KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Forever Living Products

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. március 5.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   bioboltok, patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jojobás ajakír

Az aloe, a jojoba és a méhviasz együtt az egyik legjobb - egész évben használható - ajakbalzsamot alkotja, amely ma a piacon létezik. Megnyugtatja és hidratálja az ajkakat. Kés mérete lehetővé teszi, hogy mindig kéznél legyen.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Jennyfer1990

2017. október 23.

Még nagyon régen ajánlotta egy ismerősöm, mivel akkoriban rendszeresen visszatérő herpesztől szenvedtem, ami nagyon lassan gyógyult, pedig mindenféle patikában kapható készítményt kipróbáltam már. Hallottam az aloevera jótékony hatásairól, ezért kissé borsos ára ellenére is úgy gondoltam, kipróbálom.
Fantasztikus volt a hatása! Sokkal elviselhetőbbé tette a kellemetlen tüneteket, pár nap alatt teljesen eltüntette a kis hólyagokat, és utána sem lett csúnya, sebes a szám. Évekig újra vettem, aztán ki tudja, nem-e ennek köszönhetően, de már kb. 3 éve nem tért vissza a herpesz. Természetesen sima ajakápolónak is szuper, de a gyógyító hatása miatt nekem minden pénzt megért!

Jennyfer1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Mesike24

2017. október 20.

Száraz ajakra szerintem ez nagyon jó. Én csak este használom és reggelre nagyon megpuhítja és ápolja a számat. Nappalra nekem ez túl zsíros és az ízét valahogy nem szeretem. De a hatása tényleg jó. Ha ezt használom, akkor kisebb az esélye, hogy herpesz nő a számra, ezt megfigyeltem. Drágállom az árát egyébként, de ettől még max. pont.

Mesike24
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 20.

Maxy

2017. október 20.

Nekem a száraz számra nagyon jó. Nagyon jól rendbe hozza rövid idő alatt. Kentem már rá vágásra, égési sérülésre, arra is tökéletes. Igaz nem olcsó, patikából 1500-ért tudtam venni, de ha rendeltem akkor 1000 Ft-ból megvolt. Nagyon szeretem, mindig veszek belőle.

Maxy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

lobolagi

2017. szeptember 29.

nagyon jó érzés felkenni, igazi megkönnyebbülés, mikor már szétszáradt a szám. szinte azonnal érzem a hatását.

lobolagi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

EvelinV5

2017. szeptember 28.

Nagyon jól hidratál, az illata is kellemes, könnyen kenhető, nem hagy ragacsos érzetet maga után.

EvelinV5
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Stella1104

2017. szeptember 28.

Használtam, de nem az igazi. Télen jól kenhető, nyáron viszont elfolyik....Táplálja az ajkat, viszont, nagyon nehezen szívódik fel. Ár érték arányban nem a legjobb termék szerintem.

Stella1104
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

csudex

2017. szeptember 27.

Munkatársamtól kaptam egyet, nekem totál az a feeling, amikor gyerekkorunkba agyba-főbe kentük a "szőlőzsírt". Illatra is és állagra is. Ettől függetlenül jól hidratál, de semmi extra.

csudex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Kitti66

2017. szeptember 26.

Eddigi legjobb ajakápoló amit használtam.

Kitti66
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Eddigi legjobb ajakápoló amit használtam.

hivespanni

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 25.

Anyukám és a tesóm nagy fogyasztói a terméknek, imádják! Én is kipróbáltam már, az illatáért oda vagyok, nekem nagyon bejön, nem is tudom mihez hasonlítani. Nagyon jó herpeszre, sebes pattanáshegre, nyilván érdemes többet beszerezni belőle, ha ilyen céllal használnátok. Jól hidratál, nem szárítja az ajkakat, nem hagy ragacsos érzést maga után, egyszóval szuper! :)

hivespanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

vassagi

2017. szeptember 25.

A legjobb ajakápoló. Arról nem beszélve, hogy aranyérre is tökéletes, de akkor érdemes kettőt beszerezni és nem összekeverni őket :)

vassagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil