KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2015. február 20.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható.

A Krémmánia legjei: Essence Stay All Day korrektor

Ár: 949, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 350 , Eladó: lilagomba
Állapot: A képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten (Westend preferrált), de szívesen postázok is
4+1 csomag
Ár: 1500 Ft , Eladó: Genever
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után postázás

Katie

2018. október 17.

Nekem is a fedésével van problémám, karikás szemekre annyira nem jó. Az állaga tetszik, és az is, hogy illatmentes. Ennyi pénzért szerintem nem rossz.

Katie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Brami

2018. október 14.

Borzalmas. Abszolút semmi fedés. Szemöldök kiemelésre elhasználgattam.(ja és talán 3 hét után ki is fogyott..vagy beszáradt.)

Brami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

FanniV

2018. október 7.

valóban tartós, azonban nem találtam a bőrszínemnek megfelelő árnyalatot (nagyon világos)

FanniV
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

mumini

2018. szeptember 12.

Elég alacsony a fedése, akinek nincsenek nagyon sötét karikái, annak jó lehet.

mumini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Elég alacsony a fedése, akinek nincsenek nagyon sötét karikái, annak jó lehet.

masni987

2018. szeptember 6.

Bevált és illata sincs, ami nagyon pozitív, mivel nem szeretem ha külön illatanyagokat adnak hozzá a sminkekhez. Erősebb piros foltoknál korrektor stifttel együtt használom. Szépen egyenletesen eloszlatva szerintem teljesen korrektül eltünteti a foltokat.

masni987
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

sailorluna

2018. szeptember 5.

többször újravettem. tetszik az állaga, könnyen el lehet dolgozni, de csak halványítani tud a szem alatti karikákon. bár lehet, jobb is így, mivel nekem nagyon természetellenesnek hat a full fedés a szemek alatt. pattanásokra nem igazán való a fényvisszaverő hatása miatt. 16 órát semmiképpen nem bír, inkább csak fél (munka)napot, napközben azért érdemes frissíteni. mindennapi használattal gyorsan fogy.

sailorluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

lavandaire

2018. szeptember 5.

Ha az embernek nincs szüksége sok fedésre, viszont el akarja tűntetni a szem alatti karikákat, vagy legalább csak egy kicsit elhalványítani annak jó. Pattanást eltűnteni vagy bármiféle bőrhibát jobb ha nem. A tartóssága? Én lepúdereztem alaposan de délre már nem láttam belőle semmit pedig egy nagyon jó púdert használtam. Van jobb is, még akár ebben az árkategóriában is.

lavandaire
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

HNReni

2018. augusztus 14.

Könnyű eloszlatni, megfelelő a fedése. Szépen eltűnteti a bőrhibákat, szem alatti karikákat. Elégedett vagyok vele.

HNReni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Makemeshine

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 12.

Korrektornak borzalmas,de kiemelni a szemöldököm jó😅

Makemeshine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Korrektornak borzalmas,de kiemelni a szemöldököm jó😅

Forever0415

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 6.

20-as árnyalata van meg, nem az én színem. Tartósságáról túlzottan nem tudok nyilatkozni, pár órát jól bír, de megülhet a ráncokban. Könnyen eldolgozható de gyenge a fedése.

Forever0415
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.