KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Inecto

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: PiciBrigii, az összetevőket feltöltötte: 3clipse, Módosítva: 2018. július 19.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az Inecto Naturals hidratáló hajkondicionáló organikus kókuszolajat tartalmazó speciális formulája lággyá, ragyogóvá és könnyen kezelhetővé teszi a hajat. Azonnal beszívódik a hajba és mélyen táplálja, hidratálja a hajszálakat.

Vegán termék. 90%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. A termék előállítása során nem végeztek állatkísérleteket.

Ár: 700 Ft , Eladó: Dorika27
Állapot: kb. 3/4-ig van, Helyszín: Budapest, Siófok, (Győr, Zalaegerszeg, Nyíregyháza), fizetés: Személyes átvétel vagy postával elküldöm, fizetés: banki utalás
Ár: 600 HUF , Eladó: swestr
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Veszprém, fizetés: Előre utalás esetén postázom (költség a vevőt terheli) vagy személyes átvétel Veszprémben
lildiko

2019. január 12.

Nagyon sokáig álldogált a fürdőszobában, anyukám vette, én meg őszintén szólva valamiért nem érdeklődtem annyira iránta, pedig a kókuszos cuccok a máiám. :D Aztán egyszer elfogyott az aktuális balzsamom, és gondoltam jobb híján kipróbálom. Hálát adok az égnek érte. :D Hát ez egy csoda. Én hosszú éveken keresztül próbálgattam, cserélgettem a balzsamokat, mert mind olyan volt hogy oké, puha a hajam, de egy nap múlva már semmi hatása. Na ettől viszont nagyon-nagyon sokáig csoda puha lesz a hajam. Pedig azóta szőkére váltottam, amitől még extra száraz is lett. Amióta ezt használom, nem csak a lenövésemen látszik, hogy nő a hajam, hanem a hosszán is. Én mondjuk általában sokáig rajtahagyom a hajamon, de volt már olyan alkalom, amikor csak 1-2 percig volt időm rajtahagyni, és akkor is szuper lett a végeredmény. :)
Egyébként nekem az illata nem jön be, szerintem nincs kókusz illata. Pedig ha valakit, akkor engem meg lehet fogni a kókusszal. :D

lildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

Sziporka88

2018. december 28.

Nagyon sokáig kitart a kiszerelése miatt. Az illata sajnos nem annyira tartós, viszont a hajam finom puha lesz.

Sziporka88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

javi

2018. december 13.

Update: most fogyott el 5 hónap után, pedig kétnaponta mosok hajat. Tehát nagyon megéri!! Még mindig nagyon szeretem, ugyanolyan jó hatással van a hajamra, mint az elején. Már meg is vettem a következő flakont. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
2018. júl. : Én vagyok itt a fekete bárány, mert én nem szeretem a kókuszt, de egy jó termékért cserébe el tudom viselni ezt a kókuszos süti illatot. :D Nem kell belőle sok, a fejbőrömre úgysem szoktam balzsamot tenni, és a kiszerelése is nagy - tuti sokáig elég lesz. Selymes, puha lesz tőle a hajam, és nem nehezíti el.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

evergreen

2018. december 2.

Imádom ezt a sampon-balzsam kombót, nekik köszönhetően sikerült életemben először megnöveszteni a hajamat.
Mindig csodás kókuszillata van, tény, hogy a balzsam néha azért másra emlékeztet. A hajam neki köszönhetően selymes, könnyen fésülhető és egészséges, egy próbát mindenkinek megér! :)

evergreen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

laszlobrigi04

2018. november 27.

Jó termék, de semmi extra hatása nincs nálam sajnos (a samponjával együtt és más samponnal sem), a leöblítés után pár percig érezhető a puhaság, de amint megszárad a hajam, ugyanolyan mint bármilyen más termék után.

laszlobrigi04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

racheldawes

2018. november 21.

Szeretem ezt a terméket, mert a hajmosást követően sokkal puhább, lágyabb tapintású válik tőle a hajam. Ár-érték arányban is szuper, hónapokig elegendő a mennyisége a derékig érő, dús hajzuhatagomra, heti két hajmosás mellett. Egyedül azért vonok le egy csillagot, mert a fenti, selymes hatás maximum a hajmosást követő egy napon belül észlelhető, azt követően visszaáll az "eredeti állapot".

racheldawes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

Holdsarlo

2018. november 11.

Nagyon szeretem, mert puhává teszi a hajamat és hidratálja is. Az illata kicsit fura, de nem érződik sokáig. A 500ml pedig eltart egy jódarabig míg elfogy, hiszen egy mosás során egy kevés is elég belőle.

Holdsarlo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 11.

QueenOfDisaster

2018. november 10.

A samponját is használom és ezt is. Eddig ez a legjobb kombináció, amit találtam a hajamra. Jó az illata, puha tőle a hajam, nem is irritál; viszont kicsit olyan, mintha elnehezítené a hajam és nagyon lelapul, ha nem kezdek vele semmit fésülés után.

QueenOfDisaster
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

canaille

2018. november 2.

Férjem vette, gondolván, hogy sampont vesz..hát nem sikerült. Szóval én még ennyi ideig nem használtam hajbalzsamot több mint egy év után most fogyott ki. Természetes színű barna hajam van, szerettem használni. Az illata nem kókuszos, inkább csak "édes" ami nem maradt meg tartósan, de szép puhák lett tőle a hajvégeim (vagyis a tarkótól hátközépig érő hajrészem). :) Szerintem nagyon jó kis balzsam, de ha valakinek festett/száraz vagy erősen igénybevett haja van, már kevés lesz.

canaille
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

luckyschr

2018. november 2.

Kedvencemmé vált ez a márka. Igazán jó illatok, kellemes állag, jó csomagolás, természetes anyagok, csodás végeredmény. Szép, dús, puha és jó tapintású haj, ami 3, de van hogy 4 napot is kitartanak, és még mindig jó a hajam. Fantasztikus termékek.
Talán annyi, hogy a kókuszos jobban bejön, mint az argános az illata miatt :)

luckyschr
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

Talán annyi, hogy a kókuszos jobban bejön, mint az argános az illata miatt :)

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2