KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Inecto

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PiciBrigii, Módosítva: 2015. november 6.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az Inecto Naturals hidratáló hajkondicionáló organikus kókuszolajat tartalmazó speciális formulája lággyá, ragyogóvá és könnyen kezelhetővé teszi a hajat. Azonnal beszívódik a hajba és mélyen táplálja, hidratálja a hajszálakat.

Vegán termék. 90%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. A termék előállítása során nem végeztek állatkísérleteket.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fruzsinakorpa

2017. november 20.

Szeretem, mert sokáig kitart egy flakon, isteni illata van, és szuperül hidratál, könnyen fésülhető tőle a hajam.
Persze önmagában nem elég, főleg nem a szőkített hajvégeimre. Eddig argánolajat használtam, de most megvettem a hozzá tartozó kókuszolajat.

fruzsinakorpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

SMH

2017. november 20.

Kellemes éppen megfelelően sűrű állagú balzsam, így nem kell egy fél flakon belőle. Ár-érték arányban szuper főleg, hogy mostanában már elég kedvező áron hozzá lehet jutni, ami tök jó, mert emlékszem, hogy pár éve még 2000,- Ft körül volt egy flakon.
A samponjával együtt használom, de csak minden 2. hajmosáskor és amikor ezt a családot használom, tényleg sokkal szebb, puhább, fényesebb lesz a hajam. És az illata is nagyon finom, nem az a mű kókusz, ami 1-2 napig érződik is a hajam. Valószínűleg újra fogom venni.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

PaNel95

2017. november 13.

Régebben használtam, de aztán elajándékoztam, mert egyre kevésbé használtam, és nem akartam, hogy tönkre menjen. Csak azért vettem meg, mert a Noé Állatotthont lehetett támogatni a vételével, így együtt vettem meg a hajolajával.
Az illata számomra kicsit mű kókusz volt, és kicsit tömény is. Nem az a kellemes, igazi kókusz.
Nem használtam az egész hajamon, csak az alsó felén. Viszont nem volt egy felejthetetlen hatású. Bőven kellett utána hajvégápolózni, mert egy idő után már olyan volt, mintha nem is használtam volna. A hajam állapota nem rosszabbodott, de egészen hamar hozzászokott, és már nem ért semmit sem. Kicsit nehéz volt kimosni is a hajamból. Először azt hittem azért balzsamos tapintású, mert olyan puhává tette a hajam, de aztán rájöttem, hogy igazából nem is mostam ki rendesen, pedig 5 percig öblítettem a hajam. Fésülködéskor ugyanúgy kellett kifésülőspray és hajvégápoló, mintha egyáltalán nem balzsamoztam volna.

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

djsvetajana

2017. november 13.

Sajnos nekem nem igazán vált be, pedig nagyon tetszik az illata, az összetevői is jók, viszont az én hajamnak kevés, egyáltalán nem hidratálja, hajmosás után is ugyanolyan kifésülhetetlen, és száraz, mintha nem használtam volna balzsamot.

djsvetajana
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Ivyi

2017. november 12.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot,mert szép fényes és kifésülhető lesz a hajam tőle! Sőt amióta használom gyorsabban is nő a hajam 🙂 Kiszerelése is elegendő ennyi pénzért,szeretem a csomagolást egyszóval elégedett vagyok vele,5 csillagot kap tőlem.

Ivyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

zentaidora

2017. október 28.

Szilikon mentes balzsamot kerestem lanyom hosszu, kisse gubancos hajara. Szep sima, fésülhető hajat varazsol.

zentaidora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 28.

Szezsu

2017. október 18.

Nem árulok el nagy titkot, de a hajam tényleg puha és fényes lett. Talán túlságosan is, mert használat után rájöttem, hogy nem is szeretem ha ilyen. De termék megtetszi amit várunk tőle.

Szezsu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 18.

borb.biaa

2017. október 11.

Szerintem sosem utáltam még hajbalzsamot annyira, mint ezt. Pedig szimpatikusnak tűnt, mert cruelty-free meg kókuszos, szóval nagy reményeket fűztem hozzá. Az illata még okés, kicsit mű, de nekem azért tetszik, az állaga is, viszont akárhogy igyekeztem kiöblíteni, borzasztóan zsíros érzetet hagyott a hajamon, mintha meg sem mostam volna előtte. Biztos, hogy nem bennem van a hiba, használtam már az évek során pár balzsamot, de egyikkel sem volt ilyen jellegű gondom, csak ezzel. Szerencsére a család többi tagja elhasználta helyettem is.

borb.biaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Macska27

2017. szeptember 22.

Évek óta szilikonmentes samponokat használok. Kb. egy hónappal ezelőtt az összes hajápoló termékemet le cseréltem szilikonmentesre. Az összetevői, nagy kiszerelése, kedvező ára és kókusz illata miatt választottam ezt a balzsamot. Két samponozás között hagyom fent kb. 2-5 percig, így nem nehezíti el a vékonyszálú hajamat. Mivel a hajam gyorsan zsírosodik, inkább csak az alsó 2/3-ára teszek a balzsamokból. Használata után finom puha, könnyen ki fésülhető és fényes lesz a hajam. Az illata nem tartós. Nem mondanám csodaszernek, mert a hajam igényel utána plusz táplálást. Az argán olajos változatát fogom legközelebb ki próbálni. A flakon tényleg bosszantó...alig lehet kinyomni belőle a balzsamot.

Macska27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Celia

2017. szeptember 21.

Hajfestés előtt is nagyon szerettem, de mióta festem a hajam, nagyjából elengedhetetlen a balzsam használata, mert elég durva lett, sajnos. Ő pedig az egyik legjobb, amit eddig próbáltam (a másik egy viszonylag kevés helyen fellelhető Garnier), akár a saját samponja, akár másféle sampon után szívesen használom, és amellett, hogy szinte csodát tesz a hajammal (NAGYON puha lesz tőle), az illata is mmmmmmm :) :)

Celia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2