KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Forever Living Products

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. március 5.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   bioboltok, patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jojobás ajakír

Az aloe, a jojoba és a méhviasz együtt az egyik legjobb - egész évben használható - ajakbalzsamot alkotja, amely ma a piacon létezik. Megnyugtatja és hidratálja az ajkakat. Kés mérete lehetővé teszi, hogy mindig kéznél legyen.

MeridaMD

2019. január 22.

Örök kedvenc, eddig semmit nem találtam ami csak megközelítené. Kisebb sebekre is használom, előbb begyógyulnak és kevésbé fájnak ^^ (vágás, égés...)
Én rendelni szoktam, de kisebb patikákban, "gyógyboltokban" is lehet kapni, szerintem nem nehéz beszerezni - de lehet, hogy csak jó helyeken kerestem :)

MeridaMD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

reekus03

2019. január 19.

Számomra ez hozta meg a változást. Télen nagyon ki tud száradni a szám. Több márkával próbálkoztam, de ez a termék az, ami akár pár óra alatt szebbé varázsolja a szám.

reekus03
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

dvrml

2019. január 16.

Imádom. Ez a legjobb készítmény. Jól hidratál, kevésnek tűnik ami benne van, de nagyon sokáig elég.

dvrml
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

JErzsi

2019. január 10.

Tavaly télen használtam főleg, és most kezdek csak rájönni, hogy ez volt az igazi. Ez volt az egyetlen és igazán hatásos ajakápoló, amit próbáltam. Mivel azóta megvettem a Labello tégelyes ajakápolóját, amiben eszméletlen sok termék van, ezt nem vettem újra, mert nem használnám el a Labellot (sajnos a hatása nem ér fel ehhez). Mindenképpen vissza fogok térni ehhez!

JErzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

szucsnikky

2019. január 8.

Jól hidratál, nem szárítja ki mégjobban a szájat, mint a Labello és társai.

szucsnikky
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Jól hidratál, nem szárítja ki mégjobban a szájat, mint a Labello és társai.

tiffanyriti

2019. január 5.

Reggel és este, én a körmvirág krémet használom az ajkamra. Azonban napközben ez az ajakápoló van nálam, kisméretű elfér a táskámban, nagyon jól hidratál, ha kiszárad az ajkam gyorsan hidratálja, puhítja. Én még akkor is használom ha elvágom a kezem, vagy megégetem, vagy nátha esetén kipirosodik az orom, mert gyorsan enyhíti, nyugtatja a bőrt.

tiffanyriti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

reka0305

2019. január 4.

A herpeszt nagyon hamar lehúzza, nem csípi mint sok herpesz krém.Mi csak ezt kenjük ha kifakad a szánk, és mellette hidratálja a többi részét az ajkaknak.

reka0305
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Ann86

2019. január 4.

Ajándékba kaptam. Jól hidratál, de egy kicsit zavar, hogy parabént tartalmaz. :(

Ann86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Kunigunde

2018. december 27.

Fantasztikus volt, amíg volt. Tudja valaki hol lehet ilyet venni? Nagyon könnyű, észrevehetetlen. Nem olyan sűrű mint a carmex pedig az is szuper.
Vőlegényem nagy kedvence.

Kunigunde
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Vőlegényem nagy kedvence.

Evaaaa

2018. december 13.

nagyon natúr az illata, lassan szívódik be,
felvitelkor nekem különösen tetszik, hogy olyan, mintha szájfény lenne az ajkamon :D
napok alatt rendbe hozza a sebes, kiszáradt, szétrágcsált számat, és másoknak is szuperül bevált a családban

Evaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

nagyon natúr az illata, lassan szívódik be,

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin