KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gaaanita, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Sokoldalú, bőrnyugtató hatású ichtiollal és növényi olajokkal gazdagított folyékony szappan nem véletlenül az Ilcsi legnépszerűbb terméke. Az ichtiolnak és a növényi hatóanyagoknak köszönhetően enyhe szaruoldó hatású, mindennapos használatával eltávolíthatjuk az elhalt szarusejteket, így bőrünk életteli és friss lesz. Nyugtató, gyulladáscsökkentő és antiszeptikus tulajdonságának köszönhetően jótékony hatással van az aknés, gyulladt bőrre, a szőrtüszőgyulladásra, illetve a gyakori borotválkozás miatt kipattogzott bőrre. Szabályozza a faggyúmirigyek és az apokrin verejtékmirigyek működését, így használhatjuk pattanások, illetve kipálás ellen. Az érzékeny vagy allergiára hajlamos bőrre is javasolt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

molla

2017. november 16.

A kozmetikusom ajánlotta. Kb. kétnaponta használom. Sokat segít a faggyútermelés szabályozásában. Közel sincs annyi pattanásom, mint előtte. Nem is zsírosodik úgy a bőröm. Azt viszont nem tudom, hogy nyáron hogy fog teljesíteni, mert szeptemberben kezdtem el használni. Egyelőre 5 csillag.

molla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

loretta9797

2017. október 31.

Nem rossz szappan, de nem csodaszer. Engem az illata nem zavar. A miteszerek számát talán kicsit csökkenti, de a pattanásokra és a gyulladtabb bőrfelületen nekem kevésnek bizonyult.

loretta9797
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Vajdus23

2017. október 29.

Szeretem, mert remekül tisztít, és a húzódó érzés is elmarad a használata után. Nem habzik olyan jól, az illatával sem vagyok kibékülve, de ez a legkevesebb, hiszen minden természetes benne, és a természetnek nem mindig van jó illata. :)

Vajdus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

Szabinavill

2017. október 16.

Zsíros és tág pórúsú bőrre nagyon ajánlom. Az illata egy kicsit nekem zavaró, de elviselhető.

Szabinavill
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

allegra

2017. október 16.

Már régóta a kívánságlistámon volt ez a szappan. Aztán találtam a közelben Ilcsi-kozmetikust, akitől kis kiszerelésben megvehettem. Nagyon brutál az ára, viszont nagyon gazdaságos, egy ujjbegynyi is elegendő a teljes arcra. Szépen tisztít, de persze szárító érzést hagy maga után, így egyből krémezem is. Kicsit segített a pattanásaimon is, amióta használom (1 hónapja), kevesebb van és mitesszerekből is kevesebb jön elő. Nekem nagyon bejön a kátrányos szaga is :-) Újabb hónap múlva ápdételek majd.

allegra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

cserpesreka

2017. szeptember 23.

Ha lehetne 10*-ot adnék rá! A zsíros tág pórusú embereknek kiváló!

cserpesreka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Ha lehetne 10*-ot adnék rá! A zsíros tág pórusú embereknek kiváló!

timi57

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 2.

3 csillagot kap, de csak azért, mert tetszett a -mások szerint fura- illata és a használata közben nem voltak mitesszereim. Egyébként a pattanások ellen nem segített, továbbra is piros maradt az arcom.

timi57
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

idknemtudom

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 26.

Nagyon sokat segít a pattanásaim ellen, három naponta használom, az illatát is imádom!:) Már több mint egy éve szinte pattanásmentes a bőröm. Nekem nagyon megérte megvenni.

idknemtudom
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

ftmea13

2017. augusztus 3.

Imádom, imádom, imádom! Nagyon brutál a bőröm, főleg ilyenkor nyáron, pattanásos, piros, gyulladt és olyan szépen segít rajta, nyilván vannak jobb időszakaim, amikor elmúlik az egész fejemen úgyahogy, de ez a termék segít rajta, mert tudom, hogy a használata nélkül még brutálisabb lenne, nem mondom, hogy így nincsen, mert előbukkan egy-kettő, de segít! Nem szárít, bár én utána mindig hidratálok, de ez már a második adag lesz, ami újra veszek. Állandó plusz pont, hogy magyar:)

ftmea13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Miaaa

2017. július 27.

Nem szárította ki a bőröm és kordában tartotta a pattanásokat. Meg vagyok vele elégedve.

Miaaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 27.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.