KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. január 14.

Ultra fekete pigmenteket tartalmaz, amelyek egyesével fedik be a pillákat, és intenzív színt kölcsönöznek, az óriási kefe pedig meglepően dússá varázsolja őket.

Essence Multi Action Smokey Eyes vs. I Love Extreme

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lynah

2017. július 20.

Nagyon szép szempillákat lehet vele csinálni, bár a nagy kefe miatt elég sok időbe telt mire rájöttem hogy hogyan is érhetem el azt a hatást vele. Egyébként nem pereg le, nem is mosódik el, nincs vele semmi baj. Tökéletesen tudja amit egy szempillaspirálnak kell.
Egyszer már én is megprobálkoztam egy másik essence-féle spirállal mióta használom, de szinte utáltam ehhez képest :D

Lynah
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

nemethdiana

Korcsoport: < 18
2017. július 9.

Szép természetes pillákat csinálnak és szerintem a hétköznapokra egy jó választás. Viszonylag elég tartó bár ha 'whoa' hatású pillákat szeretnék akkor nem ezért a spirálért nyúlok.

nemethdiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 9.

Csilipaprika

2017. július 5.

Nálam ez az, ami 5 csillag!
Hosszú szempilláim vannak, ezért a dúsítás kell neki. Ez jól szétválasztja a pillákat, dús és hosszú lesz tőle.
Tartósságával vannak gondok, de nem nagyon találkoztam még tartós szempillaspirállal. Legalábbis ebben az árkategóriában tényleg nem. estére kicsit lepereg. De ezt elnézem.

Csilipaprika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Nálam ez az, ami 5 csillag!

cigarettamacska

2017. július 3.

Jó árban van, szempillaspirálok közül eddig ez csinálta a legdúsabb szempillákat nekem, többen meg is kérdezték, hogy műszempilla-e. Egyetlen hátránya hogy iszonyatosan pereg, ezért nap végére mindig pandamaci voltam.

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

bujdosobetti

Korcsoport: < 18
2017. július 1.

bujdosobetti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 1.

pampika

2017. május 20.

Amikor ezt használom mindig megkérdezik tőlem h Muszempillam van e? Annyi a gondom vele hogy amikor letorlom sok pillam hullik ki. Más spirálnal nem vettem észre de itt igen. A hatása viszont kárpótol

pampika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

doraherczeg

2017. április 14.

Eddig nekem ez a szempillaspiral jött be a legjobban. Próbáltam mást is, de úgy döntöttem maradok ennél. Egy idő után lepotyog, de ezért nem vonok le pontot, mert nagyon szépen meglehet vele csinálni a szempillat, hogy dús és hosszú legyen:) nekem 5*

doraherczeg
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

zahraa

2017. április 5.

Muszempilla elotti korszakomat vegigkiserte!
Imadtam! Gondorit, dusit, ivel, mindent csinal, ami kell! Nagyon konnyen eltavolithato.
Annyi a pici hatranya, hogy ha mar kezd beszaradni sok hasznalat utan, nagyon potyog, de ezt elnezem neki.

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 5.

Muszempilla elotti korszakomat vegigkiserte!

selyemcukor

2017. március 23.

A legjobb! Gyakran kísérletezek de végül mindig nála kötök ki! Két rétegben szoktam használni és gyönyörű pillákat csinál! Kezdetben amikor még sok a festék nem lehet vele olyan szép pillákat csinálni, mint amikor már kezd egy kicsit "száradni".

selyemcukor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

skin

2017. március 22.

Két féle spirált használok ezt és a Lancome grandiosa-t. Összehasonlítva a kettőt a különbség annyi,hogy míg a Grandiosa lerobbanthatatlan addig ez sokkal könnyebben eltávolítható . Egyebekben mindegyikkel gyönyörű dús pillákat varázsolhatunk. Mindkettő túl sok festéket vesz fel frissen bontva ,de egyik sem pereg illetve nem maszatolódik el. Hétköznapra számomra ez tökéletes választás volt.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 22.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!