KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   181 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 181 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2013. augusztus 15.

Kiszerelés:   10 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 181 Ft

Fertőtlenítő nedves törlőkendő a mindennapi hatásos kéztisztításhoz. Gyengéden távolítja el a szennyeződéseket és a baktériumokat a bőrről úgy, hogy közben ápolja és óvja.

Ár: 181 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Banszky

2017. július 14.

Utazáshoz vettem,elég nedves,nem hagy ragacsos érzetet maga után,olcsó. Újraveszem. :)

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

lovecreams

2017. május 17.

Nagyon szeretem. Megfelelő a mérete, a nedvessége, jól tisztít, nem hagy ragadós érzetet, olcsó és finom az illata is. Igazán lehetne nagyobb kiszerelésben is!:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

Ella

2017. április 24.

Praktikus, nagyon jó szolgálatot tesz. Sajnos nincs mindenhol szappan, néha még víz sem és 3 kisgyerekkel -akik közül az egyik ujjszopizós- nagyon fontos, hogy a kéztisztítást meg tudjuk oldani. Nem drága, kis helyen is elfér.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

mokkalany

2017. február 12.

Abszolút mindennapos kellék a babatörlővel és a sminklemosó kendőjével együtt, és nemcsak a gyerek miatt, hanem magamnak is. Mindig van a táskámban és itthon is mind a háromból. Ráadásul a legkisebb tatyóban is elfér. Az ára is kedvező.

mokkalany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 12.

Bettina13

2017. február 10.

Nagyon jó illata van, és jól tisztít. A kendők viszont kicsinek tűntek, és a használata után enyhén ragacsos volt a kezem. A csomagolása hamar kinyílt, az istenért sem lehetett rendesen visszazárni, így hamar kiszáradtak a kis kendők. Jól hat, de mivel találtam jobbat, nem fogom újravenni.

Bettina13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

Szabina911213

2017. január 30.

Nagyon szeretem. Mindig nálam van ☺

Szabina911213
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Nagyon szeretem. Mindig nálam van ☺

etoc

2017. január 10.

Szerettem, úton-útfélen gyors kézmosásra volt szükségem, mindig a táskában lapult. Idővel azonban a záró felület elengedett és kiszáradtak a lapok. Használat után én is enyhén ragacsosnak éreztem a kezem. Biztos ki fogok próbálni más termékeket, de azért erről sem mondok le.

etoc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

bettina28

2016. december 17.

Én imádom! Nedvesek a kendők, fertőtlenít is mert látványosan habos lesz a kéz dörzsölésre. Az illata is jó és jól is záródik. Nem utolsó sorban pedig olcsó is. Legjobb!

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 17.

Bringa11

2016. május 3.

Finom illata van, ezért szimpatikusabb mint a folyékony kézfertőtlenítők habár abban nem vagyok biztos hogy a bacikat is épp oly hatékonyan elpusztítja. Az ára is nagyon kedvező és praktikus a csomagolás,nagyon jól zár.

Bringa11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

LathatatlanOzike

2016. április 14.

Még nem próbáltam ki a sokszor dicsért Balea törlőkendőt, nem tudom vele összehasonlítani, de ennek az ára egy kicsivel kedvezőbb.
Tetszik, hogy kicsike, finom az illata, jól zár a tasak, szépen tisztít.
Amit többször is leírtak már, hogy ragacsos érzést hagy maga után. Az első 1-2 percben én is ezt tapasztaltam, de utána teljesen beszívta a bőröm, nyoma sem volt ragacsnak.
Egész jó, de majd egyszer a Baleásat is megveszem. :)

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 14.

Tetszik, hogy kicsike, finom az illata, jól zár a tasak, szépen tisztít.
Egész jó, de majd egyszer a Baleásat is megveszem. :)

Tartósítószer.

Felületaktív anyag és tartósítószer.