KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   181 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 181 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2013. augusztus 15.

Kiszerelés:   10 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 181 Ft

Fertőtlenítő nedves törlőkendő a mindennapi hatásos kéztisztításhoz. Gyengéden távolítja el a szennyeződéseket és a baktériumokat a bőrről úgy, hogy közben ápolja és óvja.

Ár: 181 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

syrin

2018. április 7.

Valahogy nem lett kedvenc. Az illata nem a klasszikus fertőtlenítős (ez akár pozitívum is lehet valakinek) és olyan fura, bársonyos-púderes (nem szó szerint poros) érzést hagy hátra (megint, aki szereti, annak nyilván ez pozitívum). Ár/érték arányban veri a többi általam próbált fertőtlenítő kendőt.

syrin
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

detti23

2018. február 20.

Sokat elfogyasztottam már belőle. Legalábbis eddig, mert most találtam egy jobbat, amihez kezdek átpártolni. Ezzel az a bajom, hogy ha nem használom el rövidebb időn belül az egészet, akkor az utolsó 1-2 kendő az alján kiszárad annak ellenére, hogy rendesen vissza lehet zárni a csomagolást. Plusz én nem tartom kellemesnek az illatát, nekem kicsit erős.

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Hecate

2017. december 29.

Kedvező árú és a célra megfelel.

Én ha valami ilyesmi termék nem jól záródik egy kis csík celluxot használok - bár nekem JimJams kendőnél még nem volt ilyen gondom.

Hecate
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Kedvező árú és a célra megfelel.

redrick

2017. december 22.

A legnagyobb problémám vele, hogy nem gazdaságos, nálam túl hamar elfogyott, bár épp ezért nem volt ideje kiszáradni és a fedőlap is mindig megfelelően lezáródott. Egyelőre áttértem a gélre, mert nagyobb kiszerelés, de tulajdonképp nem volt rossz termék ez sem; a többihez képest olcsó, nem hagy ragacsos tapintást, az illatanyaga kellemes, megfelelő a nedvességtartalma, nem szárít.

redrick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

cskittix

2017. november 22.

Mivel tömegközlekedést használok, mindig van nálam valamilyen fertőtlenítő. Ezt a kendőt csak azért választottam, mert a folyékonnyal a telefonomat nem tudom letörölni, ez viszont ahhoz pont megfelelő. Az illata kellemes, nem volt ragacsos és elég sokáig elég lett volna, ha 2-3 használat után még visszazáródik a kis tapasz, viszont mivel ez már nem működött kiszáradt az egész.

cskittix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

senskin

2017. november 14.

Néha jól jön, de folyamatosan nem veszem.Amúgy is visszazárhatatlan.:)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Néha jól jön, de folyamatosan nem veszem.Amúgy is visszazárhatatlan.:)

Makk Zsuzsó

2017. november 14.

Must have. Mindig a táskámban van, vagy ez, vagy valami hasonló termék (pl zselé). Ha idegen helyen eszem vagy utazáskor nagyon jól jön, különösen influenzaszezonban.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Banszky

2017. július 14.

Utazáshoz vettem,elég nedves,nem hagy ragacsos érzetet maga után,olcsó. Újraveszem. :)

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

lovecreams

2017. május 17.

Nagyon szeretem. Megfelelő a mérete, a nedvessége, jól tisztít, nem hagy ragadós érzetet, olcsó és finom az illata is. Igazán lehetne nagyobb kiszerelésben is!:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

Ella

2017. április 24.

Praktikus, nagyon jó szolgálatot tesz. Sajnos nincs mindenhol szappan, néha még víz sem és 3 kisgyerekkel -akik közül az egyik ujjszopizós- nagyon fontos, hogy a kéztisztítást meg tudjuk oldani. Nem drága, kis helyen is elfér.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Tartósítószer.

Felületaktív anyag és tartósítószer.