KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gyógyszertári

Ár:   500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heni1009, Módosítva: 2017. november 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

MoncsiT

2018. július 1.

Régen majdnem minden este használtam. Mikróban megmelegítettem, majd egyenletesen eloszlattam a fejbőrömön olyan technikával, mintha a hajamat festettem volna. Elég időigényes sajnos. Ezután törölközővel betekertem a hajam, zacskót is húztam rá, hogy ne üssön át és így aludtam. Másnak reggel mostam ki a hajambol, ami egyáltalán nem egyszerű mutatvány. De totálisan megérte. Pár hónap alatt rengeteget nőtt a hajam, erős és fényes lett. Ja és párszáz ft mindössze.

MoncsiT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Aspartia

2018. június 14.

A szempilláimra vettem annó, de nekem nem igen használt. Most veszek hozzá illóolajat és pálcás illatosítónak fogom elhasználni....Nincs szivem egy csillagot adni, mert mások annyira dicsérik, lehet én nem voltam elég kitartó a használatakor.

Aspartia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

ladel

2018. május 26.

A hajamra használom. Nem higítom semmivel, este szilikonos hajfestő ecsettel felkenem és reggel hajat mosok. Kicsit macerás, mert legalább két hajmosást igényel. Illetve amíg a hajadon van úgy nézel ki miatta, mint aki még sose mosott hajat, nem túl esztétikus. :D

ladel
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

redrick

2018. május 19.

Tapasztalataim szerint nem akkora szenzáció. Összekötött bajusszal indítottunk, hazafelé a táskámban kifolyt, annak ellenére, hogy a patikai zárjegy sértetlenül figyelt rajta és rendesen rá volt csavarva a tető. Konkrétan szempilla kenegetésére vettem, de ha valamennyi lötty belemászik a szemeimbe, másnap reggel úgy ébredek, mint aki egész éjjel nem aludt, bevérzett, irritált szemekkel, amik fájnak, égnek, viszketnek. A szemöldökömre épp el tudom használni, bár előfordul, hogy kritikusan száraz azon a környéken a bőröm, rendbe nem szedi, maximum rosszabb nem lesz tőle. Amennyiben a hashajtó hatása nem érvényesülne, szívfájdalom nélkül elfőzném az összeset. :D

redrick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

doriarany

Korcsoport: < 18
2018. május 7.

Egyebkent is hosszu pillaim vannak, de miota ezt hasznalom (lefekves elott szoktam kenni heti ketszer vagy haromszor) azota nem spiralozok es mindenki azt hiszi, hogy muszempillam van:) hajra is nagyon hatasos (masfel napra szoktam fenthagyni egy drogerias olajjal keverve) a hajam is nott es a vegei is sokkal egeszsegesebbek:) kimosni persze nehezebb valamivel, de az eredmeny magaert beszel majd utana

doriarany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 7.

berdobarbara

Korcsoport: < 18
2018. április 30.

Nagyon jó szempillákra, szépen megnöveszti! :)

berdobarbara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 30.

Nagyon jó szempillákra, szépen megnöveszti! :)

ilonikaa

2018. április 29.

Nagyon szeretem! :) Én hajpakolásként alkalmazom. 1 evőkanál ricinus olaj, 1 tojás sárgája, 1 evőkanál homoktövis sűrítmény és pár csepp citom. Fejbőrömre rákenem, 1 órát minumum rajtahagyom, majd utána kimosom! Imádom! :) :) Amikor nincs annyi időm, akkor csak magában a ricinus olajat kenem a fejbőrömbe és fél óráig hagyom rajta! :)

ilonikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

Timea22

2018. április 23.

A szemoldokomet szepen rendbe rakta, szempillaimon is sokat segitett. Kura szeruen hasznalva csodaszer! Barkinek ajanlom lefekvos elott kenegetni, par heten belul lathato a valtozas :)

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

zsofia960217

2018. április 22.

Soha nem gondoltam volna, hogy ennyi pénzért ilyen szuper terméket kapok, de most rettenetesen elégedett vagyok. Haj, szempilla, szemöldök: egyszerre mind a hármat tudom ápolni az olajjal. Mindegyik területen szuper eredményt ért el: nem hullik, a szempillám, erősödik a szemöldököm, és fényesebb, puhább a hajam. Abszolút 5 csillag jár neki

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

AgnesCecilia

2018. április 16.

legjobb! szempilla-szemöldök ápolásra (meg reménybeli növesztésre használom, de sajnos túl sokszor megfeledkezem róla) használom, és sokkkkkkkal kevesebb pilla hullik ki arclemosásnál. ajakápolónak is szuper, meg télen kiszáradt bőrfelületekre is szoktam használni, pl. a sarkamra (zoknival :D), a könyökömre, a kézfejemre és reggel ötször jobban indul a nap. :D hajápolásra is próbáltam, nekem nagyon nehéz kimosni, úgyhogy csak kombinálva szoktam mással. viszont egy barátnőm festett hajával csodát tett, komolyan, gyönyörű fényes, egészséges lobonca volt, és mintha növesztette is volna.

AgnesCecilia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil