KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Koriander-, kókusz- és szójaolajat tartalmazó tápláló sampon gyenge, sérült hajra. Nem tartalmaz szilikont, parabént és színezéket.

Ár: 1700ft , Eladó: DebreczeniReka
Állapot: 1-szer próbált, 3 pupálásnyi hiányzik belőle, Helyszín: Szeged, Békéscsaba és vonzáskörzete, fizetés: Fizetés banki utalással, vagy személyes átvétellel, vagy postai úton is lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli

ritcsi88

2018. július 5.

Gyógynövény illatú, aki nem szereti zavaró lehet. Hajuhullás ellen vettem és már az első használatkor is tapasztaltam a pozitív hatást, hajmosás közben is kevessebb szál hullott ki. Nagyon előnyös a pumpás fej, könnyű a használata. Nagy kiszerelése miatt utazásra nem túl alkalmas, de azt a néhány napot kihúzom helyettesítő termékkel. Balzsamot érdemes használni mellé, anélkül nehezen fésülhető a haj.

ritcsi88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 5.

Collien

2018. június 29.

Nekem bejött ez a sampon. Nekem puhává tette a hajam, és mindig megkérdezik, hogy fodrásznál voltam-e hajmosás után, ami szerintem elég nagy bók. Az illata is tök jó, bár én szeretem a gyógynövény illatokat. Újraveszem!

Collien
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

chrsss

2018. június 13.

Nagyon szeretem az illatát, és azt, hogy tényleg erősíti a hajat. Az itteni vélemények alapján vettem meg, és valóban jó kis cucc, azonban balzsam, vagy pakolás nélkül nem érdemes vele próbálkozni, mert esélytelen kibontani a hosszú hajat, egy picit szárít és gubancol. Balzsam használatával azonban ez teljesen kikerülhető. A kiszerelése is nagyon praktikus, és sokáig elég. Az egyetlen hibája, hogy balzsam nélkül használhatatlan, de mivel azt általában használok, biztosan újra fogom venni.

chrsss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 13.

BlindedByLipstick

2018. június 10.

Akciós most a Rossmannban, így könnyebben csábultam el, és vettem meg a balzsammal együtt. Ma használtam először, és általában nem szoktam rögtön véleményezni, de eddig nagyon elégedett vagyok vele. Balzsam nélkül nem ajánlom senkinek, mert gubancolja a hajat, de az, hogy hajmosás után láthatóan kevesebb hajszál maradt a fésűn, már 5*-ot érdemel nálam. Kellemes az illata, én nem érzem gyógynövényesnek, olyan, mint egy jobb férfi tusfürdő/borotvahab, de ez engem cseppet sem zavar, használtam már férfiparfümöt is, csak azért, mert tetszett a ruhámon. Nem viszket a fejbőröm a használata után, dúsabbnak tűnik a hajam, és ez a pumpás kiszerelés is nagyon praktikus (a kezeimet eléggé meggyötörte az ízületi problémám, egy keményebb műanyagból készült hengeres tubus már komoly kihívást okoz, sajnos). Remélem, hogy jó hatással lesz a hajamra, nagyon szeretném, ha ennél a samponnál tudnék megállapodni. :) A flakon végén jövök egy frissítéssel.

UP: Oké, kicsit korábban jöttem írni, mint a flakon vége, de hiába használom heti 2-3 alkalommal, 3-5 pumpálással, nem nagyon akar fogyni belőle. Még a felénél sem járok, pedig más samponokkal már régen túl is lennék rajta. A hajamat dúsítja, sapka nélkül még harmadnap is van tartása, és nem vállalhatatlanul zsíros a hajam. Szárítja kicsit a hajat, és a balzsamja szerintem gyenge hozzá, abból keresnem kell egy másikat, de egyébként semmi panaszom nem lehet rá. Az őrült december-januári hajnövekedést is neki tulajdonítom, és a sok babahajat is. Csak így tovább, kedves samponom! :D

UP2: Decemberben vettem, heti 2-3x használattal, 3-5 pumpálással mostanra, március végére elértem... A FELÉT a flakonnak. A szárító hatását én ki tudom küszöbölni úgy, hogy öblítéskor langyos-hűvös vizet használok a meleg helyett; őszintén, még a fejbőrömnek is jobban esik a hűvösebb víz. A hajam észrevehetően gyorsabban nő, a februári itthoni hajvágás óta mostanra majdnem visszanőtt a teljes hossz. Ha ez valaha is elfogy, szerintem újra fogom venni, akár teljes áron is, mert hónapokig elég, nem úgy, mint más drogériás samponok.

UP3: Május közepéig használtam, majdnem 6 hónapig, és a flakon alján még mindig van bő egy ujjnyi sampon, de már nem tudok trükközni a víz hőmérsékletével öblítéskor, vagy pakolásokkal és balzsamokkal, kegyetlenül kiszárította a fejbőrömet és a hajvégeket. Nem volt itthon a szokásos mandulás samponom, amit a henna lemosásához szoktam használni, így ehhez nyúltam: hú, hát életemben nem hibáztam még ekkorát. A lemosás után még nem volt semmi baj, de másnap már a sírás kerülgetett, annyira viszketett tőle a fejbőröm. Szép volt, jó volt, de nem fogom újravenni. Az egyetlen pozitívuma a samponnak, hogy nagyon sokáig elég még hosszú hajra, heti 3x hajmosás mellett is.

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Csillagporocska

2018. június 5.

Fancy a design és nagyon praktikus a pumpás kiszerelés. Kellemesen frissít, rendesen habzik, de teljesen olyan, mint egy átlagos sampon. Idővel egészen megkedveltem az illatát, de nagyon erősen van parfümözve, és a hajam is hamar zsírosodik tőle, plusz gubancolódik is. Balzsamjával együtt azért nem rossz, megküzd a dauerolt, szőkített végű hajam ápolásával.
400 ml, március óta használom (váltva egy TBS samponnal, de az az egyetemi városban van, én meg otthon tanulok, most is :DDD, szóval most csak ezt használom), még van benne bőven, gazdaságos.

Csillagporocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

amja

2018. május 24.

Nekem nem vált be, nagyon gubancos lesz tőle a hajam, és jóval több balzsamra van szükségem utána, mint más samponokkal. Egyéb hajápolókkal együtt nincs vele gond, de ennyi pénzért sokkal rosszabb a hatása, mint más samponoknak. Ami viszont pozitívum (bár én most pont nem örülök neki), hogy sokáig kitart. A pumpás kiszerelés is nagyon tetszik.

amja
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

bessie

2018. május 5.

1. Első használat utáni tapasztalat: jóval kevesebb sampon kellett, mint amúgy alapból használok. Sampon áttetsző, gyógynövényes illattal. Számomra nem zavaró, használtam már erősebbet. Hajon könnyen oszlik. Mosás közben enyhén éreztem, hogy néhol szárazabb a hajam, néhol gubancolást éreztem. Festett vörös hajam van, és öblítésnél erősen elszíneződött a víz (ergo a festék színét is eltávolítja bizonyos mennyiségben). Ez amúgy azért érdekes, mert 2 hónapos a hajszínem, és más samponnál már nem színeződött a víz. (Talán ez is azt mutatja mennyire "erős" a sampon. Mosás után tettem rá egy Elséve pakolást. Száradás után nem tapasztaltam semmilyen gubancolást, cserébe kaptam egy fényes, szépen csillogó hajat.

bessie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 5.

shatzy

2018. április 25.

OK. Jól teljesít, jól habzik, nem irritál, és hosszan tartó frissességet ad. Viszonyítva egy sima samponhoz. Az illata nem marad meg zavaróan.

shatzy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

poisonvert

2018. április 17.

Az itt olvasott vélemények alapján kedvet kaptam hozzá és a balzsamához, főleg a parabén és szilikonmentessége fogott meg.
Az illata nagyon megfogott, tényleg érezni benne a koriandert. A hajam alapvetően zsírosodásra hajlamos, így kétnaponta mosok hajat. Az első hónapban a sampon segített kitolni a hajmosást egy nappal későbbre, azonban egy hónap után a hajam hozzászokott és elvesztette ezt a képességét.
Meg vagyok vele elégedve, de újra nem venném, mivel semmilyen extra “élményt” nem nyújt a többi samponhoz képest.

poisonvert
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

koirankeksii

2018. április 15.

Valójában féltem ismét besétálni a Loreál csapdába (több arcápolóval és tisztítóval, hajfestékkel befürödtem már), de gondoltam adok egy esélyt. A sampont vettem meg először, és azt kell mondjam, ilyen tiszta és szép, fényes a hajam még sose volt! Nem tudom elmagyarázni, de kicsit olyan lett a tapintása mint a gyerekek hajának és ez inkább a hajam tetején érvényes ahol érte a sampon, ahol nem, ott olyan mint szokott lenni a hajam (kissé el van törve). Hatalmas csalódás pozitív értelemben. Most másodjára is ugyanezt produkálta, persze később még updatelek. Időközben beszereztem még hozzá a szérumot, balzsamot és a levendulás balzsamot is. Ami egyedül kissé művivé teszi a dolgot annak ellénére, hogy a termékcsalád önmagát természetesnek reklámozza, az a nagyon erős illat (sajnálom hogy van benne parfüm)
Nekem nem szárítja a hajam végét (minden alkalommal balzsamozok amúgy is), akinek szárítja az a haja végét is besamponozza? Mert én soha, csak a fejbőrt és a többi részre elég annyi ami a habból lefolyik, így nem is szárítja.

koirankeksii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.