KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Koriander-, kókusz- és szójaolajat tartalmazó tápláló sampon gyenge, sérült hajra. Nem tartalmaz szilikont, parabént és színezéket.

Ár: 1600 , Eladó: dodra
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Orsolya13

2017. október 16.

Nagy reményeim voltak és meg is nyertem itt egy nyereményjátékon, de sajnos eddig nem igazán tetszik, de folyamatosan próbálgatom, szóval nem írom még le. Festett hajam van és azt tényleg nem nagyon ápolja, én is ugyanazt a szárító hatást érzem, mint az előttem szólók és balzsam nélkül nem is tudom használni. Valamint a végeredmény sem rózsás, mert lapos és nehéz lesz tőle a hajam és sajnos ettől is enyhén viszket a fejbőröm, bár sajnos más samponoktól is. Ezek után nem venném meg magamtól, de még azért használni fogom egy párszor és visszajövök újra pontozni.

Orsolya13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Agnes004

2017. október 14.

Nagyon tetszik a flakon adagolója és a nagy kiszerelése de az illatával nem vagyok kibékülve. Számomra férfias, csalános-mentás illatra emlékeztet de hajszárítás után szerencsére mérséklődik. Állagra szerintem sűrűbb mint a hagyományosabb samponok. Egy biztos: zsíros hajra nagyon jó lehet, de az én szőke hajamat szétszárította, úgy néztem ki a hajmosás után mint egy szénakazal. Félve kentem fel a hajmaszkot mi sül ki ebből de a végül puha, selymes hajam lett. Elhasználom, de csak felváltva a hagyományos samponommal.

UPDATE: Le kell pontoznom, nagyon törik tőle a hajam :(

Agnes004
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

UPDATE: Le kell pontoznom, nagyon törik tőle a hajam :(

rekathenew

2017. október 13.

Nos, nem egy csodaszer sajnos, pedig a márkától jobb minőséget vártam volna.
Senki ne várja, hogy csak a sampontól pihe-puha lesz a haja, mert nem. (valószínűleg mivel szilikonmentes) Ilyen nyikorgós-száraz állagot kell várni tőle öblítés után. Valami balzsamot vagy pakolás ajánlott használni utána.
Nekem az illatával nagyobb bajom nincsen, igaz elég erős természetes gyógynövény illata van, de nekem abszolút kellemes.

rekathenew
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

Nos, nem egy csodaszer sajnos, pedig a márkától jobb minőséget vártam volna.

Betti92

2017. október 13.

Én is itt a krémmánián nyertem tesztelésre. Nekem sajnos nagyon nem vált be. Olyan szinten kiszárította a hajam a pakolás használatával együtt is, hogy alig bírtam kifésülni. Az egész hajam állaga olyan fura lett és el is nehezítette. Reménykedtem hogy nagyon be fog válni, de nekem ez egy nagy csalódás :/

Betti92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Lovemakeup

2017. október 10.

A sampont a pakolással együtt használom, ha pedig elfogynak, akkor írok majd róluk részletesebben. Eddig nem vagyok vele maradéktalanul elégedett, igaz, hogy nagyon tisztának érzem a hajam a mosás után, viszont viszket a fejbőröm tőle és hamarabb is zsírosodik a hajam, ami nem tudom, hogy magától a terméktől van-e vagy a szilikonmentesség okozza. A kiszerelését nagyon praktikusnak találom, az illatával sincs problémám és egész jól habzik.
Egyenlőre 4 csillagot adok, aztán meglátjuk. :)

Update: Nagyon nem válik be ez a sampon, most már egyre jobban viszket a fejem tőle.

Lovemakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Egyenlőre 4 csillagot adok, aztán meglátjuk. :)

cigarettamacska

2017. október 10.

UP1: Nos három használaton vagyok túl. Sajnos le kell vonnom egy csillagot,mert nagyon gyorsan bezsírosodik tőle a hajam.:(
Ma használtam először így a hajerősítő hatásról még nem igazán tudok mit mondani. Az illata valóban nagyon erős, nekem hajszárítás után sem múlt el, de engem egyáltalán nem zavar. Tetszik ez a pumpás megoldás, mert így nem tud megzúdulni a flakonból a sampon. Elsőre annyira nem habzott fel, másodjára viszont már annál inkább. Nem lett tőle "csikorgós" a hajam, ami kicsit megijesztett, mert azt hittem zsíros maradt a fejbőröm,de szerencsére nem így lett. Hajpakolás nélkül szerintem egészen biztosan szárítana, de a hajpakolásával együtt szép selymes lett a hajam. Későbbiekben még frissítek.

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

wiki116

2017. október 10.

Hajpakolás mellé kaptam még pluszba.
Eddig egyszer használtam a hajpakolással együtt. Nem szárította ki a hajam, szárazon könnyed érzésű a hajam, úgy érzem a tisztító hatása is jó. A gyógynövényes illata nekem nagyon tetszik, főleg hogy sokáig is érződik a hajamon. A pumpás kiszerelése nagyon praktikus, és a csomagolása is plusz pont, nagyon szép :) Eddig semmi extra, kíváncsi leszek a továbbiakban. Később még frissítek

wiki116
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

Hajpakolás mellé kaptam még pluszba.

Edina92

2017. október 3.

Már lassan elhasználtam az egész flakont, így már tudok róla érdemi véleményt mondani. Először is, tetszik a csomagolása, tök jó a pumpás kiszerelés, mert nekem a tubusok tetején ha ott marad egy kis sampon akkor mindig odazselésedik és azt nem szeretem. Maga a design is tetszik, tényleg azt sugározza, hogy olyan terméket használunk ami természetes összetevőkből áll(hat), naturalitás jelenik meg rajta. Na de maga a termék az már nem győzött meg ennyire. Azért ezt a típust választottam mert ugyan nem túl vékony szálú a hajam de azt gondoltam ez a normál hajra pont ugyan olyan jó. Maga az "anyag" finom illatú, kellően habzik is mosás közben, viszont lehet csak nekem de annyira iszonyatosan szárít, hogy azt már rögtön öblítés után a vizes hajon is érezni. Ha pedig ezt a sampont egy tényleg gyenge és sérülékenyebb hajjal rendelkező használja plusz még szárítja és töri, akkor végül is nemhogy segít de még ront is a helyzeten. Én megvettem mellé a hozzá tartozó pipettás ápolót amivel pont ugyan az a probléma mint a samponnal, egyszerűen szárít....

Edina92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

turquoise_pianist

2017. október 1.

Itt, Krémmánián nyertem egy hajpakolással egyetemben, a sampont viszont már használtam nyáron is, és nagy kedvencem. A csomagolás nagyon tetszik, azt is szeretem, hogy pumpás, illetve hogy lecsavarható a teteje. Az illata valószínűleg megosztó lehet, mert kifejezetten gyógynövényes, és a koriander is intenzív, viszont száradás után az én hajamban már szinte egyáltalán nem érezhető. Ami számomra a legnagyobb pozitívum, hogy korábban a mosás utáni második napon már szárazsamponoztam, de amióta ezt használom, ez az egy nappal kitolódott, mindezt pedig úgy éri el, hogy nem szárítja és irritálja a fejbőrömet, vagy a hajamat, és nem is korpásodom tőle. A hajam általános állapotán nem változtatott, viszont úgy vettem észre, hogy kevésbé gubancolódik, és könnyebben kezelhető, de nem merek megesküdni rá, hogy ez csak a sampon műve. Mivel 400 ml, ezért az ára sem vészes a mennyiséghez képest, de viszonylag gyakran van rá 20-25%-os akció, vagy valamilyen kupon a drogériákban.

turquoise_pianist
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Gyevocska

2017. október 1.

Akkor gonoszkodom egy kicsit. A flakonja nagyon szép. Túlságosan is, legalább is a beltartalomhoz képest. A L'oréalhoz képest. Azt üzeni, mintha a sampon egy hihetetlen tisztaságú, gyógynövényes csodaszer lenne; üvege a régi, patinás patikai üvegeket juttatja eszembe. Nekem a L'orealról inkább a csili-vili-high-tech, mint a természetes, urambocsá' botanikus kifejezés jut eszembe. (Leginkább állatkísérletei miatt.)
Maga a sampon illatánál fogva ígéretes. S hiába kaptam szülinapomra (mondván, én a természetes cuccokat használok. Na, ez egy csöppet sem az.), passzoltam egy barátnőmnek. Neki igencsak vékonyszálú a haja, eléggé töredezett is. Még az első pár mosás után úgy tűnt, jó lesz ez a cucc, de sajna a 3. héttől már ugyanolyan, sőt rosszabb állapotba került a feje. Iszonyatosan megtört a haja, kiszáradt a fejbőre. Ez utóbbit sikerült jól el is vakarnia, úgy hogy most pihen a polcon ez a remekmű.
Egy csillag jár a L'oreálnak a próbálkozásért, hogy próbálnak természetesebb cuccokat kikeverni. Hát, ez most nem sikerült.

Gyevocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.