KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4950 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gretitaaa, Módosítva: 2017. június 4.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Csodálatos arany fátyollal borítja be a testet és a hajat miközben mélyreható táplálást biztosít. Koncentrált olajjal gazdagított, csillámokat tartalmazó professzionális univerzális olaj. Fényes hatást biztosít a testnek, és lenyűgözően gyönyörűvé varázsolja a hajat. Szezám- és mandulaolaj koncentrált formulája ásványi csillogással kiegészítve. A szezámolaj E-vitaminban és ásványi anyagokban gazdag, és ezek a hatóanyagok tökéletes ápolást és táplálást biztosítanak mind a bőrnek, mind a hajnak. áratlan nyugtató hatásai mellett óvja a hajat az UV-sugárzás káros hatásaitól. A mandulaolaj Fvitaminban gazdag, puha tapintást és rugalmasságot biztosít a bőrnek és a hajnak egyaránt.

Ár: 3500Ft , Eladó: Gyöngyi90
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Angera

2017. augusztus 6.

Hajmosás után, nedves hajra kenem. Nekem az oroszlánsörényböl csinál puha babahajat :D
Igaz, professionális Loreal samponnal használom.

Angera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Igaz, professionális Loreal samponnal használom.

ViviN

2017. augusztus 3.

Hogy lehet az ,hogy ennek a terméknek CSAK 3 csillag jutott???? Én maximálisan azt kaptam amit vártam, gyönyörű aranyló csillámok a barna bőrön, tökéletes olajos ápolás, intenzív édes illat, mi kell még? Nagyon szeretem nem csak a bőrömön a hajamon is használom, bár akkor nagyon kell figyelni a mennyiségre mert zsíros hatást kelt gyorsan, bár szerintem ez a legtöbb olajos hajápolónál így van. Nekem egy rossz szavam sincs! 5-ös

ViviN
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

laracroft

2017. január 2.

Sajnos nekem nem vált be. Az illata szerintem finom, bár valóban túl erős, túlharsogja még a parfümömet is. A csillámai nagyon tetszenek, meg vagyok veszve mindenért, ami ragyogó hatást kelt a hajon. Kivéve ezért, az olaj része ugyanis számomra használhatatlan. Ragacsos, zsíros, összetapaszt és zsírosnak is láttat. Olyan, mintha étolajjal kentem volna be a hajam. Kipróbáltam, hajat kellett mosnom utána. Kipróbáltam még óvatosabban, úgy is csúnya. Próbáltam a kezembe fújni és úgy felvinni a hajamra, de még úgy se jó. Se száraz, se nedves hajon nem működik, nagyon zsíros hatást kelt.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

AlexandraIri

2016. november 2.

Vegyes érzelmeim vannak.. Nagyon vigyázom a hajamra, hosszú és egészséges. Mindig használok rá hajolajat, jelenleg őt próbálgatom. Nekem nagyon bejönne, nem zsírosítja a hajamat, nagyon szép, hidratált lesz utána :) Viszont amivel nem vagyok kibékülve, az pont az a kis plusz, ami benne van, a csillámok.. Nagyon szép a hajamon, de a kabátokon, felsőkön már annyira nem.. Tiszta csillám lett mindenem :D emiatt -1 csillag, de ezen a kellemetlenségen kívül szerintem szuper termék, én szeretem használni.

AlexandraIri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Sheila

2016. augusztus 1.

Szerintem eszméletlenül jó az illata! (egy az egyben Guerlain Insolence - szerintem) De a hajamat borzasztóan zsírosítja, pedig valójában arra vettem eredetileg...:-( Próbáltam száraz hajra, nedves hajra, de sehogy se jó. Ezért csak 3*, pedig nagyon szeretném szeretni.
Ha van vkinek ötlete hogy hajra hogyan működik, akkor ossza meg velem.

Sheila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Ha van vkinek ötlete hogy hajra hogyan működik, akkor ossza meg velem.

vivuss87

2016. július 5.

A Mythc család néhány tagját ismerem, és kedvelem is. Ezért vettem meg ezt a csillámos csodát. Csodaszép az üvege, és ahogy a csillámok kavarognak benne, az leírhatatlan. Persze ha valaki ilyen csillámfüggő mint én. Ha nem használjuk, akkor leülnek a csillik az aljára, de sebaj, a kis golyó segítségünkre siet a felrázásban, amit az üvegbe tettek. Bőrre fújva szárazolajként működik, kellemes csillogást hagyva maga után. Nekem a hajamat borzasztóan zsírosította, na oda soha többet. És ez az illat?? SZAG... valami borzalom. Nem értem miért kell elrontani egy ilyen terméket, egy ilyen erőteljes és megosztó virág illattal (gondolom a magnólia) Ugyan ez a bajom a TBS bronze olajjal. El nem bírom viselni magamon. A hagyományos illat bőven elég lett volna. Így a lábszáramra fújom indulás előtt, hogy minél messzebb legyen az orromtól, de még ígyis néha meg meg csap az a szag... Szóval nekem totál csalódás. Nem tudom elképzelni, hogy nyáron , mert nyilván akkor csillog főleg az ember (jó én nem, én mindig szeretek,de általában) ki akar ilyen fullasztó szagú lenni??

vivuss87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

ebria

2015. december 17.

A fodrászom szokta ezt használni befejező lépésként :) Az ápoló hatásról nem tudok nyilatkozni de az biztos, hogy isteni illata van és irizálóan ragyog.

ebria
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.