KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jimjams

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krildy, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Enyhén habzó arclemosó gél minden bőrtípusra.

Hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket és a sminket. A benne lévő Phantenol nyugtat, az aloe vera kivonatnak köszönhetően használata után a bőr hidratált és frissességtől ragyogó lesz.

Ár: 500ft , Eladó: lorsyn
Állapot: uj, Helyszín: Budapest , fizetés: szemelyes atvetel

Pappetra99

2017. november 15.

Nekem nagy kedvencem lett ez a termék. Rendesen habzik ,épp amennyire kell. Teszi a dolgát. Tisztának érzem utána az arcom.

Pappetra99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

piperepozitív

2017. november 11.

Ahhoz képest, hogy a nevébe is beleírták, hogy habzó, hát habozhatna jobban is... Akkor is alig habzik, ha sokat dörzsölöm az arcomon.
Az állaga valami hihetetlenül lemoshatatlan nyálkás izé, elég időrabló és macerás, hogy sokat kell öblítgetni, így csak este használom.
Sok kell belőle, hamar fogy, bár ez nem baj, nem fogom újravenni.
Szerencsétlen impulzusvásárlás volt, megláttam, megtetszett, de nem érte meg nekem az árát.
Nekem nem szárította ki nagyon az arcom, igaz, én mindig rögtön hidratálok utána. A hatása igazából tetszik, sima lesz tőle a bőröm. A sminket is elég jól lehozza szerintem. A szemem sem csípi, pedig azt is konkrétan szoktam mosni vele.
Nem lenne vészes, de a habzás gyengesége, a macerás használat és a nyunyis állag miatt nem kedvenc.

piperepozitív
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Sok kell belőle, hamar fogy, bár ez nem baj, nem fogom újravenni.

szabrina000

Korcsoport: < 18
2017. október 23.

Kellemes az illata és jól tisztít, de utána muszáj hidratálni mert picit szárít. Zsíros/Kombinált bőrűeknek ajánlom. :)

szabrina000
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 23.

Regeri

2017. július 18.

Szépen tisztít, de hosszabb használat után szárította a bőröm. Mindennapos használatával felhagytam.

Regeri
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

zsokaszabo

2017. július 18.

Tökéletes gyengéd lemosó, a sminket, szennyeződéseket jól eltávolíjta, és bár tiszta érzetet hagy a bőrömön, mégsem szárítja ki azt. A termékcsalád másik két termékével jól működtek egymással.

zsokaszabo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

tani

2017. május 2.

Kifejezetten jó illatú, kellemes állagú lemosó. Nekem csak egy picit habzott, de ez így is van rendben. Maradéktalanul leszedi a sminket és a szennyeződést. Nem is tudom, mi dolga lesz a micellás vizemnek. Valószínű azonban, hogy a hidratálóból több kell majd. Akinek nagyon érzékeny bőre van, az óvatos legyen! Érdekes, "tömör" érzés volt utána az arcomon. Az árát teljesen megérte.

tani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 2.

Rencsa

2017. május 2.

Több mint egy évig használtam. Eleinte szerettem, jól eltávolította a sminket, de elkezdett borzasztóan szárítani. Most hogy 1 hónapja nem használom, a bőröm újra a régi, nem száraz, nem piros, nem húzódik. Hosszú távú használatra nem ajánlom.

Rencsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 2.

szaboniki0510

2017. április 19.

Az alapozót remekül eltávolítja az arcomról, és utána tökéletes matt bőröm lesz. Néhány órával később is csak kicsit zsírosodik a bőröm, ezt szeretem benne. Alap esetben nem szeretem az illatos dolgokat, ennek viszont kellemes illata van, így szívesen használom, valamint csak nagyon kevés kell belőle az arcra, sokáig elég. Lényegében semmi problémám sincs vele, de mégsem a tökéletes lemosó számomra, ezt elhasználgatom, de kipróbálok majd mást.

szaboniki0510
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

bova

2017. február 9.

Reggelre megvan az arctisztító rutinom, de ott egy radírozó arclemosót használok, estére pedig szerettem volna valami egyszerű tusfürdőállagú arclemosót. Múltkor nagyon akciósan láttam a boltban, gondoltam kipróbálom. Nem bántam meg. Nagyon jól megtisztítja az arcom a sminktől, utána a tonikos vattakorongon alig látható sminkmaradék. Tetszik az illata, állaga, megfelelően habzik, ára is OK. 5/5.

bova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

kati545

2017. január 29.

A szennyeződést nagyon szépen eltávolítja az arcomról. A tonikos vattapamacsomon már csak minimálisan látszik a nappal felgyülemlett kosz a lemosó használata után.
Kevés is elég belőle, mert nagyon jól habzik.
Sajnos a bőrömet húzza használat után, de a tonik, szérum és krém használata után ezt már egyáltalán nem érzem. Együttesen nagyon jól hatnak a bőrömre. Így még nem sikerült eldöntenem, hogy újra megveszem-e, de egyelőre hajlok afelé.

kati545
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Kevés is elég belőle, mert nagyon jól habzik.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.