KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Geek & Gorgeous

Ár:   8400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. március 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8400 Ft

12% AHA + Kaktusz hámlasztó folyadék, ami azonnal üdébbé & ragyogóbbá teszi a bőrt, hosszabb távon pedig simítja a ráncokat, és elősegíti a bőr fiatalos, egészséges működését.

Ár: 8400 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Krémmánia Kedvencek a -től
fokid1

2017. június 23.

KM boxból van az enyém is. BHA-s hámlasztót már eddig is használtam, PC-set most pedig a Cosrx-ét, már pont gondolkodtam, hogy beruházok egy AHA-s termékre is, szóval nagyon örültem, hogy ez volt a dobozban. Az első használatkor csípet csak egy kicsit, ezután 10 napot vártam a következő használatig, de nem lett irritált és nem is hámlott a bőröm szóval azóta hetente egyszer használom, és akkor is főként csak a T-vonalon. Az a nap a hetem fénypontja, másnapra mindig kicsit simább és egységesebb, "tisztábbnak" kinéző lesz a bőröm. Mióta a két fajta hámlasztót együtt használom már sminkelni sem nagyon szoktam. Így heti egy használattal lassan fogy, de nem mondom biztosra,ha lefogy, hogy ennél a márkánál maradok, mert a Cosrx AHA-t is szívesen kipróbálnám.

fokid1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 23.

babyface

2017. június 21.

bevallom őszintén az, hogy egy g&g termék is helyet kapott a km box-ban nagyban hozzájárult ahhoz hogy végülis megvettem... :D örültem hogy pont az AHA került a dobozba, mert bár tág pórusú a bőröm nekem az AHA-k eddig jobban bejöttek. :) azonban lehet hogy csak nem használom elég rendszerességgel, de nekem nem olyan hatásos, mint más korábbi hámlasztóim. a kis utazó kiszerelés kialakítása szörnyű szerintem ezzel a lepattintós kupakocskával remélem a teljes kiszerelés nem ilyen... :) felvitelkor érezhetően dolgozik, mert csíp, de reggel nincs az a hűha érzés amikor belenézek a tükörbe. ennek ellenére lehet, hogy kipróbálom a márka másik kettő termékét is. :)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

jituszka

2017. június 19.

Sajnos én nem vettem észre semmilyen különösebb hatást, hoszabb távú használat után sem. Ehhez a hatáshoz képest túl drágának találom, plusz személy szerint engem zavar az ecetszag, amit érzek a használatakor. ajnálom, mert szerettem volna, ha működik.

jituszka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Melcsibabyke

2017. június 18.

Imádom ezt a terméket. Amióta használom, mintha kicserélték volna a bőrömet a legjobb értelemben véve. Kisimítja az apró ráncaimat és tisztítja, összehúzza a pórusaimat. Nem tudok nélküle élni kategória. :D

Melcsibabyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Villango

2017. június 17.

UP.: imádom továbbra is, egyszerűen kirobbanthatatlan az AHA a rutinomból, és gratulálni szeretnék a kis belső felpattintandó kupakocska kitalálásáért, mert amikor a Paula kis delux mintájának a nagy része kifolyt nyaralás előtt a csomagomban megérkezésre, azt hittem agybajt kapok. :) Ilyen idén nyáron már nem lesz.

Már szemeztem vele mióta megjelent, de volt még itthon a 15%-os koreaim......viszont ő benne volt a KM boxban (az egyetlen számomra használható kence a kézkrém mellett.
Szóval jó, naná hogy jó, a 12% sztem pont jó, a 15%-os nagyon csíp, irritál, a 10-es pedig kevés.
Évek óta hámlasztok, ezek igazi csodafegyverek, és mivel mindig kiadom ezt az összeget, legközelebb inkább Judit márkáját támogatom majd. ;)

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 17.

instantlia

2017. június 13.

Még nem nagyon látom át, hogy miért is nagyon jó ez nekem, de ettől fügetlenül szeretem használni. Reggelente sminkelés előtt, és elhiszem, hoyg valóban egységesebbé teszi a bőrfelszínem. Furcsa olt eleinte a csomagolás, én az ujjbegyemre szoktam csepegtetni belőle és így felvinni az arcomra.

instantlia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

szilvike94

2017. június 11.

KM boxos, igaz a Cheer Up-nak jobban örültem volna, inkább az való az én bőrtípusomra, eddig szintén az előző KM boxboan kapott PC hámlasztót használtam, mostanában ráálltam arra, hogy 2 naponta csepegtettem fel az arcomra, így az hamar elfogyott, ez pedig megjött utánpótlás gyanánt.
A kettő összehasonlítva a PC sokkal hamarabb beszívódott a GG-nél azt veszem észre, hogy sokáig ül az arcomon és mintha egy picit ragadna is. Ha van valamilyen hámhiány az arcomon pattanás utána seb pl. azt eszméletlen mód tudja csípni.
Most a hátamon próbálgatom, mert sajnos ott is elég problémás a bőröm, sok apró pattanás néha egy-két aknésabb is. Majd jövök update-elni! :)

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

marryjane

2017. június 11.

A KM boxot csak ezmiatt a termék miatt vettem meg.
Rosaceás bőrömre nem túl szerencsés ilyen magas hatású azaz 12%-os AHA savat használni, de kipróbáltam.
Irritálta, de nagyon. Most jelenleg a striáimra használom, a Calm változatát lehet kipróbálom, de a PC hámlasztók maradtak a kedvencek.

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

A KM boxot csak ezmiatt a termék miatt vettem meg.

Soulkitchen

2017. június 9.

KM boxból került hozzám, eddig csak Ilcsis hámlasztást csináltam itthon, ami egy kettős fázisú maszkos megoldás (Esemény előtti+AHA). Ez egy víztiszta folyadék, én a tenyeremből vittem fel pár cseppet az arcomra esténként az éjszakai krém alá. Soha nem történt olyan a problémás, zsíros, kevert, pattanásokra hajlamos, tág pórusú bőrömmel, hogy többen megjegyzik mennyire tiszta az arcom. Egészen mostanáig. Amióta ennyire nyár van leszoktam róla, de 2-3 hetente egyszer felviszem majd, csak az amúgy is napfoltos bőrömre emellett extrán kell vigyáznom, és inkább nem kockáztatok. Viszont mindenképp javaslom mellé hogy ha épp ezzel dolgoznátok magatokon, nappalra használjatok erős fényvédőt arcra, mert egész egyszerűen vékonyít a bőrön és sérülékenyebbé teszi a sugárzásokkal szemben is. De ez nem rossz, ez csak egy hatás, a többi számtalan szuper eredmény mellett. Kiadós a kis csomagolás is belőle és ésszel (nem minden nap, nem túl sokat és mellette hidratálva) használva tényleg kisebb fajta csodákra képes!

Soulkitchen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

Brazilparty

2017. június 1.

Annyira szerettem volna szeretni, de.. Az itteni, krémmániás leírás szerint használtam. Nem változtatott semmit: se a pattanásokat nem húzta le gyorsabban, se a mitesszereken nem segített, se az arcképem nem lett szebb tőle.

Brazilparty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Gyulladáscsökkentők: Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Vízmegkötő és bőrjavító (skin conditioning) szer. A bőrön alkalmazva selymes és lágy érzetet nyújt.

A hialuron sav egy újabb formája, ami a gyártó állítása szerint kivételeses jó vízmegkötő tulajdonságokkal rendelkezik. 24 óra elteltével a hidratáló hatása állítólag a sima hialuronsav hatásának 5-szöröse.

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.