KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Labello

Ár:   849 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Виктория, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   16,7 g
Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Csábító kókusz illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Ár: 500 , Eladó: nicolekitti
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest 13. Kerület, fizetés: Csak személyes átvétel a Váci úton
Ár: 600 Ft , Eladó: Lizett
Állapot: Bontatlan csomagolás , Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten (Határ úton) személyes átvétel, más település esetén banki átutalás után postázom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vivi92

2018. január 13.

Eredetileg a gyerekeknek vettem, mert a másik verziót 2 perc alatt kitekerik és szétnyomják. Megfázáshoz kellett nózira. Itthon én is használom náthásan és jól hidratál. Nagyon jó az illata is. A tégely szerintem is csak otthoni használatra jó. Én sem hordom el, arra van tekerős verzióm.

Vivi92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

bohub

2018. január 8.

Hidegebb napokra kevésnek érzem néha, DE imádom az illatát, ízét, állagát. Nekem egy év alatt sem fogyott el (persze használok mellette mást is), szóval jó kis cucc.

bohub
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Fanfarsang

2017. december 5.

Finom illata van. Egy év alatt használtam el egyet. Nem volt vele gond.

Fanfarsang
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 5.

Finom illata van. Egy év alatt használtam el egyet. Nem volt vele gond.

FrostJaina

2017. november 12.

Hogy mennyire utalom a csomagolasat... Vagy lehet csak én fogtam ki rosszat, lehetetlen kinyitni, 10 percig szenvedek mire végre kinyilik és beletorik az amugyis rövid körmöm. Amúgy nekem túl zsíros, és nem issza be az ajkam. Ha többet viszek fel hagy ne reszletezzem hogy néz ki a szám ettől a fehér kencetol :D haragszom erre.

FrostJaina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

PinkMcFreeze

2017. október 20.

Nagyon szeretem az illatát, igazi kókuszos és kellően édes (:
Szépen hidratálja az ajkaimat, főleg este szoktam használni lefekvés előtt.
A kicserepesedett számat pillanatok alatt rendbe teszi (:

PinkMcFreeze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Nagyon szeretem az illatát, igazi kókuszos és kellően édes (:
Szépen hidratálja az ajkaimat, főleg este szoktam használni lefekvés előtt.
A kicserepesedett számat pillanatok alatt rendbe teszi (:

nocika113

2017. október 4.

nagyon szépen hidratál, isteni az illata
egyetlen bajom, hogy tégelyes, így magammal soha nem viszem, csak itthon használom, mivel nem érzem túl jónak ezt a megoldást

nocika113
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

nagyon szépen hidratál, isteni az illata

Barbizero

2017. október 4.

Az illata nagyon jó, a hatása meg olyan...közömbös. Hidratál egy kis ideig aztán ahogy beszívódik megint cserepes lesz a száj szóval mindig újra kell kenni.

Barbizero
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

florcsiii

2017. szeptember 15.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg és mert a dm-ben volt rá 50%-os kuponom. Az illata nagyon tetszik, de a hatása egyáltalán nem. Amikor megvettem folyamatosan használtam, mert a matt rúzsok miatt kiszáradt a szám. Míg használtam hagytam a matt rúzsokat, hogy visszaálljon a rend, de ehelyett még szárazabb lett! Aztán egy másik terméktől (Lush-Honey trap) a szám teljesen rendbejött. Gondoltam adok még egy esélyt neki, de megint csak szárított. Az állaga sem tetszett, mert túl olajos. Szóval kidobtam a kukába, mert semmire nem jó.

florcsiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

PiciBaba

2017. szeptember 12.

Először csak szemezgettem vele, ez a tégelyes dolog annyira nem tetszett, szerintem aki belenyúl az ujjával és úgy keni fel az nem eléggé higiénikus, én "belepuszilok" így viszem fel a számra, aztán szerelem volt első puszira!
Puha, lágy, sima lesz tőle az ajkam, a párom imádja. Azt gondoltam hamar elfog fogyni mert "eszem" az ajakápolókat. De egy éve már használom és IMÁDOM!
Kipróbáltam a málnásat is arról is ugyan ez a véleményem!!

PiciBaba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Kipróbáltam a málnásat is arról is ugyan ez a véleményem!!

Aerodon

2017. szeptember 7.

Imádom az ajakápolókat, és végül kipróbáltam ezt is. Teljes áron nem valószínű, hogy megvettem volna, de így megérte. Nagyon finom illata van, shea vajas ami külön a kedvencem és estére ez lett az új favorit. Szépen leradírozom a szám és bekenem ezzel, nagyon jól működik. Mivel van más amit napközben hordok, plusz a tégely itthonra praktikusabb ez teljesen jól bevált. Mivel a hidegebb szelesebb időben mindig kiszárad a szám, így alig várom a téli tesztjét. Egyelőre a szám sarkán a kiszáradást szépen megszüntette. Még az áfonyásat biztos ki szeretném próbálni, de kivárom amíg ez elfogy illetve a hűvösebb-szelesebb időben hogyan teljesít: És akkor majd kiderül, hogy az árát mennyire érte meg. (Addig max pont, és késöbb update)

Aerodon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside