KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Forever Living Products

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. március 5.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   bioboltok, patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jojobás ajakír

Az aloe, a jojoba és a méhviasz együtt az egyik legjobb - egész évben használható - ajakbalzsamot alkotja, amely ma a piacon létezik. Megnyugtatja és hidratálja az ajkakat. Kés mérete lehetővé teszi, hogy mindig kéznél legyen.

KERES - FLP Aloe Lips with Jojoba
Ár: max 1000 ft , Eladó: bogczi
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Fincsodrett

2018. január 16.

A legjobb ajakápoló, amit valaha használtam. már sokadszor veszem újra, mindig van itthon. 10 csillag.

Fincsodrett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 16.

demeve

2018. január 15.

Most veszem 4-edjére. Mindig nálam van. Imádom! Nem mondom, hogy tökéletes, mert a kifejezetten vízhiányos ajkakkal nem tud csodát tenni (ahhoz inni kell, sokat!), de minden más problémára kiváló. Puhítja a cserepesedést, fertőtlenít, véd. Számomra az is előny, ami esetleg másoknak hátrány lehet: viszonylag lassan szívódik be teljesen. Ezt a tulajdonságát azért szeretem, mert így ragadásmentesen szép fényes marad a szám. :) Ennyit várok el egy ajakbalzsamtól, és ezt tudja is. Nem csak szájra jó, hanem kicserepesedd kézre, száraz szemkörnyékre stb, sőt szempillákra is.
UI.: Egyébként az ajakbalzsam alá liposzómás aktív gélt használva vízhiány is "megoldható" gyorsmegoldásként. Carmexet még nem használtam, de sok nemzetközi vélemény alapján azzal van egy szinten... (?), és nincs jobb tőlük a piacon.

demeve
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.

Cicuka22

2018. január 15.

Nekem egyáltalán nem vált be. Nem hidratál, nem szívódik be, fura íze van. Ha véletlenül sokat kenek láthatóvá válik. Valahogy bejut az íze a számba és nagyon rossz érzés. Hetek óta használom, és csak rosszabbodik a helyzet ebben a téli hidegben. Nem csinál semmit sajnos.

Cicuka22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

erosdora00

2018. január 13.

Legjobb, legkényelmesebb, ár érték arányban szuper, beszívja a széltől kifújt szám percek alatt és pihe puha lesz tőle. 5*

erosdora00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

BorbelyAdri

2018. január 12.

Legjobb ajakbalzsam, amit valaha használtam (és elég sokat próbáltam már). A téli hidegben, megfázásban sokszor kiszárad a szám, amin a szimpla balzsamok nem igazán tudtak segíteni. De ez olyan, mint a csoda. Felkenem, és pár percen belül érzem is a hatását. Hosszútávon is tökéletes.

BorbelyAdri
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

reka0122

2018. január 11.

Nekem abszolút bevált. Jól ápol és puhán tart. Lényegen ez az ami egy ajakápolótól elvárható. Télen számomra egy kötelező must have, mivel elég egyszer bekennem vele a számat és egész nap puhán tartja.

reka0122
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.

karli

2018. január 5.

Elég gáz, vagy szomorú, hogy az FLP elvileg egészséges, és természetes termékeket gyárt, és mégis tele vannak káros anyagokkal.
Nekem ajakherpesz ellen ajánlották, és abszolút bevált. Az illata valóban erős, ha bekenem a szám mindig kérdezik, hogy mi ez a "cefre" szag.

A fenti sorok jó pár évvel ezelőtti véleményem volt, most újra beruháztam egyre. Már több éve nem használtam, kissé nehézkes a hozzájutás. Igazából én mindig is szerettem az ápoló hatását, puhán tartja a számat, szerencsére nincs íze, nekem ez nagyon fontos, dobtam már ki íz miatt ajakápolót. Szerintem valamit változtattak rajta, mert már nem olyan erős red bull szagú, bár engem az sem zavart. Az biztos, hogy herpesz ellen nagyon jó, ha időben kenem ki sem alakul, illetve gyorsabban gyógyul. Azt viszont nem értem, sokan írják, hogy valami fehéres réteg ül a ráncokban tőle. Nekem teljesen bepuhítja a számat, azt én is utálom, amikor bekenem a szám, és mégis ilyen száraz kemény bőrdarabok állnak ki rajta. Plusz ez a cucc egy halvány sárga, olyan opálos vagy hogy is mondjam, szóval ebből hogyan lesz fehér az rejtély.

karli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

allea

2018. január 2.

Nagyon jól ápol.

allea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Nagyon jól ápol.

BDominika25

Korcsoport: < 18
2017. december 29.

Az utóbbi pár hónapban különösen száraz, hámló és piros volt mind az ajkam és körülötte is, aztán mikor már tényleg nagyon elviselhetetlenné és nem melleseleg csúnyává vált elmentem a bőrgyógyászhoz vele aki letudta annyival, hogy periorális dermatitiszem van, és hogy ezt el kell fogadni.
Őszintén szólva elkeseredtem, hogy ennyire csúnyán (néha szinte már vörös a szám körül) és száraz ajkakkal kell élnem, ami valljuk be nem a leg esztétikusabb...
Ezután elmentem egy gyógynövényes boltba ahol történetem után ezt ajánlották mivel, hogy ez biztosan segíteni fog.
Boldogan mentem vele haza és alig vártam, hogy kipróbáljam de sajnos ez egy nem.
Nem mondom rosszabb nem lett tőle de ezek szerint én hozzám ő kevés volt.
A napokban fogyott el..

BDominika25
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 29.

Nem mondom rosszabb nem lett tőle de ezek szerint én hozzám ő kevés volt.
A napokban fogyott el..

Adaleide

Korcsoport: < 18
2017. december 24.

Nagyon szeretem, tartósan hidratál, puhít. A cserepes ajkamat pár perc alatt rendbe teszi. Már 2 éve csak ezt használom.

Adaleide
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil