KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. január 14.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

Ultra fekete pigmenteket tartalmaz, amelyek egyesével fedik be a pillákat, és intenzív színt kölcsönöznek, az óriási kefe pedig meglepően dússá varázsolja őket.

Essence Multi Action Smokey Eyes vs. I Love Extreme

Ár: 1049, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 700 , Eladó: lilagomba
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten (Westend preferrált), de szívesen postázok is

racheldawes

2018. május 20.

A kedvencem; az általam kipróbált, sokkal drágább spirálokat simán kenterbe veri. A bumfordi kefe ellenére nagyon szépen íveli és választja szét a pillákat, amelyek szerintem hosszabbnak is tűnnek általa.

racheldawes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Amanda97

2018. május 18.

Nekem bevált ez a szempillaspirál, meg vagyok elégedve vele. 😊 Nem használok sok sminket, a hétköznapokra csak egy kis szempillaspirált, emiatt mindig figyelek arra, hogy azok szépek legyenek. Mindig is szerettem a szép, dús és hosszú pillákat, és ezzel a szempillaspriállal ezt meg tudom valósítani. Az ára is nagyon jó. A hátránya tényleg az, hogy néha sok festéket visz fel a pillákra, de meg kell tanulni használni és akkor nincs probléma vele 😊

Amanda97
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

HardCandy092

2018. május 16.

Nekem csalódás ez a termék. Nagyon sok festéket visz fel a keféje, ami miatt összetapadnak a szempilláim, emiatt mindig kell egy kis korrekció a végén, utána szép, de nekem ez macerás.

HardCandy092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

muszika

2018. április 30.

Ár-érték arányban számomra verhetetlen, de meg kell tanulni használni. Dúsít, hosszabbít és szép fekete.

muszika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Timea22

2018. április 25.

Jo kis spiralnak tartom a maga kategoriajaban, de az biztos ha valaki reggeli gyors keszuleshez keres spiralt nem ez a legjobb valasztas :D nehez vele kicsit spiralozni a hatalmas kefeje miatt.

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 25.

AgnesCecilia

2018. április 16.

csatlakozom a tini-korukon nosztalgiázókhoz, én is szerettem annó, mert na, tök sok festéket felvisz, ettől tényleg "drámai" a pillantás, de póklábas, az meg kinek kell. és hamar lepergett, ja meg az ilyen egyenes keféket nem szeretem - de ez ahhoz képest tök jó volt, mert ha ügyesen vitte fel az ember, akkor szépet is lehetett vele csinálni. ja, meg tök olcsó. :D

AgnesCecilia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Massacre

2018. április 15.

Tini koromban elment mikor még az volt a cél, hogy minél több festék legyen a pilláimon. Azóta már váltottam.

Massacre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Clementine

2018. április 10.

Nekem az ívelt keféjű szempillaspirálok jobban bejönnek. Ez valahogy nem csinál olyan szép ívet a pilláimnak és össze is tapasztja őket.

Clementine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

napraforgo23

2018. március 28.

Sajnos rajtam nagyon pereg, maszatolódik, pedig alapvetően tetszene, amilyen pillákat csinál.

napraforgo23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Nonaa

2018. március 26.

Az ajánlások alapján vettem meg ezt a spirált, eleinte nagyon szerettem, mert gyönyörű pillákat csinál. Viszont 1-2 hónap után feltűnt, hogy kiszáradt a szemem alatt a bőr, és egy idő után elkezdett hámlani (kis darabokban potyogott le a bőröm a szemem alatti területről, nagyon csúnya látvány volt). Sokáig gondolkodtam, hogy mi okozhatta ezt. Spirálon kívül csak Garnier micellás vizet használok, de azt már egy éve, az nem lehetett. Ezért áttértem egy másik spirálra, és a szemem alatti rész teljesen rendbe jött. Szóval egyértelműen a spirál volt a hibás, pedig alapjában véve nem érzékeny a bőröm, és nem allergiás semmire. Nálam ez a termék kuka :(

Nonaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!