KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gaaanita, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Sokoldalú, bőrnyugtató hatású ichtiollal és növényi olajokkal gazdagított folyékony szappan nem véletlenül az Ilcsi legnépszerűbb terméke. Az ichtiolnak és a növényi hatóanyagoknak köszönhetően enyhe szaruoldó hatású, mindennapos használatával eltávolíthatjuk az elhalt szarusejteket, így bőrünk életteli és friss lesz. Nyugtató, gyulladáscsökkentő és antiszeptikus tulajdonságának köszönhetően jótékony hatással van az aknés, gyulladt bőrre, a szőrtüszőgyulladásra, illetve a gyakori borotválkozás miatt kipattogzott bőrre. Szabályozza a faggyúmirigyek és az apokrin verejtékmirigyek működését, így használhatjuk pattanások, illetve kipálás ellen. Az érzékeny vagy allergiára hajlamos bőrre is javasolt.

Soly77

2017. január 20.

Karácsony előtt vettem észre hogy indokolatlan ocsmányságok vannak a fülem mögött a nyakamon, fájó kinyomhatatlan gyulladt göbök. Alig győztem alapozni. Pedig hónapokon belül 40 éves leszek, nem annyira indokolt már a pattanás. Tudom tudom a gyulladás valszleg a szerevezetemben van ami itt jön ki (én a fogamra tippelek el is megyek gyorsan). Na de a lényeg gondoltam előtte azért valamit külsőleg is teszek az ügy érdekében, gyerekek ez két nap alatt úgy lehúzta a rondaságaimat hogy jó régen láttam már ilyen hatásos csodaszert! A kozmetikus azt mondta nagyon fog szárítani eddig még nem vettem észre pedig kint is extra hideg van! Szuper cucc amit még eddig nem használtam! Nagyon nagyon ajánlom!

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

puszinyuszii

Korcsoport: < 18
2017. január 15.

Nagyon jól tisztít, a pattanásokat is hamar eltünteti, viszont utána könyörög az arcon a krémért és nagyon csíp ha a szemembe megy. Ezért csak 4 csillag

puszinyuszii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 15.

tlilla100

2017. január 7.

Ez a szappan maga a csoda! Sajnálom ugyan, hogy most az olvasom, hogy illatanyag van hozzáadva, szerintem az illata nagyon kellemes, természetes. A bőröm olyan a használata után, mint a babapopsi, ugyanis olyan hámoldó tulajdonsága van, hogy jobb, mint egy arcradír. A pattanásaimat 100%-ig leszedte, illetve akkor sem szárítja a bőrömet, ha kicsit tovább hagyom fent az arcomon.

tlilla100
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Fatyolfelho

2017. január 5.

Évek óta használom zsíros, tág pórusú, faggyútúlműködéses arcbőrömre, kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Nagyon jót tesz az olaj leoldásában és némileg szabályozza a faggyútermelést is. Az ára miatt viszont le kell vonnom egy csillagot.

Fatyolfelho
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

egiagi23

2017. január 3.

A kozmetikusom ajánlotta, még a problémásabb (pattanásosabb, mitesszeresebb) időszakomban. Azóta is használom 2-3 naponta arctisztításra. Remekül helyretette az arcbőrömet. Illetve gyantázás előtt és pár nappal utána is szoktam használni, mert csökkenti a szőrbenövések és a szőrtüszőgyulladások mennyiségét.
Csak ajánlani tudom a problémásabb bőrűeknek, de azért a kozmetikus véleményét is kérjétek ki előtte. ;)

egiagi23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

tajmi

2017. január 3.

Nekem a 35 ml-es 4-5 hónapig kitart, kedves bridgittaa, a kozmetikusom mondta, hogy nem kell túlzásba esni, elég egy nyomásnyi a nedves tenyerembe, azt kell felhabosítani, felkenni, majd pár perccel később lemosni. Igaz, a bőröm kicsit jobban hámlik tőle, mint másoknak szokott, így csak estére használom, reggelre elég a tiszta víz és a hidratálókrémem. Lecsillapította a régóta bosszantó aknéimat és a kis fekete mitesszereket, azóta tiszta a bőröm, mióta ezt használom. Nyáron kihagytam vele két hetet (elutaztam, és pont ez maradt otthon), akkor kezdtek visszajönni, de aztán újra rendbe szedett.
Azt is mondta a kozmetikusom, hogy a "régi változata" sokkal sűrűbb volt, és idővel újra besűrűsödik, de attól még ugyanolyan jó marad, és tényleg igaz - kedves Kinekapappne!
Az illatát időbe telt megszokni, de a hatás bőven kárpótol! Nem úgy nézek ki, mint egy tini! :)

tajmi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Lutra

2016. december 29.

Nekem nagyon bevált, ez az első készítmény, ami tényleg eltüntetni a pattanásokat. csak a zsírosabb T-vonalon használom. Abszolút megéri az árát, elég sokáig kitart, főleg úgy hogy én szükség szerint naponta, két naponta egyszer használom.

Lutra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

Niki03

2016. december 18.

Aki nem allergiás rá, annak jó lehet, de nekem az arcom teljesen kikészült tőle. Kb. 2-3 nap használat után elkezdett égni az arcom és tele lett fájdalmas pattanásokkal olyan helyeken, ahol máskor soha nincsenek. Az arcom közelébe se engedem többé.

Niki03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Kingus23

2016. december 6.

Nekem is kozmetikus ajánlotta,meg is vettem az ihtiolos stiftel együtt és nagyon pöpec mind a kettő,csodát tesz az ember bőrével!Lehet,hogy én vagyok a "fura" de nekem ez a büdöskés illata is bejön :D Az ára is kifizetődő,nem kell belőle sok

Kingus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 6.

Kinekapappne

2016. december 3.

Kozmetikustól kaptam kipróbálásra, ajánlása szerint 2-3 naponta T vonalra. Szárít, nagyon, erős hidratálás mellett az arcomat puhává tette, másnapig. Az illata jellegzetesen erős. Amire jó volt, a vállamon, hátamon edzés/izzadás miatt kialakult kicsi pattanásokra, zsírosodásra. Kicsi tégelyben volt, 3 hét után kezdett beszáradni, gumissá válni, kidobós lett. Árát sokallom, nem vettem végül teljes kiszerelést belőle.

Kinekapappne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 3.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.