KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Innisfree

Ár:   $10   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. szeptember 14.

Ár:   $10
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A korábban megjelent The Minimum Sun Cream új változata

Hipoallergén fizikai fényvédő 90,9% természetes összetevővel, érzékeny bőrre. Csak ásványi szűrőt tartalmaz, gyorsan felszívódik, továbbá nem hagy maga után fehér réteget.

Bőrgyógyász által tesztelt.

VIDEÓ - Szerkesztői kedvencek: 2016 szeptember

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

PiciBia

2018. február 12.

Első koreai fényvédőm, az itteni pozitiv vélemények miatt esett erre a választásom. Nem csalódtam, tökéletesen teszi a dolgát. Gyorsan beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet, nem maradok foltos, fehér, sminkelni is remekül lehet rá.

PiciBia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

bokri28

2018. február 9.

A sok pozitív vélemény hatására próbáltam ki, nem csalódtam. Könnyen felvihető állagú, nekem nem hagyott fehér réteget sem a bőrömön. Az ára és az összetétele miatt biztos, hogy hamarosan rendelem a következőt!

bokri28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

lafarie

2018. január 26.

Első fizikai fényvédőm, de nem is tervezem lecserélni nyárig. Nem zsíros, könnyen kenhető. Kellemesen hidratál. Enyhe fehér réteget hagy maga után, de nem feltűnő. Sminkelni könnyedén lehet rá, de előtte érdemes pár percet várni, hogy teljesen beszívódjon.

lafarie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

anneshirley

2018. január 23.

Szeretem, de nem hiszem, hogy újraveszem, mert a titánium-dioxid azért önmagában nem a legtökéletesebb fényvédő. Nem zsírosítja a kombi bőrömet, nem irritál, inkább nyugtat egy kicsit. Eldolgozás után rajtam nem marad fehér réteg, de én amúgy is Morticia Addams árnyalatú vagyok.

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

HegiD

2018. január 22.

Szerintem kifejezetten könnyed a textúrára, viszont nem mattít, ami a zsíros bőrűeket zavarhatja, de ez púderrel könnyel orvosolható. Hagy maga után látható fehér réteget, - de ez nyílvánvaló hiszen tisztán fizikai fényvédő - ami a kb. fél óra múlva, a teljes beszívódás után már nem is látszik. Úgy vettem észre, hogy ezután az alapozót is könnyebb eloszlatni rajta, mert közvetlen utána kicsit nehezebben eldolgozható. Ennek ellenére megérdemli az 5-öst.

HegiD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

vrita90

2017. december 17.

Nagyon nem szerettem, nehez krem, lassan szivodik be. Az, hogy feherte meszel meg nem lenne problema, mert amugy is nagyon feher a borom, viszont mitesszereket is okozott. Arckrem es tonik tesoit is hasznaltam, egyik sem valt be.

vrita90
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

KVanda

2017. november 20.

Hideg időben ezt a fényvédőt használom. Szeretem, de nem tökéletes, kell neki idő, hogy beszívódjon, és sajnos utána is csillog tőle az arcom, pedig alapból szárazabb a bőröm. Minimálisan fehérít, de ha rásminkelek, az nem zavar.

KVanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Nnikolett

2017. november 14.

Tavasz óta használom ezt a terméket a zsíros bőrre való Innisfree fényvédővel együtt. Ezt kenem azokra a területekre, ahol nem zsírosodik a bőröm. Maximálisan elégedett vagyok vele, jól kenhető, hamar beszívódik. Az a leheletnyi fehér réteg, amit hagy, engem nem zavar, mert rásminkelek. Nagyon kíméletes, használtam a lányaim arcára is, őket sem bántotta.

Nnikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Vikcsu98

2017. november 6.

Ez volt az egyik legjobb fényvédő amit az arcomon használtam. Nem hagy maga után ragacsos réteget, könnyen beszívódik. Kicsit fehérít de mivel ez egy fizikai fényvédő így elnézem neki.

Vikcsu98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Prnr

2017. november 1.

Nagyon tetszik, hogy kevés összetevős termék és hogy fizikai fényvédőt tartalmaz. Nem hagy fehér színt maga után, csak bőrfényt, amit viszont egy púderrel lehet palástolni. (Amit korábban sosem használtam, de ez a termék tényleg megkívánja.) Én télen-nyáron is ezt használtam, nem égtem le nyaralás alatt sem, jól véd. Már 3 tubussal is elhasználtam, megéri kipróbálni. :)

Prnr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A madecassoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont triterpene. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és sebgyógyító hatása is van. C-vitaminnal kombinálva már 0,1%-os koncentrációban is előnyös a nap által károsított bőrre.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.