KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Geek & Gorgeous

Ár:   8400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. március 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8400 Ft

12% AHA + Kaktusz hámlasztó folyadék, ami azonnal üdébbé & ragyogóbbá teszi a bőrt, hosszabb távon pedig simítja a ráncokat, és elősegíti a bőr fiatalos, egészséges működését.

Ár: 8400 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kedi81

2017. augusztus 16.

Kis kiszereléshez jutottam hozzá kipróbálásra tökéletes lesz,amit ezúton is nagyon szépen köszönök kedves Linának!!!😊
Eddig kétszer mertem csak használni,a legtöbb hámlasztótól másnapra ki szoktam pattogni,idáig csak a Benton Aloe Bha-t bírta a bőröm,de ki szerettem volna egy erősebb fajtát is,anélkül,hogy tiszta pattanás legyen az arcom....nem szeretném elkiabálni,és elhamarkodottan véleményezni,de úgy tűnik nagyon jó kis cucc ez,érzem mikor használom,hogy hat,kicsit bizsergeti a bőröm,de nem ég utána,mint sok hámlasztónál,csak olyan kellemesen "dolgozik"🙂,másnapra nem okozott semmilyen pattanást vagy kiütést,a meglévő pirosságot illetve pattanást szépen halványította,sőt mintha a pórusok is kisebbek lettek volna tőle,megelőlegezem neki a maximális csillagot,hosszabb távú használata után majd még véleményezem,de eddig szuper...😊

Kedi81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Vica75

2017. augusztus 3.

Tökéletes. Nem ragad, nem hagy fura réteget a bőrön. Mindennap használom, hidratáló sem kell.

Ud:Rövid kapcsolat lett a miénk,az Ordinary 30%osa letaszította a trónról.

Vica75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Ud:Rövid kapcsolat lett a miénk,az Ordinary 30%osa letaszította a trónról.

patszi

2017. július 15.

Eddig PC 10% AHA-t használtam, de elfogyott. Ugyan ott kapható, ez olcsóbb és sok jó vélemény is volt itt róla, így megrendeltem ezt. Elvileg erősebb, mint a PC, de ez csak szimplán büdös, semmilyen más hatást nem tapasztaltam. Maradok a PC- nél az nekem szuper.

patszi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

nreka

2017. július 14.

Nagyon nagy szerelem ez a hámlasztó. :) Este arctisztítás, krémezés előtt teszem fel és körülbelül heti 1 maximum 2 alkalommal használom. Kicsit bizsergeti a bőröm. Másnapra sokkal egyenletesebb az arcbőröm, és gyorsabban eltűnnek a pattanásaim is.
Másnap használok fényvédőt, és így semmi problémám nincs. Ha nem is ezt, de valamelyik Geek & Gorgeous hámlasztót fogom venni ha ez elfogyott. (Bár nem tudom mikor, mert szerencsére nagyon lassan fogy.)

nreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

szilvike94

2017. július 9.

KM boxos, igaz a Cheer Up-nak jobban örültem volna, inkább az való az én bőrtípusomra, eddig szintén az előző KM boxboan kapott PC hámlasztót használtam, mostanában ráálltam arra, hogy 2 naponta csepegtettem fel az arcomra, így az hamar elfogyott, ez pedig megjött utánpótlás gyanánt.
A kettő összehasonlítva a PC sokkal hamarabb beszívódott a GG-nél azt veszem észre, hogy sokáig ül az arcomon és mintha egy picit ragadna is. Ha van valamilyen hámhiány az arcomon pattanás utána seb pl. azt eszméletlen mód tudja csípni.
Most a hátamon próbálgatom, mert sajnos ott is elég problémás a bőröm, sok apró pattanás néha egy-két aknésabb is. Majd jövök update-elni! :)

UPDATE: A hátamra nem vált be, sok mély pattanást hozott elő, amik nagyon csúnya sebet hagytak maguk után. Az arcomat továbbra is csípi, foggalmam sincs miért. Egy kicsit pihenő pályára rakom és ősszel próbálkozom vele újra, BHA hámlasztók sokkal jobban beválnak az én bőrtípusomhoz, lehet csak ez a gond. Addig leveszem 3 csillagra.

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

petoandika

2017. július 4.

Lehet velem van a baj, de nekem nem igazán vált be. Szerintem túl erős volt, mert hirtelen sok pattanásom lett tőle. AHA-t még nem használtam ezelőtt, erre gyanakszom. Szerintem később visszatérek még hozzá, addig inkább pihentetem nyárra. Később update-elek.

petoandika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

wdorika

2017. július 4.

Ez a termék minden várakozást felülmúl: nincsenek többé aknék, pattanások, száraz foltok. Van helyette üde, bársonyos, puha bőr. Jót tesz az apró ráncocskáknak is, kisimítja őket. Engem nem zavar az illata, mert a hatása egy csoda, ilyen szuper hámlasztóval még nem volt dolgom, pedig vettem már PC-t is többféle verzióban. Az elején csak hetente egy estén használtam, aztán feltornáztam három alkalomra. Most nyáron nem merem használni az erőteljes napsugárzás miatt, de minden este vágyakozva nézek rá...ősszel újra közelebbi kapcsolatba kerülünk.

wdorika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

justzooe

2017. július 3.

Anyukámnak ajánlottam ezt a terméket, én a Cheer Up-ot használom. Pár hete használja és a szeme körül nagyon látványosan változott a bőre. Kevesebb a ránc és kisimultabb az egész arca. Ő is nagyon szereti, azt mondta megérte megvenni.

justzooe
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

adrikomaromi

2017. július 1.

A Krémmánia boxban volt benne, nekem csodát tett a bőrömmel, oly annyira hogy rengetegen megkérdezték mitől ilyen szép a bőröm. Azóta már mindenki Őt használja a baráti/ismerősi körben. Szerelem 😍

adrikomaromi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

mona82

2017. június 29.

KM-es boxból van az enyém is,életemben nem használtam hámlasztót,eszembe se jutott hogy kéne :D Arra számítottam hogy szét fogja csípni az arcom,de csak kellemesen csipkedett,bizsergett.Én mindig este használom,lefekvés előtt,utána arcszérum.A pórusaim határozottan jobban néznek ki,ha elfogy lehet megveszem nagyban :)

mona82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 29.

Gyulladáscsökkentők: Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Vízmegkötő és bőrjavító (skin conditioning) szer. A bőrön alkalmazva selymes és lágy érzetet nyújt.

A hialuron sav egy újabb formája, ami a gyártó állítása szerint kivételeses jó vízmegkötő tulajdonságokkal rendelkezik. 24 óra elteltével a hidratáló hatása állítólag a sima hialuronsav hatásának 5-szöröse.

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.