KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gaaanita, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Sokoldalú, bőrnyugtató hatású ichtiollal és növényi olajokkal gazdagított folyékony szappan nem véletlenül az Ilcsi legnépszerűbb terméke. Az ichtiolnak és a növényi hatóanyagoknak köszönhetően enyhe szaruoldó hatású, mindennapos használatával eltávolíthatjuk az elhalt szarusejteket, így bőrünk életteli és friss lesz. Nyugtató, gyulladáscsökkentő és antiszeptikus tulajdonságának köszönhetően jótékony hatással van az aknés, gyulladt bőrre, a szőrtüszőgyulladásra, illetve a gyakori borotválkozás miatt kipattogzott bőrre. Szabályozza a faggyúmirigyek és az apokrin verejtékmirigyek működését, így használhatjuk pattanások, illetve kipálás ellen. Az érzékeny vagy allergiára hajlamos bőrre is javasolt.

zoja

2018. június 2.

Évek óta használom, alkalmanként, amikor szükség van rá. Szerintem nem napi használatra való. Hámoldásra tökéletes arcra, testre, bikinivonalra, gyantázott területre, hónalj borotváláshoz, de van, hogy csak a pattanást és a környezetét kenem be vele, akár vállon, háton. A család férfi tagja időnként borotválkozáshoz használja. Drága, macerás hozzájutni, de ez a minőségéből nem von le, meg legalább sokáig elég. Mivel macerás hozzájutni, ezért legközelebb kipróbálom a jimjam fekete szappanját, az sokkal olcsóbb, és ha jó, cserélek. Ilcsiéknek üzenem, hogy igazán jó lenne, ha lehetne kapni bolti forgalomban és nem kéne lemenni hídba egy kozmetikus előtt, hogy ugyanmár hadd vegyek egy kisebb vagyonért egy szappant. Nem atombombát, csak egy szappant. Ne csináljunk már úgy mintha ez valami biológiai fegyver lenne.

zoja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

Boboka89

2018. május 18.

Nagyon tiszta érzetet hagy maga után,valóban érezni a szaruoldó hatását. Használata után remekül beszìvódnak a hidratáló krémek.

Boboka89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

szukhentrunk

2018. március 7.

Nagyon szeretem ezt a terméket, naponta használtam és még így is sokáig kitartott. Még a kozmetikusom ajánlotta és abszolút megvagyok vele elégedve. Ahhoz képest, hogy 35 ml és 3500 Ft picit drága de valamit valamiért. Szembe ne menjen mert nagyon tud csípnil :D :D

szukhentrunk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

kgk

2018. február 16.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Az elején, használat után nagyon húzódott a bőröm, de kb 1,5 hét alatt hosszászokott és már nem tapsztalok ilyesmit. Szerintem jól tisztít, de csodára ez sem képes. Néha használom a lábamra is, illetve a kozmetikusom ajánlása szerint a korpás haj ellen is működik. Hajra még enm próbáltam. Összességében nekem bevált, bár nincsen kimondottan problémás bőröm.

kgk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

qjudit

2018. február 3.

Heti egy-két alkalommal egy alapos suvickolásnak megteszi, de hiába ajánlják érzékeny bőrre is, nekem a mindennapos használat (pattanásos időszakban próbáltam így) durván előhozta a korpás szeborreát, tele lettem piros-száraz foltokkal, alalos utánkezelés mellett is. A napi 2 használatot nem is próbáltam érzékeny bőrre, de jól tettem. Nagyon zsíros bőrre jó lehet, de a kombinált-érzékenyre csak alkalmi használatra javasolnám.

qjudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

UnicornTeardrop

2018. január 25.

Nagyon szeretem, mert szépen kordában tartja az arcom zsírosodását :) Már vagy 2-3 éve ezt használom és nagy kedvencem, mindig újra rendelek a kozmetikusomtól! Persze nem szabad elfelejteni, hogy mindig kell szérumot vagy habkrémet használni utána, mert tény és való, hogy szárítja a bőrt, ami kellemetlen tud lenni. Nekem a kozmetikusom ajánlotta emellé a Rozi Szérumot és a kettő együtt csodás :) Alapból azért vettem meg ezt a szappant, mert tele voltam mindig gyulladt piros pattanásokkal, csúnyák voltak és fájtak :( Fél év alatt minden gyulladást levitt és azóta mindig mondja a kozmetikusom, hogy nagyon szép a bőröm és elkerülnek a gyulladt pattik, haha! :D

UnicornTeardrop
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

Stephanieee

2018. január 9.

Heti 1x használom átlagosan, ha nagy a baj 2x :) az első alkalomnál úgy vettem észre, hogy miatta jött elő 1-2 gyulladt patti, meg is ijedtem, de nem adtam fel, gondoltam bármi mástól is lehet.. :) a második alkalomnál már nem volt baj, és úgy vettem észre, hogy szépen dolgozik, és teszi, amit ígér, de önmagában ez sem tesz csodákat, inkább azt mondanám, kiegészítő, alkalmi kezelésnek felel meg. semmiképp nem javasolnám napi szintű használatra, nekem a kombinált, vízhiányos bőröm max. heti 2x bírja el, mert azért tényleg egy erős készítmény..mivel nagyon kevés kell belőle, szerintem megéri az árát, de fontos a megfelelő használat!

Stephanieee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

danna20

2018. január 2.

Ugy szerettem volna hogy jo legyen :( 1 hetig szabalyozta a faggyutermelest utana pedig mar semmilyen jotekony hatasa nem volt.

danna20
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Golyakalifa

2017. december 13.

Csak kiegészítő termékként kaptam a kozmetikusomtól, hogy hetente 1-2x, edzés után használjam az arcbőrömre, hogy megelőzzük az izzadás miatt kialakuló esetleges pattanásokat. Eléggé szárít, de a ROZI szérum szuperül korrigálja.

Nekem furcsa a színe, az állaga és az illata is, de idővel megszokható. :)

Golyakalifa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Nekem furcsa a színe, az állaga és az illata is, de idővel megszokható. :)

kristinakroes

2017. november 26.

Jaj, ezt mennyit használtam tinikoromban. Működött, de borzalmasan szárított, nem volt ez az én bőrömre való, és az összetevők se a legjobbak. 10 évig használtam Ilcsi termékeket, mert organic, meg tök király. csak 1-2 éve jöttem rá, hogy a legtöbb termék nem az én bőrömre való. Azóta a feljebb lévő árkategóriás Paula's choice a bőröm megmentője, na meg a The Ordinary a pénztárcámé.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0