KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Geek & Gorgeous

Ár:   8400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. március 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8400 Ft

12% AHA + Kaktusz hámlasztó folyadék, ami azonnal üdébbé & ragyogóbbá teszi a bőrt, hosszabb távon pedig simítja a ráncokat, és elősegíti a bőr fiatalos, egészséges működését.

Ár: 8400 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
prinszepsz

2017. május 25.

Tökéletes számomra! :) Nagyon sokat küzdöttem a hámló részekkel, de most úgy érzem ez rakott helyre. Nagyon örülök,hogy benne volt a box-ban. Mert lehet több időbe telt volna magamtól megrendelni a teljes kiszerelést, de így nincs kétségem, hogy megéri!

prinszepsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Glara

2017. május 18.

Számomra tökéletesen bevált. Alapvetően sem problémás a bőröm, de T-zóna olajosodik, a homlokom száraz. Ez a csodaszer viszont mindkettőt rendbehozta kb. 2-3 használat után. Az első pár alkalom után már nem is csíp. Szépen elbánt a régebbi pattanásnyomokkal, simul az utálatos kis ráncom, és olyan puha a bőröm mint egy babáé. Heti 2-3 alkalommal használom, nekem ez így ideális.Ősszel biztosan megveszem a teljes kiszerelést, addig is a BHA-ra hajtok.

Glara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

EvaCs

2017. május 14.

A KM boxban volt aminek nagyon örültem mert én hadilábon állok a hámlasztókkal. A PCtől többféle hámlasztót is próbáltam, semmi eredmény.. Szerencsére nincsenek pattanásaim és eléggé egységes a bőröm felszíne úgyhogy lehet hogy ezért nem tapasztaltam semmit.. Nagy izgatottsággal próbáltam ezt ki de sajnos ennek sem volt semmi látható hatása.. Úgyhogy annak nagyon örülök hogy nem vettem meg a teljes kiszerelést mert akkor nagyon csalódott lennék. Viszont a csomagolás nagyon tetszik, az extra kis védőkupak jó ötlet mert egyszer leesett de a védőkupak megvédte. Azóta kipróbáltam a TBS hámlasztóját és az rendesen leszedi az elhalt bőrt, igaz az gél állagú. Valahogy a hámlasztás láthatóbb volt de nem adom fel és az Ilcsi hámlasztóját is kipróbálom majd mert nagyon tetszik az a kezdeményezés hogy magyar termékeket használjunk.. Ha a G&G kijön egy géles verzióval a közeljövőben azt biztosan kipróbálom majd, és nézegettem a másik két terméket is. Talán a legközelebbi KM dobozban majd lapul egy másik..😜

EvaCs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 14.

b0rzi

2017. május 13.

UP: gondoltam, velem nem fordulhat elő, hogy túlhámlasztok... Hát de. Nem is az, hogy a pöttyeim nem javultak (sőt), hanem hogy a szám irdatlanul kiszáradt, ahol csak lehetett, szétrepedt, nagyon fájt, semmi, de semmi nem hatott rá, gondoltam akkor leállok vele, és mostmár jó kislány leszek, és heti egyszer használom. Na így csodálatos. :) és a régebbi nagyon sok kis pöttyeimből (amit lentebb említettem), már csak egy pár darab van, én pedig annyira boldog vagyok! :D

Megörültem, mint majom a farkának, mikor láttam, hogy lesz geek&gorgeous a Boxban. Örülök, hogy a legerősebb termék került bele, mert bár az első boxból a PC 2%-os is szépen kezdte rendbetenni az újonnan hisztis arcocskám, azért még voltak csúnyaságok, ez pedig már most nagyon sokat segített. Nagy a kísértés hogy ne használjam túl (akkor is, ha csak a problémás részre használom).
Én a honlapon közölt videóval ellentétben közvetlen az arcomra csepegtetem (csak 1-2-t), és ott kenem el. Imádom, amikor csíp, (habár először megijedtem), mert legalább érzem, hogy használ. :) Remélem mostmár történik valami ezekkel a ki-nem-nyomható "pattanásokkal" (igen, gondolom a másik jobb lenne rá).

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Sindy6

2017. május 13.

Szuper termék! Nem csíp, és gyönyörű healthy skin bőrt eredményez

Nagyon szép lett a bőröm amióta használom

Sindy6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Szuper termék! Nem csíp, és gyönyörű healthy skin bőrt eredményez

Nagyon szép lett a bőröm amióta használom

Viki9727

2017. május 9.

Km boxban találkoztam először ezzel a termékkel, és úgy a hámlasztókkal is. Nem voltak egyértelműek számomra a használati utasítások, de szerencsére sikerült megoldanom. Nekem mindig száraz az arcom, és féltem mégjobban kiszárítja. Első használat után semmit nem tapasztaltam. Nem hámlott, nem csípett, nem csinált semmit. A második használat után sem tapasztaltam semmit. Napokkal később azonban elkezdett hámlani az arcom 1-2 kisebb helyen. Sajnos hiába kenegettem csúnyán átlátszott az alapozó alatt is. Nem tudom hogy ez most jó-e vagy sem.., de nekem nem jött be.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

Black Fairy

2017. május 7.

Ez az első ilyen jellegű termékem, így nincs semmi összehasonlítási alapom, nem is tudtam, mit várjak tőle, a KM boxból szereztem szintén a kicsi verziót.
Az utasítások nem egyértelműek - hogy le kell mosni vagy sem, én leöblítés nélkül használtam. Semmit nem csinált...nem csípett, nem húzódott a bőröm, nem simult ki a bőröm, nem lett egységesebb a bőrfelszínem, csak szárított. Első két hét után elkezdtem minden nap használni, semmi...de legalább nem irritált, nem lettek pattanásaim, és nem kezdett el gyorsan zsírosodni a bőröm se, hogy "kivédje" a termék szárító hatását.

Úgy sajnálom, most azon gondolkodom, hogy beszerzem a bőrtípusomnak megfelelőt, hátha az csinál is valamit, de őszintén szólva félek, hogy annak is ennyi lesz a teljesítménye, és ehhez drága...

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Kremcica

2017. május 5.

Mikor meghallottam hogy lesz a KM BB-ban G&G termék, ez volt az egyik húzó termék ami miatt megrendeltem a dobozt. Kicsit reménykedtem hogy a BHA lesz, mert a bőrömnek így tavasz-nyáron az a jobb (főleg a nap és a meleg miatt). Két héttel a G&G megjelenése előtt rendeltem meg a Cosrx-es BHA-t így teljes kiszerelést ebből most nem újítanék be, ezért is vártam a dobozba. Sebaj, AHA-t is használok bár a nem ilyen erőset. Így kicsit tartva attól hogy csípni fog és túlhámlaszt (hajlamos érzékenységre a bőröm) már a doboz érkezésekor tettem vele este egy próbát. Isteni, nem csíp vagy csak minimálisan, nincs döglött hal szaga mint a Cosrx-nek, az állaga miatt hamar beszívódik és gyönyörű lesz a bőröm utána. Nekem kell a hidratálás mert vízhiányos a bőröm, de ha valakinek normál-zsíros bőre van és ha elfelejti aznap este sem probléma. Azóta rendszeresen is használom heti 1x, sőt édesanyámnak is kölcsönadtam akinek szintén nagyon bevált a szárazabb idősebb bőrére. Csakis 5* és nagy gratula nemcsak hogy végre van magyar hámlasztó, de hogy ilyen jól sikerült megalkotni is.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Messa

2017. május 3.

KM Beauty Box várva várt darabja. Vizes állag, arctisztító kefe után csípett, de sima tisztítás után nem szokott. Vékony filmszerű réteget képez, ami 10 perc alatt beszívódik és lehet rá krémezni. Nagyon-nagyon enyhe illata van, senkit nem fog zavarni. Első héten sikerült túlhámlasztani vele, azóta óvatosabb vagyok. És a hatás: csodaszer, nagyszerűen eltünteti a pattanások hegeit, kevesebb a fehér mitesszerem, összességében tisztább a bőröm tőle. Pedig féltem, hogy a 12% savval ez nem az én kombinált, kissé érzékeny bőrömnek való. Biztosan meg fogom rendelni a nagyméretű változatot. Külön 5 csillag jár az utazós kiszerelés jól záródó dobozáért.

Messa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Vica75

2017. május 3.

Tökéletes. Nem ragad, nem hagy fura réteget a bőrön. Mindennap használom, hidratáló sem kell.

Vica75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 3.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Vízmegkötő és bőrjavító (skin conditioning) szer. A bőrön alkalmazva selymes és lágy érzetet nyújt.

A hialuron sav egy újabb formája, ami a gyártó állítása szerint kivételeses jó vízmegkötő tulajdonságokkal rendelkezik. 24 óra elteltével a hidratáló hatása állítólag a sima hialuronsav hatásának 5-szöröse.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.