szuper az illata és minden parfümhöz illik valamint tartós. All time fav dezodor!

independentbo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

szofiaa

2017. február 6.

Hosszú ideje a kedvenc dezodorom és szerintem nem is fogom leváltani. Friss, kellemes és megunhatatlan az illata.

szofiaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

esztito

2017. január 25.

Tisztaság illata van, nem nyomja el a parfümöm illatát. Nagyon tartós, nekem bevált.

esztito
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

Enci76

2017. január 21.

Illata megunhatatlan, és tartóssága maximális. Nem hagy foltot. Egyetlen gond van vele...az összetétele.

Enci76
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 21.

husee

2017. január 15.

Ez az egyetlen illat a Dove dezodorok közül amit nem vagyok képes megunni, nagyon szeretem.

husee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

tbianca

2017. január 11.

Évek óta ezt használom, semmi más nem vált be. Jó az illata, nem csíp nem hagy nyomot és tartós. Szinte felfrissít :)

tbianca
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

tothkatalin0809

2017. január 11.

Az illatát szeretem, sokáig érzem. Én elég izzadós vagyok, ezért nem tapasztaltam nagyfokú izzadásgátlást és kicsit foltot hagy, de legalább kijön mosásnál, nem úgy, mint az Adidas "nem hagy foltot" dezodorjánál, ami olyan sárgás-fehér csodát hagy maga után, hogy még nem tudom mivel fogom kiszedni a ruháimból.
Mindenesetre szerintem újra fogom venni.

tothkatalin0809
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Mindenesetre szerintem újra fogom venni.

Hidratálók: Dimethiconol

Némileg vitatott az, hogy milyen egészségügyi hatása van az alumínium származékoknak a dezodorokban. A Wikipédia szócikk több hivatkozást is hoz, mely az alumínium tartalmú dezodorok hosszú távú használatát összefüggésbe hozza az Alzheimer kórral. Szintén több tanulmányra hivatkozik, melyek szerint az alumínium sók növelik a mellrák kialakulásának kockázatát. Ugyanakkor Paula Begoun egy olyan tanulmányra hivatkozik, mely 800 mellrákos és 800 egészséges nőt vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy nincs összefüggés az aluminum chlorohydrate és a mellrák között. Az EWG használattól függően 3 és 4 közé teszi az összetevő kockázati pontszámát, mely közepes kockázati besorolást jelent.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.