KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gyógyszertári

Ár:   500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heni1009, Módosítva: 2017. november 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

BoglarkaB860906

2019. január 17.

Én aztán tényleg a fogyasztói társadalom áldozata vagyok, mert az összes létező dolgot már kipróbáltam, hogy szőkített hajam szép és egészséges legyen. :) (mondanom sem kell, hogy töredéke vált be a megvásárolt termékeknek). Régebben már szempilla növesztésre elkezdtem ricinust használni, de csípte a szemem ezért jó időre hanyagoltam a használatát. Nemrég újra vettem, most már hajápolásra és az eddigi tapasztalatok alapján TÉNYLEG csak ez teszi rendbe a hajam. Csoda persze nem történt, de használata után a hajvégem olyan amilyennek szeretném látni. Fényes, puha, könnyen kezelhető. Heti 1x szigorúan a hajvégekre használom, este felkenem és úgy alszom, nekem ez tényleg csodaszer kategória.

BoglarkaB860906
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

marcellveno2

2019. január 11.

Olcsó , jó. Én bábakoktélhoz vettem először, majd a fájó csípömre. Használt. Gyereket kihozta , fájdalmat mulasztotta.

marcellveno2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

KozmaNikolett2001

2019. január 9.

Műszempilla kitépkedés utan kentem minden nap tobbszor a szempillaimra es latavanyosan javult a helyzet 8nap hasznalat utan:) csak ajanlani tudom par szaz forintért meg végkepp megeri😊

KozmaNikolett2001
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

valamijoonev

2019. január 9.

Nekem nem no tole a hajam sajnos, de egeszsegesen tartja! Kokuszolajjal szoktam elkeverni es az egesz hajamra rakenem egy ejszakara. Nagyon szep lesz tole a hajam, viszont nehez jol kimosni, sajnos masnapra mindig zsiros lesz tole a hajam, hiaba samponozok otszor :(

valamijoonev
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

edinalencses

2019. január 4.

Kúraszerűen használtam hónapokig saját márkás hajvitaminnal és nagyszerűen hatott, a vállog érő hajam jelenleg mellig ér és gyorsan nőt. Egy idő után elnehezítette kicsit a hajamat, azonban most újrafogom kezdeni.

edinalencses
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

erasm98

2018. december 22.

A szemöldökömön és szempillámon annyira sokat nem segített, de a hajamon rengeteget. Mindne héten csinálok belőle hajpakolást, és azóta nem használok sem hajvégápolót, sem kifésülő vagy bármilyen más balzsamot, mégis sokkal szebb a hajam és könnyebb vele bánni, mint valaha. Argánolajjal szoktam keverni, úgy könnyebb a felvitele. Kicsit macerás kimosni is, d e megéri!

erasm98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 22.

Doci0331

2018. december 10.

Szempillára, szemöldökre, illetve haj növesztésére használtam éd használom folyamatosan.
Nagyon jól teszi a dolgát és nagyon olcsó mindemellett.

Doci0331
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

Nagyon jól teszi a dolgát és nagyon olcsó mindemellett.

baepsae

2018. december 10.

Én a szempilláim és a szemöldökeim erősítésére/dúsítására használom minden este(kivéve, amikor elfelejtem), az eredmény 1-2 hónap folyamatos használat után lett igazán látványos. A szempilláim sokat nőttek és iszonyat sokan lettek, a szemöldökömön ugyan annyira nem szembetűnő, de én látom a változást. Szóval hajrá lányok! Lehet nem a legfancybb illatú kence, de hatásos és csak ez számít! Ezen kívül a száraz bőrfoltok ellen is szuperjól felveszi a harcot.

baepsae
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

TimeaZsofia

2018. december 2.

Nagyon értékes olaj ez, annak ellenére, hogy ilyen olcsó. A legjobb arctisztító olaj (nem hiába használják rendszeresen micellás vizekben a hidrogenizált változatát), DE mindenképpen keverni kell más bázisolajokkal, bőrtípustól függően (száraz bőrre 10%, normál és kombinált 30%). Érdemes utánanézni, mert pattanásokra is nagyon ajánlják. Én például milliákra (pici fehér zsírcsomók, akár szem alatt is) kezdtem el pár napja használni helyileg este bedörzsölve. (A zöldgondoskodas.hu oldalon olvastam róla)
5 csillag.

TimeaZsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 2.

5 csillag.

Jucuus

2018. november 30.

Hajnövesztésre alkalmaztam pakolásként, egy kis üveg többszöri felhasználásra volt elég, nem drága, és teszi a dolgát. Szempillanövesztésre nem használtam még, de kifogom próbálni. :D

Jucuus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil