KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. január 14.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

Ultra fekete pigmenteket tartalmaz, amelyek egyesével fedik be a pillákat, és intenzív színt kölcsönöznek, az óriási kefe pedig meglepően dússá varázsolja őket.

Essence Multi Action Smokey Eyes vs. I Love Extreme

Ár: 1049, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 700 , Eladó: lilagomba
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten (Westend preferrált), de szívesen postázok is

exhocmomento

2018. augusztus 10.

Big no-no. :( Az itteni vélemények alapján esett rá a választásom, de nekem egyáltalán nem vált be. Az óriási kefe nagyon összetapasztja a pillákat, és itt nálam meg is bukott a dolog, mert ez az, amit nagyon nem bírok elviselni magamon. Hosszítani ellenben hosszít, úgyhogy jó kis nyurga póklábakat kaptam. :D Örülök, hogy ennyi lánykának bevált, mert egy nagyon baráti árú kis cruelty-free termék (ezért a 2 csillag 1 helyett). De én egy másik spirálom keféjével fogom elkenegetni.

exhocmomento
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

fethadri

2018. augusztus 10.

Abszolút kedvenc. Eddig ár/érték arányban ez a legjobb spirál amit vettem.

fethadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Abszolút kedvenc. Eddig ár/érték arányban ez a legjobb spirál amit vettem.

dorinav

2018. július 27.

Mivel nem volt a drogériában essence lash princess szempillaspirál, így erre esett a választásom. Az elején bántam, hogy megvettem, mivel sok festéket vitt fel, nem tudtam vele szépen dolgozni és nem lett szép íve a szempillámnak. Mivel nem szerettem volna kidobni így tovább próbálkoztam, szerencsére. Hozzá kell szokni és rá kell jönni hogyan kell jól használni. Így vált ez a szempillaspirál a második kedvencemmé.

dorinav
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 27.

Zsuvicska

2018. július 25.

Azt el kell hogy mondjam hogy en mar szinte tenyleg az osszes spiralt kiprobaltam ami csak letezik ez a maniam.a loreal ketvegűitol kezdve diorolcsobb dragabb stb.es bizony nagyon sok draga spiral nemeri meg az arat.de ez gyerekek en 2,80 euroert veszem de ez lekörözi az összeset.en eletemben nemgondoltam volna hogy ennyi penzert ilyen spiralt talalok mar vagy 5 x ujravettem.szempilla primert hasznalok ala es nemtulzok hogy komolyan muszempillat fest.imadoooommmm......

Zsuvicska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

kingh

2018. július 18.

Nekem ez az a szempillaspirál, ami mindig megtalálható a készletemben! Gyönyörű, dús, fekete pillákat varázsol, hosszabbít is, tehát nekem nagyon bevált! Rendszeresen megkérdezik, hogy műszempillám van-e vagy sajátom...igaz a spirálozást már profi szintre fejlesztettem. Ha megtanulja az ember, hogyan használja, tuti befutó lesz! :)

kingh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

niksss00

2018. július 15.

Ha valaki nem akar sokat költeni szempillaspirálra, de valami jót szeretne, szerintem ez a legjobb választás. Én ilyen árban nem tudok más ilyen jól működő spirált: nem visz vesz túl sok festéket, nem csomósodik, nem pereg le, a tartóssága is megfelelő.

niksss00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

Timo0506

2018. július 10.

Sajnos annyira nem fogott meg,mint vártam.Nagyon nagy a keféje,amivel nehezen tudok vele szép pillákat csinálni,nem jól építhető és kicsit folyik is.Dúsítani dúsít,rossznak nem mondanám,de semmi extra, az essence big lashes volume curl-t jobbnak tartom nála, persze azért is mert egyenes vékonyszálú pilláim vannak.Természetesen az ára nagyon jó.

Timo0506
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Dolcedia

2018. június 8.

Jól dúsít de nagy a kefe kialakítása.

Dolcedia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Jól dúsít de nagy a kefe kialakítása.

racheldawes

2018. május 20.

A kedvencem; az általam kipróbált, sokkal drágább spirálokat simán kenterbe veri. A bumfordi kefe ellenére nagyon szépen íveli és választja szét a pillákat, amelyek szerintem hosszabbnak is tűnnek általa.

racheldawes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Amanda97

2018. május 18.

Nekem bevált ez a szempillaspirál, meg vagyok elégedve vele. 😊 Nem használok sok sminket, a hétköznapokra csak egy kis szempillaspirált, emiatt mindig figyelek arra, hogy azok szépek legyenek. Mindig is szerettem a szép, dús és hosszú pillákat, és ezzel a szempillaspriállal ezt meg tudom valósítani. Az ára is nagyon jó. A hátránya tényleg az, hogy néha sok festéket visz fel a pillákra, de meg kell tanulni használni és akkor nincs probléma vele 😊

Amanda97
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!