KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zuleica, az összetevőket feltöltötte: Adryenn, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   0,28 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Hosszantartó és intentív színű szemceruza

Szuper könnyű felvinni az innovatív csavarós mechanizmusnak köszönhetően és garantálja a hosszantartó színhatást.

Ár: 549, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

mmzpfk

2018. december 11.

Nagyon szeretem, már sok-sok éve ezt a szemceruzát használom, a feketéjét. Amióta ráleltem egyszer sem jutott eszembe másmilyet venni, egy kicsit nyilván kenődik, de 8-10 óra alatt szerintem ez nem csoda. Így is majdnem pontosan úgy marad a szememen, aohy reggel felkenem. (:

mmzpfk
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Anitapanita

2018. december 4.

Eddig minden ceruza elkenődött kb 2 perc alatt a szemhéjamon ,de meglepő módon ez valóban kibirja egész nap! WAO! Már majdnem minden szint beszereztem :)

Anitapanita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Doryen

2018. december 4.

Nekem barna és fekete színben vált be a legjobban. Satírozva is tartós, bár nekem a nap végére már összegyűlik egy csíkban a szemhéjamon. Ettől függetlenül ár-érték arányban tökéletes!

Doryen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

gyorfiagica

2018. december 3.

Nekem egy vilagos kek van meg, nagyon tartos es meg a nap vegere is latszik a vizvonalamon is. Nagyon jo termek.

gyorfiagica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

Jucuus

2018. november 28.

Fekete színben van meg nekem, jól lehet vele dolgozni, nem kenődik el gyorsan, bár egy mozgalmas nap után kicsit elmaszatolódik, de egyébként nagyon tartós, szép intenzív fekete színű.

Jucuus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 28.

opauszkililla

2018. november 27.

Nagyon szép árnyalatok vannak. Én egy rózsaszínt vettem. 28 Life in Pink színben. Nagyon tartós és hosszú ideig elég, nem mosódik el. Az ára kedvező.

opauszkililla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Anita1978

2018. november 21.

Barnában vettem meg. Ezzel húzom ki a szempillám tövét. Iszonyú, jó, könnyű vele dolgozni mert finom puha, tényleg vízálló, és este is munka után még ugyanúgy néz ki a sminkem. Imádom!

Anita1978
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 21.

pandoca

2018. november 19.

Nekem bevált, tartós, könnyű vele dolgozni.

pandoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Nekem bevált, tartós, könnyű vele dolgozni.

verocska

2018. november 16.

Nagyon szep szinei vannak, tartos, nagyon konnyu kezelni, sokkal kenyelmesebb es szebb vonalat lehet vele huzni, mint szemceruzaval. Hatranya, hogy gyorsan fogy :)

verocska
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 16.

Dra

2018. november 14.

A feketét használom, többször újra vettem már. Szintekkel veri a nála sokkal drágább, "márkásabb" vetélytársakat. Már-már tökéletes.

Dra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0