KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Inecto

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PiciBrigii, Módosítva: 2015. november 6.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az Inecto Naturals hidratáló hajkondicionáló organikus kókuszolajat tartalmazó speciális formulája lággyá, ragyogóvá és könnyen kezelhetővé teszi a hajat. Azonnal beszívódik a hajba és mélyen táplálja, hidratálja a hajszálakat.

Vegán termék. 90%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. A termék előállítása során nem végeztek állatkísérleteket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

ildiii13

2017. december 8.

Nagyon finom az illata, igazi kókusz, sokáig érezni is. Viszont a hidratáló hatása nagyon gyenge. Elhasználtam, de nem fogom újra venni.

ildiii13
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

chrissie94

2017. december 4.

Nem vagyok elájulva tőle, finom kókuszos illata van, de nem sokáig marad a hajamban, hidratáló hatását se érzem különösebben

chrissie94
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

Macska27

2017. december 4.

Update:
A flakon felét elhasználtam. A másik felével viszont nem tudom mi lesz...és már az argánolajos testvérkéjére sem vágyom. Nem tudom tovább elviselni azt az édeskés, semmire sem emlékeztető illatot, ami hajszárítás után marad a hajamban. Vissza tértem a Serical tejproteines hajpakolásához. Annak imádom az illatát. És hatásában is messze felül múlja ezt a terméket. Sokkal puhább, fényesebb és kezelhetőbb tőle a hajam, ez a hajkondícionáló nem táplál eléggé. Így sajnos le kell pontozzam. Nekem három csillagnál nem ér többet.

Évek óta szilikonmentes samponokat használok. Az összetevői, nagy kiszerelése, kedvező ára és kókusz illata miatt választottam ezt a balzsamot. Két samponozás között hagyom fent kb. 2-5 percig, így nem nehezíti el a vékonyszálú hajamat. Mivel a hajam gyorsan zsírosodik, inkább csak az alsó 2/3-ára teszek a balzsamokból. Használata után finom puha, könnyen ki fésülhető és fényes lesz a hajam. Az illata nem tartós. Nem mondanám csodaszernek, mert a hajam igényel utána plusz táplálást. Az argán olajos változatát fogom legközelebb ki próbálni. A flakon tényleg bosszantó...alig lehet kinyomni belőle a balzsamot.

Macska27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Update:

fruzsinakorpa

2017. november 20.

Szeretem, mert sokáig kitart egy flakon, isteni illata van, és szuperül hidratál, könnyen fésülhető tőle a hajam.
Persze önmagában nem elég, főleg nem a szőkített hajvégeimre. Eddig argánolajat használtam, de most megvettem a hozzá tartozó kókuszolajat.

fruzsinakorpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

SMH

2017. november 20.

Kellemes éppen megfelelően sűrű állagú balzsam, így nem kell egy fél flakon belőle. Ár-érték arányban szuper főleg, hogy mostanában már elég kedvező áron hozzá lehet jutni, ami tök jó, mert emlékszem, hogy pár éve még 2000,- Ft körül volt egy flakon.
A samponjával együtt használom, de csak minden 2. hajmosáskor és amikor ezt a családot használom, tényleg sokkal szebb, puhább, fényesebb lesz a hajam. És az illata is nagyon finom, nem az a mű kókusz, ami 1-2 napig érződik is a hajam. Valószínűleg újra fogom venni.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

PaNel95

2017. november 13.

Régebben használtam, de aztán elajándékoztam, mert egyre kevésbé használtam, és nem akartam, hogy tönkre menjen. Csak azért vettem meg, mert a Noé Állatotthont lehetett támogatni a vételével, így együtt vettem meg a hajolajával.
Az illata számomra kicsit mű kókusz volt, és kicsit tömény is. Nem az a kellemes, igazi kókusz.
Nem használtam az egész hajamon, csak az alsó felén. Viszont nem volt egy felejthetetlen hatású. Bőven kellett utána hajvégápolózni, mert egy idő után már olyan volt, mintha nem is használtam volna. A hajam állapota nem rosszabbodott, de egészen hamar hozzászokott, és már nem ért semmit sem. Kicsit nehéz volt kimosni is a hajamból. Először azt hittem azért balzsamos tapintású, mert olyan puhává tette a hajam, de aztán rájöttem, hogy igazából nem is mostam ki rendesen, pedig 5 percig öblítettem a hajam. Fésülködéskor ugyanúgy kellett kifésülőspray és hajvégápoló, mintha egyáltalán nem balzsamoztam volna.

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

djsvetajana

2017. november 13.

Sajnos nekem nem igazán vált be, pedig nagyon tetszik az illata, az összetevői is jók, viszont az én hajamnak kevés, egyáltalán nem hidratálja, hajmosás után is ugyanolyan kifésülhetetlen, és száraz, mintha nem használtam volna balzsamot.

djsvetajana
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Ivyi

2017. november 12.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot,mert szép fényes és kifésülhető lesz a hajam tőle! Sőt amióta használom gyorsabban is nő a hajam 🙂 Kiszerelése is elegendő ennyi pénzért,szeretem a csomagolást egyszóval elégedett vagyok vele,5 csillagot kap tőlem.

Ivyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

zentaidora

2017. október 28.

Szilikon mentes balzsamot kerestem lanyom hosszu, kisse gubancos hajara. Szep sima, fésülhető hajat varazsol.

zentaidora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 28.

Szezsu

2017. október 18.

Nem árulok el nagy titkot, de a hajam tényleg puha és fényes lett. Talán túlságosan is, mert használat után rájöttem, hogy nem is szeretem ha ilyen. De termék megtetszi amit várunk tőle.

Szezsu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 18.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2