KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   702 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 702 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2016. április 13.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 702 Ft

Biztosítja az egész nap érezhető száraz tapintás érzését. Illatait a legnagyobb parfümházak, a GIVAUDAN és az IFF alkották. Dezodor 48h izzadásgátló hatékonysággal, ultra nedvszívó ásványi anyaggal gazdagítva. Folyamatosan nyeli el a nedvességet már az első használattól, anélkül, hogy eltömítené a pórusokat.

Ár: 702 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Noemie

2018. január 12.

Tegnap vettem, ma próbáltam. Elég lassan száradt meg és 5-6 óra kb semmitsecsinalas után konkrétan büdös lettem. Marad a Vichy, nem dobok ki több pénzt ilyesmire.

Noemie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 12.

Manhattanlove

2018. január 9.

Az egyetlen izzadasgatlo, ami szamomra bevallt. Stresszes helyzetekben is megallja a helyet. Kellemes illat, nem ragad, arban jo, es sokszor van akcioban is 😁

Manhattanlove
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

LSTE

2018. január 5.

Szerintem hatékony, jó az illata, sokáig elég. Bár én nem vagyok egy hardcore izzadós (már).

Update: Nekem nem. Kellemetlen illatú leszek tőle. Kuka.

LSTE
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 5.

Update: Nekem nem. Kellemetlen illatú leszek tőle. Kuka.

SzL

2017. december 28.

Szeretem ezeket a dezodorokat. Persze nem csodaszerek, és nem tüntetik el teljesen ha valaki nagyon izzad. De megfelelő használattal segít az embernek. Én szeretem ezeknek az illatát, és eléggé érzem is magamon. Én elégedett vagyok velük.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

vvv

2017. november 19.

Pár hónapja használom.
Ahhoz képest, hogy nagyon izzadós vagyok, egész jól teszi a dolgát.
Attól tartok azonban, hogy kissé sárga foltot hagy a ruhámon...
Ezért a csak 4 csillag.

vvv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 19.

Pár hónapja használom.
Ahhoz képest, hogy nagyon izzadós vagyok, egész jól teszi a dolgát.
Attól tartok azonban, hogy kissé sárga foltot hagy a ruhámon...
Ezért a csak 4 csillag.

Lorna

2017. november 15.

Enyhe, alig érezhető, nem zavaró illata van. Kellemes, inkább a friss kategóriába sorolnám. Csak amikor már kifogyott szegény akkor hagyott cserben, de valószínűleg az azért volt, mert azzal az alig van benne dologgal próbáltam gazdálkodni, (nem tűnt fel milyen kevés van benne )ahelyett hogy vettem volna egy újat. A Dove Powder Soft dezodornak jobban tetszik az illata, úgyhogy azért még próbálkozok mással is.

Lorna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Astrid

2017. október 29.

Remek! Személy szerint nagyon izzadós vagyok, mindent kipróbáltam már. A fújós dezodorokat is, azok is jók a garniernél de túl sokat kellett fújnom belőle hogy tegye a dolgát így gazdaságos sem volt. Ez a golyós verzió a teli találat.

Astrid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Kikismink87

2017. október 17.

Nagyon jó illata van nem viszketek tőle és jó izzadásgátló....Glamur napon újra vettem.

Kikismink87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Yette

2017. szeptember 3.

Ebből a termékcsaládból mát több dezodort kipróbáltam, és ez alkalommal sem kellett csalódnom.
Nem vagyok az a kifejezetten izzadós fajta, viszont az a dezodor edzés közben is jól végzi a dolgát.
Összességében nagyon szeretem.

Yette
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Összességében nagyon szeretem.

olisamsi

2017. augusztus 10.

Ez az uj kedvenc dezodorom.
Igazabol mindig lady speed sticket hasznaltam, mert az illata emlekeztett a gyerekkoromra, de az mindig foltot hagyott, es ugyanugy izzadtam mellette, bar az lehet masnak a hatasa is.
Az a lenyeg, hogy meglattam es gondoltam kiprobalok valami ujat, es nagyon megtetszett az a cuki kis pici flakonja, ami elfer mindenhol, ha ranezel a cukisag jut eszedbe a kis gombolyded formajarol, az illata ezmellett nagyon finom, es tokeletes , mert nem izzadok mellette :)

olisamsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Ez az uj kedvenc dezodorom.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether Benzoate, Cetearyl Alcohol, Dimethicone
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-33
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Ceteareth-33
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Methylisothiazolinone

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!