KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Farmasi

Ár:   650 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kkmonika, az összetevőket feltöltötte: DorinaBalog, Módosítva: 2016. október 12.

Lelőhely:   Müller, bioboltok
Kategória:   Samponok

Zsálya sampon gyenge és vékonyszálú hajra

A hajgyökereknél táplálja a hajat. Regeneráló hatásának köszönhetően hajnövesztő hatással bír, valamint meggátolja a hajhullást. Színezék-, parabén- és szilikonmentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

doreszka94

2017. június 30.

Kb 1 hónapja használom, de nagyon szeretem. Kevés kell belőle, nagyon jól habzik. Kellemes, citrusos illata van, bár nem marad benne sokáig a hajamban. Nagyon jól tisztít, elég egyszer átmosni a hajamat. De ami a legjobb, kevésbé hullik a hajam és sokat nőtt a hajam, amióta használom. Nem korpásodok tőle. Nagyon jó vétel volt, szerintem egy darabig nem cserélem le más samponra.

doreszka94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

mmaryann

2017. április 19.

Vékony szálú a hajam és tényleg nem túlzás, de ettől a sampontól erőre kapott. Még csak párszor használtam, de remélem így is marad.

mmaryann
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

kkmonika

2016. szeptember 17.

Én már hónapok óta használom ezt a sampont es nagyon megvagyok vele elégedve abba maradt a hajhullás és sokszorosára nőt a hajam es a legfontosabb nem korpásodik! Nem akarok túlozni de 3 hónap alatt kb 9-10 cm nőt a hajam nagyon nagyon jó!!!! Ajánlom mindenkinek!

kkmonika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.