KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gaaanita, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Sokoldalú, bőrnyugtató hatású ichtiollal és növényi olajokkal gazdagított folyékony szappan nem véletlenül az Ilcsi legnépszerűbb terméke. Az ichtiolnak és a növényi hatóanyagoknak köszönhetően enyhe szaruoldó hatású, mindennapos használatával eltávolíthatjuk az elhalt szarusejteket, így bőrünk életteli és friss lesz. Nyugtató, gyulladáscsökkentő és antiszeptikus tulajdonságának köszönhetően jótékony hatással van az aknés, gyulladt bőrre, a szőrtüszőgyulladásra, illetve a gyakori borotválkozás miatt kipattogzott bőrre. Szabályozza a faggyúmirigyek és az apokrin verejtékmirigyek működését, így használhatjuk pattanások, illetve kipálás ellen. Az érzékeny vagy allergiára hajlamos bőrre is javasolt.

Dominika28

2019. január 13.

A kozmetikusomtól kaptam nagyon szeretem általában ha kijön rajtam pár pattanás azokra szoktam használni ,mivel gyulladáscsökkentő. Használata után szép puha és selymes lesz az arcom.

Dominika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

BLili

2019. január 9.

A túlérzékeny, viszont a T-vonalon zsíros bőrömet szétszárította és irritálta már egyszeri használatnál is. Nekem egy Ilcsi termék nem jött be, egyik sem használt, és a legtöbb még gondot is okozott.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

KozmaNikolett2001

2019. január 9.

Nagyon szeretem az ilcsi termekeket mivel erzekeny borom miatt sok markanal kipirosodik az arcom, de ennel eddig egyik termeknel se mivel termeszetes alapanyagbol keszul az osszes termek. Reggel es este szoktam egy pumpanyival megmosni az arcom vele ami pont eleg:) szepen szaritja a zsirosabb teruleteket viszont nem szaritja ki a szarazabb reszeit az arcomnak . Nalam ot csillag😊

KozmaNikolett2001
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

allegra

2018. december 4.

Már régóta a kívánságlistámon volt ez a szappan. Aztán találtam a közelben Ilcsi-kozmetikust, akitől kis kiszerelésben megvehettem. Nagyon brutál az ára, viszont nagyon gazdaságos, egy ujjbegynyi is elegendő a teljes arcra. Szépen tisztít, de persze szárító érzést hagy maga után, így egyből krémezem is. Kicsit segített a pattanásaimon is, amióta használom (1 hónapja), kevesebb van és mitesszerekből is kevesebb jön elő. Nekem nagyon bejön a kátrányos szaga is :-) Újabb hónap múlva ápdételek majd.

Update: Kb. 2 hónapig használtam még. Nem volt rossz, de rájöttem az azóta eltelt kb. 1 évben, hogy a bőrtípusom megváltozott, elég rendesen. Már korántsem olyan zsíros, a kozmetikusom szerint vegyesbe tart, némi korpás seborrheával dúsítva. Szóval, inkább passzoltam a szappant, a normál/száraz részeken már túlságosan szárít...A 4 csillag marad.

allegra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

veronka052194

2018. november 17.

már van pár éve, hogy rábeszélt egy barátnőm a használatára...nekem akkoriban nagyon sok gyulladt pati volt az arcomon:( Szinte semmit nem használt. Viszont azóta is megvan a pici pumpás csomagolása, abba teszem a ricinus olajat a hajamra :D Csomagolás 5pont lenne

veronka052194
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Rdash

2018. november 15.

Egy kicsit szárítja a bőröm ezért elég egy hétszer 2-3 alkalommal használni. Eddig nagyon kevés fogyott el belőle mivel nem használom napi szinten. Eddig szépen csinálta a dolgát, én felkenés előtt mindig arcradírozok utána kenem fel ezt a fekete szappant és utána később egy krémet vagy különféle olajat kenek fel az arcomra és így nem szárít. Másnapra babaposi bőröm lesz ;)

Rdash
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

pluto

2018. szeptember 16.

Heti egyszer használom, mert egyébként nagyon szárít. Így viszont nagyon sokáig kitart, és teljesen korrekt munkát végez.

Ha a szemembe megy, piszkosul csíp, ezt a részét gyűlölöm.

pluto
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Ha a szemembe megy, piszkosul csíp, ezt a részét gyűlölöm.

Agi0819

2018. szeptember 12.

Nagyon szárítja a bőrt és a pattanásos bőrömön semmit se használt. Pénzkidobás.

Agi0819
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Nagyon szárítja a bőrt és a pattanásos bőrömön semmit se használt. Pénzkidobás.

Witchvortex

2018. augusztus 27.

Nagyon szeretem ezt a szappant, de kicsit túl tudja szárítani a bőrt. Én az Ilcsi Csipkebogyó Habkrémmel kombinálva használom éjszakánként, így reggelre friss bőrrel ébredek. Többe kerül egy átlag szappannál, viszont sokáig kitart, hatásos és tiszta alapanyagokból készül.

Witchvortex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

norikad0

2018. augusztus 14.

Kicsit erős a szárító hatása, de pattanásos, zsíros bőrre megfelel. Az ára borsos.

norikad0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0