KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2015. február 20.

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható.

A Krémmánia legjei: Essence Stay All Day korrektor

HannK

2017. június 21.

Nekem nagyon tetszik, több mint egy éve használom a szemem alá nekem tökéletesen fed.

HannK
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

hdoloresz95

2017. június 18.

Nem rossz korrektor, egyet elhasználtam, de hasonló árkategóriában van tőle jobb, tehát nem hiszem hogy újra fogom venni. Fedhetne jobban is, és annyira nem is tartós.

hdoloresz95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Tindelou

2017. június 18.

Szép világos színe van, másik korretorral együtt használom a szem alá, a Catrice camouflage krémes korrektorral együtt, előbb felviszem a Catrice-t aztán ezt és nedves szivaccsal eldolgozom, majd púderrel (Dermacolor light N1) fixálom, így hétköznapra elmegy, újravenni nem fogom.

Tindelou
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 18.

tothnoemi00

Korcsoport: < 18
2017. június 6.

Szem alá jó, mostanában a pattanásaim eltakarásában is segít. Szeretem:)

tothnoemi00
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 6.

Szem alá jó, mostanában a pattanásaim eltakarásában is segít. Szeretem:)

giny96

2017. május 27.

Átlagos kis korrektor. Azért vettem meg, mert a Catrice folyékony korrektora nem volt a polcokon, így erre ruháztam be. De a Catrice-es után túl nagy elvárásaim voltak. Egyáltalán nem fed, nehéz eldolgozni, mert nagyon hamar megszárad és nap végére nyoma sem marad.

giny96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

carolinett33

2017. május 27.

nekem ez az első korrektorom, a szemem köré használom. mikor kifogyott eszembe sem jutott másikat kipróbálni.
update: azóta is ezt használom, kb a hatodikat, nem találtam még jobbat. viszont nekem amikor "kifogy", még több heti használat van benne, ezért volt, hogy szétfűrészeltem a tubust, de később rájöttem, hogy le lehet pattintani a szűkítőt a tubus nyakán, ha egy éles szerszámmal (kés, hajcsat) benyúlok alá, és így még legalább 2-3 hétig lehet használni!!!

carolinett33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Fruzsi

2017. május 27.

Nem is értem ezt a sok jó véleményt. A legvilágosabb színt vettem meg világos, fehér-rózsaszínes, hideg tónusú bőrömhöz. A szem alatti karikákra használom. Mikor felviszem az ecsettel a két szemem alá, és dolgoznám el utána, addigra kb. beszívja (?) a bőröm, tökéletesen hozzáidomul a szín olyannyira, hogy gyakorlatilag nem is látszik. Fedése nagyon gyenge. Fixálom púderrel mindig, de a tartóssága így is kritikán aluli. 16 óra? Persze...esetleg 2-3 óra. Hiába a jó összetevők, ha elfogy, új korrektort kell keresnem.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

pampika

2017. május 20.

Teszi a dolgát!

pampika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Teszi a dolgát!

-Agi-

2017. május 18.

A fedése közepes, a sötétebb árnyalat pont jó a szemem alá, pedig világos a bőröm. Tartós, púderezni sem kell, nem ül bele a ráncokba, egész olcsó, természetes hatású. Elégedett vagyok vele!

-Agi-
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 18.

Csobanka

2017. május 15.

Pattanásokra, bőrhibákra nem túl hatásos így én is a szemalatti karikákra használom, megelégedéssel. Én tettem bele pár csepp olajos arcszérumot és így nem is szárítja a területet és nem is kenődik el.

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.