KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Forever Living Products

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. március 5.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   bioboltok, patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jojobás ajakír

Az aloe, a jojoba és a méhviasz együtt az egyik legjobb - egész évben használható - ajakbalzsamot alkotja, amely ma a piacon létezik. Megnyugtatja és hidratálja az ajkakat. Kés mérete lehetővé teszi, hogy mindig kéznél legyen.

Krémmánia Kedvencek a -től
Luna11

2017. április 19.

Abszolút kedvenc! Annyira jó hatással van az ajkaimra, már fél óra elteltével is érezni a hatását. Én a pattanásaimra is szoktam kenni belőle, mert azokat is remekül gyógyítja. Nagyon minimális mennyiség is elég belőle, ezért egész sokáig tart.

Luna11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

demuskriszti

2017. április 11.

Ha véletlen nem találom - főként a téli időszakban - elvonási tüneteim vannak. Rengeteg kipróbált ajakápoló mellett ez az egyetlen ami valóban bevált, ami nem csak felületi ápolást ad fél órára, hanem valóban mélyen hidratál. Elég párszor használni a téli időszakban naponta. Tökéletes, abszolút megéri az árát, ami szerintem nem vészes, sokkal drágábbak is vannak a piacon, amelyek fele ennyit sem érnek.

demuskriszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 11.

Moringa

2017. április 5.

Bocsi mindenkitől aki rajongója ennek a terméknek, de nekem nem lett favorit. Az illata nekem furcsa, és a hidratálásra is csak 3 csillagot adnék.

Moringa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 5.

fruzsina9893

2017. április 1.

Tökéletesen hidratál, herpeszre is jó volt nekem, és lassan használódik el. Számomra eddig ez a legjobb ajakápoló, és isteni az illata is.

fruzsina9893
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

ZiAn

2017. április 1.

Nem olcsó, de sz egyik legjobb ajakápoló. Beszerzés, ára macerás illetve húzósnak tartom.

ZiAn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 1.

konyareka

2017. április 1.

A legjobb amit eddig használtam, nagyon jól hidratál és puhává teszi az ajkakat. Már másat nem is veszek ez után.

konyareka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

viktoriass

2017. március 26.

A lehető legjobb ajakápoló a Carmex mellett. Minden este bekenem vele a számat, és reggelre pihe-puha ajkaim vannak. A nátha miatt kipirosodott orromon is segített. Imádom :)

viktoriass
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

AlHorv

2017. március 9.

Nagyon jól hidratál, kipirosodott, orrfújástól kisebesedett orromra is használni szoktam.

AlHorv
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 9.

SophieMCO

2017. február 28.

Ha valami elváltozás jelenik meg az ajkaimon - pattanástól a herpesz szerű bőrpírig, vagy csak húzódik a bőröm - ezzel bekenem este és reggel mikor felkelek már nincs semmi. Cserepes ajkakat szintén egy használat után helyrehozza. És a test bármely pontjára lehet kenni az áldásos hatása miatt. Például ha a kézfejemet nagyon kifújja a szél, volt hogy már ezzel kentem be, azonnal visszapuhítja, megszűnik a húzódó-feszülő-fájó érzés. Én nem sokallom az árát, mert sokáig elég, és a mai világban ezerpárszáz forint egy minőségi termékért nem pénz. De elkeserítő az incije, az alapján nem minőségi termék. Nem értem, hogy egy ilyen cég ahol ennyire jó termékek vannak mint a Forever, és a természettudatosságra épül, miért nem lehet erre is figyelni, no meg a vesszőparipám az állatkísérlet mentesség, ami náluk szintén nem valósul meg. Sajnos ezek miatt én nem fogom újra venni, de csillagot nem vonhatok le tőle, mert valóban egy csodaszer.

SophieMCO
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 28.

kukooo

2017. február 14.

Úgy 5 éve csak ezt használom. Nekem semmi más nem vált be sajnos, de ezt imádom.

kukooo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 14.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil