KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gaaanita, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Sokoldalú, bőrnyugtató hatású ichtiollal és növényi olajokkal gazdagított folyékony szappan nem véletlenül az Ilcsi legnépszerűbb terméke. Az ichtiolnak és a növényi hatóanyagoknak köszönhetően enyhe szaruoldó hatású, mindennapos használatával eltávolíthatjuk az elhalt szarusejteket, így bőrünk életteli és friss lesz. Nyugtató, gyulladáscsökkentő és antiszeptikus tulajdonságának köszönhetően jótékony hatással van az aknés, gyulladt bőrre, a szőrtüszőgyulladásra, illetve a gyakori borotválkozás miatt kipattogzott bőrre. Szabályozza a faggyúmirigyek és az apokrin verejtékmirigyek működését, így használhatjuk pattanások, illetve kipálás ellen. Az érzékeny vagy allergiára hajlamos bőrre is javasolt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

timi57

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 2.

3 csillagot kap, de csak azért, mert tetszett a -mások szerint fura- illata és a használata közben nem voltak mitesszereim. Egyébként a pattanások ellen nem segített, továbbra is piros maradt az arcom.

timi57
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

idknemtudom

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 26.

Nagyon sokat segít a pattanásaim ellen, három naponta használom, az illatát is imádom!:) Már több mint egy éve szinte pattanásmentes a bőröm. Nekem nagyon megérte megvenni.

idknemtudom
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

ftmea13

2017. augusztus 3.

Imádom, imádom, imádom! Nagyon brutál a bőröm, főleg ilyenkor nyáron, pattanásos, piros, gyulladt és olyan szépen segít rajta, nyilván vannak jobb időszakaim, amikor elmúlik az egész fejemen úgyahogy, de ez a termék segít rajta, mert tudom, hogy a használata nélkül még brutálisabb lenne, nem mondom, hogy így nincsen, mert előbukkan egy-kettő, de segít! Nem szárít, bár én utána mindig hidratálok, de ez már a második adag lesz, ami újra veszek. Állandó plusz pont, hogy magyar:)

ftmea13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Miaaa

2017. július 27.

Nem szárította ki a bőröm és kordában tartotta a pattanásokat. Meg vagyok vele elégedve.

Miaaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 27.

Nashuaaa

2017. május 13.

Egyszerűen évek óta nem tudok mit kezdeni ezzel a termékkel. Nagyon szeretném szeretni,mert hype van körülötte, mert természetes, mert magyar, mert jókat ígér. De egyszerűen nem tudom eldönteni, milyen. Használtam évekkel ezelőtt, tisztított, frissített, de sok wow érzés nem volt benne. Igaz az is,hogy nekem nem pattanásos a bőröm, hanem (zsíros ) seborrheás, amivel igazéból nem tud mit kezdeni semmi,mert nem pattanásos a bőröm,meg nem is zsíros (ez a betegség főleg a hajas fejbőrömön jön elő), hanem mitesszeres, annak viszont nagyon durván, és ilyen elérhetetlen, mélyen lévő mitesszerek, amiket kozmetikus sem tud kiimádkozni. NA, erre nem jó, nem sokat csinál vele. Azért mégis megvettem idén is egyet, hátha. De valahogy semmi nagy eredmény, de az is lehet, hogy csak nem vagyok elég kitartó.

Nashuaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

PaNel95

2017. április 21.

16-17 éves koromban használtam ezt a szappant. 2 tubussal használtam el belőle. Kozmetikus ajánlására kezdtem el használni, hogy két arctisztítás között otthon is foglalkozzak a bőrömmel, hogy legyen a kezeléseknek eredménye is. Havonta jártam a kezelésekre, de amikor ezt használtam, olyan volt, mintha nem is történne semmi változás az arcbőrömön. 2 tubus után végül a kozmetikus mondta ki azt is, hogy hagyjam abba a használatát, mert felesleges kidobálnom a pénzt érte.
Egyetlen előnye volt, hogy nem kellett hidratálnom a használata után, hiszen nálam semmilyen szárító hatással nem volt. De ezzel az is járt, hogy egyáltalán nem tisztított semmit sem a bőrömön. Nemhogy a mélyebb rétegekig nem jutott el a szappan, de a felszínen sem csinált semmit se. Egy ideig éreztem, hogy a használata után tisztább a bőröm, de pár óránál nem tartott tovább a hatása. Nem szabályozta a faggyútermelésem, nem lett kevesebb pattanásom vagy mitesszerem sem. Pedig mindennap reggel és/vagy este használtam, percekig dörzsölve a bőrömbe.
Engem a szaga annyira nem zavart, mert megszoktam már, hogy az ilyen természetes kencéknek van egy szaguk. Sőt, ennek még elég kellemes is néhány termékhez viszonyítva.
Most lehet, hogy eredményesen tudnám használni, hiszen jóval szebb és közelében sem annyira problémás, mint volt 4 évvel ezelőtt, de találtam egy olyan lemosót, ami valóban használ, nem mellesleg harmadennyibe kerül a majd nem háromszoros kiszereléssel. Viszont a kiszereléséhez képest egészen sokáig elég volt ez is.
Egyébként miután ez nem vált be az extrém zsíros és kezelhetetlen bőrömre, szintén a kozmetikus javaslatára teafás szappant használtam az arcomra. Igaz, hogy a hidratálás elengedhetetlen a használata után, hiszen eléggé szárít, de valóban hatásos is a zsíros bőrre. És nálam valóban tisztította a bőröm rétegeit is. (Ovális alakú, zöld színű szappan, ha jól emlékszek kézműves szappan.) 4 évig jártam arctisztításra kozmetikushoz havonta, szóval elmondhatom, hogy sok kencét kipróbáltam, és a teafás szappan vált be nálam egyedül otthoni kezelésként a nagyon zsíros bőrömre. Ajánlom mindenkinek, hogy tegyen próbát. (Sokat nem veszít vele az ember, hogy 500-600 forint körül van egy ilyen szappan.)

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Nessy

2017. április 12.

3 hétig használtam napi egy alkalommal és utána úgy döntöttem, hogy nem érdemes tovább próbálkoznom. Olyan helyeken is apró pattanásaim jelentek meg, ahol eddig soha nem volt (nevetőránc, szemem alatt a táskámon, szemöldökömben... :D). Mindemellett nagyon büdös, hamu szaga van. Amúgy nem zavarna, ha hatékony lenne, de sajnos egyáltalán nem az.

Nessy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

DobreiA

2017. április 6.

Valóban nem egy megváltás, az arcbőröm felszíne "viszonylag" matt maradt, igaz, rég használtam, de nekem semmit nem tisztított sajna :/

DobreiA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 6.

Moringa

2017. április 5.

"A felszíni szárítás nem segít megszüntetni a problémás bőr valódi okát." Sok mindent kipróbáltam mire erre végleg rájöttem, ez a termék volt az utolsó csepp a pohárban!

Moringa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 5.

shining

2017. március 16.

Mar regebben hasznaltam az igaz de azert velemenyeznem kell. Nagyon szepen tisztitott elegedett voltam vele. Utana a borom nagyon puha volt es nem zsirosodott olyan hamar. Bar az en arcomra nem ez volt a megvaltas de jelentosen tisztitotta . Lhet ujra fogom venniert mar kezdenek kissebb kis " undormanyok" elobujni azokat viszont szepen leszedi ;))

shining
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.