KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gaaanita, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Sokoldalú, bőrnyugtató hatású ichtiollal és növényi olajokkal gazdagított folyékony szappan nem véletlenül az Ilcsi legnépszerűbb terméke. Az ichtiolnak és a növényi hatóanyagoknak köszönhetően enyhe szaruoldó hatású, mindennapos használatával eltávolíthatjuk az elhalt szarusejteket, így bőrünk életteli és friss lesz. Nyugtató, gyulladáscsökkentő és antiszeptikus tulajdonságának köszönhetően jótékony hatással van az aknés, gyulladt bőrre, a szőrtüszőgyulladásra, illetve a gyakori borotválkozás miatt kipattogzott bőrre. Szabályozza a faggyúmirigyek és az apokrin verejtékmirigyek működését, így használhatjuk pattanások, illetve kipálás ellen. Az érzékeny vagy allergiára hajlamos bőrre is javasolt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Stephanieee

2018. január 9.

Heti 1x használom átlagosan, ha nagy a baj 2x :) az első alkalomnál úgy vettem észre, hogy miatta jött elő 1-2 gyulladt patti, meg is ijedtem, de nem adtam fel, gondoltam bármi mástól is lehet.. :) a második alkalomnál már nem volt baj, és úgy vettem észre, hogy szépen dolgozik, és teszi, amit ígér, de önmagában ez sem tesz csodákat, inkább azt mondanám, kiegészítő, alkalmi kezelésnek felel meg. semmiképp nem javasolnám napi szintű használatra, nekem a kombinált, vízhiányos bőröm max. heti 2x bírja el, mert azért tényleg egy erős készítmény..mivel nagyon kevés kell belőle, szerintem megéri az árát, de fontos a megfelelő használat!

Stephanieee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

danna20

2018. január 2.

Ugy szerettem volna hogy jo legyen :( 1 hetig szabalyozta a faggyutermelest utana pedig mar semmilyen jotekony hatasa nem volt.

danna20
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Golyakalifa

2017. december 13.

Csak kiegészítő termékként kaptam a kozmetikusomtól, hogy hetente 1-2x, edzés után használjam az arcbőrömre, hogy megelőzzük az izzadás miatt kialakuló esetleges pattanásokat. Eléggé szárít, de a ROZI szérum szuperül korrigálja.

Nekem furcsa a színe, az állaga és az illata is, de idővel megszokható. :)

Golyakalifa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Nekem furcsa a színe, az állaga és az illata is, de idővel megszokható. :)

kristinakroes

2017. november 26.

Jaj, ezt mennyit használtam tinikoromban. Működött, de borzalmasan szárított, nem volt ez az én bőrömre való, és az összetevők se a legjobbak. 10 évig használtam Ilcsi termékeket, mert organic, meg tök király. csak 1-2 éve jöttem rá, hogy a legtöbb termék nem az én bőrömre való. Azóta a feljebb lévő árkategóriás Paula's choice a bőröm megmentője, na meg a The Ordinary a pénztárcámé.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

phg26

2017. november 23.

Nem tartom egy csodaszernek, de szeretem hasznalni. Gyulladt pattanasokkal nem nagyon tudja felvenni a harcot de a faggyu termelest, zsirosodast szepen korlatozza. Az illata nekem az a kategoria, hogy annyira budi, hogy mar tetszik. 😊

phg26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

molla

2017. november 16.

A kozmetikusom ajánlotta. Kb. kétnaponta használom. Sokat segít a faggyútermelés szabályozásában. Közel sincs annyi pattanásom, mint előtte. Nem is zsírosodik úgy a bőröm. Azt viszont nem tudom, hogy nyáron hogy fog teljesíteni, mert szeptemberben kezdtem el használni. Egyelőre 5 csillag.

molla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

loretta9797

2017. október 31.

Nem rossz szappan, de nem csodaszer. Engem az illata nem zavar. A miteszerek számát talán kicsit csökkenti, de a pattanásokra és a gyulladtabb bőrfelületen nekem kevésnek bizonyult.

loretta9797
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Vajdus23

2017. október 29.

Szeretem, mert remekül tisztít, és a húzódó érzés is elmarad a használata után. Nem habzik olyan jól, az illatával sem vagyok kibékülve, de ez a legkevesebb, hiszen minden természetes benne, és a természetnek nem mindig van jó illata. :)

Vajdus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

Szabinavill

2017. október 16.

Zsíros és tág pórúsú bőrre nagyon ajánlom. Az illata egy kicsit nekem zavaró, de elviselhető.

Szabinavill
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

allegra

2017. október 16.

Már régóta a kívánságlistámon volt ez a szappan. Aztán találtam a közelben Ilcsi-kozmetikust, akitől kis kiszerelésben megvehettem. Nagyon brutál az ára, viszont nagyon gazdaságos, egy ujjbegynyi is elegendő a teljes arcra. Szépen tisztít, de persze szárító érzést hagy maga után, így egyből krémezem is. Kicsit segített a pattanásaimon is, amióta használom (1 hónapja), kevesebb van és mitesszerekből is kevesebb jön elő. Nekem nagyon bejön a kátrányos szaga is :-) Újabb hónap múlva ápdételek majd.

allegra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0