KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gyógyszertári

Ár:   500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heni1009, Módosítva: 2017. november 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dunaimano

2018. január 11.

Nagyon hatásos, igazi csodaszer! Hajamra használtam kúraszerűen többször is. A hajam gyönyörű, puha, kifésülhető lesz tőle. Hígítani olivaolajjal, napraforgóolajjal szoktam kb. fele-fele arányban. Néhány órát rajta hagyom, majd samponnal kimosom. A hajam növekedési ideje kb. 1,5-2x-ese, mint amikor nem használtam. Ja és megjelentek a babahajaim is, bár azokat nem annyira szeretem. :D És én úgy vettem észre, hogy a hajvégeimet is szépen ápolja. Jelenleg heti egyszer szoktam ricinusolajat használni, bár mostmár váltottam egy szintén patikai, de nagyobb kiszerelésű termékre (bioeel), ami ráadásul A-vitamint is tartalmaz.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

ReiraShiver

2018. január 1.

Tökéletes a szempilláimra, láthatóan szebbek, mióta használom :)

ReiraShiver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Tökéletes a szempilláimra, láthatóan szebbek, mióta használom :)

laura20020201

2018. január 1.

A hajamra hasznalom hetente egyszer napraforgoolajjal vegyitve. Masnap szepek a hajvegeim,bar en tobbet vartam ettol az olajtol mert sok sok jot olvastam rola , de nalam ez a csoda is csak masnapig tart:(

laura20020201
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Monic

2017. december 30.

Hajra és szempillára is használtam. A műszempillától szinte teljesen kihullottak a pilláim, segített a gyors visszanövésben. Dúsítást nem tapasztaltam, tehát több pillám nem lett, mint volt, és hosszabbak sem lettek, pedig miután visszanőttek még utána is hónapokig használtam. Vállig érő, festett szőke hajam van, a végei szárazak voltak, a töve gyorsan zsírosodik. Több hónapos használatnak köszönhetően szép, puhává varázsolta a hajam. Azonban gyorsabban nem nőtt tőle a hajam és iszonyatosan zsírosodott tőle a hajam. Hajtőre nem kentem fel, csak a hosszúságára. Én hajfestő ecsettel vittem fel, a kimosással semmi problémám nem volt, kétszeri hajmosásra simán ki tudtam mosni. Mivel pozitívumot és negatívumot is tapasztaltam, ezért a három csillag.

Monic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

julcsa95

2017. december 20.

Régebben én is kipróbáltam. Szempilláim alapból elég hosszúak, de a végük átmegy szőkésbe. Úgy vettem észre ez inkább megszínezte mintsem hosszabbította őket, de talán némileg dúsabbak is lettek. Sajnos miután abbahagytam a használatot visszaállt az eredeti állapot és azóta nem is használtam mert nekem mindig szem irritációt okozott mert mindig belefolyt kicsit. Hajra nem mertem használni, mert hallottam, hogy nehéz kimosni és nem volt kedvem szenvedni vele.

julcsa95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

hvera

2017. december 20.

Csodákat tett a szemöldökömmel. 15 évesen kiszedte egy jóakaró kozmetikus, de annyira vékonyra és rövidre, hogy többet nem is nőtt vissza. Annyira zavart, hogy minden reggel meg kell rajzolni a szemöldökömet, hogy érettségi után kitetováltattam. Idén tavasszal bukkantam rá a gyógyszertárban és azóta használom. Tényleg csodát tett, mert visszanőtt a szemöldökön, megvastagodott és szebb, mint valaha. Hetente kétszer használom este, szemöldökre és szempillára is.

hvera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

whitemerci

2017. december 20.

Én elsősorban a szempilláimra vettem, mert túl sokszor használok vízálló szempillaspirált, ami megviseli a pilláimat, meg el is kezdtek tőle erősebben hullani. Minden este, az arctisztító/kezelő rutinom része, ez az olaj és a szájápoló a két utolsó befejező lépés :). Vattás végű fülpiszkálóval kenem a szempilláimra, és a szempillatöveimre is kicsit sem sajnálva, így persze a bőrömre is jut rendesen. Reggelre a bőröm szépen felszívja a rákerült olajat, pedig szérumot, és krémet is kap, és ezáltal szép bőrképet is eredményez. A pilláim kicsit rendezettebbek, erőteljesebbek lettek, azt, hogy hosszabbak is lettek-e, azt sajnos eddig nem vettem észre. Fejbőrre még nem próbáltam, de kacérkodok a gondolattal :).

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.

Lili28

2017. december 10.

Hajra, szempillára...mindenre szuper. Sok drága terméket próbáltam, fele ennyit sem ért némelyik.
A szempillámra esténként szoktam egy fülpiszkáló segítségével felvinni, szép egészséges, dús pilláim vannak ennek köszönhetően.
A hajam szőkített, ezért az extra ápolás mindig jól jön. Többféle olajból szoktam hajpakolást készíteni és ha van időm 4-5 órát is rajtam van. Cserébe puha, selymes hajat kap az ember.
Éjszakára pedig nagyon jó a szemkörnyék ápolására is. Azért estére tanácsolom a felvitelét, mert nehezen szívódik fel, de meghálálja a bőr..főleg ilyenkor a hidegebb hónapokban.

Lili28
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Gabica28

2017. december 3.

Ennél jobb hajnövesztő nem létezik a világon. A szempillámra is ezt használom szinte minden este. Dús és hosszú tőle. A hajamra kb csak havonta kenem, vagyis inkább csak a fejbőrömet maszírozom meg vele és rajtahagyom vagy egy éjszakát, vagy csak pár órát, mikor hogy van időm. Irtó nehéz kimosni de nem érdekel, mert megéri.

Gabica28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

vidus3

2017. november 29.

Imádom! Rengeteget nőtt a hajam tőle, és sokkal fényesebb. Próbálom minél több órát rajta hagyni. Szempillám és a kikopott szemöldököm is szépen sűrűsödik tőle.

vidus3
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 29.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil