KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   745 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 632 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2011. november 12.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 632 Ft

Izzadásgátló dezodor 1/4 rész testápolóval. Alkoholt nem tartalmaz.

Ár: 632 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 800 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 500 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Új, Egyszer sem használt, Helyszín: Tápióság, Budapest, fizetés: Személyes átvétel a 7-es busz vonalán Keleti és a Gellért tér között, de a Móricz Zsigmond körtérnél is megoldható, illetve a Keleti-Szolnok vonalon. Postázok is ajánlva, banki átutalás után.
Denny

2017. június 26.

Elég izzadós vagyok, így meglepett, hogy milyen jól teszi a dolgát. Igaz nem tökéletes, de kevésbé izzadtam, még a nagy melegben is. A testszagot pedig tökéletesen elfedi, egész nap. Főleg este, lefekvés előtt használtam, és reggelre végre nem izzadtam tele a pizsamámat.
Az illata nekem tetszik, kellemes tisztaság illata van, nem pedig valami mű. Igaz ajándék volt, de szerintem beruházok rá.

Denny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Verus417

Korcsoport: < 18
2017. június 20.

Az illata számomra borzalmas. Nem szeretem az ilyen izzadásgátlókat,ezt is ajándékba kaptam. Most nyáron elhasználgatom,de nem fogim újra venni.

Verus417
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 20.

SNati

2017. június 7.

Az izzadsággátlásban jó, viszont az illata számomra is túl erős...nem veszem újra.

SNati
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

Fruzsi

2017. május 27.

Indokolatlanul erős az illata. Nap végén is sokszor megcsap ez a tipikus Dove illat. Jól funkcionált, viszont allergiás lettem rá, így kidobtam :(

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

krisz69

2017. május 23.

Nagyon szeretem rendszeres vásárlója vagyok,illata nagyon kellemes.Elég sok félét próbáltam már de egyik sem tette így a dolgát.

krisz69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

Bubucim

2017. május 13.

Többször vettem már újra. Szerintem ez mond valamit. :) Nagyon finom tisztaság illata van.

Bubucim
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Rebuska

2017. május 13.

Mindíg vissza térek rá. szeretem nagyon, az illatát is és teszi a dolgát. Nagyon izzadós vagyok és meg kell mondjam egész jól teljesít nálam, persze ez sem tokéletes. :)

Rebuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

alexandraporcelain

2017. május 2.

Jó dezodor, bár ha bénán fújom ki, akkor hagy fehér foltot, illetve az illatát nem igazán bírom. Ettől függetlenül jó, bár én nem vagyok izzadós fajta.

alexandraporcelain
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 2.

luccsoka2

2017. május 2.

Végre megtaláltam a nagy őt!Imádom az illatát,ha izzadok is,nem büdöset.Mondjuk az összetevők nem a legszebbek...

luccsoka2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 2.

Babsszi

2017. április 26.

Nagyon jó kis dezodor. Egyik örök kedvencem, amihez mindig visszatérek. Jól teszi a dolgát, tartós, az illata pedig nem tolakodó, nagyon kellemes és egész nap érezni.

Babsszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Hidratálók: Dimethiconol

Némileg vitatott az, hogy milyen egészségügyi hatása van az alumínium származékoknak a dezodorokban. A Wikipédia szócikk több hivatkozást is hoz, mely az alumínium tartalmú dezodorok hosszú távú használatát összefüggésbe hozza az Alzheimer kórral. Szintén több tanulmányra hivatkozik, melyek szerint az alumínium sók növelik a mellrák kialakulásának kockázatát. Ugyanakkor Paula Begoun egy olyan tanulmányra hivatkozik, mely 800 mellrákos és 800 egészséges nőt vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy nincs összefüggés az aluminum chlorohydrate és a mellrák között. Az EWG használattól függően 3 és 4 közé teszi az összetevő kockázati pontszámát, mely közepes kockázati besorolást jelent.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.