KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gyógyszertári

Ár:   410 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Spengi, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. október 31.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Minden patikában kapható, illatmentes gyógyszertári alapkrém.

jollygardener

2018. szeptember 20.

Receptre kaptam, így 200 Ft volt. Sűrű, kenőcs állagú krém, nehéz eloszlatni, még percek múlva is fehér a bőröm. Enyhe ekcéma jelent meg a szám körül, viszont mellé aknéra hajlamos a bőröm, így bármit nem kenhetek rá. Már hónapok óta szenvedtem, ez a krém viszont 1 nap alatt hatalmas javulást eredményezett, pár nap alatt 90%-ban helyrejött az arcom. Nappalra csak nagyon vékonyan kenem fel, kell egy kis idő az eloszlatására, éjjelre több rétegben kenem a problémás helyekre, reggelre szinte teljesen beszívja a bőröm. Próbáltam már a kezemen is, fényévekkel lehagyta minden eddigi kézkrémemet, még napok múlva is hidratált tőle a bőröm.

jollygardener
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Vikinca

2018. szeptember 6.

Nyárra azért nappali krémnek túl zsíros, és smink alá se jó, mert "elcsúszik" rajta az alapozó. Egyszerűen olyan mintha nem akarna rátapadni, de amúgy nagyon szeretem. Érzékeny és ekcémás a bőröm, ez a krém pedig nem irritálja sok más arckrémmel ellentétben. Kellemes, enyén citromos illata van, a használata közben mindig megkívánom a citromos fagyit :)
Többször is újravettem már és még fogom is. Ja az ekcémámra azért kevésnek bizonyul, de ha épp nincs kéznél a szokásos kenőcsöm akkor túzoltásnak ez is megteszi. Az alapozós dolog és a SLS miatt levonok egy csillagot.

Vikinca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Timi86

2018. augusztus 21.

Számomra csodaszer! Sosem kennék mást az arcomra! Kiválóan hidtatál, nem fénylik, gyorsan beszívódik! Rosaceás + dermatitiszes az arcom sajnos... ez az egyetlen, ami bevált és kordában tartja a bőröm! Szívből ajánlom bőrbetegség nélkül is..

Timi86
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Pocopanna

2018. július 24.

Nagyon csúnya aknés bőrömre Roaccutant kellett szednem, ami iszonyatosan szárította a bőrömet. Végső elkeseredésemben nyúltam ehhez a krémhez, mivel a drágább krémek a felkenésnél és egy rövid masszírozás után peregtek le a bőrömről.
Ez a krém viszont teljesen elmulasztotta a szárazságot és hidratált érzést hagyott maga után 😊
A gyógyszer szedése után már nem olyan száraz a bőröm de továbbra is használom a krémet és teljesen megvagyok vele elégedve😊

Pocopanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

bakocsenge

2018. július 17.

Retinoid származék és antibiotikum, ezt kapja most az arcom az aknéim, rosaceám miatt. Nos, valóban szárítanak, valóban irritálttá vált a bőröm. Ezért kaptam ezt a krémet. Elvileg reggeli és esti használatra is, de nekem nappalra túl sok. Este viszont, bármennyire utálom az illatát és a nagyon vastag állagát, szájat húzva bár, de fel szoktam kenni, és biztosan segít abban, hogy a szárazság és a vízhiány ne uralkodjon el az arcomon. Nagyon olcsó, hidratál és újabb pattanásokat nem okoz. Ha abbahagytam a gyógyszerek kenegetését, ezt is elhagyom, de addig esti hidratálónak elhasználom. Bár egy tégely valószínűleg életem végéig is elég lenne...

bakocsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

zivette

2018. június 18.

A nagyon száraz bőrömre vettem, éjszakai krémnek használom, másnapra szép lesz tőle a bőröm, egyenletesebb. Reggel viszont alapos habzó arctisztítást igényel. Nem egy csodaszer számomra, viszont a drága drogérás termékeknél is többet tud, mivel nem okozott pattanásokat.

zivette
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

claudia.nyilas

2018. június 5.

Berepedt szájszélre ajánlotta a patikus, nem a legjobb a földön, de valami amivel sokszor újralehet kenni.

claudia.nyilas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 5.

Britte

2018. május 25.

Nem értem hogy kerül bele Sodium Lauryl Sulfate. Az egy tisztítószer. Ez a termék meg egy sima krém. Rosszul lett feltöltve az összetevők listája?

Britte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

Sugarplumfairy

2018. április 17.

Ha valami botorság miatt (pl. "áh, biztos nem lesz most az egyszer baj hogy egy kis alholos vattával áttörlöm az orrom" vagy "olyan sok embernél működik a glikolsav,biztos nem lesz baj ha kipróbálom") belobban az arcom, ez az egyetlen dolog ami mindig kéznél van és mindig segít. Nem értek egyet az ásványi olaj alapú összetevők démonizálásával, érzékeny, hámló, viszkető bőrre a legártalmatlanabb tüneti kezelés. Beszerzést tekintve is bizalomgerjesztőbb a gyógyszerkönyvi minőségű ásványi összetevő mint az esetleg kétséges eredetű és tisztaságú natúr helyettesítő.

Sugarplumfairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

devababa

2018. április 7.

Patikaban vettem, rohejesen keves penzert (100ml 500Ft), citrom illat nelkul. Nekem egy megvaltas a szaraz boromre. Azonnal beissza a borom es nem fenylik tole. Illata a tipikus patikai. Nalunk tubusban aruljak, nem tegelyben es igy higienikusabban lehet hasznalni, hisz nem kell kezzel belenyulni. Nekem ez nagyon ujravevos.Lehet hasznalni arcra, kezre testre. Allagat tekintve nem egy suru krem, inkabb olyan testapolo surusegu (nem tudom mashol milyen es mindig itt veszem). Ki fogom probalni a "kistesojat" az Ungentum Stearini-t is.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.