KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Inecto

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PiciBrigii, Módosítva: 2015. november 6.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az Inecto Naturals hidratáló hajkondicionáló organikus kókuszolajat tartalmazó speciális formulája lággyá, ragyogóvá és könnyen kezelhetővé teszi a hajat. Azonnal beszívódik a hajba és mélyen táplálja, hidratálja a hajszálakat.

Vegán termék. 90%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. A termék előállítása során nem végeztek állatkísérleteket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Macska27

2017. szeptember 22.

Évek óta szilikonmentes samponokat használok. Kb. egy hónappal ezelőtt az összes hajápoló termékemet le cseréltem szilikonmentesre. Az összetevői, nagy kiszerelése, kedvező ára és kókusz illata miatt választottam ezt a balzsamot. Két samponozás között hagyom fent kb. 2-5 percig, így nem nehezíti el a vékonyszálú hajamat. Mivel a hajam gyorsan zsírosodik, inkább csak az alsó 2/3-ára teszek a balzsamokból. Használata után finom puha, könnyen ki fésülhető és fényes lesz a hajam. Az illata nem tartós. Nem mondanám csodaszernek, mert a hajam igényel utána plusz táplálást. Az argán olajos változatát fogom legközelebb ki próbálni. A flakon tényleg bosszantó...alig lehet kinyomni belőle a balzsamot.

Macska27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Celia

2017. szeptember 21.

Hajfestés előtt is nagyon szerettem, de mióta festem a hajam, nagyjából elengedhetetlen a balzsam használata, mert elég durva lett, sajnos. Ő pedig az egyik legjobb, amit eddig próbáltam (a másik egy viszonylag kevés helyen fellelhető Garnier), akár a saját samponja, akár másféle sampon után szívesen használom, és amellett, hogy szinte csodát tesz a hajammal (NAGYON puha lesz tőle), az illata is mmmmmmm :) :)

Celia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Kicsi77

2017. szeptember 20.

Nekem is csalódás ez, mint az előttem szólóknak. Nem rossz, de többet vártam. Az illata is tök mű :( . Nagyon sűrű, ami nem is lenne gond, ha nem lenne ilyen nehéz kinyomni a flakonból. Vizes-csúszós kézzel még gázabb. Várom, hogy elfogyjon és ki tudjak próbálni valami mást.

Egy év eltelt és még mindig van benne. :D Sosefogyeeeeellllll :DDD

Kicsi77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Egy év eltelt és még mindig van benne. :D Sosefogyeeeeellllll :DDD

NikolettaV

2017. szeptember 11.

Az itteni vélemények alapján vettem meg ezt a hajbalzsamot. Hát..megbántam. Festett hajam van, ami könnyen zsírosodik, de a vége száraz. Sajnos nekem egyáltalán nem vált be a balzsam, olyan, mintha nem is kentem volna rá semmit. Használtam pár hétig, majd öntöttem bele egy kis argán olajat, hátha segít abban, hogy legalább kicsit legyen puhább a hajam. Egy fokkal jobb is, mint magában a balzsam, de így sem fogom elhasználni, mert nincs értelme a hajamra kenni.

NikolettaV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

andreazsofia

2017. szeptember 4.

Nekem nagyon bejött,előbb a sampon balzsam,majd az olajával együtt,azért vásároltam meg,mert állatkísérletmentes márka.Féltem tőle nagyon,de az én balayage(szőkített )hajamra is jó volt! :)

andreazsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

bubilany

2017. augusztus 29.

Szuper! :) Nagyon jó a hajamnak , az összetevőkkel is meg vagyok elégedve és ami nem elhagyható hogy óriási plusz pont azért, hogy nem végeznek állatkísérleteket :)

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

AngiToth

2017. augusztus 13.

Jó az illata, a feladatát ellátja, de persze csodát ne reméljen az ember tőle ennyi pénzért. Ár/érték arányban az egyik legjobb majdnem-természetes balzsam.

AngiToth
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

jazi7

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 10.

Az illata finom, az ára sem vészes. Közvetlenül használat után finom puha a hajam, de sajnos nagyon hamar zsírosodik tőle. Lehet hogy túl sokat használtam, majd még kevesebbel próbálkozom. Egyelőre 4 csillagot adok neki.

jazi7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

vcdnnprs

2017. augusztus 3.

A legjobb balzsam, amit valaha próbáltam :D elég neki 1-2 perc a hajon, és tökéletesen kezelhető, sima és puha lesz tőle. Az ára hihetetlenül baráti a kiszerelését és a hatását nézve, nekem napi hajmosás mellett is nagyon sokáig elég. Az illata meg mennyei.

vcdnnprs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Luna1024

2017. augusztus 2.

Ez valóban egy zseniális balzsam, aminek teljesen megérdemelten van ennyi pontja! Az a problémám a legtöbb ilyen termékkel, hogy nekem túl "vizes" állagúak és/vagy sok esetben alig van bennük ápoló hatású összetevő, így kb. jó pár hónapig úgy éreztem, hogy feleslegesen kenegetem a hajamat, mert egyik se csinált semmit... Pedig igencsak ráférne az ápolás: az extrahosszú hajam vége mostanában száraz, sprőd, el is van vékonyodva egy kicsit, tehát volt min kifejtenie a hatását.
Kezdjük azzal, hogy az illata szerintem egy icipicit műanyag (mint minden általam ismert kókuszos cuccnak), viszont tényleg csak kicsit, és nem is zavaró. Finom édes, kókuszos, nyárias illata van, bár én nem érzem úgy, hogy huzamosabb ideig benne maradna a hajamban, ami engem nem zavar. Szóval az illata jó, a hatása viszont egyenesen fantasztikus. Én bőségesen teszek belőle a hajam alsó 20 centijére, ezt pedig mindössze két percig szoktam rajta hagyni. Az eredmény még ilyen rövid hatóidővel is nagyon meggyőző, így ez a balzsam rohanós hétköznapokon is jól használható: a hajam iszonyú selymes, ha pedig "megnyomkodom", érezni lehet, hogy pihe-puha, emellett extra könnyen ki lehet bogozni a segítségével a kisebb csomókat! Már vizes állapotban is látszik, hogy szép fényes, és annyira hidratált, hogy az ujjaim és a víz (majd később a fésű is) csak úgy siklik benne... És ez nemcsak felszínes "látszathatás", hanem tényleg mélyen hidratálja a hajamat: a következő mosásig pihe-puha és láthatóan/érezhetően sokkal jobb állapotban van! :) Plusz pont az is, hogy bár jól hidratál, egyáltalán nem lapítja le a hajamat, nem zsírosodik tőle gyorsabban. A flakonban óriási mennyiség van, ami nagyon sokáig elég, így ezt, illetve a hatását figyelembe véve szerintem ár-érték arányban nagyon szuper termék, kenterbe veri jóval többe kerülő társait is... Vagy mondhatjuk úgy is: teszi, amit ígér, míg a többi nem... Én nem is tudok negatívumot írni, mert egyszerűen mindent teljesít, amit egy balzsamtól elvárok, így amíg hozzá nem szokik a hajam, biztosan újraveszem.
Ajánlom mindenkinek, akinek károsodott/száraz/extra ápolást igénylő haja van, hogy ne a sokezres agyonreklámozott "csodabalzsamokkal" tegyen próbát, hanem inkább ezzel! :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2