KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Koriander-, kókusz- és szójaolajat tartalmazó tápláló sampon gyenge, sérült hajra. Nem tartalmaz szilikont, parabént és színezéket.

annus88

2017. augusztus 8.

Régóta szemeztem vele, az ára rettentett vissza mindig a megvásárlásától, de az itteni vélemények alapján úgy döntöttem kipróbálom. Szőkített kissé száraz hajamra első használat után nagyon pozitívan hatott. Könnyebben fésülhetővé és puhává varázsolta. A pumpás fej által könnyen adagolható és az illata sem annyira vészes. Balzsammal együtt használva nálam bevált. Végre nem kell harcolnom a fésűvel :)

annus88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

sophia1110

2017. augusztus 7.

Kicsit féltem ettől a sampontól, mert pár vélemény szerint szárítja a hajat. De szerencsére eddig nem tapasztaltam semmi ilyesmit. Igaz gazdagon balzsamozok utána. Az illata nekem egy kicsit erős, annak ellenére, hogy szeretem a gyógynövényes termékek illatát, itt mégis nehezebben viselem.
De a pumpás megoldás nekem nagyon bejön, kényelmes így használni. Nem zsírosodik tőle a hajam gyorsabban, sőt, simán kitart 2-3 napig. Ennél tovább kizárt, hogy bármelyik samponnal kibírná a hajam zsírosodás nélkül, így ezzel az eredménnyel nagyon meg vagyok elégedve.
Az ára kicsit húzós, de a mennyiség is több a megszokottnál, illetve valamennyire természetes a sampon, szóval ezért sem vonok le csillagot.
Barátok lettünk ezzel a samponnal :)

sophia1110
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Barátok lettünk ezzel a samponnal :)

Villango

2017. augusztus 3.

Előirat :)
Aki mostanában próbálkozik a szilikonmentes samponok használatával több évnyi szilikonozás után: legyetek kitartóak, mert nagyon megéri!!
Olvasom mindenhol hogy szilikonozás után "csalódás" a szilikonmentes sampon, de higgyétek el hogy ahogy a műanyag lejön a hajatokról, és a hatóanyagok be tudnak épülni a hajszálba, egészséges gyönyörű hajkoronátok lesz.

Másfélszer annyiba kerül mint az új kedvencem a L'oreal Planta Clear samponom, de szerintem nem tud többet.
Amúgy mind a kettő szuperjó. :)
Az illata nagyon tetszik, és nagyon tetszik az adagolós kiszerelés is. A hajam pedig pihe-puha tőle.
A csomagolás design-ja csodaszép, nagyon elegáns hatása van, a sampon állaga pedig épp jó, és simán lehet hígítani is.

Már úton van hozzám érdeklődésem legújabb tárgya, a Kérastase Aura Botanica-ja, amiben nemhogy szilikon, de szulfát sincs. Irdatlan drága volt, sokat várok el tőle. Na majd értékelem úgyis itt.
Amúgy nagyon örülök hogy végre - a professzionális samponokat leszámítva, mert azok már rég -egyre többen száműzik a szilikont a samponokból.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Előirat :)

Amúgy mind a kettő szuperjó. :)

ihavenotime4this

2017. július 31.

Imádom, 10/10. Az illata fenomenális, dominál a koriander, összességében friss, gyógynövényes illat. A hajam több évnyi eszetlen hajfestés (szőkéből rögtön fekete, majd ismét szőke és társai..) miatt erősen károsodott lett, és volt pár tincs a hajamban, ami iszonyat gubancossá vált minden hajmosás után, művészet volt kifésülni, töredezett és nyúlott, mikor fésültem. Igen, nyúlott. Nos ez a sampon több mint holmi felfrissülés egy meleg nyári napon. Rendkívül jól tisztít, és a balzsammal együtt használva már-már gyerekjáték a hajam kifésülése, minőségjavulást is érzek, valamint mérséklődött a hajhullásom. Az alap, hogy finom, puha és selymes utána a hajam. Egyszerűen imádom és ajánlom.

ihavenotime4this
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

nusysan

2017. július 31.

Pár hete használom, így azt hiszem már sokat nem fog változni róla a véleményem. A csomagolása tényleg klassz, ahogy az előttem lévőek is mondták. Nem egy rossz sampon szerintem, én semmi negatív dolgot nem tapasztaltam, de körülbelül semmi pozitívat sem. Ki akartam próbálni egy szilikonmentes sampont, mert úgy vettem észre, hogy az amúgy is hosszú egyenes hajamat még jobban lelapítják. Az biztos ebből a tapasztalatomból, hogy ebbe az irányba kutakodok tovább, mert "kócosabb" lett a hajam tőle (viszont a puhasága megmaradt), ami nálam pozitívum, mert túl csúszós volt eddig. Az illata nekem tetszik, olyan frissítő és nem tolakodó. Az árát viszont nem éri meg. Sokat vártam tőle, de nem az igazi. Elhasználom, de nem veszem újra.

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Buttercupcosplay

2017. július 10.

Kedvenc samponom! Nyugtatja a fejbőrt, felfrissít, tisztít és a gyógynövényes illatot is nagyon szeretem!

Buttercupcosplay
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

unicorncat

2017. július 4.

Lassacskán egy hónapja használom a balzsammal együtt véve. A hajam sosem volt hálásabb! Az illatát egyszerűen imádom! (Végre nem valami parfümös pacsuli illatú sampon) Erősebb, egészségesebb és fényesebb a hajam <3

unicorncat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

mujerconfused

2017. július 3.

Szuper vele hajat mosni, imádom a illatát, friss- gyógynövényes és a hajam is szép utána, nekem nem szárított.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

vica85

2017. július 2.

Be kell vallja, én imádom az illatát. :D Szerencsémre sokáig megmarad a hajamon is; de a lényeg, hogy a hajam is szereti. Mondjuk én balzsam nélkül sosem használtam, így nem érzem, hogy szárítana. Az állaga kellemes, nem túl híg, könnyen habzik, de nem túlzóan.
A flakon szerintem is nagyon praktikus, az ára viszont tényleg akcióban elviselhető.

vica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

enikorz

2017. június 19.

Ahogy megláttam a boltok polcain tudtam, hogy ki kell próbálnom. Az árát kicsit sokalltam, de szerettem volna végre egy normális sampont találni. Sajnos nagyon nem vállt be.. rettenetesen szárította a hajam, gyorsabban zsírosodott és nagyon nehezen tudtam kifésülni belőle a gubancokat. Ja és az illata sem valami kellemes.

enikorz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.