KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   849 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   32 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: esztikhlm, Módosítva: 2017. március 6.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a frissítő és tisztító összetételű textil maszk zöldtea-kivonatot, hialuronsavat és glicerint tartalmaz. A bőr intenzíven újrahidratáltnak, felfrissültnek és és megtisztultnak látszik.

Kielemeztük a hónap krémjét: Garnier Moisture + Freshness Szuper Hidratáló, Tisztító Textil Maszk

htzsf

2018. augusztus 28.

Nagyon kedvelem, 4 napig látszik a hatása általában. Mindig csodaszép utána a bőröm, és olyan hidratált, amilyen mástól nem nagyon volt még sosem.

htzsf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

cattitude

2018. augusztus 16.

teljesen átlagos hatású maszk, erősen túlárazva. nem bántotta az arcom, de semmi extrát nem tapasztaltam. parabén is minek van benne...? ajándékba kaptam, amúgy meg eszembe nem jutna megvenni...

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Eszter4

2018. augusztus 15.

Szépen hidratál, nálunk nagy kedvenc. Egyedül az árát tartom túl soknak.

Eszter4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Szépen hidratál, nálunk nagy kedvenc. Egyedül az árát tartom túl soknak.

Lizu

2018. augusztus 3.

Egyszer használtam, nekem hidratálta a bőröm napozás után, jól esett:)

Lizu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Egyszer használtam, nekem hidratálta a bőröm napozás után, jól esett:)

Minerva123

2018. augusztus 1.

Egy kis plusz relax élményre vágytam, de sajnos nem igazán tapasztaltam semmilyen hatását, nem adott se plusz hidratálást, se tisztítást... Anyukám is kipróbálta, neki viszont valamilyen allergiás reakciót váltott ki, piros kiütéses lett az egész arcra. :/

Minerva123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Andrea1198

2018. július 30.

Nem rossz, de nagyon sokat kérnek egy ilyen maszkért. Van ennél sokkal olcsóbb és ugyan ilyen a hatása, vagy még jobb is.

Andrea1198
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

xfxff349

2018. július 6.

Egész szép lett utána az arcbőröm, kb 2 napig tartotta is a hatását. DE teljesen felesleges ennyiért megvenni, horror az ára ahhoz képest, hogy semmi extra összetevője nincs, semmi plusz/kiemelkedő dolgot nem nyújt. És ami a legnagyobb baja, hogy én nem tudom kire szabták ezt a maszkot, de nem az átlag női arcra az teljesen biztos. Ahol nagyobbnak kéne lennie ott kicsi, ahol kisebbnek ott nagy és ezáltal egyáltalán nem simul rá az arcbőrre. Ja és a szemnél-szájnál vágott lyuk baromi kicsi és keskeny (az orr részénél meg túl hosszú..), azt érdemes ollóval kiigazítani. Ami pozitívum, hogy sok folyadékba van beáztatva, már-már túlságosan sokba is, inkább ebből az folyadék-adagból 2 maszkot kellett volna csinálni, mert a bőr ezt a mennyiséget nem tudja beszívni... Teljes áron senki ne vegye meg, mert az kész pénzkidobás, max leakciózva, de még úgyse nagyon éri meg szerintem...

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Alex0920

2018. április 28.

Nem vagyok elájulva a Garnier maszkoktól, drágák, nem illeszkednek rendesen és nagyon csöpögnek a cucctól. Ennél sem vettem észre semmi extrát, olyan mint az olcsó Baleás maszkok. Relaxhoz jó, de ennyi....

Alex0920
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

Kittyke27

2018. április 23.

Kellemes, nagyon szeretem használni :)

Kittyke27
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Kellemes, nagyon szeretem használni :)

Ramada86

2018. április 17.

Nem rossz, de túlárazott

Ramada86
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Nem rossz, de túlárazott

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Mannose, Sodium Hyaluronate, Sorbitol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1