KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gyógyszertári

Ár:   410 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Spengi, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. október 31.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Minden patikában kapható, illatmentes gyógyszertári alapkrém.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Pocopanna

2018. július 24.

Nagyon csúnya aknés bőrömre Roaccutant kellett szednem, ami iszonyatosan szárította a bőrömet. Végső elkeseredésemben nyúltam ehhez a krémhez, mivel a drágább krémek a felkenésnél és egy rövid masszírozás után peregtek le a bőrömről.
Ez a krém viszont teljesen elmulasztotta a szárazságot és hidratált érzést hagyott maga után 😊
A gyógyszer szedése után már nem olyan száraz a bőröm de továbbra is használom a krémet és teljesen megvagyok vele elégedve😊

Pocopanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

bakocsenge

2018. július 17.

Retinoid származék és antibiotikum, ezt kapja most az arcom az aknéim, rosaceám miatt. Nos, valóban szárítanak, valóban irritálttá vált a bőröm. Ezért kaptam ezt a krémet. Elvileg reggeli és esti használatra is, de nekem nappalra túl sok. Este viszont, bármennyire utálom az illatát és a nagyon vastag állagát, szájat húzva bár, de fel szoktam kenni, és biztosan segít abban, hogy a szárazság és a vízhiány ne uralkodjon el az arcomon. Nagyon olcsó, hidratál és újabb pattanásokat nem okoz. Ha abbahagytam a gyógyszerek kenegetését, ezt is elhagyom, de addig esti hidratálónak elhasználom. Bár egy tégely valószínűleg életem végéig is elég lenne...

bakocsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

zivette

2018. június 18.

A nagyon száraz bőrömre vettem, éjszakai krémnek használom, másnapra szép lesz tőle a bőröm, egyenletesebb. Reggel viszont alapos habzó arctisztítást igényel. Nem egy csodaszer számomra, viszont a drága drogérás termékeknél is többet tud, mivel nem okozott pattanásokat.

zivette
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

claudia.nyilas

2018. június 5.

Berepedt szájszélre ajánlotta a patikus, nem a legjobb a földön, de valami amivel sokszor újralehet kenni.

claudia.nyilas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 5.

Britte

2018. május 25.

Nem értem hogy kerül bele Sodium Lauryl Sulfate. Az egy tisztítószer. Ez a termék meg egy sima krém. Rosszul lett feltöltve az összetevők listája?

Britte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

Sugarplumfairy

2018. április 17.

Ha valami botorság miatt (pl. "áh, biztos nem lesz most az egyszer baj hogy egy kis alholos vattával áttörlöm az orrom" vagy "olyan sok embernél működik a glikolsav,biztos nem lesz baj ha kipróbálom") belobban az arcom, ez az egyetlen dolog ami mindig kéznél van és mindig segít. Nem értek egyet az ásványi olaj alapú összetevők démonizálásával, érzékeny, hámló, viszkető bőrre a legártalmatlanabb tüneti kezelés. Beszerzést tekintve is bizalomgerjesztőbb a gyógyszerkönyvi minőségű ásványi összetevő mint az esetleg kétséges eredetű és tisztaságú natúr helyettesítő.

Sugarplumfairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

devababa

2018. április 7.

Patikaban vettem, rohejesen keves penzert (100ml 500Ft), citrom illat nelkul. Nekem egy megvaltas a szaraz boromre. Azonnal beissza a borom es nem fenylik tole. Illata a tipikus patikai. Nalunk tubusban aruljak, nem tegelyben es igy higienikusabban lehet hasznalni, hisz nem kell kezzel belenyulni. Nekem ez nagyon ujravevos.Lehet hasznalni arcra, kezre testre. Allagat tekintve nem egy suru krem, inkabb olyan testapolo surusegu (nem tudom mashol milyen es mindig itt veszem). Ki fogom probalni a "kistesojat" az Ungentum Stearini-t is.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Piciandi

2018. április 5.

Egyszerü és nagyszerü! Parfümmentes, és hidratál. Többet nem is ígér :) sehol sem irritál, még a szememet sem. Jól lehet keverni más krémekkel, olajokkal. Akinek túlérzékeny böre van tökéletes alapkrém.

Piciandi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

MariannKonkoly

2018. február 6.

Hipererzekeny, rosaceas arcboromre irta fel a borgyoyaszom. Egyszerűen fantasztikus! A borom mindentől rendkívül kipirosodik, de ettől a kremtol vegre semmi pirossag. Nagyon jol hidratal, viszonylag gyorsan beszivodik. Minden rosaceasnak csak ajanlani tudom!

MariannKonkoly
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

stylo

2018. január 2.

Paraffin jó nagy mennyiségben egy kis vizzel....hogy ezen mit lehet szeretni, és a népszerűségének mi az oka.....!? Hogy még a kozmetikus is ajánlja, miközben több ezeréert kenegeti rám az állítólag legmodernebb tuti szupi bizbaszokat....?! Most vagy az van, hogy az összes kozmetikum azt hozza, amit ez, csak éppen tízszer húszszor ennyiért, vagy egyik sem ér semmit, de a sok nő csak szórja ki a halom pénzt a semmire a szépülés reményében. Nagy biznisz a szépségipar.... hja, kipróbáltam. Halálos.

stylo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.