KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Labello

Ár:   895 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett8820, Módosítva: 2015. március 3.

Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Csábító vanília és macadámia illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Fruzsiii

2018. április 15.

Az egyik kedvenc ajakápolóm,mindennap használom,remekül hidratál, kevés is elég belőle ,sokáig kitart,az illata isteni ,pihe puha ajkakat varázsol :)

Fruzsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Reni3

2018. április 5.

Imádom az illatát és remekül hidratál!Nagyon jó választás volt!Téli idöszakban számomra nélkülözhetetlen!Ez a kis tégely nagyon sokáig elég és az ára is baráti!Csak ajánlani tudom!☝️😉

Reni3
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Lull

2018. március 27.

Akciósan akadtam rá a DM-ben, elsőre nagyon jól hidratál sokkal jobb mint a tekerős társai remélem sokáig így is marad :)

UPDATE:
Hát minden csoda 3 napig tart ahogy szokták mondani :D
tényleg jól hidratál ideig óráig.. hamar beszívja a szám, így egyre többször kell kennem.. az elején napi 2x kellett bekennem nagyon maximum..most már van h 5x ha nem többször..:(

Lull
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

UPDATE:
Hát minden csoda 3 napig tart ahogy szokták mondani :D

Colormonkey

2018. március 22.

Nekem ez inkább krém kategória :D Finom az illata, és jól hidratál, de amikor felkenem, olyan mintha testápolót tennék a számra, fura érzés. Egyszer vettem, de inkább elhasználtam a kezemre.

Colormonkey
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Lilia84

2018. március 16.

Eddig a kókuszos és a Red verziót próbáltam, most ezt is megvettem, mert mindenki annyira dícsérte az illatát. Hát megint csak kiderült, hogy nem vagyok egy átlagfogyasztó, mert nekem pont az illatával van az egyetlen problémám. Túl édes, émelyítő, mű, tolakodó.
Más bajom nincs vele, egész jól és tartósan hidratál, sokkal jobban, mint a stiftes társai. Szerintem tényleg látványos a hatása. Sokakkal ellentétben nekem a kiszereléssel sincs bajom, sőt, kifejezetten tetszik a tégelyes megoldás, nem csak azért, mert gusztább, hanem szerintem sok szempontból praktikusabb is. Én áltában minden kozmetikumból a tégelyeset preferálom, látszik mennyi van benne, könnyebb adagolni, és az utolsó cseppig el lehet használni trükközés nélkül, és szerintem dekoratívabb is egy helyes kis tégely, mint monjduk egy agyon nyomorgatott tubus. Az meg szerintem alap, hogy csak tiszta kézzel használunk ilyesmit. Mondjuk én amúgy sem vagyok az az utcán kenekedős típus, az ilyesmit itthon intézem, ha mindenképp szükség lenne jövés-menés közben használni, akkor irány a mosdó, és csak kézmosás után nyúlok bele, vagy ha ez nem megoldható, akkor ott a kézfertőtlenítő kendő vagy gél. Ezen kívül szerintem nem véletlen, hogy míg a stiftes változatok sokunknál hatástalanok, a tégelyes verzió pedig többeknek beválik, gondolom a valóban hatásos balzsamokat az állaguk miatt nem lehet stiftbe való rúdba tömöríteni.
Csak az illata miatt vonok le egy pontot, bár tudom, ez szubjektív.

Lilia84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Csak az illata miatt vonok le egy pontot, bár tudom, ez szubjektív.

ziza27

2018. február 28.

Az illata valami isteni, de a hidratálással nem vagyok megelégedve.

ziza27
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Az illata valami isteni, de a hidratálással nem vagyok megelégedve.

wildrose

2018. február 23.

Finom, meleg illatú, könnyű állagú ajakvaj, jól olvad, könnyen kenhető, szépen ápol.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

vanesszam

2018. február 21.

Nagyon finom az illata, tökéletesen hidratál és nagyon könnyen hozzá lehet szokni. Egyik legjobb ajakápoló!

vanesszam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

klnfranciska

2018. február 9.

Tényleg jól hidratál, és isteni finom illata van, és annyira, de annyira szerettem volna szeretni, de ez a belenyúlkálós csomagolás egyszerűen szörnyű. Már megvétel után egyértelmű volt, hogy nem táskabarát, gondoltam itthon jó lesz. Viszont az valami rémes, hogy ha itthon áll a polcomon, vagy ide-oda pakolom, itthon is gyűjti a koszt, mint a mágnes. Arról pedig ne is essen szó, hogy ha megutaztatom, akkor aztán tényleg koszolódik. Szóval maga a termék jó, és éjszaka szépen hidratálja az ajkaimat, de ez a csomagolás valami borzasztó. Meg hát, ha az embernek kicsit hosszabb a körme, akkor már itthon sem egyszerű higiénikus körülmények között használni.
Update: csak megbarátkoztunk mert tényleg este felkenve működik. Puha lesz a szám, szépen hidratál, úgyhogy egye fene 4*. De még mindig gyűjti a koszt, és ez a csomagolás manikűr gyilkos tud lenni...

klnfranciska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

KEmese1991

2018. február 7.

Már kezdtem feladni hogy semmi se segít a kiszáradt számon, csodát tett

KEmese1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Már kezdtem feladni hogy semmi se segít a kiszáradt számon, csodát tett

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek