KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2015. február 20.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható.

A Krémmánia legjei: Essence Stay All Day korrektor

Ár: 949, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 350 , Eladó: lilagomba
Állapot: A képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten (Westend preferrált), de szívesen postázok is

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Timeatm

Korcsoport: < 18
2018. január 7.

Az ára jó és olyan a semminél jobb kategória. Fedése alacsony és nem túl tartós, de nem egy rossz termék.

Timeatm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 7.

Naochi

2018. január 3.

Update: szörnyen kipattogtam tőle, kuka.
Nekem nagyon bevált. Szépen teszi a dolgát, jól eltünteti amit lehet, de a sötétebb karikákat már nem biztos, hogy maradéktalanul elrejtené. Azt igérik, hogy tartós, ezt csak alátámasztani tudom, nekem nap végéig helyén maradt.

Naochi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

Update: szörnyen kipattogtam tőle, kuka.

Betti22

2017. december 28.

Nem is tudom. Megvettem, kipróbàltam, hát... nekem az àllaga picit tömör, ès nehezen akart beszìvódni. Utóbbi lehet azèrt volt, mert alà hasznàltam szìnezett, mattító hidratàlót. Aztàn pàr óra alatt összeèrt, ès úgy màr egèsz jól nèzett ki. Viszont nekem a lovely magic pen-je sokkal jobban bevàllt, ezèrt ezt az essence korrektort inkàbb elajàndèkoztam. Az èn sötèt karikàimra csak a kis tègelyes camouflage vàlt be az essencetől, talàn azèrt is, mert annak kicsit sötètebb a szìne, mint a lovelynak, csak utóbbi nem ül bele a ràncokba. Egyèbkènt èrzèkeny, mindenre hisztis bőröm van, úgyhogy az essence termèkek egyèbkènt sem jók nekem, bàr szerencsère a szemem körül nem szoktak gondot okozni, de ha màshova kennèm, lehet, hogy kipattognèk. Adok neki 4 csillagot, mert nem rossz amúgy csak az èn bőrtónusomnak ès tìpusomnak nem a legjobb.

Betti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Timitoth13

2017. december 28.

Tartóssága egyenlő a nullával. Fedése megint csak elenyésző. Fixálással is képes elmozdulni .Nekem nem váltbe.

Timitoth13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Fruzsi

2017. december 17.

Nem is értem ezt a sok jó véleményt. A legvilágosabb színt vettem meg világos, fehér-rózsaszínes, hideg tónusú bőrömhöz. A szem alatti karikákra használom. Mikor felviszem az ecsettel a két szemem alá, és dolgoznám el utána, addigra kb. beszívja (?) a bőröm, tökéletesen hozzáidomul a szín olyannyira, hogy gyakorlatilag nem is látszik. Fedése nagyon gyenge. Fixálom púderrel mindig, de a tartóssága így is kritikán aluli. 16 óra? Persze...esetleg 2-3 óra. Hiába a jó összetevők, ha elfogy, új korrektort kell keresnem.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Marcsika0720

2017. december 16.

Véletlenül a sötétebbik árnyalatban vettem meg de ettől függetlenül szeretem. Kicsit sűrűbb mint az essence camouflage korrektora de szépen eldolgozható ez is. Nekem egy szinten van az előbb emlîtett essences korrektorral. Jó a fedése ez sem ül bele a ráncokba, viszonylag tartós. Nagyon jó áron kapható és sokáig elég. Én bőrhibàkra nem használom de a szem alatti karikáim elfedésére tökèletes.

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

aalleexxaa

2017. december 16.

Ár-érték arányban tökéletes. A színe jól lefedi a reggeli karikáimat,nem nehezíti el a bőröm,könnyen fel lehet vinni,nem kenődik. Szeretem nagyon,biztosan újra fogom venni!

2017. 12.16: Valahogy elkezdett irritálni a szemem körül. Nem vagyok benne biztos hogy a szempillaspirálom,vagy ez. De levonok egyet tőle.

aalleexxaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

zsvirag

2017. december 16.

Fedni fed, de nem tartós. Szem alatti karikákra használom, segít rajta, de a hatás gyorsan el is múlik. Ár-érték arányát tekintve viszont nagyon jó.

zsvirag
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

NyMirjam

2017. december 11.

Szeretem az essence termékeket.
Ár érték arányban tökéletes.
Szem alatti karikákra használom,nem teljesen tünteti el őket. 16órát szerintem senki nem várja el tőle. Többszörújra vettem már. :)

NyMirjam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Szeretem az essence termékeket.
Ár érték arányban tökéletes.

mandala77

2017. november 18.

Nekem a Natural Beige árnyalat van meg, és még így ősszel is szinte tökéletesen illeszkedik az arcbőröm színéhez. Nem irritál - pedig hiperérzékeny vagyok - , és egyelőre azt sem tapasztaltam, hogy szárítaná a bőrömet. Szem alatti karikákra ugyan nem próbáltam, apróbb bőrhibákra viszont igen, és szépen elfedi. Olyankor használom, amikor nincs kedvem és/vagy időm alapozót feltenni, de vannak pattanások, bőrhibák vagy piros foltok az arcomon. A (16 órás) tartósságáról nem tudok nyilatkozni, általában 3-4 órán belül lemosom, addig viszont tényleg a helyén marad, és fedi amit kell. Ilyen tempóban biztos sokáig elég lesz. Előbb-utóbb kipróbálom szem alá is, ha nagyon meglátszik rajtam a kialvatlanság. Addig megy az 5 csillag.

mandala77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.