KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Forever Living Products

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. március 5.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   bioboltok, patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jojobás ajakír

Az aloe, a jojoba és a méhviasz együtt az egyik legjobb - egész évben használható - ajakbalzsamot alkotja, amely ma a piacon létezik. Megnyugtatja és hidratálja az ajkakat. Kés mérete lehetővé teszi, hogy mindig kéznél legyen.

Titanilla10

2018. november 13.

Csak jó tapasztalatom van vele nagyon jól hidratál a többi ajakápolótól csak jobban kiszárad a szám de tőle finom hidratált puha lesz.Estére is sokszor felkenem és reggelre pihe puha lesz a szám.Ha náthás időszak van és sokat fújom az orrom a pirosság sebesedés kiszáradás ellen is ezt kenem az orrom alá.Hihetetlen de ott is remekül teljesít!

Titanilla10
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

veronka052194

2018. november 13.

Nagyon jó ajakápoló, de elég drágának találom őket...én már otthon kotyvasztok magamnak :) kisöcsém popójára is ezt használták ha piros volt :D

veronka052194
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

valamijoonev

2018. november 5.

Kedvenc ajakápolóm Carmex után! Egyszerűen tökéletes.:)

valamijoonev
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

Kedvenc ajakápolóm Carmex után! Egyszerűen tökéletes.:)

laracroft

2018. október 28.

Ajándékba kaptam, és mint kiderült, nagyon jó. Legalábbis nálam két fontos ismérve van a jó ajakápolónak: megszünteti a száraz/cserepes érzést (hidratál) és nem okoz hozzászokást. Kettőből kettő. Picit valóban fényes a finishe, de az engem nem zavar, az illata rendben van, és bár azt hittem, hogy a csomagolás egy hét után szét fog esni, de nem, lassan a végéhez érek és még mindig tökéletesen egyben van. Két okból nem fogom újravásárolni: 1: macerás a beszerzés, 2: rengeteg ugyanilyen jó minőségű termék van sokkal egyszerűbb elérhetőséggel, némi extrával (színes, illatos, ízes, szebb csomagolású) ami nekem balga vásárlónak elvonja a figyelmem.Ettől még ez az ajakápoló 5 pontos, mert szépen teszi a dolgát.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

csajreni

2018. szeptember 27.

Én erről az ajakápolóról csak magaslatokban tudok beszélni (vagy hogy is fogalmazzak:)). Nekem MINDIG (értsétek szó szerint) ki van száradva a szám. Már mindent kipróbáltam (Blistex, Carmex, Manna stb.), volt, ami átmenetileg használt, de ez szuper!!! Mindig segít! Először fura volt, mert amikor a cserepes számra tettem, akkor nem hatott rögtön, viszont rá 1 órára kb tökéletes lett. Ha valaki igazán szép eredményt szeretne elérni, akkor minden este lefekvés előtt tegyen a szájára és reggelre tökéletes lesz (főleg, ha napközben szokott rúzst használni)! A legfontosabb, hogy már kb 4 hónapja használom kb minden nap és nem szokta meg a szám, tehát ugyanolyan jó, mint az elején :)
Egyetlen hátránya, hogy elég kevés helyen lehet hozzájutni.
Szlogen: Forever Aloe Lips ajakápolót minden nőnek! :)

Update (2018.09.27.): Most hogy elkezdődött az ősz, vettem még egyet és az éjjeli szekrényemen figyel. Minden este lefekvés előtt bekenem a számat és így garantáltan hidratált lesz reggelre.

csajreni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Egyetlen hátránya, hogy elég kevés helyen lehet hozzájutni.
Szlogen: Forever Aloe Lips ajakápolót minden nőnek! :)

gonoha

2018. szeptember 20.

Èvek óta a család kedvence. Fèrjemtől a nagyiig. Tèlen a cserepes ajkamat kb kèt használat után rendbe hozza,îgy állandó vendèg a táskámban. De nyáron is mindig van a közelben egy mert akkor a nap ellen kîváló. Csodaszer.

gonoha
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Scent

2018. augusztus 25.

2db-ot "ettem"meg. Nem vettem észre csodálatos hatást..jelenleg egy 300Ft-os Avonos kisvackot kenek, élményre ugyanaz :)

Scent
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

adreee

2018. augusztus 21.

Az egyik legjobb ajakápoló amit valaha használtam.

adreee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Az egyik legjobb ajakápoló amit valaha használtam.

pappveronika30

2018. augusztus 2.

A családban mindenkinek van egy ilyen kis ajakbalzsamja, imádjuk, nagyon jól hidratálja a száraz cserepen ajkat, jó az illata és télen főleg nagy segítség lehet.

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Agnes09

2018. július 28.

kedvenc termék már ezer éve. Tényleg mindenre jó. Ajak szárazságra, ajakherpeszre is nagyon jó. Gyönyörűen elmúlik tőle a herpeszem. Nem szárítja le a herpeszt brutális módon a patikában kapható agyon reklámozottal szemben, így nem vérzik be és nem képződik újra a seb többször és nem marad ott a herpesz nyoma félévig. Hidratálja az ajkakat és hűti az égett fájó bőrt, gyulladáscsökkentő és fertőtlenítő hatása is van. Mindig tartók belőle itthon. Remek minőség elérhető áron. Árát nagyon megéri.

Agnes09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil