KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zuleica, az összetevőket feltöltötte: Adryenn, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   0,28 g

Hosszantartó és intentív színű szemceruza

Szuper könnyű felvinni az innovatív csavarós mechanizmusnak köszönhetően és garantálja a hosszantartó színhatást.

Ár: 250 Ft , Eladó: Ginniiee
Állapot: Teljesen új, sosem próbált. , Helyszín: Budapest, fizetés: Posta, személyes átvétel, banki utalás.
Ár: Csere , Eladó: Koromfelho
Állapot: Párszor használt, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás ,posta
Krémmánia Kedvencek a -től
Redlips

2017. április 24.

A 01 Black Velvet árnyalat van meg és nagyon kenődik, nagyon elmászik a helyéről.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

merciszb

2017. április 23.

Szép, pigmentált. Az alsó vízvonalamra használom és nem kenődik le.

merciszb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Szép, pigmentált. Az alsó vízvonalamra használom és nem kenődik le.

Rure90

2017. április 20.

Tökéletesen bevált, nem kenődik el, sokáig fenn marad. Nem okoz irritációt.

Rure90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Tökéletesen bevált, nem kenődik el, sokáig fenn marad. Nem okoz irritációt.

juditjanka

2017. április 14.

Hm hm...érdekes kis dolog ez,mert a Hot Chocolate árnyalatát évek óta töretlenül használom (tuti elment vagy 8 db), remek, nem kenődik, csak minimálisan, egész nap fennmarad a belső vízvonalon is...De a többi?!!! A fekete konkrétan az első pár pislogástól szétkenődik, ahol csak tud...hihetetlen, mekkora különbség van árnyaltok között, a fekete nálam kuka, még füstös sminkhez sem jó, mert annyira szétkenődik, hogy csak véletlenül odanyúlok, és vége, mindenhova jut..a barna viszont tényleg nagyon jó. Ezért összességében közepes csak, mert szerintem legtöbbünknek a fekete is elég jól jönne :(

juditjanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

zsonody

2017. április 14.

Amennyire szeretem az Essence tartós szájceruzáit, annyira nem vált be ez a szemceruza. Azt hittem ez is szuper ár-érték arányú termék lesz, mint a szájceruza, de nekem konkrétan sehol sem tartós. Két árnyalatban van meg, de sem vízvonalon, sem szempillatőnél nem marad meg megfelelő ideig, úgyhogy nem igazán szeretem őket. Talán túl sokat vártam az itteni vélemények alapján.

zsonody
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Orsi0401

2017. április 12.

Meglepően tartós tényleg. Az itteni vélemények hatására vettem a tizedik fekete szemceruzám mellé, mivel könnyen elmaszatolódnak rajtam a szemceruzák, mindig keresem a jobbat, hátha...A színe tényleg szép intenzív fekete, és nem túlzás, de simán veri a sokkal drágábbakat tartósságban, nem kenődik fel a szemhéjamra és a helyén marad egészen sokáig. Örülök neki, hogy ilyen áron még lehet ilyen minőségű sminkterméket venni, célszerű lesz bevásárolni belőle azt hiszem.

Orsi0401
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 12.

Mano1234

2017. április 12.

Kedvenc szemceruzám 🙂 Tartós, nem kenődik, a színe is intenzív fekete és sokáig kitart. Nem gondoltam, hogy ennyi pénzért találok ilyen jó terméket. Biztosan nem veszek ezentúl mást.

Mano1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

tagnes96

2017. április 8.

A legjobb szemceruza, amit valaha használtam. Örülök, hogy ilyen olcsón kapok egy baromi jó terméket, ami nem kenődik el és tartós.

tagnes96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

dorina9487

2017. április 4.

Nekem a 25-ös türkiz szín van meg,nagyon szép intenzív színe van. Megéri az árát. Szeretem az essence termékeket.

dorina9487
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 4.

Noncs

2017. március 27.

3 árnyalatom is van belőle. Legjobb szemceruza! Egész napot kibír kenődés és maszatolódás néklül. Ezért az árért pedig ajándék. 😀

Noncs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!