KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kicsikini, Módosítva: 2016. október 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Az Isana tusfürdő-testradír tejfehérjével válogatott ápolószerekkel kényezteti bőrét. A finom szemcsék lágyan tisztítják meg bőrét a szennyeződésektől és az elhalt bőrsejtektől. Finommá és ragyogóvá varázsolja a bőrt.

Semleges pH-értékű, bőrgyógyászok által igazolt

nikolettazsofia

2017. június 11.

Semleges, de kellemes illatú. Azért vettem, mert miután leégtem a napon elkezdtem nagyon durván hámlani. 2-3 használat után szinte teljesen leradírozta az "elhalt" bőrt. Nagyon szeretem, jó érzés vele fürdeni. :)

nikolettazsofia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

kriszti.csatlos

2017. június 9.

Az illata picit olyan nemistudommilyen, nem a legjobb, de a tusfürdő rendben van, szeretem.

kriszti.csatlos
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

NadjaBlue

2017. január 19.

Második bőrradíros tusfürdő amit próbáltam. Érzékeny bőröm van és az első pár alkalommal túlzásba vittem vele a radírozást. Azóta kitapasztaltam, hogy nagyon óvatosan kell használni, hogy ne karcoljon. A szemcsék egyébként elég nagyok és bőven van belőlük. Nem szárít, a bőr utána puha tapintású lesz. Az illata pedig tényleg elég semleges, de nem zavaró.

NadjaBlue
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

evelyne30

2017. január 6.

Abszolút elégedett vagyok vele, mert kellemesen radíroz és nagyon puha lesz a bőröm tőle. Egészen addig míg itt nem olvastam a kommenteket nem jöttem rá mire hasonlít az illata, tényleg egy picit mosópor illatú, de mindez nem is számít a hatása miatt. Biztosan többször újraveszem.

evelyne30
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

cattitude

2016. december 14.

nagyon szeretem, jó az ára, szépen radíroz. az illatával sincs problémám.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

nagyon szeretem, jó az ára, szépen radíroz. az illatával sincs problémám.

anett8820

2016. november 26.

Nekem nagyon bejött.Az illata elsőnek fura volt, olyan Dove tusfürdő illatra hajaz (azt annyira nem szeretem). Ezt simán elnézem neki, mert nagyon jó kis termék. A csomagolása is szuper. Vizes kézzel megfogtam és nem csuszik ki a kezemből, mint sok más falkon. A szemcsék benne aprók, de jól radíroz, hidratál. Tuti újravevős.

anett8820
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

Zaynab

2016. október 1.

Update:

Hagyom a négy pontot, de inkább négy és fél a termék.
Most kezdek a tubus vége felé érni, mivel nem naponta használom, de már akár naponta használnám, mert eléggé megkedveltem.
Elég szuper, hogy egy ötszáz forintos termék ilyen jó és hogy akár 2 hónapig is elég lehet.
Most tervezem, hogy legalább egy példányban újraveszem és jó, hogy nem limitált kiadás.
A bőröm megszokta, és már a karcolást sem éreztem durvának.
Eleinte csak kb. 4 naponta használtam, de néha már 2 naponta, mert szívesen nyúltam érte.
Még mindig úgy gondolom, hogy az illata és a kis karcoló gyöngyök miatt a termék szerintem felkrémesített mosópor, de ennek ellenére szívesen használom.
Kevés olyan tusfürdőm van amit nagyon megkedveltem és újravettem, de úgy tűnik, hogy ez a termék most már ezek közé tartozik.

2016. 08. 19:

Nem akarom nagyon lehúzni a terméket, mivel nekem érzékeny a bőröm, illetve még csak egyszer használtam ezt a tusolóradírt.
Korábban már megszagoltam a boltban, akkor nem tetszett, de az itt olvasott jó vélemények, illetve, hogy "kellene már egy peeling termék" elképzelés miatt aztán megvettem.

Pros:

- ár/érték arányban nagyon megéri. szerintem elég nagy a tubus, főleg, ha csak heti 1-2 alkalommal használja valaki a terméket.
- egész kevés összetevője van, tehát nem 50 hozzávalós, mint sok más tusfürdőnek.

Cons:

- én nem a Nivea-illatot éreztem, hanem konkrétan mosópor szagot. a szemcsék mérete és az illat miatt olyan érzésem volt, mintha kicsit felkrémesített mosóporral dörzsölném magam a kádban.
- a szemcsék mérete nem tudom mekkora, de azt igen, hogy engem karcoltak és bennem is felmerült, hogy talán luffával, vagy bármilyen más szivaccsal kellene használni ezt a peeling tusfürdőt.
bár nem tudom, az nem karcolna-e még jobban, de tényleg nem tudom.

Mivel a karcolás és az illat (esetleg) szubjektív és mint már írtam, az én bőröm érzékeny (általában illatmentes termékeket használok), így nem nagyon akarom lehúzni a pontszámot.
Szerintem amúgy ez jó kezdeményezés a Rossmann-tól, hogy kihoztak egy ilyen terméket.

Nem tudom újraveszem-e és lehet, hogy még update-elek a további használatok után.
Én sem terveztem a peeling tusfürdő használatát heti kettőnél többször (ahogyan valaki lentebb írta).

Zaynab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 1.

Update:

Hagyom a négy pontot, de inkább négy és fél a termék.
A bőröm megszokta, és már a karcolást sem éreztem durvának.

2016. 08. 19:

Pros:

Cons:

bár nem tudom, az nem karcolna-e még jobban, de tényleg nem tudom.

LathatatlanOzike

2016. július 24.

Teljesen elégedett vagyok vele, legalább annyira jó, mint az Avonos.
Mostantól ezt fogom venni, mert sokkal olcsóbb, és ugyanolyan puha bőrt eredményez. :)
Nagyon-nagyon sok apró szemcse van benne, ami pozitív. Így tutira mindegy egyes mm-t végig tudok radírozni a bőrömön.
Az illata olyan semmilyen, de inkább rossz, mint jó... Remélem, hogy piacra dobnak majd ők is valami fincsike illatot.

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 24.

Teljesen elégedett vagyok vele, legalább annyira jó, mint az Avonos.

VidamRt

2016. július 12.

Szivaccsal nagyon nagyon jól működik.
Puha marad a bőröd, nem szárít és nagyon kellemes az illata.:)
Ősszel újravevős:)

VidamRt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

Szivaccsal nagyon nagyon jól működik.
Puha marad a bőröd, nem szárít és nagyon kellemes az illata.:)
Ősszel újravevős:)

Katttty

2016. április 20.

Kellemes illatú, jó sok benne a szemcse és pénztárcabarát. Én luffa szivaccsal használom, szóval arról nem tudok nyilatkozni, h anélkül milyen lenne, de így jól radíroz és puhává teszi a bőrőm :)

Katttty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!