KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gyógyszertári

Ár:   500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heni1009, Módosítva: 2017. november 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

AgnesCecilia

2018. április 16.

legjobb! szempilla-szemöldök ápolásra (meg reménybeli növesztésre használom, de sajnos túl sokszor megfeledkezem róla) használom, és sokkkkkkkal kevesebb pilla hullik ki arclemosásnál. ajakápolónak is szuper, meg télen kiszáradt bőrfelületekre is szoktam használni, pl. a sarkamra (zoknival :D), a könyökömre, a kézfejemre és reggel ötször jobban indul a nap. :D hajápolásra is próbáltam, nekem nagyon nehéz kimosni, úgyhogy csak kombinálva szoktam mással. viszont egy barátnőm festett hajával csodát tett, komolyan, gyönyörű fényes, egészséges lobonca volt, és mintha növesztette is volna.

AgnesCecilia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Fruzsiii

2018. április 15.

A szempillára,és a szemöldökre számomra a leghatásosabb csodaszer :) Sűrű egészséges szép szempillákat eredményez,én kúraszerűen használom ha szükségét érzem :)

Fruzsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Szofie

2018. március 22.

Azért vettem, hogy a (véletlenül) hülyén kiszedett szemöldökömet rendbe hozzam :D Nagyon bíztam az olajban, tehát a hitem erős volt, de azt nem gondoltam volna, hogy 2-3 hét mindennapos használat ennyire eredményes lesz! Hálás vagyok anyatermészetnek nagyon!!

Szofie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Nikolaj

2018. március 20.

Mandula és rózsaolajat keverek hozzá, heti 1x használom teljes hosszra, fejbőrre kenve. Nagyjából 6 órán át hagyom a fejemen befóliázva, sapkát ráhúzva. Nekem nagyon nehezen jön ki a hajamból, 4x szoktam samponozni, hogy megnyugtassam magam, mert egyszer nem tudtam maradéktalanul eltávolítani és csak hajszárítás után vettem észre és moshattam meg megint. A hajamnak szebb a fénye, a tapintása és a babahajak extra ütemben nőnek ki. Úgy vettem észre, hogy a hajvégeimen is segít. Éjszakánként bekenem vele a szemöldököm és a szempillám. A leglátványosabb hatás a szemöldökömön mutatkozik meg, 2 hét alatt teljesen kinőtt a rosszul kiszedett rész. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Sok vele a macera de mindenképp megéri.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

ZsaNo0707

2018. február 27.

Jó pár éve, talán 2010-2011 környékén használtam a hajamra. Csodát esetemben sajnos nem tett, az állaga nem lett jobb, szebb, viszont sokat nőtt tőle. Heti háromszor használtam teljes hosszra, fejtetőre is. Rajta hagytam úgy két óra hosszát, majd jött a macera....! Azt kimosni.....valami gyötrelem. De csináltam, mert rohamosan nőtt a hajam. Aztán már nagyon - nagyon bonyodalmas volt e művelet és abbahagytam. Kb. egy éve gondoltam, hogy újra megpróbálom. Meg is vettem. Hazavittem. S azóta ott van a fürdőszoba ablakban :-D Nem, nem és nem! Én ezt a macerát ismét nem akarom! :) Hatásosnak hatásos, nálam bevált hajnövesztés céljára. Pillámra sosem próbáltam, mert hála istennek az dús, hosszú.

ZsaNo0707
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

coffeegirl

2018. február 21.

Na ez igen, ez nagyon jó kis áru, bár hajra nem próbáltam még (fodrászom sem ajánlja,legfeljebb a hajvégekre nagy ritkán..). Szemöldök és szempilla amire használom, arra nagyon jól bevált, néha brutál hosszú tud lenni a pillus, nagyon tetszik. Majdhogynem állandó jelleggel használom, esténként lefekvés előtt simán ujjammal felkenem.

coffeegirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Ayran

2018. február 19.

Szempillára használtam, miután a szálas műszempilla kicsit megtépázta a sajátjaimat... Minden este egy már nem használt szempilla spirallal vittem fel és elég hamar látszódott a változás. Nincsenek rövid szempilláim azért amúgy sem, de ezzel talán még hosszabb lett, mint régen volt. Valóban használ.

Ayran
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Dorci1987

2018. február 15.

Itt olvastam először véleményeket arról, hogy vajon tényleg működik-e szempillára. Sajnos az utóbbi időben - sztem vitaminhiány miatt, vagy elfáradtak, vagy nem tudom - nagyon letöredeztek folyamatosan a pilláim. Egyébként pedig nagyon hosszúak, és rettentően hiányzott. Az itteni jó vélemények miatt be is szereztem belőle egyet, olyan verziót, ami kifejezetten hajra és szempillákra van, A-vitaminnal dúsítva. Szorgalmasan elkezdtem használni, minden éjszakára annyit tettem a szempilláimra, hogy csak úgy tocsogtak :D És ezt tartom mind a mai napig is. Kicsit sok persze, és néha belemegy a szemembe, de ha ez az ára, ám legyen :D Egy hónapja használom, és nagyon szép, erős, rugalmas és fényes szempilláim lettek, az eredeti hosszukat is majdnem teljesen elérték, ami viszont nagyon meglepett, hogy sokkal több szempillám lett!!! Sztem egyébként az eredeti állapotot állítja inkább vissza, nem hinném, hogy csak úgy növeszt újakat - bár ki tudja :D - , mindenesetre nekem jó sűrűek is lettek, sokkal több, és ezért nekem ez akkora szerelem lett, elképesztően hálás vagyok neki :-) Csak ajánlani tudom, csodaszer, 5 csillag :D

Dorci1987
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

exhocmomento

2018. február 11.

Csoda. A szempilláimat gyönyörűen hosszítja-dúsítja, a pattanásaimat kezeli a gyulladást csökkentve, a hegeket is halványítja picit, a hajamat pedig fényessé varázsolja.
Előtte argánolajat használtam a szempilláimra és a pattanásaimra. Érdekes módon a ricinus nekem minden szempontból sokkal jobban bevált, mint az argán. Az ára töredéke, a mennyisége sokszorosa, a hatása látványosabb.

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

SzL

2018. február 9.

Használtam a szemplláimra, főleg ha többet volt festve 1-1 héten. Akkor kentem be velük, hogy úgymond kicsit erősítse, táplálja őket.
A hajamra sokkal többször használom. Pakolásként alkalmazom, néha kókuszolajjal vagy más pakolással is összekeverve. 1-2 órát betekerem a hajam, melegen tartva. Utána jó alaposan kimosom.
Próbálom minél gyakrabban alkalmazni, hátha akkor jobban látom a növesztő hatását.
Elégedett vagyok vele. Szerintem jó kis természetes táplálás.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

Elégedett vagyok vele. Szerintem jó kis természetes táplálás.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil