KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Inecto

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pirosszka, Módosítva: 2015. november 26.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók

Hajolaj organikus kókuszolajjal

Ár: 1200 , Eladó: Dorika27
Állapot: Nagyon kevés hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, Siófok, (Győr, Zalaegerszeg, Nyíregyháza), fizetés: Személyes átvétel vagy postával elküldöm
Ár: 1100ft postàval , Eladó: kincsö
Állapot: Kipròbàlt, Helyszín: Nėmetorszàg, fizetés: Csak PayPal,posta
PaNel95

2019. január 15.

Nedves hajon használom, szinte azonnal beszívódik. Egyáltalán nem hagy zsíros érzetet, és nem is nehezíti el a hajamat.
Kellemes illata van, és viszonylag egészen sokáig érződik.
Puha és fényes lesz tőle valóban a haj, és nem kell belőle sok, szóval egy jó ideig elég lesz.
Én maximálisan meg vagyok elégedve!

UP:
Kb. 2 hónapja használom, és ahogy észrevettem, egyre több kell a hajvégeimre, hogy valóban puhák és fényesek legyenek. Viszont továbbra sem tapasztaltam, hogy elnehezítené a hajam attól függetlenül, hogy többet használok belőle.
Bár igaz, hogy ez csak hajolaj és nem hajvégápoló, de azért azt hittem többet táplál a hajamon, végülis ez is olaj.
Viszont a szálló hajszámaimra tökéletes, de száraz hajón vigyázni kell a használatával, mert úgy zsírosítani tud, ha picivel többet használunk. Viszont erre célra kis mennyiségben a hajvégápoló vagy a hajspray is megfelel. Felesleges újabb terméket vásárolnunk rá.
Ja, meghát a sok szilikon.. Szinte csak abból áll.

UD2: Végül nem használtam el egy fél flakonnal sem. Nem vagyok egy csak natúr és mindenmentes kozmetikumokat használó ember, de azért ha egy hajolaj 80%-ban szilikonból áll, az azért nevetséges... Nekem nagyon elvékonyította a hajamnak a végeit, ahol rendszeresen használtam, szóval levágás lett a vége. Az a bizonyos kókuszolaj csak mutatóban van benne, utolsó előtti helyen akár benne se lenne. Szerencsére nem használtam sokáig, a hajam hamar megmutatta, hogy hagyjam abba gyorsan a használatát. Ahogy az a rengeteg szilikon már szétszedte a hajvégeimet, akár naponta 2x is használhattam volna, akkor is ugyanolyan száraz kinézetű és tapintású lett volna a hajam. Többet ért az is, ha nem kenegetem semmivel.
Szerintem erre figyeljetek és használjatok mellette mást is, ami valóban értékes olajokból áll és valóban táplálja a hajat, mert van szilikon, ami mosás után is a hajon marad, nem lehet kimosni és az csak tovább roncsolja a végűeket azzal, hogy befedik a hajszálakat, de alatta a haj pont ezért semmilyen tápláló anyagot nem tud felszívni és elvékonyodik, kiszárad.
Nálam ez történt.
Azóta mást használok, hasonló árkategóriában, szóval nem egy méregdrága, alig beszerezhető ápolót, és azóta nincsen gondom száraz és elvékonyodott hajvégekkel. Ráadásul ugyanennyiért 8 féle olaj van benne, sokkal nagyobb mennyiségben és igaz, abban is van szilikon, de nem ennyi és nem is az első helyen állnak.

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

Kellemes illata van, és viszonylag egészen sokáig érződik.
Én maximálisan meg vagyok elégedve!

UP:
Ja, meghát a sok szilikon.. Szinte csak abból áll.

Nálam ez történt.

vrita90

2019. január 15.

En nagyon szeretem ezt az olajat, minden nap hasznalom. Hajmosas utan vizes hajra, nem hajmosos napokon pedig reggelente masszirozom bele a hajvegekbe/hajhosszba. Csak sampont hasznalok, balzsamot egyaltalan nem, pakolasokat meg nagyon ritkan, max 1-2x az evben. Ennek ellenere egyaltalan nem toredezik vagy hullik a hajam.
Az egyetlen ok, amiert nem fogom mostanaban ujra venni az az, hogy nagyon szeretek az olajakkal kiserletezni, es ha kiurul egy flakon, szivesen veszek olyat, amit meg nem probaltam. (Olajakkal egyebkent sem szokott problemam lenni, par hasznalat utan rajovok, hogy mibol mennyit hogyan hasznaljak, hogy apolt legyen a hajam.) Mindenkeppen ajanlom, ar-ertek aranyban tokeletes :)

vrita90
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

kovacsrekaa

2018. december 25.

Megvettem, mivel Inecto termek, es a balzsamja nagyon bevalt, viszont ez a termek nem a legjobb. Ha vizes hajra viszem fel, hajszaritas utan a hajam tiszta szaraz es sprod, fesulhetetlen. Viszont. Ha szaraz hajra viszem fel, par oran at puha a hajam, majd ismet szaraz emellett hyorsan zsirosodik a hajam. Valoban sokaig eleg, de sajnos nalam kuka kategoria.

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

Holdsarlo

2018. december 23.

Klóros víz eléggé kiszárítja a hajam, de ez termék jól táplálja a hajvégeimet. Az illata nem sokáig marad meg. Szerintem az pozitívum, hogy kevés összetevőből áll.

Holdsarlo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 23.

laszlobrigi04

2018. november 27.

Az itteni vélemények alapján választottam, valóban nagyon sokáig elég a mennyiség, viszont én sajnálom, mert egyáltalán nem győzött meg. A szaga számomra nem jó, hatása nagyon kevés, de a semminél azért jobb, ezért nem 1 csillag. Sajnos jobbat nem találtam még, de amint fogok, ez kuka.

laszlobrigi04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

szabocintia

2018. november 21.

Összességében szerintem nem tud többet, mint egy átlag hajolaj, minden esetre nem tértem át eddig másra, már a harmadik flakont használom, hozza a várt hatást, de csodaszernek nem nevezném.

szabocintia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 21.

Burya

2018. november 20.

Eddig az argános változatát használtam, nekem hatásukban nincs különbség, de maradok inkább annál, mert ennek a szagát egyszerűen nem tudom magamon elviselni, muszáj volt még egyszer hajat mosnom, hogy megszabaduljak tőle... Ettől eltekintve jó kis olaj, aki szereti az édes illatokat, annak nyerő lehet. Holnap felteszem eladásra a balzsamjával együtt, az illatuk miatt nálam sajnos nincs maradásuk.

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

bujdosokyra

2018. november 18.

Ez az eddigi "legnehezebb" hajolajam, de imádom. Vizes és száraz hajra használom. A száraz töredezett hajvégeimet nagyon puhává és élettel telibbé teszi, több idő telik el 2 hajvágás között. Csak azt sajnálom, hogy tele van szilikonnal.

bujdosokyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Jelizz

2018. szeptember 30.

Eleg gazdasagos kiszereles, nagyon sokaig eleg :D jo puha es jo illatu is lessz tole a hajacskam, viszont tul natur termek (ami persze jo ) mondjuk olya valakinek akinek nincsen teljesen tonkre a haja. Nekem a Schauma szepseg olaja jobban bejott, igaz hogy kisebb kiszereles, de abba tobb olaj van.

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

kocosfox

2018. szeptember 14.

Második flakonnal használom el, szép fényes lesz tőle a hajam. A titka az, hogy alaposan át kel fésülni a hajat ha felvittük a hajvégekre. :) Az illata miatt vonok 1 csillagot, mert jobban tetszene valami parfümös jellegű. 4*

Update: Lepontozom 1*-ra. Egy idő után szétroncsolta a hajvégeimet. Korábban nem néztem meg, hogy miből áll.. Totál szilikon.. Az én hajamnak nagyon rosszat tett, mióta leváltottam egy másik, kevésbé szilikonos és több természetes olajat tartalmazó hajvégápoló olajra, azóta rendben vannak a hajvégeim.

kocosfox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Hidratálók: Dimethiconol