KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jimjams

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krildy, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Enyhén habzó arclemosó gél minden bőrtípusra.

Hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket és a sminket. A benne lévő Phantenol nyugtat, az aloe vera kivonatnak köszönhetően használata után a bőr hidratált és frissességtől ragyogó lesz.

Anditattoo

2018. november 20.

Nagyon jol vegzi a dolgat. Arctisztitas utan en mindig attorlom micellas vizzel az arcom es semmi az az tenyleg semmi szennyezodes nincs a vattan 😊nagyon orulok, hogy ra talaltam

Anditattoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

beautyfanrb

2018. augusztus 20.

Matt, sima arcbőrt, tiszta érzést hagy maga után. Néha használom, ha éppen nincs más, de egyébként nem venném újra. Vannak ennél sokkal sokkal jobb lemosók szebb inci-vel.

beautyfanrb
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

lenizsu

2018. július 17.

Reggelente használom. Jó érzés a bőrömnek, nem irritálja a szemem. Nagyon szeretem azt a tiszta érzést, amit maga után hagy. Külön plusz pont számomra a diszkrét habzás.

lenizsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

Eszti22

2017. november 28.

Nekem a kedvenc mindennapos arctisztítóm lett. Valóban kevésbé habzik, de ez nem zavar, így tökéletes. Friss, puha lesz az arcom, mindig fürdés előtt kenem fel, majd hagyom pár percig az arcomon és fürdés közben távolítom el, így a legegyszerűbb. Nem szárít, nem okoz semmiféle irritációt, az illata pedig kellemes, nem zavaró.

Eszti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

Pappetra99

2017. november 15.

Nekem nagy kedvencem lett ez a termék. Rendesen habzik ,épp amennyire kell. Teszi a dolgát. Tisztának érzem utána az arcom.

Pappetra99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

piperepozitív

2017. november 11.

Ahhoz képest, hogy a nevébe is beleírták, hogy habzó, hát habozhatna jobban is... Akkor is alig habzik, ha sokat dörzsölöm az arcomon.
Az állaga valami hihetetlenül lemoshatatlan nyálkás izé, elég időrabló és macerás, hogy sokat kell öblítgetni, így csak este használom.
Sok kell belőle, hamar fogy, bár ez nem baj, nem fogom újravenni.
Szerencsétlen impulzusvásárlás volt, megláttam, megtetszett, de nem érte meg nekem az árát.
Nekem nem szárította ki nagyon az arcom, igaz, én mindig rögtön hidratálok utána. A hatása igazából tetszik, sima lesz tőle a bőröm. A sminket is elég jól lehozza szerintem. A szemem sem csípi, pedig azt is konkrétan szoktam mosni vele.
Nem lenne vészes, de a habzás gyengesége, a macerás használat és a nyunyis állag miatt nem kedvenc.

piperepozitív
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

Sok kell belőle, hamar fogy, bár ez nem baj, nem fogom újravenni.

szabrina000

Korcsoport: < 18
2017. október 23.

Kellemes az illata és jól tisztít, de utána muszáj hidratálni mert picit szárít. Zsíros/Kombinált bőrűeknek ajánlom. :)

szabrina000
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 23.

Regeri

2017. július 18.

Szépen tisztít, de hosszabb használat után szárította a bőröm. Mindennapos használatával felhagytam.

Regeri
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

zsokaszabo

2017. július 18.

Tökéletes gyengéd lemosó, a sminket, szennyeződéseket jól eltávolíjta, és bár tiszta érzetet hagy a bőrömön, mégsem szárítja ki azt. A termékcsalád másik két termékével jól működtek egymással.

zsokaszabo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

tani

2017. május 2.

Kifejezetten jó illatú, kellemes állagú lemosó. Nekem csak egy picit habzott, de ez így is van rendben. Maradéktalanul leszedi a sminket és a szennyeződést. Nem is tudom, mi dolga lesz a micellás vizemnek. Valószínű azonban, hogy a hidratálóból több kell majd. Akinek nagyon érzékeny bőre van, az óvatos legyen! Érdekes, "tömör" érzés volt utána az arcomon. Az árát teljesen megérte.

tani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.