KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   702 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 702 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2016. április 13.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 702 Ft

Biztosítja az egész nap érezhető száraz tapintás érzését. Illatait a legnagyobb parfümházak, a GIVAUDAN és az IFF alkották. Dezodor 48h izzadásgátló hatékonysággal, ultra nedvszívó ásványi anyaggal gazdagítva. Folyamatosan nyeli el a nedvességet már az első használattól, anélkül, hogy eltömítené a pórusokat.

Ár: 702 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 12.

Az InvisiDry anti-white verzióját használom, szerencsére inkább csak megszokásból. Így nekem megfelelően hatékony, fürdés után még inkább elősegíti a frissesség érzetét a nem tolakodó illatával. Ha azonnal felvitel után elkezdek öltözködni, azért előfordul, hogy megjelöli a ruhát, ezért pár percet nem árt a száradásra hagyni. A 48 órás hatásról nem tudok hitelesen visszajelezni, azt nem is szeretném kipróbálni, hogy ténylegesen működik-e...

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Timi86

2018. május 27.

Jobban izzadok vele, mint nélküle... Nekem sajnos nem jött be. Az illata jó VOLT, aztán szó szerint 1órával később büdös lettem :(

Timi86
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

nreka

2018. május 11.

Elég izzadós vagyok, így nagyon nehezen (pillanatnyilag egyáltalán nem) tudom elhagyni az aluminiumos dezodorokat. A viszonylag erős (Exodor) heti egyszer-kétszer használt dezodorok mellett használom, napi kétszer. Így teljesen jól megállja a helyét. Exodor nélkül szerintem túl gyenge lenne nekem.

nreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Kitti0803

2018. április 20.

Egyszer vettem, úgy különösebb gondom nem volt vele, de még mindig úgy érzem nem ez a megfelelő számomra. Az illata elég tolakodó és nehezen száradt. Most a Vichy-t próbálom ki, remélem befutó lesz. Le nem beszélek róla senkit, de önfeledten sem tudom ajánlani.

Kitti0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

kolettm

2018. április 8.

Mikor először vettem, akkor egy csoda volt. Valóban használt, egy csepp izzadás nem volt nyáron. Viszont mikor újra vettem, akkor már nem használt, ugyan úgy izzadtam, mintha nem is használtam volna. Kár.

kolettm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

pandrea3

2018. március 23.

Nagyon szeretem, mert jó az illata és valóban használ.

pandrea3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

Nagyon szeretem, mert jó az illata és valóban használ.

Parfuwoman

2018. március 19.

Nekem bevált, hatásos, többször vettem már, gyakran akciózzák, akkor szoktam venni. Kb 1, illetve másfél hónapig tart ki.

Parfuwoman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

anonimusgirl96

2018. február 25.

Szeretem az illatát. Nem izzadok le, ha ezt használom. Kicsit valóban nehezen szárad, ezért adok 4 csillagot.

anonimusgirl96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

Noemie

2018. január 12.

Tegnap vettem, ma próbáltam. Elég lassan száradt meg és 5-6 óra kb semmitsecsinalas után konkrétan büdös lettem. Marad a Vichy, nem dobok ki több pénzt ilyesmire.

Noemie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 12.

Manhattanlove

2018. január 9.

Az egyetlen izzadasgatlo, ami szamomra bevallt. Stresszes helyzetekben is megallja a helyet. Kellemes illat, nem ragad, arban jo, es sokszor van akcioban is 😁

Manhattanlove
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether Benzoate, Cetearyl Alcohol, Dimethicone
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-33
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Ceteareth-33
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Methylisothiazolinone

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!