KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Forever Living Products

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. március 5.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   bioboltok, patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jojobás ajakír

Az aloe, a jojoba és a méhviasz együtt az egyik legjobb - egész évben használható - ajakbalzsamot alkotja, amely ma a piacon létezik. Megnyugtatja és hidratálja az ajkakat. Kés mérete lehetővé teszi, hogy mindig kéznél legyen.

Krémmánia Kedvencek a -től
foldiadina

2017. június 18.

Egész télen és még tavasszal is szenvedtem a szörnyen kiszáradt, fájó, kipirosodott, viszkető ajkaktól. Bármit próbáltam semmi nem használt, pedig Manna ajakbalzsamtól kezdve babaolajig tényleg mindent kipróbáltam. Végső elkeseredésemben bementem egy kis bioboltba Egerben. Ez volt az én nagy szerencsém, hiszen a boltban nagyon segítőkész volt a hölgy és rögtön ezt az ajakbalzsamot ajánlotta. Az ár hallatán persze kicsit megdöbbentem, hiszen elég pici a termék, de úgy voltam vele, hogy már így is kiadtam egy csomó pénzt, hátha majd ez segít. És segített. Esküszöm már az első nap után használt. Kb fél óránként kenegettem vele magam és másnapra már nem voltak olyan irritáltak az ajkaim. Nagyon elégedett vagyok vele, abszolút megéri az árát. A sárga, napvédős termékkel sajnos nem vagyok már ilyen elégedett, de ennek az eredeti verziónak az illata is és az összetevői is nagyszerűek!

foldiadina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Flanna

2017. június 17.

A legjobban hidratáló ajakbalzsam!! Kiszáradt orra, szúnyogcsípésre és gyógyulóban lévő sebekre is szoktam használni. Nekem csodaszer!

Flanna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

clover12

2017. június 12.

Nagyon szeretem! Gyerekkorom óta ezt adta anyukám, ha ki volt száradva a szám, és nagyon szépen segít rajta. Sőt, ha volt 1-1 seb az arcomon (akár ha elkapartam a bőröm), és rákentem gyorsabban begyógyult és kevésbé fájt. Barátomnak is sokszor ki van száradva a szája és próbálom rászoktatni, és ha sikerül rávennem akkor sokat segít a száján.

clover12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

annaerdei

2017. május 29.

nagyon szuper ajakápoló, a szám, főleg télen hajlamos nagyon kicserepesedni sajnos, de ennek használatával, egy pár nap múlva sokkal szebb lesz az ajkam.

annaerdei
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Vanília

2017. május 20.

Top az ajakápolók között!!! Évek óta használom és nincsen jobb nála. Meggyőződésem, hogy nem csupán ajakír, hanem gyógyszer, ui. mind nátha, mind porallergia esetén ő az egyetlen, ami segít, megnyugtatja, visszaépíti a szám és a száj körüli érzékeny (ezekben a kivételes esetekben kiszáradt) részeket. Ha készítenék egy "kedvenc 10 piperém" listát, benne lenne, az tuti:)))

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 20.

Annie25

2017. május 19.

Nagyon szeretem! Főleg télen, vagy ha meg vagyok fázva a számra is az orromra is tökéletes :)) tavaly elkaptam valamit és nagyon sokat kellett fújnom az orrom, ha ezt nem használtam volna, akkor utána 2 hétig hámlott volna az orrom... De egyébként én sebre is szoktam használni, van gyógyító hatása is :) tényleg hamarabb begyógyult a seb ha rákentem és heg sem keletkezett a helyén. Nem a legolcsóbb, de szerintem megéri az árát. :)

Annie25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Luna11

2017. április 19.

Abszolút kedvenc! Annyira jó hatással van az ajkaimra, már fél óra elteltével is érezni a hatását. Én a pattanásaimra is szoktam kenni belőle, mert azokat is remekül gyógyítja. Nagyon minimális mennyiség is elég belőle, ezért egész sokáig tart.

Luna11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

demuskriszti

2017. április 11.

Ha véletlen nem találom - főként a téli időszakban - elvonási tüneteim vannak. Rengeteg kipróbált ajakápoló mellett ez az egyetlen ami valóban bevált, ami nem csak felületi ápolást ad fél órára, hanem valóban mélyen hidratál. Elég párszor használni a téli időszakban naponta. Tökéletes, abszolút megéri az árát, ami szerintem nem vészes, sokkal drágábbak is vannak a piacon, amelyek fele ennyit sem érnek.

demuskriszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 11.

Moringa

2017. április 5.

Bocsi mindenkitől aki rajongója ennek a terméknek, de nekem nem lett favorit. Az illata nekem furcsa, és a hidratálásra is csak 3 csillagot adnék.

Moringa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 5.

fruzsina9893

2017. április 1.

Tökéletesen hidratál, herpeszre is jó volt nekem, és lassan használódik el. Számomra eddig ez a legjobb ajakápoló, és isteni az illata is.

fruzsina9893
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil