KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vattacukor1990, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

A száraz haj nem elég táplált, ezért durva, fakó és élettelen. Kényeztesse most haját 6 virág olajával, melyek táplálják a hajat anélkül, hogy elnehezítenék. A haj látványa megváltozik a gyökerektől a hajvégekig: lágy, könnyű és fényes lesz.

MissSejla

2018. december 9.

Nagyon olajos lett tőle a hajam, főleg a hajtöveknél. Jó tartást ad arra az egy napra amég nemkell megmosni, de nem éri meg...

MissSejla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

evelin389

2018. december 6.

Nagyon jó az illata, és a vékony szálú hajamat úgy érzem valamelyest rendbe szedi. Szeretem használni.

evelin389
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Lorna

2018. december 6.

Mindig volt valami problémám amíg ezt használtam. Vagy túl gyorsan zsírosodott a hajam, vagy fakó, fénytelen gubanc volt. Zavart az is, hogy nagyon gyorsan fogyott, szinte elfolyt a kezeim között. Nem hiszem, hogy újraveszem. Az illata se jött be nekem.

Lorna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Reddiamond

2018. november 24.

A virág- olajos hajápolóján felbuzdulva jól bevásároltam ebből... Bárcsak ne tettem volna. Első hajmosás után közvetlenül még kellemesen csalódtam, mert erősebbnek tűnt a hajam...de a harmadik napon nagyon zsírossá vált az egész hajam. A második mosásnál szimpla tusfürdővel fele-fele arányban tettem a fejemre...de még így is zsírosabb volt a hajam a szokásosnál. Harmadjára a tusfürdővel a hajtöveket mostam meg, míg ebből csak a hajtövektől min. 10 cm-el fentebbtől kezdtem el rátenni a hajamra. (hosszú hajam van, amit mindig úgy mosok meg, hogy előre hajolok a kádba). Ez utóbbi verzió eredményével meg vagyok elégedve. Azért sima tusfürdőt használok mellé, mivel abból nyáron sikerült potom összegért hozzájutnom..s így van pár flakonnal.. A megkezdett flakont mindenképp elhasználom...a többit még meglátom..bár lehet kézmosónak használom el, mert más egyéb nagyon szárítja a kezem. Csak ezért kap 3-ast, egyébként rosszabbat adnék.

Reddiamond
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

nikolkeri07

2018. november 17.

Évek óta ezt használom samponként! Isteni az illata és nagyon selymes lesz tőle a hajam!!

nikolkeri07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

ajozan

2018. november 11.

Nagyon nagy reményekkel vettem száraz hajamra, első pár használat után javult is a helyzet az illata pedig tetszett. Utána sajnos csak tovább száritotta es ki is szalkasitotta a hajam, csalodott vagyok.

ajozan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

Colette221

2018. november 7.

Töröltem az előző véleményem ezzel kapcsolatban. Miután mindenhonnan elkapkodták a kókuszos verzióját, ezt kellett megvennem. Mennyire rosszul tettem. Már hajmosás után is láttam, hogy zsírosabb fényű a hajam, nem volt olyan tiszta. Hagyott egy zsíros réteget a hajamon. Akárhogyan próbáltam kimosni, ilyen lett. Soha többé nem veszem meg. Azoknak talán jó lehet, akiknek extra száraz a fejbőre és a haja. Amennyire szeretem a kókuszos verzióját, annyira utálom ezt...

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

Egi

2018. október 27.

Jaj nagyon jó ez a sampon! A hajam könnyű és lágy lett tőle, még dúsabb is mint eddig! Megemeli a hajam és úgy is marad 2 napig... Sajnos zsírosítja a hajat.utána

Egi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Lailany

2018. október 19.

Az első pár mosás után WOW érzés volt, azóta semmi... csak zsíros a fejem tőle mint az állat.

Lailany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

moszatka8

2018. október 7.

Ár-érték arányban megfelelő.

moszatka8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Ár-érték arányban megfelelő.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Xylose, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.