KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2015. február 20.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható.

A Krémmánia legjei: Essence Stay All Day korrektor

Ár: 949, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 350 , Eladó: lilagomba
Állapot: A képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten (Westend preferrált), de szívesen postázok is
4+1 csomag
Ár: 1500 Ft , Eladó: Genever
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után postázás

ksissie

2018. július 19.

Nem használtam ezen kívül még más korrektort,nekem ez bevált. Szépen világosít, púderrel fixálom mindig, a fedése jó, könnyű felvinni, eldolgozni, tetszik a vizes állaga, mivel meg sem érzem, hogy rajtam van, az ára is szuper.

ksissie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Brbgi

Korcsoport: < 18
2018. július 16.

Engem nem győzött meg.

Brbgi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 16.

Engem nem győzött meg.

Bubucim

2018. július 13.

Többször újravásároltam már, de azóta találtam több jobb korrektort is. Valóban szépen fed, nem ül bele a ráncokba, az ára baráti. Ezek az előnyei, de nálam többéves használat után a hátrányai is megmutatkoztak. Egyrészt nagyon gyorsan fogy, ami azért problémás, ha az ember lánya minden reggel sminkel. Ez még nem is lett volna nagy gond, ha akkora csodaszernek tartanám. Akkor mondtam le teljesen a használatáról, amikor egyik reggel szétesett a teteje. Előzőleg ezt nem tapasztaltam, de elég kellemetlen volt a reggeli készülődésben, amikor az ember nagyon sietne. Kezdő sminkelőknek nagyon jó, de idővel az ember lánya úgy van vele, hogy megvesz egy drágábbat, ami jól fed, nem ül a ráncokba, nem esik szét a csomagolása, bátran magával viheti utazásnál, és az utolsó cseppjét is elhasználja. Kezdő sminkelőknek azonban bátran ajánlom.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Vivó

2018. július 11.

Legjobb korrektor szem alá!
Szépen kivilágosítja a szem alatti területet, 13 óra munkát is kibír lepúderezve.

Vivó
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Legjobb korrektor szem alá!

anna22

2018. július 10.

A szín jó, könnyű eldolgozni, de nekem túl vizes, valahogy jobban működne, ha krémesebb, teltebb lenne, legalábbis egy testesebb alapozóra ez túl vizes, néha el is keni azt. Ettől függetlenül működik, jól világosítja a szem alatti részt, színkorrekció helyett is működőképes(főleg piros és lila részekről beszélhetek). Egyébként magára a "nyers" tiszta bőrre (talán szárazra méginkább) jól működhet, akinek az kell. :)

anna22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

HNReni

2018. június 25.

Könnyű eloszlatni, megfelelő a festése. Szépen eltűnteti a bőrhibákat, szem alatti karikákat. Elégedett vagyok vele.

HNReni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Rita0126

2018. június 19.

Imádom. Könnyű vele dolgozni, tökéletes a színe, számomra a fedése is szuper. Az árát bőven megéri.

Rita0126
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

Smailla0

Korcsoport: < 18
2018. június 17.

Szerintem ennyi pénzért ez egy szuper termék, már sokadszorra veszem újra. Nekem nincs túl sok bőrhibám, szem alatti karikákra használom így viszont nagyon jó, nem ül bele a ráncokba és tartós is.

Smailla0
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 17.

susanszkipetra

2018. június 13.

Akkor használtam ezt a terméket, amikor még csak ismerkedtem a sminkeléssel, nagyon szerettem, többször is újra vettem. Szerintem megéri kipróbálni, ha kezdő az ember, mert könnyű eldolgozni és a fedését közepesnek itélném.

susanszkipetra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

csalibaba

2018. május 30.

Sajnos nekem nem vált be. Felrakom nagyvonalakban, elfordulok egy pillanatra, hogy letegyem, visszafordulok, és mire eldolgoznám, a fele eltűnik. Nekem semmit nem fed, és nem vagyok hajlandó egy tonnát feltenni belőle 20 rétegben, hogy érjen is valamit.
Az ecsetes vég tetszik, viszonylag sokáig elég, ezért 2 csillag.

csalibaba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Az ecsetes vég tetszik, viszonylag sokáig elég, ezért 2 csillag.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.