KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Innisfree

Ár:   $10   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. szeptember 14.

Ár:   $10
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A korábban megjelent The Minimum Sun Cream új változata

Hipoallergén fizikai fényvédő 90,9% természetes összetevővel, érzékeny bőrre. Csak ásványi szűrőt tartalmaz, gyorsan felszívódik, továbbá nem hagy maga után fehér réteget.

Bőrgyógyász által tesztelt.

VIDEÓ - Szerkesztői kedvencek: 2016 szeptember

Anheszenamon

2018. szeptember 2.

Őszre vásároltam ezt a fényvédőt, de nem bírtam várni és kipróbáltam párszor. Nagyon tetszik, és már most tudom, hogy újravevős termék nálam. Imádom az állagát, nem az a tipikusan nehéz krém, amit lehetetlenség normálisan eloszlatni. Lágy, egész könnyű textúrájú krém, nagyon jól beszívódik, csak minimális fehér réteget hagy. Engem nagyon jól hidratál, és nem leszek diszkógömb sem tőle. Végre egy fizikai fényvédő amitől nem érzem azt, hogy valami vastag réteg ül az arcomon. Hatalmas plusz pont nálam, hogy szépen lehet rá sminkelni. Kombinált bőrtípusom van, de szerencsére nem érzékeny, így nekem tökéletesnek tűnik ez a krém.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

BLili

2018. augusztus 30.

Ez az első fényvédő, ami egyáltalán nem irritálja a nagyon érzékeny, rosaceás bőrömet. Nem csillog tőle az ember, úgyhogy inkább mattít vagy még pontosabban semleges hatású. Hagy egy enyhe fehér réteget, ami engem zavar, ezért levonok egy csillagot, de ha a TO fényvédője egy 10-es, akkor ez olyan 2/3-as a fehérséget illetően.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

rocketdog

2018. augusztus 23.

Imádom! Könnyen eloszlatható, nem hagy fehér réteget egyáltalán (pedig fizikai) és nem is csillog tőle az arcom. Nem zsírosítja jobban a bőrt, mint egy könnyed lotion állagú hidratáló. Elég érzékeny, gyulladt bőrömre kezdtem el használni és nagyon jól teljesíti, amit ígér: érzékeny bőrűek is használhatják. A fényvédők között kifejezetten olcsó. Amíg gyártják, én tuti ennél maradok :)

rocketdog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

balazskrisztii

2018. július 1.

Nyárra vettem, akkor úgyse hámlasztok, elég az spf 25. Nyilván most is kipróbáltam :) nehezebben szívódik föl, mint a Missha All around safe block, kicsit testesebbnek is érzem. Kellemes viselet, nem irritál, jó áron be lehet szerezni, kíváncsi vagyok, hogy fog teljesíteni a melegben. majd updatelek, addig 4*

Update
Nagyon nem szeretem. Ahogy melegebbre fordult az idő, nem bírtam elviselni. Mikor felkentem olyan volt, mintha egy nylon zacskót vettem volna föl. Sportoláshoz meg kertészkedéshez használom, mert akkor csak pár órát van rajtam. Nagy csalódás

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Update

Nena

2018. június 27.

Nagyon szomorú vagyok, hogy azon kevesek közé tartozom, akiknek nem jött be. :( Nekem igenis hagy egy fényes réteget a bőrömön és ha erre sminkelek (vagy csak púdert teszek) úgy nézek ki, mint aki folyamatosan izzad. Igen, tudom, hogy a fényvédők általában ilyenek, de a vélemények alapján másoknak ez nem volt jellemző. (Illetve hozzáteszem, találtam közben egy olyat, ami véd és nem is fényesít, szóval nem lehetetlen feladat.)
Használata közben egyébként nem égtem le, de az én bőröm olyan, hogy akkor se pirul meg, ha semmi nincs rajta, szóval nem az én véleményem a legrelevánsabb ilyen szempontból.

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Dana1983

2018. június 25.

A 3 éves fiamnak vettem (miután a 6000 Ft-os Bioderma csődöt mondott), de először magamon próbáltam ki.
Kevés is elég belőle (na persze a megfelelő fényvédelemhez többet kell kenni), hamar beszívódik, beszívódás után egy csillogós réteget hagy, de ha meglapogatjuk\megtapicskoljuk a kezelt bőrfelületet, akkor ez eltűnik. A végeredmény nem matt, hanem bőrfényű. Egy nagyon pici fehérséget hagy maga után, de hát fizikai és egyáltalán nem vészes. Nem szárít és még az én túlérzékeny bőrömet sem irritálta. Az összetevői nagyon jók, olcsó, nem csípte a szemem.
Tényleg az van ráírva, hogy felbontás után 3 hónapig jó, úgyhogy majd minden év elején rendelek egy újat.

Dana1983
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 25.

SarandBogyo

2018. június 16.

Egyszerűen imádom.
Nem leszek hófehér mézes mázos porcelánbaba. Illata nincs, de tényleg. Hatása viszont annál inkább szembetűnőbb. Megvéd, de közben hidratál is. Újravevős akárhányszor csak lehet.
Egyetlen hátrány, hogy ebay-ről kell rendelni és nem találtam közelebbi megoldást. Viszont onnan is kb 1 hét alatt itt volt.

SarandBogyo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Egyszerűen imádom.

Dolcedia

2018. június 8.

Szerettem,jo ideje használom,más fizikai fényvédőket, amiket eddig próbáltam ez jön be közülük a legjobban ,nem okoz semmi gondot ,szépen eldolgozva nem lesz fehér réteg az arcon.

Dolcedia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

rtteszvesz

2018. június 5.

Nekem megfelelet nagyon. NEM CSÍPTE a szemem, aminek nagyon nagyon örülök. Ritka az olyan fényvédő, amitől nem könnyezik a szemem, ez ilyen. Újravevős lesz, igaz már az új változata.

rtteszvesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 5.

darkoadrienn

2018. június 1.

Ezt a krémet azért vettem meg mert egy blogban ajánlotta valaki, hogy ez egy minimum összetevős, érzékeny bőrre is kiváló fizikai fényvédő arcra.
Páromnak inkább, de nekem igazából nem kifejezetten érzékeny a bőröm, nem reagál szélsőségesen semmire. Kivéve erre. Nem értem. (Onnan tudom, hogy tuti ez, mert kifejezetten teszteltem.) Nagyon kíváncsi lennék, melyik összetevő miatt van, de a szemkörnyékem teljesen kikészül tőle. Pedig hát azt a részt is szeretném védeni a napsugárzástól, és mivel érzékeny bőrre van, gondoltam mehet. De olyan szinten kiszárad és hámlik tőle a bőröm, hogy minden pislogásnál úgy érzem, egy páncélmaszk van a szememen. Ráadásul viszket is, és ha bármilyen szemkrémet rákenek, hogy enyhítsem a szárazságot, akkor elkezd csípni. :( :(
Egy másik rossz tulajdonsága, hogy beül az apró szőrszálak közé, és pl. a szám feletti bajuszrésznél nagyon nehéz szépen elkenni. Van, hogy csak akkor veszem észre, mikor felteszem az alapozót, és azzal keveredve lesz egy tejbajszom. :D És ráadásul mikor ezt már csak a munkahelyen látom meg, akkor az elég ciki. Ha nem teszek alapozót, akkor tényleg marad utána egy fehér réteg az arcon.
Pozitív tulajdonságai: könnyű formula, gyorsan beszívódik, nem fénylik tőle az arc, jól lehet rá sminkelni (már ha sikerül maradéktalanul elkenni)

darkoadrienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Madecassoside
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.