KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Imperity

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: niceeye, az összetevőket feltöltötte: judy81, Módosítva: 2017. május 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Azonnali speciális kondicionálást és ápolást biztosít a hajnak, mely könnyen kifésülhetővé válik. Erősíti és tömörré teszi a kutikulát, újjáépíti és regenerálja a hajszerkezetet. Szilikonkristályok biztosítják az intenzív ragyogást. UV- filtert tartalmaz a káros napsugarak és a hajszín kifakulása ellen. Nem kiöblítendő.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Barby831

2018. június 13.

nagyon szeretem ezt a terméket. jó az illata, gyorsan beszívodik, nem zsírosítja a hajat, a száraz hajammal csodát művel. a mennyiséggel kell óvatosan bánni. nekem 2-3 pumpalas eleg a hajvégeimre. legjobb termek...pedig mar sokkal probalkoztam. egy sem erheti utol.

Barby831
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

Blackxentric

2018. május 21.

Jelenleg ezt használom, de az enyémnek más a csomagolása. Az illata kellemes, állaga sűrűbb, mint amire számítottam, de ettől függetlenül a hajam beszívja és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Segít megőrizni a hajvégeim egészségét és nem száradnak ki úgy, mintha nem tennék rá semmit. Jó termék és sokáig elég lesz így is, hogy minden második nap használom. Újra venni szerintem nem fogom, mert szeretek kísérletezni és van itthon másik hajolajam is.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

agicca

2018. május 21.

Hosszú, festet száraz hajamra tökéletes ápolás. Eredmény: könnyű kifésülhetőség,lágy puha tapintás. Újravevős (sokadszorra is)

agicca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

Viki9727

2018. április 23.

Hajmosás után nedves hajra használom. Nagyon jó illatú, hamar beszívja a hajam. Másnap reggel csomómentes, puha, fényes hajjal ébredek. Egyetlen hátránya hogy sajnos nagyon gyorsan fogy. :(

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

brondegirl

2018. március 3.

Hajmosás után szoktam használni a hajvégeimre, valamint hajszárítás után szárazon is bekenem. Nem nehezíti el, és nem zsírosítja a hajam. A végeredmény nagyon fényes, selymes, egészséges haj. Egy héten többször is használom, és már jó ideje megvan nem akar elfogyni szerencsére :) pedig nagyon dús, és hosszú hajam van. 5*

brondegirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Gina77

2018. március 1.

Nekem derékig érő hajam van, így is 1 évig elég volt, pedig 3-4 pumpálásnyit használok 4 naponta a hajamra. Az illata is kellemes, szép fényes lesz tőle a hajam, nyílván egy hajvégápoló a már töredezett és szétvált hajvégeken nem tud segíteni, csak az olló, így ezt nem is vártam tőle, de a már frissen levágott hajat szépen karban lehet vele tartani és le lehet redukálni a levágandó hajat.

Gina77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 1.

6vilag

2018. január 28.

Hát elég nehezen tudtam beszerezni, de hát csak az enyém lett.
Első hajmosás után a vizes hajvégekre tettem és megpróbáltam jól beledörzsölni. Mennyország volt az illata! Csodásan kitudtam bontani 2-3 pumpálásnyi mennyiség eloszlatása után a gubancokat.
Szépen hagytam rajta megszáradni ezenkívül mást nem is igen tettem.
Nem nehezíti el a hajam, jól el lehet oszlatni kevés mennyiséget. Hajat 3-4 naponta mosok, tehát nem is zsírosít. Este az jutott eszembe, hogy a teszek a szokásos kézkrémembe, és azzal dörzsölöm be a jól kiszáradt kezeimet. Nagyon jó érzés volt, azonnali táplálást adott. Biztos nem csodaszer, de megérte megküzdeni a beszerzésével.
Ma tovább merészkedtem. Haj, kéz, testápolás.Jól esik, bársonyos bőr érzet marad utána. 5 csillag, kedvenc is, de azért ez sem csodaszer.
Továbbra is szeretem, most járok a flakon végénél. A félhosszú hajamra kb. másfél évig is elég volt. Tehát drágának sem mondható. Sőt olcsóbb, mint egy közepes kategóriájú balzsam, mert abból meg sokkal többet kell adagolni alkalmanként (és én még ilyen - olyan kéz, testápoló krémekbe is teszek olykor-olykor belőle).

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 28.

Hát elég nehezen tudtam beszerezni, de hát csak az enyém lett.
Szépen hagytam rajta megszáradni ezenkívül mást nem is igen tettem.

Hoogie

2017. december 27.

Nagyon jó, finom az illata és csodát tesz a hajjjal,puha lesz tőle fényes, selymes, egészséges!Most kaptam karácsonyra tesómtól az Aussie márkától egy makadámdiós jojobás avokádós Miracle Oil olajat, illetve egy Inecto argán olajos sampont.Ezt az argán olajos terméket is fogom ezek mellé használni, remélem a hajam megköszöni majd, persze majd felváltva használom őket. A fodrászom ajánlotta és használta a hajamon és utána rá is csodálkoztam hogy milyen puha selymes tapintású lett a hajam és milyen szép, mintha nem is igazi haj lenne...biztos beszerzem!

Hoogie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

SzySza

2017. november 9.

Csodaszer! Hajmosas utan nedves hajra teszek ket pumpanyit, eloszlatva mindenhol, szaradas utan szinten ket pumpanyi. Isteni illata van, nagyon puha es lagy lesz tole a hajam, a hajvegeim is szebbnek latszanak a hasznalataval. Gyorsan beszippantja a hajam, nem marad zsiros hatasa sem, ha az ember nem viszo tulzasba. A 150 ml pedig nagyon sokaig eleg lesz. En 2200 ft ert talaltam egy fodraszkellekesben. Esetleg ha valaki tud olcsobban az legyen szives irjon :)) Budapesten.

SzySza
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

MDorottya

2017. szeptember 21.

Jó az illata és puha lesz tőle a hajvégem. Nagyon szeretem. :)

MDorottya
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Jó az illata és puha lesz tőle a hajvégem. Nagyon szeretem. :)

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol