KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Forever Living Products

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. március 5.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   bioboltok, patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jojobás ajakír

Az aloe, a jojoba és a méhviasz együtt az egyik legjobb - egész évben használható - ajakbalzsamot alkotja, amely ma a piacon létezik. Megnyugtatja és hidratálja az ajkakat. Kés mérete lehetővé teszi, hogy mindig kéznél legyen.

kukooo

2017. február 14.

Úgy 5 éve csak ezt használom. Nekem semmi más nem vált be sajnos, de ezt imádom.

kukooo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 14.

Nabukonodozor

Korcsoport: < 18
2017. február 14.

Annyira jó! Nagyon jól hidratál, az illata és íze is finom és nekem -nem tudom miért- a csomagolása is tetszik. Ajándékba kaptam, magamtól valószínűleg nem vettem volna meg, mivel a Forever termékek túlságosan el vannak szállva az árakkal kapcsolatban. Ezért megy a -1 csillag, ezenkívül tök jó kis ajakbalzsam.

Nabukonodozor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 14.

Taraybius

2017. február 13.

Nagyon jó ajakápoló! A piacon kapható ajakápolók 99%-a nekem nem ér semmit, kár próbálkoznom velük. Ez viszont!! Puha az ajkam, sokáig érzem a hatását, kellemes viselni. Eddig csak a Carmex volt hatásos, de egy jóval bőrbarátabb kedvencet találtam most! Öcsémtől kaptam, de jó hogy gondolt rám!

Taraybius
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

SzBori

2017. február 10.

Uriiisten, de imádom. A többi ajakápolóm fel sem ér ehhez, főleg nem a labellok, pedig elég sokat és sok fajtát próbáltam már, mert nagyon ki tud száradni a szám. Még az illata is nagyon jó, és kellemes az ajkakon, nem ragad, nem zavar.

SzBori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

nnagy822

2017. február 7.

Imádom, a legjobb ajakapolo amit eddig használtam, már az első használat után sokkal puhabb lett a szám. Herpesnel is sokat segített,hamarabb el múlt.

nnagy822
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

Kriszta217

2017. január 23.

Egyszer használtam pár éve.
Nagyon ki tud száradni a szám, anyukám hallotta hogy ez nagyon jó meg is kaptam tőle. Semmit nem hatott száradt tovább a szám és csak rosszabb lett.
Én a gyógyszertárban bekevert gyógynövényes ajakírre szavazok, ezerszer jobb a hatása számomra.

Kriszta217
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

Egyszer használtam pár éve.

nikolett00

2017. január 21.

"Forevörösként" :) Ez az egyetlen, ami nálam szóbajöhet... Egyszerűen imádom az illatát, az állagát, a hatását, de még az ízét is! :)
Kiszáradt ajkakra, orra, vagy bármilyen pötyire jó!

nikolett00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Kiszáradt ajkakra, orra, vagy bármilyen pötyire jó!

Fatyolfelho

2017. január 21.

Kedvencem volt, a legjobb valóban tartósan hidratáló szőlőzsír! Sajnos fogalmam sincs hol lehet kapni, így a kevésbé jó, de drogériás viszonylatban egyetlen használható szőlőzsírt használom, a Labello Hydro Care-t. Nyomában sem ér, de ezt könnyű beszerezni.

Fatyolfelho
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 21.

Rmalna

2017. január 19.

Már évek óta használom, mindig segít ha kiszárad a szám, de megfázásnál a piros orra is nagyon hasznos! Kedvencem

Rmalna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

estokani

2017. január 19.

Ajakápolónak utálom az állagát. Hiába zengtek róla ódát nekem a hatása is messze elmarad a várttól. KB minden máshova elhasználtam csak a számra ne kelljen kenni. Valaki egyszer azt mondta aranyérre is kiváló. VÁÁÁÁÁÁÁÁÁ -nem képzelem el, hogy mi van ha valaki összekeveri melyiket mire használja :D :D

estokani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil