KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2015. február 20.

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható.

A Krémmánia legjei: Essence Stay All Day korrektor

rocksolya

2017. augusztus 17.

Nagyon bevált. Szeretem.

rocksolya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Nagyon bevált. Szeretem.

sztike

2017. augusztus 16.

Nem igazán tudom, hány pontot adjak neki, mert hozza, amit ígér, csak nekem nem jön be. Olyan, mintha alapozó lenne korrektornak álcázva. Sűrű, erősen fedő, masszív cucc, amit nekem speciel nem elég ujjbeggyel elpacsmagolni, mert nem tudom elvékonyítani a széleit, csak blenderrel, hogy összeolvadjon az alapozómmal. Én a maybelline affinitone korrektorán szocializálódtam, és bár az kapott kemény kritikákat, nekem a halványabb, de könnyebben eldolgozható fedése jobban bejött, mint ennek a camouflage-szerű erőssége. 4-et adok, mert nem kamuzik magáról, de nekem nem ez a nyerő.

sztike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Kence123

2017. augusztus 15.

A 10-es árnyalt illik a világos bőrömhöz.Szép matt viszont egyáltalán nem nevezném "hosszantartó"-nak

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

saraanna

2017. augusztus 7.

Beleolvad a bőrbe, így nem muszáj feltétlen egész sminket építeni hozzá, viszont nem is fed erősen. Ettől függetlenül kellemes.

saraanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

vlol

2017. augusztus 6.

Nekem nem vált be ez a korrektor. A fedése gyenge, nem fedi el sem a sötét karikákat sem a bőrhibákat

vlol
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 6.

snoncso98

2017. augusztus 3.

Fedése elég gyenge.. szem alá használom vagyis használnám de mire eldolgozom olyan mintha eltűnne :( Viszont a színe tökéletes világos.

snoncso98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

lilianamelodykiss

2017. augusztus 2.

Legalább 4 éve ezt használom, a 10es árnyalatot. Nehezen döntöttem, ezért eladó segítségét kértem eleinte, aki kipróbálta még anno rajtam a terméket, és már akkor szerelem volt. Tökéletesen elfedi a karikákat és a kisebb bőrhibákat, pattanásokat. Szerintem megéri megvenni. Ára 600 ftról indult körülbelül, de még mindig megéri megvenni.

lilianamelodykiss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Rekucika21

2017. augusztus 1.

Regen szeretem de mar talatam jobbat

Rekucika21
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Regen szeretem de mar talatam jobbat

Gpatricia

2017. július 31.

Csak azoknak ajánlom akinek nem túl jellemzőek a karikák a szemei alatt, arra kiválóan megfelel mert eléggé fed, azonban nagyobb szem alatti puffadásra már nem túl jó

Gpatricia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Csebix

2017. július 29.

Nem rossz, de engem rettenetesen zavar hogy tele van csillámokkal..

Csebix
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 29.

Nem rossz, de engem rettenetesen zavar hogy tele van csillámokkal..

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.