KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Zsíros, korpás hajra.

Új Fructis összetételek hajerősítő, aktív gyümölcskoncentrátummal. Gyümölcsökből és növényekből származó kivonatok, B3- és B6-vitamin és citrom protein különleges kombinációja az ápolt hajért.

A Fructis Mint Detox összetétele a mentolt tisztító hatóanyagokkal és korpásodás elleni piroctone olamine-nal ötvözi a haj és a fejbőrt tisztításáért és a korpa eltüntetésének elősegítéséért. Látható korpásodás elleni hatás akár 1 hét használat után.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kovacsrekaa

2017. november 15.

Update: 1 honapja hasznalom, nsgyon elegedett vagyok vele. A fejborom tiszta, korpa mentes. Nem kell heti ket alkalomnal tobbszor hajat mosnom. Az illatat en masnap mar nem erzem, parom szerint finom az illata. Mivel parabenmentes, ezert picit szaritja a hajvegeim.

Olcso sampont kerestem masodik samponkent, kriterium volt hogy Balea nem lehet. Az auchanban futottam bele akciosan 490 forintert.
Tetszik hogy parabenmentes, flakonban kellemes az illata. Jol habzik. A korpam teljesen eltunt, amit a h&s sampon se tudott kezelni.. Szeretem hasznalni, remelem a tovabbiakban is ilyen jol fog teljesiteni.

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Ditte0729

2017. november 10.

Nagyon megszerettem. Eleinte voltak kétségeim ezzel a samponnal kapcsolatban. Imádom az illatát és fantasztikusan bevált a zsíros, olykor korpásodó hajamra.
Párom is megjegyezte hogy milyen jó az illata a samponnak, majd azt vettem észre hogy ő is ezt használja. Már a második flakonnál járunk!! : D

Ditte0729
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Dius1991

2017. november 1.

Alig várom, hogy elfogyjon... Borzasztóan viszket tőle a fejbőröm. Sem a zsírosodáson, sem a korpán nem segített, sőt... Tutira nem veszem újra!

Dius1991
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

nemethanna196

2017. október 15.

Nem korpás a fejbőröm, viszont a hajam kicsit megbolondult és mostanában elég zsíros tud lenni, ennek orvoslását bíztam rá a samponra.
A termék állaga nagyon bevált, nem kell sok belőle, mivel szuperül habzik, jól eloszlatható és finom illatú. Bár bevallom, az illata az én orromnak ugyanolyan volt, mint a többi Fructis terméknek, picit frissebb, mentolosabb aromára számítottam, de ennek ellenére nagyon kellemes.
A hatása is jó, de szerintem nem csodaszer. A sajnos gyorsan zsírosodó hajamat szépen megtisztította és felfrissítette a mosás után, azonban ez nem volt kiemelkedően hosszan tartó. Nagyjából 2-3 napot bír ki a hajam szép állapotban, mosás nélkül, ezután már bizony ráfér a száraz sampon vagy jöhet a hajgumi.
Valamint mindenképp érdemes mellé balzsamot vagy pakolást is használni.

nemethanna196
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Valamint mindenképp érdemes mellé balzsamot vagy pakolást is használni.

Babika20

2017. október 13.

DM appon keresztül vettem féláron azt hiszem. Az illata jó de annyira nem mentolos, hűsítő hatást nem érzek de nem is bánom, minden esetre kellemes az illata. Nagyon habzik, nyilván, hiszem van benne SLES. A korpával jól birkózik szerintem de a zsírosságon annyira nem segít, sőt, 1 nappal hamarabb is zsírosodom tőle talán. Irritációt nem okoz, ez plusz pont. Így 4 naponta mosok hajat de 3. napon már nem az igazi azért :) nem veszem újra.

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

Viktoria92

2017. október 11.

Nekem nem vált be. A használat elején nagyon finom volt az illata egy két mosás után még érződött, de ahogyan megszokta a fejbőröm már nem érződött. Ugyanúgy elmondatható a hatásáról is, megszokta a bőröm és hasonlóan más samponokhoz zsírosodott a hajam.

Viktoria92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

csill87

2017. október 10.

Nagyon kellemes illata van, de ezt nem tartós a hajon, másnap már nem érzek belőle semmit. Mondjuk ezt nem bánom, mert legalább nem irritálja a fejbőrömet a parfüm. Érzékeny a fejbőröm, és eddig bevált, nem lett tőle korpás a hajam.
Egyedüli negatívuma, hogy bizony szárítja a hajhosszt. Nekem elég hosszú hajam van, és bizony már az első mosás után láttam, hogy szemmel láthatóan szárazabbak lettek a hajvégeim, rájuk fért a plusz ápolás.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

kirrach

2017. október 6.

Nekem bevált, szeretem az illatát is, jól tisztítja a fejbőrt és könnyen felhabzik hajmosásnál. Eredetileg egy Syoss samponhoz vettem, gondoltam kipróbálom melyik válik be jobban a korpás/zsírosodó fejbőrömre, de a Syoss nagyon szárított, szóval ezt tudom ajánlani. Ár-érték aránya jó, azért csodaszernek nem mondanám.

kirrach
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 6.

Betti0922

2017. október 4.

Az itteni pozitiv velemenyek hatasara dontottem mellette, nekem nagyon nem valt be. Reggel megmosom a hajam es estere mar zsiros tapintasu, a nap felenel mar le tudnam vakarni a bort a fejemrol, sajnos nagy melleloves volt 🙁

Betti0922
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Dittem0729

2017. október 4.

Magamnak vettem eredetileg ezt a sampont, de aztán azon kaptam magam hogy párom is használja. :)
Mindkettőnk haja zsírosodásra hajlamos, nekem néha korpás is. Páromnak nagyon bevált, én még keresem az igazit.

Dittem0729
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Propanediol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: truth-in-aging, BFT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.