KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zuleica, az összetevőket feltöltötte: Adryenn, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   0,28 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Hosszantartó és intentív színű szemceruza

Szuper könnyű felvinni az innovatív csavarós mechanizmusnak köszönhetően és garantálja a hosszantartó színhatást.

Ár: 549, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 250 Ft , Eladó: Ginniiee
Állapot: Teljesen új, sosem próbált. , Helyszín: Budapest, fizetés: Posta, személyes átvétel, banki utalás.
Ár: Csere , Eladó: Koromfelho
Állapot: Párszor használt, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás ,posta

ariiratku

2017. december 7.

Két színbe volt meg /egy narancssárga és egy highlighter/. Praktikusnak tartom a csavargatós megoldást. Főleg a highlighter színű nagyon bejött, de irritálták a szemem :(

ariiratku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Ladybugx

2017. november 26.

Nekem a barna van meg és imádom. Egész nap a helyén marad (felső pillasort szoktam kihúzni) nem pereg. Abszolút megéri az árát.

Ladybugx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Bettina0424

2017. november 19.

Szuper jó és nagyon tartós nekem egész nap bírja a szememen. Mindenkinek ajánlom, mert a színei is nagyon szépek.

Bettina0424
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Szandis

2017. november 19.

Szerintem drogériás viszonylatban, ár érték arányban az egyik legjobb! Tényleg nagyon tartós! Nagyon megéri az árát, csak ajánlani tudom!

Szandis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

gragi

2017. november 9.

Régóta csak ezt használom, tökéletesen kitart egész nap. Amit nyújtania kell egy szemceruzának, azt tökéletesen produkálja, mindezt nagyon jó áron! Verhetetlen!

gragi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

petraczimer

Korcsoport: < 18
2017. október 29.

Hosszantartó, pigmentált, könnyű eltávolítani és nagyon jó az ára.

petraczimer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 29.

Hosszantartó, pigmentált, könnyű eltávolítani és nagyon jó az ára.

zsinike

2017. október 25.

Szép színe van és kellően tartós. Ennyiért szinte ajándék.

zsinike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Szép színe van és kellően tartós. Ennyiért szinte ajándék.

Agnes004

2017. október 24.

Sokáig tart, nem maszatolódik, nem kenődik és intenzív a színe. A feketét használom belőle évek óta :)

Agnes004
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

fannijaszberenyi

2017. október 22.

Ar-ertek aranyban szuper! En a feketet hasznalom altalaban, vizvonalon es felso szemhejon is ha lusta vagyok a gel szemhejtussal szorakozni. Szepen pigmentalt, konnyu vele dolgozni, es plusz pont, hogy tekeros! 5*

fannijaszberenyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

legallybrunette

2017. október 21.

Ha valami jóra lelek, egyből elkezdek izgulni, nehogy megszüntessék. Ezért a múltkor be is vásároltam ebből a cerkából hármat. Lehet, hogy rám fog száradni, de egye kukac. :D
A Lucky Lead az én választottam, remek ólomszürke (mint neve is sugallja). Lehet, hogy perverz vagyok, de nekem tusvonal helyett vált be, másnak biztosan az lenne a baja, hogy "nem elég fekete". A világos bőrömön pont elég sötét, és valahogy nem olyan harsány hétköznapra, mintha feketével húzgálnám ki a szemem. Be kell vallanom, hogy alsó szemhéjra nem olyan tökéletes, de valamiért a felsőn bombabiztosan fent marad. Vakarászást, dörgölést és egy kis délutáni alvást is kibír. Egy hegyezőt viszont lökhettek volna a végére.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!