KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zuleica, az összetevőket feltöltötte: Adryenn, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   0,28 g

Hosszantartó és intentív színű szemceruza

Szuper könnyű felvinni az innovatív csavarós mechanizmusnak köszönhetően és garantálja a hosszantartó színhatást.

Ár: 250 Ft , Eladó: Ginniiee
Állapot: Teljesen új, sosem próbált. , Helyszín: Budapest, fizetés: Posta, személyes átvétel, banki utalás.
Ár: Csere , Eladó: Koromfelho
Állapot: Párszor használt, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás ,posta

Csucsi08

2017. augusztus 17.

Hanyagoltam a szemceruzákat, amióta egy sokszor használt AVON-osra allergiás reakcióm lett :(
Viszont most újra kacsingattam feléjük, de mivel nap végén folyton a szemem alatti redőkbe mászik... így kérdéses volt, milyenre is ruházzak be. Tegnap eljutottam Rossmannba, és már korábban olvastam az Essence dicséretéről. Mivel egy sötétzöld volt a vágyam, így nézelődve találtam meg ezt a faját.. gondoltam ez nem pénz érte. És hát júj de szééép zöld :D Nagyon tetszik, elégedett vagyok vele, hosszú tesztelésre fogom befogni. Talán jöhet majd egy kék is :)
Hozzá kell tennem én nem vízvonalra használom a szemceruzákat, mert ott semmi, de semmi nem marad meg. Én a szempillák tövébe a vízvonalam alá teszem fel. Így jobban ki is emeli a szememet.

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

hivettivy

2017. augusztus 10.

Fekete és ezüst (01 és 05 ) van meg, a feketéből a sokadikat használom és nagyon szeretem, az ezüst is jó, bár ő ritkábban van a szememen.

hivettivy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Wivaxia

2017. augusztus 3.

Imádom ezt a ceruzát,egy kis szemhéjpúderalap alá és kitartana akár napokig is. Mindig csak ezt veszem.

Wivaxia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

ebabucci

2017. július 26.

Nagyon szép vonalat lehet húzni vele hegyezés nélkül is,
tartós a szemhéjra kenve, pici púder kell alá és egész napot kibír.
Nem irritál, nem folyik a szemem tőle. (Black Fever - 01)

ebabucci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

Nagyon szép vonalat lehet húzni vele hegyezés nélkül is,
tartós a szemhéjra kenve, pici púder kell alá és egész napot kibír.
Nem irritál, nem folyik a szemem tőle. (Black Fever - 01)

Nicu

2017. július 22.

Szép színe van, de nekem pár óra múlva eltűnik vízvonalról.
Update: A hot chocolate árnyalat van meg. Szép barna színe van, kellemesen krémes az állaga. Felső szempillatőbe használtam, de sajnos 3 óra múlva már semmi sem látszott belőle. Rejtett szemhéjam van és zsíros bőröm. Megpróbálom hűvösebb évszakban.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Szép színe van, de nekem pár óra múlva eltűnik vízvonalról.

lora306

2017. július 13.

Nekem fekete színben van meg. Nem rossz, de nem a kedvencem. Nem intenzív a színe, gyorsan lejön. Nemrég használtam, mire elmentem otthonról már semmi nem látszott és az összes a szemem alatt volt. Ez az egyetlen szemceruza aminél eddig ezt tapasztaltam, lehet nekem "túl vizes" ehez a szemem, ha egyáltalán létezik ilyen.

lora306
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 13.

Brandori

2017. július 4.

Igy van ár értek arányban egyik legjobb szépek a színei nem kemény jol/szepen fel lehet vinni

Brandori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

bija

2017. július 3.

Ár érték arányban a legjobb szemceruza. Tartós, szépen lehet vele dolgozni.

bija
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Ár érték arányban a legjobb szemceruza. Tartós, szépen lehet vele dolgozni.

charlotte123

2017. június 30.

Nagyon tartós. A legtartósabb amit eddig kipróbáltam,pedig a munkám miatt (sminkes) jópárat teszteltem már. Ez vált be leginkább.
A fekete tökéletesen a helyén marad,meg a vízvonalban is.

charlotte123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

A fekete tökéletesen a helyén marad,meg a vízvonalban is.

gogtina

2017. június 27.

Rengeteget vettem már és még mindig tart a szerelem. Van, hogy vízvonalba, vagy hogy a szempillák tövébe tus helyett teszek és tökéletesen a helyén marad egész nap.

gogtina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!