KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Koriander-, kókusz- és szójaolajat tartalmazó tápláló sampon gyenge, sérült hajra. Nem tartalmaz szilikont, parabént és színezéket.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

PiciBia

2018. február 12.

Hosszú idők óta ez az első sampon, amiről úgy gondolom, hogy újra befektetek rá. Nagyon gazdaságos a csomagolás, elsőre ugyan drágának tűnik, de 400 ml-t kapunk, amit pumpával egyszerűen lehet adagolni. Jól habzik, isteni az illata, nagyon tisztának érzem utána a hajam. Alig zsírosodik utána a hajam, nem nehezíti el a vékony szálú hajamat sem. Látványosan megszépítette a hajamat, sokkal egészségesebb amióta hazsnálom.

PiciBia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Lovemakeup

(!)
2018. február 8.

A sampont a pakolással együtt használom, ha pedig elfogynak, akkor írok majd róluk részletesebben. Eddig nem vagyok vele maradéktalanul elégedett, igaz, hogy nagyon tisztának érzem a hajam a mosás után, viszont viszket a fejbőröm tőle és hamarabb is zsírosodik a hajam, ami nem tudom, hogy magától a terméktől van-e vagy a szilikonmentesség okozza. A kiszerelését nagyon praktikusnak találom, az illatával sincs problémám és egész jól habzik.
Egyenlőre 4 csillagot adok, aztán meglátjuk. :)

Update: Nagyon nem válik be ez a sampon, most már egyre jobban viszket a fejem tőle.
Update2: Egy másik samponnal keverve használtam el, sajnos nekem nem vált be annyira.

Lovemakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Egyenlőre 4 csillagot adok, aztán meglátjuk. :)

Lillie

2018. február 6.

Most fogyott el, ami azért meglepő mert agusztusban vettem. Szóval simán kitartott 6 hónapig pedig mindig kétszer samponozok. Nagyon szeretem az illatát és a kivitelezése megér 100 csillagot ez a nyomkodós kiszerelés hatalmas ötlet. A hajamra csupa jó hatással volt. A teljes termékcsaládot használom, tudom, hogy borsos az ára de nagyon megéri. Szebb lett a hajam és ezt sokan észreveszik :)

Lillie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Stella9

2018. február 6.

Szuper. Ősszel nagyon durván (és indokolatlanul) hullott a hajam, akármit csináltam, nem maradt abba. Hajmosáskor rengeteg haj volt a szűrőben, a sírás kerülgetett... Kaptam kölcsön családtagtól egy ilyen sampont, már első mosáskor alig (!!!!) jött ki hajam, a hullás pedig teljesen abbamaradt! Azóta magamnak is vettem és ezentúl is csak ilyet fogok. :) Érdemes mellé valamilyen balzsamot hasznáni, de csak a végekre.

Stella9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

BlindedByLipstick

2018. február 1.

Akciós most a Rossmannban, így könnyebben csábultam el, és vettem meg a balzsammal együtt. Ma használtam először, és általában nem szoktam rögtön véleményezni, de eddig nagyon elégedett vagyok vele. Balzsam nélkül nem ajánlom senkinek, mert gubancolja a hajat, de az, hogy hajmosás után láthatóan kevesebb hajszál maradt a fésűn, már 5*-ot érdemel nálam. Kellemes az illata, én nem érzem gyógynövényesnek, olyan, mint egy jobb férfi tusfürdő/borotvahab, de ez engem cseppet sem zavar, használtam már férfiparfümöt is, csak azért, mert tetszett a ruhámon. Nem viszket a fejbőröm a használata után, dúsabbnak tűnik a hajam, és ez a pumpás kiszerelés is nagyon praktikus (a kezeimet eléggé meggyötörte az ízületi problémám, egy keményebb műanyagból készült hengeres tubus már komoly kihívást okoz, sajnos). Remélem, hogy jó hatással lesz a hajamra, nagyon szeretném, ha ennél a samponnál tudnék megállapodni. :) A flakon végén jövök egy frissítéssel.
UP: Oké, kicsit korábban jöttem írni, mint a flakon vége, de hiába használom heti 2-3 alkalommal, 3-5 pumpálással, nem nagyon akar fogyni belőle. Még a felénél sem járok, pedig más samponokkal már régen túl is lennék rajta. A hajamat dúsítja, sapka nélkül még harmadnap is van tartása, és nem vállalhatatlanul zsíros a hajam. Szárítja kicsit a hajat, és a balzsamja szerintem gyenge hozzá, abból keresnem kell egy másikat, de egyébként semmi panaszom nem lehet rá. Az őrült december-januári hajnövekedést is neki tulajdonítom, és a sok babahajat is. Csak így tovább, kedves samponom! :D

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

linda799

2018. január 31.

Szóval egy hónapi használat után mondok véleményt. A sampon átlátszó, gyógynövény illatú, és nekem borzasztóan zsírosítja a hajam, amit érdekes módon a festett hajra való változata nem tett. Igaz amikor azt használtam eléggé hullott a hajam, most nem hullik de már másnap borzasztóan zsíros. Na most jön a dilemma hajhullás vagy zsírosodás? Nem lesz a kedvencem, sőt azt hiszem ezt nem is tudom majd elhasználni, pedig bíztam benne. Drága, már úgy értem a minőségéhez képest. Valamiért mindig belesétálok a L’Oréal csapdájába😁

linda799
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 31.

Nena

2018. január 29.

Terhesség után iszonyúan hullott a hajam, ezt a hormonális problémát nyilván egy sampon sem tudja kezelni. Amikor viszont elkezdtek nőni a babahajak, gondoltam rásegítek ezzel a samponnal. Az biztos, hogy nőnek tömegesen és gyorsan, de nem tudom, mennyire ennek tudható be. A hajam tiszta és illatos marad tőle, viszont szárít eléggé, balzsam nélkül nem is használom. Az adagolója nekem nagyon tetszik, mostantól csak ilyen kiszerelést fogok venni, az biztos. Ha elfogy, egy kíméletesebb/kevésbé szárító típust fogok használni, de akár kúra-szerűen beválhat később is.

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

xmsziszi

2018. január 8.

Nem használom régóta, kb. 1 hónapja, de 2-3 naponta mosok hajat. Az első pár alkalommal meg voltam vele elégedve, jó puha volt a hajam és szépen ki is lehetett fésülni. Most viszont már borzasztóan csomósodik tőle a hajam és eléggé szárít is. Egyébként az illatával nekem nincs bajom, sőt tetszik is :)
Hajhullást nálam elég jól lecsökkentette, de biztosan nem veszem újra, mert mint írtam, borzasztóan szárít. Először szántam rá magam egy drágább samponra,. Csalódás :((

xmsziszi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

fdorottya

2018. január 4.

Szeretnék leszokni a szilikonos samponokról és balzsamokról, sajnos eddig nem nagyon sikerült, mindig vissza kell térnem hozzájuk. Az Yves Rocher samponja és balzsamjától egy nagy száraz gubanc lett a hajam. Az Alverde sampon és balzsamjától is megvolt a gubancolódás, és még törni is kezdett a hajam. Most erre esett a választásom. Drága, nagyon drága sampon (nekem legalábbis). Az illata olyan, mintha fűszerkertben lennék, de meg lehet szokni. Hatásáról annyit, hogy nem vettem eddig észre semmilyen pozitív hatást. Szárít, nagyon szárít! Az én hajam nagyon gubancolódik, hajmosás után nagyon nehezen tudom kifésülni. Eddig egy sampon és balzsam sem oldotta meg ezt a gondomat. Neki sem sikerült. A pumpás kiszerelés nagyon tetszik. Nagyon sok kell belőle, hogy rendes habot képezzen és megtudjam mosni a hajam rendesen vele. Még adok neki időt. Remélem barátok leszünk.

Up: Nagyon nem lettünk barátok! Iszonyatosan szárít. Nem tudom kifésülni a hajam.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Tuende

2018. január 2.

Lehet, hogy az összetevői jók, de nagyon kiszárította és nehezen fésülhetővé tette a hajam. Nem venném újra.

Tuende
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.