KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gyógyszertári

Ár:   410 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Spengi, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. október 31.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Minden patikában kapható, illatmentes gyógyszertári alapkrém.

MariannKonkoly

2018. február 6.

Hipererzekeny, rosaceas arcboromre irta fel a borgyoyaszom. Egyszerűen fantasztikus! A borom mindentől rendkívül kipirosodik, de ettől a kremtol vegre semmi pirossag. Nagyon jol hidratal, viszonylag gyorsan beszivodik. Minden rosaceasnak csak ajanlani tudom!

MariannKonkoly
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

stylo

2018. január 2.

Paraffin jó nagy mennyiségben egy kis vizzel....hogy ezen mit lehet szeretni, és a népszerűségének mi az oka.....!? Hogy még a kozmetikus is ajánlja, miközben több ezeréert kenegeti rám az állítólag legmodernebb tuti szupi bizbaszokat....?! Most vagy az van, hogy az összes kozmetikum azt hozza, amit ez, csak éppen tízszer húszszor ennyiért, vagy egyik sem ér semmit, de a sok nő csak szórja ki a halom pénzt a semmire a szépülés reményében. Nagy biznisz a szépségipar.... hja, kipróbáltam. Halálos.

stylo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

ReiraShiver

2018. január 1.

A cserepes számra szoktam esténként használni. Nagyon jó! :)

ReiraShiver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

A cserepes számra szoktam esténként használni. Nagyon jó! :)

tkati

2017. november 26.

Valóban tökéletes hidratáló! Ekcémás bőrre is, vízhiányosra is. Néhány csepp parfümmel, illóolajjal (csak ovatosan) illatosítható. Olcsó is, de ha a gyermek házi orvos felírja, még TB támogatás is van rá.

tkati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

Voki

2017. november 7.

Az én bőröm ekzémás, ennél jobb hidratáló krémet nem tudok. Olcsó, hatásos és nem irritál.

Voki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

roaringtwenties

2017. szeptember 1.

Még nem találtam meg az ideális alapkrémet a száraz, telente foltokban hámló érzékeny arcbőrömre, ezért általában ezt a gyógyszertárban kikevert krémet veszem meg és feldobom egy kis sheavajjal, e-vitaminnal, makadámdió olajjal, aloe géllel, egy csepp narancs illóolajjal, ami éppen van itthon és illik az évszakhoz. Nagyon szeretem, mert sokáig kitart, szépen felszívódik, nem irritálja a bőrömet és tökéletes báziskrémként alkalmazható. Nem minden gyógyszertárban keverik ki ugyanúgy amúgy, én jobban szeretem azt, ha folyékonyabb, vízesebb az állaga, a mostani tégelyem nagyon masszívra sikeredett, de azért megkapja az öt csillagot, mert jobb alternatívát hosszú ideje nem találok : )

roaringtwenties
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 1.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 12.

Nekem megfelelő krém. Olcsó, és alap termék. Jól hidratál.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 12.

Nekem megfelelő krém. Olcsó, és alap termék. Jól hidratál.

Merengo95

2017. július 7.

Jó kis krém,rengeteg mindenre használom, a szempillaspirált is ezzel mosom le és évek óta használom anyukámmal,de már nem olyan hatásos,mint régen volt. Gondolom megszokta a bőröm,így az 5 csillagot a régi hatására kapja.

Merengo95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

KetchMe

2017. június 21.

Olcsó, hatásos és nem ártott az arcomnak sem!

KetchMe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

Olcsó, hatásos és nem ártott az arcomnak sem!

MedicineDerm

2017. június 19.

Teljesen hipoallergén alapkrém. Akinek mindentől kipirosodik a bőre, ezt biztosan ajánlom :) Zsíros bőrre nagyon nem jó, mert tele van ásványi olajakkal, amik okkluzívak, tehát visszatartják a bőrből a nedvesség- és faggyú eltávolítását. Éppen emiatt száraz, gyulladt bőrre viszont ideális. Édesanyám és testvére is ekcémával küzdenek, csak ezt viseli el a kezük. Fellángoláskor jó vastagon bekenik, rá folpack vagy cérnakesztyű...

MedicineDerm
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.