KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. január 14.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

Ultra fekete pigmenteket tartalmaz, amelyek egyesével fedik be a pillákat, és intenzív színt kölcsönöznek, az óriási kefe pedig meglepően dússá varázsolja őket.

Essence Multi Action Smokey Eyes vs. I Love Extreme

Ár: 1049, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 700 , Eladó: lilagomba
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten (Westend preferrált), de szívesen postázok is

heedi

2018. február 20.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, és nem bántam meg, tényleg hozza azt, amit vártam! +Nem potyog és nem is csúszik el. 5*

update:
3.-at fogyasztom már rendületlenül. Jól teljesít.

heedi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

update:
3.-at fogyasztom már rendületlenül. Jól teljesít.

pannaa

2018. február 18.

Már többször is újra vettem, imádom!
Tényleg rengeteg festéket vesz fel, én le szoktam húzogatni az oldalán, engem ez nem zavar.

pannaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Már többször is újra vettem, imádom!

rosa.love

2018. február 14.

Kicsit megingott a hitem az emberisegben most hogy latom, hogy ez a legnepszerubb spiralok kozott van. Vagy velem van a baj? Begyullasztotta a szememet masnapra, pedig hasznalata utan 1 orat sem volt fent, es maris a szemem alatt volt az egesz...A kefeje pedig amugy akkora, hogy ennyi erovel a fogkefemet is hasznalhatnam spiralozasra..Szoval engem nem gyozott meg, pedig szeretem a márka termekeit.

rosa.love
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 14.

Fredike

Korcsoport: < 18
2018. február 4.

Nagyon szép pillákat csinál,de nem tartós,lepotyog a szemem alá,és sminklemosóval sem tudom leszedni 100%-osan

Fredike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 4.

adrienn8888

2018. január 21.

Kb. Egy hónapja vettem,heti 2-3 alkalmat használtam.Rengeteg festéket felvesz,a pilláimat összeragasztja. Egy hónap után annyira besürüsödött,hogy még több festeket vesz fel. Reggel felkenem estére már nem is látszik,hogy spirál lenne a szememen.El is kezd viszketni és szúrni a szemem tőle estére. Mikor lemosom tiszta fekete lesz a fejem.

adrienn8888
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 21.

Yvike

2017. december 26.

A világ legeslegjobb szempillaspirálja. Olcsó. Akkor pillákat csinál h kb a homlokomat csiklandozza. Fölösleges ennél drágább termékre pénzt kidobni.

Yvike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 26.

aNora

2017. december 18.

A pilláimat mega-giga méretűvé tette, de össze is tapasztotta őket. Nekem a potyogás egyátalán nem volt jellemző rá.

aNora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

naneth

2017. december 15.

Túl nagy a kefe emiatt nehezen férek hozzá a szememhez és sajnos gyorsan lepereg. Viszont ameddig helyén van addig gyönyörű. :)

naneth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 15.

cs3ng31214

2017. december 11.

Nagyon szerettem mert csodaszep pillákat csinált, tényleg leveri drágább társait...nagy a kféje ennek ellenére szép bájos és látványos lesz a végeredmény olyan műszempillahatás...De! annyira pereg, hogy kibirhatatlan...a nap végére nincs semmi a szempillaimon, a szemem alatt meg egy hatalmas pacni, mintha egy kiadós verekedésből jöttem volna. Nagyon fárasztó, hogy figyelgetni kell. Természetesen a micellás víztől alig akar lejönni...de magától meg pereg.

cs3ng31214
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

kissd

2017. december 9.

5 éve ezt használom (egy kisebb megcsalással...) szuper fekete, tényleg extrém pillák, kicsit pereg, de 5*, ár-érték arányban a legjobb. A 4szer drágább spirálok sem tudnának jobbat.....

kissd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!