KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Geek & Gorgeous

Ár:   8400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. március 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8400 Ft

12% AHA + Kaktusz hámlasztó folyadék, ami azonnal üdébbé & ragyogóbbá teszi a bőrt, hosszabb távon pedig simítja a ráncokat, és elősegíti a bőr fiatalos, egészséges működését.

Ár: 8400 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Geek & Gorgeous Smooth Out-30ml

Sindy6

2017. december 2.

Szuper termék! Nem csíp, és gyönyörű healthy skin bőrt eredményez

Nagyon szép lett a bőröm amióta használom

Update: Azóta beszereztem mindhárom terméket, és felváltva használom, mikor épp milyenre van szükségem. Szerintem fantasztikus termékek

Sindy6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Szuper termék! Nem csíp, és gyönyörű healthy skin bőrt eredményez

Nagyon szép lett a bőröm amióta használom

Viki9727

2017. november 29.

Km boxban találkoztam először ezzel a termékkel, és úgy a hámlasztókkal is. Nem voltak egyértelműek számomra a használati utasítások, de szerencsére sikerült megoldanom. Nekem mindig száraz az arcom, és féltem mégjobban kiszárítja. Első használat után semmit nem tapasztaltam. Nem hámlott, nem csípett, nem csinált semmit. A második használat után sem tapasztaltam semmit. Napokkal később azonban elkezdett hámlani az arcom 1-2 kisebb helyen.
Később csípett kicsit, a pattanások tetei nagyon hámlottak és csúnya volt rajta az alapozó. Amúgy mást nem vettem észre hogy szebb lenne a bőrőm tőle vagy bármi.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

Gemma25

2017. november 24.

3 hónapja használom, nagyon szeretem. Egyáltalán nem csíp. Az arcom kisimultabb. Korábban gyakran pattanások is keletkeztek az arcomon de amióta ezt a terméket heti 2 alkalommal használom a pattanások eltűntek.

Gemma25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 24.

jirka

2017. november 10.
5 hónapja használom, nyilván kánikulában szünetet tartottam vele. A 30 ml-es kiszerelés, heti 1 alkalom használattal, 3 hónapig elegendő.
Engem minden alkalommal csíp, így már lelkileg készülök rá, mely kellemetlen érzés néhány percre velem marad, természetesen a bőröm is kipirosodik, de ez kb. 10-15 perc után eltűnik, és mint lentebb írtam a böröm megnyugszik, kellemes, sima bőrképet hagyva maga után. Érzékeny arcbőrre, óvatosan, körültekintően megérhet egy próbát, azoknak, akiknek "tiltólistás" az AHA, mégis szeretnék kipróbálni azt.

2017. május 28.
Nem én vagyok a célcsoport! Mindezt nagy betűvel akartam írni, de az olyan "trollos", így visszafogtam magamat, pedig épp erre szeretném felhívni a figyelmet. Az AHA nálam tiltólistás, rozaceára hajlamos, érzékeny arcbőröm miatt. Ez év januárjában kezdtem bele BHA használatba, de azt is olyan óvatosan, hogy 1 év volt a felkészülési időm. Természetesen KM Beauty Boxban volt. Régóta követtem figyelemmel véleményeiteket az AHA nagyszerű hatásáról, de nem voltam elég bátor hozzá.
Mikor kinyitottam a dobozt, megdobbant a szívem: AHA. Egy életem, egy halálom, megpróbálom, legfeljebb másnapra leesik az arcom. Nem esett. Csípett bizony, illatra sem volt kellemes, de olyan üde, egységes bőrképet kaptam használat után egy órával, hogy nehezen fogtam vissza magamat, hogy ne heti 1 alkalommal használjam. Vattará cseppentettem és a maradékot, mert minden cseppjéért kár kézre, lábra, dekoltázsra feltapogattam.
7 héten keresztül "teszteltem", heti egyszer. Kamaszgyermekem hormonális aknéjára is tettem célzottan (őt csak az első alkalommal csípte, aztán soha), nagy kedvence lett neki is.
Soha nem bántotta az arcbőrömet, sőt csökkentette a pirosodást. Azóta gyengédebb testvére a Calm Down is meg van, mert rá váltottam át (tesztelés alatt). Egyértelműen folytatni fogom ősszel.
Most már nagyon süt a nap, nem merem használni. Remegő kézzel vasárnaponként érte nyúlok, vattára löttyintem, és bekenem a talpamat.

jirka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 10.

2017. május 28.

Kittic

2017. november 10.

Nagyon örültem, hogy benne lesz a KM-boxban, nagyon szerettem volna kipróbálni. De sajnos nem vált be, lehet jobb lett volna a márkán belül egy másik fajtát kipróbálni. Két hétig használtam, kb. 2 naponta, de a már szerencsére nem pattanásos bőrömön nagy dudorok és pattanások jelentek meg. Ezért gyorsan abbahagytam, mert csak ezt a terméket tudom okolni érte. Most nem merek kísérletezni másik hámlasztójukkal sem.

Kittic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

kalmaniki

2017. október 8.

Kis kiszerelésben vettem meg,mert még sosem használtam kémiai hámlasztót,így próbaképp ezt szereztem be. Nagyon elégedett vagyok vele. Hetente 2x használom arctisztítás után, a tenyerembe csepegtetek belőle és úgy viszem fel. Nagyon szép lett tőle a bőröm, érezhetően puhává és simává varázsolja rögtön. Felvitel után kicsit csípi a bőrömet,de nem vészes,pár pillanatig tart csak. Biztosan beszerzem a nagy kiszerelést belőle,mert bevált.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Szilvia7

2017. október 6.

KM boxos szerzemény volt,azóta már a normál kiszerelést is megvettem. Hetente kb háromszor,az esti arctisztítás után használom. Vattára csepegtetem,alaposan áttörlöm vele az arcomat,nyakamat. Az illata nem kellemes,de végülis nem szagolgatni szeretném,és az összetevői alapján meglepő is lenne,ha pl virágillatban pompázna.... A hatása egyszerűen lenyűgöző. A száraz foltokat eltünteti,a néha előforduló apró pattanásokat már másnapra leszárítja,a foltokat halványítja,apró ráncokat elsimítja. Kb 2 hét használat után már határozottan látható volt a hatékonysága. Nyáron is ugyanúgy használtam, természetesen fényvédővel, semmilyen problémát,pigmentfoltot,stb nem okozott. Egy hirtelen ötlettől vezérelve a kiszáradt körömágybőrömre is kipróbáltam az esti krémezés után,gyönyörűen leszedte a száraz bőrt,hetente egyszer alkalmazva kézen is tökéletes! Sokkal többet tud ez a termék,mint amit elvártam,és amire számitottam!

Szilvia7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

Nikozia

2017. október 4.

Kis kiszerelésben vettem meg az előtesztelés miatt mert még sose használtam ilyen hámlasztót. Hát valami zseniális! Az első használat után brutálisan sima és puha lett a bőröm. Heti használattal meg ez állandósult :) Nekem nem okozott se bizsergést, se csípést, se kipirulást se semmi egyéb kellemetenséget.

Nikozia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

mse02

2017. szeptember 29.

Enyhén hámlasztott, de sajnos rettenetesen büdös és pattanásokat okozott. :(

mse02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Enyhén hámlasztott, de sajnos rettenetesen büdös és pattanásokat okozott. :(

Macsek23

2017. szeptember 15.

Heti 1x használom. Nekem nagyon szép bőrképet csinált kb 2 hónap alatt. Ami tetszik benne, hogy hidratál is! Esti használat után már nem is kenek rá semmit és reggelre egyenletes hidratált lesz tőle a bőröm.

Macsek23
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Gyulladáscsökkentők: Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A hialuron sav egy újabb formája, ami a gyártó állítása szerint kivételeses jó vízmegkötő tulajdonságokkal rendelkezik. 24 óra elteltével a hidratáló hatása állítólag a sima hialuronsav hatásának 5-szöröse.

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.