KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Inecto

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pirosszka, Módosítva: 2015. november 26.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók

Hajolaj organikus kókuszolajjal

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

PaNel95

2017. november 13.

Nedves hajon használom, szinte azonnal beszívódik. Egyáltalán nem hagy zsíros érzetet, és nem is nehezíti el a hajamat.
Kellemes illata van, és viszonylag egészen sokáig érződik.
Puha és fényes lesz tőle valóban a haj, és nem kell belőle sok, szóval egy jó ideig elég lesz.
Én maximálisan meg vagyok elégedve!

UP:
Kb. 3 hónapja használom, és ahogy észrevettem, egyre több kell a hajvégeimre, hogy valóban puhák és fényesek legyenek. Viszont továbbra sem tapasztaltam, hogy elnehezítené a hajam attól függetlenül, hogy többet használok belőle.
Bár igaz, hogy ez csak hajolaj és nem hajvégápoló, de azért azt hittem többet táplál a hajamon, végülis ez is olaj.
Viszont a szálló hajszámaimra tökéletes, de száraz hajón vigyázni kell a használatával, mert úgy zsírosítani tud, ha picivel többet használunk. Viszont erre célra kis mennyiségben a hajvégápoló vagy a hajspray is megfelel. Felesleges újabb terméket vásárolnunk rá.
Ja, meghát a sok szilikon.. Szinte csak abból áll. Ennyit a természetes összetevőkről!

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Kellemes illata van, és viszonylag egészen sokáig érződik.
Én maximálisan meg vagyok elégedve!

UP:

eszterker

2017. november 1.

Korrektül teszi a dolgát, kevés is elég belőle.

eszterker

Korrektül teszi a dolgát, kevés is elég belőle.

Megara

2017. október 25.

Nekem nem vált be túlzottan. Az illata nekem egyáltalán nem kókusz, hanem valami büdös. Lehet hogy én használom rosszul, szárítás után 3-4 pumpányit viszek a hajvegekre. Nem tesz különösebben semmit a hajammal. Azt várom mar hogy elfogyjon.. :)

Megara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

cirmos89

2017. szeptember 29.

Kedvenc hajolajam! Törölközőszáraz, kifésült félhosszú hajamra elég két pumpa tenyérben eloszlatva, ennyitől abszolút nem nehezíti el szárítás után sem. Ha pedig egyenesen hagyom ezután levegőn száradni nagyon puha, és nem utolsó sorban isteni kókuszillatú lesz a hajam.

cirmos89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

mbarbara92

2017. szeptember 28.

Imádom! Félszáraz hajra használom, majd rászárítok még egy kicsit. És az eredmény pihe puha haj, mintha csak a fodrásztól jöttem volna ki. Sokkal kevésbé töredezik a hajam, pedig sajnos eléggé hajlamos rá. Megéri az árát. :)

mbarbara92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

andreazsofia

2017. szeptember 4.

Az árat kicsit húzósnak találtam ,de megvettem.Az eddigi legjobb olaj,amit használtam.Nem nehezíti el a hajat,még ha jól megküldöm vele,akkor sem! És plusz pont,hogy állatkísérlet mentes!:)

andreazsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

HegiD

2017. augusztus 15.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel. Azután kezdtem el használni, miután észrevettem hogy a L'oreal szőkítő spray-je kicsit megroncsoltam a hajam. Pár hónap alatt rende tette, és sokkal puhább, fényesebb lett tőle a szőkítés előtti állapothoz képest is. Sokkal később kezdnek el töredezni a hajvégek, szóval sokáig ki lehet tolni vele a hajvágást. Nem nehezíti el a hajam és nem kezdett el hamarabb zsírosodni sem. Már egy éve használom és még csak a fele fogyott el. Egyszerűen imádom! Biztos, hogy újraveszem!

HegiD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Timike0814

2017. július 20.

Nagyon jó,szépen ápolja a hajvégeket.Nem nehezíti el a hajat.

Timike0814
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

Nagyon jó,szépen ápolja a hajvégeket.Nem nehezíti el a hajat.

LanaWattson

2017. július 20.

Naaagyon szeretem!
Lakótársnőmtől kaptam meg a maradék 4-5 adagot és IMÁDOM!!!
Az illatától megőrülök, de a hajamon nem igazán lehet érezni később - pedig ha...
Nedves hajon használom, a fenékig érő hosszúságú sérómra 6 pumpányit teszek, és elég rá! Először a hajvégek kapnak, hiszen azok sajna ilyen hossznál már hajlamosak a töredezésre, aztán a fentebbi régiókba is belemasszírozom. Fejbőrhöz nem teszek belőle, mert bár lesimítja a szálló babahajvégeket, de könnyebben zsírosodik tőle a hajam (4-5 napról 3-4-re csökken a hajmosások közötti időtartam).
Szerintem, én is veszek magamnak. :)

LanaWattson
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

Naaagyon szeretem!
Lakótársnőmtől kaptam meg a maradék 4-5 adagot és IMÁDOM!!!
Szerintem, én is veszek magamnak. :)

korono

2017. július 12.

Hosszú baleás hajolaj használat után váltottam erre és jó döntés volt. Rendbe tette a nagyon száraz festett göndör hajam. Gyorsan beszívódik és nagyon kevés is elég belőle.

korono
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Hidratálók: Dimethiconol