KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Forever Living Products

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. március 5.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   bioboltok, patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jojobás ajakír

Az aloe, a jojoba és a méhviasz együtt az egyik legjobb - egész évben használható - ajakbalzsamot alkotja, amely ma a piacon létezik. Megnyugtatja és hidratálja az ajkakat. Kés mérete lehetővé teszi, hogy mindig kéznél legyen.

KERES - FLP Aloe Lips with Jojoba
Ár: max 1000 ft , Eladó: bogczi
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 1230 Ft , Eladó: rzsofa567
Állapot: ÚJ!, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel illetve postázás is lehetséges.

unicornlady

2018. április 17.

Egyszerűen fantasztikus! Nem vagyok fanatikus Forever rajongó,de erre a termékükre nem lehet panasz. Nagyon érzékeny a bőröm a szélre,amikor teljesen kiszáradt,berepedezett az ajkam,akkor is nyugodtam rá merem kenni,mivel tiszta termékről van szó.Azonnal enyhíti a száraz,kellemetlen és sokszor fájdalmas tüneteket. Szépen visszapuhítja pár alkalom után(akár egy napon belül)az ajkakat.

unicornlady
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

artsxdiana

2018. április 8.

Csodaszer. Ennél jobbat nem hiszem, hogy piacra fognak dobni. Még az eos se érhet a nyomába.

artsxdiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

Cseniko

2018. április 1.

Éveken keresztül az egyetlen kedvenc ajakápolóm volt. Mai napig rendszeresen újra vásárolom. Eucerin fényvédős ajakápolójával felváltva használom az utóbbi 2 évben.

Cseniko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

mglilla

2018. március 30.

A legjobb ajakápoló, amit valaha kipróbáltam, azt hiszem örök szerelem marad!
A parfümük nagy csalódás volt, de minden mással elégedett vagyok, utóbbi időben életmódváltásba fogtam és valóban azt nyújtják a termékek, amit a leírásokban ígérnek, kellemesen meglepetés volt!

(Csak használom a termékek egy részét, nem értékesítem!)

mglilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

A legjobb ajakápoló, amit valaha kipróbáltam, azt hiszem örök szerelem marad!

(Csak használom a termékek egy részét, nem értékesítem!)

zsuzska78

2018. március 23.

Az egyik legjobb ajakbalzsam!! Nagy herpeszes vagyok, ha ezzel kenegetem, gyógyszerrel egyetemben- nem mindig jön elő. A beszerzése már macerás. Szép selyem fénye van, mintha diszkrét szájfényt tennék fel. Jár az 5 *!

zsuzska78
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 23.

HennyGindele

2018. március 23.

Évek óta használom nagyon meg vagyok vele elégedve!
Több ajakápolót kipróbáltam mar de egyse volt ilyen jo mint ez

HennyGindele
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Évek óta használom nagyon meg vagyok vele elégedve!
Több ajakápolót kipróbáltam mar de egyse volt ilyen jo mint ez

egyedorsolya96

2018. március 19.

Nagyon kevés kell belőle és nagyon hatékony! Smink alá is tökéletes! Roaccutan kúra mellett is tesztelve!

egyedorsolya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

szadri02

2018. március 18.

Az egyik kedvenc ajakápolóm! Nagyon gyorsan helyre rakja a kicserepesedett ajkaimat.

szadri02
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Nagyrek

2018. március 18.

Hamar rendberakja a kiszáradt ajkakat!

Nagyrek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Hamar rendberakja a kiszáradt ajkakat!

Julicika

2018. március 12.

Fogszabályzó miatt télen sokszor nagyon kiszárad a szám.
Ez a mentőövem, mindig beválik! A legjobb ajakápoló.

Julicika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Fogszabályzó miatt télen sokszor nagyon kiszárad a szám.
Ez a mentőövem, mindig beválik! A legjobb ajakápoló.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil