KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gyógyszertári

Ár:   410 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Spengi, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. október 31.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Minden patikában kapható, illatmentes gyógyszertári alapkrém.

Britte

2018. május 25.

Nem értem hogy kerül bele Sodium Lauryl Sulfate. Az egy tisztítószer. Ez a termék meg egy sima krém. Rosszul lett feltöltve az összetevők listája?

Britte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

Sugarplumfairy

2018. április 17.

Ha valami botorság miatt (pl. "áh, biztos nem lesz most az egyszer baj hogy egy kis alholos vattával áttörlöm az orrom" vagy "olyan sok embernél működik a glikolsav,biztos nem lesz baj ha kipróbálom") belobban az arcom, ez az egyetlen dolog ami mindig kéznél van és mindig segít. Nem értek egyet az ásványi olaj alapú összetevők démonizálásával, érzékeny, hámló, viszkető bőrre a legártalmatlanabb tüneti kezelés. Beszerzést tekintve is bizalomgerjesztőbb a gyógyszerkönyvi minőségű ásványi összetevő mint az esetleg kétséges eredetű és tisztaságú natúr helyettesítő.

Sugarplumfairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

devababa

2018. április 7.

Patikaban vettem, rohejesen keves penzert (100ml 500Ft), citrom illat nelkul. Nekem egy megvaltas a szaraz boromre. Azonnal beissza a borom es nem fenylik tole. Illata a tipikus patikai. Nalunk tubusban aruljak, nem tegelyben es igy higienikusabban lehet hasznalni, hisz nem kell kezzel belenyulni. Nekem ez nagyon ujravevos.Lehet hasznalni arcra, kezre testre. Allagat tekintve nem egy suru krem, inkabb olyan testapolo surusegu (nem tudom mashol milyen es mindig itt veszem). Ki fogom probalni a "kistesojat" az Ungentum Stearini-t is.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Piciandi

2018. április 5.

Egyszerü és nagyszerü! Parfümmentes, és hidratál. Többet nem is ígér :) sehol sem irritál, még a szememet sem. Jól lehet keverni más krémekkel, olajokkal. Akinek túlérzékeny böre van tökéletes alapkrém.

Piciandi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

MariannKonkoly

2018. február 6.

Hipererzekeny, rosaceas arcboromre irta fel a borgyoyaszom. Egyszerűen fantasztikus! A borom mindentől rendkívül kipirosodik, de ettől a kremtol vegre semmi pirossag. Nagyon jol hidratal, viszonylag gyorsan beszivodik. Minden rosaceasnak csak ajanlani tudom!

MariannKonkoly
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

stylo

2018. január 2.

Paraffin jó nagy mennyiségben egy kis vizzel....hogy ezen mit lehet szeretni, és a népszerűségének mi az oka.....!? Hogy még a kozmetikus is ajánlja, miközben több ezeréert kenegeti rám az állítólag legmodernebb tuti szupi bizbaszokat....?! Most vagy az van, hogy az összes kozmetikum azt hozza, amit ez, csak éppen tízszer húszszor ennyiért, vagy egyik sem ér semmit, de a sok nő csak szórja ki a halom pénzt a semmire a szépülés reményében. Nagy biznisz a szépségipar.... hja, kipróbáltam. Halálos.

stylo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

ReiraShiver

2018. január 1.

A cserepes számra szoktam esténként használni. Nagyon jó! :)

ReiraShiver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

A cserepes számra szoktam esténként használni. Nagyon jó! :)

tkati

2017. november 26.

Valóban tökéletes hidratáló! Ekcémás bőrre is, vízhiányosra is. Néhány csepp parfümmel, illóolajjal (csak ovatosan) illatosítható. Olcsó is, de ha a gyermek házi orvos felírja, még TB támogatás is van rá.

tkati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

Voki

2017. november 7.

Az én bőröm ekzémás, ennél jobb hidratáló krémet nem tudok. Olcsó, hatásos és nem irritál.

Voki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

roaringtwenties

2017. szeptember 1.

Még nem találtam meg az ideális alapkrémet a száraz, telente foltokban hámló érzékeny arcbőrömre, ezért általában ezt a gyógyszertárban kikevert krémet veszem meg és feldobom egy kis sheavajjal, e-vitaminnal, makadámdió olajjal, aloe géllel, egy csepp narancs illóolajjal, ami éppen van itthon és illik az évszakhoz. Nagyon szeretem, mert sokáig kitart, szépen felszívódik, nem irritálja a bőrömet és tökéletes báziskrémként alkalmazható. Nem minden gyógyszertárban keverik ki ugyanúgy amúgy, én jobban szeretem azt, ha folyékonyabb, vízesebb az állaga, a mostani tégelyem nagyon masszívra sikeredett, de azért megkapja az öt csillagot, mert jobb alternatívát hosszú ideje nem találok : )

roaringtwenties
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 1.