KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Inecto

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pirosszka, Módosítva: 2015. november 26.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók

Hajolaj organikus kókuszolajjal

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lexiii07

2018. január 21.

Nagyonjó szépen felszívodik lehetne kicsit még olajosabb de ettől függetlenűl jó

Lexiii07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

Anna922

2017. december 31.

Egy szintén krémmániás munkatársam ajánlotta, és egyáltalán nem bántam meg a vásárlást. Eleinte tartottam tőle, hogy lelapul tőle a hajam vagy túl olajos lesz, de egyáltalán nem így történt. A nedves hajra teszem, és után szárítom meg, így szép fényes és puha lesz a hajam. + pont: praktikus a pumpás kiszerelés, ezért nagyon sokáig kitart a kb. 200 ml-es üveg

Anna922
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

paczeramercedesz

2017. december 29.

Nagyon jo kis termek, a hajam végére szoktam tenni minden haj mosás után(nedves hajra), nagyon finom kókuszos illata van, egyszerűen imádom!! Jol ápolja a hajvegeimet és sokkal könnyebben kitudom felülni is a “loboncomat” :) Az ara is jo, szerintem 1500 Ft nem sok egy ilyen csodaszerert, pláne hogy nagyon sokáig elég! Egy alkalommal elég egy pici pumpa a hajamra! (Lapockaig ér a hajam)

paczeramercedesz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

ClaraKatona

2017. december 20.

összességben nem rossz olaj, de nem is egy csoda szer. Extrát nem is vártam tőle de nem is tett rosszat a hajammal.
nem nehezíti el, illata nem tolakodó

ClaraKatona
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 20.

nem nehezíti el, illata nem tolakodó

Pannama

2017. december 5.

Összességében jó kis hajolaj. Az idei nyaram egyik nagy kedvence volt. Tengerparton, napsütésben kiszáradás ellen igazi kis csodaszer. Persze a szilikon miatt sajnos csak rövidtávon. Nekem a hajam főleg vizes állapotban, utána szárítva szerette. Szép fényes, puha lett tőle és a fésülést is könnyítette. Az illata pedig nálam pluszpont, hiába nem átható-kókuszos.

Pannama
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

Luiselotte

2017. december 3.

Rövid idő alatt nagyon megszerettem:)
A balayage festés miatt extra ápolás kell a hajam szőkített részére és ez a kis termék remekül teszi a dolgát. Derékig érő hajra elég 2-3 pumpálásnyi adag, tenyérben szétken, hajon eloszlat és szárítás, tádáááámmm az eredmény selymes, puha, töredezettség mentes haj. Nekem hajvégápolónak is tökéletes. Az illata nem tartós, de nem igénylem, hogy kókusz illatú legyen a fejem.

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 3.

Rövid idő alatt nagyon megszerettem:)

zoe125

2017. november 28.

Nagyon szeretem. Nedves hajon használom, nem nehezíti el a hajam, kis mennyiség is elég. Az illatát is szeretem. Nekem csodát tett a hajammal :)

zoe125
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

PaNel95

2017. november 13.

Nedves hajon használom, szinte azonnal beszívódik. Egyáltalán nem hagy zsíros érzetet, és nem is nehezíti el a hajamat.
Kellemes illata van, és viszonylag egészen sokáig érződik.
Puha és fényes lesz tőle valóban a haj, és nem kell belőle sok, szóval egy jó ideig elég lesz.
Én maximálisan meg vagyok elégedve!

UP:
Kb. 3 hónapja használom, és ahogy észrevettem, egyre több kell a hajvégeimre, hogy valóban puhák és fényesek legyenek. Viszont továbbra sem tapasztaltam, hogy elnehezítené a hajam attól függetlenül, hogy többet használok belőle.
Bár igaz, hogy ez csak hajolaj és nem hajvégápoló, de azért azt hittem többet táplál a hajamon, végülis ez is olaj.
Viszont a szálló hajszámaimra tökéletes, de száraz hajón vigyázni kell a használatával, mert úgy zsírosítani tud, ha picivel többet használunk. Viszont erre célra kis mennyiségben a hajvégápoló vagy a hajspray is megfelel. Felesleges újabb terméket vásárolnunk rá.
Ja, meghát a sok szilikon.. Szinte csak abból áll. Ennyit a természetes összetevőkről!

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Kellemes illata van, és viszonylag egészen sokáig érződik.
Én maximálisan meg vagyok elégedve!

UP:

eszterker

2017. november 1.

Korrektül teszi a dolgát, kevés is elég belőle.

eszterker

Korrektül teszi a dolgát, kevés is elég belőle.

Megara

2017. október 25.

Nekem nem vált be túlzottan. Az illata nekem egyáltalán nem kókusz, hanem valami büdös. Lehet hogy én használom rosszul, szárítás után 3-4 pumpányit viszek a hajvegekre. Nem tesz különösebben semmit a hajammal. Azt várom mar hogy elfogyjon.. :)

Megara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Hidratálók: Dimethiconol