KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gyógyszertári

Ár:   500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heni1009, Módosítva: 2017. november 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

TheNancy07

2018. október 16.

6 évvel ezelőtt elmentem egy "fodrászhoz", akitől csak egy sima egészségügyi vágást kértem (csak a végéből), nos a hátközépig érő hajamból vállig érő lett... Annyira megviselt a dolog, hogy megbolondultam (nem mentem fodrászhoz évekig, magamnak vágtam otthon) és teljesen átreformáltam a hajápolási szokásaimat. A krémmánia minden egyes hajápoló szerét átolvastam, órákat töltöttem a különböző hajas blogokon, végül az összes hajápoló szeremet kidobtam.
Helyette vettem mindenből vegán/szilikonmentes stb. sampont/balzsamot, vaddisznó-sörtekefét, nem vasaltam, nem lakkoztam, nem nagyon fogtam össze lófarokba, nem kentem rá semmit se az olajokon kívül. Napraforgóolaj volt kezdetben, aztán végül kókuszolajjal kevertem össze fele-fele arányban és úgy tettem a teljes száraz hajamra. 3-4 órákat hagytam a fejemen, hol bebugyolálva, hol csak szabadon hagytam beleszívódni a hajamba. Nagyon kitartóan csináltam, teljesen megszállottja lettem :D hajas blogok, összetevők nézése, még több információ, hajmánia, hajmánia, haaaajmániaaaa!... Végül a bió mániám odakötött ki, hogy mogyoróbarna hennával befestettem a hajam (alapból olyan döglött szürkés barna hajam volt).
Az eredménye évek alatt: szemöldököt sose kell rajzolnom, a körmeim már szinte zavaróan nőnek, a szempilláim hosszabbak és dúsabbak, és hát a hajam... iszonyúan sok babahajam nőtt, megvastagodott, tükör fényes lett persze ez a hennának is köszönhető. Egy idő után már olyan hosszú volt, hogy sajnos a házi vágással, már nem volt egyáltalán formája, így hát elmentem fodrászhoz. Szerencsére sikerült kifognom egy olyan fodrászt, aki talán jobban félti a hajam, mint én magam :D így hát azóta formája is van a hajamnak, rengeteg dicséretet kapok a mai napig is. :') Úgy érzem, hogy megérte az a sok hajcihő, amit évekig csináltam, mert tényleg nagyon sokszor macera volt, de már rutinná vált, hogy valamilyen olajjal mindig ápoljam a hajam. Szóval az én tapasztalatom ezzel az olajjal kapcsolatban, hogy valóban ápolja a hajat, viszont kitartás kell hozzá, akár több hónap/év, mire látványos változást hoz, nincs olyan hajszer, ami 1-2 hónap alatt aranyhajat varázsolna. :) Kitartást mindenkinek!

TheNancy07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

viviensgy

2018. október 4.

Valaha létező legjobb hajnövesztő szer a világon! Kb 5 éve kezdtem el használni az amúgy gyenge, vékony szálú hajamra, hogy hosszabb, dúsabb legyen a hajam. Egy egész nyáron át használtam hetente egyszer, egész éjszakára a hajamon hagytam, reggel mostam le. 2x kell lemosni, különben nem jön le, nagyon makacs. A végeredmény mindig selymes, puha, csillogó haj lett. Nyár végén vettem észre, hogy kb 10 centit nőtt a hajam, ami hihetetlen volt, főleg hogy az én hajam alapból nagyon lassan nő. Ezután már szempillára és szemöldökre is használtam, egyértelmű volt a siker, nőttek szépen, látható volt az eredmény már 2 hét után is. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Nem mindenkinek van türelme a hajpakolást megcsinálni, lemosni, valaki nem szereti a szagát és az állagát, de szerintem kibírható, egyáltalán nem zavaró. Viszont az tényleg fontos hogy 2x kell kimosni a hajból, én jártam már úgy, hogy 1 hajmosás után olajos volt a hajam és újból meg kellett mosni.

Abszolút 5* :)

viviensgy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

Abszolút 5* :)

abicicaaa

2018. szeptember 3.

100 gramm ricinusolajat hasznaltam es azt kell mondjam, semmit sem ert.
Lehet nekem nagy a fejem, de a sok helyen leirt 3resz ricinusolaj, 2resz olivaolaj nem volt eleg a fejboromre, ergo rohadt gyorsan fogy a cucc.
Nem vettem eszre nagy hajnovekedest, a lenott resz ugyanakkora mint eddig.
Szempilla teren kb 10 használat utan feladtam, sajnos olyan vagyok, hogyha egybol nem hat az a bizonyos valami, elkonyvelem hogy szar es kesz (bar ez csak a hajamnal van igy).
Talan ha meg 1-2 uveggel elhasznalnek, hasznalna valamit.
Annyi jotekony hatasa van, hogy a korpat valahogy/valamiert eltunteti. Miota biocuccokat hasznalok a hajamra, korpas lettem, miota ezt kenem, megszunt.
Ezen kivul szamomra budos, egyszerűen nem tudom elviselni ezt a szagot, ragad, utcara eselytelen kimenni vele. A fejemet letenni a parnara vagy akárhova szinten eselytelen.
Osszessegeben ez a sok macera a felrakassal, az hogy ragad, budos, es nem is csinal semmit, szamomra nem eri meg.
Aránylag gyorsan no a hajam, 1cm/honap, egy elcseszett hajvagas miatt szerettem volna felgyorsitani a dolgot, de ezek szerint maradnak a csodakapszulak.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

100 gramm ricinusolajat hasznaltam es azt kell mondjam, semmit sem ert.
Nem vettem eszre nagy hajnovekedest, a lenott resz ugyanakkora mint eddig.
Talan ha meg 1-2 uveggel elhasznalnek, hasznalna valamit.

cseri88

2018. szeptember 2.

Mint említettem más hajas véleményemnél, nekem semmi nem válik be, akármit ráteszek, ( de, gondolom hozzájárul a fog.gátló szedése, B-vitmainok, egyéb vitaminok kiszívása belőlem stb.) utálja és nem hajlandó nőni, de most látok reményt a dm-es das gesunde termékkel, de nem mondom hangosan, mert megijed a hajam és megáll a növekedési üteme :D Elhasználtam a gyógyszertári ricinusolajból, annyira sok üveggel, hogy szerintem patikák 90%-ának a bevételét én tettem ki :DD Sajnos nem vált be, nem nőtt a hajam, nem lett több babahajam. Pakolásnak használtam, bedunsztoltam a fejem, becsavartam alufóliával, hajszárítóval melegítettem, összekevertem minden létező olajjal, tojássárgájával, meg még woodoo babát is szúrkáltam, volt, mikor samponba kevertem, volt, hogy hajvégekre tettem, mindenhogy próbáltam már, eredménytelenül. Biztos, az én hibám, nem a terméké, így nem drága befektetés, mindig elérhető és, aki szeretné próbálja ki. Ajánlom, hogy egy mosással nem jön ki a hajból, így többször mossa ki és nem lesz zsíros hatású a haja :) Szempillákra is használtam, bár azt mondják, hogy ugye a szempilla 2-3 havonta ledobja magát és semmi nem használ rá, csak csere után úgy érzékeli a tulaja, hogy nőnek, bár én, ehhez nem tudok hozzászólni, mert nekem ott sem segített, de legalább nem lettem Jane, hogy Tarzan rám találjon és nem erősödött meg tőle a szőröm :D Akinek bevált, annak hajrá :D Kap tőlem 4*-ot, mert ricinus olaj és legalább ebben nincs parfüm, mint sok másban :D

cseri88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

lndnmvlszl

2018. augusztus 30.

Imadom. egy ev rendszeres hasznalat utan csodakat muvelt a szempillammal. Kb 2x tobb lett es hosszabb. A szemem vegeben pedig gondor szempillak is lettek. Igaz nekem alapjaraton egyenesek es nagyon rovid szempillaim voltak de hasznalat utan vegre szep lesz gondoritovel meg spirallal.
Nagyon olcso, szempillara csodaszer. De nyilvan nem egy het alatt, lanyok ne adjatok fel, halat adtam magamnak egy ev utan h el kezdtem hasznalni :)
“update”
egyszeruen ugy imadom. nagyon sokaig eleg, olcso es tenyleg mukodik! nagyon dus lett a szempillam es gondorodik egy picit.

lndnmvlszl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

“update”

bbia93

2018. augusztus 6.

Nagyon elégedett vagyok vele! Már többször alkalmaztam, kisebb nagyobb kihagyásokkal, de mivel most hajnövesztésbe kezdtem az esküvőnk miatt, újra használom. Hetente egyszer, hajmosas előtt pár órával! Meghálálja a hajam! 😊️

bbia93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Csipetke

2018. július 30.

Én a szempillámra és a szemöldökömre vettem. Esténként kentem vele őket. Szépen tette a dolgát. Aztán elkezdtem a hajamra is használni, kicsit macerás és időigényes használni de megéri. Szépen táplálta a kiszőkített hajamat és rendbe hozta. Egy csúnya műköröm eltávolítás után is szépen kezelte a körmeimet és a körömágy bőrömet. Szóval sok mindenre jó szerintem de nem sokáig használtam pont azért mert időigényes és macera a használata. Szeretem a gyors és praktikus dolgokat.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

ppetra000000

2018. július 30.

A hajamra vettem meg. Eléggé töredezett a hajam és egy komolyabb szőkítésen is túl esett.Szigorúan csak a haj végére szabad kenni,mert ha felkentem a hajam egész hosszára hajmosás után ugyanolyan zsírosnak látszott.
A szempilláimra is elkezdtem használni.Fültisztító pálcikával finoman felkentem. A hajamon nem tapasztaltam olyan látványos változást, viszont a szempilláim megindultak a növekedésben.

ppetra000000
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

tamara428

2018. július 26.

Régebben a szempilláimra használtam, és 1-2 héten belül gyönyörű eredményt hozott. Most újrakezdem a kúrát, és a szemöldökeimre is használni fogom, mert tudom, hogy be fog válni.
Ezen kívül hajpakolásba szoktam tenni (2 tojássárgája, 2-3 ek ricinusolaj, pici méz, napraforgó vagy más olaj, hogy kicsit lágyabb legyen ➡ ezt felteszem az egész hajamra, bezacskózom, megmelegítem, törülközőt csavarok rá, aztán 4-6 órát pihentetem). Gyönyörű, élettel teli hajat varázsol, még a fiúismerősök is maguktól megjegyezték, hogy sokkal erősebbnek tűnik a hajam.
A szagát egyébként nem szeretem, de a hatása miatt teljesen megéri.

tamara428
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

A szagát egyébként nem szeretem, de a hatása miatt teljesen megéri.

MoncsiT

2018. július 1.

Régen majdnem minden este használtam. Mikróban megmelegítettem, majd egyenletesen eloszlattam a fejbőrömön olyan technikával, mintha a hajamat festettem volna. Elég időigényes sajnos. Ezután törölközővel betekertem a hajam, zacskót is húztam rá, hogy ne üssön át és így aludtam. Másnak reggel mostam ki a hajambol, ami egyáltalán nem egyszerű mutatvány. De totálisan megérte. Pár hónap alatt rengeteget nőtt a hajam, erős és fényes lett. Ja és párszáz ft mindössze.

MoncsiT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil