KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Klorane

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. április 11.

Kiszerelés:   50 ml és 150 ml
Kategória:   Samponok

Díjnyertes szárazsampon zabkivonattal

Frissenmosott kinézetűvé teszi a hajat, és tartást ad neki.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

e.m.e.s.e

2016. december 26.

Mikor anno szárazsampon után kutattam neten, a Klorane tűnt az egyik legkedveltebbnek a külföldi oldalakon, így az "oat" és a kifejezetten zsíros hajra való "nettle" változatot is megrendeltem. Mivel maximálisan elégedett vagyok a Klorane termékével, nem keresgéltem tovább, nem próbáltam ki más márkákat. Egyetlen nappal szoktam kitolni a hajmosást, erre a célra tökéletesen bevált. (Ilyenkor lófarokba kötve vagy kontyba tűzve viselem a hajamat.) Az utóbbi időben jelentősen megugrott az ára Iparfümérián (jelenleg Notino), de ennek ellenére bármikor újravásárolom.

e.m.e.s.e
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

szonia

2015. november 8.

Minden abszolút rendben volt ezzel a száraz samponnal, egy dolgot kivéve, ami azért az árát figyelemben véve nem elhanyagolható. Bár sosem fújtam a hajamra egy rakatot belőle, nekem csak pár használatot bírt egy flakon.

szonia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

babyface

2015. január 29.

nagyon vártam hogy végre kipróbálhassam már úgy voltam vele, hogy megkérem egy müncheni ismerősömet hozzon nekem egy flakonnal, mikor is megláttam, hogy végre itthon is hozzáférhetek iparfumerián :) nagyon ritka, hogy hajmosás utáni 2. napon is kibontva hagyom a hajam elsősorban az lett volna a célja, hogy ezt lehetővé tegye. :D de sajnos számomra nagy csalódás, mert én ugyanolyan semmilyennek látom a hajam tőle... :( egyáltalán nem is dúsított semmi extra. lehet legközelebb megpróbálkozom a csalános verzióval, de az ára visszatartó tényező...

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

_ca_

2014. október 9.

Tökéletesen bevált, bár egy-egy napnál többet nem szoktam hajmosás előtt "menteni" szárazsamponnal. A hajamnak egészen jó tartása lesz tőle, úgy érzem, hogy viszonylag kíméletes a fejbőrömhöz, ki lehet nyom nélkül fésülni, kellemes az illata, szóval vészhelyzet esetére mindenkinek csak ajánlani tudom.

_ca_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 9.

claudia.nyilas

2014. július 11.

A leges-legjobb, amit valaha próbáltam! Nekem tényleg megéri az árát. Egy hátránya van, hogy nehezen lehet beszerezni. Illetve, ha külföldön jár az ember, ott megveheti.

claudia.nyilas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

2014. május 26.

Sajnálom, hogy belerondítok itt a csupa ötcsillagos véleménysorozatba, de nekem nem vált be annyira. Semmivel sem tud többet az én hajamon, mint a Lee Stafford (amiből most a színezettet használom, világos barna hajra). Sőt, utóbbinál inkább érzem azt, hogy ad némi plusz tartást a hajnak, ráadásul a Klorane-ból ugyanahhoz a frissen mosott hatás eléréséhez jóval többet kell fújkálni, és még így is azt érzem, hogy nem tökéletes a hatás. A LS 2600 forint a Müllerben, én 20%-os akció idején szoktam venni belőle 2 vagy 3 flakont, az fél évig tuti kitart nálam. A Klorane 3000 plusz posta, szóval végülis a gyakorlatban a Klorane-ért kétszer annyit fizettem ki mint a LS-ért. Amit mondjuk nem bánnék, ha túlteljesítené azt, de egyáltalán nem teszi. Biztos nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

zitici

2014. május 15.

Tényleg nagyon jó termék, és a dúsítás is igaz. Kár, hogy nem lehet itthon kapni!

zitici
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

Ametiszt

2014. április 18.

Nagyon jó termék, hatásos, diszkért az illata, dúsít. Legközelebb ki akarom próbálni majd a "nyomogatós" változatát, de egyébként ezzel is tökéletesen elégedett vagyok!

Ametiszt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

Josie

2014. január 5.

Tényleg működik. Nagyon nagyon jó. A lányok már előttem minden előnyös tulajdonságát leírták. Szuperjó a haj a használata után, csudijól megemeli a hajtövet, olyan mintha frissen mosott és jól beszárított lenne a haj. Remek termék!

Josie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

annama

2013. november 14.

Ez a legjobb, amit valaha próbáltam. De jó, tényleg lehet kapni itthon?

annama
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 14.

Ez a legjobb, amit valaha próbáltam. De jó, tényleg lehet kapni itthon?

Hidratálók: Cyclomethicone