KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. január 14.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

Ultra fekete pigmenteket tartalmaz, amelyek egyesével fedik be a pillákat, és intenzív színt kölcsönöznek, az óriási kefe pedig meglepően dússá varázsolja őket.

Essence Multi Action Smokey Eyes vs. I Love Extreme

Ár: 1049, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 700 , Eladó: lilagomba
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten (Westend preferrált), de szívesen postázok is

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

dorottyagera

2017. október 26.

Nekem nagyon bevált, tényleg XXL fekete pillákat varázsol. -1 pont mert sajnos hamar beszárad és picit csomósodik a kefe.

dorottyagera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Krivikuli

2017. október 13.

Nem rossz spirál, főleg az árához képest, drágább kategóriában is vannak ennél sokkal rosszabbak. Kicsit csomósítja a pillákat,de ha utána fésülöm szép eredményt lehet elérni. Sok szempillaspirált kipróbáltam már, de még mindig keresem az igazit. Ettől függetlenül ez újravevős.

Krivikuli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

abernadett

2017. szeptember 25.

Imadom imadom imadom, annyi, hogy az elejen nagyon sok festeket vesz fel, de utana ha picit szarad, szuper!

abernadett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

bstr13

2017. szeptember 24.

Bumszli applikátor, kuszálja a pilláimat, utána fésülni kell.

bstr13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Bumszli applikátor, kuszálja a pilláimat, utána fésülni kell.

szalingersarilol

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 6.

Nagyon szeretem! Ajánlom mindenkinek

szalingersarilol
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Nagyon szeretem! Ajánlom mindenkinek

LauraTribute

2017. augusztus 15.

Borzalmas...osszeragadtak a szempilláim tőle ... Alig tudtam eltávolítani...

LauraTribute
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Borzalmas...osszeragadtak a szempilláim tőle ... Alig tudtam eltávolítani...

Lynah

2017. július 20.

Nagyon szép szempillákat lehet vele csinálni, bár a nagy kefe miatt elég sok időbe telt mire rájöttem hogy hogyan is érhetem el azt a hatást vele. Egyébként nem pereg le, nem is mosódik el, nincs vele semmi baj. Tökéletesen tudja amit egy szempillaspirálnak kell.
Egyszer már én is megprobálkoztam egy másik essence-féle spirállal mióta használom, de szinte utáltam ehhez képest :D

Lynah
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

nemethdiana

Korcsoport: < 18
2017. július 9.

Szép természetes pillákat csinálnak és szerintem a hétköznapokra egy jó választás. Viszonylag elég tartó bár ha 'whoa' hatású pillákat szeretnék akkor nem ezért a spirálért nyúlok.

nemethdiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 9.

Csilipaprika

2017. július 5.

Nálam ez az, ami 5 csillag!
Hosszú szempilláim vannak, ezért a dúsítás kell neki. Ez jól szétválasztja a pillákat, dús és hosszú lesz tőle.
Tartósságával vannak gondok, de nem nagyon találkoztam még tartós szempillaspirállal. Legalábbis ebben az árkategóriában tényleg nem. estére kicsit lepereg. De ezt elnézem.

Csilipaprika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Nálam ez az, ami 5 csillag!

cigarettamacska

2017. július 3.

Jó árban van, szempillaspirálok közül eddig ez csinálta a legdúsabb szempillákat nekem, többen meg is kérdezték, hogy műszempilla-e. Egyetlen hátránya hogy iszonyatosan pereg, ezért nap végére mindig pandamaci voltam.

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!