KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kallos

Ár:   550 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. június 20.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Hajvégápoló szérum, igénybevett, töredezett hajra.

Ár: megegyezés szerint , Eladó: dalma77
Állapot: 1/3-a hiányzik, Helyszín: Bp, fizetés: személyes átvétel
Ár: 300 , Eladó: mandyy
Állapot: 1x használt, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel

Forsolya

2018. május 15.

Évek óta használom ezt a terméket a hajamra, mindig szárítás után. Két pumpányit rakok a hajamra.
Egyébként nagyon száraz, vékonyszálú hajam van és nekem jót tesz mosás, szárítás után. Lágy esésű, puha, szép fényes lesz a hajam tőle. A hajam nem zsírosodik tőle, nem tudom hogy használ e a hajvégekre, mert a hajam sohasem törik. Én elégedett vagyok ezzel a termékkel.

Forsolya
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

Tina01

2018. április 21.

Már egy ideje használom, de nem látok semmi változást.

Tina01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 21.

Már egy ideje használom, de nem látok semmi változást.

szobiiii

2018. április 13.

Használtam, de kevésbé vált be , mint a lila színű, ezt gyengébbnek éreztem.

szobiiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Használtam, de kevésbé vált be , mint a lila színű, ezt gyengébbnek éreztem.

gre05

2018. április 9.

Nagyon szeretem, vizes és száraz hajra is használom. Hamar felszívódik, viszont nincs hosszantartó hatása.

gre05
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

kuci87

2018. április 6.

Nem jó, nagyon nem jó, nem ér semmit! Szeretem a kallos termékeket, időközönként visszatérek hozzájuk, de ezt többet soha.

kuci87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

tantos.szabina

2018. február 19.

Ar-ertek aranyban tokeletes. Szoke hajvegeimre kenem, en szeretem az illatat. Hajmosas utan mindig bekenem, neha pedig vasalas utan is akar naponta, akkor ugylatom hogy megszunteti a faradtsagot es aztmondjak hogy fodrasz illatu leszek tole 😃 Nemtudom, hogy hasznal e vagy sem hosszutavon..egyenlore keresgelek tovabb a piacon.

tantos.szabina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

Linuxo

2018. február 14.

Nem lett a kedvenc ez sem. Az Avon hajvégápoló szérumában megleltem a tökéletest, nem is értem miért kísérletezgettem ezzel... A csomagolása egyenesen gagyi érzetet kelt, a kupakja gyorsan meg is adta magát. Az illata amúgy kellemes. Tudásra is olyan kis közepes.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Csucsi08

2018. február 6.

Nem rossz! Nem folyik szanaszét, egész sűrű olajka. Kicsit furi illata van, olyan "régi" :D Egy időben mondjuk én 3 féle hajvégápolót is használok felváltva, csábít az újdonság. De meg vagyon ezzel is elégedve. Azonban azt hiszem nem fogom újravenni. A HeliaD-s fincsibb!

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Kremrajongo

2018. február 5.

Nagyon szeretem, ár-érték arányban teljesen jó, nagyon száraz a hajam vége, csodákat tesz vele. :)

Kremrajongo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

study0912

Korcsoport: < 18
2017. december 28.

Nagyon széppé teszi a hajamat, kevés is elég belőle. Én az Avontól használom mellé a kétfázisú hajspray-t, szuper páros.<3

study0912
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 28.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol