KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Farmasi

Ár:   959 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kkmonika, az összetevőket feltöltötte: DorinaBalog, Módosítva: 2018. április 9.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Samponok

Zsálya sampon gyenge és vékonyszálú hajra

A hajgyökereknél táplálja a hajat. Regeneráló hatásának köszönhetően hajnövesztő hatással bír, valamint meggátolja a hajhullást. Színezék-, parabén- és szilikonmentes.

usamisa33

2018. június 26.

Nagyon szeretem ezt a sampont. A hajam könnyen zsírosodik és ez segített kicsit rajta. Könnyen habzik és könnyen kimosható a hajból. Mióta anyum kipróbálta ő is folyamatosan ezt használja.

usamisa33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

zsizi

2018. május 7.

Egy biztos pont az életemben ez a sampon. Kíméletes, jól tisztít, nem zsírosodik be tőle olyan gyorsan a hajam, ami nekem nagyon fontos. Az illata pedig isteni. Plusz pont, hogy baromi gyorsan nő tőle a hajam és meg is erősödik.

zsizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

NikolettaV

2018. április 23.

Nem rossz sampon, de nem is a legjobb, amit valaha használtam. Mintha tényleg dúsabbnak tűnne a hajam, mikor vele mosom, de lehet csak bebeszélem. :) Sajnos zsírosodni ugyanúgy zsírosodik a hajam, mint más samponoknál, de nem is ígéri ennek megszüntetését.

NikolettaV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

hajmanias0404

2017. november 26.

imadom!!
rendbe tette a hajam es mintha tobbet es gyorsabban none miota ezt hasznalom :)

hajmanias0404
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 26.

imadom!!
rendbe tette a hajam es mintha tobbet es gyorsabban none miota ezt hasznalom :)

szabinahorvath81

2017. november 1.

Farmasi samponok jok csak valtogatni kell mert egy ido utan szaritja a hajat

szabinahorvath81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

Farmasi samponok jok csak valtogatni kell mert egy ido utan szaritja a hajat

Scara

2017. október 5.

Régóta egyik alap kelléke a fürdőszobámnak. Egymagában használva nagyon szárítja a hajam, de más samponnal kombinálva erősít és tartást ad neki.
Szeretem váltogatni a samponokat, attól függően milyen illathoz, összetevőhöz van hangulatom, de mindegyikhez keverek ebből is.
A tápláló samponoktól hidratált lesz a hajam, de így, hogy ebből a zsályásból is van benne, nem lapul le, nem lesz kezelhetetlenül puha és esetlen a vékony szálú haj.

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

mókincs

2017. szeptember 28.

A hajhullásomat követően gondoltam ez majd jól megerősíti a hajam...
Nem hagytam neki sok időt bizonyítani e téren, mert bár valóban úgy érzem, hogy jól tisztít (hamar zsírosodó hajam van), mosást követő nap reggelén csapzott frizurával ébredek. A tapintása dettó.
Jobb híján átneveztem általános tisztítószernek, így viszont baromi jól teljesít! :)

mókincs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

A hajhullásomat követően gondoltam ez majd jól megerősíti a hajam...

doreszka94

2017. június 30.

Kb 1 hónapja használom, de nagyon szeretem. Kevés kell belőle, nagyon jól habzik. Kellemes, citrusos illata van, bár nem marad benne sokáig a hajamban. Nagyon jól tisztít, elég egyszer átmosni a hajamat. De ami a legjobb, kevésbé hullik a hajam és sokat nőtt a hajam, amióta használom. Nem korpásodok tőle. Nagyon jó vétel volt, szerintem egy darabig nem cserélem le más samponra.

doreszka94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

mmaryann

2017. április 19.

Vékony szálú a hajam és tényleg nem túlzás, de ettől a sampontól erőre kapott. Még csak párszor használtam, de remélem így is marad.

mmaryann
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

klnfranciska

2017. január 6.

update: Nagyjából másfél-két elfogyasztott flakon között vagyok valahol, és a babahajaim iszonyat módon nőni kezdtek, az eddigiek hosszabbak lettek és újak jelentek meg. Mindig volt babahajam, de nem ennyi. A hajam hosszáról nehéz nyilatkozni, mert mivel göndör nem látszik rajta annyira ha nő, de egyébként nem hiszem, hogy nagyon felgyorsult volna a növekedése, de dúsabbnak dúsabb a hajam az biztos. Plusz még mindig puha, és szép tőle. Gyenge eddig sem volt különösen, de most talán még erősebbnek mondható. Ha esetleg nagyon megszokja a hajam, akkor váltok majd egy rövid időre, de tuti visszatérek hozzá, mert kétség kívül ez a legjobb sampon, amit használtam eddig. Ami meg a fellelhetőségét illeti, lehet Dunaújvárosban csak én nem találtam meg, mert múltkor a Pécsi Müllerben is a férfi parfümös sor végére voltak eldugva tök random helyre, szóval ha valaki keresné az kérdezze meg, mert lehet van csak valahol máshol, bár az eladó azt mondta normálisan a natúr termékek között van a helye.

Véletlenül landolt a kosaramban az utolsó pillanatban a legutóbbi Mülleres vásárlásomkor, de nem bántam meg. Nagyon jó illata van (már ha valaki szereti ezt a gyógynövényes vonalat, én a magam részéről imádom), szeretek vele hajat mosni. Kellően habzik és tisztít is. Mostanában nem sok mindent használok a hajamra, régebben szedtem vitaminokat, Bánfi hajszesz, ricinus olaj, hasonlók, de idő hiány miatt ezek elmaradtak mostanság és régebben is főleg csak a hajnövesztés miatt. Mostanság csak sampon és hajvég ápoló, meg a göndör hajamra egy kis hajformázó. De ez a sampon most nagyon bejött. Dúsabbnak tűnik tőle a hajam, mintha erősebb is lenne, bár eddig se volt gyenge. Összességében nagyon megkedveltem és biztos, hogy újra veszem, mert nagyon jó. Egy kis megjegyzés még, ami ugyan nem a sampon hibája, de amíg itt Pécsen láttam a Müllerben, addig mikor otthon Dunaújvárosban kerestem volna, sehol nem volt, csak a márka tusfürdője és segíteni sem tudtak. Szóval nem tudom, hogy csak nekem nem volt szerencsém, vagy tényleg nem lehet mindenhol kapni.

klnfranciska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.