KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Inecto

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: PiciBrigii, az összetevőket feltöltötte: 3clipse, Módosítva: 2018. július 19.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az Inecto Naturals hidratáló hajkondicionáló organikus kókuszolajat tartalmazó speciális formulája lággyá, ragyogóvá és könnyen kezelhetővé teszi a hajat. Azonnal beszívódik a hajba és mélyen táplálja, hidratálja a hajszálakat.

Vegán termék. 90%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. A termék előállítása során nem végeztek állatkísérleteket.

Ár: 700 Ft , Eladó: Dorika27
Állapot: kb. 3/4-ig van, Helyszín: Budapest, Siófok, (Győr, Zalaegerszeg, Nyíregyháza), fizetés: Személyes átvétel vagy postával elküldöm, fizetés: banki utalás

HegiD

2018. október 13.

Állatkísérletmentes és vegán hajápoló termékcsaládot kerestem és az Inecto-ra esett a választásom. A kókuszolajos hajápolóval együtt használom. Nagyon finom puha, kellemes tapintású, könnyen kifésülhető válik tőle a hajam. A kiszerelése is nagy, szóval teljesen megéri az árát.

HegiD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

pappveronika30

2018. augusztus 6.

Nagyon finom illata van és sokáig elég is volt. Szerettem nagyon,de közben váltottam másra :)

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

javi

2018. július 20.

Én vagyok itt a fekete bárány, mert én nem szeretem a kókuszt, de egy jó termékért cserébe el tudom viselni ezt a kókuszos süti illatot. :D Nem kell belőle sok, a fejbőrömre úgysem szoktam balzsamot tenni, és a kiszerelése is nagy - tuti sokáig elég lesz. Selymes, puha lesz tőle a hajam, és nem nehezíti el.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

katonka

2018. július 18.

Tökéltes!! Lassan egy éve használom és egyszerűen imádom. Selymes lesz tőle a hajam, szépen csillog, jó az illata ::)

katonka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

3clipse

2018. július 14.

Állatkísérletmentessége és a viszonylag jó összetevői miatt próbáltam ki előszőr az argánosat, ami hatásában ugyanez volt, de végül ezt veszem újra rendszeresen a finom kókuszillata miatt. Könnyen szétoszlatható a hajon, derékig érő hosszú hajam van, úgyhogy ez fontos, és nem is kell belőle rengeteg hogy elérjem a kívánt hatást. A hajamat könnyen kifésülhetővé és puhává teszi, ár-érték-mennyiség arányában nagyon megéri, 2naponta mosom a hajam és mindig használom, és hónapokig elég. Már csak akkor lenne jobb, ha nem csak magukról állítanák az állatkísérletmentességet hanem valamilyen szervezet jele is megtalálható lenne a terméken, ami igazolja ezt. (Cruelty Free vagy ilyesmire gondolok) De azért mint minden balzsamnál ezelőtt is, az összetevők nem teljes tökéletessége miatt én a fejemre nem szoktam kenni csak nyaktól lefelé a hajra, hogy ne szívódjon be a fejbőrbe semmi, másrészt meg ott semmi keresnivalója mert csak eltömítheti a bőrt, vagy elnehezíthetné az amúgy is gyorsan zsírosodó hajam.

3clipse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 14.

heeni4

2018. július 4.

Széppé és puhává teszi a hajam. A hozzá tartozó samponnal használom.

heeni4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Széppé és puhává teszi a hajam. A hozzá tartozó samponnal használom.

pMichelle

2018. július 4.

Régebben használtam a samponja után.
Örültem hogy természetes és kókuszos. Nagyon türelmes voltam vele. De mire elfogyott se tapasztaltam kellemes változást a hajamon. Semmi fény vagy különös selymesség. Hidratáló ereje egy gyenge közepes.

pMichelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Régebben használtam a samponja után.

molnarviki1209

2018. július 4.

Nagyon tetszik az illata, a hajamat puhává, és kifésülhetővé teszi a hajmosás után. Ajánlom, biztosan újra veszem!

molnarviki1209
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Smailla0

Korcsoport: < 18
2018. június 17.

Csodálatos! Amióta ezt használom a kis seprű hajam végre egészségesen csillog és pihe puha. :) Én a samponjával és az olajjal együtt használom, és nem is fogok mással kísérletezni már.

Smailla0
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 17.

ninarny

2018. június 12.

Meglepően jó, a hajam utána nagyon selymes lesz és kevés is elég belőle

ninarny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Meglepően jó, a hajam utána nagyon selymes lesz és kevés is elég belőle

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2