KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2015. február 20.

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható.

A Krémmánia legjei: Essence Stay All Day korrektor

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Jenna0412

2017. október 19.

Amikor elfogyott a catrice folyékony korrektorom akkor jobb híján ezt vettem le a polcról. Nincs olyan jó fedése..sőt..catricenek sokkal jobb, és az is problémám volt vele hogy túl gyorsan száradt meg, eldolgozni sem volt időm. Egynek akkor megfelelt, de amint tudtam megvettem újra a catricét és azóta ezt nem is használtam.

Jenna0412
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 19.

Bnemrita

2017. október 17.

Én nagyon szeretem. Maybelline Fit me-hez hasonló, legalább olyan jó. Hosszan tart, jó színek vannak (kellően világosak is), az állaga is megfelelő és számomra a fedése is elegendő. Nagyon tudom ajánlani, mert az ára is szuper. :-)

Bnemrita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

csuszka

2017. október 16.

A negyedik tubusomat használom. Tökéletesen passzol a színe a bőrömhöz, szeretem az állagát is, könnyen eldolgozható. Néha megjelennek az arcomon olyan borzalmak, amiket nem tud elfedni, de sima hétköznapokra számomra megfelel. :)

csuszka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 16.

Rocker

2017. október 16.

Első korrektorom, harmadjára vettem újra. Szem alatti karikákra nekem nem a legjobb, bőrhibákat pedig csak halványítja, de ár-érték arányban nem rossz. Amíg nem találok jobbat addig tökéletes.

Rocker
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 16.

Booksandmakeuplover

2017. október 15.

Kedvelem mert szép feledése van, tartós.

Booksandmakeuplover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Kedvelem mert szép feledése van, tartós.

Csutak

2017. október 6.

Kolléganőmtől kaptam ajándékba, ő már nem használja, így az enyém lett egy tubussal. :) Erős a fedése, púderrel egész nap tart, bár egyszer azért igazítanom kell (rosszabb napokon kétszer), annyira zsírosodik a bőröm. Szemhélyalapozónak is kiváló, az avonos ceruzáim mind a helyükön maradnak vele. Szerintem be fogok még egyet szerezni belőle, csak a biztonság kedvéért.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

Aidey

2017. október 3.

Én meg vagyok vele elégedve, megfelelően takar szem alatt és bőrhibákon is (bár hozzá kell tenni nem nagyon vannak karikáim, csak olykor egy kicsit lilás árnyalatban tündöklik a szemem alja). A tartóssága is viszonylag jó. Másodjára vettem újra, és szerintem még fogom is :)

Aidey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

bgabryellla

2017. október 2.

Annyira azért nem hosszantartó, mint ahogy a neve mondja, de ezért az árért szuper! Általában a szemem alá használom, plusz a kisebb bőrhibákra is megfelel. Évek óta újraveszem, hiszen nem irritálja és szárítja ki az érzékeny szemkörnyékemet sem. :)

bgabryellla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

EvelinV5

2017. szeptember 28.

Emlékszem, ez volt az első korrektorom, akkor mivel még nem volt összehasonlítási alapom nagyon jó terméknek tartottam. Azóta viszont kipróbáltam más márkák korrektorait is, így azt kell mondjam erről a termékről, hogy jó megoldás lehet azoknak, akik most kezdik a sminkelést és alig észrevehetőek a szem alatti foltjaik vagy karikáik, mivel ennek a terméknek nem a legjobb a fedése. Megéri az árát, viszont aki jobb fedést és tovább tartó eredményt szeretne, annak érdemesebb inkább egy valamivel drágább termékbe befektetnie, például tudom ajánlani a maybelline fit me korrektorát vagy a catrice camouflage korrektorát. Ezek nem sokkal drágábbak és jobb eredményt lehet elérni velük.

EvelinV5
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

katamarton

2017. szeptember 28.

Nekem a szemem alá nem ad elég erős fedést. Tartósnak mondható, de azért egy egész napot nem bír ki. Összeségében nem rossz termék, de nem biztos, hogy újravenném.

katamarton
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.