KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zuleica, az összetevőket feltöltötte: Adryenn, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   0,28 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Hosszantartó és intentív színű szemceruza

Szuper könnyű felvinni az innovatív csavarós mechanizmusnak köszönhetően és garantálja a hosszantartó színhatást.

Ár: 549, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 250 Ft , Eladó: Ginniiee
Állapot: Teljesen új, sosem próbált. , Helyszín: Budapest, fizetés: Posta, személyes átvétel, banki utalás.
Ár: Csere , Eladó: Koromfelho
Állapot: Párszor használt, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás ,posta

Ayran

2018. február 19.

Árához képest egy kiváló termék. A barna színt használom évek óta és valóban tartós, ahogy írja.

Ayran
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Gemma25

2018. február 15.

A itteni hozzászólások hatására választottam ezt a márkát. Zöld színt vettem, nem bántam meg. Könnyen felvihető, tartós, nem kenődik. Jól pigmentált szín apró csillámokkal, Használata könnyű, vékony vonal is húzható. Ár-érték arányban verhetetlen.

Gemma25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 15.

Andzsella

2018. február 11.

Ajándékba kaptam még egy rendelésnél 3 essences szemceruzát, egy rózsaszínt, egy kéket és egy ezüstöt. A kéket nem nagyon használtam mert mindig úgy gondoltam ha szemhéjpúder vagy tus a kék nem az én színem, viszont a kezemre húzva látszott, hogy elég erős és tartós. A rózsaszínnel szoktam átmenetes tust csinálni a barna dougles long lasting eyelineremmel, az úgy szerintem nagyon szép és nem olyan harsány, mint egy hétköznapi fekete tus. Az ezüstöt a vízvonalamra próbáltam ki, de nem is tudom, vagy túl átlátszó volt vagy kikönnyeztem, mert nem tapasztaltam semmilyen változást :D

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

redrick

2018. február 6.

Az első szemceruza, ami nem irritálja a szemeim, emellett rendkívül tartós, élénk, nap elején felkenem és estig marad, kétórás kegyetlen edzéssel is tesztelve, minimális a pandásodás. Hegyezővel nem kell szórakozni, az ára teljesen korrekt, emellett az extrém(nek számító) színválaszték rögtön megfogott, a 9-es cool down árnyalat a number one.

redrick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Reb

2018. február 3.

Barna (Hot chocolate) és sötétszürke (Lucky lead) színű van meg. (Régebben feketém is volt, de az rajtam túl kemény színhatású volt.) Nagyon jó tartós, pedig zsíros a szemhéjam, és rejtett is, de csak a legrosszabb napokon kenődik el. (Vízvonalra nem szoktam tenni, mert a felső vízvonalam egy az egyben nem látszik, alulra pedig nagyon ritkán teszek bármit.) Tudásához képest olcsó. Hétköznapokra és alkalomra is ideális.
UPDATE: Említettem már, hogy nekem ez a ceruza lett a kedvencem mind közül? A 20-as Lucky Lead az én színem, az alapdarab, az abszolútum, a csodafegyver! Nem tudom lecserélni semmivel azóta sem. Hatcsillagos :)

Reb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Buklika

2018. február 1.

27-es, purple rain árnyalatot vettem meg (az itteni pozitív vélemények és a tisztességes összetevők miatt). Kicsit féltem, hogy nagyon harsány és hivalkodó lesz felkenve (a boltban nem teszteltem kézfejen) de szerencsére egyáltalán nem ilyen, kifejezettem hétköznapi, visszafogott/halvány/normál lila szine van.
Praktikus a kiszerelés!

Buklika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

Praktikus a kiszerelés!

Erika729

2018. január 31.

Nálam alapdarab már 6-7 éve a csokibarna színű. Nem kenődik, nagyon pigmentált. Csak ajánlani tudom! Csillagos 5-ös.

Erika729
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

shajni

2018. január 30.

Nagyon jó. Simán lepipál nagyon sok szemceruzát, mind árban, mind minőségre.Tartós, intenzív szín, (nekem a Lucky lead árnyalat van meg) és ami nálam meglepő, hogy még délután is ugyanott van a szememen, ahova reggel rajzoltam :) tehát nem maszatolódik. Ha nagyon precízen bánunk vele, akkor akár tusvonalat is helyettesíthetünk vele, de alkalmas satírozásra is.

shajni
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 30.

StrangerCreams

2018. január 29.

A márka már sokszor okozott meglepetést, mert nagyon meglepő áron tudnak nagyot villantani, ez a ceruza is olyan. Nekem barna színben van, nem kenődik, hosszan tart, szép természetes színe van, könnyű használni, love-love-love.

StrangerCreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Viragocska11

2018. január 29.

Legjobb minőségű szemceruza. Ujra veszem mar tobb éve. Nem kenodik, a nap vegen is a helyen van. Dragabb kategoriaban sincs jobb.

Viragocska11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0