KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Innisfree

Ár:   $10   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. szeptember 14.

Ár:   $10
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A korábban megjelent The Minimum Sun Cream új változata

Hipoallergén fizikai fényvédő 90,9% természetes összetevővel, érzékeny bőrre. Csak ásványi szűrőt tartalmaz, gyorsan felszívódik, továbbá nem hagy maga után fehér réteget.

Bőrgyógyász által tesztelt.

VIDEÓ - Szerkesztői kedvencek: 2016 szeptember

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

KVanda

2017. november 20.

Hideg időben ezt a fényvédőt használom. Szeretem, de nem tökéletes, kell neki idő, hogy beszívódjon, és sajnos utána is csillog tőle az arcom, pedig alapból szárazabb a bőröm. Minimálisan fehérít, de ha rásminkelek, az nem zavar.

KVanda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Nnikolett

2017. november 14.

Tavasz óta használom ezt a terméket a zsíros bőrre való Innisfree fényvédővel együtt. Ezt kenem azokra a területekre, ahol nem zsírosodik a bőröm. Maximálisan elégedett vagyok vele, jól kenhető, hamar beszívódik. Az a leheletnyi fehér réteg, amit hagy, engem nem zavar, mert rásminkelek. Nagyon kíméletes, használtam a lányaim arcára is, őket sem bántotta.

Nnikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Vikcsu98

2017. november 6.

Ez volt az egyik legjobb fényvédő amit az arcomon használtam. Nem hagy maga után ragacsos réteget, könnyen beszívódik. Kicsit fehérít de mivel ez egy fizikai fényvédő így elnézem neki.

Vikcsu98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Prnr

2017. november 1.

Nagyon tetszik, hogy kevés összetevős termék és hogy fizikai fényvédőt tartalmaz. Nem hagy fehér színt maga után, csak bőrfényt, amit viszont egy púderrel lehet palástolni. (Amit korábban sosem használtam, de ez a termék tényleg megkívánja.) Én télen-nyáron is ezt használtam, nem égtem le nyaralás alatt sem, jól véd. Már 3 tubussal is elhasználtam, megéri kipróbálni. :)

Prnr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Gallifrey

2017. október 28.

Gyönyörű összetevők, kíméletes. Annyi a problémám, hogy zsírosít :/ pedig vízhiányos a bőröm. Ezért nem fogom újravenni, kutakodok tovább az igazi fizikai fényvédő után :)

Gallifrey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

mizsofia

2017. október 7.

A szép összetevői, és az itteni jó vélemények alapján ruhàztam be erre a kis termékre. Bàr bőröm kombinàlt, viszont a hideg őszi téli időszakban inkàbb szàraz, így gondoltam nem lesz zavaró ha kicsit zsírosabb, és igazam lett. Bàr az eddiginél többször kell púder után nyúlnom, de megéri, mert könnyű viselni, jól kijön a sminkemmel, nem meszel fehérre. Ràadásul parfüm és színezék mentes illetve az àra is baráti :) Valószínűleg nyárra mást kell keresnem több okból is, de egyelőre nagyon szeretem :)

mizsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 7.

nikiii.*

2017. szeptember 14.

Normál bőröm van -- előzőleg az Innisfree Daily UV protection krémet használtam, utána gondoltam, hogy kipróbálom ezt. A drogériás arcra való fényvédőknél még mindig százszor jobb, de a társához képest nem vagyok vele elégedett. Elég sápadt az arcom, ettől pedig még fehérebbnek tűnök, és csillogó réteget hagy maga után, ami nagyon lassan tűnik el: úgy tűnik, tényleg nagyon száraz bőrűeknek való.

Egyébként teszi a dolgát, de mivel ebben az árkategóriában és márkában találtam már jobbat, három csillagot adok neki.

nikiii.*
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

estokani

2017. július 25.

Rosaceas bőrömre kerestem megfelelő fényvédőt, ami nem könnyű meló. Egyelőre ő jött ki nyertesként ár-érték-összetevő arányban. Mázlim van, mert száraz vízhiányos bőröm felcuppantja pikkpakk a krémet. Zsíros bőrre nem hinném, hogy jó lenne.
Nyárig hű társam marad, aztán meglátjuk hogy muzsikál. Napi 8 órában irodában ülök, a 25 faktor elég is lesz erre, ha a bőröm szeretni fogja melegben.
Továbbra is nagyon imádom, rendeltem még 2 tubussal. Ameddig gyártják én venni fogom, az extra érzékeny, könnyező szememmel nem hinném, hogy kedvem támad kísérletezni.

Mégis támadt. Missha-tól találtam bőrtipusomnak még jobban tetszőt, az 50ml és tovább elég. Ráadásul nem 90 nap a lejárata.

estokani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

NadjaBlue

2017. július 8.

Az eddig próbált fényvédők közül messze ez jött be a legjobban. Mindenmentes fizikai fényvédő, ami nem fehérít és tökéletesen együttműködik az érzékeny, vízhiányos bőrömmel. Könnyen felszívódik, hidratált marad bőröm és nem hagy maga után ragacsos érzetet sem. Tényleg olyan, mintha semmi nem lenne a bőrömön, szépen hagyja lélegezni. Rosszabb napokon a nagy melegben a homlokom hajlamos csak a zsírosodásra, na olyankor nem a legkényelmesebb viselet ez a fényvédő, viszont komolyabb gondot eddig soha nem okozott, pattanásmentes maradtam. Mindenesetre zsíros bőrre valószínűleg nem ez a legjobb választás.

NadjaBlue
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

ihavenotime4this

2017. július 7.

Zsíros bőrre talán nem a legjobb, mert eléggé olajos réteget hagy maga után, de közel sem annyira, mint a Biodermák. Viszont lehet, hogy télen meg pont elég lenne. Nem rossz, viszont eléggé fehér marad utána a bőröm, ezért ha megfelelő mennyiséget teszek fel, muszáj utána BB krémet vagy alapozót használnom, hogy ne nézzek ki izzadó hullának, de legalább a púder mérsékeli a fényességet.

ihavenotime4this
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A madecassoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont triterpene. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és sebgyógyító hatása is van. C-vitaminnal kombinálva már 0,1%-os koncentrációban is előnyös a nap által károsított bőrre.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.