KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzellGreta, Módosítva: 2017. április 1.

Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999

Gyengéd. Átalakító. Tökéletesen tiszta. A L’Oréal Paris bőrszakértői megalkottak egy felturbózott, tiszta  agyag maszkot eldugult pórusokra, az eukaliptus erejével, hogy megtisztítsa és mattá tegye a bőrt csupán 10 perc alatt. A friss és gyengéd eukaliptus bőrápoló formula egy SPA szerű nyugtató és frissítő élményt nyújt, míg az erős tiszta agyag mélyre hatol, hogy eltávolítsa a szennyeződéseket és kidugaszolja a pórusokat. A Purify & Mattify Pure-Clay Mask kezeli a fénylő és olajos bőrt, tisztítja, mattá teszi és frissíti. A bőr azonnal tisztábbnak és egészségesebbnek tűnik. A pórusok feszesebbek és kevésbé láthatóak lesznek, anélkül, hogy kiszáradnának.

Ár: 2999, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
L'Oreal Paris Pure-Clay maszkok - bontatlanok
Ár: 2000 Ft / db , Eladó: Timmon
Állapot: Új, bontatlan, fóliás termékek, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta
Ár: 900 , Eladó: virko01
Állapot: 3-szor használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en, igény esetén postázhatok is

Dius1991

2018. július 11.

Nekem is nagyon bevált ez a pakolás. Szépen tisztít, a zsírosodást visszafogja, kellemes az illata, könnyű a lemosása. A teljes árát sokallom érte, de Glamour, illetve Joy napokon 50%-os kuponnal megéri.

Dius1991
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

ilovemakeups

2018. július 3.

IMÁDOM! Joy napokon 50%-os kedvezménnyel vettem meg a dm-ben és ez egy csoda arcpakolás! A bőrömet szépen kisimítja,és nem csípi (mert sajnos sok arcmaszk és pakolás nagyon csípi a bőrömet) azt nem mondom,hogy a legolcsóbb arcpakolás de sokáig elég szóval szerintem megéri az árát

ilovemakeups
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

TimyeK

2018. június 19.

Tényleg sokkal könnyedebb, mint a fekete. A fekete verzíó nagyon szépen felszívja a zsírt a bőrről, napokig matt hatást elérve. Ám ez nekem mégis jobban tetszik, mert nem szárítja ki a bőröm, szépen tisztítja, nyugtatja és puhítja.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Ales

2018. június 11.

Ebből a feketét használtam, amit nagyon szerettem, gondoltam kipróbálom ezt a verziót is. Sokkal könnyedebb, mint a fekete, kevésbé sűrű. Talán az előzőt jobban kedveltem, de ez sem rossz. :)

Ales
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

reka15

2018. május 23.

Még Joy napon sikerült megvenni, igen jó áron. Azóta használom hetente többször is. Elég zsíros bőröm van, de én úgy érzem nekem mindenképpen használ.
Nálam újravevős lesz!:)

reka15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Nálam újravevős lesz!:)

FodorPapBarbara

2018. május 15.

Heti egyszer használom, utána frissebb kevésbé zsíros a bőröm tőle. Nekem nem húzza a bőröm ecsettel nagyon szépen simán feltudom vinni.

FodorPapBarbara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

featherflying5

2018. április 28.

A fekete társával ellentétben ez tényleg tisztít, kevés is elég, de úgy tényleg kevés, tehát annyi mint egy jó hidratáló krémből.

featherflying5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Ppet

2018. április 24.

Nem vittem túlzásba a használatát, heti rendszerességgel, neha az is elfelejtődött. Sima a borom a használata utan, de a feketével összehasonlítva érdekes, jobban húz, nehezebb eldolgozni is. Olyan, mintha ez a krem testesebb lenne. Az illata jo, nem zavaró, de azon kívül, hogy selymes a borom, a miteszerekkel csodát nem tesz, egyszerűen az igazán zsirosabb részt szep simava teszi.
Sajnos nem nekem való ez miatt, ettol fuggetlenul elbasznalom, csak nem ott, ahol valóban problémás a borom. Hagyom, hogy a homlokomat es arcomat matton tartsa hetente egyszer.

Ppet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

Tincs

2018. február 16.

Hetente egyszer használom, szerintem jó. A mitesszereket az orromon nagyon szépen helyreteszi, valahogy az egész arcom egészségesebbnek tűnik tőle. Egy napig... Ezért csak 4 csillag

Tincs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

anitaanett

2018. február 14.

Ritkábban használom, mint a másik L'oreal arcmaszkot, az egész arcomat nem szoktam vele bekenni csak a T vonalat. Az ígért hatást el lehet vele érni és szintén nagyon sokáig elég! Ár-érték arányban nagyon megéri.

anitaanett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.