Forever Living Products

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. március 5.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   bioboltok, patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jojobás ajakír

Az aloe, a jojoba és a méhviasz együtt az egyik legjobb - egész évben használható - ajakbalzsamot alkotja, amely ma a piacon létezik. Megnyugtatja és hidratálja az ajkakat. Kés mérete lehetővé teszi, hogy mindig kéznél legyen.

gonoha

2018. szeptember 20.

Èvek óta a család kedvence. Fèrjemtől a nagyiig. Tèlen a cserepes ajkamat kb kèt használat után rendbe hozza,îgy állandó vendèg a táskámban. De nyáron is mindig van a közelben egy mert akkor a nap ellen kîváló. Csodaszer.

gonoha
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Scent

2018. augusztus 25.

2db-ot "ettem"meg. Nem vettem észre csodálatos hatást..jelenleg egy 300Ft-os Avonos kisvackot kenek, élményre ugyanaz :)

Scent
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

adreee

2018. augusztus 21.

Az egyik legjobb ajakápoló amit valaha használtam.

adreee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Az egyik legjobb ajakápoló amit valaha használtam.

pappveronika30

2018. augusztus 2.

A családban mindenkinek van egy ilyen kis ajakbalzsamja, imádjuk, nagyon jól hidratálja a száraz cserepen ajkat, jó az illata és télen főleg nagy segítség lehet.

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Agnes09

2018. július 28.

kedvenc termék már ezer éve. Tényleg mindenre jó. Ajak szárazságra, ajakherpeszre is nagyon jó. Gyönyörűen elmúlik tőle a herpeszem. Nem szárítja le a herpeszt brutális módon a patikában kapható agyon reklámozottal szemben, így nem vérzik be és nem képződik újra a seb többször és nem marad ott a herpesz nyoma félévig. Hidratálja az ajkakat és hűti az égett fájó bőrt, gyulladáscsökkentő és fertőtlenítő hatása is van. Mindig tartók belőle itthon. Remek minőség elérhető áron. Árát nagyon megéri.

Agnes09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 28.

balintnina

2018. július 22.

Nagyon jól hidratál és az illatát is imádom. Megéri az árát. Ősszel, télen ezt, tavasszal és nyáron a fényvédős változatát használom. A bulldogom kiszáradt nóziját csak ez hozza rendbe. Szóval neki is van egy külön. :)

balintnina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

nyk

2018. július 5.

Én is nagyon szeretem, felváltva használom Carmexel, mikor melyikhez jutok hozzá hamarabb. Csak ők ketten hatásosak nálam, minden más csak még jobban szárítja a számat.

nyk
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

ritcsi88

2018. július 5.

Bármi egyáb hidratáló kerül az ajkamra, általában rosszul reagál rá és kiszárad, hámlik, 1-2x elég újra ezt használnom és újra rendbe jön. Rúzs alá vékonyan szoktam használni, be is masszírozom kicsit, mert egyébként fényes/zsíros marad.

ritcsi88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 5.

dundicat

2018. július 1.

Jajj ezt imádtam. Kamasz koromban használtam, és szuperjó volt, isteni az illata is. Nagyon hatásos! Most is használnám, ha nem lenne ilyen nehéz hozzájutni :/

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

blanzsi

2018. július 1.

Egy barátomtol kaptam aki imádta és amikor segítséget kertem ezt hozta és azt kell hogy mondjam Imadom pár nap alatt helyre hozza azt amit másik csak hetek alatt ha elfogy biztos veszek meg!!

blanzsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil