KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Inecto

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pirosszka, Módosítva: 2015. november 26.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók

Hajolaj organikus kókuszolajjal

Ár: 1200 , Eladó: Dorika27
Állapot: Nagyon kevés hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, Siófok, (Győr, Zalaegerszeg, Nyíregyháza), fizetés: Személyes átvétel vagy postával elküldöm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

lepetak

2018. július 19.

Több mint 10 év feketeség után kivilágosíttattam a hajamat, amitől eléggé kiszáradt. Reggelente a vége annyira összegubancolódott, hogy sokszor már inkább ollóval levágtam a gubancot, mert nem akartam kitépni a bontással még több hajat. Az itteni vélemények miatt próbáltam ki ezt az olajat, de szerencsére nem bántam meg. Kettőt nyomok a tenyerembe az olajból, majd bedörzsölöm a hajvégekbe. Jól átfésülöm a hajam, hogy egyenletesen eloszlassam rajta. Tényleg szuper! A hajam könnyen kezelhető lett, és végre puha a hajam vége, nem pedig száraz kóró. Biztos, hogy újraveszem majd, ha elfogy! :)

lepetak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Smailla0

Korcsoport: < 18
2018. június 17.

Én is az itteni vélemények alapján választottam és nem bántam meg. Az én szuper száraz hajam csak úgy csillog villog amióta ezt a kis csodát használom. Mindenképpen ajánlom tényleg nagyszerű kis termék, és sokáig elég. :)

Smailla0
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 17.

blanzsi

2018. június 9.

Az itt olvasottak alapján vettem, mivel átesett a hajam egy komoly szőkítésen majd egy újabb festésen így eléggé száraz lett. Nem tudom, hogy pontosan ennek közösnhető e hogy egyre jobban kezelhető de egy biztos, hogy amióta bekerült a rutinba azóta érezhető a javulás, nekem nagyon bejött :)

blanzsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 9.

pampikaaa

2018. május 30.

Legjobb hajolaj😍

pampikaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 30.

Legjobb hajolaj😍

Zsolt8912

2018. május 12.

Külföldön voltam nemrég egy ismerősömnél és meglepődve láttam nála a samponok között a terméket. Még itthon vette, éppen, hogy átengedték a repülőn és azóta is ódákat zeng róla, no és a haja is. Kaptam is a lehetőségen mikor hazarepültem meg is vettem ezt a kis csodát! Flakonja valóban kis gyenge, de a benne lévő olaj annál erősebb! Rárepültem én is a természetes vonalra, ha már hosszú a hajam és nem bántam meg. Illata isteni, nem az az arcba tolakodó fertelem, hanem nyugodt és lágy. Textúrája is remek, nem marad a kezemen egy deka sem, hanem teljesen a kifésült nedves hajon landol mind! Száraz hajra is kiváló, mivel nekem hiába sűrű és göndör, borzasztóan Szahara száraz; csoda, hogy nem gyullad ki. Csak ajánlani tudom!

Zsolt8912
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 12.

Helga14

Korcsoport: < 18
2018. április 19.

Fél éve van meg, heti 3-szor használom és most tartok a felénél :D nagyon gazdaságos kiszerelés, puhává és fényessé teszi a hajvégeket. Nem tesz csodát, de jól ápolja a száraz hajamat. Plusz pont, hogy vegán, bár nem keresem kifejezetten az ilyen termékeket, de aki igen, annak jó alternatíva lehet.

Helga14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 19.

fblnk

2018. április 18.

A második tubussal használom, de őszintén szólva csak mert nem találtam más alternatívát, ami nem rohadt drága. Teljesen átlagosnak mondanám, semmi extra termék. nedves hajra szoktam felkenni, és utána szárítom meg. Nekem száraz hajra kenve túl nehéz, pedig nagyon sok és vastag szálú hajam van. A kupakkal vigyázni kell, ha nem nyomja rá teljesen az ember, simán kifolyik.

fblnk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

bdius92

2018. március 20.

Már a második tubust használom. Szeretem, finom az illata, kicsit fényesíti, puhítja a hajamat, de am. biztos vagyok benne, hogy vannak tőle sokkal jobb termékek is, de + pont, hogy természetes, vegán és állatkísérlet mentes. Ára is megfelelő. :)

STORY TIME -->
Múltkor a DM-be megvettem a 3. tubust, mellette több más dolgot is vettem, és valahogy hazafelé a szatyorban kinyitódott (letekerődött a teteje) és az összes olaj kifojt a szatyromba. Csöpögött át a vászonszatyron... a nadrágom, a cipőm, a termékek is tiszta olajosak lettek... 2000ft-om landolt a kukába... :(

bdius92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

STORY TIME -->

monyavari

2018. március 18.

Átlagosan korrekt hajolaj, finom, gyorsan elillanó illattal.A termékcsalád többi tagjával együtt használtam, ha a balzsam után akartam egy kis extra ápolást. Nagyon béna, hogy ilyen puha a flakonja.

monyavari
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

kocosfox

2018. március 8.

Második flakonnal használom el, szép fényes lesz tőle a hajam. A titka az, hogy alaposan át kel fésülni a hajat ha felvittük a hajvégekre. :) Az illata miatt vonok 1 csillagot, mert jobban tetszene valami parfümös jellegű.

kocosfox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Hidratálók: Dimethiconol