KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2015. február 20.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható.

A Krémmánia legjei: Essence Stay All Day korrektor

Ár: 949, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 350 , Eladó: lilagomba
Állapot: A képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten (Westend preferrált), de szívesen postázok is

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Tina6

2018. április 17.

Bőrhibák elfedésére szoktam használni ,nekem bevált :)

Tina6
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Bőrhibák elfedésére szoktam használni ,nekem bevált :)

nita99kasler

2018. április 12.

Sajnos nekem nem vált be. Mikor felviszem még csak-csak takar, de pár óra után nagyon elmászik a helyéről, és elég csúnyán is mutat:/

nita99kasler
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

Noemi24

Korcsoport: < 18
2018. április 7.

Azért vettem meg, hogy a bőrhibáimat el tudjam tűntetni, de sajnos erre nem igazán vált be. A szem alatti részen azért már sokkal jobban használ, de igazság szerint nem vagyok elájulva ettől a terméktől, mert nem túl jó a fedése. Ár-érték arányban elég jó, viszonylag sok termék van a kiszerelésben. Nagyon világos bőröm van, így egyértelműen a világosabb árnyalatot vettem meg, de sajnos kicsit sötét (Ez természetesen nem a termék hibája :'D).

Noemi24
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 7.

verona997

2018. március 22.

Szemem alá szoktam használni a fedése nemannyira jó de igy alapszinten elmegy és az kivételesen jó hogy ecsetes a vége

verona997
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

MissBako

2018. március 20.

Régi nagy kedvencem. Leginkább a tini korosztálynak ajánlanám, mert az idősebbeknek van ettől komolyabb darab is. Gimis éveim alatt imádtam, így megérdemli a max. csillagszámot.

MissBako
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 20.

petra04

2018. március 13.

A szemem alá szoktam használni a krémes állaga miatt. A pattanások eltüntetésére már másik fajta korrektort használok ez nem elég rá... Ár érték arányban nálam 4 csillag.

petra04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

anonimusgirl96

2018. február 26.

Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Jól elfedi a szem alatti karikákat, szembázisnak is tökéletes nekem. De a pattanásokat, piros foltokat abszolút nem tudja eltüntetni, csak úgy kenegetem rajta, de szinte ugyanúgy látszik a pirosság, duzzanat...Ha meg több rétegben vinném fel, akkor nagyon csúnya narancssárga színe lesz, pedig többször is adtam neki egy újabb esélyt, próbáltam minél aprólékosabban eldolgozni. Ennyi pénzért nem éri meg. Akkor már maradok a Catrice Camouflage korrektornál, ami asszem kb. 200ft-al drágább és ezerszer jobb...

anonimusgirl96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

lucanagy018

2018. február 25.

Elég jó kis korrektor, a szem alatti karikákat szépen elfedi és a kisebb (nagyon kicsi) hibákat (pl. kisebb pirosság) de egy pattanással már nem bán el sajnos. Ezért a 3 csillag. Plusz nekem csak ecsettel vihető fel rendesen.

lucanagy018
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

KubDor

2018. február 20.

Jó az ára és az árnyalatok. Nem gyűlt be a ráncok közé és nem szárított. A fedése lehetne jobb, és nem olyan tartós. Érdekelne, hogy hova tűnik :D természetes hatás, pont a gyengébb fedés miatt, szem alatti karikákra használom, és beválik, ha peig pótolni kell, bírja a több réteget. Nagyon néha garnier bb krémet használok, és jóban vannak egymással, alá és fölé is próbáltam, és jól fednek együtt.

KubDor
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

glitter20

2018. február 18.

ár-érték arányban szerintem ez a legjobb korrektor, ami az egyszerűbb drogériákban is kapható. kipróbáltam ez után egy háromszor ilyen drága terméket és meg kell mondjam: nem hozta ezt a hatást. mindenkinek csak ajánlani tudom.

glitter20
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 18.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.