KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

IsaDora

Ár:   4100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyulzsuzsi, Módosítva: 2017. augusztus 8.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Douglas

Extra lágy szemkontúr ceruza

• Gazdagon pigmentált
  • Könnyű árnyalni
  • Használható elmosódott vonalakhoz és éles kontúrhoz egyaránt
  • Vízálló
  • Érzékeny szemre is használható és a kontaklencse viselők is alkalmazhatják

Illatmentes, klinikailag tesztelt

Ár: 1500 , Eladó: indingo
Állapot: használt, Helyszín: Sóskút, fizetés: utalás
Ár: 2.200 Ft foxpost-tal vagy mpl automatával , Eladó: bakonyieszti86
Állapot: 2-szer használt, nem hegyeztem, Helyszín: Újpest, fizetés: előre fizetés banki utalással, személyes átvétel Újpest-foxpost,mpl

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kodi

2016. november 1.

A könnyen elérhető szemceruzák legjobbjai! A színpaletta is gazdag, én elsősorban a színeseket próbáltam: a türkizét (Bright Turqoise), türkizzöldjét (Atalntic Blue), erdőzöldjét (Bamboo) és a királykékjét. Nem találok hibát benne, a puhasága pont jó, nem kenődik, tartós, egész napot kibírja és tényleg vízálló. Némelyik darabom több éve megvan, a minőségromlás legkisebb jelét sem fedeztem fel, nem avasodtak meg. Nem a legolcsóbb, de szuper minősége miatt megéri rá beruházni.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 1.

Londa

2016. június 6.

Kekbe van...eddig kivaloan teljesitett minden szempontbol...szep szinu, kremes allagu, konnyen felviheto a szemhelyra...erosen pigmentalt.rendkivulien tartos... szepen lehet satirozni es nalam satirozas nelkul (csak sima vonalnak) is teljesen bevallt. Az ara nem keves de legalabb teljesit erte... jo minosegu kis cerka ez

Londa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

gyulzsuzsi

2015. július 19.

Egy puhább szemceruzát kerestem barnában, csillám nélkül. Mivel a márka szemhéjpúderét imádom, gondoltam kipróbálom a szemceruzájukat is. Ez egy jó választás volt, mert valóban tartós és puha de még kezelhető módon. A puhasága miatt hamar eltűnik a hegye, de ez gondolom minden ilyen állagú ceruzánál így van. A maximumot azért nem kapja meg, meg az ígérettel ellentétben a precíz, tiszta vonalakhoz nem ez a tökéletes.

gyulzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ceresin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!