KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. január 14.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

Ultra fekete pigmenteket tartalmaz, amelyek egyesével fedik be a pillákat, és intenzív színt kölcsönöznek, az óriási kefe pedig meglepően dússá varázsolja őket.

Essence Multi Action Smokey Eyes vs. I Love Extreme

Ár: 1049, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 700 , Eladó: lilagomba
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten (Westend preferrált), de szívesen postázok is

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vkata96

2018. október 2.

Már a csapból is ez a szempillaspirál folyt, de elég szkeptikus voltam vele kapcsolatban. Azért beszereztem, gondoltam próba szerencse. Hát a keféje óriási, de meglepődtem, hogy milyen szép végeredményt lehet elérni vele. Hosszabbít és dúsít is, viszont elég nehéz dolgozni vele mert nagyon maszatol és sokszor a fele a szemhéjamon köt ki. És a mennyiséggel is óvatosan kell bánni, mert tud póklábakat csinálni. Ha a tubuson letörlöm a felesleget, 2 rétegben szép lesz az eredmény.

vkata96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

marlu

2018. szeptember 24.

Nem szeretek olcsó szempillaspirálokat kipróbálni,mert csak csalódás a vége. De ezt a szempillaspirált szeretem. Szép nagy, tömör szempillákat tudok varázsolni vele. Igaz én használok egy tiszta kefét is, hogy átfésüljem a pilláimat, így nem lesz csomós sehol. Ár-érték arányban a legjobb.

marlu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

FanniV

2018. szeptember 22.

Nagyon dús, tömött pillákat biztosít. Ár-érték arányban tökéletes.

FanniV
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Nagyon dús, tömött pillákat biztosít. Ár-érték arányban tökéletes.

Chananita

2018. szeptember 22.

Imádom! Hatalmas pillákat rajzolok vele reggelente magamnak. Tartós, jó árban van.

Chananita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

exhocmomento

2018. augusztus 29.

Big no-no. :( Az itteni vélemények alapján esett rá a választásom, de nekem egyáltalán nem vált be. Az óriási kefe nagyon összetapasztja a pillákat, és itt nálam meg is bukott a dolog, mert ez az, amit nagyon nem bírok elviselni magamon. Hosszítani ellenben hosszít, úgyhogy jó kis nyurga póklábakat kaptam. :D Örülök, hogy ennyi lánykának bevált, mert egy nagyon baráti árú kis cruelty-free termék (ezért a 2 csillag 1 helyett). De én egy másik spirálom keféjével fogom elkenegetni.

Up-up-up: Fel kell pontozzam. ^^ Önmagában még mindig no-go, de kipróbáltam harmadik rétegként és így wow-wow. Ez annyit jelent, hogy először az Avon True SuperShock spirálját használom (1. réteg - szétválasztás), aztán az Avon Color Trend hosszabbító spirálját (2. réteg - hosszítás) és végül ezt a terméket (3. réteg - intenzív fekete szín). Tudom, ez így nagyon macerásnak tűnik. Nemcsak tűnik, tényleg az, de nekem egyszerűen ez vált be. Nem találtam még olyan spirált, ami egy személyben megteszi azt, amit így, 3 félével, 3 rétegben el tudok érni.
Így használva olyannyira műszempilla-hatást tudtam elérni, hogy a szerelemem nem akarta elhinni, hogy nincs rajtam műpilla. Látványos lett, nem tapasztotta össze azt, amit az Avon már szétválasztott, csak bevonta egy intenzív fekete réteggel, ami nagyon drámai hatást ad. És ami a legjobban tetszik, amiért a leginkább felpontoztam, az az, hogy nem fog, nem kenődik. Ugyanis eddig kivétel nélkül minden spirálom összefogta a szemöldökcsontom alatt azokat a pontokat, ahol a szempillám odaér. És ez neeem, vagy csak nagyon minimálisan. Teljes boldogság.

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

fethadri

2018. augusztus 10.

Abszolút kedvenc. Eddig ár/érték arányban ez a legjobb spirál amit vettem.

fethadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Abszolút kedvenc. Eddig ár/érték arányban ez a legjobb spirál amit vettem.

dorinav

2018. július 27.

Mivel nem volt a drogériában essence lash princess szempillaspirál, így erre esett a választásom. Az elején bántam, hogy megvettem, mivel sok festéket vitt fel, nem tudtam vele szépen dolgozni és nem lett szép íve a szempillámnak. Mivel nem szerettem volna kidobni így tovább próbálkoztam, szerencsére. Hozzá kell szokni és rá kell jönni hogyan kell jól használni. Így vált ez a szempillaspirál a második kedvencemmé.

dorinav
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 27.

Zsuvicska

2018. július 25.

Azt el kell hogy mondjam hogy en mar szinte tenyleg az osszes spiralt kiprobaltam ami csak letezik ez a maniam.a loreal ketvegűitol kezdve diorolcsobb dragabb stb.es bizony nagyon sok draga spiral nemeri meg az arat.de ez gyerekek en 2,80 euroert veszem de ez lekörözi az összeset.en eletemben nemgondoltam volna hogy ennyi penzert ilyen spiralt talalok mar vagy 5 x ujravettem.szempilla primert hasznalok ala es nemtulzok hogy komolyan muszempillat fest.imadoooommmm......

Zsuvicska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

kingh

2018. július 18.

Nekem ez az a szempillaspirál, ami mindig megtalálható a készletemben! Gyönyörű, dús, fekete pillákat varázsol, hosszabbít is, tehát nekem nagyon bevált! Rendszeresen megkérdezik, hogy műszempillám van-e vagy sajátom...igaz a spirálozást már profi szintre fejlesztettem. Ha megtanulja az ember, hogyan használja, tuti befutó lesz! :)

kingh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

niksss00

2018. július 15.

Ha valaki nem akar sokat költeni szempillaspirálra, de valami jót szeretne, szerintem ez a legjobb választás. Én ilyen árban nem tudok más ilyen jól működő spirált: nem visz vesz túl sok festéket, nem csomósodik, nem pereg le, a tartóssága is megfelelő.

niksss00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!