Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2015. február 20.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható.

A Krémmánia legjei: Essence Stay All Day korrektor

Ár: 949, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Emrana

2019. február 20.

Közepes fedése van, de a mindennapi sminkre tökéletes

Emrana
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Közepes fedése van, de a mindennapi sminkre tökéletes

mumini

2019. február 7.

Elég alacsony a fedése, akinek nincsenek nagyon sötét karikái, annak jó lehet. Alapozóval szoktam használni, azzal együtt egész jó.

mumini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

Legadema

2019. január 21.

Egyszer megvettem a sok pozitiv vélemeny után, de nem tett rám külösebben nagy hatást. Egyszer fotózás előtt, ezt tettem a szemem alá és a képeken semmi változás nem volt. Nem tudok rosszat mondani róla, de nálam semmit nem használt.

Legadema
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Zsina01

2019. január 6.

Update: levonok még egy csillagot, ugyanis találtam egy másik korrektort, ami passzol a bőröm színéhez. Ezt nem fogom újravásárolni.

Ez volt az első korrektor, amit a szemeim alatti karikákra vettem. Elhasználgattam, de még gondolkodom az újravásárláson, mert azért voltak vele problémáim. A legfőbb bajom a színnel volt. A 2 árnyalat édeskevés és a világosabb árnyalat is picit sötét volt nekem, szóval ha használni akartam, akkor csak hosszas eldolgozás után lett természetes a hatás és hát bevallom, a reggeli rohanásban nem volt túl sokszor kedvem hozzá... Továbbá még kicsit szárított is, mert éreztem egy kis húzódást minden egyes használat után. De az ára nagyon jó, és sajnálom, hogy sokakkal ellentétben nekem nem igazán vált be.

Zsina01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

Veronika1

2019. január 4.

Nagyon jó korrektor árkategóriájában. Többször újravettem már.

Veronika1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Nagyon jó korrektor árkategóriájában. Többször újravettem már.

macskusz

2018. december 28.

Egyszer kipróbáltam, de nem fedett jól, szárított és a szemem alatti ráncokba is beült.

macskusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

GyorfiBernadett

2018. december 20.

Tenyleg hamar elfogy,nm is olyan nagy fedesu,oxidalodik is,szerintem meg ezen az aron is kaphato sokkal jobb,essencetol sajnos mas korrektor sem valt be .

GyorfiBernadett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 20.

Baloghvivi

2018. december 19.

Ezt a korrektort tobbszor ujravettem.
De rajottem, hogy eleg draga, nem tart sokaig, hamar fogy, es semmi extra sincs benne. Nem szaritott, es tartott ugyahogy. Nem igazan fedett, es latszott hogy van rajtam valami.
Mar nem szeretem a korrektorokat, szerintem tobbet er egy jo alapozo🙂

Baloghvivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 19.

Ezt a korrektort tobbszor ujravettem.
Mar nem szeretem a korrektorokat, szerintem tobbet er egy jo alapozo🙂

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Nem fed megfelelően, de olyasvalakinek, akinek szép bőre van, és nincs mit elfednie, mindennapos sminkhez jó lenne. Ezen kívül nincs más véleményem.

yifan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

AppleMaple

2018. december 10.

A 10 Natural Beige van meg, szerintem elég átlagos, az ár/érték arányban megfelelő. Jó egyszer kipróbálni.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.