KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzellGreta, Módosítva: 2017. április 1.

Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Gyengéd. Átalakító. Tökéletesen tiszta. A L’Oréal Paris bőrszakértői megalkottak egy felturbózott, tiszta  agyag maszkot eldugult pórusokra, az eukaliptus erejével, hogy megtisztítsa és mattá tegye a bőrt csupán 10 perc alatt. A friss és gyengéd eukaliptus bőrápoló formula egy SPA szerű nyugtató és frissítő élményt nyújt, míg az erős tiszta agyag mélyre hatol, hogy eltávolítsa a szennyeződéseket és kidugaszolja a pórusokat. A Purify & Mattify Pure-Clay Mask kezeli a fénylő és olajos bőrt, tisztítja, mattá teszi és frissíti. A bőr azonnal tisztábbnak és egészségesebbnek tűnik. A pórusok feszesebbek és kevésbé láthatóak lesznek, anélkül, hogy kiszáradnának.

Ár: 2000 , Eladó: dodra
Állapot: új, bontatlan csomagolás, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Babooca

2017. október 8.

A fekete maszkhoz képest ez nekem semmit nem nyújt. Kicsit simább a bőrképem és ennyi. Biztosan nem veszem újra, sajnos nagyon drága. A fekete a favorit továbbra is.

Babooca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Blackxentric

2017. szeptember 20.

Első használat után láthatóan kisebbek lettek a mitesszereim és tisztább volt a bőröm, illata kellemes. Nekem nagyon tetszik ez a pakolás, azóta rendszeresen használom és imádja a bőröm.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Karmilla

2017. augusztus 29.

Nekem egész jól bevált, ragyákat és a pirosságot szépen lehúzza, kicsit mattít is. Nem azonnal hat, de hosszútávon rendbe teszi a bőrt.
negatívum hogy kicsit szárítja a bőrt, kell mellé egy jó hidratáló.

Karmilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

negatívum hogy kicsit szárítja a bőrt, kell mellé egy jó hidratáló.

Handi0820

2017. augusztus 26.

Nekem alapvetően bevált, igaz, szerencsére a bőröm nem problémás. Nagyjából 3 naponta használom, megnyugtatja a bőröm, és puhává válik tőle. Néha felbukkannak gyulladt pattanások a T vonalamon, ezeket nagyon jól megnyugtatja, segít, hogy mihamarabb eltűnjenek. Szerencsére sikerült olcsóbban beszereznem, hogy kipróbáljam, így nekem megérte az árát, de tény, hogy a teljes árán azért jobb maszkok is elérhetőek.

Handi0820
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 26.

foxgirl

2017. augusztus 22.

Nem szeretem túl vastagon az arcomra kenni a pakolásokat, így nekem jóval több alkalomra elegendő, mint a megadott 10. Az illata kellemes, állaga könnyen kenhető. Használata után nagyon puha, kellemes tapintású marad az arcom. A mattító hatás nálam sem jelentkezett sajnos és a pórusaimat sem tisztította ki. Lehet, hogy legközelebb egy másikat fogok kipróbálni.

foxgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Redlips

2017. augusztus 20.

Hatásos termék, de csodát azért nem tesz. A tisztító maszk nekem jobban bevált, pedig lenne mit mattítania a terméknek. Sajnos, ebbe is nagyon sok parfümöt tettek bele, mint más L'oreal termékbe. Azért 4 csillagot megérdemel, szép sima lesz utána a bőröm és egy kicsit segít a mattításban is. Újra nem fogom venni.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

nemethanna196

2017. augusztus 17.

Vacilláltam, hogy a fekete maszkot, vagy ezt a változatot szerezzem be, de mivel jelenleg a bőröm szinte üvölt egy kis plusz tisztításért és mattosításért, így ez lett a befutó.
Először is, meg kell jegyeznem, hogy a termék állaga nagyon nagyon jó. Annak ellenére, hogy maga a maszk tömény, könnyen és jól eldolgozható. Egyszerre csak keveset szoktam belőle használni, viszonylag vékony rétegben viszem fel, hogy gyorsan megkössön, és így az eltávolítása is meglepően könnyű lesz.
A felvitel után egyből feszülni kezd és húzza a bőrt, ezért csak 5-6 percig szoktam hatni hagyni, ez idő alatt istenien frissít, hűsít és megnyugtat. Miután lemosom, a bőröm valóban mattabbnak és egységesebbnek, ezáltal pedig egészségesebben tűnik. Ellenben szerintem a tisztító funkciója minimális, illetve hosszútávú jó hatása sem nagyon van, legalábbis én nem tapasztaltam hatalmas változást. Valamint szárít is picit, tehát a hidratálás elhagyhatatlan.
Az viszont még a javára szól, hogy semmilyen irritációt nem okozott, ellentét az eddig kipróbál pakolások és maszkok nagy részével, melyek kikezdték az arcom.
Összességében elmondható róla, hogy jó termék, de messze nem csodaszer, semmi extrát nem nyújt. Annak ajánlom, aki egy kis otthoni wellness élményre vágyik, ahhoz teljesen megfelel. A DM-es applikáción keresztül kedvezményesen szereztem be, így nem volt pénzkidobás, de teljes árat nem fizetnék érte.

nemethanna196
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

FloraFeher

2017. augusztus 10.

Nekem összességében bevált! Nyugtatja az arcom,és tényleg szépen mattít anélkül,hogy kiszárítaná a bőröm. Nem is kell sok belőle. A pórusaimat ugyan nem húzza annyira össze mint ígéri ezért csak 4 csillag.

FloraFeher
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Cicc1234

2017. augusztus 2.

Minek bele az a sok parfüm? :(
Hatásától többet vártam, tisztábbnak érzem a bőröm használat után, de pórusaimmal nem sok mindent kezdett, nem is nagyon mattított.

Cicc1234
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Minek bele az a sok parfüm? :(

Abbie182

2017. augusztus 2.

A mattító hatáson kívül semmit nem tapasztaltam ezzel a termékkel, pedig a fekete nagyon bevált ebből a családból, többször is újravettem. Ezt elhasználom majd, de nem hozta amit reméltem tőle.

Abbie182
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.