KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zuleica, az összetevőket feltöltötte: Adryenn, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   0,28 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Hosszantartó és intentív színű szemceruza

Szuper könnyű felvinni az innovatív csavarós mechanizmusnak köszönhetően és garantálja a hosszantartó színhatást.

Ár: 549, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

coffeeandme

2018. október 17.

Több színben van meg és tervezem a későbbiekben is más árnyalatok beszerzését is. Nem mindegyik állt jól a szememhez, így azokat nem is nagyon használtam, de ez nyilván nem a termék hibája, kézfejre felkenve ezek a színek is kifejezetten tetszettek. Mindre jellemző, hogy nagyon intenzív és nagyon tartós, gyakorlatilag a nap végéig kibírják elkenődés nélkül. Az állaga is pont jó, se nem kemény, se nem túl puha.

coffeeandme
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

HNReni

2018. október 9.

A 02 hot chocolate szín boldog tulajdonosa vagyok. Tényleg nagyon tartós, érintésálló is. (Reggel véletlenül megpiszkáltam egy kicsit de a helyén maradt.)
Jól pigmentált, szép barna színű. Nagyon elégedett vagyok vele.

HNReni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Jól pigmentált, szép barna színű. Nagyon elégedett vagyok vele.

abicicaaa

2018. október 2.

A csokibarna szin van meg, es bar nem hasznalom tul gyakran, nem a minosege miatt van. Kulon aldas, hogy nem kell tekergetni.
Egesz nap kibirja a vizvonalon, igaz hogy kicsit fel kell epiteni a szint, de 500ftert ez nem jelenthet gondot.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

Evelyn31

2018. október 2.

Egy nagyon jó minőségű termék! Nekem van tengerkék és fekete is, mindkettő tartós, szép a színe és olyan jól lehet vele rajzolni, hogy sok méregdrága társa tanulhatna tőle. Nagy piros pont. :)

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

marlu

2018. szeptember 24.

Én a Rosy&Goldie árnyalatra ruháztam be, ami egy melegebb árnyalatú rosegold. Szép a színe, könnyű textúrájú, felkenés után is könnyű vele dolgozni. Tartós is.

marlu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

mumini

2018. szeptember 22.

Nekem fekete árnyalatban van meg. Színe intenzív, alapjáratontartós, de nyáron melegben könnyen elmászik.

mumini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

legallybrunette

2018. szeptember 7.

Ha valami jóra lelek, egyből elkezdek izgulni, nehogy megszüntessék. Ezért a múltkor be is vásároltam ebből a cerkából hármat. Lehet, hogy rám fog száradni, de egye kukac. :D
A Lucky Lead az én választottam, remek ólomszürke (mint neve is sugallja). Lehet, hogy perverz vagyok, de nekem tusvonal helyett vált be, másnak biztosan az lenne a baja, hogy "nem elég fekete". A világos bőrömön pont elég sötét, és valahogy nem olyan harsány hétköznapra, mintha feketével húzgálnám ki a szemem. Be kell vallanom, hogy alsó szemhéjra nem olyan tökéletes, de valamiért a felsőn bombabiztosan fent marad. Vakarászást, dörgölést és egy kis délutáni alvást is kibír. Egy hegyezőt viszont lökhettek volna a végére.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Gabriella04

2018. augusztus 30.

Csak ezt szoktam venni barna színben! Valóban nagyon tartós!

Gabriella04
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Csak ezt szoktam venni barna színben! Valóban nagyon tartós!

evasimonyi

2018. augusztus 26.

Fekete szinben hasznalom, nagyon konnyu felvinni, es szuper hogy nem kell hegyezni, csak kicsavarod mint a ruzst. Tartos es nem kenodik el. Ar ertek aranyban a legjobb szamomra.

evasimonyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Nagyanna789

2018. augusztus 24.

Sose szerettem a szemceruzakat, de a 20 lucky lead arnyalatot szivesen el tudom viselni. Viszont tobbet is kiprobaltam a long lastingbol, es ez az egy arnyalat az, ami nekem nem kenodik fel a homlokomig (bar lehet csak rancfelvarrasra lenne szuksegem, lol. Nem.).
Egy eszrevetelem van meg a termekkel kapcsolatban: tobbszor is letorott belole mar 1-2 mm-es darabka, pedig se nem tolom ki 1 km hosszura, se nem hasznalom vesokent.

Nagyanna789
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0