KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   849 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   32 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: esztikhlm, Módosítva: 2017. március 6.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a frissítő és tisztító összetételű textil maszk zöldtea-kivonatot, hialuronsavat és glicerint tartalmaz. A bőr intenzíven újrahidratáltnak, felfrissültnek és és megtisztultnak látszik.

Kielemeztük a hónap krémjét: Garnier Moisture + Freshness Szuper Hidratáló, Tisztító Textil Maszk

xfxff349

2018. július 6.

Egész szép lett utána az arcbőröm, kb 2 napig tartotta is a hatását. DE teljesen felesleges ennyiért megvenni, horror az ára ahhoz képest, hogy semmi extra összetevője nincs, semmi plusz/kiemelkedő dolgot nem nyújt. És ami a legnagyobb baja, hogy én nem tudom kire szabták ezt a maszkot, de nem az átlag női arcra az teljesen biztos. Ahol nagyobbnak kéne lennie ott kicsi, ahol kisebbnek ott nagy és ezáltal egyáltalán nem simul rá az arcbőrre. Ja és a szemnél-szájnál vágott lyuk baromi kicsi és keskeny (az orr részénél meg túl hosszú..), azt érdemes ollóval kiigazítani. Ami pozitívum, hogy sok folyadékba van beáztatva, már-már túlságosan sokba is, inkább ebből az folyadék-adagból 2 maszkot kellett volna csinálni, mert a bőr ezt a mennyiséget nem tudja beszívni... Teljes áron senki ne vegye meg, mert az kész pénzkidobás, max leakciózva, de még úgyse nagyon éri meg szerintem...

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Alex0920

2018. április 28.

Nem vagyok elájulva a Garnier maszkoktól, drágák, nem illeszkednek rendesen és nagyon csöpögnek a cucctól. Ennél sem vettem észre semmi extrát, olyan mint az olcsó Baleás maszkok. Relaxhoz jó, de ennyi....

Alex0920
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

Kittyke27

2018. április 23.

Kellemes, nagyon szeretem használni :)

Kittyke27
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Kellemes, nagyon szeretem használni :)

Ramada86

2018. április 17.

Nem rossz, de túlárazott

Ramada86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Nem rossz, de túlárazott

csemezb

2018. március 25.

Életem legnagyobb pénzkidobása. A probléma ott kezdődött, hogy fel se lehet rendesen tenni, nem áll sehogy, valamelyik szemembe mindig belelógott, csípett. Kb 5 percig volt a fejemen, meguntam, hogy hol a számba, hol a szemembe lóg bele. De amúgy nem lett volna rossz.

csemezb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

keseruevelin

2018. március 19.

Nagyon népszerű lett mostanában ez az ázsiai vonal.. bb és cc krémek, fátyolmaszkok, mindenféle cukorradírok és csiganyállal dúsított hidratálók. Szinte ezeket már mind megtalálni a nyugati koppintásokban. Ez nem feltétlenül hátrány, csak kár hogy nem találnak ki maguktól semmi a nyugati vállalatok.. Mikor megláttam ezt a terméket, rögtön eszembe jutottak a TonyMoly, Missha és az egyéb koreai fátyolmaszkok. Az árát tekintve túlzásnak érzem azt a közel 900Ft-ot. Így nem is vettem egyet sem idáig. Sokkal olcsóbban is lehet hozzájutni hasonló termékekhez, online ázsiai webáruházakban. Sokat próbáltam már, azok tényleg hatásosak voltak. Persze pár napig csak. Nem kell azoktól sem csodát várni, de bevallom inkább előnyben részesítem az ázsiai termékeket a nyugatiakkal szemben mikor arcápolásról van szó. Ott tényleg tudják mi fán terem..
Egyébként karácsonyra kaptam ajándékba egy ilyen tipusú arcmaszkot az öcsémtől. Igazából megörültem neki, mikor megláttam. Nemrég próbáltam ki és igazából elégedett vagyok vele. Pár napig tényleg hozta azt, amit elvártam tőle. Szép, fényes, üde és ruganyos bőr volt az eredeménye. Az illata is kellemesen "tiszta" volt. Továbbá rengeteg anyag volt még a tasakban, amit szépen bemaszíroztam az arcomba a maszk levétele után. A maszk méretével nekem nem volt gondom,az ázsiaiak is nagyjából hasonló nagyságuak. Szóval a felesleget is szépen eligazgattam az arcomon, és lejjebb vittem az állam alá. Az ára miatt valószínűlenek tartom, hogy nem veszem mostanában újra, maximum ha leárazzák.
Összességében ez egy jó termék. Ajánlom mindenkine egy kipróbálásra!

keseruevelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Összességében ez egy jó termék. Ajánlom mindenkine egy kipróbálásra!

kackac

2018. március 4.

Már régóta szemeztem vele, de még semmilyen sheet maszkot nem próbáltam előtte, szóval féltem, hogy esetleg kiakad tőle a bőröm, mert elég érzeny. Az esti arclemosás után (himalaya habzó lemosó) tettem fel, bár sokan írják, hogy hatalmas a maszk merete, nekem pont jó volt, mindenhol fedett. Nagyon kényelmes volt a bőrön, jó illata van, hidratált, szóval szerintem teljesen rendben volt. Lehúzás után én még belemaszíroztam a bőrömbe a maradékot, és csak utána mostam le.
Másnap reggel nagyon meglepődtem! Nekem ez a cucc MŰKÖDIK. Olyan puha lett az arcom, és matt, de közben egészségesen fényes, hogy teljesen szerelembe estem.. updatelni fogok a hét során, mert ugye egy hétre elegendő szérumot jósolnak benne, de ha ez így fog műkődni, stabil helye lesz az arcápolási rutinomban.

UP: a hatasa egy napig tartott - bár arra az egy napra kifejezetten szépnek találtam az arcbőrömet. Csak akciósan érdemes megvenni, de senki ne várjon tőle csodákat - esemény előtti estére jó, de egyébként annyira nem nagy durranás :/

kackac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

Bonnie13

2018. február 19.

Mostanában kezdek rákapni a maszkok "ízére". Heti egy, de inkább két alkalommal használom őket. Ez a típus kifejezetten jót tett a bőrömnek, de valóban borsos az ára, csak amiatt vonok le pontot. Zuhanyzás után, szépen letisztított pofira teszem fel. Néhány helyen meg kell vágnom, mert hatalmas a fejemre. 15-20 perc után leveszem, visszatunkolom a csomagolásba és a másik felével visszateszem még egy kicsit. Nem csodaszer, de jót tesz :)

Bonnie13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

bakocsenge

2018. január 12.

Csakis leárazáson lehet megvenni. 500 forint körüli összeget megér, de többet nem. Pedig alapvetően nem volt rossz az arcomnak, valóban felfrissítette, puhította és hidratálta. Nem is vártam ennél többet. A maszk méretével nekem is problémáim voltak, kétszer akkora volt konkrétan, mint a fejem. Inkább a lelkemnek jó, mint az arcbőrömnek, és csak alkalom előtt használok maszkot amúgy is. Nem képezi a napi, de még csak a heti rutinom részét sem. Nem rossz, inkább olyan átlagos, semmilyen.

bakocsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

rafi

2018. január 7.

Az ára miatt elég sokat gondolkodtam, hogy megvegyem e, mert elsőre borzasztóan soknak tűnik. De iszonyat sok cucc van a maszkban, de még a tasakban is, így használat után visszarakom, kicsit "átgyúrom" és megszívja magát megint, így 3-4 alkalmat simán kibír, így pedig már nem is rosszabb az ára az egyszer használatos párszáz forintos maszkokénál.
A hatása igazából se rossz, se jó. Nem ártott, de igazából nem is különösen csinált semmit. Talán mintha a kezdődő pattanásaimat picit visszahúzta volna, bár nem használom rendszeresen, kb havonta amikor épp eszembe jut. A bőröm viszont puhább tőle, tisztának érződik. Nem zsírosít, nem is szárít.
A maszk maga ISZONYAT NAGY. Nem is értem, mekkora fejű emberekre tervezték, pedig nekem sincs kicsi fejem de szerintem másfélszer beteríti körülbelül. :D Felhelyezés után elsőre rohadt hideg. Aztán másodikra is. Aztán pár perc múlva már kifejezetten kellemes, főleg meleg nyári napokon, nem is akarom levenni. :) Levétel után még belemasszírozom a maradék hatóanyagot a bőrömbe, szépen beszívja.
Már a másodikat használom ugyan (sokadszor) de mégsem az arcápolási rutinom része, csak hébe-hóba használom, amikor épp eszembe jut. Sokszor el is felejtem, hogy van ilyenem. Szóval igazából, szeretem, nem rossz, de nem okozott maradandó élményt, tudnék nélküle élni.

rafi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Mannose, Sodium Hyaluronate, Sorbitol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1