KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

IOPE

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   168 ml és 252 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2016. február 9.

Kiszerelés:   168 ml és 252 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A SK-II Facial Treatment Essence dupeja.

3 nap után látványos változást hoz a bőrödön. Helyreállítja a bőr természetes állapotát. Bio-antioxidáns enzimmel szépíti a bőrt.
Vízszerű tonik, mely hamar beszívódik, tökéletesen hidratált bőrt hagy maga után.
Tiszta, egységes, puha bőrt eredményez.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

jirka

2016. április 10.

Travel size kiszerelést vettem meg (2100 Ft-ebay), próbaként, kizárólag az esszencia miatt. A 18 ml 7 hétig volt elég, napi 1 használattal. Fogást nehéz találni rajta, szépen együttműködött a bőrömmel, de a COSRX Galactomyces essence egy picit látványosabb, és persze árban is kedvezőbb. Az öt csillagot megérdemli, bár nekem nem újra vevős.

jirka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 10.

bubboo

2016. január 30.

Nagyon jó kis termék, ápol, táplál, simít, feltölt. Újravevős!

bubboo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 30.

Nagyon jó kis termék, ápol, táplál, simít, feltölt. Újravevős!

Annabellablog

2015. augusztus 1.

A csoda gondolná, hogy ez a kis színtelen, szagtalan, vízszerű valami ennyire jó. Nyugtatja a bőrt, hidratál, tele van antioxidánsokkal, B3 vitaminnal. Egyetlen egy hátránya van: az ára.

Annabellablog
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 1.

gothmarypoppins

2015. május 20.

Első próba: Műszálas vattára öntöttem, így a nagy része tényleg az arcomon kötött ki. Kisimított, és valahogy egységesebb az összkép, rugalmasabbnak érzem a bőröm, és apróbbak az amúgy sem tág pórusaim. A pattanások után maradt hegeken egy használat után nem vártam javulást. Ha ilyen marad a hatása, fémszázasokban is összespórolok rá!

Öt nap után: Szerintem hibás az összetevőlista, ez unikorniskönny. :D Összetevő (niacinamide) tartalomra kerestem, ez nekem pattanások ellen bevált. Ez a víztiszta tunning-tonik kisimít, három nap után tényleg két vizsgaidőszakkal fiatalabban ébredtem, minimum. Este jól esik utána még krémet kenni rá, valahogy kisimít, de nem hidratál annyira, reggel viszont csak a napvédő megy fölé, és kész.

gothmarypoppins
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

gale

2014. augusztus 1.

Az általam próbált fermentált esszenciák (ez, Missha First Treatment, Innisfree Soybean) közül a kedvencem, tényleg tapasztalom a "helyreállító" hatását. Csak van valami ebben a Niacinamide dologban...
Megvenném én teljes kiszerelésben, ha előtte bankot robbantanék. De ebayen van 18 ml travel size elérhető áron!

gale
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

Antioxidánsok: Faex, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Glycereth-26, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Élesztőféle. Paula Begoun szerint a többi élesztóhöz hasonlóan gazdag forrása a béta-glükánnak, vagyis antioxidáns tulajdonsága és erős gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.