KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Geek & Gorgeous

Ár:   8400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. március 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8400 Ft

12% AHA + Kaktusz hámlasztó folyadék, ami azonnal üdébbé & ragyogóbbá teszi a bőrt, hosszabb távon pedig simítja a ráncokat, és elősegíti a bőr fiatalos, egészséges működését.

Ár: 8400 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kalmaniki

2017. október 8.

Kis kiszerelésben vettem meg,mert még sosem használtam kémiai hámlasztót,így próbaképp ezt szereztem be. Nagyon elégedett vagyok vele. Hetente 2x használom arctisztítás után, a tenyerembe csepegtetek belőle és úgy viszem fel. Nagyon szép lett tőle a bőröm, érezhetően puhává és simává varázsolja rögtön. Felvitel után kicsit csípi a bőrömet,de nem vészes,pár pillanatig tart csak. Biztosan beszerzem a nagy kiszerelést belőle,mert bevált.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Szilvia7

2017. október 6.

KM boxos szerzemény volt,azóta már a normál kiszerelést is megvettem. Hetente kb háromszor,az esti arctisztítás után használom. Vattára csepegtetem,alaposan áttörlöm vele az arcomat,nyakamat. Az illata nem kellemes,de végülis nem szagolgatni szeretném,és az összetevői alapján meglepő is lenne,ha pl virágillatban pompázna.... A hatása egyszerűen lenyűgöző. A száraz foltokat eltünteti,a néha előforduló apró pattanásokat már másnapra leszárítja,a foltokat halványítja,apró ráncokat elsimítja. Kb 2 hét használat után már határozottan látható volt a hatékonysága. Nyáron is ugyanúgy használtam, természetesen fényvédővel, semmilyen problémát,pigmentfoltot,stb nem okozott. Egy hirtelen ötlettől vezérelve a kiszáradt körömágybőrömre is kipróbáltam az esti krémezés után,gyönyörűen leszedte a száraz bőrt,hetente egyszer alkalmazva kézen is tökéletes! Sokkal többet tud ez a termék,mint amit elvártam,és amire számitottam!

Szilvia7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

Nikozia

2017. október 4.

Kis kiszerelésben vettem meg az előtesztelés miatt mert még sose használtam ilyen hámlasztót. Hát valami zseniális! Az első használat után brutálisan sima és puha lett a bőröm. Heti használattal meg ez állandósult :) Nekem nem okozott se bizsergést, se csípést, se kipirulást se semmi egyéb kellemetenséget.

Nikozia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

mse02

2017. szeptember 29.

Enyhén hámlasztott, de sajnos rettenetesen büdös és pattanásokat okozott. :(

mse02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Enyhén hámlasztott, de sajnos rettenetesen büdös és pattanásokat okozott. :(

Macsek23

2017. szeptember 15.

Heti 1x használom. Nekem nagyon szép bőrképet csinált kb 2 hónap alatt. Ami tetszik benne, hogy hidratál is! Esti használat után már nem is kenek rá semmit és reggelre egyenletes hidratált lesz tőle a bőröm.

Macsek23
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

jituszka

2017. szeptember 14.

Sajnos én nem vettem észre semmilyen különösebb hatást, hoszabb távú használat után sem. Ehhez a hatáshoz képest túl drágának találom, plusz személy szerint engem zavar az ecetszag, amit érzek a használatakor. Sajnálom, mert szerettem volna, ha működik.

jituszka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

HRenata

2017. szeptember 2.

Utazó méretben rendeltem meg kipróbálni, mert előtte voltak gondjaim az aha-val. Heti egyszer használom, más napokon pedig a Calm Downt. Felkenés után csíp egy fél percig, aztán ez elmúlik, viszont nem okoz semmi irritációt, pirosságot, pattanást. A hatása szuper, másnap sokkal szebb, simább, puhább a bőröm. Korábban a Cosrx aha-t használtam heti 1-2-szer maximum, de attól kipirosodtam és másnap is piros foltos maradt a bőröm, így egy időre elhagytam az ahat-t, viszont hiányzott a hatása. A Calm Down tényleg kíméletes, de persze nem ugyanazt nyújtja. A kettő kombinációja viszont bevált.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

annroi

2017. augusztus 26.

Kicsit több mint egy hónapja használom, hetente egyszer, de eddig semmi változást nem tudtam felfedezni. Mikor felkenem érzek egy pici bizsergést, és ennyi, szerencsére nem irritál. Úgy vettem észre, hogy használat utáni 1-2 napon több patti jön ki. Többet vártam, de még elhasználom és updatelek, ha változik a helyzet.

annroi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Kedi81

2017. augusztus 16.

Kis kiszereléshez jutottam hozzá kipróbálásra tökéletes lesz,amit ezúton is nagyon szépen köszönök kedves Linának!!!😊
Eddig kétszer mertem csak használni,a legtöbb hámlasztótól másnapra ki szoktam pattogni,idáig csak a Benton Aloe Bha-t bírta a bőröm,de ki szerettem volna egy erősebb fajtát is,anélkül,hogy tiszta pattanás legyen az arcom....nem szeretném elkiabálni,és elhamarkodottan véleményezni,de úgy tűnik nagyon jó kis cucc ez,érzem mikor használom,hogy hat,kicsit bizsergeti a bőröm,de nem ég utána,mint sok hámlasztónál,csak olyan kellemesen "dolgozik"🙂,másnapra nem okozott semmilyen pattanást vagy kiütést,a meglévő pirosságot illetve pattanást szépen halványította,sőt mintha a pórusok is kisebbek lettek volna tőle,megelőlegezem neki a maximális csillagot,hosszabb távú használata után majd még véleményezem,de eddig szuper...😊

Kedi81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Vica75

2017. augusztus 3.

Tökéletes. Nem ragad, nem hagy fura réteget a bőrön. Mindennap használom, hidratáló sem kell.

Ud:Rövid kapcsolat lett a miénk,az Ordinary 30%osa letaszította a trónról.

Vica75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Ud:Rövid kapcsolat lett a miénk,az Ordinary 30%osa letaszította a trónról.

Gyulladáscsökkentők: Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Vízmegkötő és bőrjavító (skin conditioning) szer. A bőrön alkalmazva selymes és lágy érzetet nyújt.

A hialuron sav egy újabb formája, ami a gyártó állítása szerint kivételeses jó vízmegkötő tulajdonságokkal rendelkezik. 24 óra elteltével a hidratáló hatása állítólag a sima hialuronsav hatásának 5-szöröse.

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.