KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Forever Living Products

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. március 5.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   bioboltok, patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jojobás ajakír

Az aloe, a jojoba és a méhviasz együtt az egyik legjobb - egész évben használható - ajakbalzsamot alkotja, amely ma a piacon létezik. Megnyugtatja és hidratálja az ajkakat. Kés mérete lehetővé teszi, hogy mindig kéznél legyen.

Ár: 1230 Ft , Eladó: rzsofa567
Állapot: ÚJ!, Helyszín: Budapest., fizetés: Személyes átvétel lehetséges, Postázás esetén fizetés banki utalással.

AngiToth

2017. augusztus 13.

Imádom, minden este bekenem vele a számat, egész nap puhák tőle az ajkaim. Ha kiszárad, kifújja a szél, csak bekenem, és egyből nem fáj. Az illata nagyon finom.

AngiToth
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

toth.zsaklin92

2017. július 22.

Csodálatos "munkát" végez. Nagyon finom az illata és íze. :) :)

toth.zsaklin92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Csodálatos "munkát" végez. Nagyon finom az illata és íze. :) :)

022Flower

2017. július 13.

Télen csodatevő.

022Flower
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 13.

Télen csodatevő.

kissadel98

2017. július 13.

Nagyon szeretem, de annyira lágy az állaga, hogy nekem iszonyú gyorsan elfogy. De minden jó, amit írnak róla igaz. Pattanásra is kenem.

kissadel98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

lizelzz

2017. július 11.

Kis korom óta ismerem, használom. A legjobb! Ha kicsit kicsepesedik az ajkam, éjjel bekenem, reggelre nyoma sem marad. Télen ez egy csoda!! Ajánlani tudom csak.

lizelzz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

hmanita1989

2017. július 11.

I-má-dom...nagyon krémes állagú, épp csak egy picit kell kenni az ajkakra. Herpesz és pattanás ellen is kiváló. Illatra meg olyan mint amilyen gyerekkoromban volt a sütibaba. 😀

hmanita1989
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

kataaaa01

2017. július 8.

Eddigi legjobb ajakápolóm, valóban erősen hidratál és nagyon jó krémes az állaga.

kataaaa01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

cigarettamacska

2017. július 3.

Szinte falom az ajakápolókat, így eléggé megijedtem hogy ilyen állaggal nem fog sokáig kitartani. Este, lefekvés előtt kentem be vele mindig a számat, és így már február eleje óta kitart. Nagyon szépen rendbe hozza a számat, nem is kell mellette mást használnom!

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

balankaa01

2017. június 28.

Na, azt kell rólam tudni, hogy tépkedem az ajkaimról a bőrt, ezért elég csúnyák. De aztán jött a Carmex 😇, amit általában otthon felejtek. (bravo)
A párom autójában mindig van egy ilyen, és bár nem gondolom olyan jónak mint a Carmexot, szívesen használom ezt is. Örülök, hogy lassan szívódik be, mert így ritkábban kell kenni, meg ugyan, kinek van kedve zsírt rágni a szájáról? Hát, nekem nincs. :D
A kettő együtt a tökéletes kombináció ajkakra szerintem.
A tetejét egyenesen utálom, izzadt kézzel lehetetlen kinyitni.

balankaa01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

A kettő együtt a tökéletes kombináció ajkakra szerintem.
A tetejét egyenesen utálom, izzadt kézzel lehetetlen kinyitni.

Hiuz

2017. június 27.

Az összes ajakápoló közül ez a legjobb, amit használtam, nagyon jó az állaga, nem szárít, nagyon jól ápol, hidratál, az illatát is szeretem! Télen, ha kiszárad az orrom körül, én még oda is kenem.

Hiuz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil