Geek & Gorgeous

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. augusztus 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Hilauron szérum kombinált/zsíros bőrre

5féle hialuront tartalmazó, hipp-hopp beszívódó szérum a bőr hidratálására és vízhiány ellen.

• Különböző súlyú és szerkezetű hialuronokkal
  • Hidratál és feltölt, simítja a finomvonalakat
  • Erősíti a bőr védőrétegét, támogatja a sérült bőr helyreállását
  • Könnyed & gyorsan beszívódik, nem tapad
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Pipettás üveg
Ár: 500 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Kimosott, fertőtlenített, Helyszín: --, fizetés: --
ferencistvan

2019. február 15.

Ezt a véleményt több krémmániázó is házirendellenesnek jelölte, így a szövege adminisztrátori jóváhagyásra vár.

ferencistvan
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

nicolebunny

2019. február 14.

Egy üvegcsével használtam el belőle, csak úgy itta az arcom! Nekem körülbelül 2 hónapra volt elég úgy, hogy napi kétszer használtam. Nagyon jó, folyós-zselés állagú, a pipettával könnyedén adagolható. Szinte pillanatok alatt felszívódik, sosem hagyott maga után nemkívánatos érzést pl ragacsosságot. Szemkörnyéken is használtam, ott is szépen hidratált. Viszont csak azért nem vettem újra, mert kíváncsi voltam a rich verzióra, és egyébként amellett is döntöttem, mert annak a hidratáló képességét igényli a bőröm, mivel inkább szárazságra hajlamos (de alapvetően normálnak modnanám, hiába vagyok pattanásos; viszont rendkívül könnyen kiszárad és húzódik.)

Egy többlépéses rutin tökéletes tagja lehet, ráadásul még az ára is csodálatos. Arról nem is beszélve, hogy rendelés után másnap (!) mindig megkapom a csomagom. :) (De természetesen nem ez teszi 5 csillagos termékké, csak egy megjegyzés volt:))

nicolebunny
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Cs220

2019. február 12.

Valóban könnyen beszívódik, én közvetlenül az arcomra cseppentek a G&G calm down hámlasztó után. A hiperérzékeny bőrömön a pirosság eltűnt, a hámlás megszűnt, néhány nap alatt sokat javult a bőröm állapota kinézetre és érzésre is. Szerintem nagyon jó termék jó áron.

Cs220
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

CeCeDrake

2019. február 11.

Update: a közeljövőben lehet, hogy teszek vele még egy próbát.

A sokadik féle hialuronos szérum nálam, de kétség sem fér hozzá, hogy az eddigi (majdnem) legjobb. Ennél sokkal drágább termékeket is használtam, de alacsony áron hasonló hatást produkál.
(Sajnálom is, hogy elfogyott és a webshopon sincs ebből, de kicsit örülök is, mert a másik változatot használom most.)

Pozitív, hogy hamar beszívódik, nincs fura réteg, semmi kukacosodás, nem habzik, mint némelyik általam használt hialuronos szérum. Amikor kicsit túladagolom, akkor lepereg róla a következő réteg, de idővel ki lehet tapasztalni, hogy mennyi a megfelelő mennyiség.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Update: a közeljövőben lehet, hogy teszek vele még egy próbát.

csill87

2019. február 6.

Ud.: Hosszú távon nagyon megszerettem, biztos újra fogom venni, szépen hidratálja a bőrt, így télen nagy segítség. Nagyon kellemes, könnyen használható állaga van, hosszabb tábón barátok leszünk, ez biztos! :)

Ez az első hialuronsavas termékem, és még csak kétszer használtam, de mintha màr ennyi utàn is szebb lenne a bőrképem. Meglátjuk hosszabb távon :)

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

lizavetta

2019. január 31.

Kombinált bőrrel megáldott delikvensként azt hiszem bátran állíthatom, hogy gyakorlatilag minden lehetséges dolgot próbáltam már bevetni az arcomon a cinktől kezdve az akneroxidon és teafaolajon át a különböző kémiai hámlasztókig, többnyire sikertelenül. Furcsamód épp az öregedésgátló, vízmegkötő tulajdonságairól ismert hialuron produkálja a legnagyobb sikereket a bőrképemet illetően: bár magam sem tudom, hogyan, hiszen nem sok olyan cikket olvastam, amiben kifejezetten arról lett volna szó, hogy segít a pattanásokon vagy mitesszereken. Akkor is ugyanezt éreztem, mikor elkezdtem használni a LRP hialuronos hidratálóját, és most, hogy elpöttyintgettem ebből is egy fél üveggel, hasonlóak a benyomásaim -noha teljesen nyilván nem szüntette meg a problémákat, és ezt már nem is várom egyetlen terméktől sem... főleg, hogy ez nem is erre van - ellentétben pl. a G&G bha savas hámlasztóval, ami egyáltalán nem vált be, sőt, mitesszereket és pattanásokat okozott. Mindenesetre nekem nagyon furi, hogy azok a hatóanyagok, amik tipikusan az én bőrömre lennének kitalálva/promózva, nem működnek rajtam, viszont a hialuron remekel. Plíz help, ha valaki tud erre magyarázatot, ne legyen rest megosztani velem!
Maga a termék szerintem ár-érték arányban verhetetlen, de kacérkodok a gondolattal, hogy picit drágább szérumot is kipróbálnék, ha ez elfogy.

lizavetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

kecskesszuszu17

2019. január 31.

Már majdnem teljesen elfogyott. Alapvetően azt tudja, amit ígér, és teljesen elégedett vagyok vele. Újravevős termék, már csak azért is, mert a szemem környéki szárazságra ennél jobbat eddig nem találtam. Az állaga szuper, gyorsan beszívódik, emellett a LRP Serozincjét használom, hogy legyen mivel beszívódnia és ne az arcomból vonja el a vizet. Ezzel együtt is remekül működik.

kecskesszuszu17

Brazilparty

2019. január 31.

Nagyon bevált, feltölti az arcom, puhább, "husibb" lesz tőle. Most elfogyott és hiányzik. Újraveszem.

Brazilparty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

visiblydifferent

2019. január 30.

Tetszik az állaga, nem folyik végig egy másodperc alatt az arcomon. Tetszik, hogy nincsen illata. Tetszik, hogy egyáltalán nem ragacsos. Tetszik, hogy rendkívül gyorsan beszívódik, ezáltal még a kapkodós reggeli rutinba is könnyen illeszthető. Tetszik, hogy nagyon gyorsan, már néhány használat után rendkívül puha, telt és hidratált tőle a bőröm. Számomra csodaszer!

visiblydifferent
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

Ditti79

2019. január 29.

Sajnos nekem nem vált be.A hidratáló hatásáról sem tudok ódákat zengeni,de ami még ennél is bosszantóbb: pattanásokat,mitesszereket okozott.Sajnálom,szerettem volna szeretni.

Ditti79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propanediol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak