KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2015. február 20.

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható.

A Krémmánia legjei: Essence Stay All Day korrektor

giny96

2017. április 28.

Átlagos kis korrektor. Azért vettem meg, mert a Catrice folyékony korrektora nem volt a polcokon, így erre ruháztam be. De a Catrice-es után túl nagy elvárásaim voltak. Egyáltalán nem fed, nehéz eldolgozni, mert nagyon hamar megszárad és nap végére nyoma sem marad.

giny96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

Nora85

2017. április 27.

Nekem abszolút bevált. Tökéletesen el tudom tüntetni a szem alatti karikát, orr tövében levő pirosságot vagy egy-egy "műtét" nyomát. :D Plusz még nagyon olcsó is.

Nora85
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

pixiee

2017. április 27.

A szemem alatti karikákra kerestem elsősorban korrektort, gondoltam elsőnek kipróbálom őt. Nekem teljesmértékben bevállt, a világosabbik színt használom télen nyáron. A böröm hajlamos a szárazságra, de ez a kis korrektor nem szárított hálistennek :) Újravevős! :))

pixiee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 27.

nncsrny

2017. április 26.

Jó a fedése, nem kenõdik el a nap végére. Alapozó se kell mellé, mert precízen le lehet fedni a pici hibákat. Az ekcémás bõröm is elviselte!

nncsrny
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Ensisa

2017. április 25.

Szeretem, már alig van benne. Nem tudom, hogy velem van-e a baj vagy sem, de két három réteget tuti fel kell kennem, hogy elhalványodjanak a karikáim. Az ára és mennyisége szerintem totál okés. Használtam ennél drágábbat, de egyszerűen pocsék volt. Újra szeretném majd venni.

Ensisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

Sziluuun

2017. április 22.

Újra, és újra visszatérő vendég nálam. Évekig használtam, aztán rám tört a kísérletező kedv, így kipróbáltam több, különböző korrektort is az elmúlt időszakban. (catrice, avon, mememe) Nekem mégis ez a favorit.
A fedése közepesnél kicsit erősebb, púderrel fixálva nekem elég jó a szem alatti karikákra. Csodát nem csinál, de legalább nincs maszkos hatása, mint az erős fedésűeknek, és nem ül bele az apró ráncokba sem. Ár / érték arányban szerintem kiváló.

Sziluuun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

magyaryvettt

2017. április 21.

Már szerettem volna egy folyékony korrektort, és erre esett a választásom. Nem fűztem hozzá túl sok reményt, de pozitív csalódás volt! Egész jó a fedése, egész nap fennmarad és nem ül be a ráncokba. Tetszik!:)

magyaryvettt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

rekabodoni

2017. április 19.

Január-február környékén vettem meg, elsősorban a szem alatti karikákra. A színe elsőre tetszett, elég világos, az állagával se volt problémám, addig míg fel nem kentem.. Iszonyatosan szárít, szépen eldolgozni szinte lehetetlen, igaz, csak blenderrel próbáltam eddig, de nem hinném, hogy segít rajta, ha kézzel, vagy ecsettel vinném fel. Felvitel után 1-2 órával már borzasztóan megszárítja a bőrömet a szemem alatt, amitől az a kevés szem alatti ránc is kihangsúlyozódik. Előtte maybelline folyékony korrektort használtam, az ehhez képest tökéletes volt, biztos, hogy ezt nem veszem újra, sőt, lehet hogy még idő előtt ki is dobom..

rekabodoni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

HeathensPanka

Korcsoport: < 18
2017. április 18.

Tavaly év végén vettem meg
Próbálkoztam vele de az én sötét karikáimon kicsit se segít nem a terméket szeretném evvel lehúzni mert biztos hogy jó de nekem tényleg extra sötét karikáim vannak ha csak akkor vannak karikáid ha keveset alszol akkor ez neked egy szuper pénztárca barát termék
Viszont nem porosodik a sminkcuccaim között mert szuper szemhéjalapnqk

HeathensPanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 18.

Tavaly év végén vettem meg
Viszont nem porosodik a sminkcuccaim között mert szuper szemhéjalapnqk

Virag0405

Korcsoport: < 18
2017. április 17.

Nekem is sötétedett pár másodperc után és az állaga is kissé vizes, emiatt a fedése sem valami jó.

Virag0405
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 17.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.