KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. október 10.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hajápolók

Védő olaj a hajformázáshoz, melyhez magas hőfokot használunk. 230 fokig.

Ár: 1200 , Eladó: weird
Állapot: kb 3/4ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 700 Ft , Eladó: Lexy00
Állapot: Kb 3/4-ig van, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel

2017. április 22.

Nekem ez a termék nem tett csodákat a hajammal és a lányaiméval sem. Azért elhasználjuk, mert a "remény hal meg utoljára",

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

LathatatlanOzike

2017. április 13.

Már értem, hogy miért van egekig emelve ez a hajolaj. Tényleg működik, de még milyen jól!
Nagyon könnyű állaga van, gyorsan beszívja a hajam, szinte már egyből puhítja, és táplálja, másnapra sem szárad ki a loboncom.
Nem vasalom a hajam, és nem is meleg levegővel szárítom, ettől függetlenül jó, hogy van hővédő funkciója is, bármikor jól jöhet, ha kedvet kapok a hajvasaláshoz / göndörítéshez.
Kézről nehéz lemosni, az illata nem egy nagy durranás, az Aussie hajolajomnak sokkal finibb illata van. De mindegy is, mert ugyanúgy jár az 5 csillag.
Szerintem jól megleszünk egymással sokáig.

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

Szerintem jól megleszünk egymással sokáig.

racheldawes

2017. április 12.

A kedvenc hajolajam: selymesen puha, fényes és szuper illatú a hajam tőle, anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna maga után. Mindezek mellett pedig még hővédőként is kiválóan teljesít.

racheldawes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Reva03HU

2017. április 5.

Nem vettem észre különösebb javulást hajtöredezés terén, inkább csak a lelkem megnyugtatására használom, hogy kompenzálom a hajszárítást,vasalást, ha ezzel kenegetem. A kommenteket olvasva,lehet hogy szárazhajon, napi szinten kéne használni, nem csak hajmosáskor. Frissítő vágás után, belevágok a napi kenegetésre,kiváncsi leszek, lesz-e javulás.

Reva03HU
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

merciszb

2017. április 4.

Minden nap használom, hajvasalás előtt, után, hajmosás után még nedves hajra, de nem igazán tapasztaltam egetrengető változást. Igazából szinten tartja a hajamat, addig veszem, amíg nem találom meg a tökéleteset.

merciszb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

nmethkitti

2017. március 20.

imádom! :) Évek óta ezt használom. Nagyon száraz/töredezett hajam volt, és akármit csináltam, nem nőtt, mert a vége mindig letört. Amióta ezt a terméket használom már hihetetlenül sokat nőtt, nem törik le a vége és nagyon szép tőle a hajam. Nem tudnám már kihagyni a mindennapos használatból. Mindenkinek csak ajánlani tudom!:)

nmethkitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

Cunii

2017. március 13.

Imádom, annyira jó illata van és olyan puha lesz tőle a hajam! :)
hajmosás után szoktam használni nedves hajra, de néha még elötte is bekenem vele a végeket.

Cunii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.

Imádom, annyira jó illata van és olyan puha lesz tőle a hajam! :)

szandracska

2017. március 6.

Update: ha tehetném 10 millió csillagot adnék rá. Tudni kell, hogy nekem sajnos zsírosodásra hajlamos a hajam, hiába mosom mindenmentes samponnal, így is néha elég csutak, ezért félve szoktam ilyen olajos termékeket kipróbálni - vagy bármi mást, ami nem sampon. Egy ideje élek a gyanúperrel, hogy talán nagyon száraz a hajam, és ezt igyekszik a zsírosodással kompenzálni. Nos úgy tűnik ez a helyzet, mivel szombaton mostam hajat, de még ma is frissen néz ki. IMÁDOM IMÁDOM IMÁDOM IMÁDOM

CSODA! Pihe-puha, illatos, csillogó haj.

szandracska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

CSODA! Pihe-puha, illatos, csillogó haj.

kiralykislany

2017. február 23.

A kényszer vitt rá a kipróbálására. Az illata nagyon jó, de olyan, mintha műanyaggal kenegetném a hajamat.

kiralykislany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 23.

kdorci

2017. február 23.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Az első használatra nem nagyon tetszett, nem is tudom, hogy miért. Viszont utána egyszerűen imádtam a hajamat. Selymes,puha és, hogy hővédő funkciója is van, +ilyen nagy kiszerelésben kapható. Nálam viszi a pálmát. :)

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.