KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2015. február 20.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható.

A Krémmánia legjei: Essence Stay All Day korrektor

Ár: 949, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
6+1 sminkcsomag
Ár: 3000 Ft , Eladó: Genever
Állapot: Leírás szerint, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel Szegeden, vagy előre utalás után postán maradó ajánlott levélként/Foxpost csomagként küldöm

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Nem fed megfelelően, de olyasvalakinek, akinek szép bőre van, és nincs mit elfednie, mindennapos sminkhez jó lenne. Ezen kívül nincs más véleményem.

yifan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

AppleMaple

2018. december 10.

A 10 Natural Beige van meg, szerintem elég átlagos, az ár/érték arányban megfelelő. Jó egyszer kipróbálni.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Banszky

2018. november 5.

Nagyon világos színt sikerült belőle választanom,így nem igazán használtam ki amiben szerepe volt annak is,hogy jócskán beleül a ráncokba 2 perc alatt.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

bri16

2018. október 29.

Nem fed megfelelően. Esetleg csak a kisebb bőrhibák elfedésére ajánlom, a szem aalatti karikákra nem nyújt megoldást. Tartósságot tekintve hamar elkenődik, illetve bele ül a ráncokba.

bri16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

Vanillacream

2018. október 28.

Imádom az Essence márkát, komolyan az egyik kedvencem, de... Nem ez a terméke! :( Úgy vélem egy korrektornál meghatározó elem a fedése, és ennek az gyenge. Nagyon gyenge... Konkrétan egy másik korrektor felkenése után rakok ebből még egy réteggel a szemem alá, úgy végülis egész jó az összhatás. Aztán ami fura, hogy hamar elfogyott. Legalábbis ezt gondoltam. De a vége meg mégsem akar kiürülni! Ezt úgy képzeljétek el, hogy a kis ecsetével rendes adagot rég nem tudok kiszedni a tubusból, de egy kicsit azért mindig ad. Így nincs szívem még kidobni, mert ugye minden csepp számít, de teljesen azt érzem hogy a termék sajnálja tőlem az anyagot! :D Ettől függetlenül a márkát továbbra is imádom, és remélem ezen pedig változtatnak majd a visszajelzések alapján. :)

Vanillacream
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Katie

2018. október 17.

Nekem is a fedésével van problémám, karikás szemekre annyira nem jó. Az állaga tetszik, és az is, hogy illatmentes. Ennyi pénzért szerintem nem rossz.

Katie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Brami

2018. október 14.

Borzalmas. Abszolút semmi fedés. Szemöldök kiemelésre elhasználgattam.(ja és talán 3 hét után ki is fogyott..vagy beszáradt.)

Brami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

FanniV

2018. október 7.

valóban tartós, azonban nem találtam a bőrszínemnek megfelelő árnyalatot (nagyon világos)

FanniV
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

mumini

2018. szeptember 12.

Elég alacsony a fedése, akinek nincsenek nagyon sötét karikái, annak jó lehet.

mumini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Elég alacsony a fedése, akinek nincsenek nagyon sötét karikái, annak jó lehet.

masni987

2018. szeptember 6.

Bevált és illata sincs, ami nagyon pozitív, mivel nem szeretem ha külön illatanyagokat adnak hozzá a sminkekhez. Erősebb piros foltoknál korrektor stifttel együtt használom. Szépen egyenletesen eloszlatva szerintem teljesen korrektül eltünteti a foltokat.

masni987
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.