KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Labello

Ár:   895 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett8820, Módosítva: 2015. március 3.

Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Csábító vanília és macadámia illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Labello Lip Butter ~ 4 illatban
Ár: 700Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest XI. kerület, fizetés: személyes átvétel vagy előre utalás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

snezi

2018. január 9.

Jó illatú, és egészen jól hidratál. Az egyetlen, amit furcsállok, hogy mintha az ajkaim egészséges, rózsás színéből venne el, amitől kissé úgy néz ki, mintha a hidegtől lilulna.:D

snezi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

Petra19

2018. január 8.

Nagyon jó illata van,de nekem nem hidratálja a szám.
Sőt,inkább száritja.
Nagyon sajnálom hogy nekem nem vált be :(

Petra19
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Nagyon jó illata van,de nekem nem hidratálja a szám.
Sőt,inkább száritja.
Nagyon sajnálom hogy nekem nem vált be :(

orsi0210

2018. január 2.

Az illata nagyon finom, és a hatásával is elégedett vagyok, viszonylag hosszú ideig tart a hidratáló érzet. Kb. 2-3 hónapja vettem, de még mindig a krém 75 %-a megvan napi használat mellett, szóval jó sokáig elég.

orsi0210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Fanfarsang

2017. december 5.

Nagyon finom illata van. Volt, hogy 10 percenként kentem vele a szám, annyira ízlett! Nagyon sokáig elég.

Fanfarsang
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 5.

Kriszta180222

2017. december 3.

Imádtam, mert nagyon jó az állaga, az illata mennyei. Viszont lehet hogy csak nálam történt ez, de egy idő után egyik napról a másikra valami pokolian kiszárította a számat. Nagyon sajnálom, mert jó kis terméknek indult.

Kriszta180222
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

viziadri91

2017. október 31.

Esténként bőségesen bekenem vele az ajkaimat, még a környékét is és reggelre mintha csak "feltöltötték" volna

viziadri91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Idk

Korcsoport: < 18
2017. október 31.

Hát igazából úgy kaptam, régen soha nem vonzott. Azóta már beszereztem még kettőt.Esténként szoktam használni és nekem nagyon bevált. Mióta használom nem száraz, vagy cserepes a szám.

Idk
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 31.

PinkMcFreeze

2017. október 20.

Nagyon szeretem az illatát, főleg vanilliát lehet érezni és eléggé édes (:
Szépen hidratálja az ajkaimat, főleg este szoktam használni lefekvés előtt.
A kicserepesedett számat pillanatok alatt rendbe teszi (:

PinkMcFreeze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Nagyon szeretem az illatát, főleg vanilliát lehet érezni és eléggé édes (:
Szépen hidratálja az ajkaimat, főleg este szoktam használni lefekvés előtt.
A kicserepesedett számat pillanatok alatt rendbe teszi (:

Zsana1

2017. október 10.

Jó az illata.Nem a legjobb ajakápoló.Este felkenem,de reggelere nem érzem,hogy ápolt az ajkam.Ezért csak 3*

Zsana1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Enyke4

2017. szeptember 27.

Kellemes illatú,de nem hidratàl. Megtetszett a boltban, megvettem, hasznàltam egy darabig, de azt vettem èszre,hogy egy idő utàn nem hasznàltam, hanem màs termèkhez nyúltam. Ennèl vannak sokkal jobbak is

Enyke4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek