KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zuleica, az összetevőket feltöltötte: Adryenn, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   0,28 g

Hosszantartó és intentív színű szemceruza

Szuper könnyű felvinni az innovatív csavarós mechanizmusnak köszönhetően és garantálja a hosszantartó színhatást.

Ár: 250 Ft , Eladó: Ginniiee
Állapot: Teljesen új, sosem próbált. , Helyszín: Budapest, fizetés: Posta, személyes átvétel, banki utalás.
Ár: Csere , Eladó: Koromfelho
Állapot: Párszor használt, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás ,posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Cat21

2017. október 13.

Nagyon jó árban és színekben van. Eléggé tartós, csak egy kicsit kopik meg a nap végére.
Kedvencem a fekete, ami nagyon tartós és a zöld ami kicsit hamarabb kopik.
De a fekete szemceruza tovább bírta szemhéjon mint a Clinique szemceruzám.

Cat21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

Kedvencem a fekete, ami nagyon tartós és a zöld ami kicsit hamarabb kopik.
De a fekete szemceruza tovább bírta szemhéjon mint a Clinique szemceruzám.

bran65

2017. október 1.

Ár-érték arányban nagyon jó szemceruza. Pár óra után nekem eltűnik a vízvonalról, de legalább nem maszatolódik és nem folyik. Ennyi pénzt bőven megér!

bran65
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

cherry19

2017. szeptember 26.

Bár eddig nem túl sok szemceruzám volt, határozottan jelentem ki, hogy ez a legjobb!! Reggel megcsinálom vele a szemem, 5 óra körül semmi nyoma maszatolódásnak/kenődésnek!! Fergeteges! Már a másodikkal használom, másmilyet nem is fogok venni:)

Update talán 2 évvel később: most már 5 színt próbáltam belőle (hot chocolate, black fever, say hi lighting, groovy grass, purple grey'n) és nem a kedvencem. Utóbbi hármat alsó vízvonalamon használom színesebb sminkeimhez és eltűnik 2 óra alatt. A barnát és a feketét szempillatő sötétítésére használom majd hasonló színű szemhéjpúderrel fixálom (vízvonalamon ezt nem bírom megcsinálni, zavarja a szemem a púder), úgy jobban bírja, de nap végére ugyanúgy elkenődik. Nem szeretem a szemceruzákat és nem is használtam sokfélét, de ebből a verzióból sem fogok többet venni. Kap egy közepest, de nem tudom jó szívvel ajánlani senkinek.

cherry19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

mókincs

2017. szeptember 26.

Imádom! Régóta használom, több árnyalatom is van. Valóban hosszantartó, nem maszatolódik el - na jó, egy izzasztó edzést azért ez sem bír ki mozdulatlanul. Praktikus, hogy tekerős, így nem kell hegyezni és azon aggódni, hogy most mennyit farigcsál el belőle az ember.
Nagy szívfájdalmam, hogy tavaly ősszel megújult a szortiment, a 18 Berry Merry árnyalatot kivonták (előtte még jól feltankoltam belőle, de már most aggódok, hogy mi lesz ha elfogy...)

mókincs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

vaszily60

2017. szeptember 22.

Van jó is és rossz tapasztalatom is a termékkel kapcsolatban, de a sötétebb szürkés mégsem fekete árnyalatú aminek most a számát hirtelen nem tudom,az bevált.
Nem maszatol,szépen lehet vele dolgozni.
szeretem :)

vaszily60
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Nem maszatol,szépen lehet vele dolgozni.
szeretem :)

nonoicz

2017. szeptember 20.

Zseniális termék a kategóriájában: automata csavarós, felvitelkor satírozható, de később kibír a helyén 12 órát is. A lucky lead árnyalat mindig nálam van, nagyon szép sötétszürke, ami hétköznapra sokkal jobban passzol nekem szürkés szemhez, mint egy fekete.

nonoicz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Dea

2017. szeptember 10.

Update: Kipróbáltam a bőrszínű változatot is,hát az kicsit tovább bírta, de ez sem az igazi.

Egyszer próbáltam a vízvonalon, de nekem sajna ez is eltűnt rövid időn belül a vízvonalamról, aki nagyon "könnyezős" ilyen miatt annak nem ajánlom..

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Nicu

2017. szeptember 9.

A hot chocolate árnyalat van meg. Szép barna színe van, kellemesen krémes az állaga. Felső szempillatőbe használtam, de sajnos 3 óra múlva már semmi sem látszott belőle nyáron, a melegben, most viszont jól tart.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

stenonis

2017. szeptember 5.

Update: az utóbbi kettő, amit vettem, valahogy szárazabb volt, nem siklott szépen, lemállott rólam. Leváltottam szegényt :/

Imádnivaló. Könnyű használni, kellően puha, és én is szeretem, hogy tekerős. Tényleg tartós, még vízvonalon is, és jól működik alapként.

stenonis
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

cooleva

2017. szeptember 1.

4 színem is van belőle (fekete, csoki, ezüst és szürke) , és ezek mind kis forintos csodák számomra! Egész nap tartanak, nem másznak, nem kenődnek sehova..imádom őket!

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!