KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikolettagy, Módosítva: 2015. május 15.

Kiszerelés:   8,4 ml
Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Magas toleranciájú formula az erősebb és hosszabb szempillákértSzempillaerősítő polimerrel gazdagítva, a szempillák lágyítása és formázása érdekében.

Hipoallergén, illatanyag-mentes.

Ár: 3000 , Eladó: megamelon
Állapot: 1* próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm,

kerepetra

2017. június 7.

Nekem ez egy csoda! Pár éve kezdődött, hogy minden szemsminktől és lemosótól begyullad a szemem, rosszabb esetben árpa is megjelenik rajta. Ez az egy spirál, amit elvisel a szemem. Negatívuma viszont, hogy 5-6 óra után lepereg, ha nem figyelek, pandamacis lesz a kinézetem. De nekem még így is megéri.

kerepetra
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

glassgie

2017. május 25.

Elsősorban az itteni nagyon pozitív vélemények miatt vettem meg az őszi glamour napokon, de csalódás lett. Potyog, maszatolódik, semmi különös kis termék, sokáig kísérleteztem de már felhagytam vele.

glassgie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

CKNYL

2017. március 24.

Érzékeny a szemem, szinte minden szempillaspiráltól patakokban folyik a könnyem, ezért vásároltam meg reménykedve ezt a terméket.
Nekem nem volt könnyű szépen felvinni és ragacsosnak is tűnt, de szép hosszú pillákat csinált és a szememet sem irritálta, így elsőre nagyon boldog voltam. Sajnos azonban pár óra múlva nekem is kezdett lejönni, és amikor a tükörbe néztem, olyan voltam, mint akinek benyomtak egyet. Ez 2 hónapja volt, azóta nem mertem használni. Azért egy-két alkalmat még adok neki, majd jobban figyelek a monoklikra:-).

CKNYL
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 24.

Hanna83

2017. február 19.

Rettenetes ez a termék. Rengeteg festéket vesz fel, maszatolódik, elkenődik, összeragasztja a pillákat. Óriási pénzkidobás volt megvenni..

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Izabel

2017. február 14.

A képzeletbeli szempillaspirál-kívánságlistámon már régóta dobogós helyezett volt, és most végre elérkezett a mi időnk. Nagyon szeretem a La Roche-Posay termékeket (most épp a Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluidot használom), így bíztam benne, hogy ezzel a kis csodával is jóban leszünk. Nekem nagyon bevált! A letisztult csomagolás, a könnyű kezelhetőség, a csodameseszép (de szolid!) végeredmény mind-mind szerethetővé teszi a terméket. A kefe optimális mennyiségű festéket vesz/visz fel, nem nehezíti el a pilláimat - pillekönnyű és mégis látványos eredményt lehet elérni. Arról nem is beszélve, hogy nagyon tartós (lemosni mégis könnyű!). Ez az a szempillaspirál, amit életében egyszer minden nőnek ki kell próbálnia :)

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Kodi

2017. január 28.

Most ez komoly, egy hypoallergén szempillaspirál irritálja a szemem? Engem, aki szinte 100-ból egy esetben allergiás drogériás spirálra, nem akarom elhinni. A keféje pedig egész ígéretesnek tűnt. Akinek bevált, annak van egy eladó vadiúj példányom...

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

nveronina

2017. január 25.

Elkezdett a szemem könnyezni, ezért váltottam erre a szempillaspirálra. Nagyon jó vele dolgozni, nem csinál nagy pillákat, de hétköznapra tökéletes.

nveronina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

kodorina

2017. január 15.

Korábban nagyon jó tapasztalatom volt egy másik La Roche-Posay szempillaspirállal, a szemeim nagyon érzékenyek, kifejezetten ezért választottam ezúttal is ezt a márkát, de eddig hatalmas csalódás. Nem csak nehéz úgy feltenni, hogy ne legyen csomós és ne kenődjön el, de bármilyen jól is sikerül reggel a fenti művelet, pár óra múlva irritálni kezdi a szemem és darabokban leválik, így estére garantált a pandamaci hatás. Így sajnos 1,5 hónap kísérletezés után kénytelen vagyok másik szempillaspirál után nézni.

kodorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

kisvirci

2016. szeptember 19.

Szerintem ez egy nagyon jó kis szempillaspirál. Szép fekete, egész nap bírja (ami valljuk be ritka...), szépen szétválasztja a pillákat és tényleg nagyon szereti az érzékeny szemem. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Illatra van egy ilyen "pipitéres" érzete, de nekem még az is nagyon tetszik.

kisvirci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

vik24

2016. június 5.

Érzékeny szemre, kontaktlencsét viselőknek jó kis spirál, bár "műszempillát" ne várjunk tőle.

vik24
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 5.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Steareth-20 ti I eu 2 1

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Tartósítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.