KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Inecto

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pirosszka, Módosítva: 2015. november 26.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók

Hajolaj organikus kókuszolajjal

Ár: 1200 , Eladó: Dorika27
Állapot: Nagyon kevés hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, Siófok, (Győr, Zalaegerszeg, Nyíregyháza), fizetés: Személyes átvétel vagy postával elküldöm
Ár: Mondj àrat és vidd , Eladó: kincsö
Állapot: kipròbált (kérésre küldök fotòt), Helyszín: Nèmetorszàg, fizetés: Csak posta,fizetės CSAK PayPal

Jelizz

2018. szeptember 30.

Eleg gazdasagos kiszereles, nagyon sokaig eleg :D jo puha es jo illatu is lessz tole a hajacskam, viszont tul natur termek (ami persze jo ) mondjuk olya valakinek akinek nincsen teljesen tonkre a haja. Nekem a Schauma szepseg olaja jobban bejott, igaz hogy kisebb kiszereles, de abba tobb olaj van.

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

kocosfox

2018. szeptember 14.

Második flakonnal használom el, szép fényes lesz tőle a hajam. A titka az, hogy alaposan át kel fésülni a hajat ha felvittük a hajvégekre. :) Az illata miatt vonok 1 csillagot, mert jobban tetszene valami parfümös jellegű. 4*

Update: Lepontozom 1*-ra. Egy idő után szétroncsolta a hajvégeimet. Korábban nem néztem meg, hogy miből áll.. Totál szilikon.. Az én hajamnak nagyon rosszat tett, mióta leváltottam egy másik, kevésbé szilikonos és több természetes olajat tartalmazó hajvégápoló olajra, azóta rendben vannak a hajvégeim.

kocosfox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

balintimola

2018. augusztus 12.

Brutálisan száraz, töredezesre hajlamos szőke hajamon használom és imádom!
Hihetetlen puha lesz tőle és kevésbe törik.
Mindenkinek ajánlom,nagyon szuper kis termék😊

balintimola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Brutálisan száraz, töredezesre hajlamos szőke hajamon használom és imádom!
Hihetetlen puha lesz tőle és kevésbe törik.
Mindenkinek ajánlom,nagyon szuper kis termék😊

estrella95

2018. augusztus 5.

Az itteni vélemények alapján vettem meg a rendkívül száraz hajvégeimre, és a hajam hullik is. Az illata sajnálom, hogy nem tart sokáig (legalább is nekem), mert nagyon kellemes. Mióta használom, érezhető a különbség, és szerintem az ára sem kifejezetten húzós. Hosszú hajra heti két-három mosással is sokáig elég.

estrella95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

lepetak

2018. július 19.

Több mint 10 év feketeség után kivilágosíttattam a hajamat, amitől eléggé kiszáradt. Reggelente a vége annyira összegubancolódott, hogy sokszor már inkább ollóval levágtam a gubancot, mert nem akartam kitépni a bontással még több hajat. Az itteni vélemények miatt próbáltam ki ezt az olajat, de szerencsére nem bántam meg. Kettőt nyomok a tenyerembe az olajból, majd bedörzsölöm a hajvégekbe. Jól átfésülöm a hajam, hogy egyenletesen eloszlassam rajta. Tényleg szuper! A hajam könnyen kezelhető lett, és végre puha a hajam vége, nem pedig száraz kóró. Biztos, hogy újraveszem majd, ha elfogy! :)

lepetak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Smailla0

Korcsoport: < 18
2018. június 17.

Én is az itteni vélemények alapján választottam és nem bántam meg. Az én szuper száraz hajam csak úgy csillog villog amióta ezt a kis csodát használom. Mindenképpen ajánlom tényleg nagyszerű kis termék, és sokáig elég. :)

Smailla0
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 17.

blanzsi

2018. június 9.

Az itt olvasottak alapján vettem, mivel átesett a hajam egy komoly szőkítésen majd egy újabb festésen így eléggé száraz lett. Nem tudom, hogy pontosan ennek közösnhető e hogy egyre jobban kezelhető de egy biztos, hogy amióta bekerült a rutinba azóta érezhető a javulás, nekem nagyon bejött :)

blanzsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 9.

pampikaaa

2018. május 30.

Legjobb hajolaj😍

pampikaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 30.

Legjobb hajolaj😍

Zsolt8912

2018. május 12.

Külföldön voltam nemrég egy ismerősömnél és meglepődve láttam nála a samponok között a terméket. Még itthon vette, éppen, hogy átengedték a repülőn és azóta is ódákat zeng róla, no és a haja is. Kaptam is a lehetőségen mikor hazarepültem meg is vettem ezt a kis csodát! Flakonja valóban kis gyenge, de a benne lévő olaj annál erősebb! Rárepültem én is a természetes vonalra, ha már hosszú a hajam és nem bántam meg. Illata isteni, nem az az arcba tolakodó fertelem, hanem nyugodt és lágy. Textúrája is remek, nem marad a kezemen egy deka sem, hanem teljesen a kifésült nedves hajon landol mind! Száraz hajra is kiváló, mivel nekem hiába sűrű és göndör, borzasztóan Szahara száraz; csoda, hogy nem gyullad ki. Csak ajánlani tudom!

Zsolt8912
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 12.

Helga14

Korcsoport: < 18
2018. április 19.

Fél éve van meg, heti 3-szor használom és most tartok a felénél :D nagyon gazdaságos kiszerelés, puhává és fényessé teszi a hajvégeket. Nem tesz csodát, de jól ápolja a száraz hajamat. Plusz pont, hogy vegán, bár nem keresem kifejezetten az ilyen termékeket, de aki igen, annak jó alternatíva lehet.

Helga14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 19.

Hidratálók: Dimethiconol