KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Henna Plus

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Reni013, Módosítva: 2012. január 24.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

A Hajdúsító sampon Keratint és B5-provitamin tartalmának köszönhetően ápolva tisztítja a hajat. Használatával a haj dús és ragyogó lesz. A vékonyszálú hajnak tartást ad. Azonnali regenerálást biztosít a sérült hajnak. Hennát tartalmaz, továbbá kondicionáló és hajregeneráló összetevőket is, mint például keratint és pantenolt (B5 vitamin). Multivitamin összetevőket, aminosavakat szoluvidot, valamint glükozidot is tartalmaz. Az összetevők ezen kifinomult keveréke biztosítja, hogy a haj azonnal visszanyeri egészségét, továbbá plusz védelmet, kondicionáló hatást, valamint csodálatos csillogást biztosít.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ST

2014. március 1.

Már régóta szemezgettem vele, mire végre rászántam magam a beszerzésére, mert nem tartottam racionálisnak 2-3 flakon sampon áráért venni egyet - de gondoltam, hátha ez lesz a csodaszer (főleg, hogy így hívják), ami rendbeteszi a töredező-kuszálódó hajamat. Most, majd' egy flakon után mondok véleményt: Javára szól, hogy nem előbb, akkor biztosan nagyon lehúztam volna, mert először hatalmas csalódás volt, mivel egyáltalán nem éreztem az ígért, és a lentebb olvasott kondícionálást. Mosás után csikorgó volt a hajam, balzsam nélkül teljesen kezelhetetlen! Szóval aki egylépéses hajápolóra vágyik, szerintem ne ezt válassza. Aztán ahogy fogyott (mert hát kidobni csak nem akartam), az utóbbi időben úgy vettem észre, mintha kevésbé hullana a hajam. Hogy ennek tulajdonítható-e, nem tudom (közben pár centit vágattam belőle, ill. szedek vitaminokat is), de így végül kap tőlem 3,5 csillagot, mert már nem is reméltem, hogy a hajhullásomon bármi segíteni tud.
Ja, az enyémnek fehér a flakonja, és Auchanban vettem.
Update: újravettem, mert szerintem ez segített a hajhullásomon + 1 csillag.

ST
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 1.

Ja, az enyémnek fehér a flakonja, és Auchanban vettem.
Update: újravettem, mert szerintem ez segített a hajhullásomon + 1 csillag.

DNBasser

2013. július 11.

Én nyertem egy Henna Plus Hairwonder fénysampont. Úgy használom, mint egy balzsamot, mert nem éreztem elég tisztának, illatosnak a hajam úgy hogy csak ezzel mostam, ezért szokásos samponnal majd ezzel, így extra puha, selymes, fényes a hajam tőle!

DNBasser
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

Morci

2012. január 25.

Elég jól habzik, bár nekem kétszer meg kell vele mosnom a hajam, hogy kellően tiszta legyen. Igaz, hogy elég sok hajformázó terméket használok a vékonyszálú hajamra. Viszont mintha tényleg dúsítana kicsit, és nem irritálja az érzékeny fejbőrömet.

Morci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 25.

Reni013

2012. január 14.

A legjobb sampon számomra! Csodát művel a nehezen kezelhető hajammal. Fényessé, puhává, könnyen fésülhetővé varázsolja, nekem még balzsam sem kell mellé. Élénkíti a hajszínemet is (eredeti sötétbarna), és úgy veszem észre, hogy a hajam jobban nő, mióta ezt használom. Nekem bevált, és az összetevői is természetesek. (Bio termék.)

Reni013
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. január 14.

Antioxidánsok: Panax Ginseng (Ginseng) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-7, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.

Rozmaring kivonat. Paula Begoun szerint bár anitoxidáns hatása van a bőrre, a benne lévő aroma komponensek irritáló hatással lehetnek a bőrre. A CosIng frissítő, tonizáló összetevőnek kategorizálja.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.