KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzellGreta, Módosítva: 2017. április 1.

Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999

Gyengéd. Átalakító. Tökéletesen tiszta. A L’Oréal Paris bőrszakértői megalkottak egy felturbózott, tiszta  agyag maszkot eldugult pórusokra, az eukaliptus erejével, hogy megtisztítsa és mattá tegye a bőrt csupán 10 perc alatt. A friss és gyengéd eukaliptus bőrápoló formula egy SPA szerű nyugtató és frissítő élményt nyújt, míg az erős tiszta agyag mélyre hatol, hogy eltávolítsa a szennyeződéseket és kidugaszolja a pórusokat. A Purify & Mattify Pure-Clay Mask kezeli a fénylő és olajos bőrt, tisztítja, mattá teszi és frissíti. A bőr azonnal tisztábbnak és egészségesebbnek tűnik. A pórusok feszesebbek és kevésbé láthatóak lesznek, anélkül, hogy kiszáradnának.

Ár: 2999, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 , Eladó: dodra
Állapot: új, bontatlan csomagolás, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

pont

2018. január 7.

a fekete változata jobban bejött, ezt ahhoz képest nem érzem elég hatékonynak. plusz ami nagyon idegesít benne, hogy hiába mosom le alaposn, kékes(!) réteget hagy a bőrömön, ami annyira nem feltűnő nem úgy kell elképzelni, hogy kék az egész fejem, de mikor áttörlöm pl. micellás vízzel az arcom, akkor rendesen kék lesz a vatta és elég sokáig kell törölgetni, hogy eltűnjön. nem gondolnám, hogy jó dolog egy réteg kék festékkel a bőrömön tartósabban ellenni (még ha nem is látszik, de attól még OTT VAN), szóval újra le kell mosni (lemosó + micellás, mert ragaszkodó), de ugye a használata előtt már eleve megtisztítottam az arcom.. szóval nekem ez az arctisztítás + maszk + újra arctisztítás (nem csak langyos vízzel!) egyáltalán nem jön be. amúgyse értem, minek kellett színezékkel telenyomni.
mérges vagyok rá és ezt a fajtát tuti nem veszem újra.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

mérges vagyok rá és ezt a fajtát tuti nem veszem újra.

pertlp

2017. december 18.

Tapasztalatom szerint közvetlenül használat után lemattítja a bőrt, de utána még gyorsabban zsírosodik vissza.

pertlp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 18.

dorinakemeny

2017. december 4.

A fekete után vettem meg ezt, mert 50%-os kuponom volt hozzá a dm-ben. Annyiban különbözik a feketétől, hogy folyékonyabb, és az illata is más (én érzem rajta az eukaliptusz illatot) talán egy picit jobban tisztítja a pórusokat. Felváltva használom a feketével, vagy egyiket az arcom egyik felére másikat a másik oldalra. Ecsettel könnyebb a felvitel. Könnyen lejön meleg vízzel, és puha és selymes bőrt hagy maga után. Én meg szoktam várni amíg teljesen megszárad. :) jó cucc ha egyszer elfogy biztos újra veszem

dorinakemeny
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

Hoaithu

2017. november 19.

A 3clay masz kozul nekem ez valt be. Kellemes illata van es konnyen felviheto az arcra. Lemosas utan az arcom puha es matt. Szerencsere a dm-ben par havonta van 50%os kupon ezert akkor szoktam megvenni :)

Hoaithu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Leander

2017. november 14.

Jó kis maszk, szépen frissít mattít, tisztít. Jó kiegészítóje a mindennapi körültekintő bőrápolásnak. Különbséget nem éreztem közte és a fekete verzió között, számomra nagyjából ugyanazt a hatást nyújtották, még az illatuk is nagyon hasonló. Irritációt nem tapasztaltam, használata egyszerű és nagyon sokáig elég.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Anyezz

2017. november 5.

Tetszik az illata és az állaga, de átadtam tesómnak, sajnos az érzékeny bőrömet irritálta. 1-2 percnél tovább nem mertem fent hagyni, úgy csípett.

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Messy2214

2017. november 1.

Nem rossz. Tisztítja valamennyire ez is az arcot,talán kevésbé mint a fekete társa. Ebből csak egy kis változat van meg és valószínűleg nem veszem meg a nagyot. Elhasználgatom és végülis jó,de a fekete jobb úgyhogy annál maradok.

Messy2214
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

anidek

2017. november 1.

A fekete testvérével használom felváltva ezt a maszkot. Nálam tartja, amit ígér, szépen mattít, sokkal tisztabbnak érzem a használata után a bőrőmet. Talán kicsit még jobban is szeretem, mint a szeneset. Az illata engem nem zavar, tény, hogy erős. Sokszor akciós, 50%os kuponnal pedig kifejezetten megéri az árát.

anidek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

doreszka94

2017. október 27.

Mind a három maszkot próbáltam. Kellemesen hűsít, tisztítja is az arcomat. Szépen mattít, viszont nem szárítja ki a bőrömet és puha lesz a használata után. Összességében szeretem használni, de nincs olyan jó, mint a fekete változata.

doreszka94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

dorottyagera

2017. október 26.

Sajnos nagyot csalódtam ebben a termékben.
A hatása nulla,drága, nehezen jön le és kellemetlen az illata :(

dorottyagera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Sajnos nagyot csalódtam ebben a termékben.
A hatása nulla,drága, nehezen jön le és kellemetlen az illata :(

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.