KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Labello

Ár:   895 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett8820, Módosítva: 2015. március 3.

Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Csábító vanília és macadámia illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

polynaranna

2018. május 1.

Második tégelyes ajak balzsamom, az első a málnás volt, azt is nagyon szerettem és ez a változat is szuper, sokáig elég.

polynaranna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

RarityRose

2018. április 30.

Örök kedvencem! Az én ajkaimat még a carmex összes fajtája sem tudta úgy hidratálni a számat, mint ez a termék ( és társai) ! Nagyon szeretem. Az illata mesés mindegyiknek, főleg ennek a vanillia&macadamia-nak! Nagyon sokáig elég,Könnyű, selymes és imádnivaló! Mélységesen sajnálom, hogy kiárusitják. :( de, ezen kívül még sok málnás fajtája közül választhatunk. Egyetlen egy szóval ez a termék tökéletes számomra! <3

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Lilia84

2018. április 30.

Eddig a kókuszos és a Red verziót próbáltam, most ezt is megvettem, mert mindenki annyira dícsérte az illatát. Hát megint csak kiderült, hogy nem vagyok egy átlagfogyasztó, mert nekem pont az illatával van az egyetlen problémám. Túl édes, émelyítő, mű, tolakodó.
Más bajom nincs vele, egész jól és tartósan hidratál, sokkal jobban, mint a stiftes társai. Szerintem tényleg látványos a hatása. Sokakkal ellentétben nekem a kiszereléssel sincs bajom, sőt, kifejezetten tetszik a tégelyes megoldás, nem csak azért, mert gusztább, hanem szerintem sok szempontból praktikusabb is. Én áltában minden kozmetikumból a tégelyeset preferálom, látszik mennyi van benne, könnyebb adagolni, és az utolsó cseppig el lehet használni trükközés nélkül, és szerintem dekoratívabb is egy helyes kis tégely, mint monjduk egy agyon nyomorgatott tubus. Az meg szerintem alap, hogy csak tiszta kézzel használunk ilyesmit. Mondjuk én amúgy sem vagyok az az utcán kenekedős típus, az ilyesmit itthon intézem, ha mindenképp szükség lenne jövés-menés közben használni, akkor irány a mosdó, és csak kézmosás után nyúlok bele, vagy ha ez nem megoldható, akkor ott a kézfertőtlenítő kendő vagy gél. Ezen kívül szerintem nem véletlen, hogy míg a stiftes változatok sokunknál hatástalanok, a tégelyes verzió pedig többeknek beválik, gondolom a valóban hatásos balzsamokat az állaguk miatt nem lehet stiftbe való rúdba tömöríteni.
Csak az illata miatt vonok le egy pontot, bár tudom, ez szubjektív.

Update: Az illatát mostanra megszoktam, és szerencsére nem annyira erős, felkenve már nem is érzem, csak ha a tégelybe szagolok, most már nem zavar annyira. Most, hogy hetek óta használom, úgy döntöttem, mégiscsak megadom neki az 5-öst, mert eddig egy ajakápoló sem vált be nekem ennyire, beleértve a magasabb árkategóriájú termékeket is. Szóval számomra tényleg csodaszer. Ha egyszer elfogy (ami nem mostanában lesz, mert tényleg kiadós mennyiség, pedig nem spórolok vele), inkább az illatmentes, original verziót fogom megvenni.

Lilia84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Csak az illata miatt vonok le egy pontot, bár tudom, ez szubjektív.

Fruzsiii

2018. április 15.

Az egyik kedvenc ajakápolóm,mindennap használom,remekül hidratál, kevés is elég belőle ,sokáig kitart,az illata isteni ,pihe puha ajkakat varázsol :)

Fruzsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Reni3

2018. április 5.

Imádom az illatát és remekül hidratál!Nagyon jó választás volt!Téli idöszakban számomra nélkülözhetetlen!Ez a kis tégely nagyon sokáig elég és az ára is baráti!Csak ajánlani tudom!☝️😉

Reni3
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Lull

2018. március 27.

Akciósan akadtam rá a DM-ben, elsőre nagyon jól hidratál sokkal jobb mint a tekerős társai remélem sokáig így is marad :)

UPDATE:
Hát minden csoda 3 napig tart ahogy szokták mondani :D
tényleg jól hidratál ideig óráig.. hamar beszívja a szám, így egyre többször kell kennem.. az elején napi 2x kellett bekennem nagyon maximum..most már van h 5x ha nem többször..:(

Lull
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

UPDATE:
Hát minden csoda 3 napig tart ahogy szokták mondani :D

Colormonkey

2018. március 22.

Nekem ez inkább krém kategória :D Finom az illata, és jól hidratál, de amikor felkenem, olyan mintha testápolót tennék a számra, fura érzés. Egyszer vettem, de inkább elhasználtam a kezemre.

Colormonkey
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

ziza27

2018. február 28.

Az illata valami isteni, de a hidratálással nem vagyok megelégedve.

ziza27
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Az illata valami isteni, de a hidratálással nem vagyok megelégedve.

wildrose

2018. február 23.

Finom, meleg illatú, könnyű állagú ajakvaj, jól olvad, könnyen kenhető, szépen ápol.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

vanesszam

2018. február 21.

Nagyon finom az illata, tökéletesen hidratál és nagyon könnyen hozzá lehet szokni. Egyik legjobb ajakápoló!

vanesszam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek