KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dr. Hauschka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: misoko, Módosítva: 2011. február 17.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Intenzív védelmet, finom áploást biztosít a zsíros-tisztátlan bőr kivételével minden bőrnek. Ideális védelmet biztosít külső környetet hatásai ellen. Jól beszívódik, finom, bársonyos marad utána a bőr.

Izabel

2017. március 3.

Itt vettem az egyik kedves eladótól :) Alapvetően a reggeli rutinba szerettem volna beépíteni, de valahogy nem szívesen nyúlok utána. Régóta szerettem volna kipróbálni, hogy mit tud egy Dr. Hauschka krém, de sajnos, ez nem tetszik. Az állaga nekem inkább könnyed-vizesnek tűnt, az illata nem a legkellemesebb. Nehezen szívódott be, és a smink alá sem a legmegfelelőbb. Sajnos, nem sikerült megtapasztalnom a finom, bársonyos bőrt a krém tartós használata mellett se.

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Timitami

2017. február 26.

Pár éve meg voltam veszve, hogy dr. Hauschka krémem legyen, mígnem ezt kaptam ajándékba. Nekem egyszerűen nem itta be a bőröm, mindig fényes volt tőle az arcom, és folyton azt éreztem, hogy sok krém van az arcomon, pedig nem kentem vastagon. Szóval kézkrémként végezte... Az illatával, az állagával semmi gondom nem volt, persze kicsit nehéz krém, kevés is elég belőle. De ezzel a márkával nem próbálkoztam többet.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 26.

lilla.hangai

2016. május 16.

Őszintén szólva számomra egy ilyen márkánál nem fér bele, hogy van illatanyag is a termékekben vagy alcohol denat. az összetevőlista negyedik helyén. Szerencsére én ajándékba kaptam, így nem adtam érte pénzt, így kevésbé fáj érte a szívem, ugyanis nem olcsó. Az én kombinált bőrömnél még a szárazabb területeket is zsírosította. Ugyan pici is elég volt belőle és tényleg kellemes érzés volt viselni, én többet vártam ettől a krémtől, amit alapvetően a zsíros bőrön kívül bárkinek ajánlanak.

lilla.hangai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

cicababa

Korcsoport: >54
2015. június 27.

Hááát drága! De valóban nagyon nagyon jó. Könnyű, jól beszívódik, és érzem, hogy jót tesz a bőrömnek. Finom, természetes illat, príma összetevők. A lemosójával és a tonikjával használom. Semmi másra nincs is szüksége a bőrömnek.

cicababa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. június 27.

MMonika

2015. március 22.

Nagyon jókat olvastam erről a termékről, ezért is próbáltam ki. Még, jó, hogy csak kis kiszereléssel vettem elsőre. Az illata nekem kicsit a szúnyogriasztó spray-re emlékeztetett, és sokadik használat után sem múlt el ez az érzés. Nekem gyorsan felszívódik, sőt, ha nem a tonik után használom, amikor még kicsit nedves az arcom, akkor nagyon sokat kell belőle használnom, hogy mindenhova elég legyen. Akár nappara, akár éjszakára használom, az arcom és a halántékom száraz marad. Sajnos ez nem az, amit én keresek.

MMonika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 22.

La-Fee

2015. január 17.

Annyira már nem szeretjük egymást. Nem szívódik fel rendesen, ezért éjszakára használom már csak, nem hidratál rendesen, nagyítós tükörben igencsak látom, hogy nem teljesít. Amolyan közepes.

La-Fee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 17.

natasa

2014. augusztus 1.

2011. 02. 28. : Szerintem ez egy nagyon kellemes hidratáló krém. Nekem nyáron már túl sok, de ősztől nyárig jó választás.

Most: Nyárra is jó választás. Látványosan hidratálja az arcbőrömet. Az illata is annyira jó...bár ez nálam általában nem szempont, de itt említésre méltó. :-) Úgy emlékszem, nem alcohol denat, hanem sima alcohol van benne. De most nincs itt a doboza, így nem tudom 100%-ra.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

kiprobaltam.hu

2013. július 9.

Fincsi, kellemes, hatékony. Télen-tavasszal használtam korábban, csak kellemes emlékeim vannak róla. Nagyon kevés elég belőle, smink alá is jó.

kiprobaltam.hu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 9.

Poopika

2013. május 11.

A vegyes bort szepen hidratalja, szem kornyekre is hasznaltam. Az illata, texturaja nagyon finom.

Poopika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.

ZsuzsukaR

2012. július 15.

Nagyon kellemes, könnyű textúrájú krém, finom illattal. Keveset kell belőle használni, így jó sokáig elég.

ZsuzsukaR
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 15.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.

Orvosi ziliz kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy az orvosi ziliz kivonatot a kozmetikumokban mire használják. Paula Begoun szerint sűrítő anyagként használatos, és lehet, hogy van nyugtató, gyulladáscsökkentő tulajdonsága is.

Bentonite 0 0