KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Labello

Ár:   849 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Виктория, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   16,7 g
Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Csábító kókusz illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Ár: 650 Ft , Eladó: Lizett
Állapot: Bontatlan csomagolás (fóliás), Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, más település esetén banki átutalás után postázom

udntknowwwhoiam

2018. július 1.

Akkor szoktam használni, amikor már annyira rossz állapotban van a szám,hogy legszívesebben egy kiló ajakápolót felkennék. Ilyen szempontból jó ez a kiszerelés,mert könnyen és gyorsan sok terméket tudok a számra tenni,de még így sem hidratál annyira,hogy mindennap használjam, plusz utcán vagy bárhol katasztrófa lenne a felvitele és a tégely sem zár rendesen szóval nem szívesen dobnám bele a táskámba... Finom az illata meg minden, drágának se mondanám ahhoz képest mennyi terméket kapunk, de többet nem hiszem,hogy megveszem,ha egyáltalán valaha elfog fogyni...

udntknowwwhoiam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Aprile

2018. május 20.

Ajándékba kaptam a tesómtól, mert imádom a kókuszos termékeket. Ennek is nagyon finom kis illata van, jól is hidratál, szépen terül az ajkakon, selymes érzést nyújt és nem ragad. Bár cuki ez a fém tégelyes megoldás, és tetszik is, a gyakorlatban nem higiénikus, és körülményes a használata.

Aprile
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

kottazur

2018. április 23.

nekem bejött, hidratál és finom az illata, viszont nem annyira kókuszos hogy le is nyalogassam a számról. a tégely picit béna, főleg hosszabb körmök mellé, de amúgy rendben van teljesen, és 500 forintot bőven megér.

kottazur
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Lina14

2018. április 2.

szeretem, főleg sminkelés elejéb felrakni, mer nem túl zsíros/waxos, nyugodtan rakhatok fölé bármilyen szájsminket
de ha este akarok egy kicsit több hidratálást, akkor lehet rétegezni, de amúgy nem kell belőle sok egyszerre
egyedül a csomagolása egy kicsit necces, ugyanis mindig ugye bele kell nyúlji, viszont a másik oldalról kiválóan alkalmas táskába bedobni, mert tartós és strapabíró a csomagolás

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

nxctn

2018. március 16.

Először a málnás változatot szereztem be, aztán ezt. Teljes mértékben elégedett vagyok vele, nagyon kellemes az illata, nagyon jól hidratál és nagyon sokáig elég. A vanilliás,és az áfonyás verziót is beszereztem már,mindnek isteni az illata,csak ajánlani tudom az egész termékcsaládot. :)

nxctn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

Szabcsyka

2018. március 5.

Már egy ideje használom. Szerintem sokkal tovább tart, mint a "tekerős" társai. Jó az illata, és megfelelően hidratálja az ajkaimat. Egyetlen problémám az, hogy nehéz szétszedni - ami annyiból jó, hogy nem esik szét a zsebemben - , de talán jobb lenne valami másabb megoldás rá, mert így könnyebben leejti az ember.:)

Szabcsyka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Bonzee

2018. március 4.

Igazi röhögős ajakápoló. Én akkor röhögök, amikor felpattintom a tégelyt és beszívom ezt a fergeteges kókuszillatot, az utca népe meg akkor vidámodik fel, amikor azt látják, hogy belecsücsörítek a dobozkába, és jobbra-balra elforgatom, azután meg mindenféle majomarcokat vágok, hogy kézi rásegítés nélkül eldolgozzam a cuccot az ajkaimon. Kreativitást igénylő, vidám darab, az egyszer biztos - de a hidratáló képessége meglehetősen sok kívánnivalót hagy maga után.

Bonzee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

Pocok96

2018. március 1.

Finom az illata, nekem csak a kiszerelésével vannak problémáim. Ha épp megyek valahova akkor nem épp higénikus belenyúlni a tégelybe. :/

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 1.

Rebuska

2018. január 31.

Én tavaly vettem meg az elso tegelyt, miutan a sógornomnél lattam. Rá egy hetre kaptam tole is sz. most ketto van, ami kb egy életre elég lessz. :D Páromnak adtam a másikat, alandoan az auto utasa. 1 éve használjuk, de nem igazan akar fogyni. Most télen brutál ki van szaradva az ajkam, ezert mostr kb orankent kenem de igysem fogy. Prevecio-ra okes, de a meglevo repedezettséggel nem igazan tud mit kezdeni. Éppen azon gondolkodom hogy mi mast kellene vennem ami helyre rakná az ajkamat. Ettol nekem valahogy a Neutrogenas jobbban be vált. (azt sajnos el hagytam vagy el lopták, utobbi realisabb)

Rebuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

Valeria27

2018. január 31.

Nagyon szeretem. Az illata nagyon tetszik. Kellemes, nem zsíros állagú.

Valeria27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Nagyon szeretem. Az illata nagyon tetszik. Kellemes, nem zsíros állagú.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside