KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Etude House

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2016. április 25.

Tartós szemöldök színező zselé. Hosszan tartó hatás.

3 színben kapható

Ár: 1000 , Eladó: Inumyra
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest KÖKI terminál, fizetés: személyes átvétel / postai csomagként / webox (utalás esetén)
Ár: 1000 , Eladó: berenyianne
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

aranypáva

2017. augusztus 11.

Vöröses barnát rendeltem meg, pont olyan színe van mint amilyenre a hajam festetem.
Eddig kozmetikus festette az egyébként szőke szemöldökömet, ami 5-7 napig maradt meg.
Ez kb 3 napig, de bármikor elérhető és egész sok van benne.
Könnyű vele bánni, nem húzza a szemöldökömet, csak lemorzsolom egy zsepivel amikor elégnek érzem. Szuper színe van, nem harsány, nem hivalkodó, mégis szépen befesti a szemöldököt.
Az illata se rossz, nekem szuper kis termék, bár nem tartom olcsónak biztos újraveszem.

aranypáva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Ez kb 3 napig, de bármikor elérhető és egész sok van benne.

seppunkata

2017. május 16.

Na ezzel aztán nem szabad hibázni, mikor az ember felkeni, mert reggelre megbánod :D Kb 20 perc volt, mire tökéletesen felkentem, ezt nyíl egyenesen szabad csak kenni, semmi egyenetlen vonal, mert meglátszik miután lehúzod. Sötét szőke a hajam, amihez a Gray Brown árnyalatot vettem. A friss színe tökéletesen passzol a hajszínemhez, bár én jobb szeretem, ha lágyabb, világosabb a szemöldököm. 2-3 nap után valóban sárgás árnyalatban kopik, ami nem túl szép. Emellett nehéz vele bánni, mert nyúlik, mint a ragasztó. Csakis azért érdemel 3 csillagot, mert rávettek, hogy kíváncsiságból megvegyem, és végülis élveztem is, hogy kísérletezgethetek. A marketing nagyon jó, az tuti. Kb. 2-3 havonta ha használom, hogy elfogyjon, de biztos nem veszek többet.

seppunkata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

GNóri

2017. április 24.

Videókat néztem róla youtubeon, amik alapján meggyőzőnek tűnt, így jól meg is rendeltem a Gray brown árnyalatot. Lelki szemeim előtt már láttam az idilli állapotot, hogy nem kell reggelente negyed órát sz@rakodnom a szemöldökömmel. Aha, hát...ez nem egészen így alakult. Először csak 3 órára hagytam fent, úgy szép, természetes, világosabb hatást értem el. Majd fennhagytam egész éjszakára, így erőteljesebb lett a szín, de szerencsére így sem lett túlzó. Direkt betartottam minden használati utasítást (nem került rá 24 óráig arctisztító, de még víz sem). Eleinte csak kopni kezdett, jó rondán, foltosan. Majd azt hiszem 3.nap fürdés után kérdezte a férjem, hogy a szemöldököm direkt narancssárga? A víztől rikító narancsos lett a színe, ráadásul baromi nehéz is volt lemosni. Úgyhogy nekem sajnos nem vált be. Viszont annak praktikus lehet, aki ilyen 1-2 napos utakra megy, és nincs kedve komplett sminkesdobozt vinni magával, de hosszabb távon nem sok értelmét látom, mert elég macerás.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

CintiaKalman

2016. december 13.

Én aliexpressről rendeltem egy ilyet, nagyjából 600 ftért. Nekem teljesen megérte, hiszen így legalább napokig nem kell a szemöldökömmel bajlódnom. Egy szürkés-barnás árnyalatot rendeltem, ami tökéletesen illik a hajszínemhez.
Nedves törlővel könnyedén eltávolítható, így ha elrontok valamit, akkor sincs nagy baj. Az első pár alkalommal semmi problémát nem tapasztaltam, egyenletesen terült el a bőrömön a szín, azonban a későbbiekben lehetséges, hogy kevésbé voltam alapos a felvitelnél, mert nem nyújtott olyan tökéletes hatást, de így talán még kicsit természetesebb is volt a végeredmény. Pár nap után viszont a nővérem megjegyezte, hogy vörös a szemöldököm. Kinevettem, amiért butaságot beszél, de napokon belül én is szembesültem ezzel. Megszínezte a szemöldökömet, amely így a napfényben már vöröses tónusú. Nem olyan feltűnő, főleg, hogy a hajszínem is vörösesen csillog, ha napfény éri.
Összességében én szeretem. Rendeltem is újabb két adagot. :)

CintiaKalman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 13.

Összességében én szeretem. Rendeltem is újabb két adagot. :)

Funnyface

2016. július 21.

Gondoltam, egy életem, egy halálom, de kipróbálom ezt a terméket. Aggodalommal töltött el, hogy tartósan, napokra megszínezi a szemöldök bőrét, ha borzasztó lesz, hogyan szedem le? Kíváncsiság erősebb volt.
A leírást betartva jó vastagon vittem fel a szemöldökömre. Nyúlós, melasz szerű állaga van, illata bódítóan etude house. Aplikátorával egészen pontosan lehet felvinni a terméket, egyenes vonalat lehet húzni. Kitöltöttem az egész szemöldökömet és vártam majdnem két órát, a fényes fekete rajzolt szemöldökömben...Két óra után szinte magától elkezd levállni a bőrről, könnyen lehúzható, egy-két szál maradt csak benne. Az ash black árnyalatot rendeltem, ami...huh...Erica Eleniak. Intenzív a szín, megfogja a bőrt, de a szemöldök szőrét is megszínezi. Fekete hajúaknak őszintén ajánlom ezt az árnyalatot.
Egyenletesen fogta meg a bőrt a szín, kicsit olyan volt, mint ahogy a szemöldök tetoválások mutatnak. Azt hiszem még kísérleteznem kell a felvitelével, ne legyen kocka eleje. Az elejéről azonnal leszedtem egy kevés pigmentet olajos lemosóval, hogy kicsit természetesebb legyen. Eddig teljesen rendben van ez a termék, főleg azoknak, akik a teljesen kitöltött szemöldököt kedvelik.
Másnap este, igaz, még nem telt el a javasolt 24 óra, hajat mostam. Arcomra nem folyattam a vizet, de azért nem tudtam elkerülni, hogy ne legyen vizes. A fekete szín, világos-vörösre, narancsásárgás-barnára váltott. Számítottam rá, elkezdtem suvickolni, de feladtam, az életbe nem szedtem volna le...nincsen tint removerem...Maradt hát a vöröses szemöldök. A végét újra bekentem vele, az elején meg hagytam. Reggelente ceruzával korrigálom a szín eltérést.
Szombaton kezdtem, ma csütörtök van, még mindig narancssárga vagyok...Senki nem szólt be, ceruzával el tudom fedni.
Az újra színezett rész szépen tartja magát, azóta nem érintkezett vízzel, sem más lemosóval. Fokozatosan halványul, szürkés-barnás színű lesz. Nem tudom, még meddig tartja magát, de így, hogy víz nem éri, rendkívül tartós, és eddig nem váltott át narancssárgába, hajlandóságot sem mutat rá. Hogyan fog eltűnni azt nem tudom, jelek szerint eltart majd még egydarabig.

Összegezve: azoknak ajánlom, akik szeretik a teljesen kitöltött szemöldök sminket, megtalálják a három árnyalat közül azt, amelyik illik a hajszínükhöz, és nem használnak vízzel leöblítendő arctisztítót (Vízzel csak a világos vöröshajúaknál érintkezzen...).

Úgy döntöttem, a szemöldököm nagyon hiányos részeire kenek csak belőle, az átmenet egyáltalán nem feltűnő. Időt sprólok meg vele a reggeli sminknél, és biztos lehetek benne, hogy egésznap ugyanolyan marad, nem tűnik el, mászik el, olvad le. Most tényleg mondhatom, hogy "így ébredtem (tökéletes szemöldökkel)". Macera, hogy nem moshatom meg a teljes arcom, de most még bevállalom. Szerintem gyorsan elfogy majd. Gondolkodom, hogy kipróbáljam a barna színűt is.

Funnyface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

Amea

2016. április 25.

Recept: vegyél egy szürkés színt. Kend fel este, szedd le reggel, állapítsd meg, hogy tökjó. Napközben konstatáld, hogy nem kopik, örülés. Este arcmosáskor döbbenj rá, hogy narancssárga a szemöldököd. Habzó lemosó második kör. Élénk narancs. Puffogás, mélytisztító, dörzsölés, mosás, anyázás, mosás, tint remover, anyázás, koreai tint gyártók megátkozása, valamint lebombázása fejben.
Summa: minden koreai szemöldöktinta narancssárgás-vörösre kopik.
Mind.
A szürke árnyalat is.
A Tony Moly 7 naposnak reklámozott cucca legalább nem tartós, ha szenvedni akarsz, elég az is.

Amea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

Summa: minden koreai szemöldöktinta narancssárgás-vörösre kopik.
Mind.
A szürke árnyalat is.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.

A tigrisliliom kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő.

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Paula Begoun szerint a gotu kolának baktériumellenes és sebgyógyító tulajdonsága van. Hatásos összetevő a pikkelysömör ellen is. Ajurvédikus gyógynövény, mely flavonoidtartalma révén élénkíti a vérkeringést. Szaponintartalma miatt tisztító és lágyító hatással is rendelkezik, a benne található oligoszaccharidok hidratáló, a fitoszterolok pedig védő hatásúak.