KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zuleica, az összetevőket feltöltötte: Adryenn, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   0,28 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Hosszantartó és intentív színű szemceruza

Szuper könnyű felvinni az innovatív csavarós mechanizmusnak köszönhetően és garantálja a hosszantartó színhatást.

Ár: 549, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Essence ,Terra naturi, Aden szemceruzák
Ár: 700ft+posta , Eladó: monika1966
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: Foxpost , posta
Ár: 350 Ft+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: keveset használt, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. július 17.

Több színben is használom, nagyon szépen pigmentáltak és tartósak. A Rosy & Goldie a kedvencem.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

Vivienn05

2018. július 15.

Valahogy nekem ez a szemceruza nem jött be. Nem sokat bír ki rajtam. Fekete színben kaptam egyet, de ha használom akár egy leheletnyi árnyalásra is,egyszerűen 30 perc múlva úgy nézek ki vele mint egy panda.

Vivienn05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

Vivó

2018. július 11.

Legjobb szemceruza, amit valaha használtam és az ára is verhetetlen! Szupertartós, nem mászik el! Felső szemhéjamra (tus helyett) használom minden nap.

Vivó
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

LianaLia

2018. július 11.

A képen látható verzióban van meg. Krémes, pigmentált,tartós. A szín egyszerűen gyönyörű. Nagyon szuper cerka.

LianaLia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Elllla

2018. július 4.

Fekete színben van meg, a szépen pigmentált, a szememen is jól mutat, de sajnos a szemhéjam olajossága miatt nem túl tartós.

Elllla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

TimyeK

2018. július 3.

Még tini koromban próbálkoztam szemceruzákkal és ezek az essence ceruzák jöttek be leginkább, hiszen olcsók, szép pigmentált színűek és tartósak. Kényelmes használni, nem maszatolódik és az egész napot szépen bírta.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

tjulcsi87

2018. július 1.

Amióta kipróbáltam, csak ezt használom, szeretem, hogy csak tekerni kell és nagyon tartós. Kedvencem a hot chocolate árnyalat, amiből gyakran kettőt is veszek, mert nehéz találni :)

tjulcsi87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Veronikaa

2018. június 18.

Több színnel is rendelkezem és azt kell mondanom ebben az árkategóriában a legjobb. Nem maszatolódik, hosszan tart. Plusz pont, hogy nem kell faragni.

Veronikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Alexandra19

2018. június 10.

Precízen lehet vele dolgozni, tartós ( esőben sem folyt le) és a színe is szép. Nekem a sötétbarna van meg. Biztos ujravenném.

Alexandra19
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

Tmika

2018. június 8.

Két árnyalata van meg, a hot chocholate és a hot scorch, mindkettőt nagyon szeretem. Az ára is jó, tartós, és könnyű vele dolgozni. Más színeket is ki fogok próbálni.

Tmika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0