KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zuleica, az összetevőket feltöltötte: Adryenn, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   0,28 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Hosszantartó és intentív színű szemceruza

Szuper könnyű felvinni az innovatív csavarós mechanizmusnak köszönhetően és garantálja a hosszantartó színhatást.

Ár: 549, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 250 Ft , Eladó: Ginniiee
Állapot: Teljesen új, sosem próbált. , Helyszín: Budapest, fizetés: Posta, személyes átvétel, banki utalás.
Ár: Csere , Eladó: Koromfelho
Állapot: Párszor használt, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás ,posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Gina1978

2018. április 17.

Két színben próbáltam. A fekete nagyon bevált, többször újravettem már. Tartós, nem kenődik el, jól pigmentált, megfelelő keménységű, nem kell faragni, jó az ára... nem hiszem, hogy a közeljövőben kipróbálok mást. A fehéret a vízvonalamon próbáltam ki. Nem rossz, tulajdonképpen a fentiek igazak a fehérre is, de nekem kicsit irritálja a szemem.

Gina1978
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

Kise

2018. április 17.

Sokkal jobb, mint az általam eddig preferált Avonos szemceruza. Míg ezt elég egyszer végighúzni a felső szemhéjon, az avonost többször kell, hogy fogjon /sokkal keményebb, romlott a színvonala./ Nekem zöld színben van meg, nem kenődik fel a felső szemhéjra, tartós, színe intenzív, ára remek.. Kell még több? Jellemzésben nem, színárnyalatban feltétlen:)

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

lumpursky

2018. április 17.

Tartósabb mint bármely más drága termék. Biztosan újra fogom venni!

lumpursky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Tartósabb mint bármely más drága termék. Biztosan újra fogom venni!

Audrey91

2018. április 16.

Nagyon szépen fog, erőteljes a színe és nem kell hegyezni. :) Nem ragad fel a szemhéjamra. A 17-es kék (Tu-Tu-Touquoise) árnyalatban vettem, szívesen kipróbálom majd a többit is. :)

Audrey91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

babszem81

2018. április 15.

Legeslegjobb: tartós, intenzív színek, egész nap fent és a helyén marad, egy húzás is jól pigmentált, szinte nem is fogy, így sokáig elég. Szemhéjra, vízvonalba egyformán hozza az általam leírtakat. Ár/érték arányban verhetetlen. A klasszikusokat szereztem be első körben: fekete, fehér, arany, ezüst (ezek valós króm színek). Imádom!

babszem81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 15.

pflaume

2018. március 27.

Teljesen elégedett vagyok a termékkel, a vízvonalamat húzom ki vele. Egész nap tart, és olcsó is, szóval szuper!

pflaume
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

pEni

2018. március 26.

Fantasztikus!!
Szerintem simán veri a legtöbb magasabb árkategóriás szemceruzákat. Én vízvonalra szoktam használni, egész nap maszatolódás nélkül kibírja! Praktikus, mert tekerős, így nem kell szenvedni a hegyezéssel sem. Nem fogy gyorsan sem.
Ennyi pénzért nagyon megéri, mióta erre rátaláltam, semmi mást nem használok. :)

pEni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

Fantasztikus!!

shajni

2018. március 21.

Nagyon jó. Simán lepipál nagyon sok szemceruzát, mind árban, mind minőségre.Tartós, intenzív szín, (nekem a Lucky lead árnyalat van meg) és ami nálam meglepő, hogy még délután is ugyanott van a szememen, ahova reggel rajzoltam :) tehát nem maszatolódik.

shajni
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 21.

pjsnktt

2018. március 18.

Próbáltam előtte más márkájú ceruzákat és a fő szempont az volt, hogy azért ne legyen nagyon drága. Azt kell mondjam,hogy tökéletesen teljesít. Tartós, szépen fed, olcsó.

pjsnktt
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

drSz

2018. március 13.

Ez A szemceruza! Pontosabban A GÉLES szemceruza. Mindent tud amit kell. Tényleg longLasting. 12 órát is kibír, feltéve ha nem dörzsölöd a szemeid :D Azt semmi nem bírja.
Ár értékben verhetetlen. Ha tízszer leejted, azt is kibírja!
Az örök kedvenc! Főleg feketében :)

drSz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 13.

Ár értékben verhetetlen. Ha tízszer leejted, azt is kibírja!
Az örök kedvenc! Főleg feketében :)

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0