KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gaaanita, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Sokoldalú, bőrnyugtató hatású ichtiollal és növényi olajokkal gazdagított folyékony szappan nem véletlenül az Ilcsi legnépszerűbb terméke. Az ichtiolnak és a növényi hatóanyagoknak köszönhetően enyhe szaruoldó hatású, mindennapos használatával eltávolíthatjuk az elhalt szarusejteket, így bőrünk életteli és friss lesz. Nyugtató, gyulladáscsökkentő és antiszeptikus tulajdonságának köszönhetően jótékony hatással van az aknés, gyulladt bőrre, a szőrtüszőgyulladásra, illetve a gyakori borotválkozás miatt kipattogzott bőrre. Szabályozza a faggyúmirigyek és az apokrin verejtékmirigyek működését, így használhatjuk pattanások, illetve kipálás ellen. Az érzékeny vagy allergiára hajlamos bőrre is javasolt.

Ilcsi Fekete Szappan 50 ml
Ár: 3700 , Eladó: kozmetikamasszazs
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, PayPal -lel előreutalás után postával küldöm, személyes átvétel lehetséges Budapesten a X. kerületben.

norikad0

2018. augusztus 14.

Kicsit erős a szárító hatása, de pattanásos, zsíros bőrre megfelel. Az ára borsos.

norikad0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Stephanieee

2018. augusztus 14.

Heti 1x használom átlagosan, ha nagy a baj 2x :) az első alkalomnál úgy vettem észre, hogy miatta jött elő 1-2 gyulladt patti, meg is ijedtem, de nem adtam fel, gondoltam bármi mástól is lehet.. :) a második alkalomnál már nem volt baj, és úgy vettem észre, hogy szépen dolgozik, és teszi, amit ígér, de önmagában ez sem tesz csodákat, inkább azt mondanám, kiegészítő, alkalmi kezelésnek felel meg. semmiképp nem javasolnám napi szintű használatra, nekem a kombinált, vízhiányos bőröm max. heti 2x bírja el, mert azért tényleg egy erős készítmény..mivel nagyon kevés kell belőle, szerintem megéri az árát, de fontos a megfelelő használat!

update: én az Ilcsi termékeket nem erőltetem. nagyobb a füstje, mint a lángja, remélem mindenki értette, mire próbálok célozni.

Stephanieee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

apple&pear

2018. augusztus 8.

Rendkívül erős zsírtalanító hatás, mégsem szárítja a bőröm. Örök kedvenc! A párom borotválkozáshoz is ezt használja, nem pattog ki.

apple&pear
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Eszter32

2018. augusztus 3.

Számomra felejtős volt, sokáig pattanással válaszolt a bőröm rá (azt mondják ez természetes), túlzottan szárított, muszáj volt krémeznem használat után.

Eszter32
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Betti1994

2018. július 31.

Szeretem. Tiszta érzetet hagy, nem zsírositja a bort. Ápol és tisztít. Bár nekem utána kell testápoló,abból is Ilcsit használok.

Betti1994
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 31.

2018. július 30.

Én a pattanásos bőrömre használtam úgy, hogy este, zuhanyozás előtt kb 20-30 perccel felkentem, rajta hagytam, mint egy pakolást, aztán a fürdés során lemostam. Nagyon tiszta, zsírmentes lett így a bőröm. Vigyázni kell, hogy szembe ne kerüljön, mert nagyon csíp. Azt nem szeretem benne, hogy nagyon nehéz lemosni, de megéri a fáradtságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 30.

zoja

2018. június 2.

Évek óta használom, alkalmanként, amikor szükség van rá. Szerintem nem napi használatra való. Hámoldásra tökéletes arcra, testre, bikinivonalra, gyantázott területre, hónalj borotváláshoz, de van, hogy csak a pattanást és a környezetét kenem be vele, akár vállon, háton. A család férfi tagja időnként borotválkozáshoz használja. Drága, macerás hozzájutni, de ez a minőségéből nem von le, meg legalább sokáig elég. Mivel macerás hozzájutni, ezért legközelebb kipróbálom a jimjam fekete szappanját, az sokkal olcsóbb, és ha jó, cserélek. Ilcsiéknek üzenem, hogy igazán jó lenne, ha lehetne kapni bolti forgalomban és nem kéne lemenni hídba egy kozmetikus előtt, hogy ugyanmár hadd vegyek egy kisebb vagyonért egy szappant. Nem atombombát, csak egy szappant. Ne csináljunk már úgy mintha ez valami biológiai fegyver lenne.

zoja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

Boboka89

2018. május 18.

Nagyon tiszta érzetet hagy maga után,valóban érezni a szaruoldó hatását. Használata után remekül beszìvódnak a hidratáló krémek.

Boboka89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

szukhentrunk

2018. március 7.

Nagyon szeretem ezt a terméket, naponta használtam és még így is sokáig kitartott. Még a kozmetikusom ajánlotta és abszolút megvagyok vele elégedve. Ahhoz képest, hogy 35 ml és 3500 Ft picit drága de valamit valamiért. Szembe ne menjen mert nagyon tud csípnil :D :D

szukhentrunk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

kgk

2018. február 16.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Az elején, használat után nagyon húzódott a bőröm, de kb 1,5 hét alatt hosszászokott és már nem tapsztalok ilyesmit. Szerintem jól tisztít, de csodára ez sem képes. Néha használom a lábamra is, illetve a kozmetikusom ajánlása szerint a korpás haj ellen is működik. Hajra még enm próbáltam. Összességében nekem bevált, bár nincsen kimondottan problémás bőröm.

kgk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0