KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1310 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Panda, az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2013. szeptember 16.

Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1490 Ft

Kizárólag növényi eredetű, természetes anyagokat tartalmaz. Parabén-mentes, tartósítószert az alkotóelemek még nyomokban sem tartalmaznak, PH semleges. A jojoba megköti a bőr nedvességtartalmát, így lágyítja és nedvesen tartja azt. Magas E-vitamin tartalma védi a fejbőrt és a hajat. Védelmet nyújt a nap ártalmas UV sugaraival szemben. A samponban lévő B5 vitamin elősegíti a haj és a fejbőr gyógyulását. A bio tengeri hínár kivonat antioxidánsaival és ásványi anyagaival hatékonyan táplálja fejbőrét.

Ár: 1490 Ft, Eladó: Okokucko.hu
További Faith in Nature termékeket találsz az Ökokuckó webshopban

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

vulpemania

2017. november 23.

A fejbőröm folytonos korpásodási problémájára keresgéltem ezer éve sampont. Próbáltam gyógyszertárit, eucerint, kifejezetten korpásodásra való samponokat is, de hiába. Talán az eucerin még jó is volt, de rettenetesen drága. Gondolhattam volna, hogy valamilyen összetevő miatt korpás a hajam, mert száraz korpám van. Hajmosás után is mindig csupa korpa volt a fejem...Próbáltam pakolásokat is, meg mindet, komolyan! És úgy döntöttem megválok a szilikonos, parabénes mindenféle vegyianyagos vackoktól, mert lehet ez itt a probléma.
Jól sejtettem, nekem ez a jojobás sampon nagyon sokat javított a fejbőröm állapotán! Szépen tisztítja a fejbőrömet és kíméletesen.( nem viszket utána, ahogy szokott)
Soha többé nem fogok drogériás samponokat használni! Őszintén megvallva én mindig használok balzsamot, szinte minden hajmosásnál, így arról nem tudok nyilatkozni, amit többen is írtak, hogy nagyon szárít...Szerintem nem szárít, csak mindenki a szilikonos samponokhoz szokott és azok egy láthatatlan réteget képeznek a bőrön és a hajon is, de egyáltalán nem javítanak rajta, csak az érzet más.
Egyéb tudnivalók:
- nem habzik úgy mint hagyományos társai, bár én kétszer szoktam általában samponozni, így nem zavar, jól tisztít
- folyékony állaga miatt érdemes felhígítani, ha spórolni szeretnétek, meg ahogy észrevettem kevés is elég belőle
- ha valaki összeköti a tisztaságot a habzás nagyságával, azonak nem ajánlom
Majd még jövök update-elni, hogy újravevős lesz e. :) Jah és az illata valami fenomenális! :D

vulpemania
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

Egyéb tudnivalók:
- ha valaki összeköti a tisztaságot a habzás nagyságával, azonak nem ajánlom

Magnolieae

2017. április 9.

Sajnos nem sikerült elhasználni. Az én hajam nem lett szebb tőle, inkább csak mosás után nehezebben fésülhető a kondicionálójával együtt használva is. A természetes összetevői ettől függetlenül szimpatikusak. Talán ha nem vasalnám a hajam jobban bejött volna, de így valami kompatibilisebbre volt szükségem.

Magnolieae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

Nialen

2017. február 22.

Egyik legkedvesebb samponom lett, a csokis valtozataval egyutt. Nem neheziti el a hajat, puha, es fenyes lesz a hasznalata utan. Az ara is teljesen rendben van, foleg ha azt tekintjuk viszonylag hosszu ideig birja. Igaz kisse folyos, de egy ido utan hozza lehet szokni.

Nialen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

Chootie

2016. október 2.

Szeretem az illatát és a fejbőrömnek is jó volt, de balzsam nélkül brutálisan szálkásít és gubancol. Jojobás sampon létére picit csalódott vagyok, de egy másik formulájuk talán jobb lesz. :)

Chootie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Zsuzsifruzsi

2016. július 2.

Viszonylag könnyen zsírosodó de kicsit száraz végű hajamra próbáltam ki ezt a terméket. Az illata nagyon jó, de nekem sajnos nem vált be. Szép fényes lett a hajam, és persze selymes is(a levendulás balzsammal együtt), de pár hét után a fejbőröm hihetetlenül bekorpásodott. Kénytelen voltam sampont váltani, és a korpa meg is szűnt...

Zsuzsifruzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

miramax

2016. június 7.

Már többedszerre vásárolom ezt a sampont. Az illata nagyon kellemes, természetes. Hajmosás közben rögtön érzem, hogy tisztul a hajam. Aki azt írja, hogy összegubancolja a haját, az valószínüleg a glicerines samponokhoz szokott. Szerencsére ebben nincs, így sokkal egészségesebb.
Otthon használom a balzsamot én is hozzá, de ha elutazom, nem szoktam vinni a balzsamot. Valóban úgy tűnik balzsam nélkül, hogy mosás után nem elég selymes a haj (főleg ha balzsamhoz szokott valaki), de szárítás után nagyon jó állaga lesz a hajnak.
Csak ajanlani tudom!

miramax
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 7.

Csak ajanlani tudom!

ehilda

2016. március 6.

Még csak kétszer mostam vele hajat, eddig jó, nekem sem zsírosít és nem is szárít. Mellé a jojobás balzsamot szerettem volna megvenni, de nem volt, így a levendulásat vettem meg. Az alterra meg alverde samponoktól sokkal jobb. Nekem is meg kellett tanulni okosan használni h sokáig tartson. Én vízzel szoktam higítani egy flakonban, de itt olvastam, hogy van aki zöld teával higítja és úgy sokkal jobban habzik.

ehilda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 6.

karli

2016. február 2.

Most készülök újra venni, már számtalan flakonnal elhasználtam. Mindig találok valami újat, amit feltétlenül ki kell próbálnom, persze mindig mellé fogok. Szeretem ezt a sampont, jó az illata, szépen tisztít, nekem egyáltalán nem zsírosodik tőle a hajam, és nem is szárít.

karli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 2.

Glitter

2016. január 24.

Kiválóó!! Gyönyörű csillogást ad hajamnak, és selymessé változtatja. Még másoknak is feltűnt a különbség, miután elkezdtem ezt használni hajmosáshoz! Nem tudták, mi történt a hajammal/fodrásznál voltam/vagy mégis mi? Pedig csak hajat mostam ezzel a csodaszerrel:))

Glitter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 24.

Zita

2015. december 16.

Kb. másfél éve használok Alverdés sampont, amiről most a jobb összetevők miatt áttértem a Faith in naturre. Azoknak tudnám ajánlani, akik egyébként is szilikonmentes sampont használnak. Nekem már mosás közben is észrevehetően selymes és lágy lett tőle a hajam. Balzsamozás után pedig teljesen gyönyörű, fényes és csillogó. 10 évig voltam festett szőke, ami olyan szinten roncsolta a hajam, hogy másfél évvel ezelőtt azt mondtam, hogy befejeztem. Negyedévente jártam festetni a hajam - ami nem számít gyakorinak - és még így is teljesen tönkre tette a festék, ami nem is csoda.
A hajszálaim elvékonyodtak, törtek, egykori dús hajam már csak árnyéka volt önmagának. Amikor áttértem az átlag samponoknál természetesebb, szilikon-mentes Alverdés termékekre az első két hónapban ugyanazt tapasztaltam, amit sokan itt leírtak. A hajam úgy nézett ki mint egy szénakazal, töredezett volt és fénytelen. De türelmes voltam, pedig a hajam kinézetére mindig nagyon allergiás voltam.
Két hónap után észrevettem, hogy gyorsabban nő és fényes, egészséges.
Elkezdtem használni a Khadi regeneráló hajolaját is és próbáltam a heti 4x-i hajmosást heti 2re lecsökkenteni plusz hajszárítót sem használtam.Hozzá kell tenni,hogy a hátközépig érő hosszú hajam majdnem vállig érőre vágattam, hogy megszabaduljak az eltört végektől.Bármennyire is állítják a reklámok, hogy valamelyik csilivili sampon újraépíti a hajat meg megszűnteti a töredezést én állítom, hogy a töredezett végekre csak egy megoldás létezik: az olló. Minden nap masszíroztam is egy picit a fejbőröm, hogy segítsem a vérkeringést. Hihetetlen, hogy milyen változás ment végbe a hajamon.
Mindenki elkezdte dícsérni, hogy mennyire szép és egészséges pedig higgyétek el, hogy eleinte nagyon zavart az, hogy ez elvileg egy lenőtt haj, ami igénytelennek is hathatna.Mégis mindenki azt hiszi, hogy ombréra van festve, amivel szerencsém van.
Hátközépig érő hajamnak a fele most már a sajátom, aminek nagyon örülök és ez a Faith in nature sampon pedig tényleg a legjobb, amit eddig használtam.Remekül habzik, de érdemes egy befőttes üvegbe egy pici meleg vizet engedni és a mosásra szánt adagot az üvegben összekeverni és úgy a hajra önteni, így nagyon kevés kell belőle. Csak ösztönözni tudnék mindenkit arra, hogy legyen türelmes és próbálja a lehető legkevesebb vegyi agyagot a fejbőrére és a hajára kenni.Még azt is hozzátenném, hogy belülről is táplálni kell a hajat a sok vitamin, zöldség, gyümölcs és a folyadék nagyon fontos és ez nemcsak süket duma.Remélem segítettem ezzel a kisregénnyel és, hogy nektek is bejön majd a sampon :D
Ezt a videót érdemes megnézni mert ad egy pár jó tippet a természetes hajápoláshoz: https://www.youtube.com/watch?v=_sc-8HadeSE

Zita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Két hónap után észrevettem, hogy gyorsabban nő és fényes, egészséges.

Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.