KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   3695 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Amaerilde, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Skinoren krém a pattanások kezelésére szolgáló gyógyszer, amelyet a beteg bőrfelületen kell alkalmazni. A krém megakadályozza azoknak a baktériumoknak a növekedését, amelyek lényeges szerepet játszanak a pattanások kialakulásában. Csökkenti a bőrsejtek elszarusodását is, amely miatt a bőr pórusai eltömődnek és fekete és fehér mitesszerek képződnek. Az akne (pattanás, mitesszer) gyulladásos és nem gyulladásos formáinak, illetve az ún. melazma (a bőr sötét elszíneződése) kezelésére szolgál.

Összetevők: Azelainsav,  Benzoesav,  Glicerin 85%,  Cetearil-Oktanoát,  Arlatone 983S,  Cutina Cbs, Propilénglikol,  Tisztított Víz

Vényköteles készítmény! Kérd az orvosod véleményét!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

megartron

2018. október 4.

Nem tudok rajta elmenni, hogy használ e vagy sem. Alapjában véve egy antibiotikum kúra után próbáltam megtartani a bőröm állapotát. Valóban sokkal jobb, mint előtte. Főleg a foltokat szeretném eltüntetni vele, ezen még nem láttam, hogy segítene. Később még kiegészítem a véleményemet, ha tapasztalok változást. Addig marad a 3*.

megartron
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

Smith

2018. szeptember 22.

Bőrgyógyász írta fel nekem, mert abba hagytam a fogamzás gátlót úgy fél éve, és az arcom egyre ramatyabb állapotba került. Óriás aknek voltak a az arcom kb minden részén, gyulladtak, és se felszívódni nem akartak, se "megérni", hogy a kozmetikus ki tudja nyomni. Ami nagy nehezen 3hét után eltűnt az is csúnya heget hagyott maga után ( anélkül, hogy piszkáltam volna). Szóval elkezdtem használni, az első nap kentem ahogy a bőrdoki mondta, mindenhova ahol szoktak lenni a pattanások. Nem fájt, vártam a csípő érzést, de semmi. Na de másnap!!! Mintha szénné égtem volna a napon és utána leöntöttek volna valami savval és úgy hámlott a bőrőm, hogy ilyet én még nem láttam. Vártam 2-3 napot, olvasgattam a neten, és arra jutottam, hogy túl sokat kentem, mondom adok neki még egy esélyt. Papírvékonyan kenem, és csak a meglévő pattanásokra vagy ahol érzem, hogy mozgolódik valami, véletlenül sem olyan helyre ahol épp nincs. Na így aztán csoda krém, én is azt kell, hogy mondjam. Kiegészítésnek, hetente 3x radírozok, la roche posay effeclar hidratáló krémet használok reggel-este, illetve a PomPomnak van egy tavaszi megújulás bőrtápláló arcpakolása, így szuperul kordában van tartva a hámlás, száradás, húzódás is a kezelt területeken ( mert azért az még van, de nem úgy mint az elején). Most kb 2 hete alig lett pattanásom, főleg nem olyan mint ezelőtt, ami van az is szinte 1 nap alatt megérik a kinyomásra, heg nélkül gyógyul. Úgyhogy nekem eddig nagyon bevált! ( ezt lekopogom, kopp-kopp!) Kíváncsi leszek, hogy meddig lesz ilyen hatásos, mert több helyen olvastam ,hogy egy idő után hozzá szokik a bőr és nem használ.
Mindenesetre örülök, hogy adtam neki még egy esélyt.

Smith
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Mindenesetre örülök, hogy adtam neki még egy esélyt.

blange

2018. augusztus 21.

Hormonális aknéra írta fel bőrgyógyász, emellett a La Roche Effaclar bőrtisztítóit javasolta. Nyilván drágább, mint a drogériás termékek, de nekem nagyon-nagyon megérte - 2 hónapja használom és nagyon szépen rendbe tette a bőrömet. Fényvédő kötelező mellette!

blange
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Kittia

2018. augusztus 3.

A kozmetikusom egy nagy kezelés után írta fel a heges, foltos bőrömre. Megvártam míg a nagyobb hegek elmúlnak és kicsit normalizálódik a bőröm állapota. Két napja jött el az idő, hogy a krémet (amit egyébként nagyon nehezesen sikerült beszereznem és jó drága is) felkenjem a bőrömre. Bár ne tettem volna. Először csípett, amig elég kellemetlen érzés volt, de elfogadtam, gondoltam ez valami jele annak, hogy hatni fog, vagy valami. Ezzel a tudattal feküdtem le estére. Másnapra a homlokom letudtam volna kaparni a helyéről, ráadásul 5-6 gyulladt pattanással is gazdagabb lettem. Legszívesebben egy csillagot sem adnék rá, de olyat sajnos nem lehet. :(

Kittia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

anneshirley

2018. július 12.

Bőröm megmentője. Egy balul sikerült antibiotikum kúra után rettenetes állapotba került az addig nagyjából problémamentes ábrázatom: folyamatosan jöttek ki az arcomon a rettentő gyulladt göbök, amik sokszor hetek alatt múltak el, és gyakran foltot, illetve heget is hagytak maguk után. Sok-sok sikertelen próbálkozás után, kb. 1 évvel ezelőtt találtam rá erre a krémre. Nem sok reményt fűztem hozzá, de 3 hét használat után látványosan javulni kezdett a bőröm. Neki köszönhetően a pattanásaim száma drasztikusan lecsökkent, s ha valami csúfság felüti a fejét, általában gyorsan és nyomtalanul felszívódik. Eleinte mindennap használtam, de egy ideje már csak 2-3 naponta. A foltokon sajnos nem igazán halványított, de nekem így is csodaszer. Nem kellemes használni, mert nehezen kenhető, és ha véletlenül többet rakok fel belőle (nagyon vékony rétegben kell kenni), akkor egy kicsit csíp, de így is megéri.

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Preciosa

2018. július 2.

Ebben a termékben értelmet nyert számomra, hogy mit jelent a bőrgyógyász által írt kence! Már csak ezért megérte elmenni dokihoz! Estére használom. Bár vastagon, egész arcra kenve eléggé csípett, de kitapasztaltam, hogy csak a kisebb pattanásos, illetve májfoltos területekre felvive nem bántja annyira a bőrt, de cserébe halványítja a foltokat, a kezdődő pattanások visszahúzódnak, csökkenti a mitesszereket, a zsírosságot. Egyre kell vigyázni, hogy miután pl. nyomkodom az orromon a mitesszereket, és ezzel bekenem, akkor másnapra hámlik egy kicsit. Ki kell tapasztalni, hogy mennyi belőle a még hatásos, de még nem irritáló, és túl hámlasztó hatású. Másnap rendesen kívánja a hidratálót az egyébként zsíros-kombinált bőröm. Ezzel a krémmel egyenesen kipróbálhattam egy másik bőrtípust, mert inkább közelít a normálhoz, sőt néhol száraz. Már másnap látszik, hogy halványodnak a pigmentfoltok, szépen fokozatosan, de észrevehető! Jelenleg ez a kedvenc bőrápoló termékem, mert ez igazán hatásos! Próbálgathatom én a C-vitaminos szérumokat hónapokig, de a Skinoren hatása már egy alkalom után is látszik!

Preciosa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Andzsella

2018. június 3.

Osztom Csilipaprika véleményét, ez és a Neogence termékek segítettek leginkább abban, hogy a gyulladt pattanások eltűnjenek, a mitesszereim visszahúzódjanak. :) Szerencsére egyik összetevőjére sem vagyok allergiás, néha kicsit viszket tőle az arcom, de nagyon szuper, végre tiszta, hegmentes az arcom :)

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

Csilipaprika

2018. május 9.

Nekem nagyon bevált!
Mindig is szép tiszta volt a bőröm, aztán 20 éves koromra egyszer csak hopp, és megváltozott!
Próbáltam sok mindent, bio szereket, arcradírt, de igazán semmi sem segített, csak ez. Ha ezt mindennap használom, teljesen szép az arcbőröm, azonban nyárra abba hagyom, meg amúgy is le telt a fél év, és csak addig lehet használni. Tartok tőle, hogy csak addig jó, míg használom, hosszú távon nem értem el vele változást.

Csilipaprika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

Nekem nagyon bevált!

torrance2222

Korcsoport: < 18
2018. március 23.

Nem tapasztaltam vele oriási változást de nagyon jót tesz a bőrömnek kicsit viszket utána a bőröm de elvileg ez normális.Szépen lemattítja a bőröm és kevesebb a pattanásom is , de nem csodaszer.

torrance2222
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 23.

anikof

2018. március 3.

Szintén bőrdoki írta fel, periorális dermatitiszre ajánlotta... 1 hónapja használom, nekem nem csípett az elején, csak bizsergett. Az első pár használat alatt úgy éreztem, hogy lezsibbad a szám :D De ahogy jött, úgy el is múlt az az érzés. A p.d.-n kívül piros foltokra, göbökre, pattanásokra használom. Úgy veszem észre, hogy halványítja, amit kell, és nyugtatja a bőrömet, visszahúzza a pattikat, de lassan hat, úgyhogy időt kell adni neki. Legutóbb kérdezte a doki, hogy mit veszek észre a T-vonalban, enyhíti-e a zsírosságot? Nem tudtam, hogy egész arcra használhatom, úgyhogy utána már vékonyan felvittem oda is, de nem vettem észre ez ügyben nagy változást, viszont irritációt nem okoz, úgyhogy napi szinten használom, pláne áll vonalon, van hogy többször is. Eddig szeretem, úgyhogy 5*.

anikof
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!