KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Innisfree

Ár:   $10   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. szeptember 14.

Ár:   $10
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A korábban megjelent The Minimum Sun Cream új változata

Hipoallergén fizikai fényvédő 90,9% természetes összetevővel, érzékeny bőrre. Csak ásványi szűrőt tartalmaz, gyorsan felszívódik, továbbá nem hagy maga után fehér réteget.

Bőrgyógyász által tesztelt.

VIDEÓ - Szerkesztői kedvencek: 2016 szeptember

BLili

2018. május 21.

A jól belobbant rosaceámra nem is kell vennem fehérítő hatású krémet, mert megteszi ez a fényvédő is..... Úgy nézek ki tőle, mint egy gésa, ilyet még nem is tapasztaltam másik fizikai fényvédővel. Szörnyű. Ugyanakkor muszáj használnom, mert ez az első fényvédő, ami egyáltalán nem irritál. Nem csillog egyébként tőle az ember, úgyhogy inkább mattít vagy még pontosabban semleges hatású.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

rose

2018. május 14.

Kizárólag jó véleményeket hallottam eddig erről a fényvédőről, nagyon szomorú vagyok, hogy pont én fogom ezt megtörni. Érzékeny, korpás szeborreás, vízhiányos, rozaceás bőröm van, télen elvagyok az SPF15-ös hidratálókkal, nyárra viszont már kell a magasabb védelem. Elvileg nekem találták ki ezt a terméket, valamelyik összetevőjét mégis annyira utálta a bőröm, hogy még mindig küzdök a hatásával. Összesen 3 napig használtam, a pórusaim viszont olyan érzékenyek lettek tőle, hogy egy erősebb érintésre azóta is begyulladnak, a rozaceám pedig úgy belobbant tőle, hogy a BHA szó szerint marta az arcomat. Sajnos ezt leszámítva sem vált be, kis mennyiségben is iszonyatosan fehérre meszelt, és hiába kentem egy könnyű hidratálóra, nagyon kiszárította a bőrömet. Ettől függetlenül persze örülök, hogy másnak bevált. :)

rose
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

i.napcsi

2018. május 3.

Elképesztő,még sohasem találkoztam olyan fizikai fényvédővel ami nem fehér két réteg után sem!!Hála istennek nem matt de nem is zsíros,egy kellemes lotionos állaga van,könnyen eloszlatható,kifejezetten kellemes termék!Ha napi szinten használva tetszeni fog a bőrömnek akkor tuti egy kartonnal beszerzek mert végre valami amiben nincs szilikon és mindenféle felesleges baromság,az ára is szuper,a csomagolás szintén,nálam ez most 10pont!!MIndenkinek ajánlom aki eddig utálta a vámpir arcot,meg a szilikontól tocsogó műanyagokat!!

i.napcsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 3.

marcelinooo

2018. április 18.

Első koreai fényvédőm, azt kaptam, amit vártam, örülök, hogy rátaláltam. ;) Azt azért érdemes tudni, hogy fizikai fényvédő lévén enyhe fehér réteget hagy, de egyáltalán nem vészes, extra érzékeny bőrrel amúgy is rákényszerül az ember néhány kompromisszumra. Szuper, hogy illatmentes és minimál összetevős, én elégedett vagyok.

marcelinooo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

balazskrisztii

2018. április 3.

Nyárra vettem, akkor úgyse hámlasztok, elég az spf 25. Nyilván most is kipróbáltam :) nehezebben szívódik föl, mint a Missha All around safe block, kicsit testesebbnek is érzem. Kellemes viselet, nem irritál, jó áron be lehet szerezni, kíváncsi vagyok, hogy fog teljesíteni a melegben. majd updatelek, addig 4*

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

PiciBia

2018. február 12.

Első koreai fényvédőm, az itteni pozitiv vélemények miatt esett erre a választásom. Nem csalódtam, tökéletesen teszi a dolgát. Gyorsan beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet, nem maradok foltos, fehér, sminkelni is remekül lehet rá.

PiciBia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

bokri28

2018. február 9.

A sok pozitív vélemény hatására próbáltam ki, nem csalódtam. Könnyen felvihető állagú, nekem nem hagyott fehér réteget sem a bőrömön. Az ára és az összetétele miatt biztos, hogy hamarosan rendelem a következőt!

bokri28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

lafarie

2018. január 26.

Első fizikai fényvédőm, de nem is tervezem lecserélni nyárig. Nem zsíros, könnyen kenhető. Kellemesen hidratál. Enyhe fehér réteget hagy maga után, de nem feltűnő. Sminkelni könnyedén lehet rá, de előtte érdemes pár percet várni, hogy teljesen beszívódjon.

lafarie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

anneshirley

2018. január 23.

Szeretem, de nem hiszem, hogy újraveszem, mert a titánium-dioxid azért önmagában nem a legtökéletesebb fényvédő. Nem zsírosítja a kombi bőrömet, nem irritál, inkább nyugtat egy kicsit. Eldolgozás után rajtam nem marad fehér réteg, de én amúgy is Morticia Addams árnyalatú vagyok.

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

HegiD

2018. január 22.

Szerintem kifejezetten könnyed a textúrára, viszont nem mattít, ami a zsíros bőrűeket zavarhatja, de ez púderrel könnyel orvosolható. Hagy maga után látható fehér réteget, - de ez nyílvánvaló hiszen tisztán fizikai fényvédő - ami a kb. fél óra múlva, a teljes beszívódás után már nem is látszik. Úgy vettem észre, hogy ezután az alapozót is könnyebb eloszlatni rajta, mert közvetlen utána kicsit nehezebben eldolgozható. Ennek ellenére megérdemli az 5-öst.

HegiD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A madecassoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont triterpene. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és sebgyógyító hatása is van. C-vitaminnal kombinálva már 0,1%-os koncentrációban is előnyös a nap által károsított bőrre.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.