KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Imperity

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: niceeye, az összetevőket feltöltötte: judy81, Módosítva: 2017. május 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Azonnali speciális kondicionálást és ápolást biztosít a hajnak, mely könnyen kifésülhetővé válik. Erősíti és tömörré teszi a kutikulát, újjáépíti és regenerálja a hajszerkezetet. Szilikonkristályok biztosítják az intenzív ragyogást. UV- filtert tartalmaz a káros napsugarak és a hajszín kifakulása ellen. Nem kiöblítendő.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34

epid

2018. december 6.

Nagy reményeket fűztem hozzá a sok pozitív vélemény alapján! Sem a hatása, sem az illata nem győzött meg. Lehet megromlott a fürdőszobában (még egy hónapja sincs, hogy újonnan megvettem és használom), kifejezetten sör illata van, ami ráadásul hosszasan érezhető a hajamon.

epid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

Jenni1208

2018. november 7.

Nagyon szeretem ezt az olajat. Nem nehezíti el a hajam,nem zsírosodik tőle és nagyon sokáig elég,pedig nem sajnálom nyomkodni a fenékig érő hajamra,az illata is kellemes :)

Jenni1208
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

Maryetta

2018. október 21.

Hidratál,táplál,nem nehezíti a hajat, nagyon szeretem. Minimális mennyiség elég belőle ugyhogy nagyon megéri az árát ( az itt feltüntetett ár kb kétszereséért szereztem be, de akkor is pénztárcabarát 😊)

Maryetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Lillu14

2018. augusztus 15.

Először talán 2 éve a fodrászom kente be velem a hajamat és akkor úgy éreztem, hogy ez egy csoda! :D Terveztem,hogy veszek, de az interneten kívül sehol nem találtam. Most végre meglett és azonnal 2-t vásároltam. IMÁDOM. Illatos és nagyon puha tőle a hajam, mellesleg a göndör hajam nem száll tőle hajszárítás után sem. Nem nehezíti el, nem zsírosítja, kb 2 pumpálásnyit szoktam használni a középhosszú hajamra, majd hajközéptől eloszlatom :)

Lillu14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Beatrix88

2018. július 29.

Nem fűztem hozzá nagy reményeket az eddigi olajos hajápolókból kiindulva. De ez számomra egy csodaszer! Puha, fényes, mégsem ragad, nem nehezedik el, és nem zsírosodik jobban tőle a hajam. Ami számomra az első wow érzés volt, mikor használata utáni következő hajmosásnál nem gubancolódott a hajam. Szóval azóta is szorgodan használom, bár ha épp kimarad egy hajmosás után, akkor sem áll vissza a hajam az ez előtti állapotába. Szóval úgy érzem hosszan hat és valóban ápol. Szeretem, biztos hogy újraveszem!

Beatrix88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

beresregina95930

2018. július 17.

Jelenleg is ezt használom. Nem zsírosodik tőle a hajam illetve könnyen fésülhetővé válik. Csodát művel a töredezett hajvégekkel. Nagyon sokáig kitart egy flakon!

beresregina95930
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Barby831

2018. június 13.

nagyon szeretem ezt a terméket. jó az illata, gyorsan beszívodik, nem zsírosítja a hajat, a száraz hajammal csodát művel. a mennyiséggel kell óvatosan bánni. nekem 2-3 pumpalas eleg a hajvégeimre. legjobb termek...pedig mar sokkal probalkoztam. egy sem erheti utol.

Barby831
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

Blackxentric

2018. május 21.

Jelenleg ezt használom, de az enyémnek más a csomagolása. Az illata kellemes, állaga sűrűbb, mint amire számítottam, de ettől függetlenül a hajam beszívja és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Segít megőrizni a hajvégeim egészségét és nem száradnak ki úgy, mintha nem tennék rá semmit. Jó termék és sokáig elég lesz így is, hogy minden második nap használom. Újra venni szerintem nem fogom, mert szeretek kísérletezni és van itthon másik hajolajam is.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

agicca

2018. május 21.

Hosszú, festet száraz hajamra tökéletes ápolás. Eredmény: könnyű kifésülhetőség,lágy puha tapintás. Újravevős (sokadszorra is)

agicca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

Viki9727

2018. április 23.

Hajmosás után nedves hajra használom. Nagyon jó illatú, hamar beszívja a hajam. Másnap reggel csomómentes, puha, fényes hajjal ébredek. Egyetlen hátránya hogy sajnos nagyon gyorsan fogy. :(

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol