KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Inecto

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: PiciBrigii, az összetevőket feltöltötte: 3clipse, Módosítva: 2018. július 19.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az Inecto Naturals hidratáló hajkondicionáló organikus kókuszolajat tartalmazó speciális formulája lággyá, ragyogóvá és könnyen kezelhetővé teszi a hajat. Azonnal beszívódik a hajba és mélyen táplálja, hidratálja a hajszálakat.

Vegán termék. 90%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. A termék előállítása során nem végeztek állatkísérleteket.

Ár: 700 Ft , Eladó: Dorika27
Állapot: kb. 3/4-ig van, Helyszín: Budapest, Siófok, (Győr, Zalaegerszeg, Nyíregyháza), fizetés: Személyes átvétel vagy postával elküldöm, fizetés: banki utalás

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

javi

2018. július 20.

Én vagyok itt a fekete bárány, mert én nem szeretem a kókuszt, de egy jó termékért cserébe el tudom viselni ezt a kókuszos süti illatot. :D Nem kell belőle sok, a fejbőrömre úgysem szoktam balzsamot tenni, és a kiszerelése is nagy - tuti sokáig elég lesz. Selymes, puha lesz tőle a hajam, és nem nehezíti el.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

katonka

2018. július 18.

Tökéltes!! Lassan egy éve használom és egyszerűen imádom. Selymes lesz tőle a hajam, szépen csillog, jó az illata ::)

katonka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

3clipse

2018. július 14.

Állatkísérletmentessége és a viszonylag jó összetevői miatt próbáltam ki előszőr az argánosat, ami hatásában ugyanez volt, de végül ezt veszem újra rendszeresen a finom kókuszillata miatt. Könnyen szétoszlatható a hajon, derékig érő hosszú hajam van, úgyhogy ez fontos, és nem is kell belőle rengeteg hogy elérjem a kívánt hatást. A hajamat könnyen kifésülhetővé és puhává teszi, ár-érték-mennyiség arányában nagyon megéri, 2naponta mosom a hajam és mindig használom, és hónapokig elég. Már csak akkor lenne jobb, ha nem csak magukról állítanák az állatkísérletmentességet hanem valamilyen szervezet jele is megtalálható lenne a terméken, ami igazolja ezt. (Cruelty Free vagy ilyesmire gondolok) De azért mint minden balzsamnál ezelőtt is, az összetevők nem teljes tökéletessége miatt én a fejemre nem szoktam kenni csak nyaktól lefelé a hajra, hogy ne szívódjon be a fejbőrbe semmi, másrészt meg ott semmi keresnivalója mert csak eltömítheti a bőrt, vagy elnehezíthetné az amúgy is gyorsan zsírosodó hajam.

3clipse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 14.

heeni4

2018. július 4.

Széppé és puhává teszi a hajam. A hozzá tartozó samponnal használom.

heeni4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Széppé és puhává teszi a hajam. A hozzá tartozó samponnal használom.

pMichelle

2018. július 4.

Régebben használtam a samponja után.
Örültem hogy természetes és kókuszos. Nagyon türelmes voltam vele. De mire elfogyott se tapasztaltam kellemes változást a hajamon. Semmi fény vagy különös selymesség. Hidratáló ereje egy gyenge közepes.

pMichelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Régebben használtam a samponja után.

molnarviki1209

2018. július 4.

Nagyon tetszik az illata, a hajamat puhává, és kifésülhetővé teszi a hajmosás után. Ajánlom, biztosan újra veszem!

molnarviki1209
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Smailla0

Korcsoport: < 18
2018. június 17.

Csodálatos! Amióta ezt használom a kis seprű hajam végre egészségesen csillog és pihe puha. :) Én a samponjával és az olajjal együtt használom, és nem is fogok mással kísérletezni már.

Smailla0
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 17.

ninarny

2018. június 12.

Meglepően jó, a hajam utána nagyon selymes lesz és kevés is elég belőle

ninarny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Meglepően jó, a hajam utána nagyon selymes lesz és kevés is elég belőle

cskriszti2

2018. április 18.

Akciósan vettem, nagy kiszerelés, teljes mértékben megérte. Jól hidratál, kevés is elég belőle. Pakolásnak is használtam, szuperül erősíti a festett hajam.

cskriszti2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

monyavari

2018. március 18.

A samponja gyorsan fogy, de ez elhasználhatatlan. Finom az illata, teszi a dolgát, megfelelő mennyiségben nem nehezíti el a hajat.

monyavari
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2