KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gaaanita, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Sokoldalú, bőrnyugtató hatású ichtiollal és növényi olajokkal gazdagított folyékony szappan nem véletlenül az Ilcsi legnépszerűbb terméke. Az ichtiolnak és a növényi hatóanyagoknak köszönhetően enyhe szaruoldó hatású, mindennapos használatával eltávolíthatjuk az elhalt szarusejteket, így bőrünk életteli és friss lesz. Nyugtató, gyulladáscsökkentő és antiszeptikus tulajdonságának köszönhetően jótékony hatással van az aknés, gyulladt bőrre, a szőrtüszőgyulladásra, illetve a gyakori borotválkozás miatt kipattogzott bőrre. Szabályozza a faggyúmirigyek és az apokrin verejtékmirigyek működését, így használhatjuk pattanások, illetve kipálás ellen. Az érzékeny vagy allergiára hajlamos bőrre is javasolt.

Krémmánia Kedvencek a -től
Marusya

2017. február 20.

Szerelmes vagyok az Ilcsi termékekbe, a fekete szappan mellett az almás citromos arctejet használom évek óta a mindennapokra.
Egyáltalán nincsenek pattanásaim, használat után csodásan friss az arcbőröm és lehet perverznek tartotok majd emiatt, de imádom az illatukat :DD

Marusya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.

manóka20

2017. február 16.

A kozmetikusom ajánlotta, mikor csúnya pattanások jöttek ki a halántékomon, pár használat után teljesen eltűntek. Kicsit szárít, de nekem így is csodaszer!

manóka20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 16.

Pilatesgirl

Korcsoport: < 18
2017. február 3.

Imádom! Mattitja a borom és tenyleg sokat segít a pattanasokon, bár el nem tünteti őket vannak meg bőven, de nem olyan nagyok, gyulladtak, nem is várhatom el jelenleg egy terméktől sem hogy pikk pakk eltüntesse a pattikat. De érezhetően tisztítja az arcom, és hoz mindent amit ígér.

Pilatesgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 3.

Jennie94

2017. február 2.

A kozmetikusom ajánlotta amikor nála voltam, így hoztam is tőle egyet. Számomra teljesen bevált, nagyon keveset használok a vizes tenyeremre majd azt habosítom és így mosom meg az arcom így hál istennek egyáltalán nem szárítja ki az arcom. Pár percnél még véletlenül se szabad fent hagyni mert elég kemény dolgokat tudd művelni ez a kis szappan.

Jennie94
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

pankaland

2017. január 26.

Nem magamnak rendeltem, hanem a páromnak, aki sajnos randa bőrirritációval küzd az arcán, és jó néhány bőrgyógyászt elfogyasztott már eredménytelenül. Kisérleteznek mindennel rajta, eddig hatástalanul. Kozmetikusom szerint ez a csodaszer segít neki a piros foltok eltüntetésében, bármi is legyen a kiváltó ok. Hát sajnos nem segített :(
Ezért kezdtem el én használni, ha már megvan. Nekem nagyon tetszik, olyan igazi tisztaságot hagy maga után, amikor azt érzi az ember, hogy itt semminek nem volt esélye, letakarított mindent és szinte azt érzem, hogy ruganyos, gumis marad a bőröm utána. Semmi sikamlósság mint a korábban használt arctisztítóhabok esetén, csak tisztítás. Az illatától nem vagyok elájulva de nem is vészes.

pankaland
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 26.

doreszka94

2017. január 21.

Mitesszereim csökkentésére/eltüntetésére ajánlották a boltban, meg is vettem. Nem igazán problémás az arcom, nem pattanásos, csak apró mitesszerek vannak az orrom és az állam körül. Először napi 2x használtam, de iszonyatosan kiszárította és húzta a bőrömet, így pár nap után áttértem a napi egyszeri használatra, de még így is nagyon szárított. Néhány napja nem is használom már, mert a szárításon kívül semmi mást nem csinált. Többet vártam volna, főleg ennyi pénzért, illetve nagyon sokan dicsérték, ennek ellenére nekem nem használt és használata után nagyon kellemetlen érzés volt a bőrömnek.

doreszka94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

csokibeka

2017. január 21.

Nekem sajnos nem vált be, de nem is rontott a bőröm állapotán., Napi kétszer még az én zsíros bőrömnek is sok volt, napi egyszer használtam el. Nagyon húzódik utána a bőröm, irritálja a szemkörnyékem, amit még le is nyelnék neki ha használna. A bőröm zsírosságát nem csökkentette, a kialakuló pattanások/mitesszerek számát sem csökkentette, de legalább nem is ártott...

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Soly77

2017. január 20.

Karácsony előtt vettem észre hogy indokolatlan ocsmányságok vannak a fülem mögött a nyakamon, fájó kinyomhatatlan gyulladt göbök. Alig győztem alapozni. Pedig hónapokon belül 40 éves leszek, nem annyira indokolt már a pattanás. Tudom tudom a gyulladás valszleg a szerevezetemben van ami itt jön ki (én a fogamra tippelek el is megyek gyorsan). Na de a lényeg gondoltam előtte azért valamit külsőleg is teszek az ügy érdekében, gyerekek ez két nap alatt úgy lehúzta a rondaságaimat hogy jó régen láttam már ilyen hatásos csodaszert! A kozmetikus azt mondta nagyon fog szárítani eddig még nem vettem észre pedig kint is extra hideg van! Szuper cucc amit még eddig nem használtam! Nagyon nagyon ajánlom!

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

puszinyuszii

Korcsoport: < 18
2017. január 15.

Nagyon jól tisztít, a pattanásokat is hamar eltünteti, viszont utána könyörög az arcon a krémért és nagyon csíp ha a szemembe megy. Ezért csak 4 csillag

puszinyuszii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 15.

tlilla100

2017. január 7.

Ez a szappan maga a csoda! Sajnálom ugyan, hogy most az olvasom, hogy illatanyag van hozzáadva, szerintem az illata nagyon kellemes, természetes. A bőröm olyan a használata után, mint a babapopsi, ugyanis olyan hámoldó tulajdonsága van, hogy jobb, mint egy arcradír. A pattanásaimat 100%-ig leszedte, illetve akkor sem szárítja a bőrömet, ha kicsit tovább hagyom fent az arcomon.

tlilla100
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.