KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: l.liliadra

Utolsó módosítás dátuma: 2012. március 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajfestékek

A Mystic in Colour krémhajfesték sorozat karakteres színt biztosít. A szer különleges aktív összetevője fokozza a színezés tartósságát, és az ősz hajszálak teljes fedettségét biztosítja. Nedvesítő mandulaolaj tartalmánál fogva szabályozza a festett haj vízegyensúlyát. Fényességet és lágyságot kölcsönöz a hajnak.

Az  INCI listában az utolsó nyolc összetevő a színelőhívó emulzióban található, az előtte való felsorolás pedig a krémhajfesték adatai.

Kiszerelés: 50 ml festék és 50ml színelőhívő

GI85

2014. március 28.

Nagyon szerettem,mikor vörös volt a hajam. Egyáltalán nem csípett. Kopott, de nem rondán. A következő festésig szép színe maradt.

GI85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

henicore

2013. november 3.

Olcsó, tartós és jó. én nagyon szerettem a hajfestős korszakomban :) Csak kicsit szárított, valamint az ammónia szag sokáig érezhető volt. :(

henicore
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 3.

xXxFruxXx

2013. augusztus 28.

Sziasztok!:)
Én ajánlom!:)

xXxFruxXx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Sziasztok!:)
Én ajánlom!:)

hiphoppergirl93

2013. július 31.

Ez egy vicc ez a hajfesték aki nem akarja, hogy meghaljon a haja ne használja!

hiphoppergirl93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 31.

Ez egy vicc ez a hajfesték aki nem akarja, hogy meghaljon a haja ne használja!

poerszebence9988

2013. február 26.

Ez a hajfesték az unokatestvérem szőke haját sárgára fogta be, mellesleg a képen láthatót használta csípte a fejbőrét és kiszárította de rendbe hozta a palette intensive color creme mézszőke úgy h szerinte szar

poerszebence9988
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 26.

andrea.szikora

2013. január 23.

Ezt a hajfestéket imádom!!! 6-8 hetente kell újrafesteni a hajamat (eredeti szín sötétbarna), ebből a festékből a Cappucino színűt használtam. Eddig 5-6 alkalommal alkalmaztam, és semmilyen probléma nem volt vele, a hajam ragyogó, nem szárította ki, nem roncsolta, és amin meglepődtem, de örültem neki, hogy a dobozon feltüntetettnél világosabb színűre fogta be a hajamat, és a szín kitart egészen a következő festésig. Az igaz, hogy felkenésnél nagyon csípte a szememet, de ennyi áldozatot megért :-D nyitott ablaknál meg elillan a szag. Ja és én nem érzem büdösnek, festékszagúnak, szerintem kellemes illata van párszori mosás után is :-)

andrea.szikora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

Mossyka

2012. december 27.

A platinaszőkével vigyázzatok! Nekem konkrétan zöld lett tőle a hajam, pedig szőke voltam csak egy kis hamvasságra vágytam. Hát meglepődtem..:)

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Mossyka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 27.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
xxNikixx

2012. november 15.

Ma lett ezzel a fajta hajfestékkel befestve a hajam a 16-os szilva színűvel!!! Nagyon jóóóó!!! Nem is csoda, h nem jár vele balzsam, mert amikor kimostam szinte "folyt" a hajam :) Ezelőtt a palette mousse sötétvöröset használtam, de ez a mystic in colour hajfesték árban is és minőségben is veri a palette-et! :D Mondjuk még a tartsósságáról nem tudok véleményt mondani, de megelőlegezek egy 5-öst! :)

xxNikixx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

csontos2

2012. november 6.

Egy barátnőm haját festem Mystik világosszőkével. Szép és fényes a haja. Kicsit őszül, de ez sem probléma ennél a festéknél. Én most fogom a réz szőkét kipróbálni. Nagy várakozással vagyok, mert eddig nem találtam rá a nekem tetsző színre. ( világos vöröset szeretnék , piros és nem sárgás árnyalattal...) A barátnőm semmilyen haj, vagy fejbőr problémáról nem beszél, de az én fejbőröm nagyon kényes. Hosszú ideje festem és ez lehet a fő ok talán....

csontos2
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 6.

Dorcsa

2012. augusztus 24.

Tegnap festettem be vele a hajam. Előtte a casting creme glossal volt festve, de az egy vicc, nem hajfesték. :) Hátközépnél már hosszabb a hajam, ezért 2 dobozzal vettem, és sok volt rá, ezen erősen meglepődtem. 399 HUF volt, de nálam messze áron felül teljesített. Sokkal intenzívebb lett a hajszínem, mint a ccg-sal, fényes, és ez a 400 forintos festék nem szárította ki a hajvégeim, mint a 2000nél többe kerülő "nagy márka" festéke.
Azt én is észrevettem, hogy még mindig kicsit érezni a festék szagát a hajamban, pedig 4x kb átmostam, de elnézem neki ennyi pénzért és ilyen teljesítményért.
Egyébként a feketét használtam. A tartósságról nem tudok nyilatkozni, de szerintem több lesz mint 2 hét az említett festéknél... :)
Bátran ajánlom!

Dorcsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

Bátran ajánlom!

Antioxidánsok: Erythorbic Acid
Hidratálók: Ethoxydiglycol, Propylene Glycol

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Vízben oldott ammónia. A kozmetikumokban ph szabályozóként használják.  Savas környezetben reakcióba lép és stabilizálódik. (http://thebeautybrains.com/2007/02/23/why-cosmetics-contain-toxic-chemicals/)

Kókuszból előállítható, tisztítókban, szappanokban és samponokban gyakran használt felületaktív anyag és emulgeálószer.  Az SLS -nél  gyengédebb, de hatékony tisztító anyag. Bár nagy mennyiségben az SLES is irritáló (az SLS mar kisebb mennyiségben is az...), a kozmetikumokban található koncentrációban a használata biztonságosnak tartott.

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.